یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۲:۲۶May 2018 27
 

خبرهای روزنامه همشهری 21 شهریور 1396 - hamshahrionline.ir

روزنامه همشهری 29 اسفند 1393 روزنامه همشهری 29 اسفند 1394 روزنامه همشهری 30 اسفند 1395 روزنامه همشهری 31 فروردین 1396 روزنامه همشهری 9 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 8 خرداد 1396 روزنامه همشهری 31 تیر 1396 روزنامه همشهری 31 مرداد 1396 روزنامه همشهری 30 مهر 1396 روزنامه همشهری 30 آبان 1396 روزنامه همشهری 30 آذر 1396 روزنامه همشهری 30 دی 1396 روزنامه همشهری 30 بهمن 1396 روزنامه همشهری 29 اسفند 1396 روزنامه همشهری 1 شهریور 1396 روزنامه همشهری 2 شهریور 1396 روزنامه همشهری 3 شهریور 1396 روزنامه همشهری 4 شهریور 1396 روزنامه همشهری 5 شهریور 1396 روزنامه همشهری 6 شهریور 1396 روزنامه همشهری 7 شهریور 1396 روزنامه همشهری 8 شهریور 1396 روزنامه همشهری 9 شهریور 1396 روزنامه همشهری 10 شهریور 1396 روزنامه همشهری 11 شهریور 1396 روزنامه همشهری 12 شهریور 1396 روزنامه همشهری 13 شهریور 1396 روزنامه همشهری 14 شهریور 1396 روزنامه همشهری 15 شهریور 1396 روزنامه همشهری 16 شهریور 1396 روزنامه همشهری 17 شهریور 1396 روزنامه همشهری 18 شهریور 1396 روزنامه همشهری 19 شهریور 1396 روزنامه همشهری 20 شهریور 1396 روزنامه همشهری 21 شهریور 1396 روزنامه همشهری 22 شهریور 1396 روزنامه همشهری 23 شهریور 1396 روزنامه همشهری 24 شهریور 1396 روزنامه همشهری 25 شهریور 1396 روزنامه همشهری 26 شهریور 1396 روزنامه همشهری 27 شهریور 1396 روزنامه همشهری 28 شهریور 1396 روزنامه همشهری 29 شهریور 1396 روزنامه همشهری 30 شهریور 1396 روزنامه همشهری 31 شهریور 1396 
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۸:۴۳    
- همشهری آنلاین: پارلمان اروپا طرحی را به تصویب رساند که بر اساس آن ممنوعیت صادرات سلاح به عربستان از کشورهای عضو درخواست شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۶:۴۵    
- همشهری آنلاین: پیتر هال کارگردان سرشناس انگلیسی و بنیانگذار کمپانی تئاتر شکسپیر در سن 86 سالگی درگذشت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۶:۴۲    
- همشهری آنلاین: روابط عمومی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: متخصصان پیشکسوت و جوان نهاجا عملیات اورهال (بازآماد) یک فروند هواپیمای ایلوشین در پایگاه هوایی شهید عباس دوران شیراز را ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۶:۳۹    
- همشهری آنلاین: زمین داران و بوم شناسان استرالیایی درباره افزایش جمعیت کانگوروهای وحشی و تاثیرات محیط زیستی آن هشدار داده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۶:۲۷    
- همشهری آنلاین: رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ازنا گفت: کشاورزانی که محصول شان مورد هجوم گراز قرار گرفته اعلام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۶:۰۶    
- همشهری آنلاین: یک شرکت آمریکایی ژاکتی تولید کرده که همراه تغییر دما رنگ آن تغییر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۵:۳۲    
- همشهری آنلاین: معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه رسیدگی به خانواده های آسیب دیده حوادث پس از انتخابات 88 مصوبه شورای شهر تهران بوده است گفت که ضمن تکذیب موارد اتهامی مطرح ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۲:۵۲    
- همشهری آنلاین: نتایج کنکور داوطلبان کارشناسی دانشگاه آزاد فردا پنج شنبه 23 شهریورماه اعلام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۱:۵۷    
- همشهری آنلاین: بیست و ششمین دوره مسابقات قهرمان کشوری سبک شین کیوکوشین کاراته به مناسبت عید غدیر طی روزهای 17 و 18 شهریور ماه در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۸    
- همشهری انلاین: برخی رسانه ها می گویندروسیه از دولت بشار اسد خواسته واکنشی به حمله های جنگنده های رژیم صهیونیستی به خاک این کشور نشان ندهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۱:۳۸    
- همشهری آنلاین: زیگمار گابریل، وزیر خارجه آلمان گفت کشورش همه صادرات تسلیحاتی مهم به ترکیه را به دلیل وخامت وضعیت حقوق بشر در این کشور و تیره شدن روابط دو طرف به حال تعلیق در آورده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۳    
