یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۲:۲۴May 2018 27
 

خبرهای روزنامه همشهری 8 خرداد 1396 - hamshahrionline.ir

روزنامه همشهری 29 اسفند 1393 روزنامه همشهری 29 اسفند 1394 روزنامه همشهری 30 اسفند 1395 روزنامه همشهری 31 فروردین 1396 روزنامه همشهری 9 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 31 تیر 1396 روزنامه همشهری 31 مرداد 1396 روزنامه همشهری 31 شهریور 1396 روزنامه همشهری 30 مهر 1396 روزنامه همشهری 30 آبان 1396 روزنامه همشهری 30 آذر 1396 روزنامه همشهری 30 دی 1396 روزنامه همشهری 30 بهمن 1396 روزنامه همشهری 29 اسفند 1396 روزنامه همشهری 1 خرداد 1396 روزنامه همشهری 2 خرداد 1396 روزنامه همشهری 3 خرداد 1396 روزنامه همشهری 4 خرداد 1396 روزنامه همشهری 5 خرداد 1396 روزنامه همشهری 6 خرداد 1396 روزنامه همشهری 7 خرداد 1396 روزنامه همشهری 8 خرداد 1396 روزنامه همشهری 9 خرداد 1396 روزنامه همشهری 10 خرداد 1396 روزنامه همشهری 11 خرداد 1396 روزنامه همشهری 12 خرداد 1396 روزنامه همشهری 13 خرداد 1396 روزنامه همشهری 14 خرداد 1396 روزنامه همشهری 15 خرداد 1396 روزنامه همشهری 16 خرداد 1396 روزنامه همشهری 17 خرداد 1396 روزنامه همشهری 18 خرداد 1396 روزنامه همشهری 19 خرداد 1396 روزنامه همشهری 20 خرداد 1396 روزنامه همشهری 21 خرداد 1396 روزنامه همشهری 22 خرداد 1396 روزنامه همشهری 23 خرداد 1396 روزنامه همشهری 24 خرداد 1396 روزنامه همشهری 25 خرداد 1396 روزنامه همشهری 26 خرداد 1396 روزنامه همشهری 27 خرداد 1396 روزنامه همشهری 28 خرداد 1396 روزنامه همشهری 29 خرداد 1396 روزنامه همشهری 30 خرداد 1396 روزنامه همشهری 31 خرداد 1396 
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۲۰:۲۵    
- همشهری آنلاین: کتاب درس هایی از قرآن دکتر غلامعلی حدادعادل به چاپ هفتم رسید و روانه بازار نشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۲۰:۲۵    
- لس آنجلس شهر جانزول کانکتیکات واقع در آمریکا شهری است که حدود 62 هکتار مساحت دارد و با قیمت 1.9میلیون دلار به فروش گذاشته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۲۰:۲۵    
- همشهری آنلاین: محققان موفق به طراحی یک چشم بند خواب شدند که کاربر تنها 10 دقیقه پس از قرار دادن آن بر روی چشم ها به خواب می رود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۹:۵۳    
- همشهری آنلاین: محققان دانشگاه استنفورد آمریکا اعلام کردند که تا هشت سال آینده خودروهای بنزنی و گازوئیلی جایی در بین مصرف کنندگان نخواهند داشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۹:۵۱    
- همشهری آنلاین: این هفته نیز گروه های مردمی قرارهای مختلفی برای حفظ محیط زیست در سراسر کشور گذاشته اند که از آن میان می توان به "ضیافت سبز" برای حفظ محیط زیست در ماه مبارک رمضان اشاره کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۹:۴۱    
- همشهری آنلاین: امل بن لادن چهارمین و جوانترین همسر اسامه بن لادن رهبر سابق القاعده برای نخستین بار درباره آنچه که در شب کشته شدن همسرش توسط نیروهای ویژه آمریکایی در پاکستان اتفاق افتاد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۹:۱۴    
- همشهری آنلاین: عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با انتقاد از نبود امکانات لازم برای رصد دام های آلوده، گفت: استان های هم مرز پاکستان در معرض بیماری های مشترک میان انسان و دام هستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۰    
- همشهری آنلاین: رئیس اداره آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو، جهت محافظت از پوست در گرما و افرادی که بیشتر در معرض نور خورشید قرار دارند توصیه هایی بیان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۰    
- همشهری آنلاین: تیم منتخب سبک وادوکای در مسابقات کاپ آزاد گرجستان به 4 مدال طلا، 5 نقره و 23 برنز دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۳:۱۸    
- همشهری آنلاین: رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیردار وزارت بهداشت با تکذیب انتشار بیماری تب کریمه کنگو از طریق خوردن گوشت آلوده ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۱:۱۱    
