یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۲:۱۳May 2018 27
 

خبرهای روزنامه همشهری 31 مرداد 1396 - hamshahrionline.ir

روزنامه همشهری 29 اسفند 1393 روزنامه همشهری 29 اسفند 1394 روزنامه همشهری 30 اسفند 1395 روزنامه همشهری 31 فروردین 1396 روزنامه همشهری 9 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 8 خرداد 1396 روزنامه همشهری 31 تیر 1396 روزنامه همشهری 31 شهریور 1396 روزنامه همشهری 30 مهر 1396 روزنامه همشهری 30 آبان 1396 روزنامه همشهری 30 آذر 1396 روزنامه همشهری 30 دی 1396 روزنامه همشهری 30 بهمن 1396 روزنامه همشهری 29 اسفند 1396 روزنامه همشهری 1 مرداد 1396 روزنامه همشهری 2 مرداد 1396 روزنامه همشهری 3 مرداد 1396 روزنامه همشهری 4 مرداد 1396 روزنامه همشهری 5 مرداد 1396 روزنامه همشهری 6 مرداد 1396 روزنامه همشهری 7 مرداد 1396 روزنامه همشهری 8 مرداد 1396 روزنامه همشهری 9 مرداد 1396 روزنامه همشهری 10 مرداد 1396 روزنامه همشهری 11 مرداد 1396 روزنامه همشهری 12 مرداد 1396 روزنامه همشهری 13 مرداد 1396 روزنامه همشهری 14 مرداد 1396 روزنامه همشهری 15 مرداد 1396 روزنامه همشهری 16 مرداد 1396 روزنامه همشهری 17 مرداد 1396 روزنامه همشهری 18 مرداد 1396 روزنامه همشهری 19 مرداد 1396 روزنامه همشهری 20 مرداد 1396 روزنامه همشهری 21 مرداد 1396 روزنامه همشهری 22 مرداد 1396 روزنامه همشهری 23 مرداد 1396 روزنامه همشهری 24 مرداد 1396 روزنامه همشهری 25 مرداد 1396 روزنامه همشهری 26 مرداد 1396 روزنامه همشهری 27 مرداد 1396 روزنامه همشهری 28 مرداد 1396 روزنامه همشهری 29 مرداد 1396 روزنامه همشهری 30 مرداد 1396 روزنامه همشهری 31 مرداد 1396 
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۲ - ۰۴:۳۴    
- همشهری آنلاین: هشتادوهفتمین شماره ماهنامه مدیریت ارتباطات با پرونده ای ویژه درباره آگاهی های کاذب ناشی از حضور در شبکه های اجتماعی منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۷:۰۸    
- همشهری آنلاین: فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: کمبود نیروی محیط بان با فشار به محیط بانانی که حضور دارند جبران می شود و این وضعیت ظلم به محیط بانان است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۶:۲۶    
- همشهری آنلاین: رئیس اداره حیات وحش اداره کل محیط زیست مازندران گفت که رد پای حدود 150 قلاده پلنگ در جنگل های این استان سال گذشته شناسایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۶:۱۴    
- همشهری آنلاین: آیا بعد از مرگ دوست دارید شبح دیجیتال شما همچنان در شبکه های مجازی پرسه بزند، با دوستان گپی در فیسبوک بزند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۲:۴۰    
- همشهری آنلاین: معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست بیان کرد که هنر و سینما در بسط فرهنگ محیط زیست نقشی اساسی دارد و سازمان محیط زیست از برپایی ششمین جشنواره فیلم "سبز" حمایت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۲:۳۱    
- همشهری آنلاین: گمرک ایران ادعای ورود 51 دستگاه خودروی لوکس با ترک تشریفات و بدون ثبت سفارش را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۲:۳۱    
- همشهری آنلاین: چهارمین دوره رقابت های کبدی نوجوانان دختر کشور با قهرمانی تیم گلستان در شهر کرج به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۰:۰۲    
- فصل سوم شناسایی، کشف و مستندسازی بقایای باستان شناختی راه شاهی هخامنشی علاوه بر شناسایی بیش از 130 اثر و محوطه در این راه ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۰۸:۳۳    
- همشهری آنلاین: کتاب امپراتوری عثمانی یکی از آثار تاریخی و تحلیلی منتشر شده از سوی دفتر نشر فرهنگ اسلامی است که طی نشستی تخصصی مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۰۳:۳۲    