- همشهری آنلاین: نفرات برتر بازی های کشوری تنیس روی میز مردان مبتلا به تالاسمی مشخص شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۵    
- همشهری آنلاین: نفرات برتر مسابقات بدمینتون مردان در هفتمین دوره بازی های کشوری تالاسمی در قزوین معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۹    
- همشهری آنلاین: دادستانی اسپانیا پس از آن که دیوان عالی این کشور علیه همه پرسی استقلال کاتالونیا رأی داد،ماموران پلیس این منطقه را موظف کرده صندوق های رأی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۰:۱۹    
- همشهری آنلاین: نتایج مسابقات گلف آقایان رده سنی 40 تا 55 سال و 55 سال به بالا در تهران مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۰۹:۲۲    
- دکتر محمد فاضلی: ایران ما انواعی از سنت های خواندن دارد، ازجمله شاهنامه خوانی، تعزیه خوانی و مثنوی خوانی که هر کدام شکل و محتوای خاص خودشان را دارند و اهدافی را برآورده می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۹    
- علی اصغر محمدی: هنوز مناقشه مجوز رشته ها بین وزارت علوم و دانشگاه آزاد به سرانجام نرسیده که مناقشه دیگری از جنس مجوز بین وزارت بهداشت و دانشگاه جامع علمی کاربردی شروع شده ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۳:۴۴    
- آمارهای سازمان تجارت جهانی نشان می دهد ارزش صادرات کالا و خدمات در جهان طی سال 2016 بیش از 260 برابر رقم آن در سال 1950 بوده است
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۲:۴۰    
- لیلا ارشد: نبود اطلاعات درست و دقیق از پررنگ ترین مسائل در حوزه شناخت و برنامه ریزی کاهش آسیب های اجتماعی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۲:۱۰    
- رضا کربلایی: اقتصاد ایران در سال جاری رشدی 3.7 درصدی را تجربه خواهد کرد. این تازه ترین گزارشی است که مرکز پژوهش های مجلس منتشر و اعلام کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۲:۰۷    
- همشهری آنلاین: پرسپولیس برانکو در شرایطی که از دقیقه 10 با اخراج کمال کامیابی نیا با یک بازیکن کمتر برابر الاهلی قرار گرفته بود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۱:۵۸    
- 2 سال قبل زمانی که طرح جمع آوری زنان معتاد و کارتن خواب تهران مطرح شد، هر کدام از نهادها آمارهای مختلف و گوناگونی ارائه می کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۱:۴۹    
- طرح دوفوریتی شورای شهر تهران برای تهیه گزارش 100 روزه سند تحویل و تحول مدیریت شهری تهران با تأکید بر اطلاعات دقیق و قابل استناد مبتنی بر کارنامه 12 ساله شهرداری تهران 21 شهریور در شورای اسلامی شهر ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۱:۴۹    
- سیدحسین موسویان: طبق مصوبه کنگره آمریکا، رئیس جمهور این کشور هر چهارماه یک بار باید درباره صدور معافیت های تحریمی علیه ایران تصمیم گیری کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۱:۲۱    
- سرقت خونین از طلافروشی ها، فرار از بیمارستان و قتل مأمور پلیس به ضرب گلوله.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۱:۲۱    
- در روزگاری که قیمت جان ها در جاده ها ارزان شده است، حادثه ها یکی پس از دیگری از راه می رسند و در تازه ترین حادثه سقوط اتوبوس به دره ای در جاجرود جان 11 مسافر را گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۱:۲۱    
- خواننده زیرزمینی که در جریان سرقت از مدیر استودیوی ضبط صدا او را به قتل رسانده بود، جزئیات جنایت را شرح داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۱:۲۱    
- پدر 48 ساله در اقدامی جنون آمیز، 2 دخترش را با ضربات قداره به قتل رساند و پس از آن با خوردن سم سیانور به زندگی اش پایان داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۰:۵۱    
- همشهری آنلاین: این دو عکس منتشر شده در تاریخ 6 سپتامبر (15 شهریور) 2017 که در نور خورشید و ماه از درون چشم توفند ایرما گرفته شده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۰:۳۶    
- سعید نیک پور: برای نسل من که تهران قدیم را هنوز به خاطر دارند، سیمای فعلی پایتخت، حکم شهری را دارد که خیلی آن را نمی شناسند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۰:۳۶    