- قائم مقام مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: به منظور تسهیل در رفت وآمد بازدیدکنندگان نمایشگاه قرآن کریم، ساعت مسافرگیری خط یک و 3 متروی تهران از امشب افزایش می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۰:۴۳    
- همشهری آنلاین: فرماندار بندرترکمن از مهار و خاموش شدن آتش سوزی مقارن ظهر دوشنبه درجزیره آشوراده خبر داد و گفت: در این حریق 2 ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۵    
- همشهری آنلاین: طبق اعلام مرکز آمار ایران، رشد اقتصادی سال 1395 با احتساب نفت 8.3 و بدون نفت 6.3 درصد بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۱۰:۲۵    
- همشهری آنلاین: استانداران دولت تدبیر و امید در نامه ای ضمن تجلیل از تلاش های وزیر کشور اعلام کردند که انتخابات 29 اردیبهشت سندی بارز از جلوه گری مردم سالاری دینی در جهان بود که موجب شعف و سرور ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۸    
- مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سیستان و بلوچستان از رایزنی برای قرار گرفتن ایران در مسیر کشتی های کروز خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۸    
- روز یکشنبه خارج شدن وب سایت بانک مرکزی ایران و چند دستگاه دولتی از دسترس کاربران، احتمال حمله سایبری به این سایت ها را قوت بخشید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۰۹:۱۹    
- سرنوشت کاخ ورسای تهران همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۰۴:۳۲    
- سازمان بورس و اوراق بهادار، همه اطلاعات دریافتی از مشمولان ماده 6 قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی را منتشر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۲۳:۳۸    
- همشهری آنلاین: رئیس جمهور کشورمان با تاکید بر لزوم توجه به مستمندان و ایتام گفت: اگر در کشور احساس کنیم یک خانواده ایم همه مشکلات حل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۲۲:۴۱    
- همشهری آنلاین: اگرچه دردهای جزئی بخش طبیعی از روند افزایش سن است اما درد ناگهانی و غیرمعمول در بازوی چپ می تواند نشانه وجود مشکلی جدی باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۲۱:۴۳    
- امین حیایی: زیستن در شهر شلوغی چون تهران مصائب، مشکلات و دردسرهای خاص خودش را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۲۱:۴۰    
- پس از گذشت حدود یک هفته از موج جدید حمله نیروهای امنیتی بحرین به خانه شیخ عیسی قاسم، تظاهرات مردم این کشور همچنان ادامه دارد و هنوز از سرنوشت رهبر شیعیان این کشور خبری در دست نیست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۲۱:۴۰    
- 19روز است که منطقه شیعه نشین العوامیه در استان القطیف در شرق عربستان به بهانه های واهی هدف حملات نیروهای نظامی و امنیتی سعودی با استفاده از انواع تسلیحات سنگین و حتی سلاح های ممنوعه است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۲۱:۴۰    
- همشهری آنلاین: رولز-رویس موتور کارز (Rolls-Royce Motor Cars) یک شرکت خودروسازی بریتانیایی است که در زمینه مهندسی، طراحی، تولید و توزیع خودروهای لوکس فعالیت می کند
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۲۱:۳۷    
- مسعود میر: بالاخره بعد از چند سال کش و قوس می توان از همین حالا نام محمدعلی آهنگر را در فهرست کارگردانانی ثبت کرد که برای جشنواره سی و ششم فیلم فجر، فرم شرکت پر می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۲۱:۳۷    
- همشهری آنلاین: پنجمین قسمت از سری فیلم های دزدان دریایی کارائیب در اولین هفته اکران به فروش جهانی بیش از 300 میلیون دلار دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۲۱:۳۷    
- دونالد ترامپ در سفر اخیر خود به اروپا، با موضعگیری هایش آب پاکی را روی دست اروپایی ها ریخت تا نزدیک ترین متحدان آمریکا به این نتیجه برسند که دیگر نباید چشم به حمایت های این کشور داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۲۱:۳۷    
- سانتیاگو زوجی در شیلی پس از نجات حیواناتی که در معرض کشتار یا تلف کردن قرار دارند آنها را به مزرعه ای که به بهشت حیوانات مشهور شده می آورند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۲۱:۳۷    
- لاپاز جوان بولیویایی خانه ای را طراحی کرده و ساخته که تمام سازه و مبلمان آن متأثر از انیمیشن ها و فیلم های سینمایی موسوم به ترنسفورمرز هاست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۲۱:۳۷    
