چهارشنبه ۰۳ بهمنساعت ۰۴:۲۹Jan 2019 23
 

خبرهای روزنامه همشهری 27 شهریور 1396 - hamshahrionline.ir

 
روزنامه همشهری 29 اسفند 1393 روزنامه همشهری 29 اسفند 1394 روزنامه همشهری 30 اسفند 1395 روزنامه همشهری 31 فروردین 1396 روزنامه همشهری 9 اردیبهشت 1396 روزنامه همشهری 8 خرداد 1396 روزنامه همشهری 31 تیر 1396 روزنامه همشهری 31 مرداد 1396 روزنامه همشهری 30 مهر 1396 روزنامه همشهری 30 آبان 1396 روزنامه همشهری 30 آذر 1396 روزنامه همشهری 30 دی 1396 روزنامه همشهری 30 بهمن 1396 روزنامه همشهری 29 اسفند 1396 روزنامه همشهری 1 شهریور 1396 روزنامه همشهری 2 شهریور 1396 روزنامه همشهری 3 شهریور 1396 روزنامه همشهری 4 شهریور 1396 روزنامه همشهری 5 شهریور 1396 روزنامه همشهری 6 شهریور 1396 روزنامه همشهری 7 شهریور 1396 روزنامه همشهری 8 شهریور 1396 روزنامه همشهری 9 شهریور 1396 روزنامه همشهری 10 شهریور 1396 روزنامه همشهری 11 شهریور 1396 روزنامه همشهری 12 شهریور 1396 روزنامه همشهری 13 شهریور 1396 روزنامه همشهری 14 شهریور 1396 روزنامه همشهری 15 شهریور 1396 روزنامه همشهری 16 شهریور 1396 روزنامه همشهری 17 شهریور 1396 روزنامه همشهری 18 شهریور 1396 روزنامه همشهری 19 شهریور 1396 روزنامه همشهری 20 شهریور 1396 روزنامه همشهری 21 شهریور 1396 روزنامه همشهری 22 شهریور 1396 روزنامه همشهری 23 شهریور 1396 روزنامه همشهری 24 شهریور 1396 روزنامه همشهری 25 شهریور 1396 روزنامه همشهری 26 شهریور 1396 روزنامه همشهری 27 شهریور 1396 روزنامه همشهری 28 شهریور 1396 روزنامه همشهری 29 شهریور 1396 روزنامه همشهری 30 شهریور 1396 روزنامه همشهری 31 شهریور 1396 
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۰۹:۰۴    
- همشهری آنلاین: برای کاهش وزن، باید روی عادت های غذایی تان تمرکز کنید. مشکل تغذیه ای تان را از ریشه حل کنید، عادت های غذایی تان را ارزیابی کنید و هر جا که لازم دیدید تغییر دهید ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۰۹:۵۰    
- همشهری آنلاین: مصرف غذاهای ناسالم می تواند منجر به بروز مشکلات سلامت و حتی مرگ زودهنگام در طولانی مدت شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۱:۲۷    
- همشهری آنلاین: شرکت اف.کی.اِی (FKA) آلمان برای انتقال تجهیزات و دانش در زمینه باروری ابرها، با مرکز ملی تحقیقات و مطالعات باروری ابرها تفاهم نامه همکاری امضا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۲۰:۴۲    
- همشهری آنلاین: دوبی قصد دارد توسعه بزرگ ترین پارک خورشیدی در دنیا را با ظرفیت تولید 5 هزار مگاوات برق، از سال 2020 کلید بزند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۵    
- همشهری آنلاین: دامپزشک کلینیک پردیسان در اشاره به یوزپلنگ در اسارت پارک پردیسان برای تکثیر آن، گفت: تلاش می کنیم تا دلبر از روش های طبیعی و نزدیک به آن باردار شود اما اگر تمام راه ها جواب نداد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۲    
- همشهری آنلاین: مدیر پروژه حفاظت از یوزپلنگ آسیایی با اشاره به این که جمعیت یوز ایرانی زیر 50 فرد برآورد می شود، گفت: طی سه ماه اخیر 19 یوزپلنگ در میاندشت، جنوب شاهرود، توران ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۰    
- همشهری آنلاین: رقابت های دو و میدانی لیگ امید بانوان با جابجایی 2 رکورد ملی و معرفی برترین ها پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۵    
- چند روز دیگر سخت ترین کار دنیا را دانش آموزان انجام خواهند داد؛ بیدار شدن از خواب و خوردن صبحانه در ساعتی غیر از همیشه.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۹    
- پلیس با راننده های متخلفی که با خودروی پلاک شهرستان اقدام به مسافرکشی می کنند، برخورد و خودروی آنها را توقیف می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۸    
- همشهری آنلاین: آغاز رقابت دوچرخه سواران کشورمان در بازی های داخل سالن آسیا با کسب مدال طلا در رشته تیم اسپرینت همراه بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۸    
- همشهری آنلاین: تیم تهران با غلبه آذربایجان شرقی در دیدار فینال، عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۳:۴۲    