- پکن یک گدای حرفه ای در چین تمام درآمد خود از این کار را به نیازمندان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۰:۳۶    
- پیرمحمد ملازهی: دونالد ترامپ پس از اعلام استراتژی جدید آمریکا در افغانستان، پاکستان را در شرایط دشواری قرار داده است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۰:۲۰    
- معمولا عادت کرده ایم داستان ها و ماجراهای سربازرس نامدار فرانسوی را در کتاب های جهان کتاب پیگیری کنیم اما این بار حماقت مگره را به روایت ژرژ سیمنون از انتشارات مروارید می خوانیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۰:۱۷    
- درحالی که مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی از معرفی نماینده احتمالی سینمای ایران تا اوایل هفته آینده خبر داده، 3 کشور دیگر با معرفی نمایندگان خود وارد رقابت اسکار شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۰:۱۵    
- در فاصله 10 روز مانده به پایان تعطیلات تابستانی، تماشاخانه های تهران با میزبانی از 140 نمایش روزهای شلوغ خود را پشت سر می گذارند و برای به صحنه بردن اجراهای پاییزی آماده می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۰:۱۵    
- رضا درستکار: تابستان داغ به عنوان یک اثر از کارگردانی فیلم اولی، فیلمی نسبتا خوب است که با دیدن آن می توان روی آینده فیلمساز حساب کرد اما نکته قابل توجه این است که تنها نمی توان به لحاظ فنی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۹:۵۳    
- همشهری آنلاین: محققان پژوهشگاه رویان موفق شدند، طی تحقیقاتی اثبات کنند که سلول های عامل ابتلا به آلزایمر در افراد با سلول های ابتلا به بیماری دو قطبی یکی هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۹:۵۱    
- کتاب کلیدواژه های سبک شناسی با عنوان فرعی شرح اصطلاحات فنی و معرفی پیشروان سبک شناسی مدرن به همت دکتر اشرف شیبانی اقدم، عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی، تألیف و منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۹:۱۰    
- همشهری آنلاین: بررسی ها نشان می دهد افرادی که سبک زندگی کم تحرک دارند باید برای رفع پیامدهای مضر آن حداقل هر نیم ساعت یک بار بدن خود را حرکت دهند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۸:۴۰    
- همشهری آنلاین: نام یک وزیر زن در امارات با تنها 22 سال سن به عنوان کم سن وسال ترین وزیر در جهان وارد کتاب رکوردهای جهانی، گینس شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۸:۰۷    
- همشهری آنلاین: ناریخ سینمای ایران را در یک گرافیک اطلاع رسان ببینید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۷:۵۴    
- همشهری آنلاین: پنجمین دوره جشن آکادمی سمندریان با تغییر در زمان برگزاری و اهدای نشان به سه هنرمند برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۷:۵۱    
- همشهری آنلاین: مدیر عامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) با بیان اینکه ضعف در تولید اطلاعات و محتوای درست و مستند امروز یکی از بحران های شبکه های اجتماعی است تاکید کرد که باید اجازه دهیم فرآیند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۷:۳۹    
- همشهری آنلاین: پزشکان سوئدی در یک مطالعه جدید دریافتند نیکوتین موجود در سیگارهای الکترونیکی موجب تنگی و سفتی رگ ها شده و خطر حمله قلبی و مغزی را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۷:۳۶    
- همشهری آنلاین: آیین گشایش خانه فرهنگ و هنر گویا با حضور محمود فرشچیان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۷:۲۴    
- همشهری آنلاین: نوزدهمین جشن خانه سینما که امشب (سه شنبه 21 شهریورماه) همزمان با روز ملی سینما برگزار می شود، به صورت زنده از سامانه تی وی نت (tvnet.ir) پخش می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۷:۲۱    
- همشهری آنلاین: گربه های معروف خانه ارنست همینگوی از طوفان ایرما جان سالم به در بردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۷:۲۱    
- همشهری آنلاین: یک متخصص قلب و عروق، گفت: اگر فرد دچار سکته قلبی در مدت کمتر از 2 ساعت به مرکز درمانی انتقال یابد با مداخلات درمانی می توان عوارض ناشی از سکته قلبی را به حداقل رساند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۷:۱۵    