- سالن های نمایشی پایتخت همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان میزبان اجراهای جدید شده اند و اجرای دیگر آثار نمایشی همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۲۱:۳۷    
- سرزمین های اشغالی طلاق زوجین فلسطینی در ماه مبارک رمضان ممنوع اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۲۱:۳۴    
- همشهری آنلاین: سید فرید قاسمی محقق و مورخ شناخته شده تاریخ مطبوعات و کتاب در یادداشتی به کتاب های منتشره شده در حوزه روزنامه نگاری در تاریخ 200 سال گذشته پرداخته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۲۱:۲۲    
- عامل قتل مرد جوان در مزرعه گندم یکی از اقوام او بود که به خاطر کینه ای که از وی به دل داشت، دست به جنایت زد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۲۱:۲۲    
- افزایش سطح متوسط معیشت حدود 10 میلیون نفر از فقیر ترین افراد جامعه به میزان 5 برابر وضع موجود در برنامه های دولت دوازدهم گنجانده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۲۱:۲۲    
- مرد جوان وقتی فهمید فردی غریبه برای همسرش مزاحمت ایجاد می کند از 2جوان خواست وساطت کنند تا مرد غریبه به مزاحمت هایش پایان دهد اما آنها دست به آدم ربایی زدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۲۱:۲۲    
- حکم اعدام 2 نفر از اعضای باند سارقان مسلح که در یک شب به 9 سوپرمارکت و رستوران و فست فود در پایتخت دستبرد زده بودند تأیید شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۲۱:۱۹    
- همشهری آنلاین: قضات دیوان عالی دعوت از علی مطهری را جرم ندانسته و استدلال کرده که وظیفه شورای تأمین حفظ نظم و امنیت است و مصوباتی مبنی بر عدم سخنرانی مقامات و جلوگیری از ورود شخصیتی از فرودگاه به ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۲۱:۱۹    
- بانک مرکزی در آستانه برگزاری فصل مجامع، تله جدیدی برای سهامداران بانک ها پهن کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۲۱:۱۹    
- روبن اوستلوند که 3 سال پیش با فورس ماژور همه چشم ها را خیره کرده بود، امسال با مربع (یا میدان ) علاوه بر خیره کردن چشم ها توانست جایزه نخل طلایی بهترین فیلم را هم از جشنواره کن با خود به خانه ببرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۲۰:۲۱    
- همشهری آنلاین: بهزاد اژدری رییس انجمن سفالگران ایران از برگزاری کلاس های آموزشی انجمن در ماه آتی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۲۰:۲۱    
- همشهری آنلاین: سرپرست پایگاه استنادی جهان اسلام، اسامی دانشگاه های دارای بیشترین کمیت تولید علم را اعلام کرد و گفت: بر اساس اطلاعات مستخرج از پایگاه استنادی اسکوپوس ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۲۰:۲۱    
- تحقیقات در پرونده قتل آتشین 2 مرد جوان در خانه قدیمی محله سبلان نشان می دهدکه موتورسواران با پرت کردن کوکتل مولوتف به داخل حیاط آتش به پا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۲۰:۱۸    
- همشهری آنلاین: رئیس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در استان تهران با اشاره به برخی موارد تخلفات انتخاباتی تاکید کرد که اولویت نخست این هیات ابطال حوزه انتخابیه نیست و صرفاً به دنبال ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۹:۲۴    
- همشهری آنلاین: قانونی تحت عنوان معافیت مشمولان معتاد نداریم و افرادی که به انواع مخدر اعتیاد دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۹:۲۴    
- همشهری آنلاین: سال ها پیش فوتبال ایتالیا برای من نمونه ی کاملی بود از یک فوتبال نچسب و من دافعه ی عجیبی نسبت به آن ها و ستاره هایشان داشتم ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۹:۱۸    
- همشهری آنلاین: آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان گفته بعد از انتخاب دونالد ترامپ در آمریکا و رای به خروج از اتحادیه اروپا در بریتانیا، اروپا دیگر نمی تواند روی واشنگتن و لندن "به طور کامل" حساب کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۹:۱۸    
- همشهری آنلاین: نایب رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: خبرسازی ها در مورد وجود اختلاف در حزب موتلفه را از جنس دروغ های بنی صدر می دانیم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۸:۵۰    