- مهدی کریمی تفرشی : تولید کننده باید در تعیین قیمت محصولات تولیدی خود قدرت خرید مردم و اصول رقابتی بازار را لحاظ کند تا در نهایت تعیین قیمت مصرف کننده کالاها و خدمات با توجه به حقوق مشتریان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۲۳:۳۰    
- همشهری آنلاین: بازی های سه شنبه 31 مرداد 1396 در هفته پنجم لیگ برتر برگزار شد و نتایج زیر به دست آمد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۲۳:۱۸    
- مدیرعامل شرکت شهربان شهرداری تهران با تشریح جزئیات مرحله سوم طرح ساماندهی دستفروشان گفت: در این مرحله دستفروشان ساکن تهران مدنظر قرار گرفتند تا از مهاجرت به تهران برای دستفروشی جلوگیری شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۲۳:۰۵    
- همشهری آنلاین: پرسیپولیس ایران در دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر الاهلی عربستان به تساوی دو بر دو رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۲۲:۲۹    
- کتاب های مِگره سرگرم می شود نوشته ژرژ سیمنون و نان حلال نوشته فردریک دار هر دو با ترجمه عباس آگاهی از سوی مؤسسه فرهنگی هنری جهان کتاب منتشر شد و در دسترس علاقه مندان به ادبیات پلیسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۲۲:۲۹    
- شبکه بانکی ایران دیگر توان وام دهی بیش از میزان ظرفیت فعلی را ندارد و ورود احتمالی بانک های خارجی برای فعالیت در مناطق آزاد و سرزمین اصلی می تواند باعث ارزان ترسازی تسهیلات بانکی و بهبود خدمات به ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۲۲:۲۶    
- خانه اتحادیه یا همان خانه دایی جان ناپلئون در قلب پایتخت که روزگاری بیم تبدیل آن به مرکز تجاری می رفت، روز گذشته شاهد آغاز به کار موزه مشاهیر بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۲۲:۲۲    
- محسن کوهکن: کابینه دوم حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور با ترکیبی از وزرای سابق و جدید تشکیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۲۲:۰۴    
- مردی که با آثار خود در دهه 1950 به ادبیات علمی خیالی دنیا شکل داد و خیلی ها او را پدربزرگ این گونه ادبی می دانند، اندکی پس از گرفتن جشن تولد 92سالگی خود از دنیا رفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۲۱:۵۸    
- زن دندانپزشک که به خاطر اختلافات خانوادگی به روی خاله اش اسید پاشیده بود پیش از محاکمه در دادگاه به دلیل سکته قلبی جانش را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۲۱:۵۶    
- معرفی یک نویسنده آزاده نجفیان: حتماً برای شما هم پیش آمده که خودتان را به جای آدم های دیگر یا در موقعیت و وضعیت خاصی که آن ها قرار دارند بگذارید
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۲۱:۳۴    
- زن حیله گر خود را خریدار خودروی شاسی بلند جا می زد و فروشندگان را به دامی می کشاند که برای سرقت از آنها پهن کرده بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۲۱:۳۴    
- آریا-ج، یکی از اشرار مخوف کرمان که کلکسیونی از جرایم و شرارت در پرونده اش ثبت شده بود سحرگاه دیروز به دار مجازات آویخته شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۲۱:۳۱    
- داربیشایر یک مرد انگلیسی به نام آلن ناش برای چهاردهمین بار برنده رقابت های کشتی شست پا شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۲۱:۲۶    
- بعد از پایان تعطیلی یک روزه به مناسبت شهادت امام محمد تقی (ع)، بسیاری از تماشاخانه های دولتی برای میزبانی از جشنواره نمایش های آیینی و سنتی آماده می شوند و در کنار آن تماشاخانه های خصوصی از 20نمایش ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۲۱:۲۳    
- مهدی آزادواری: توسعه پایدار اقتصاد شهری یکی از مهم ترین اهداف مدیران شهری است که می تواند زمینه رشد اقتصادی شهری و رفاه اجتماعی را برای کلانشهرها به ارمغان آورد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۲۰:۲۴    
