دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۰۴:۵۸Apr 2018 23

خبرهای پایگاه خبری تحلیلی حرا 5 دی 1395 - haraa.ir

پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 فروردین 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 اردیبهشت 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 خرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 تیر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 مهر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 آذر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 2 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 3 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 4 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 5 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 6 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 7 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 8 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 9 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 10 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 11 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 12 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 13 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 14 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 15 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 16 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 17 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 18 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 19 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 20 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 21 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 22 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 23 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 24 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 25 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 26 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 27 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 28 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۰:۳۲    
دولت روسیه برای میزبانی از مذاکرات مستقیم صلح اسرائیل-فلسطین اعلام آمادگی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۶:۵۸    
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۴:۵۸    
مدیرکل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به ورود سامانه بارشی جدید به کشور از فردا، روند بارش باران و برف در نقاط مختلف کشور را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۲:۵۲    
ما در عصری زندگی می کنیم که فضانوردان به ماه می روند اما در برزیل افرادی هستند که به شیوه ای زندگی می کنند که بشریت هزاران سال پیش زندگی می کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۱۲:۱۹    
فرمانده نیروی هوایی ارتش با تاکید بر اینکه تجهیزات و امکانات نظامی همیشه تعیین کننده نیستند، خاطرنشان کرد: روش های ابتکاری ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۰۹:۰۰    
حرا- 30 نفر به اصطلاح ایرانی از ترامپ خواسته اند در زمان حضورش در کاخ سفید تحریم ها را علیه ایران تشدید کند و فشارها را افزایش دهد. دریافت فیلم
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۰۸:۴۸    
گمرک ایران گزارش عملکرد تجارت خارجی کشور در 9 ماهه امسال را منتشر کرد که بر اساس آن صادرات غیرنفتی به بیش از 31 میلیارد دلار رسید و آمارهای کشور، نشانه تراز تجاری مثبت است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۰۸:۴۲    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی آشکارا دولت اوباما را به تبانی و هماهنگی علیه تل آویو در صدور قطعنامه ضد شهرک سازی در شورای امنیت سازمان ملل متهم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۰۸:۴۲    
کمپینی که به منظور راه اندازی دیوارهای مهربانی در سراسر کشور تشکیل شده بود،خیلی زود منفعل شد تا تنها دیوارهای خالی در شهر ها باقی بمانند که رویشان یک جمله معروف خودنمایی می کند، نیاز داری بردار ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۰۸:۳۹    
در پی جریمه 3هزار میلیارد تومانی برند مشهور لوازم خانگی کره ای به دلیل تخلفات گمرکی، وزیر صنعت با ارسال نامه ای به کرباسیان رئیس کل گمرک خواستار اقدام فوری برای لغو این جریمه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۰۸:۳۶    
شما می توانید صفحه اول روزنامه های فرهنگی و سیاسی و ورزشی صبح کشور را در به همراه خلاصه عناوین و اخبار روزنامه های منتخب را تا قبل از ساعت 13 در این صفحه مشاهده کنید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۰۶:۳۰    