- همشهری آنلاین: شرکت ایرکوت روسیه هواپیمای مسافربری جدیدی معرفی کرده که قرار است رقیبی برای هواپیماهای ایرباس و بوئینگ باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۸:۳۸    
- همشهری آنلاین: شورای تامین استان نهاد پایین دستی شورای امنیت کشور در سطح استانی است که ریاست آن بر عهده استاندار است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۸:۳۸    
- همشهری آنلاین: عضو هیئت مدیره و سخنگوی خانه سینما از تشکیل جلسه ی با سردار ساجدی نیا فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ و مسئولین پلیس تهران در راستای جلوگیری از تکثیر غیرقانونی فیلم ها خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۸:۲۵    
- همشهری آنلاین: هادی العامری، دبیرکل سازمان بدر و از فرماندهان ارشد تشکیلات بسیج مردمی الحشد الشعبی عراق روز دوشنبه گفت که نیروهای الحشد الشعبی تنها 18 کیلومتر تا مرزهای عراق با سوریه فاصله ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۸:۱۹    
- همشهری آنلاین: یک متخصص رادیوتراپی و آنکولوژی با اشاره به خلاء درمان تیمی سرطان، گفت: گاهی اوقات با بیماری مواجه ایم که مدت ها قبل از ارجاع به متخصص رادیوتراپی و آنکولوژی بدون ضرورت شیمی درمانی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۸:۱۹    
- همشهری آنلاین: شهردار تهران گفت متاسفانه برخی برای اینکه در لیست شورا قرار بگیرند حاضرند که نشان دهند هیچ هویتی و انصافی ندارد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۷:۵۹    
- همشهری آنلاین: کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران اسامی 14 بازیکن را برای شرکت در هفته نخست لیگ جهانی معرفی کرد که در آن نام موسوی دیده نمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۷:۴۳    
- همشهری آنلاین: آیت الله آملی لاریجانی با بیان اینکه بوی فتنه استشمام می کنم، گفت: به فرض که شورای عالی امنیت ملی مصوبه خود را ملغی کند و رفع حصر اتفاق بیفتد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۷:۱۹    
- همشهری آنلاین: معاون توسعه منابع انسانی شهردار تهران با اشاره به انتشار اخباری در خصوص استخدام نیرو در شهرداری تهران گفت: هیچ نیروی جدیدی برای کار در شهرداری پایتخت استخدام و یا جذب نشده ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۶:۴۱    
- همشهری آنلاین: هفتادمین دوره جشنواره فیلم کن با اعطای جایزه نخل طلای بهترین فیلم مربع ساخته رابین اوستلوند از سوئد به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۶:۲۰    
- همشهری آنلاین: نتایج نظرسنجی ها در فرانسه نشان می دهد که حزب رئیس جمهوری این کشور پیروزی را در انتخابات پارلمانی به دست خواهد آورد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۵:۵۶    
- همشهری آنلاین: جانشین فرمانده کل ارتش، قدرت بازدارندگی را عامل اقتدار ایران دانست و گفت: آمادگی همیشگی و قدرت بازدارندگی نیروهای مسلح کشور یکی از مهم ترین عوامل تأمین آرامش و امنیت روانی مردم ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۵:۵۶    
- همشهری آنلاین: فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه باید دانش نظامی را به روز نگه داریم ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۵:۵۶    
- همشهری آنلاین: روسیه ضمن محکوم کردن آزمایش موشکی جدید کره شمالی خواستار خویشتن داری همه طرف ها در این رابطه شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۵:۵۳    
- همشهری آنلاین: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با اهدای مبلغ 313 میلیون تومانی، چراغ سی امین جشن گلریزان ستاد دیه کشور را برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد روشن کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۸    
- همشهری آنلاین: پیگیری ها برای شناسایی عامل یا عاملان انتشار باج افزار وانا کری که در هفته های اخیر بیش از 300 هزار رایانه را در سراسر جهان ازکار انداخته ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۴    
- همشهری آنلاین: تحقیقات نشان می دهد داروی سرطان می تواند تا 90 درصد موجب بهبود آلرژی به حیوانات و گیاهان شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۴    