- همشهری آنلاین: سرپرست وزارت علوم گفت: در پذیرش دانشجویان نباید روش های سلیقه ای اعمال شود بلکه هر دانشجویی که طبق قانون حق تحصیل دارد باید پذیرش شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۳:۳۰    
- همشهری آنلاین: سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری در دانشگاه تهران برای مراسم آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۳:۲۸    
- همشهری آنلاین: مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) از برگزاری اولین جشنواره صحیفه رضویه در سطح ملی همزمان با شانزدهمین دوره جشنواره بین المللی امام رضا(ع) خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۳:۰۹    
- پرونده های قضایی رئیس جمهور سابق پا از مهلت سه ماهه بررسی در نهاد قضایی فراتر گذاشته و برخی از این پرونده ها نزدیک به 6سال است در نهاد قضایی به سرانجام نرسیده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۳:۰۹    
- علی خرم: سفر رئیس جمهور و هیأت همراه به نیویورک فرصتی است تا صدای ملت ایران از یک تریبون جهانی اعلام شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۲:۰۲    
- میشیگان کلیسایی در منطقه Flint ایالت میشیگان آمریکا به تبهکار ها خدمات خالکوبی می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۱:۵۹    
- یک روز پس از انتشار خبری درخصوص آزار دختری 19 ساله توسط مرد فریبکار، 2 زن جوان به دادگاه کیفری رفتند و گفتند متهم آنان را نیز مورد آزار و اذیت قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۱:۵۶    
- سیدمحمد فخار: نخستین نشانه ها از تعامل و همکاری دولت و شهرداری تهران پس از 14سال در بحث شناور شدن ساعت کار کارمندان دولت دیده شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۱:۵۶    
- دورچستر انگلستان صاحب نخستین سگ بچه آزاریاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۱:۵۶    
- همزمان با آخرین روزهای تابستان 96 و در راستای اجرای طرح استقبال از مهر، به منظور تسهیل در تردد و ایمن سازی دانش آموزان، طرح مرمت و بازسازی پیاده روها و لکه گیری معابر پرتردد در حال انجام است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۱:۵۶    
- بابک زنجانی دوباره آفتابی شد؛ این بار به عنوان شاهد. او قرار بود در حاشیه دادگاه درباره متهمان ردیف دوم و سوم پرونده فساد نفتی به عنوان مطلع حضور پیدا کند اما دادگاه را به حاشیه کشاند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۱:۵۶    
- کلکته شهرداری شهر هورای هند یک بار دیگر نسبت به احتمال فروریختن پل این شهر بر اثر آب دهان انداختن رهگذر ها هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۱:۵۶    
- حامد فوقانی: هفته گذشته خبری از مؤسسه تحقیقاتی زیپجت انگلستان منتشر شد که در آن سطح استرس را در 150شهر مهم دنیا نشان می داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۱:۴۴    
- همشهری آنلاین: نفت نشت کرده از یک تانگر روز دوشنبه 18 سپتامبر (27 شهریور) 2017 در نزدیکی تخت های آفتاب گیری و چترهای جمع شده در ساحل آگیوس کاسموس در آتن پایتخت یونان دیده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۱:۴۱    
- پروفسور پرویز کردوانی-پدر علم کویر شناسی ایران: از بحران آب که حرف می زنیم آمار دادن و تعیین ضرب الاجل برای بیابان شدن کشور دردی را دوانمی کند؛
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۱:۱۴    
- معرفی کتاب شادی متدین: روزنامه فروش روایت پسری است به نام ویکتور که خواننده در فصل آخر کتاب متوجه اسم او می شود. ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۱:۱۴    
- داستان پریسا کرمی: دیروز خیالاتی شده بودم، خیالی که با ماهی خانم شروع شد. شاید هم هوای بارانی حواس پرتم کرده بود. باران که می زند، حال و هوای حرم یک جور خاصی می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۱:۱۱    
- همشهری آنلاین: مدیر کل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت: بزرگ ترین معضل استان تهران به طور عام معضل محیط زیستی است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۱:۱۱    
