پنجشنبه ۰۳ خردادساعت ۰۶:۴۵May 2018 24
 

خبرهای پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 شهریور 1395 - haraa.ir

پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 فروردین 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 اردیبهشت 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 خرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 تیر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 مهر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 آذر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 2 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 3 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 4 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 5 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 6 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 7 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 8 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 9 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 10 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 11 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 12 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 13 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 14 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 15 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 16 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 17 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 18 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 19 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 20 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 21 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 22 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 23 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 24 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 25 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 26 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 27 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 28 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 شهریور 1395 
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۳:۳۰    
رییس جمهوری اسلامی ایران بر ایجاد تحرک جدید در روابط و مناسبات تهران – اسلو در فضای پسابرجام تأکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۳۱    
تعدادی از سناتورهای آمریکا به دنبال تصویب طرحی هستند که هدف از آن بهبود شرایط توافق بسته کمک نظامی آمریکا به رژیم صهیونیستی است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۲:۰۲    
فردا اول مهر اولین روز اجرای طرح LEZ خواهد بود و بنابر این خودروهای فاقد ماینه فنی در صورت ورود به محدوده زوج و فرد جریمه می شوند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۱:۳۲    
یک کارشناس مسائل انرژی در گفتگو با پایگاه اینترنتی اویل پرایس، به پیش بینی وضع آینده نفت و گاز ایران پرداخت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۳۲    
سال آبی 94-95 امروز (چهارشنبه) با 241 میلی متر بارندگی در حالی پایان یافت که میزان بارش های کشور در همسنجی با متوسط بلندمدت کاهش 2 درصدی و نسبت به پارسال افزایش 22 درصدی را تجربه کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۲۰:۰۰    
ام ای سی آی گروپ اینترنشنال با دولت ایران برای ساخت یک نیروگاه بادی به ارزش 839 میلیون دلار قرارداد امضا کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۰    
رئیس جمهور ترکیه مدعی شد کشورش به تمامیت ارضی سوریه احترام می گذارد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۰    
راه های توسعه روابط اقتصادی و تجاری استرالیا و ایران با حضور حدود 100 نفر از مقامات، تجار، نمایندگان شرکت های مختلف اقتصادی و صنعتی ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۰    
ارتش ارمنستان همزمان با روز استقلال این کشور، موشک های بالستیک جدید خود موسوم به 'اسکندر' را که ساخت روسیه هستند؛ در یک مراسم رژه نظامی به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۸:۰۰    
در قرآن کریم عباراتی وجود دارند که بعضی از آنها با بعضی دیگر ارتباطی مستقیم یا غیر مستقیم دارند. در اینجا به سه عبارت وسعت، تکلیف و سعی در حد بسیار سطحی و گذرا می پردازیم.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۳۰    
خبرگزاری رویترز روز چهارشنبه به نقل از منابع آگاه نوشته است که وزارت خزانه داری آمریکا مجوزهایی را صادر کرده که امکان تحویل دستکم 17 فروند هواپیمای ایرباس به ایران را فراهم می کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۷:۰۳    
روسای ایران و فرانسه، بر اجرای دقیق و کامل مفاد برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) تاکید کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۶:۳۳    
دادستان تهران گفت: از روز اول هم اعلام کردیم که اگر بابک زنجانی وجوه را مسترد کند، دادسرا تصمیم مناسب خواهد گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۳    
در جریان رژه های نیروهای مسلح در تهران و بندرعباس 4 سامانه ویژه نخستین بار به میدان آمدند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۶    
واکنش رهبر معظم انقلاب به شعار حضار: شما که میخواهید جان تان را فدا کنید، چرا فدای اسلام نکنید؟ رهبر مگر کیست؟
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۰    
فرمانده نیروی هوافضای سپاه از نمایش چندین سامانه موشکی زمین به زمین جدید هوافضای سپاه برای نخستین بار در مراسم رژه امروز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۴:۵۰    
