یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۲:۲۲May 2018 27
 

خبرهای روزنامه همشهری 31 تیر 1396 - hamshahrionline.ir

روزنامه همشهری 29 اسفند 1393 روزنامه همشهری 29 اسفند 1394 روزنامه همشهری 30 اسفند 1395 روزنامه همشهری 31 فروردین 1396 روزنامه همشهری 9 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 8 خرداد 1396 روزنامه همشهری 31 مرداد 1396 روزنامه همشهری 31 شهریور 1396 روزنامه همشهری 30 مهر 1396 روزنامه همشهری 30 آبان 1396 روزنامه همشهری 30 آذر 1396 روزنامه همشهری 30 دی 1396 روزنامه همشهری 30 بهمن 1396 روزنامه همشهری 29 اسفند 1396 روزنامه همشهری 1 تیر 1396 روزنامه همشهری 2 تیر 1396 روزنامه همشهری 3 تیر 1396 روزنامه همشهری 4 تیر 1396 روزنامه همشهری 5 تیر 1396 روزنامه همشهری 6 تیر 1396 روزنامه همشهری 7 تیر 1396 روزنامه همشهری 8 تیر 1396 روزنامه همشهری 9 تیر 1396 روزنامه همشهری 10 تیر 1396 روزنامه همشهری 11 تیر 1396 روزنامه همشهری 12 تیر 1396 روزنامه همشهری 13 تیر 1396 روزنامه همشهری 14 تیر 1396 روزنامه همشهری 15 تیر 1396 روزنامه همشهری 16 تیر 1396 روزنامه همشهری 17 تیر 1396 روزنامه همشهری 18 تیر 1396 روزنامه همشهری 19 تیر 1396 روزنامه همشهری 20 تیر 1396 روزنامه همشهری 21 تیر 1396 روزنامه همشهری 22 تیر 1396 روزنامه همشهری 23 تیر 1396 روزنامه همشهری 24 تیر 1396 روزنامه همشهری 25 تیر 1396 روزنامه همشهری 26 تیر 1396 روزنامه همشهری 27 تیر 1396 روزنامه همشهری 28 تیر 1396 روزنامه همشهری 29 تیر 1396 روزنامه همشهری 30 تیر 1396 روزنامه همشهری 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۰۹:۳۸    
- این روزها به دنبال تبلیغات پرزرق و برق ماهواره ای و البته فضای مجازی، تب زیبایی اندام و عضلانی شدن اندام، دختران و پسران جوان را به مصرف مکمل های ورزشی سوق داده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۴:۲۸    
- همشهری آنلاین: مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان غربی هشدار داد: چنانچه دریاچه ارومیه احیا نشود، بیش از 14 میلیون نفر جانشان در خطر خواهد بود و انواع بیماری ها آنها را تهدید می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۴:۲۵    
- همشهری آنلاین: اجرای طرح اکتشاف در هفت پهنه معدنی در محدوده جنگل های هیرکانی در غرب مازندران بار دیگر زنگ خطر را برای نابودی اندک جنگل بکر هیرکانی باقی مانده در این خطه شمال کشور به صدا در آورده ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۶:۳۹    
- همشهری آنلاین: معاون قضایی دادستان کل کشور در حقوق عامه گفت: طی بخشنامه ای به دادستان های سراسر کشور ابلاغ شده که نسبت به انسداد چاه های غیرمجاز آبی اقدام شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۶:۰۰    
- همشهری آنلاین: محققان ایرانی موفق به طراحی و ساخت کفش ماساژدهنده ویبره دار برای درمان بیماری های دیابت و پارکینسون شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۳:۳۱    
- همشهری آنلاین: تیم ریکرو مردان ایران نیز پس از تیم بانوان به نشان طلای تورنمنت بین المللی جمهوری چک دست یافت. تیم میکس کامپوند کلاس W1 نیز به مدال برنز رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۳:۳۱    
- همشهری آنلاین: چهارمین روز مسابقات المپیک 2017 ناشنوایان با کسب 2 مدال نقره و 7 مدال برنز برای کاروان ورزشی ایران پایان گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۳:۳۱    
- همشهری آنلاین: "رضا علیپور" به مدال طلای مسابقات وورد گیمز در لهستان دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۵    
- همشهری آنلاین: سامان پاکباز به مدال طلای ماده پرتاب وزنه کلاس F12 رقابت های پارا دو و میدانی جهانی دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۵    
- همشهری آنلاین: در ادامه مسابقات بخش تیمی در چارچوب پیکارهای بین المللی تیر و کمان معلولین، نمایندگان ایران در بخش تیمی ریکرو زنان و میکس تیم ریکرو به نشان طلا و نقره دست یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۲:۴۲    