- 24 ساعت با دست و پای بسته در خانه ای زندانی بودم تا اینکه چشمم به لیوان آب افتاد. لیوان را شکستم و با تکه های شیشه، دستم را باز کردم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۱:۱۱    
- گروگانگیر آشنا که با ربودن کارمند بانک، قصد اخاذی 300 میلیونی از خانواده وی را داشت، پس از دستگیری راز جنایت هولناک خود را فاش کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۱:۱۱    
- درحالی که فرمانده مرزبانی ناجا از زنده بودن سعیدبراتی، سرباز ربوده شده توسط تروریست ها در مرز میرجاوه خبر داده ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۰:۳۵    
- اسدالله افلاکی: برداشت بی رویه آب از چاه های غیرمجاز طی 36سال گذشته باعث کسری 121 میلیارد مترمکعب آب سفره های زیرزمینی کشور شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۰:۳۵    
- محمدامین خرمی: هفتاد و دومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد اگرچه با محوریت مردم، تلاش برای صلح و زندگی عزتمند آغاز به کار کرده اما فضای جلسات امسال این مهم ترین سازوکار بین المللی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۰:۳۵    
- ساعاتی پس از آنکه آمریکا اعلام کرد، شورای امنیت دیگر گزینه ای برای مقابله با کره شمالی در اختیار ندارد جنگنده های رادارگریز و بمب افکن های راهبردی واشنگتن با تسلیحات و بمب های واقعی دست به مانور ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۰:۳۵    
- همشهری آنلاین: مسوول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری بسیج گفت: جنایت علیه مردم مظلوم و مسلمان میانمار نشان دهنده چراغ سبزغربی ها به سرکردگی آمریکا و اسرائیل به مسوولان دولت این کشور است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۰:۳۵    
- فهیمه پناه آذر: حسین پارسایی بیش از آنکه یک مدیر تئاتری یا سینمایی باشد، کارگردان و بازیگر تئاتر است و این سال ها در کنار سمت های مدیریتی، نمایش هایی را روی صحنه برده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۰:۳۲    
- همشهری آنلاین: شما پس از گذراندن 9 ماه بارداری و خوردن چیزهایی که برای جنین در حال رشدتان خوب باشد، باید اتاق نوزادی را طراحی کنید که آرامش بخش و ایمن باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۲۰:۱۳    
- همشهری آنلاین: معاون توسعه و پیشگیری سازمان بهزیستی استان تهران با اشاره به غربالگری چهارهزار و پنج نفر از معتادان متجاهر از 29 تیر تا 15 مرداد ماه امسال گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۹:۵۲    
- همشهری آنلاین: رئیس پلیس برلین اعلام کرد که با توجه به سطح بالای تهدیدات تروریستی، تدابیر امنیتی در آستانه برگزاری انتخابات پارلمانی در آلمان تشدید خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۹:۵۲    
- همشهری آنلاین: کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی در وین، انتخاب یوکیا آمانو توسط شورای حکام را به سمت مدیر کل آژانس برای سومین دوره تصویب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۹:۵۲    
- محمدصادق خسروی علیا: مرور پرونده ای که متهم آن یک پزشک است باید بسیار خواندنی و جالب باشد. چیزی که رسیدگی به این پرونده ها را پیچیده و دشوار می کند، تعیین نوع مجازات برای متهمانش است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۹:۵۲    
- رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور، روز یکشنبه با سفر به استان مازندران و در بازدید از طرح های جنگلداری داراب کلای شهرستان ساری ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۹:۵۰    
- همشهری آنلاین: متخصصان علوم پزشکی در دانشگاه کالیفرنیا دریافته اند که میکروب های روده ممکن است در تحلیل پیشرونده ساختار و عملکرد اعصاب که مشخصه بیماری ام اس است نقش داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۹:۵۰    
- همشهری آنلاین: قد بلند بودن اگرچه از بسیاری جنبه ها یک ویژگی مثبت محسوب می شود اما مطالعات نشان می دهد که این مشخصه می تواند اثرات متفاوت بر سلامت جسم داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۹:۴۷    
