جمعه ۰۴ خردادساعت ۰۳:۴۶May 2018 25
 

خبرهای پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 آبان 1395 - haraa.ir

پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 فروردین 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 اردیبهشت 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 خرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 تیر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 مهر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 آذر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 2 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 3 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 4 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 5 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 6 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 7 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 8 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 9 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 10 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 11 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 12 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 13 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 14 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 15 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 16 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 17 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 18 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 19 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 20 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 21 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 22 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 23 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 24 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 25 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 26 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 27 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 28 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 آبان 1395 
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۲۱:۳۳    
بلومبرگ اعلام کرد: در حاشیه اجلاس همکاری های اقتصادی آسیا اقیانوسیه موسوم به اپک، رؤسای جمهور چین و روسیه با هم دیدار کردند و قرار است پیمان تجارت آزاد بین دو کشور در واکنش به تهدیدهای ترامپ امضا شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۲۰:۳۳    
وزیر خارجه سوریه اعلام کرد که دمشق طرح پیشنهادی فرستاده سازمان ملل برای خودگردان شدن اداره امور در شرق حلب را نمی پذیرد و از دولت جدید آمریکا خواست اشتباهات اوباما درباره سوریه را تکرار نکند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۹:۳۳    
فرمانده ناجا گفت: زائرانی که از زیارت عتبات عالیات به کشور بازمی گردند، با مدیریت سفر خود از شتاب زدگی بپرهیزند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۸:۳۳    
داعش اعضای بدن نیروهای زخمی و بیمار خود را که در بیمارستان های استان نینوا بستری شده اند، سرقت می کند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۸:۰۳    
وزیر کشور در دستوری به معاون سیاسی وزارت کشور خواستار تشکیل هیاتی به منظور بررسی علت لغو سخنرانی نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در مشهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۷:۵۸    
معاون اول رئیس جمهوری٬ راهپیمایی اربعین حسینی را نماد صلح و آزادگی دانست و گفت: با شناسایی نقاط ضعف این مراسم باید به یک حرکت ماندگار تبدیل شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۳:۵۳    
بی هیچ تعارفی، ما برغم ادعاهایمان هنوز تا رسیدن به استانداردهای حکومت عدل علوی(ع)، فاصله بسیاری داریم. هر اندازه فاصله ما بیشتر باشد و ادعا کنیم، به همان اندازه به علی(ع) بیشتر ستم کرده ایم.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۳:۴۸    
انتشارتصاویر رسمی اولین نشست ترامپ با یک مقام ارشد خارجی موجی از انتقادات را در پی داشت.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۳:۴۳    
امیر پوردستان به جانشینی فرمانده کل ارتش و امیر حیدری به فرماندهی نیروی زمینی منصوب شدند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۲:۵۳    
نیروهای موسوم به "سوریه دموکراتیک" بعد از درگیری های شدید با تروریست های داعش کنترل روستای استراتژیک تل السمن در حومه شمالی شهر رقه را به دست گرفتند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۲:۵۳    
یک نماینده اصولگرای مجلس گفت: این احتمال که اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری آینده به یک گزینه واحد برسند، وجود دارد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۲:۴۳    
راهپیمایی بزرگ اربعین در تهران از ساعات اولیه صبح امروز و با حضور گسترده اقشار مردم عزادار از میدان امام حسین (ع) و به مقصد حرم حضرت عبدالعظیم حسنی در شهر ری برگزار شد .
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۲:۳۸    
یک مقام مسئول در وزارت نیرو با اشاره به افزایش قیمت برق، اعلام کرد: از ابتدای مردادماه امسال، 10 درصد افزایش بر روی تعرفه های برق لحاظ شده است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۲:۳۸    
طراح لباس میشل اوباما اعلام کرد که حاضر نیست برای همسرِ رئیس جمهور جدیدِ آمریکا، لباس بدوزد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۲:۱۸    
امام صادق(علیه السلام) فرمود: خدایا رحمت فرست بر آن صورت هایی که آفتاب، رنگ آن ها را تغییر داده و آن گونه هایی که بر قبر امام حسین علیه السلام گذاشته می شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۲:۱۸    