- فروش موفق فیلم ها با گذشت چند ماه از ابتدای سال دوام نیاورد و با پایان اکران و فروش فیلم هایی چون نهنگ عنبر 2 20 میلیارد تومانی، گشت 2 19 میلیارد تومانی و خوب، بد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۲۰:۱۵    
- اولیور استون در حالی به ریاست هیأت داوران بخش مسابقه بین المللی جشنواره فیلم بوسان برگزیده شد
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۲۰:۱۲    
- خبر مادران قصه گو اولین کسانی هستند که طعم ادبیات را به کودکان خویش می چشانند! آن ها هستندکه با قصه ها، پنجره های دنیای دیگر را می گشایند و دنیای کودکان را بزرگ تر می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۲۰:۰۶    
- همشهری آنلاین: معاون اجتماعی وزیر بهداشت، دریادداشتی روز پزشک را به پزشکان تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۲۰:۰۴    
- همشهری آنلاین: استقلال در هفته پنجم لیگ با شکست مقابل پدیده وضعیت ناخوشایندی در جدول پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۹:۵۷    
- همشهری آنلاین: دانشگاه ملی سئول از کشور کره جنوبی با اعطای تعدادی بورس در مقطع دکتری ویژه اعضای هیات علمی برای سال تحصیلی 2018 موافقت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۹:۵۷    
- همشهری آنلاین: مطالعات نشان داده است که افزایش دما در اثر تغییرات آب و هوایی موجب شده تا طوفان های شدیدتر در شهرها منجر به جاری شدن سیلاب های بزرگ و در نتیجه خشکیدن زمین های زراعی روستاها شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۹:۵۱    
- همشهری آنلاین: معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم از ملزم شدن پژوهشگران حوزه های علمیه برای ثبت پروپوزال در ایرانداک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۹:۵۱    
- همشهری آنلاین: ادعاها و اتهاماتی که دونالد ترامپ در سخنان شب گذشته اش علیه پاکستان مطرح کرد، موجی از حملات لفظی را از سوی شخصیت ها و چهره های مختلف سیاسی، مذهبی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۹:۰۹    
- همشهری آنلاین: دومین نشست کارگروه حقوقی و قضایی با حضور رئیس فدراسیون فوتبال برگزار و در آن مصوب شد بدهکاران در صورت عدم تسویه 20 درصدی خود از نقل و انتقالات محروم شوند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۹:۰۹    
- همشهری آنلاین: وزیر بهداشت با اشاره به فرارسیدن روز پزشک، گفت: امیدوارم جامعه پزشکی کشور که همیشه در خدمت مردم بوده و با دانش و مهارت خود توانسته واسطه ای بین خدا و مردم باشد و به آنها سلامتی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۸:۴۸    
- همشهری آنلاین: بانک مرکزی در بخشنامه ای به شبکه بانکی، تدابیر هشت گانه ای را با تاکید بر اجتناب از رقابت های ناموجه بین بانک ها و موسسات اعتباری در جذب سپرده ها به شبکه بانکی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۸:۲۴    
- همشهری آنلاین: جدول پخش برنامه های شبکه نسیم از ابتدای شهریور ماه با تغییراتی در زمان پخش مواجه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۸:۱۴    
- همشهری آنلاین: محمد گلریز یک قطعه موسیقی برگرفته از سرود ماندگار بانگ آزادی برای قدردانی از شهدای مدافع حرم آماده کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۸:۰۵    
- همشهری آنلاین: مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی ضمن اشاره به ماندگاری هوای گرم در کشور از بارش پراکنده در برخی مناطق کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۸:۰۲    
- همشهری آنلاین: اصغر فرهادی با تکمیل فهرست بازیگرانش، فیلم جدید خود را با نام همه می دانند در اسپانیا مقابل دوربین برد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۷:۴۴    
- سید فرید قاسمی: هنوز پس از چهل و اندی سال صدای عطاءالله بهمنش در گوشم طنین دارد: "...زیر یه خمشو می گیره می تابونه، حساب امتیاز به یک صفر می رسه...".