- همشهری آنلاین: کارشناسان محیط زیست در یک مطالعه تازه دریافته اند که بروز تغییرات در الگوی پراکندگی گونه های آبزیان در شرایطی که آب اقیانوس ها گرم می شود ادامه پیدا می کند و این وضعیت بر گونه های ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۴    
- همشهری آنلاین: معاون منابع انسانی شهرداری تهران در مورد حواشی اخیر در خصوص استخدام های مترو و موسسه همشهری پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۲    
- همشهری آنلاین: نسل جدیدی از روبات ها ساخته شده که تخصصشان مین روبی در مناطق جنگی است آن هم با الگوبرداری از لاک پشت ها.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۲    
- همشهری آنلاین: معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: تدریس اجباری مدیران و معاونان مدارس کشور به مدت شش ساعت در هفته طبق دستور وزیر آموزش و پرورش لغو و داوطلبانه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۵:۳۲    
- همشهری آنلاین: مطالعه جدید نشان می دهد بین مصرف ویتامین D پدر قبل از بارداری و قد و وزن کودک در 5 سالگی ارتباط وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۵:۲۸    
- همشهری آنلاین: بعد از یک روز پراسترس می توانید به طور طبیعی و با تغذیه سالم، سرحال بیایید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۵:۲۸    
- همشهری آنلاین: سازمان حج و زیارت اعلام کرد: دارندگان اسناد حج تا پایان سال 85 برای ثبت نام در کاروان ها اقدام نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۹    
- همشهری آنلاین: سخنگوی وزارت بهداشت با بیان این که مردم تحت تاثیر مطالبی که در فضای مجازی منتشر می شود نگران نشوند گفت: بیماری تب کریمه کنگو نسبت به سال گذشته کاهش قابل توجهی داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۵:۱۶    
- همشهری آنلاین: به دنبال پرتاب یک فروند موشک بالستیک کره شمالی در اوایل وقت روز دوشنبه، شورای امنیت ملی کره جنوبی ساعتی پیش اقدام به برگزاری نشست اضطراری کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۸    
- همشهری آنلاین: سخنگوی وزارت امور خارجه با تأکید بر این موضوع که در دستگاه های مختلف پیگیر آزادی هشت تن از ماهیگیران ایرانی زندانی در سومالی هستند که امیدواریم به زودی شاهد آزادی این افراد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۰    
- همشهری آنلاین: نتایج مطالعه ای جدید نشان می دهد هر انسان به صورت میانگین 13 راز دارد که از این میان پنج راز را هیچ فردی به جز خودش نمی داند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۷    
- همشهری دو - محمدرضا حیدری: سال تحصیلی 96-95 برای دانش آموزان روستاهای محروم شهرستان چاراویماق با لبخندهایی همراه بود که سال ها در چهره آفتاب سوخته و معصوم آنها گم شده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۷    
- همشهری دو - نرگس خانعلیزاده: قلم زنی از آن کارهایی نیست که دست در آن زیادشده باشد؛ توان و دیدگاه و حتی جغرافیای مخصوص به خودش را می طلبد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۷    
- همشهری دو - شیدا اعتماد: ذرات غبار روی خط کج نور تکان می خورند. سکوت فضا را فقط صدای قدم هایم می شکند. می ایستم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۴    
- همشهری آنلاین: مدیر عامل سازمان انتقال خون با بیان اینکه یکی از کمبودهای فصلی اهدای خون که برای کشور ما اتفاق می افتد در زمان ماه مبارک رمضان است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۴    
- همشهری آنلاین: باریک ترین ماده هولوگرافیک جهان، ماده ای هزار بار باریکتر از یک تار موی انسان که می توان به راحتی آن را درون تجهیزات روزمره مانند اسمارت فون ها یا نمایشگرهای رایانه ای گنجاند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۲۸    
- همشهری دو - لیلا به طلب : درمانگاه، بوی الکل می دهد. بین دیوارهای روشن و سردش همیشه سکوتی ممتد حکمفرماست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۷    
- همشهری آنلاین: رأی حلال، شورای نگهبان و صیانت از آراء و ... از جمله موضوعاتی هستند که در ستون سرمقاله برخی از روزنامه های دوشنبه-8 خرداد- جای گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۷    