- همشهری آنلاین: تیم تنیس روی میز جانبازان و معلولین در رقابت های انفرادی مسابقات آزاد کره جنوبی، موفق به کسب دو نشان برنز شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۱:۰۷    
- همشهری آنلاین: در پنجمین روز از تورنمنت بین المللی تیر و کمان معلولین در جمهوری چک، رقابت های فینال و رده بندی در بخش تیمی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۰:۰۷    
- طبقه هشتم سازه راس برج میلاد تهران که با کاربری مخابراتی ساخته شده است روز گذشته با حضور رئیس شورای شهر تهران به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۵۲    
- همشهری آنلاین: در نهمین روز از رقابت های جهانی دو و میدانی معلولین، نماینده پرتاب دیسک ایران موفق به کسب نشان نقره شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۵۲    
- همشهری آنلاین: مدیر واحد صدور آرم شهرداری تهران از آغاز ثبت نام طرح ترافیک موتور سیکلت های شهر تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۰    
- رئیس هیأت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد یک هفته پس از آنکه هشدار داده بود اگر وزارت علوم رشته های این دانشگاه را تأیید نکند این موضوع را از طریق مجلس دنبال خواهد کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۷:۳۴    
- عباس ثابتی راد: معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران تازه ترین نتایج پایش کیفیت آب دریاچه شهدای خلیج فارس را موید عملکرد مطلوب تصفیه خانه این دریاچه 140 هکتاری دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۳:۴۳    
- ملبورن کافه ای در استرالیا برای مشتری های خود پیش غذایی سرو می کند که بیشتر مواد آن شامل خمیر زغال است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۳:۳۱    
- همشهری آنلاین: هیچکس و هیچ چیز نمی تواند راه نور را سد کند؛ نه ابر؛ نه درخت؛ نه کوه و نه حتی تاریک ترین شب ها. تو حسودی نکن به ماه و ستاره ها و به خورشید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۲:۱۲    
- معاون حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران از ورود 66 واگن مترو و 30 دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان حمل ونقل عمومی پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۲:۱۲    
- قائم مقام مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از افزایش سرویس دهی در خط 7 متروی تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۲:۰۹    
- پنوم پنه زن سالمندی در کامبوج از گوساله پنج ما هه ای در خانه اش نگهداری می کند که به ادعای او روح شوهر درگذشته اش در این حیوان حلول کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۴    
- چندین سال پیش وزارت راه و شهرسازی سامانه ای به نشانی www.hmi.mrud.ir راه اندازی کرد که قیمت آپارتمان های معامله شده در فاصله آبان 90 تا پایان اردیبهشت 91 در مناطق 22گانه شهر تهران را شامل می شد و ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۱:۳۰    
- جوان 24 ساله پس از حمله به پسربچه 11 ساله در راهروی ساختمان و زخمی کردن او، دست به خودکشی زد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۱:۳۰    
- 13 مهاجم که با حمله اشتباهی به خودروی گشت شهرداری، راننده آن را به قتل رسانده و 2 نفر دیگر را زخمی کرده بودند، پس از 10 روز گیر افتادند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۱:۱۲    
- دکتر شهرام خرازی ها: حمید نعمت الله به شهادت تمام آثارش فیلمسازی است که دوست دارد خلاف جهت آب حرکت کند اما زیرکی او در این نکته نهفته که بر قامت کلیشه، جامه ای ضدکلیشه می پوشاند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۱:۱۲    
- همشهری آنلاین: نشست هفتگی شهر کتاب سوم مرداد به نقد و بررسی کتاب بیرون از گذشته، میان ایوان نوشته مهری بهرامی اختصاص دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۱:۱۲    
- در فصلی که فیلم های میلیاردی در سینما یکی پس از دیگری رکورد می شکنند، تئاتر در نخستین روزهای دومین ماه تابستان، دورانی پررونق را پشت سر می گذارد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۱:۱۲    