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۷:۲۹    
- همشهری آنلاین: سامان قدوس، فوتبالیست ایرانی الاصل سوئدی از تغییر تابعیت خود و اعلام آمادگی برای بازی تیم ملی ایران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۷:۲۹    
- پنج نفر از پرسنل اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کهکیلویه و بویر احمد در محاصره آتش سوزی ارتفاعات خامی باشت این استان گرفتار شده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۷:۲۵    
- همشهری آنلاین: آرمین هادی پور تکواندوکار تیم دانشجویان با غلبه بر حریفی از کره جنوبی به عنوان قهرمانی یونیورسیاد رسید و اولین مدال کاروان ایران را کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۷:۲۲    
- همشهری آنلاین: پیونگ یانگ به دنبال رزمایش مشترک آمریکا و کره جنوبی در شبه جزیره کره دو کشور متحد را تهدید به تلافی بی رحمانه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۷:۰۴    
- همشهری آنلاین: متاسفانه در 10 سال گذشته به دلیل سیاست های غلط دولت دهم و عدم توجه کافی دولت یازدهم 30 هزار نفر از افراد شاغل حوزه چاپ ریزش داشته و بیکار شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۷:۰۴    
- همشهری آنلاین: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به جلسات دوره جدید مجمع گفت: اولین جلسه مجمع تشخیص 4 مهر در محل جدید برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۷:۰۴    
- همشهری آنلاین: فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: متهم اختلاس 47 میلیارد ریالی در یکی از شعبه های بانک شهر بجنورد دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۷:۰۴    
- همشهری آنلاین: آکادمی پزشکان اطفال آمریکا اعلام کرد: با توجه به تغییرِ دستورالعمل تشخیص فشارخون از این پس تعداد کودکان و نوجوانان مبتلا به فشار خون بالا در این کشور افزایش خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۷:۰۴    
- همشهری آنلاین: دکتر طاهره چنگیز با حکم وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۷:۰۴    
- همشهری آنلاین: معصومه ابتکار در نخستین مصاحبه بعد از انتصاب به معاونت رئیس جمهور در امور زنان و خانواده ضمن برشمردن برنامه ها و موضوعات در پیش روی این سازمان گفت تلاش می کند تا صدای همه طیف های ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۷:۰۴    
- همشهری آنلاین: وزیر کشور گفت: مدیریت شهری یک مساله کاملا ساختاری است که شهرداری ها در این زمینه با کمبود این نوع مدیریت مواجه هستند و می توان گفت شهرداری های ما مشکلات ساختاری دارند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۶:۵۵    
- همشهری آنلاین: سید عبدالرحیم موسوی در سال 1339 در شهر قم متولد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۶:۵۵    
- همشهری آنلاین: نتایج یک تحقیق نشان می دهد که تنها یک دلار افزایش در قیمت سیگار می تواند به ترک سیگاری های بیشتری کمک کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۶:۱۸    
- همشهری آنلاین: شبکه رادیویی گفت وگو از اول شهریور ماه امسال 24 ساعته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۵:۵۶    
- همشهری آنلاین: رئیس جمهور آمریکا با تاکید بر ادامه حضورنظامی در افغانستان ، جزئیات راهبرد جدید خود را اعلام نکرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۵:۳۲    
- همشهری آنلاین: در بازار سه شنبه 31 مردادماه سکه تمام طرح جدید با 5000 تومان افزایش قیمت یک میلیون و 211 هزار تومان عرضه می شود اما دلار آمریکا اندکی کاهش قیمت را تجربه کرده و 3830 تومان فروخته می ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۵:۳۲    
- همشهری آنلاین: قیمت نفت پس از این که در روز گذشته 2 درصد افت کرد، با نشانه هایی از تنگ تر شدن تدریجی شرایط بازار، دوباره بهبود یافت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۵    
- همشهری آنلاین: ارتش عراق و نیروهای مردمی این کشور در سومین روز از عملیات خود برای آزادسازی شهر تلعفر، نقاط جدیدی در اطراف این شهر را از داعش پس گرفتند و با وورد به محله الکفاح ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۲    