مدیر کل دفتر انتخابات وزارت کشور گفت: در حال رایزنی و هماهنگی با هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا برای برگزاری این انتخابات به شیوه الکترونیک هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۰۵:۳۰    
معاون وزیر خارجه سوریه با تاکید بر اینکه دولت این کشور مذاکرات سوری - سوری بدون مداخله خارجی و پیش شرط را تایید می کند، اعلام کرد: هر قدر هم که از گروه های مسلح حمایت شود، باز هم سوریه پیروز خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۰۴:۳۳    
بحران دیپلماتیکی بین اسرائیل و پاکستان ایجاد شده که دلیل آن به پاسخ وزیر دفاع پاکستان به اظهارات منسوب به وزیر جنگ اسرائیل علیه کشورش بازمی گردد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۰۳:۳۲    
گروه تروریستی داعش در خطبه ای در یکی از مساجد غرب موصل، از "رخدادی قریب الوقوع" در کشورهای عربی حوزه خلیج فارس خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۰۲:۳۱    
وزارت دفاع لهستان اعلام کرد: ورشو توافقنامه ای را با آمریکا برای خرید موشک های کروز و هوابه هوای جدید برای جنگنده های F-16 خود امضا کرده است؛ توافقی که براساس گزارشات حدود 200 میلیون دلار ارزش دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۰۱:۳۱    
به رغم آنکه وزارت خارجه آمریکا پیشتر اعلام کرده بود هیچ قصدی برای تجهیز شبه نظامیان مخالف سوری به سامانه های دفاع هوایی ندارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۰۰:۳۱    
وزیر بهداشت ضمن ضمن اشاره به زلزله بم و رخمی که همچنان بر پیکر استان کرمان و کل کشور بر جای مانده، بر لزوم آمادگی بیمارستان ها و اورژانس در هنگام وقوع حوادث تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۳:۳۱    
کارشناسان رویترز معتقدند اگر سرمایه گذاران چینی مایل به باقی ماندن در پروژه های نفتی ایران هستند باید با رقبای اروپایی وارد رقابت شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۲:۳۱    
معاون درمان وزیر بهداشت با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه ایمنی بیمارستان ها و تجهیز اورژانس گفت: تا پایان دولت یازدهم، 2400 دستگاه آمبولانس مدرن به ناوگان اورژانس کشور اضافه می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۲:۰۱    
نبرد بازپس گیری موصل و حلب تقریبا در زمانی واحد آغاز شدند، اما با گذشت بیش از دو ماه از آغاز عملیات موصل کارشناسان این سوال را مطرح می کنند که چرا ارتش سوریه کنترل حلب را در دست گرفت اما ارتش عراق ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۳۱    
سخنگوی ناجا از آغاز به کار قرارگاه انتخاباتی ناجا خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۲۲    
شعربافی در گذشته به خصوص در کاشان عصر صفوی رونق فراوان داشته اما امروزه تعداد کارگاه های شعربافی به شدت کاسته شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۲۲    
نتایج آزمون های استخدامی دستگاه های اجزایی و دانشگاههای علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۱۹    
اسقف گارمو : خدا را شکر . ما در صلح و امنیت زندگی می کنیم، اما همسایگان ما در غم واندوه و خشونت به سر می برند. ما امشب برای آنها دعا می کنیم."
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۱۶    
هیئت موسس جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی به ریاست حجت الاسلام والمسلمین محمدحسین رحیمیان تشکیل شده و اعضای آن آقایان یحیی آل اسحاق، مهدی چمران، حمیدرضا حاجی بابایی، رضا روستاآزاد، محمود خسروی وفا ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۱۶    
رادیو آزاد اروپا در گزارشی نوشت که رئیس جمهور ایران همتای روس وی طی گفت وگویی تلفنی بر تداوم همکاری دو جانبه در راستای یافتن راه حل سیاسی برای بحران سوریه تأکید کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۱۳    
پیامبر اکرم (ص) معیارهای را برای ازدواج معرفی کرده اند، که سالم ترین و مطمئن ترین معیارها است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۱۰    
منابع وابسته به معارضان از کشته شدن عبدالرحمن شداد ، تروریستی که با بستن کمربند انفجاری به دختر 9 ساله خود، او را در منفجر کرد، خبر داده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۱۰    
این همه دم دستی ساختن انصافا راضی کننده نیست. با جیغ زدن و خل بازی و لهجه درآوردن که نمی شود ایجاد فضای طنازانه کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۱    
عربستان سعودی نسبت به تغییر حاصل شده در رویکردهای ترکیه و تغییر جهتش از هماهنگی با ریاض به هماهنگی با تهران و مسکو پیرامون مساله سوریه و مسائل خاورمیانه احساس ناامیدی بسیاری می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۱:۰۱    
رهبر کاتیولیک های جهان امروز در جشن کریسمس ضمن تبریک این روز به مسیحیان سوریه تاکید کرد که امروز حلب به حمایت بیشتر جامعه جهانی و رعایت حقوق بشر نیاز دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۳۱    