- دولت سوریه در نامه ای به دبیر کل سازمان ملل به صورت رسمی خواستار دریافت غرامت از ائتلاف به رهبری آمریکا به خاطر ویرانی و تخریب زیرساخت های این کشور شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۱:۰۸    
- همشهری آنلاین: معاون وزیر ارتباطات از راه اندازی فاز نخست پروژه دولت موبایل خبر داد و گفت: با اجرای این پروژه تمامی خدمات دولت الکترونیک در بستر موبایل ارائه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۱:۰۸    
- قاتل آتنا در حالی به قتل یک زن دیگر اعتراف کرده که پلیس احتمال می دهد وی در ماجرای قتل 2 زن در شمال کشور نیز نقش داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۱:۰۸    
- 3 روز پس از وقوع حادثه برای گردشگران در رودخانه دز، بیم ها و امید ها درباره سرنوشت 3مفقود شده این حادثه در حال افزایش است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۱:۰۸    
- آمارها خبر از شکستن رکورد نخستین روز فروش در تاریخ سینمای ایران می دهند؛ رکوردی که در 10 ماه گذشته برای سومین بار و این بار به لطف ساعت 5 عصر مهران مدیری جابه جا شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۱:۰۸    
- همشهری آنلاین: رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت تاکید کرد: زائران حج امسال نگران ابتلا به بیماری های مسری نباشند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۱:۰۸    
- 6 ماه کشمکش میان 2 نگاه متفاوت در دولت آمریکا به توافق هسته ای میان ایران و قدرت های بزرگ، در نهایت به نفع معتمدان دونالد ترامپ در کاخ سفید تمام شد و رئیس جمهور آمریکا ترجیح داد پرونده برجام را به ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۱:۰۸    
- همشهری آنلاین: در شماره مردادماه، داستان های خارجی مجله با عنوان میانفصل تابستان گردآوری شده که محمود حسینی زاد دبیر مهمان این بخش، چهار داستان کوتاه را از زبان آلمانی انتخاب کرده.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۰:۱۱    
- همشهری آنلاین: طبق مصوبه هیات رئیسه سازمان لیگ فوتبال ایران ورود و استعمال دخانیات در تمامی ورزشگاه های کشور ممنوع شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۰:۱۱    
- همشهری آنلاین: رئیس هیات اجرایی انتخابات نظام پزشکی تهران، اسامی منتخبین هفتمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی در تهران را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۱    
- همشهری آنلاین: بررسی انجام شده در هنگ کنگ نشان می دهد که این منطقه دیگر ظرفیت خالی برای جمع آوری زباله های تولیدی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۸:۵۹    
- همشهری آنلاین: جوکو ویدودو رئیس جمهوری اندونزی به افسران اجرای قانون این کشور دستور داد اشد مجازات قاچاقچیان مواد مخدر را در دستور کار قرار دهند و فرمان تیر را برای از پای درآوردن قاچاقچیان خارجی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۸:۵۹    
- همشهری آنلاین: سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به بیانیه اخیر کاخ سفید، از آمریکا خواست ایرانی هایی در این کشور که در سال های اخیر به دلایل واهی و بر خلاف موازین انسانی دستگیر و زندانی شده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۸:۵۵    
- همشهری آنلاین: پلیس بین الملل (اینترپل) با انتشار فهرستی از عناصر وابسته به داعش اعلام کرد: 173 تروریست داعشی پس از پیوستن به صفوف داعش در عراق و سوریه و فراگرفتن آموزش های لازم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۳    
- همشهری آنلاین: یک مقام ارشد در وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد که حجتی با درخواست اتحادیه ها و تشکل های بخش خصوصی و تاکید مسئولان دولتی برای دولت دوازدهم در وزارت جهاد کشاورزی باقی می ماند و به نظر ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۳    
- همشهری آنلاین: سریال لژیونر به کارگردانی مسعود آب پرور و تهیه کنندگی مهدی فرجی از شنبه 31 تیر ماه روزهای زوج ساعت 19 و 23 از شبکه پنج سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۰    
