یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۲:۱۳May 2018 27
 

خبرهای روزنامه همشهری 18 شهریور 1396 - hamshahrionline.ir

روزنامه همشهری 29 اسفند 1393 روزنامه همشهری 29 اسفند 1394 روزنامه همشهری 30 اسفند 1395 روزنامه همشهری 31 فروردین 1396 روزنامه همشهری 9 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 8 خرداد 1396 روزنامه همشهری 31 تیر 1396 روزنامه همشهری 31 مرداد 1396 روزنامه همشهری 30 مهر 1396 روزنامه همشهری 30 آبان 1396 روزنامه همشهری 30 آذر 1396 روزنامه همشهری 30 دی 1396 روزنامه همشهری 30 بهمن 1396 روزنامه همشهری 29 اسفند 1396 روزنامه همشهری 1 شهریور 1396 روزنامه همشهری 2 شهریور 1396 روزنامه همشهری 3 شهریور 1396 روزنامه همشهری 4 شهریور 1396 روزنامه همشهری 5 شهریور 1396 روزنامه همشهری 6 شهریور 1396 روزنامه همشهری 7 شهریور 1396 روزنامه همشهری 8 شهریور 1396 روزنامه همشهری 9 شهریور 1396 روزنامه همشهری 10 شهریور 1396 روزنامه همشهری 11 شهریور 1396 روزنامه همشهری 12 شهریور 1396 روزنامه همشهری 13 شهریور 1396 روزنامه همشهری 14 شهریور 1396 روزنامه همشهری 15 شهریور 1396 روزنامه همشهری 16 شهریور 1396 روزنامه همشهری 17 شهریور 1396 روزنامه همشهری 18 شهریور 1396 روزنامه همشهری 19 شهریور 1396 روزنامه همشهری 20 شهریور 1396 روزنامه همشهری 21 شهریور 1396 روزنامه همشهری 22 شهریور 1396 روزنامه همشهری 23 شهریور 1396 روزنامه همشهری 24 شهریور 1396 روزنامه همشهری 25 شهریور 1396 روزنامه همشهری 26 شهریور 1396 روزنامه همشهری 27 شهریور 1396 روزنامه همشهری 28 شهریور 1396 روزنامه همشهری 29 شهریور 1396 روزنامه همشهری 30 شهریور 1396 روزنامه همشهری 31 شهریور 1396 
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۷:۴۹    
- همشهری آنلاین: با اعلام اسامی برندگان هفتاد و چهارمین جشنواره فیلم ونیز، برندگان بخش های مختلف این جشنواره تعیین شدند و ایران نیز دو جایزه برد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۴:۳۷    
- همشهری آنلاین: ماست که از طریق تخمیر باکتریایی شیر تولید می شود، می تواند منبع مواد مغذی مهمی برای بدن باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۴:۳۷    
- همشهری آنلاین: تحقیقات اخیر نشان می دهد که بین کمبود خواب و میزان ابتلا به دیابت نوع 2 در کودکان ارتباط مستقیمی وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۴:۲۷    
- همشهری آنلاین: بیست و هشتمین دوره رقابت های بوکس قهرمانی جوانان کشور با قهرمانی تیم مازندران به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۴:۲۷    
- همشهری آنلاین: رقابت های لیگ برتر اسنوکر، جام ولایت با قهرمانی تیم جهان بیلیارد به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۴:۲۷    
- همشهری آنلاین: تیم زنجان قهرمان سی و چهارمین دوره مسابقات بدمینتون نوجوانان پسر کشور در شهرستان سمنان شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۴:۲۷    
- همشهری آنلاین: چهارمین دوره مسابقات رنکینگ قهرمانی کشور در دو رشته ریکرو و کامپوند و در دو بخش بانوان و آقایان در جلفا برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۴:۲۷    
- معصومه حیدری پارسا: دیابت، بیماری های قلبی و عروقی ، سرطان و بیماری های مزمن تنفسی به همراه 4 رعامل خطر کم تحرکی، تغذیه ناسالم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۳:۱۷    
- همشهری آنلاین: ایلان ماسک بنیانگذار شرکت اسپیس ایکس در پستی اینستاگرامی تصویری کامل از لباس فضانوردی آینده این شرکت را رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۰۹:۵۴    
- همشهری آنلاین: نتایج یک تحقیق جدید نشان می دهد در در زیر لایه های یخی قطب جنوب غارهای گرمی وجود دارند که ممکن است محل سکونت گیاهان یا حیوانات باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۳:۰۱    
- پکن زن بارداری در چین لحظاتی پس از رد التماس هایش برای انجام عمل سزارین، از شدت درد، خود را از طبقه پنجم بیمارستان به پایین انداخت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۲:۵۸    
- اجرای حکم قصاص چشم جوانی که در درگیری با دوستش باعث تخلیه چشم او شده بود به دلیل ابتلای وی به نوعی بیماری پوستی متوقف و پرونده اش به دادگاه فرستاده شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۲:۵۵    
- ریچارد نفیو در ایران به عنوان یکی از معماران تحریم شناخته می شود. او اما خود را مذاکره کننده در امور تحریم و البته روند مذاکرات هسته ای می داند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۲:۵۵    
- فروشنده عتیقه های خیالی به بهانه یک شبه میلیاردر شدن، طعمه خود را که پسر نوجوانی بود فریب داده و او را تسلیم نیت های شیطانی خود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۲:۵۲    