- همشهری آنلاین: مردم آمریکا دیروز شاهد پدیده خورشیدگرفتگی بودند و ارزیابی ها نشان می دهد تعطیل شدن کار در آمریکا برای تماشای این پدیده نجومی 700 میلیون دلار به اقتصاد آمریکا ضرر وارد کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۲    
- همشهری آنلاین: معاون اول قوه قضائیه گفت: سه قوه در وزارت دادگستری دخالت دارند و وزیر دادگستری پشتوانه محکمی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۵:۱۶    
- همشهری آنلاین: آخرین جلسه شورای شهر چهارم تهران هم بی حاشیه نبود، از گریه چمران تا حلالیت قالیباف گرفته تا غزل خداحافظی مختاباد و قهر حافظی و سلفی عباس جدیدی با خبرنگاران و دست بوسی چمران از ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۵:۰۴    
- همشهری آنلاین: استیو بنن، استراتژیست ارشد سابق دونالد ترامپ و رئیس فعلی پایگاه خبری راست گرای بریتبارت گفت قصد دارد با دشمنانش در به اصطلاح "بال غربی" کاخ سفید از جمله "جاوانکا" (ترکیب اسم داماد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۳:۲۶    
- همشهری آنلاین: ولید بن طلال، شاهزاده سعودی در تعطیلات یک هفته ای خود در بودروم ترکیه، حداقل 2.5 میلیون لیر ترکیه ( 710.568 دلار) خرج کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۳:۰۳    
- همشهری آنلاین: اگر روزی پای بشر به مریخ برسد، باید خود را برای توفان های برفی شبانه آماده کنند، توفان های برفی که براساس داده های مترولوژیکی به دست آمده از سیاره مریخ، در طول شب ایجاد می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۲:۴۸    
- همشهری دو - سیدمهدی سیدی: سؤال را باید با زیرکی در وجود افراد کاشت. اصلا گفته اند هدایت آدم ها نه با استدلال که با فکر آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۲:۳۳    
- 25درصد از پسماند های بیمارستانی عفونی هستند. این پسماند ها بر عفونت های بیمارستانی نیز مؤثرند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۲:۱۶    
- همشهری آنلاین: یک گزارش محرمانه سازمان ملل نشان می دهد که کره شمالی برای جلوگیری از تحریم های شورای امنیت سازمان ملل، شروع به صادرات زغال سنگ به کشورهای جنوب شرقی آسیا کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۲:۱۳    
- دکتر شیرزاد پِیک حِرفه: فیلسوفان تاکنون تنها جهان را به گونه های گوناگونی تفسیر کرده اند؛ حال آنکه مسئله اصلی تغییر جهان است. (کارل مارکس)
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۲:۱۳    
- همشهری دو - مهدی واعظی: ایرانی های زیادی در سال های اخیر به شهر کاظمین رفته اند و در جوار بارگاه نورانی امام موسی کاظم(ع) و امام جواد(ع) حضور یافته اند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۲:۱۳    
- همشهری دو - امیر حسن شاهی: تقریبا از 3یا 4کیلومتری حرم، دیگر هیچ ماشینی اجازه عبور و مرور ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۲:۱۱    
- همشهری آنلاین: درحالی که میلیونها آمریکایی بعد از 99 سال به اولین خورشید گرفتگی چشم دوخته بودند، تحلیل گران بازار گفتند که سهام این کشور در گذشته پس از رویدادهایی مشابه عملکرد خیلی خوبی داشته ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۲:۰۵    
- همشهری آنلاین: معاون رییس جمهور گفت:من گرین کارت ندارم که گویا ایشان-کریمی قدوسی-بنده را با فرد دیگری اشتباه گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۲:۰۵    
- همشهری آنلاین: هفته های اخیر مساله استیضاح دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بیش از پیش مطرح شده و 21 تیرماه یک قانونگذار دموکرات آمریکایی تبدیل به اولین کسی شد که رسما طرح استیضاح ترامپ را به ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۲:۰۲    
- همشهری آنلاین: معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: 2 نفر مسلح با یک دستگاه موتورسیکلت وارد بخشداری پیشین شهرستان سرباز در جنوب استان شده و یک سرباز وظیفه و یک شهروند را به شهادت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۲:۰۲    
- همشهری آنلاین: نمایندگان مجلس با عضویت رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در برخی از شوراهای عالی موافقت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۴۳    
- همشهری دو - رضا افراسیابی : محسن حججی بعد از 2 روز اسارت، به دست تکفیری ها به شهادت رسید .