- همشهری آنلاین: رزمایش روی نقشه ناهمتراز ولایت 96 به صورت دو طرفه وکنترل شده با هدف ورزیده نمودن دانشجویان دانشگاه فرماندهی وستاد ارتش درخصوص وظایف فرماندهی وستاد در محیط عملیاتی ناهمتراز صبح ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۰    
- همشهری آنلاین: سپاه پاسداران در سال های اخیر طی عملیات های گسترده ای ضربات کمرشکنی به گروهک های تروریستی وارد کرد به طوری که اعضای این گروه ها با نزدیک شدن به مرزهای کشورمان مورد حملات سهمگین ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۱    
- همشهری آنلاین: تصویب قانون آزادی ازدواج همجنسگرایان در آلمان، موجب اختلافات و مناقشه هایی میان سیاستمداران این کشور شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۱    
- همشهری آنلاین: جدیدترین آثار جورج کلونی ، گیلرمو دل تورو و استفن فریرز و ... به احتمال فراوان در هفتادوچهارمین جشنواره فیلم ونیز رونمایی می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۸:۰۹    
- همشهری آنلاین: معاون کنسولی و امور مجلس وزیر امور خارجه، با تاکید بر اینکه این وزارتخانه متولی امور حج نیست و این وظیفه برعهده سازمان حج و زیارت است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۸:۰۶    
- همشهری آنلاین: سخنگوی فراکسیون حج و زیارت مجلس گفت: هیئت 10 نفره دیپلماتیک ایرانی 3 روز دیگر به عربستان می رود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۸:۰۳    
- همشهری آنلاین: معاون محیط زیست انسانی سازمان حفاظت محیط زیست از اجرای حدود مجاز معاینه فنی جدید از فردا خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۱    
- همشهری آنلاین: رئیس کمیته مستقل مبارزه با مواد مخدر با دفاع تمام قد از طرح توزیع موادمخدر دولتی در کشور آن را عاملی در کاهش پول های کثیف دانست و توضیحاتی در خصوص مخدرها و افرادی که مشمول توزیع ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۱    
- همشهری آنلاین: کوین اسپیسی در فیلم زندگی گور ویدال نویسنده برجسته آمریکایی نقش اصلی را ایفا می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۷:۲۷    
- همشهری آنلاین: امیر قطر اعلام کرد، هرگز از سیاست هایش کناره گیری نمی کند و زندگی در قطر روال عادی خود را طی می کند. آنچه علیه قطر در جریان است از قبل طراحی شده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۷:۱۳    
- همشهری آنلاین: یک وکیل فرانسوی برای تسریع در انجام تحقیقات اولیه مربوط به جنایت های جنگی اسرائیل در فلسطین ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۷:۱۳    
- همشهری آنلاین: 32 اثر به بخش مسابقه فیلم های داستانی کوتاه و نیمه بلند ششمین جشنواره بین المللی فیلم شهر راه یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۱    
- همشهری آنلاین: وزارت امور خارجه هند با صدور بیانیه ای به گزارش اخیر وزارت امور خارجه آمریکا در خصوص سازمان های تروریستی در سال 2016 اعتراض کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۱    
- همشهری آنلاین: نوبخت از از پرداخت یکصد هزار میلیارد ریال مطالبات و اعتبارات مربوط به طرح های عمرانی خبر داد و افزود: از 28 تیر، پرداخت مطالبات و اعتبارات طرح های عمرانی آغاز شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۶:۵۷    
- همشهری آنلاین: بازیگری که سال گذشته برای فیلم اسپیلبرگ برنده اسکار شد و امسال هم با فیلم کریستوفر نولان از شانس های اصلی است، دوست ندارد برای اسکار گرفتن تبلیغ و خودنمایی کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۶:۵۲    
- همشهری آنلاین: رییس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، آمار گردشگری داخلی را براساس شمار اقامت و بازدید گردشگران از جاذبه ها در بازه زمانی چهار ماه نخست امسال اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۶:۵۲    
- همشهری آنلاین: کنفدراسیون فوتبال آسیا از تمام تیم های صعودکننده به فصل 2018 - 2017 لیگ قهرمانان خواسته است بدون بدهی مالی در این رقابت ها شرکت کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۸    
- همشهری آنلاین: یک دانشجوی استرالیایی گونه جدیدی از خورشید ماهی را کشف کرده که 130 سال از دانشمندان فرار می کرد!