- همشهری آنلاین: اعضای شورای امنیت سازمان ملل روز چهارشنبه نشستی را درباره خشونت ها در میانمار که باعث فرار بیش از 300 هزار تن از اقلیت روهینجا به کشور بنگلادش شده برگزار می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۶:۴۸    
- همشهری آنلاین: دولت عربستان شماری از روحانیون برجسته این کشور را با توجه پیش بینی های گسترده مبنی بر تصمیم ملک سلمان به کناره گیری از قدرت به نفع پسرش محمد سلمان ولیعهد کنونی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۶:۴۰    
- همشهری آنلاین: وزیر بهداشت با اشاره به مشکل جدی معوقات صنعت داروسازی کشور گفت: هر چه زودتر باید برای این موضوع فکری عاجل شود وگرنه مردم آسیب خواهند دید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۶:۳۵    
- همشهری آنلاین: وزیر رفاه از تشکیل کمیته ای با همکاری شهرداری تهران و به منظور بررسی ویژه آسیب های اجتماعی پایتخت خبر داد و گفت:
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۶:۳۰    
- همشهری آنلاین: مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در بیانیه روز سه شنبه خود اعلام کرد که خواهان رسیدگی فوری به اوضاع مسلمانان در میانمار است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۶:۲۵    
- دکتر سید سعیدرضا عاملی*: وزارت علوم نیازمند هوشمندی و کارآمدی و به روز بودن است و اگرنه فاصله علمی ما با جهان پیشرفته صدچندان خواهد شد و از همه مهم تر علم ما پاسخگوی نیاز جامعه ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۶    
- همشهری آنلاین: توفانی سهمگین موسوم به تالیم که بادهای خشن به حد توفان ایرما در فلوریدا آمریکا دارد در حال نزدیک شدن به چین است و صدها هزار نفر در حال ترک خانه هایشان هستند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۶:۱۳    
- همشهری آنلاین: فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: آمایش جمعیتی در سواحل مکران برای استفاده مناسب از منافع و منابع دریایی ضروری است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۶    
- همشهری آنلاین: فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء (ص) نکات مهمی درباره روش و چگونگی غافلگیر کردن دشمن در جنگ احتمالی آینده با استفاده از ابتکارات جدید و از طریق قدرت ترکیبی برای شکست دشمن را ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۳    
- همشهری آنلاین: سخنگوی دولت با بیان اینکه در سطح مدیران عالی استانها تغییراتی در حال انجام است، گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۳    
- همشهری آنلاین: مسئول ستاد اربعین اداره کل حج و زیارت خوزستان با تاکید بر لزوم اقدام برای دریافت ویزای اربعین حسینی گفت: زائران اربعین امسال تنها با اخذ ویزا می توانند از مرز عبور کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۳    
- همشهری آنلاین: مدیرکل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی علت احتمالی تلفات آبزیان رودخانه ارس را شوک ناشی از آلودگی زیست محیطی در این رودخانه اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۱    
- همشهری آنلاین: دبیر کل اوپک می گوید: بازگشت توازن به بازار نفت نزدیک است و کاهش سطح ذخیره سازی های نفت خام در جهان ادامه می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۱    
- همشهری آنلاین: مسئول امور تالاب ها در سازمان حفاظت محیط زیست ضمن اشاره به همکاری ایران و افغانستان برای تهیه سند راهبردی مشترک اظهار کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۵:۵۲    
- همشهری آنلاین: معاون بهداشت وزارت بهداشت و درمان گفت: از هر 10 ایرانی بالای 18 سال 9 نفر کم تحرکی دارد و یک نفر سیگار می کشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۵:۴۳    
- همشهری آنلاین: در پایان پانزدهمین دوره تورنمنت بین المللی مالزی تیم های نونهالان و نوجوانان باشگاه بهار بر روی سکوی قهرمانی ایستادند و تیم جوانان و بزرگسالان عنوان نایب قهرمانی را کسب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۵:۴۳    