- همشهری دو - محمود قلی پور: آقای جاهدی که وارد خانه می شود، انتظار سروصدای بیشتری دارد اما آن روز حدود ساعت6 عصر، خانه پر از سکوت بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۷    
- همشهری دو - امیر اسماعیلی: آقای خدا بیامرزم صدایم زد و گفت: فاطمه! این پسره ابوالقاسم، پسر خوب و اهل کاریه. من راضی ام به این وصلت. خودت چطور؟
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۱    
- همشهری آنلاین: اقتصادهای بزرگ جهان در 8 سال اخیر چندین هزار قانون تجاری جدید وضع کرده اند که موجب تبعیض در روند تجارت و نیز کند شدن ضرب آهنگ اقتصاد جهانی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۱    
- همشهری آنلاین: دانشمندان برای اولین بار کشف کرده اند که نوع خاصی از سلول های ایمنی می تواند به صورت مستقیم سلول های بنیادی در پوست را که عامل رویش مو هستند، تحریک کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۸    
- همشهری آنلاین: دونالد ترامپ،رئیس جمهور آمریکا که کاخ سفید را گرفتار بحران تازه ای می بیند، تلاش می کند تا نگرانی های عمومی درباره تقلای دامادش برای ایجاد خط ارتباطی محرمانه با روسیه را کاهش دهد و ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۸    
- همشهری آنلاین: فرودگاه هیثروی لندن اوایل روز دوشنبه هشتم خردادماه اعلام کرد بدنبال اختلال در سیستم رایانه جهانی بریتیش ایرویز ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۸    
- همشهری آنلاین: معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران تمهیدات حمل و نقلی مراسم ارتحال امام خمینی (ره) را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۰:۲۹    
- همشهری آنلاین: امانوئل مکرون، رئیس جمهور جدید فرانسه امروز دوشنبه 8 خرداد با ولادیمیر پوتین،رئیس جمهور روسیه در کاخ ورسای دیدار و گفت وگو می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۰:۲۳    
- همشهری آنلاین: رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، گفت: تا کنون سه نفر در کشور بر اثر ابتلا به بیماری تب کریمه کنگو جان خود را از دست داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۶    
- بعد از 4بار رفت وآمد طرح تقویت و توسعه نظام استاندارد بین مجلس و شورای نگهبان، اصلاحات جدیدی بر این مصوبه مجلس انجام شد تا ایرادات و تعارضات آن با قوانین بالادستی مرتفع شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۴    
- در آخرین آمار ارائه شده از سوی مسئولان دامپزشکی کشور، تاکنون 2نفر به صورت قطعی به دلیل ابتلا به تب کنگو جان خود را از دست داده اند و مرگ یک شهروند اصفهانی نیز در دست بررسی است ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۴    
- همشهری آنلاین: تیتر یک روزنامه های ورزشی صبح ایران به علی کریمی، بازی استقلال تهران و العین و وضعیت پرسپولیس اختصاص دارد :
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۰:۱۴    
- یکی از بحث های مهم جلسه روزگذشته شورای شهر تهران به موضوع اخیر مطرح شده در برخی رسانه ها در رابطه با استخدام ها و تغییر وضعیت های قراردادی در شهرداری تهران اختصاص داشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۸    
- ایرج حریرچی: در 5 دهه گذشته در قریب به اتفاق کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه کل هزینه های سلامت رو به افزایش بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۵    
- همشهری آنلاین: تیتر یک روزنامه های صبح ایران اختصاص دارد هشدار رئیس مرکز مدیریت بیماری های واگیر درخصوص تب کریمه کنگو، توزیع سبد حمایت غذاییف اجاره بها، صحبت های مدیرعامل شستا، سود بانکی ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۵    
- پس از افزایش شهریه پیش دبستانی ها اکنون زمزمه افزایش شهریه مهدکودک ها به گوش می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۵    
- رئیس دانشکده طب سنتی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: ماه مبارک رمضان فرصتی برای خودسازی جسم و روح است و توجه به روزه و روزه داری به عنوان یک اصل برای حفظ سلامت و دوری از بیماری هاست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۰:۰۵    
- هرچه به برگزاری انتخابات درون صنفی سازمان نظام پزشکی نزدیک تر می شویم، اعتراضات تشکل های صنفی حوزه بهداشت و درمان بیشتر می شود.
  • ۱