سه شنبه ۰۴ اردیبهشتساعت ۰۹:۵۶Apr 2018 24

خبرهای پایگاه خبری تحلیلی حرا 8 دی 1395 - haraa.ir

پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 فروردین 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 اردیبهشت 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 خرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 تیر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 مهر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 آذر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 2 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 3 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 4 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 5 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 6 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 7 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 8 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 9 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 10 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 11 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 12 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 13 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 14 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 15 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 16 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 17 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 18 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 19 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 20 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 21 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 22 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 23 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 24 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 25 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 26 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 27 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 28 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۱۲:۱۴    
شهر نان مادول در منطقه ای جزیره ای در اقیانوس آرام واقع شده است. این شهر در قرن هفدهم میلادی ساخته شده است و یک شاهکار مهندسی به شمار می رود که امروزه بخشی از ایالت فدرل میکرونزی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۱ - ۰۸:۵۸    
هر چند این سال برای ایرانیان نیز سالی سخت، همراه با مشکلات اقتصادی و بعضا بدعهدی های آمریکا و بانک های بزرگ جهان در اجرایی کردن برجام و لغو تحریم ها بود؛ اما در مقام مقایسه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۱:۴۴    
تصویری زیبا از صحن حرم حضرت ابوالفضل(علیه السلام)
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۱:۴۱    
حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای گفت: آقای هاشمی پیش از انتخابات اولین کسی در داخل کشور بود که اعلام کرد باید مراقب بود تقلب نشود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۱:۱۷    
عضو جبهه ایستادگی می گوید:اعضایی که د ر کاد ر رهبری شورای اصولگرایی هستند خود شان نباید کاند ید ا شوند .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۱:۰۸    
دنیا فنی زاده عروسک گردان و دختر پرویز فنی زاده متولد 20 آبان 1346 بود. او نخستین بار در سال 1364 در برنامه ی عروسکی تلویزیونی چتر با آواز باران عروسک گردانی را تجربه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۱۰:۰۲    
معاون اول قوه قضائیه با اشاره به اهمیت حضور حماسی مردم در راهپیمایی 9 دی 1388 گفت: در حماسه 9 دی سال 88 قدرت و نصرت الهی در قامت ملت ایران تجلی پیدا کرده و فتنه بزرگی از سر ملت و کشور ایران دفع شده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۹:۲۰    
حمید چیت چیان وزیر نیرو در بازدید از طرح عظیم ساقی کوثر (انتقال آب خلیج فارس به صنایع و معادن جنوب شرق ) گفت: این طرح از بزرگترین پروژه های آبرسانی از دریا در کشور محسوب می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۵:۳۱    
سفیر تل آویو در مصاحبه با خبرنگار ان پی آر از نقش آمریکا در تصویب قطعنامه شورای امنیت علیه رژیم صهیونیستی انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۴:۳۱    
یک مقام نظامی ارشد ارتش روسیه گفت: مسکو شیوه تولید صنایع داخلی موتورهای بالگردها و توربین های کشتی را که قبلا از اوکراین وارد می شدند، آموخته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۳:۳۱    
نیویورک تایمز در گزارشی نوشت، مقامات و شاهزادگان سعودی با وجود بحران اقتصادی و سختی معیشت هموطنانشان، کماکان با بهره جستن از مواهب دلارهای نفتی، بر ثروت خود می افزایند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۳:۱۵    
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با پاسداشت حماسه تاریخ ساز 9 دیماه 88، بصیرت و هوشمندی ملت ایران را بزرگ ترین مانع جبهه دشمن در فتنه آفرینی های جدید دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۲:۰۱    
حرا- منابع تاریخی از همراهی همیشگی یک دندان ساز فرنگی با ناصرالدین شاه در دوره ای از حکم رانی وی آگاهی داده اند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۱:۳۱    
یک اندیشکده آمریکایی در گزارشی به پیش بینی مهمترین اتفاقات سال 2017 پرداخته و در این راستا از احتمال تشدید ملی گرایی در اروپا و آمریکا و فروپاشی اتحادیه اروپا و تضعیف داعش سخن گفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۱:۰۱    
مدیردفتر برنامه ریزی و تلفیق ستاد احیای دریاچه ارومیه گفت:سازمان برنامه و بودجه شنبه هفته آینده مبلغ 300میلیارد تومان از675 میلیارد تومان بودجه تخصیص یافته امسال برای احیای دریاچه ارومیه را پرداخت می ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۰:۳۱    
حرا- کتاب خاتم ، برگزیده آثار نخستین جشنواره خاتم، دوشنبه 13 دی ماه در شهر کتاب مرکزی رونمایی می شود. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۳۱    
یک سناتور جمهوریخواه گفت: ولادیمیر پوتین را به خاطر دخالت در انتخابات آمریکا تحریم می کنیم!