- همشهری آنلاین: تیم ملی ایران در اولین دیدار مرحله گروهی مقابل تیم روسیه شکست خورد و در دومین دیدار به مصاف میزبان خواهد رفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۷    
- همشهری آنلاین: سازمان ملل شمار مسلمانانی را که به دلیل خشونت در میانمار مجبور به فرار به بنگلادش شده اند، 370 هزار نفر اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۳    
- همشهری آنلاین: پارلمان عراق در جلسه روز سه شنبه به رد همه پرسی جدایی اقلیم کردستان عراق رأی داد و این همه پرسی را غیر قانونی اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۵:۲۵    
- همشهری آنلاین: تصویب دو فوریت ارائه گزارش 100 روزه نجفی به شورا، توضیحات معاون شهردار درباره کمیسیون ماده 100، تقاضا برای برگرداندن املاک واگذار شده به شهرداری ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۵:۲۱    
- همشهری آنلاین: نجفی با بیان اینکه شهرتهران از جهات مختلفی آسیب دیده و آسیب پذیر است، گفت: باید چاره ای بیاندیشیم تا از وضعیت موجود به وضعیت مطلوب تری برسیم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۹    
- همشهری آنلاین: مجموعه شعر آری یا... سروده زهره زمانی از سوی نشر آناپنا راهی بازار کتاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۵:۱۲    
- همشهریس آنلاین: یک مطالعه جدید نشان می دهد که رژیم غذایی گیاهخواری می تواند همانند داروهای مورد استفاده برای بیماران مبتلا به ریفلاکس معده عمل کرده و این مشکل را تسکین دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۵:۰۸    
- همشهری آنلاین: مصرف غلات کامل و ورزش منظم و در عین حال کاهش مصرف گوشت های فرآوری شده از ریسک ابتلا به سرطان روده می کاهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۴:۲۰    
- همشهری آنلاین: معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه وزارت رفاه به صورت تلفنی تماس هایی با خانواده افراد لازم التعلیم که در مدرسه حضور نداشتند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۴    
- همشهری آنلاین: قیمت های نفت در اوایل معاملات سه شنبه 21 شهریورماه بازار آسیا که معامله گران در حال سبک و سنگین کردن تاثیر توفان ایرما بر تقاضا برای نفت بودند، کاهش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۴    
- همشهری آنلاین: پارلمان تونس به وزرای پیشنهادی در راستای اصلاح کابینه دولت وحدت ملی به ریاست یوسف شاهد رای اعتماد داد و به این ترتیب تعداد وزیران به 13 تن رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۱    
- همشهری آنلاین: در معاملات سه شنبه 21 شهریورماه بازارهای جهانی، سهام آسیایی به علت طوفان ایرما و تنش های کره به بالاترین میزان 10 ساله خود رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۱    
- همشهری آنلاین: دادستان عمومی وانقلاب شهرستان نظرآباد گفت: دستگیری اعضای شورای شهر نظرآباد به اتهام لابی گری و دریافت رشوه برای انتخاب شهردار بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۱    
- همشهری آنلاین: تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار مسابقات جام قهرمانان بزرگ مردان جهان موفق به شکست ایتالیا شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۳    
- همشهری آنلاین: در بازار سه شنبه 21 شهریورماه سکه تمام طرح جدید در ادامه روند کاهشی خود، امروز هم 3000 تومان ارزان شد اما دلار افزایش 16 تومانی قیمت را تجربه کرده و مجددا به کانال 3900 تومان ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۳:۵۳    
- همشهری آنلاین: یک عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی از ورود این کمیسیون به پرونده تصادفات جاده ای خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۸    
- همشهری آنلاین: اگر گمان می کنید خستگی شما در طول روز، مزمن و بیش از حد است به پزشک مراجعه کنید. اما این را بدانید که بیشترین علل مربوط به خستگی های روزانه ناشی از رژیم های غلط غذایی است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۳:۲۹    
- همشهری آنلاین: مطالعه اخیر نشان داده است که مردان با سبک زندگی بی تحرک، رژیم غذایی پرچرب را بر سایر رژیم های غذایی ترجیح می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۹    