- پحمله سگ های گله به یک یوزپلنگ ماده و 3 توله اش در پناهگاه حیات وحش میاندشت (واقع در جنوب شرق شهرستان جاجرم در استان خراسان شمالی) در صدر خبرهای محیط زیست کشور قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۹:۳۲    
- همشهری آنلاین: حیدر العبادی نخست وزیر عراق دستور توقف همه پرسی اقلیم کردستان عراق را که قرار است سوم مهرماه برگزار شود، صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۹:۳۲    
- ایشان خاطر (که برخی به او خطار هم می گویند) از تجربه همکاری با مجید مجیدی در فیلم سینمایی پشت ابرها به نیکی یاد و فیلمساز ایرانی را بسیار دقیق توصیف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۸:۲۸    
- خانه فیروزه ای بلند نوین: دوستت دارم و هرچند دوست داشتنت دلیل نمی خواهد
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۷:۴۸    
- طنز عبدالله مقدمی: در همه ی تاریخ بشر، آدم دوست داشته که پول زیادی داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۷:۴۸    
- شعر طنز شیلان صلاح: فرمود پدر دیروز با کلاه و پیژامه:
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۹    
- همشهری آنلاین: وزیر کشور گفت: جابجایی استانداران بنا به درخواست خودشان و ایجاد تعامل و هماهنگی بیشتر در استان ها انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۹    
- همشهری آنلاین: بانک مرکزی در دومین گام موثر به منظور ساماندهی به وضعیت چک در کشور سه شنبه 28 شهریور به صورت رسمی از سامانه صیاد (سامانه صدور یکپارچه دسته چک) رونمایی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۹    
- همشهری آنلاین: بازار پیراهن مشکی دوباره در آستانه ماه محرم رونق گرفته و در ویترین تمام مغازه های عرضه پوشاک بین تولیدات ایرانی، ترکیه ای و چینی رقابت است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۹    
- همشهری آنلاین: وزیر راه با نمایشی خواندن اقدام مجلس آمریکا گفت: فردا نماینده ایرباس برای نهایی کردن قرارداد می آید و ده روز دیگر هم دو فروند هواپیمای ای. تی. آر وارد کشور می شود
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۹    
- همشهری آنلاین: یک عضو فراکسیون امید مجلس تاکید کرد: خواست بدنه اجتماعی اصلاح طلبان این است که حساب کسانی که با حمایت اصلاح طلبی به مجلس راه یافتند و راه دیگری را رفتند، مشخص شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۶    
- همشهری آنلاین: معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از نمایش وحدت و یکپارچگی نیروهای مسلح در مراسم رژه 31 شهریور ماه جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۶    
- همشهری آنلاین: رئیس جمهوری در حکمی به وزیر امورخارجه، دستور العمل ها و اولویت های کاری این وزارتخانه را ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۶    
- همشهری آنلاین: سرمربی استقلال از سید رضا افتخاری خواست تا مقدمات حضور رحمتی و جباری در تمرین آبی ها را فراهم کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۶    
- همشهری آنلاین: دبیر دولت فرانسه در امور اتحادیه اروپا و امور خارجه این کشور در دیدار با وزیر راه از تعهد پاریس به برجام و همکاری برای پیشبرد تمام پروژه های ریلی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۶    
- همشهری آنلاین: مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری نمایشگاه کوچک قامتان بزرگ مرد در موزه شهدا و همزمان 800 مدرسه در سراسر کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۷:۳۶    
- همشهری آنلاین: صالحی با بیان "درخواست های عجیب" درباره راستی ازمایی برنامه هسته ای ایران و "رفتار خصمانه" آمریکا در این خصوص گفت هر گونه اقدام یا تدبیر برای تضعیف شرایط توافق هسته ای ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۷:۲۷    
- همشهری آنلاین: رئیس دفتر رئیس جمهور در واکنش به ادعای آمریکا مبنی بر بازدید از سایت های نظامی ایران گفت: دولت جدید آمریکا فرصت مطالعه کردن سند برجام را نداشته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۷:۲۵    