حمله به سفارت رژیم صهیونیستی در ترکیه منجر به کشته شدن یک تن شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۴:۴۷    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: ما وارد جنگ نمی شویم چون سیاست ما سیاست صبر و تحمل است و تلاش می کنیم با این صبر سیاسی سیلی محکمی به آل سعود وارد کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۴:۲۳    
جشن شکوفه ها امسال با حضور بیش از یک میلیون و ششصد هزار نوآموز در مدارس سراسر کشور برگزار شد تا کلاس اولی ها برای آشنایی با محیط مدرسه به همراه والدین خود در مدارس حضور پیدا کنند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۴:۲۳    
رئیس پلیس آگاهی ناجا تصریح کرد: امروز قاچاق به سمت مسیرهای ریلی پیش می رود که لاز است ماموران پلیس راه آهن، آموزش های فنی و تخصصی لازم را فرا بگیرند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۴:۲۰    
جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت که این نیرو تاکنون 2 بار آمریکایی ها، 2 بار انگلیسی ها، یک بار کانادایی ها و یک بار هم استرالیایی های متجاوز را در خلیج فارس دستگیر کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۴:۲۰    
یکی از معاونان سازمان هواپیمایی کشوری که اقدام به افشا و خرید و فروش سئوالات محرمانه آزمون بالاترین گواهینامه خلبانی و برگزاری امتحان صوری کرده بود بازداشت و با وثیقه 5 میلیارد ریالی آزاد شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۴:۱۷    
آخرین مورد از کشمکش های ایران و عربستان باز می گردد، به ماجرای حج سال گذشته که در صدر اخبار جهانی قرار گرفت و منجر به کشتار عظیمی شد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۲۵    
اولین جلسه کمیسیون مشترک ایران و گروه 1+5 درسطح وزیران اول مهر ماه در نیویورک برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۶    
مجمع عمومی سازمان ملل متحد از مهمترین اجلاسی محسوب می شود که در آن سران کشورهای جهان در آن شرکت می کنند تا درباره اساسی ترین موضوع های جامعه بین المللی به سخنرانی بپردازند ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۱۳    
وزیر کشور که برای شرکت در اجلاس جابجایی های گسترده پناهندگان و مهاجرین به نیویورک سفر کرده است در حاشیه این اجلاس با وزیران دادگستری سوئیس و خارجه ارمنستان و همچنین کمیسر عالی در امور پناهندگان ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۷    
حرا- نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در آغاز هفته دفاع مقدس توان نظامی و تسلیحاتی خود را در جوار حرم مطهر امام خمینی (ره) به نمایش گذاشتند. دریافت فیلم
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۲:۵۵    
رژه نیروهای مسلح صبح چهارشنبه سی و یکم شهریور ماه همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس با حضور سرلشکر حسین باقری و فرماندهان عالی رتبه نیروهای نظامی و انتظامی در جوار حرم ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) برگزار ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۶    
یک پایگاه اینترنتی صهیونیستی از تغییر مواضع رژیم آل سعود به نفع رژیم اشغالگر قدس و کنارگذاشتن دشمنی ها خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۱:۴۶    
فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در اجلاس مهاجرت سازمان ملل متحد در نیویورک گفت: جهان نیازمند یک معاهده جدید برای تضمین جابجایی منظم و ایمن مهاجران است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۲    
وزیرآموزش و پرورش اعلام کرد که با تلاش دولت تدبیر و امید و مشارکت خوب خیرین مدرسه ساز، در آستانه سال تحصیلی 96- 95 تعداد پنج هزارو 500 کلاس درس جدید به فضاهای آموزشی کشور اضافه شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۱    
فرمانده کل سپاه گفت: آمریکایی ها بیش از این سرمایه و ثروت مردم آمریکا را با حضور شرارت آمیز خود در خلیج فارس هدر ندهند؛اینجا خانه ماست و ما نسبت به پرسه زدن دشمن پیرامون خانه خود بسیار حساسیم.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۰:۵۵    
روزنامه صمت در صفحه معدن پیشرفت چشمگیر در صنعت معدن را در دولت یازدهم بررسی کرد و نوشت: دستیابی به توافق تاریخی توانست اقتصاد ایران و زیرمجموعه های آن از جمله معدن و صنایع معدنی را در ابتدای مسیری ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۱۰:۳۱    
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ بااشاره به آغاز سال تحصیلی جدید، گفت: ماموران پلیس راهور تا 15 مهر ماه در اطراف مدارس و مراکز آموزشی مستقر خواهند شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۵۵    
حرا-به نظر می رسد مقامات سعودی تصمیم گرفته اند به جای هر گونه عذر خواهی، پذیرش مسئولیت و جبران خسارات وارد شده به کشورهای اسلامی از جمله ایران، به راه کار "تهاجم از جبهه های مختلف" متوسل شوند ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۴۹    
خودرو آنقدر شتاب داشت که بعد از برخورد با کارگران، به گاردریل برخورد کرد و پس از طی مسافتی از حرکت ایستاد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۴۰    
فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیاء (ص) گفت: ما نیروهای مسلح جمهوری اسلامی اعم از ارتش جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه نیروی دریایی ارتش و نیروی دریایی سپاه چنانکه فرماندهی معظم ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۲۵    
در حالی که تصور می شد آژانس ضددوپینگ جهانی، نگهبان سلامت و پاکی ورزش دنیا و المپیک است، اسناد هک شده توسط یک گروه روس که به تلافی محرومیت 100 ورزشکار روسیه، از سایت وادا به سرقت رفته، نشان می دهد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۹    
میزان