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۲    
- همشهری آنلاین: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام اعلام کرد که اعضا و رئیس جدید مجمع تشخیص مصلحت نظام در مرداد ماه تعیین تکلیف می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۵:۴۱    
- همشهری آنلاین: واعظی گفت: من در وزارت ارتباطات نخواهم بود اما در کابینه دولت دوازدهم به کار ادامه خواهم داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۵:۴۱    
- همشهری آنلاین: وحید هاشمیان به عنوان سرمربی تیم زیر 17 ساله های باشگاه هامبورگ، انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۲    
- داستان فریبا خانی: ساعت های خانه ی ما از دیگر ساعت ها کمی جلوترند. ساعت های خانه ی ما دلشوره ای اند؛ تند تند می دوند. شاید 15 یا 16 دقیقه جلوترند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۲    
- طنز عبدالله مقدمی: ما نمی دانیم چرا هروقت آقای ناظم وضع خارج شدنمان را از جلسه ی امتحان می بیند، فردایش می گوید: مگر بُزید که زنجیر پاره می کنید؟
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۵:۰۸    
- همشهری آنلاین: شهردار تهران با بیان اینکه تغییرِ اساسی در نحوه کنشِ جریانِ اصول گرایی جزو مطالبات امروز است، تاکید کرد که باید حرکت در راستایِ نو اصول گرایی هرچه سریع تر آغاز شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۵    
- همشهری آنلاین: در بازار شنبه 31 تیرماه یورو با افزایش نسبی قیمت 4440 تومان عرضه می شود و هر گرم طلای 18 عیار حدود 114 هزار و 775 تومان قیمت دارد که مقداری افزایش قیمت را تجربه می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۳:۵۶    
- همشهری آنلاین: در نظرسنجی طلای کیتکونیوز، کارشناسان وال استریت و سرمایه گذاران نسبت به ادامه روند افزایش قیمت طلا در هفته جاری خوش بین بودند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۳:۴۷    
- همشهری آنلاین: سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه قرارداد توتال با توجه به خصوصی بودن یک طرف آن، الزامی برای بررسی در مجلس نداشته، البته مجلس می توانست از باب نظارت ورود کند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۳:۴۰    
- همشهری آنلاین: در پایان معاملات دیروز بازارهای جهانی، قیمت نفت خام برنت با 2.8 درصد کاهش به کمتر از 48 دلار رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۳:۱۳    
- همشهری آنلاین: مسابقات سپک تاکرای قهرمانی کشور بانوان در دو رده سنی بزرگسالان و زیر 18 سال در ایلام برگزار شد که کرمانی ها و گلستانی ها به عناوین برتر دست یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۳:۰۴    
- همشهری آنلاین: پرونده دوازدهمین دوره مسابقات پومسه قهرمانی کشور زنان، با قهرمانی مقتدرانه اصفهان بسته شد. البرز بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد و زنجان نیز عنوان سوم را کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۳:۰۴    
- همشهری آنلاین: یک نوازنده هندی در حالیکه در اتاق عمل تحت جراحی بود، گیتار نواخت تا برای درمان گرفتگی غیرارادی عضلات انگشت هایش به پزشکان کمک کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۳۴    
- همشهری آنلاین: ترامپ با صدور گواهی برای کالاهای اصلی آمریکا و برخورد شدید با محصولات وارداتی که با بی انصافی برچسب ساخت آمریکا به روی خود زده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۳۴    
- همشهری آنلاین: علی پاکدامن، نماینده شایسته شمشیربازی ایران با توقف برابر شمشیرباز نامدار فرانسوی به تلاش ارزشمند خود در رقابت های قهرمانی جهان پایان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۲۸    
- همشهری آنلاین: سفر بشر به خارج از سامانه خورشیدی با استفاده از شیوه ها و فناوری های موجود به سوی نزدیک ترین ستاره به سامانه خورشیدی، پروکسیما قنطورس، هزار سال طول خواهد کشید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۰۷    
- همشهری آنلاین: سارا سندرز، معاون ارشد شان اسپایسرف سخنگوی پیشین کاخ سفید جایگزین او شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۰۷    
- همشهری آنلاین: هشتمین روز از رقابت های جهانی دو و میدانی معلولین با کسب یک نشان طلا و یک نشان برنز برای کاروان کشورمان همراه بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۲:۰۳    
- همشهری آنلاین: رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه گفت که آلمان نمی تواند و در حدی نیست که آنکارا را با تهدیدهایش بترساند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۲۱    