- همشهری آنلاین: سخنگوی وزارت بهداشت گفت: گروه های پزشکی و پرستاری داخل کشور برای کمک به مردم میانمار اعلام آمادگی کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۷:۲۱    
- همشهری آنلاین: ملی پوشان فوتسال ایران در اولین گام در مسابقات داخل سالن آسیا مقابل حریف گمنام خود به برتری پرگل دست یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۰    
- همشهری آنلاین: مدیرکل صادرات معاونت صنایع دستی کشور اعلام کرد: در بیست وهشتمین نمایشگاه صنایع دستی که اول تا هفتم شهریورماه برگزار شد، بیش از هشت میلیارد تومان فروش و ثبت سفارش داشتیم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۶:۵۷    
- همشهری آنلاین: دادستان عمومی و انقلاب اصفهان گفت: بمب صوتی کشف شده در نجف آباد اصفهان بر حسب بررسی ها و گزارش های اولیه مرتبط با مسائل امنیتی نبوده و احتمال انتقام گیری شخصی وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۶:۵۷    
- همشهری آنلاین: عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری در کمیسیون متبوع خود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۶:۵۷    
- همشهری آنلاین: چهاردهمین جلسه رسیدگی به اتهامات شرکای بابک زنجانی در شعبه 28 دادگاه انقلاب به ریاست قاضی مقیسه برگزار شد. زنجانی در این جلسه گفت: اگر همه اینجا بگویند که من مقصرم، قبول دارم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۶:۵۴    
- همشهری آنلاین: شهرام فداکار مدیرکل دفتر سواحل و تالاب های ساحلی سازمان حفاظت محیط زیست گفت:
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۶:۴۸    
- همشهری آنلاین: معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران از موافقت هیات وزیران با طرح شناور ساعات اداری کارمندان در هفته اول مهرماه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۳    
- همشهری آنلاین: هشتمین جشن برنامه ریزان و دستیاران کارگردان سینمای ایران با قدردانی از فعالان این حوزه و اهدای نشان افتخار به یدالله صمدی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۰    
- همشهری آنلاین: تا امروز 47 کشور اسامی فیلم های نماینده خود را برای شرکت در نودمین دوره اسکار اعلام کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۰    
- همشهری آنلاین: جوایز امی با انتخاب برترین های سال 2017 در صنعت تلویزیون به کار خود خاتمه داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۶:۳۰    
- همشهری آنلاین: معاون سیما درباره سری جدید برنامه هفت، حاشیه های ممنوع التصویری پیمان یوسفی، سری جدید خندوانه ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۵:۲۶    
- همشهری آنلاین: در معاملات دوشنبه 27 شهریورماه بازارهای جهانی، سهام آسیایی با پیش بینی سرنخ هایی از جهت گیری نشست سیاست گذاری پولی بانک مرکزی آمریکا که در این هفته انجام خواهد شد، رشد کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۶    
- همشهری آنلاین: تیم ایران در مسابقات کشتی آزاد جام مدوید به یک مدال نقره و دو مدال برنز دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۶    
- همشهری آنلاین: وزیر آموزش و پرورش خطاب به مدیران مدارس تهران گفت: وی افزود: بنده به عنوان شهروندی که در کشور زندگی می کنم حق دارم بدانم مدرسه ای که فرزندم در آن درس می خواند چه کیفیتی دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۶    
- همشهری آنلاین: دو تیم همشهری منچستر با پیروزی های پرگل این هفته صدر جدول را به خود اختصاص دادند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۳    
- الهام فیروزبخت: هر وقت درباره خصوصیت ایرانی ها حرف زده می شود، از شعر و روحیه شاعرانه هم سخنی به میان می آید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۳    
- همشهری آنلاین: محمدجعفر مرادی در مسابقه دوی 17 کیلومتر گنجه به مقام دوم رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۴:۵۳    
- همشهری آنلاین: دانشمندان به تازگی دریافته اند قدرت یادگیری مغز انسان با بالا رفتن سن از بین نمی رود و بزرگسالان نیز می توانند موضوعات ناشناخته و جدید را بیاموزند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۳:۵۵    