- همشهری آنلاین: آوارگان مسلمان روهیگنیا روز شنبه 9 سپتامبر (18 شهریور) 2017 با عبور از یک شالیزار در مرز میانمار و بنگلادش در کاکس بازار وارد این کشور می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۲:۴۹    
- وزیر راه و شهرسازی از ارائه پیشنهاد جدید به ریاست جمهور برای بهبود شرایط پرداخت وام مسکن خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۲:۴۳    
- بازار آزاد ارز ایران با وجود رشد قیمت ارزهای جهان نظیر دلار آمریکا و یورو روندی طبیعی را تجربه می کند و آرامش نسبی بر دادوستدها حاکم است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۲:۴۰    
- عامل اسیدپاشی در چهارشنبه سوری پارسال زنی جوان بود که همین چند روز پیش دستگیر شده و خود را بی گناه می داند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۲:۰۶    
- مرگ 2 کولبر بانه ای بر اثر شلیک نیروهای هنگ مرزی در روز دوشنبه گذشته باعث شد تا تعطیلات آخر هفته آنها ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۲:۰۴    
- فرهاد توحیدی: چرا نباید گرفتار بحران کم آبی نباشیم؟ وقتی هنوز یاد نگرفته ایم هنگام مسواک زدن شیر آب را بازنگذاریم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۲:۰۴    
- ناصر هادیان: تمامی تلاش هایی که دولت آمریکا و کنگره تحت حاکمیت جمهوریخواهان با پیش کشیدن موضوعاتی مثل برنامه موشکی و یا فعالیت های منطقه ای ایران یا جریمه شرکت های طرف معامله با ایران به کار بسته ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۲:۰۱    
- کمتر از 12 روز دیگر تا آغاز سال تحصیلی جدید باقی است و شهر خود را برای استقبال از فصل بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی آماده می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۱:۵۷    
- مصطفی خلیلی : درخصوص عبارات شهرنشینی و شهروندی اجمالا می توان اینگونه گفت
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۱:۴۹    
- مسعود میر: حدود 10 روز از تابستان داغ باقی است و 10روز هم از آغاز اکران تابستان داغ می گذرد
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۱:۴۹    
- همشهری آنلاین: با ثبت 229 میلی متر بارش از ابتدای سال آبی جاری تا شنبه 18 شهریور و در حالی که فقط 13 روز تا پایان سال آبی جاری باقی مانده ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۱:۴۹    
- همشهری آنلاین: وزیر بهداشت گفت: در حوزه بهداشت و درمان هر کاری از دست مان برآید، کوتاهی نمی کنیم و در دولت دوازدهم با همکاری سایر ارگان ها و نهادها، بیش از دوره قبل انجام وظیفه خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۱:۳۹    
- همشهری آنلاین: هر سال شمار بسیاری از افراد به علت باکتری های منتقل شونده از راه غذا که مقاوم به آنتی بیوتیک هستند، فوت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۱:۰۶    
- همشهری آنلاین: در صورتی که حساب قرض الحسنه پس انداز پس از هفت سال، کوتاه مدت عادی پس از پنج سال و قرض الحسنه جاری پس از چهار سال شناسایی نشود، به سرفصل حساب های بلاتکلیف منتقل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۰:۴۲    
- مهدی شفیعی: موضوع صدور مجوز اجرا برای نمایش ها براساس مصوبه های شورای عالی انقلاب فرهنگی است و این قانون در تمام ایران به صورت یکدست اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۰:۳۹    
- همشهری آنلاین: خبرگزاری دولتی کره شمالی اعلام کرده که آمریکا دو راه بیشتر ندارد؛ یا کره شمالی هسته ای را بپذیرد و یا در انتظار پایانی رقت بار بماند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۲۰:۳۹    
- معاون بورس تهران از تلاش فراگیر بورس برای اتصال بورس های تهران و استانبول تا پایان سال خبر داد و تأکید کرد که 2 شرکت ایرانی نامزد عرضه سهام در بورس استانبول هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۹:۴۸    
- همشهری آنلاین: کاروان فوتبال پرسپولیس برای انجام دیدار مقابل الاهلی عربستان وارد دبی شد. اما برای یکی از بازیکنان این تیم مشکل ورود به امارات پیش آمد
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۹:۲۱    
- همشهری آنلاین: برگزار کنندگان مسابقات معتبر اسبدوانی پونا در هندوستان ، دور چهارم کورس شنبه 9 سپتامبر ،18 شهریور 1396 را به نام ایران کاپ نامگذاری کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۸:۵۶    
- همشهری آنلاین: رئیس جمهور گفت: موضوع میانمار یک فاجعه بسیار بزرگ انسانی و یک پاکسازی قومی و ایدئولوژیکی است که در آن صدها هزار مسلمان در بیابانها آواره و عده زیادی کشته شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۸:۴۱    
- همشهری آنلاین: مقامات ایالت فلوریدای آمریکا از ساکنان جنوبی این منطقه درخواست کردند تا هرچه زودتر خانه هایشان را تخلیه کنند و به مکان های امن پناه ببرند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۷:۳۴    
