جمعه ۰۴ خردادساعت ۰۳:۵۰May 2018 25
 

خبرهای پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1394 - haraa.ir

پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 مهر 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 آبان 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 آذر 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 دی 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 بهمن 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 2 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 8 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 9 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 10 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 11 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 12 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 13 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 14 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 15 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 16 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 17 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 18 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 19 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 20 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 21 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 22 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 23 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 24 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 25 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 26 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 27 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 28 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1394 
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۹:۰۲    
رسانه های ترکیه از وقوع انفجاری انتحاری در نزدیکی میدان تقسیم استانبول خبر دادند که تاکنون 4کشته و 36 زخمی به جای گذاشته است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۸:۳۲    
رسانه های روسی روز شنبه از بمباران مراکز گروه تروریستی داعش در رقه پایتخت غیررسمی این گروه خبر دادند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۸:۰۲    
آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی با انتشار پیامی در صفحه توئیتر خود محمدجواد ظریف را بهترین نماد انقلابی گری دانست.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۷:۳۲    
رسانه های گروهی چین طی روزهای اخیر به طور یکپارچه گزارش ها و تحلیل هایی را در خصوص سیاسی شدن حقوق بشر توسط آمریکا منتشر و با آن مخالفت کردند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۷:۰۲    
تارنمای موسسه سیاست های بین المللی استرالیا در سیدنی با معرفی 'محمدجواد ظریف' به عنوان وزیر امور خارجه ای که نمونۀ آن وجود نداشته است، نوشت: وی به استرالیا آمد، دید، به خوبی سخن گفت و رفت.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۶:۳۲    
وزیر امور خارجه ایران که در استانبول به سر می برد با محکوم کردن حمله تروریستی در این شهر، مراتب تسلیت خود را به ملت و دولت ترکیه ابراز کرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۶:۰۲    
کویت با هدف کاهش بحران جاری منطقه درصدد آغاز تلاش های میانجیگرانه میان جمهوری اسلامی ایران و دیگر کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس می باشد تا صفحه جدیدی از روابط دوستانه مبتنی بر تفاهم و گفتگوی ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۵:۴۷    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گفت: اراده دولت تدبیر و امید، فراهم کردن زمینه رفاه مردم ایران اسلامی است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۵:۴۲    
وزیر امور خارجه کشورمان که جهت دیدار با مقامات ترکیه ای در استانبول بسر می برد در ملاقات با چاوش اوغلو همتای ترکیه ای خود در خصوص روابط دوجانبه و تحولات منطقه ای گفتگو و رایزنی کرد
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۵:۳۲    
ارتش آمریکا از خروج بیشتر جنگنده های روسی از سوریه و توقف حملات هوایی روسیه در مناطق شمالی این کشور در هفته گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۵:۰۲    
ملی شدن صنعت نفت در 29 اسفند 1329 خورشیدی، ثمره مجاهدت ها و مبارزه های ملت در مسیر استقلال و آزادی ایران بود و نقطه عطفی در تاریخ سیاسی- اقتصادی کشور به شمار می رفت که نشان از عزم راسخ مردمان این ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۴:۳۳    
بریت ماکورک فرستاده باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا، مقامات بغداد و اربیل را برای توافق و تفاهم سیاسی بعد از آزاد سازی موصل دعوت کرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۴:۰۳    
برنی سندرز، یکی از کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکا عصر دیروز جمعه تائید کرد که دعوت لابی صهیونیست ها در آمریکا (آیپک) برای سخنرانی در اجلاس سالانه هفته آینده آن در واشنگتن را رد کرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۳:۳۳    
سه هزار و 600 متر از آزادراه رشت - قزوین در محدوده منجیل، امروز (شنبه) با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی به صورت موقت گشایش یافت.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۳:۰۳    
صندوق ضمانت صادرات ایران و سازمان اعتبار صادرات نیوزیلند یادداشت تفاهمی برای افزایش همکاری در بخش تجارت و سرمایه گذاری امضا کردند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۲:۳۴    
رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت:پرسنل و خلبانان تیز پرواز نیروی هوایی در هشت سال دفاع مقدس فراتر از استانداردهای نظامی جهان نقش آفرینی کرده و حماسه آفریدند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۲:۰۰    
یک منبع آگاه در وزارت امور خارجه گفت: هدف سفر محمدجواد ظریف به استانبول، گفت وگو با مقامات عالی ترکیه درباره روابط دوجانبه و تحولات منطقه و همکاری های دو کشور است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۱:۳۰    
وزیر امور خارجه کشورمان امروز(شنبه) در بدو ورود به استانبول گفت: جمهوری اسلامی ایران به دنبال بهترین روابط اقتصادی با ترکیه در پسابرجام است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۰:۵۵    
دادگاهی در هند روز جمعه (28 اسفند) 11 خدمه قایق ماهیگیری ایرانی را که به اتهام قاچاق و ارتباط با گروه های شبه نظامی بازداشت شده بودند، تبرئه کرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۰:۵۰    
عدم صدور قطعنامه و بی نتیجه ماندن جلسه شورای امنیت سازمان ملل متحد درباره آزمایش موشکی ایران در هفته گذشته بار دیگر زوایای جامع و منافع ملی محور بودن برجام را آشکار کرد و نشان داد؛ این دستاورد ملی ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۰:۳۶    
با توجه به اینکه به گفته وزیر راه و شهرسازی سهم ایران از مسافرت و گردشگری دریایی مناسب نیست بنابراین وی خواستار هماهنگی بیشتر سازمان بنادر با سازمان میراث فرهنگی و گردشگری برای فعال سازی توریسم ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۰:۲۱    
حرا- امروز شنبه بیست و نهم اسفند 1394 هجری خورشیدی، نهم جمادی الثانی 1437 هجری قمری و نوزدهم مارس 2016 میلادی است ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۰:۱۶    
یک تارنمای استرالیایی روز شنبه با پیشنهاد به شهروندان این کشور برای سفر به ایران، نوشت: ایران به سرعت در حال تبدیل شدن به یک کانون برای گردشگری است.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۱۰:۱۱    
وزارت موقعیت های اضطراری روسیه اعلام کرد: در جریان سقوط هواپیمای مسافربری بویینگ در منطقه راستف نادانو در جنوب روسیه تمام 61 سرنشین آن کشته شده اند.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۰۳:۳۴    
پایان یک بحران غیر ضروری عنوان توافقی بود که 23 تیرماه 1394 در تقویم جهان به ثبت رسید. نقطه ای طلایی در تاریخ دیپلماسی جهان که طی آن ایران و نمایندگان شش کشور امریکا، فرانسه، انگلیس، آلمان ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۰۱:۳۱    
وزیر امور خارجه در پیامی فرارسیدن نوروز را به همه ایرانیان سراسر جهان تبریک و تهنیت گفت.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۹ - ۰۰:۳۲    
بان کی مون دبیرکل سازمان ملل متحد تاکید کرد که آینده سیاسی رییس جمهور سوریه باید توسط مردم این کشور مشخص شود.