- همشهری آنلاین: معاون اول رییس جمهور در بخشنامه ای از کلیه وزاتخانه ها، سازمان ها و موسسات و شرکت های دولتی خواست به منظور مدیریت تقاضای سفرهای شهری در معابر اصلی و شریانی شهر تهران ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۳:۳۰    
- در آخرین ساعات عصر روز شنبه خبری به نقل از طیبه سیاوشی، نماینده مردم تهران در مجلس منتشر شد که ساعاتی بعد با جنجال زیادی همراه شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۷    
- دکتر قاسم حسینی اخوان: اورژانس، معنای فوریت دارد. مریضی که به این بخش از بیمارستان آورده می شود تصادفی است، سکته کرده، دچار مسمومیت یا سوختگی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۳    
- همشهری آنلاین: نواز شریف، شاهد خاقان عباسی، نخست وزیر جدید پاکستان، رئیس مجلس و وزیر امور خارجه و حلقه مورد اعتماد خود در حزب مسلم لیگ را برای گفت وگو درباره انتصاب رئیس حزب مسلم لیگ ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۳    
- همشهری آنلاین: ونداد غیبی عنوان قهرمانی رقابت های تور تنیس زیر 14 سال آسیا در خراسان رضوی را به نام خود ثبت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۳    
- همشهری آنلاین: نرخ رسمی دلار با 35 ریال افزایش به 3348.5 تومان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۳    
- همشهری آنلاین: با تقویت ارزش دلار، قیمت طلا در معاملات صبح دوشنبه 27 شهریورماه به کمترین میزان دو هفته ای خود کاهش یافت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۳:۲۳    
- همشهری آنلاین: فرمانده لشکر زرهی 8 نجف اشرف گفت: خودروی سواری مشکوک به حامل بسته انفجاری در نجف آباد اصفهان شناسایی و مواد انفجاری جاسازی شده درآن خنثی شد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۵    
- زهرا رفیعی: مرگ ومیر ناشی از هپاتیت بیشتر از ایدز است. در ایران با اینکه برای درمان و کنترل این بیماری راه های بسیاری وجود دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۹    
- همشهری آنلاین: رییس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران، ری و تجریش از نیاز 500 میلیارد تومانی برای تملک خانه های باقیمانده طرح توسعه حرم شاه عبدالعظیم حسنی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۹    
- بشار اسد، رئیس جمهور سوریه گفت: ما به عنوان سوری ها هرگز به هیچ احدی اجازه نداده و نخواهیم داد که به خاطر محدودبودن دیدش یا تفکرات منفی اش کشورمان را نابود کند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۹    
- همشهری آنلاین: بهای معاملات نفت دوشنبه 27 شهریورماه تحت تاثیر کاهش شمار دکل های حفاری نفت آمریکا و ادامه روند از سرگیری فعالیت های پالایشگاه ها پس از توفان هاروی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۹    
- همشهری آنلاین: فرمانده مرزبانی ناجا اعلام کرد: سعید براتی سرباز ربوده شده سیستان و بلوچستانی زنده است و همچنان پیگیر برگرداندن او به کشور هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۶    
- همشهری آنلاین: مدیرعامل شرکت هواپیمایی قطر ریاست شورای حکام اتحادیه شرکت های هواپیمایی دنیا (یاتا) را به دست آورد؛ او از ژوئن 2018 کار خود را آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۶    
- همشهری آنلاین: آمریکا خود را برای آغاز دوران جدیدی از پروازهای فضایی انسان آماده می کند و رسیدن به فراتر از مرز ماه و حتی مریخ در برنامه این سازمان قرار دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۶    
- همشهری آنلاین: یوونتوس با سه گل دی بالا بر میزبانش، ساسولو غلبه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۶    
- همشهری آنلاین: قاضی مقیسه، بابک زنجانی را که به عنوان مطلع در چهاردهمین جلسه رسیدگی به پرونده فساد نفتی تشکیل شده بود را از جلسه اخراج کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۶    
- همشهری آنلاین: هانوفر با پیروزی 2 بر صفر مقابل هامبورگ هفته چهارم بوندس لیگا را نیز بدون شکست پشت سر گذاشت. دورتموند در پایان این هفته کلن را 5 بر صفر شکست داد ...
  • ۱