- همشهری آنلاین: یک فیلم آرژانتینی جایزه اصلی بخش "روزهای ونیز" هفتادوچهارمین جشنواره بین المللی فیلم ونیز را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۷:۲۹    
- همشهری آنلاین: یک کارشناس درباره فرش های محتشم گفت: قالی های کتیبه دار محتشم که تا کنون پیدا شده اند، تعداد محدودی هستند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۷:۲۵    
- همشهری آنلاین: شبه نظامیان کرد در سوریه موفق شدند جلاد نوجوان گروه تروریستی داعش را در نزدیکی شهر الرقه دستگیری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۷:۰۴    
- همشهری آنلاین: جدیدترین آمار فروش فیلم های سینمایی روی پرده، در حالی اعلام شد که اجرای طرح فروش نیم بهای بلیت سینماها از فردا آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۶:۱۴    
- همشهری آنلاین: مستند "گوارا" کاری از مریم رحیمی است با هدف تاثیر گذاری در خصوص نوشیدن آب و با روایتی هنری و شاعرانه ساخته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۶:۰۱    
- همشهری آنلاین: سازمان هواشناسی از کاهش سه درجه ای هوای تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۶:۰۱    
- همشهری آنلاین: معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از توزیع 2.5 میلیارد بن در مدارس تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۶:۰۱    
- همشهری آنلاین: شبکه بلومبرگ در گزارشی به نقل از مقامات آمریکایی مدعی شد: دولت آمریکا یک راهبرد جدید در قبال توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 تدوین کرده که منتظر تایید رئیس جمهمور این کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۶:۰۱    
- همشهری آنلاین: آینه سیمین منقوش به نام حضرت علی (ع) به خط کوفی و با چهار با تکرار در بخش دوران اسلامی موزه ملی ایران به نمایش درآمده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۵:۱۴    
- همشهری آنلاین: علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی از تدوین راهبردهای طرح حمایت از کسب و کارهای مجازی در سینما خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۴:۵۵    
- همشهری آنلاین: یک متخصص طراحی، لباس هوشمندی را طراحی کرده است که همراه با کودک رشد می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۴:۳۹    
- همشهری آنلاین: صدها تن از مسلمانان ساکن اتریش از ملیت های مختلف برابر ساختمان سازمان ملل در وین تجمع و نسبت به سرکوب مسلمانان روهینگیا میانمار اعتراض کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۵    
- همشهری آنلاین: بحرین گزارش گروه حقوق بشری عفو بین الملل درباره اقدام دولت منامه در سرکوب مخالفان و سرکوب شدید اعتراضات مردمی در سال گذشته را نادرست خواند و آن را محکوم کرد
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۴:۰۶    
- همشهری آنلاین: رئیس انجمن میکروب شناسی ایران به روند روبه رشد عفونت های بیمارستانی اشاره کرد و هشدار داد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۳:۲۱    
- همشهری آنلاین: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور از ممنوع شدن تردد از کرج به چالوس از ساعت 14 شنبه 18 شهریور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۱:۵۸    
- همشهری آنلاین: یکی از جنبه های مبهم بیماری آلزایمر، عدم توانایی ما در تشخیص این بیماری با اطمینان کامل و به موقع است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۱:۳۲    
- همشهری آنلاین: رئیس جمهور آمریکا در نامه ای خطاب به وزرای خارجه و خزانه داری این کشور، تحریم ها علیه کوبا را برای یک سال دیگر تمدید کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۱:۲۰    
- همشهری آنلاین: کاخ سفید در بیانیه ای اعلام کرد رئیس جمهور آمریکا در گفت وگوهای تلفنی جداگانه با ولیعهد عربستان ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۱۰:۳۳    
- جنگل های ایلام را روی سرم گذاشته ام کویرلوت را به گردنم آویخته ام
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۰۹:۳۲    
- لبخند: پسر، گاری نیمه پر کهنه اش را کنار جوب نگه داشت، به تیر چراغ برق تکیه داد و به پنجره ی نیمه باز روبه رو خیره شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۰۶:۳۲    
- می نشینم کنجی در اتاقم، ساق پاهایم را بغل می کنم و به توت فرنگی های نیمه سرخ حیاطمان فکر می کنم که در تاریکی آرام خوابیده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۰۴:۳۲    
- شعر طنز علی باجلان: شب آمد ابن سینا به خواب من پریشان
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۸ - ۰۰:۳۹    
- همشهری آنلاین: چشم طوفان گرمسیری ایرما که جزیره باهاما را در برمی گیرد، در این عکس گرفته شده در 6 سپتامبر (15 شهریور) 2017 بوسیله ماهواره Soumi NPP دیده می شود.