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۷    
اوکراین اعلام کرد که رئیس جمهوری ترکیه قول داده است از مواضع کی یف در برابر مسکو بر سر موضوع الحاق شبه جزیره کریمه به روسیه حمایت کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۴    
یک کارشناس صنعت خودرو معتقد است که شرکت هایی مانند هیوندای، کیا و تویوتا سال هاست که با صادرات خودروهای آماده خود به بازار ایران، از بی برنامگی و غفلت ما در این حوزه سوءاستفاده می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۴    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: دفاع مقدس باید عبرت کسانی باشد که از صدام با پول و سلاح حمایت کردند و حق همسایگی را به جا نیاوردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۴    
روزنامه 'شرق' چاپ باکو در شماره امروز (چهارشنبه) نوشت: برخی کشورهای اسلامی درباره اداره مراسم حج توسط آل سعود اعتراض دارند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۸    
مراسم رژه نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس امروز - چهارشنبه - در جوار حرم امام خمینی (ره) از لحظاتی پیش آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۸    
متن فرمان قتل میرزا تقی خان فراهانی امیرکبیر از شاه به حاج علی خان مقدم مراغه ای (حاجب الدوله و اعتمادالسلطنه بعدی) محفوظ در باغ موزه فین کاشان.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۵    
به مناسبت فرارسیدن عید سعید غدیرخم، نمایش بازسازی واقعه تاریخی بزرگ غدیرخم باحضور دوستداران اهل بیت(ع) در تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۵۵    
جزئیات دستگیری 2 تروریست تبعه پاکستانی در سراوان توسط قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران تشریح شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۹    
وزیران خارجه ایران و کانادا روز سه شنبه برای اولین بار از زمان قطع روابط دو کشور، دیدار کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۹    
یکی از دو خلبان هواپیمای جاسوسی آمریکایی که روز سه شنبه در کالیفرنیا سقوط کرد، به دلیل شدت جراحات جان خود را از دست داده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۶    
رئیس جمهور بهره مندی ایران از فضای مثبت اقتصادی را جزو تعهدات برجام برشمرد و گفت: تا مشکلات فنی در زمینه بانک و بیمه حل نشود ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۳    
حرا- امروز چهارشنبه سی و یکم شهریور 1395 هجری خورشیدی، نوزدهم ذی الحجه 1437 هجری قمری، بیست و یکم سپتامبر 2016 میلادی است ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۳    
کشورهای عربی مانند سعودی، بحرین و امارات از شرکت درنشست های علنی با حضور مقامات دشمن صهیونیستی برای بررسی راه های عادی سازی روابط ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۰    
لی کچیانگ نخست وزیر چین برای اولین بار پس از سه سال که این سمت را برعهده گرفته به نیویورک رفته است تا در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل شرکت و سخنرانی کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۷    
رییس جمهوری اسلامی ایران در دیدار 'رجب طیب اردوغان' رییس جمهوری ترکیه با تاکید بر اینکه ایران در همه مراحل دوست و برادر و کنار ترکیه خواهد بود ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۴    
رییس جمهوری ضرورت تقویت وحدت و یکپارچگی در دنیای اسلام را مورد تأکید قرار داد و گفت: امروز اصل اساسی برای همه دولت های اسلامی و متفکران مسلمان ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۲    
دبیر شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه ما همیشه ملت صلح طلبی بوده و هستیم، تصریح کرد: اما این به معنای ظلم پذیری نیست و پاسخ هر متجاوزی را با قدرت خواهیم داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۳۲    
بزرگترین رژه دریایی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران همزمان با سی و ششمین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آغاز جنگ تحمیلی( 31 شهریور 1359) با محوریت و فرماندهی نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۲۹    
حرا- جنایات عربستان سعودی در یمن به ویژه در خصوص زنان و کودکان بی دفاع کاملا آشکار است . هنگامی که سازمان ملل در گزارش خود به این مسئله اذعان کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۲۳    
وزیر امور خارجه کشورمان و وزیر امور خارجه کانادا با یکدیگر گفت وگو رایزنی کردند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۲۰    
آیت الله موحدی کرمانی، دبیرکل جامعه روحانیت مبارز گفت: ضمن درخواست از همه گروه های اصولگرا و انقلابی برای رسیدن به گزینه اصلح به وحدت و اتحاد بیشتر ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۲۰    
مراسم رژه نیروهای مسلح به مناسبت هفته دفاع مقدس، امروز با سخنرانی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۱۷    
صندوق جمعیت سازمان ملل متحد در ایران نسبت به افزایش نرخ مهاجرت شهر به شهر در ایران هشدار داده و منشأ تشدید پدیده مهاجرت از شهرهای کمتر توسعه یافته به شهرهای برخوردار را نبود سیاست واحد و برنامه ملی ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۱۴    
رئیس جمهور آمریکا در آخرین سخنرانی خود در مجمع عمومی سازمان ملل گفت که از طریق دیپلماسی مسئله هسته ای ایران را حل و فصل کردیم.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۱۴    
حسن روحانی، رئیس جمهور کشورمان، در نشست پناهندگان سازمان ملل متحد در شهر نیویورک با ترزا می نخست وزیر انگلیس دیدار کرد. جزئیات بیشتر این دیدار هنوز اعلام نشده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۳۱ - ۰۸:۱۱    
سرمربی تیم ملی فوتبال در آستانه آغاز مجدد رقابت های راه یابی به جام جهانی 2018 روسیه بیانیه ای را منتشر کرد.