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۳۰    
قائم مقام وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: پیش بینی می شود تا پایان امسال بیش از 400 هزار فرصت شغلی درنقاط مختلف کشور ایجاد شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۰۹    
مروری بر جنایات و مداخلات نظامی آمریکائیها از 1886 تا 2013 میلادی که در تاریخ ثبت و منتشر شده است نشان می دهد که این کشور حد اقل 245 بار به حقوق کشورهای دیگر تجاوز کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۰۳    
کمپین های انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا دولت روسیه را به تلاش سایبری برای اختلال در این رویداد متهم کرده اند و این در حالی است که آمریکا سابقه ای طولانی از اقدام برای برقراری حکومت های مطلوب خود در ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۲:۰۰    
وحید اردکانیان کارشناس کشاورزی گفت: کشت سنتی مشکلاتی را برای بهره وری بهتر از بخش کشاوزی بوجود آورده و باید از روش های نوین بهره برد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۴۲    
رئیس جمهور منتخب آمریکا روز چهارشنبه به دفاع تمام قد از اسرائیل پرداخت و توافق هسته ای و قطعنامه شورای امنیت علیه شهرک سازی ها را نشانگر پایان دوستی دولت کنونی آمریکا با اسرائیل دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۳۹    
خبر درگذشت دنیا فنی زاده در حالی صبح امروز منتشر شد که نزدیکان وی آن خبر را تایید می کردند اما مادرش خبر را تکذیب می کرد گویا نزدیکان وی قبل از اطلاع دادن به مادرش، خبر را به خبرگزاری ها داده اند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۳۰    
یک مقام صهیونیست روز (چهارشنبه) از لغو جلسه رای گیری درباره مجوز ادامه شهرک سازی در شرق بیت المقدس بنا به درخواست نخست وزیر رژیم صهیونیستی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۱:۰۰    
ازدواج یک پیوند مقدس و مبارک است و وقتی زوجی به یکدیگر علاقه مند شوند ممکن است در انتخاب همسر خیلی از موضوعات عرفی جامعه از جمله سن همسر را نادیده بگیرند که این موضوع از دیدگاه کارشناسان نمی تواند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۳۳    
محمد البرادعی، دیپلمات و سیاستمدار سرشناس مصری با انتقاد از رئیس جمهور منتخب آمریکا گفت، ترامپ باید مسایل بسیاری را بیاموزد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۰:۰۳    
پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه ای به مناسبت فرارسیدن سالروز حماسه نهم دی ماه مروری تصویری بر وقایع آغاز تا پایان فتنه ی تغلب به روایت رهبر معظم انقلاب اسلامی منتشر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۳۲    
مراحل اصلی رزمایش مدافعان آسمان ولایت 7 بعد از ظهر امروز پس از اجرای سناریوها و سریال های پدافندی طی سه روز، خاتمه یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۹:۰۲    
به گفته مقام های آمریکایی، مذاکرات واشنگتن – مسکو درباره نبردهای مجزای آنها علیه گروه تروریستی به مرور زمان سازنده تر و بیشتر می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۳۲    
رئیس سازمان برنامه و بودجه اظهار کرد: دولت با افزوده شدن جدول منابع به مصارف یارانه ها به لوایح برنامه ششم توسعه و بودجه 96 موافقت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۸:۰۲    
حرا- رئیس فدراسیون والیبال گفت: مائورو بروتو سرمربی سابق تیم ملی ایتالیا یکی از سه نامزد پذیرش مسئولیت سرمربیگری تیم ملی والیبال ایران است. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۷:۳۲    
یکی از شرکت های ترکیه ای تولید کننده سیستم های دفاعی با مشارکت یک شرکت سعودی در عربستان شرکت جدیدی را راه اندازی کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۵۳    
ابراهیم الجعفری وزیر خارجه عراق از آمادگی کشورش برای ایفای نقش میانجیگری جهت دستیابی به راه حل سیاسی برای بحران در سوریه اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۲۶    
در این گزارش نگاهی داریم به شرایط سخت زندگی پناهجویان سوری در یک کمپ متروکه در بلگراد، پایتخت صربستان.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۶:۲۳    
قلعه فورگ ارگی است در روستای فورگ از توابع شهرستان درمیان در استان خراسان جنوبی. این قلعه در 5 کیلومتری درمیان و در شرق شهر بیرجند قرار دارد. فضاهای داخلی قلعه از شرق به غرب شامل 3 قسمت می باشد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۵۳    
یکی از مهمترین سنخ پژوهشهایی که امروزه در حوزه های مختلف مانند سیاست ، جامعه پژوهشی، فرهنگ و قدرت سیاسی دولت وجود دارد، بحث فرامطالعه است .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۳۸    
اگر چه هدف اصلی صهیونیست ها اشغال سرزمین فلسطین است، اما به طور خاص آنها هدفی چون مسجدالاقصی را دنبال می کنند که برای مسلمانان مسجد و محرابی خاص و مقدس و اولین قبله آنها بوده است .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۵:۱۰    