زیارت امام حسین(ع) و زیارت اربعین از اعمال چهلمین روز شهادت امام حسین(ع) عنوان شده است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۲:۱۳    
امسال هم تهرانی های جامانده از کوی دوست اما مشتاق یار در هوای سرد و بارانی در روز اربعین حسینی پیاده روی خود را از میدان امام حسین(ع) به سمت حرم سیدالکریم حضرت عبدالعظیم حسنی آغاز کردند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۲:۰۳    
فرمانده ناجا گفت: در چند روز اخیر یک میلیون و 100 هزار نفر از زائران از طریق سه مرز مهران، شلمچه و چذابه به کشور بازگشتند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۲:۰۳    
مطابق پیش بینی ها، باران در آخرین روز آبان 95 به داد تهران رسید و هوا را تمیز کرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۲:۰۳    
به دنبال اظهارات جنجال برانگیز دونالد ترامپ در خصوص اقدامات حمایتی و ناتو که موجبات نگرانی متحدان آمریکا را برانگیخت، باراک اوباما از جهانیان خواست تا به ترامپ "فرصت" بدهند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۸    
زائرین اربعین حسینی می توانند برای ورود به خاک عراق از طریق پایانه مرزی شلمچه اقدام کنند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۸    
شهر کربلا این روزها میزبان میلیون ها زائر اباعبدالله الحسین (ع) برای روز اربعین می باشد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۳    
سکوت یکباره عربستان در جنگ 'موصل'، غیبت آمریکا در این جنگ و تحرکات نامفهوم ترکیه، جنگ را پس از انتخاب 'دونالد ترامپ' به عنوان رئیس جمهوری آمریکا در ابهامی نگران کننده فرو برده و در حال حاضر تنها ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۳    
ارزش مواد غذایی که هر ساله هدر می رود بالغ بر یک هزار میلیارد دلار آمریکاست که 680 میلیارد دلار از آن در کشورهای صنعتی و توسعه یافته و بقیه در کشورهای در حال توسعه هدر می رود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۳    
هزاران آمریکایی در اعتراض به آنچه از سوی اردوگاه 'دونالد ترامپ' رئیس جمهوری منتخب آمریکا درباره تصمیم وی مبنی بر ایجاد بانک اطلاعاتی ملی برای مهاجران از کشورهای مسلمان شنیده می شود ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۵۳    
معاون اول رئیس جمهوری و هیات همراه در مسیر نجف - کربلا به خیل عظیم راهپیمایان اربعین حسینی پیوست.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۸    
فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی گفت: 50 درصد از زائران اربعین حسینی گذرگاه مرزی مهران را برای ورود خود به داخل کشور انتخاب کرده اند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۸    
وزیر دفاع اسراییل از گفت وگوهایش با مقامات روسیه برای ممانعت از فروش تسلیحات نظامی به ایران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۸    
به مناسبت اربعین حسینی شاهد حضور میلیونی زائران در بین الحرمین و خیابان های اطراف کربلا هستیم و زائران با شور و شوق زیادی خود را به بین الحرمین رسانده اند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۳    
تا اطلاع ثانونی، محدوده زوج و فرد جزو محدوده طرح ترافیک محسوب شده و تنها خودروهای دارای طرح می توانند در این مسیرها حضور پیدا کنند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۳    
منابع داخل موصل فاش کردند که همزمان با تداوم پیشروی های نیروهای مشترک عراقی در نبرد بازپس گیری این شهر از دست گروه تروریستی داعش، سرکرده این گروه را رعب و وحشت فرا گرفته است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۳    
شرکت بوئینگ از پیروی از دستور دولت جدید آمریکا در ارسال یا عدم ارسال هواپیمای مسافربری به ایران خبر داده است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۳۸    
هزاران تن از معترضان به دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب آمریکا در شهرهای شیکاگو، نیویورک، سانفرانسیسکو، سین سیناتی و تورنتو کانادا با شعار نه به ترامپ ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۳۳    
مطابق پیش بینی ها، باران در آخرین روز آبان 95 به داد تهران رسید و هوا را تمیز کرد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۱۱:۳۳    
دبیر قرارگاه اربعین استان ایلام گفت: زائران از دریافت و نگهداری هرگونه بسته و پاکت از افراد غیر(اعم از ایرانی یا عراقی) به منظور امانت و یا انتقال از ایران به عراق و بالعکس خودداری کنند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۰۴:۳۳    
روزنامه عربستانی الشرق الاوسط در مقاله ای نوشت: مشکل دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا با روسیه و پوتین همان مشکلی است که باراک اوباما یا بوش پسر داشتند و اروپا امروز نگران موضع جدید آمریکا نسبت ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۰۳:۳۳    
روزنامه انگلیسی ایندیپندنت با اشاره به برخی سیاست های افراطی دونالد ترامپ رئیس جمهور منتخب آمریکا در گزارشی نوشت تیم خطرناک و احمق ترامپ تنها به افزایش فساد منجر می شود و جنگ های جدیدی در خاورمیانه ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۰۲:۳۳    
رئیس جمهور آمریکا در گفت وگو با رسانه های آلمانی ضمن غیرعاقلانه دانستن لغو توافق هسته ای با ایران گفت که رئیس جمهور جدید آمریکا هم سرانجام به این موضوع پی خواهد برد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۰۱:۳۳    
یک نشریه آمریکایی حفظ توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 در دولت جدید این کشور را بعید دانسته است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۳۰ - ۰۰:۳۳    
روسیه اعلام کرد: فعالیت مرکز اطلاعاتی مسکو، تهران، بغداد و دمشق علیه تروریسم موفقیت آمیز بوده است و این همکاری ها همچنان ادامه می یابد.