- همشهری آنلاین: تصمیم نهایی از سوی کمیته فنی رالی برای انتخاب اعضای تیم ملی ایران در مسابقه رالی خاورمیانه شیراز اعلام شد و علی مسگرها به عنوان راننده و وحیدرضا وحدتی به عنوان نقشه وان این تیم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۳:۱۹    
- محمد مجد: یکی از معروف ترین آیه های قرآن در نکوهش گناهان کبیره، آیه12سوره مبارکه حجرات است، آنجا که خداوند متعال می فرماید:
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۷    
- همشهری آنلاین: معاون سیاسی سپاه گفت: این موضوع که عده ای ورود مستشاری سپاه به سوریه و عراق و مقابله با تکفیری ها در آن مناطق را دستمایه ای قرار می دهند تا این پرسش را مطرح کنند که چرا سپاه تاکنون ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۷    
- همشهری آنلاین: بررسی قضایی حادثه تصادف دانش آموزان هرمزگانی در دادستانی کل کشور آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۷    
- همشهری آنلاین: دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: به کرات گزارش های مستندی در اختیارمان قرار گرفته که ائتلاف به رهبری آمریکا به جای جنگ با داعش ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۵    
- همشهری آنلاین: طلا در معاملات سه شنبه 21 شهریورماه بازار جهانی در شرایطی که بهبود ریسک پذیری سرمایه گذاران، تقاضا برای این فلز ارزشمند به عنوان دارایی مطمئن را محدود کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۶    
- همشهری آنلاین: سید حسن نصرالل، دبیر کل حزب الله لبنان گفت که اوایل بحران سوریه به ایران سفر کرده و با (آیت الله) سید علی خامنه ای، رهبر انقلاب اسلامی ایران دیدار کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۲:۲۷    
- همشهری آنلاین: یک منبع نظامی اعلام کرد، در پی وجود احتمال هایی درباره حمله به کرکوک، نیروهای عراقی از جمله یگان هایی از ارتش این کشور حضور خود در طول مرزهای اربیل را تقویت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۱:۵۷    
- همشهری دو - بهاره جلالوند: سینما، تفریحی است ارزان که در عین حال، بار فرهنگی و آموزشی بالایی دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۱:۴۷    
- همشهری دو - آوا فوشریان: رفاقت 4ساله شان را به ایران آورده اند. پا به پای هم شمال و جنوب را گشته و از قشم و بندرعباس تا ساری و گرگان را دیده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۱:۳۲    
- همشهری دو - ساره گودرزی: از بیمارستان که بیرون می آید، درد در تمام تنش می پیچد. جانش از این حجم درد و سختی بی تاب شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۸    
- همشهری آنلاین: حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر لزوم ورود و اقدام عملی دولتهای اسلامی، گفتند: البته منظور از اقدام عملی، لشکرکشی نیست بلکه باید فشار سیاسی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۵    
- همشهری آنلاین: شهردار تهران به مناسبت روز ملی سینما، پیامی برای هنرمندان و علاقه مندان ارائه و این روز را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۳    
- همشهری آنلاین: تیتر یک روزنامه های ورزشی صبح ایران به بازی الاهلی و پرسپولیس و صحبت های برانکو اختصاص دارد:
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۳    
- همشهری آنلاین: تیتر یک روزنامه های صبح ایران اختصاص دارد به موضوع هایی مانند صحبت های معاون اول رئیس جمهور، توضیح های دادستان کل کشور، صحبت های ایت الله مکارم شیرازی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۰:۰۲    
- سفرهای داخلی در ایران گران است و همین موضوع موجب شده است ایرانی ها سفر به کشورهای همسایه را به سفر در داخل کشور ترجیح بدهند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۱۰:۰۲    
- محمد باریکانی: 446 شیء تاریخی کشور پس از 4 ماه نمایش در شهر بن آلمان با تأیید سلامت آثار ارسال شده از سوی نماینده گمرک به موزه ملی ایران بازگشت تا بدین ترتیب آتش مخالفان ارسال اشیای تاریخی ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۰۷:۳۳    
- میخاییل ساکاشویلی رئیس جمهور سابق گرجستان که نامش یادآور انقلاب گل رز در سال 2003 در این کشور است، بعد از چندبار تلاش برای ورود به کشور اوکراین از طریق قطار و اتوبوس ...
  • ۱