- همشهری آنلاین: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، در خصوص شرایط برگزاری حج آینده ابراز نگرانی کرد و گفت:در حال حاضر هیچ فردی را به عنوان مدافع حجاج خود در عربستان نداریم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۸    
- مسعود کوثری: ما شاهکاریم! هر پدیده ای را خیلی زود تبدیل به یک دوقطبی می کنیم، طوری که افراد یا بخش های مختلف جامعه مجبور باشند یک طرف قضیه را بگیرند؛ یعنی قضاوت و داوری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۸    
- همشهری دو - حجت الاسلام حسین عالمی: گفت وگوهای بشری همیشه معقول و منطقی نیست. درست است که خداوند عقل و منطق را در اختیار همه قرار داده و همه می توانند به راحتی از این هدایای الهی استفاده کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۸    
- همشهری آنلاین: تیم کرمانشاه عنوان قهرمانی بیست و دومین دوره مسابقات کشوری سبک شوتوکان wskf را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۸    
- همشهری دو - مرضیه یوسف اقدم: همین چند وقت پیش شاهد ماجرای عجیبی درباره آتنا بودیم و پس از آن هم موضوع حمله آن فرد اوباش به روحانی در مترو پیش آمد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۸    
- همشهری دو - مریم حدادی: شب های تابستان که می شود بیشتر پارک ها و تفرجگاه های شهری پر از خانواده هایی می شود که بساط شام شان را به همراه یک فلاسک آب جوش و چایی برداشته اند و به دل طبعیت زده اند تا ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۸    
- محمد مجد: اسلام چه حدی را برای پوشش و آرایش خانم ها و آقایان تعیین کرده است؟ به هر حال پوشش و آرایش چیزی است که هر روز با آن سر و کار داریم و اگر پاسخ این سؤال را به درستی ندانیم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۸    
- همشهری دو - مریم گریوانی: بخش مخزن کتاب را تا اطلاع ثانوی تعطیل کرده ایم و کتاب امانت نمی دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۵    
- همشهری آنلاین: همه ما خطوط مارپیچ شناوری را که در سطح میدان دیدمان شناورند را دیده ایم، تکه های کوچک پروتئین درون چشم که شناورها نام دارند و اکنون راهی برای از بین بردن آنها ایجاد شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۱۵    
- همشهری آنلاین: مرحله نهایی مسابقات هندبال ساحلی نوجوانان کشور در یزد برگزار شد و تیم خمینی شهر به مقام قهرمانی رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۰    
- همشهری آنلاین: رئیس سازمان مدارس غیردولتی و مشارکت های مردمی با اشاره به فصل تابستان و آغاز دوران فراغت دانش آموزان و نوجوانان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۰:۵۷    
- همشهری آنلاین: ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه با تاکید بر این که هنوز تصمیمی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری سال 2018 نگرفته است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۰:۵۷    
- همشهری آنلاین: یک عکس و یک فیلم کوتاه با استفاده از واحد های وراثتی به عنوان رسانه برای ذخیره سازی اطلاعات درون دی ان ای رمزنگاری شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۵    
- همشهری آنلاین: سخنگوی وزارت امور خارجه ایران می گوید هر چند هنوز دارای روابط سیاسی با کانادا نیستیم و اخیراً هم مشکلاتی بروز کرده اما موضوع استرداد خاوری همچنان مورد پیگیری است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۵    
- سرانجام پس از مدت ها آماده سازی زیرساخت های لازم برای برگزاری انتخابات سازمان نظام پزشکی، روز گذشته برگزار شد اما برخلاف برنامه ریزی های صورت گرفته ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۵    
- همشهری دو - عبدالرحیم دیوسالار : دست های دخترک قادر به حرکت نبود و نمی توانست چیزی بنویسد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۴۶    
- همشهری آنلاین: برجام، ساختار غیرحزبی و ... از جمله موضوعاتی بودند که در ستون سرمقاله برخی از روزنامه های شنبه-31 تیر-جای گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۴۲    
- همشهری آنلاین: تیتر یک روزنامه های صبح ایران اختصاص دارد به صحبت های رئیس جمهور درباره دو.لت دوازدهم، فشار بر دولت برای چینش کابینهف ادعای دستگیری چند مداح به دلیل جاسوسی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۴۲    
- حامد فوقانی: انگار باید پلاسکو می سوخت تا خیلی ها به فکر ایمن سازی ساختمان شان بیفتند.
  • ۱