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۴۳    
- همشهری دو - زهرا مهاجری: نمی دانم شما هم یادتان هست یا نه، ولی زمانی که بازی آتاری وارد خانه ها شد معمولا یکی از بچه های فامیل آن را داشت و بعد همه دور او جمع می شدند و منتظر می ماندند تا نوبتشان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۴۳    
- همشهری آنلاین: اگر همیشه از آسمان سنگ های قیمتی می بارید، شاید دیگر به اندازه امروز ارزشمند نبودند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۴۰    
- همشهری دو - رضا افراسیابی: مادر است دیگر. گاهی اتفاقاتی که به نظر دیگران کوچک هستند و شاید به چشم نمی آیند برایش آنقدر بزرگ می شوند که بهانه او برای ادامه زندگی می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۴۰    
- همشهری دو - بهاره جلالوند: جعبه های زیادی روی هم چیده شده اند و آماده رفتن به بازار هستند، این نخستین تصویری است که از کارخانه تولید کننده گاز به چشم می آید ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۳۷    
- علی اصغر محمدی: اخیرا تصویری از دانشگاه اصفهان درحالی که انبوهی پایان نامه به شکل نامناسبی در یک کامیون بار گیری شده بود، منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۱:۳۴    
- محمد باریکانی: نخستین رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در دولت جدید و چهارمین رئیس این سازمان در 2دولت حسن روحانی، رئیس جمهور ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۰:۳۶    
- همشهری آنلاین: تیتر یک روزنامه های ورزشی صبح ایران اختصاص دارد به بازی پرسپولیس و الاهلی و صحبت های برانکو و انتظارها از علیرضا منصوریان :
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۰:۳۶    
- همشهری آنلاین: نائب رئیس مجلس با اشاره به اصلاحیه ای در میزان آرای وزیر راه و شهرسازی در جلسه رای اعتماد گفت که میزان آرای موافقان آقای آخوندی 198 است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۰:۳۶    
- تازگی گزارش هایی منتشر شده که نشان می دهد آیفون 7 و آیفون 7 پلاس محبوب ترین تلفن های هوشمند بازار فعلی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۰:۳۶    
- طرح انتقال آب خزر به سمنان که دی ماه گذشته با رأی نمایندگان مجلس شورای اسلامی منتفی شد همچنان یکی از بحث های چالش برانگیز محیط زیست کشور است و هرازگاهی نظر نمایندگانی در موافقت و مخالفت این طرح ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۰:۳۶    
- همشهری آنلاین: اعتراض به کابینه دوازدهم، حمله تروریستی داعش و ... از جمله موضوعاتی بودند که در ستون سرمقاله برخی از روزنامه های سه شنبه-31 مرداد- جای گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۰:۳۶    
- الهام مصدقی راد: یکی از گام های جدیدی که اداره کل معماری و ساختمان برداشته، تدوین ضوابط نما در پهنه های تاریخی است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۰:۳۶    
- همشهری آنلاین: یک جامعه شناس با اشاره به طرح حذف طلاق از شناسنامه زنان گفت: این طرح باعث می شود پدیده طلاق تبدیل به واقعه ای غیرحیاتی و بی اهمیت شود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۰:۳۶    
- همشهری آنلاین: مدیرکل امور اداری صندوق بازنشستگی کشوری از برگزاری آزمون استخدامی این صندوق در اوایل مهرماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۰:۳۶    
- یکی دیگر از مشکلات جدی عدم اجرای قوانین حمایتی و تسهیلاتی ایثارگران، بی توجهی به رویه ها و رفع موانع اجرایی آن است به طوری که متولیان به جای رفع ابهامات و موانع آن و رایزنی با مراجع ذی صلاح قانونی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۰:۳۶    
- سیدعلی کاشفی خوانساری: ادبیات نوجوان مقوله ای نوظهور و کم سابقه است. در نظام سنتی و پیش از دوره مدرنیسم ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۰:۳۳    
- همشهری آنلاین: فرمایشات رهبر انقلاب در دیدار مسئولان استان های یزد و همدان تیتر یک برخی روزنامه های صبح ایران است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۰:۳۳    
- همشهری آنلاین: شرکت گوگل جدید ترین نسخه سیستم عامل اندروید خود را با نام یکی از مشهورترین بیسکوئیت های شکلاتی جهان، اورئو، منتشر ساخت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۰:۳۳    
- همشهری آنلاین: به گفته محققان، آغاز غربالگری سالانه سرطان سینه از 40 سالگی به کاهش مرگ ناشی از بیماری تا 40 درصد کمک می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۱۰:۳۳    
- همشهری آنلاین: نماینده مردم ارومیه در مجلس به اظهارنظر لاهوتی نماینده لنگرود در مورد گلابی خوردن وی پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۰۹:۵۹    
- همشهری آنلاین: ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه آناتولی آنتونوف را به عنوان سفیر جدید این کشور در آمریکا منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۱ - ۰۹:۵۹    
- همشهری آنلاین: خورشید گرفتگی کامل روز 21 آگوست در آمریکا و چند منطقه دیگر جهان با استقبال شدیدی مواجه شد و تصاویر خیره کننده زیادی از آن به ثبت رسید.
  • ۱