مقاوم سازی ساختمان های کشور در برابر حوادث طبیعی با توجه به حادثه خیز بودن ایران از اهمیت ویژه ای برخوردار اما استفاده از مصالح غیراستاندارد موجب نگرانی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۲۰:۰۱    
معاون پشتیبانی نهاد ریاست جمهوری با غیر واقعی دانستن برخی آمارهای منتشر شده درباره بودجه این نهاد گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۹:۳۱    
رییس سازمان بازرسی کل کشور اقدامات صورت گرفته این نهاد پیرامون آلودگی هوا را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۹:۰۱    
معاون فرهنگی و تبلیغات دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه اقدام سران خائن فتنه 88 مستوجب اشد مجازات است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۸:۳۱    
وزیر خارجه ترکیه تأکید کرد آنکارا درباره اوضاع سوریه با کسی چانه زنی و معامله نمی کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۸:۰۱    
وب سایت شبکه سی ان ان در گزارشی چهار عاملی را که ممکن است در سال 2017 بر روسیه تأثیرگذار باشند، بررسی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۷:۳۱    
بهروز نعمتی اظهار کرد: کریمی قدوسی به دنبال کشاندن موضوع به حاشیه است. وزیر امور خارجه کشورمان هیچ گاه در جلسه ای که مطالب آن برخلاف رویه منتشر شده است نگفت در خصوص کلیات برجام اشتباهی صورت گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۷:۰۰    
اظهارات پنجشنبه گذشته وزیر نفت مصر مبنی بر تامین مایحتاج نفت ازعراق، یک گام جدید در چارچوب بازسازی روابط نه چندان خوب قاهره و بغداد ارزیابی و در مقابل ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۶:۰۹    
اداره کل هواشناسی استان تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: آسمان استان تهران طی سه روز آینده نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات همراه با بارش باران و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۵:۳۶    
سردار سلامی گفت: آزادسازی حلب یک پیروزی آشکار و یک فتح المبین و نشانه ای از ظهور نصرت های الهی برای جبهه مقاومت در عرصه نبردهای میدانی سوریه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۵:۳۰    
برای بیش از ده سال مقامات ترکیه به تیم ویژه زاسلون (هفتمین بخش از مرکز امنیت شخصی سرویس اطلاعات خارجی روسیه) اجازه نداده اند که از دیپلمات های روسیه در کشورشان حفاظت کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۵:۲۷    
با گذشت بیش از 5 سال از ابلاغ قانون اساسی نظام آموزش و پرورش کشورمان که نسخه تحول را برای آن پیچیده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۵:۱۸    
پرونده هنوز به دادگاه تجدیدنظر ارسال نشده زیرا حکم یکی از متهمان به صورت غیابی صادر شده بود که آن فرد تقاضای واخواهی کرد و باید تعیین تکیلف شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۵:۱۸    
یک فروند هواپیمای فوق سبک روز یکشنبه در فرودگاه سبزوار از باند خارج شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۵:۱۵    
بر اساس اعلام وزارت شرایط اضطراری روسیه، این هواپیما 20 دقیقه پس از بلند شدن از صفحه رادارها ناپدید شد. زمان پرواز ساعت 5 و 40 دقیقه به وقت مسکو بوده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۵:۱۲    
روزنامه اسرائیلی جروزالم پست با انتشار گزارشی اشاره می کند که همکاری مسکو با تهران و آنکارا سبب شده تا امریکا از دایره معادلات سوریه و تعیین آینده برای آن کشور از صحنه بیرون شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۵:۱۲    
یگان های ارتش سوریه پیشروی جدیدی را در عملیات خود علیه داعش در جنوب غرب تدمر رقم زدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۴:۵۴    
ایران قصد دارد شرکت های بین المللی نفتی را برای دومین فاز توسعه میدان نفتی یادآوران و ازادگان شمالی دعوت کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۴:۵۱    
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران در خصوص وضعیت پارک حاشیه ای و کمبود پارکینگ در پایتخت با تاکید بر لزوم ساخت پارکینگ های متعدد در سطح شهر گفت: با این حال با ساخت پارکینگ در هر مکانی موافق نیستیم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۴:۴۵    
رئیس جمهوری ترکیه اعلام کرد که در نظر دارد با دونالد ترامپ درباره ایجاد منطقه امنیتی در شمال سوریه گفت وگو داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۴:۴۵    
سخنگوی ناجا از شناسایی و برخورد با 300 کانال اینستاگرامی و تلگرامی که در حوزه های مدلینگ، همسریابی، دوستیابی، صیغه و .. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۴:۴۲    
هرچند غیر ممکن به نظر می آید اما موز درحال انقراض است. به همین دلیل دانشمندان مشغول بررسی راه های مختلف برای حفظ آن هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۴:۴۲    
زندگی زهرا با درآمد روزانه 1500 تومان!
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۴:۳۶    
وزیر امور خارجه کشورمان هم زمان با میلاد حضرت مسیح پیام تبریکی به این مناسبت منتشر کرد و کریسمس را تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۴:۳۳    
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) از برگزاری رزمایش مدافعان آسمان ولایت 7 در منطقه جنوب کشور طی روزهای آتی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۴:۳۰    
سال 2016 میلادی سالی پرتحرک در روابط جمهوری آذربایجان و ایران بود و سه دیدار روسای جمهوری دو کشور در 9 ماه اخیر نیز بیانگر این واقعیت می باشد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۳:۵۶    
وزیر دفاع پاکستان به اظهارات تهدیدآمیز رژیم صهیونیستی علیه کشورش، واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۳:۵۶    
وزیر دادگستری گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران، کانون مبارزه با تروریست و فعالیت های تروریستی و ضامن امنیت و ثبات منطقه ای است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۳:۲۹    
کارنامه شرکت کنندگان در سومین آزمون استخدامی دستگاه های دولتی امشب منتشر خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۳:۲۹    
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اعمال قانون 165 خودرو به دلیل دوردور و مزاحمت ترافیکی در نخستین شب از اجرای طرح ضربتی با تخلفات رانندگی شبانه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۳:۱۱    
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نرخ تورم در 12 ماه منتهی به آذر 1395 را نسبت به 12 ماه منتهی به آذر 1394 معادل 8.6 درصد اعلام کرد که نسبت به آبان ماه تغییری نداشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۲:۵۹    
رییس سازمان بازرسی کل کشور از پیگیری های قضایی برای اعاده زمینی به ارزش 20 هزار میلیارد در کیش به منطقه آزاد کیش خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۲:۳۵    
خبرگزاری ترند آذربایجان به نقل از اداره اطلاعات انرژی آمریکا* گزارش داد، میانگین تولید نفت ایران در 9 ماه ژانویه تا سپتامبر 2016 (11 دی 1394 تا 9مهر1395) سه میلیون و 920 هزار بشکه در روز بوده که 18 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۰:۰۸    
یک هواپیمای متعلق به وزارت دفاع روسیه با بیش از 90 سرنشین، از صفحه رادار ناپدید شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۱۰:۰۵    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان، تاکید کرد: از هر اقدامی که متضمن تحقق خواست فلسطینیان و مخالفت با اشغالگری رژیم صهیونیستی باشد، استقبال می کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۰۹:۵۹    
یک فروند هواپیمای روسی با 91 سرنشین وابسته به وزارت دفاع روسیه که به سوریه در حال پرواز بوده است، برفراز دریای سیاه در جنوب روسیه از صفحه رادار محو شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۰۹:۵۹    
دبیر ستاد حقوق بشر کشورمان با بیان اینکه مجازات اعدام برای قاچاقچیان مواد مخدر حذف نخواهد شد، خاطرنشان کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۵ - ۰۹:۵۶    
دسامبر ماه پیش بینی های صنعتی است و پیشرفت در زمینه های مختلف فناوری و یا زنگ خطرهای اقتصادی اعلام می شود. یکی از این خبرها خاموشی 24 ساعته اینترنت در سال 2017 است.