رییس ستاد انتخابات کشور گفت: تلاش وزارت کشور برگزاری انتخابات پرشور، سالم و امن است که در این زمینه فرمایشات امام راحل مبنی بر میزان بودن رای مردم و رهبر معظم انقلاب مبنی بر حق الناس بودن رای مردم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۴:۵۵    
مشاور سیاسی و رسانه ای رئیس جمهور سوریه تاکید کرد که آزادسازی حلب از دام تروریسم تحولی بزرگ در مسیر حملات تروریستی علیه سوریه ایجاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۴:۴۳    
رییس جمهوری ترکیه خواستار شرکت عربستان و قطر در مذاکرات صلح سوریه با مشارکت ایران و روسیه شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۴:۳۱    
رسانه های ترکیه از توافق مسکو و آنکارا با بندهای طرح آتش بس سراسری در سوریه خبر دادند. این در حالی است که کرملین هنوز هیچ واکنشی به این مساله نشان نداده و این خبر را رسما تایید نکرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۴:۲۵    
در جریان برگزاری آخرین مرحله رزمایش مدافعان آسمان ولایت 7، یک فروند پهباد متعلق به دشمن فرضی با اصابت یک فقره موشک اس 200 منهدم شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۴:۱۹    
هیات دولت در جلسه روز چهارشنبه خود به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی، مصوب کرد کارفرمایانی که تا سه ماه آینده بدهی خود را به سازمان تأمین اجتماعی پرداخت کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۳:۴۹    
گر چه راضی شدن بدهکاران دانه درشت بانکی برای برگرداندن ارقام گاها تا چند هزار میلیاردی کار آسانی نیست ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۳:۴۶    
رئیس پلیس راه استان البرز اعلام کرد:طی 24 ساعت گذشته در جاده کرج- چالوس حدود 60 سانتی متر برف بارید که دراین مدت زمان 30 مورد سقوط بهمن رخ داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۳:۲۸    
رسانه های ترکیه از توافق مسکو و آنکارا با بندهای طرح آتش بس سراسری در سوریه خبر دادند. این در حالی است که کرملین هنوز هیچ واکنشی به این مساله نشان نداده و این خبر را رسما تایید نکرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۳:۱۵    
سرهنگ ناظم الجغیفی افسر اطلاعات الحشد الشعبی لشکر 'الصمود' (پایداری) در بخش حدیثه واقع در غرب استان الانبار از کشته شدن بیش از 35 عنصر جنایتکار داعشی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۳:۰۶    
یک فعال سیاسی شیعه مذهب مصر گفت: روابط ایران و مصر باید زودتر از این ها محکم می شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۲:۳۹    
رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: فروش 70 تن آب سنگین اراک در بازار جهانی محک خوبی برای توانمندی هسته ای ایران بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۲:۱۵    
معاون پارلمانی دولت با اشاره به تأکید رئیس جمهور بر پرداخت تمامی مطالبات، گفت: زمانی برای این امر مشخص نشده است اما پرداخت مطالبات فرهنگیان بازنشسته نیاز به کارشناسی، وصول، تأمین و تخصیص منابع دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۵۷    
ما به هیچ وجه قصد ترساندن شما را نداریم، اما برخی بیماری ها ممکن است بسیار جدی و حتی تهدید کننده حیات شما باشند، زیرا به صورت بسیار آهسته بروز می کنند و هیچ گونه نشانه ای ندارند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۴۸    
در جریان برگزاری رزمایش مدافعان آسمان ولایت 7 در منطقه عمومی جنوب، جنوب غرب و جنوب شرق کشور، بیش از 12 مورد اخطار به هواپیماهای نیروهای فرامنطقه ای در خصوص عدم نزدیک شدن به محدوده هوایی آسمان منطقه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۴۸    
تصاویر ماهواره ای نشان می دهند که این اشیانه و مکان های مخفی دیگر در طنجه، سومین شهر مهم مراکش و شهری در نزدیکی جبل الطارق بین دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس در مراکش واقع شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۰۹    
کارشناس سازمان هواشناسی گفت: برای تهران و شهرهای صنعتی در اخر هفته آلودگی هوا پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۱:۰۰    
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: صادرات هر گونه خاک کشاورزی، جنگلی و مرتعی ممنوع است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۵۴    
آیت الله جنتی در بیانیه ای تأکید کرد: عوامل فتنه نه تنها مستحق آزادی و رفع حصر نیستند بلکه اعمالشان مستوجب محاکمه جدی است و البته در دادگاه عدل الهی نیز باید پاسخگوی بغی در برابر حاکم اسلامی باشند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۴۲    
نشریه ورلد دیلی نیوز مدعی شد دولت "باراک اوباما" یک سال پیش امتیازاتی مهم در ارتباط با غنی سازی اورانیوم به ایران اعطا کرد که تاکنون مخفی باقی مانده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۲۷    
میانگین قیمت مسکن شهر تهران در آذرماه امسال در حالی با رشد 7.7 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل همراه بود که تورم نقطه به نقطه در همین ماه 9 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۲۴    
رییس پلیس آگاهی ناجا زمین خواری و فرار مالیاتی را دو اولویت پلیس در مبارزه با جرائم اقتصادی اعلام کرد و گفت: از ابتدای امسال تا کنون 763 میلیارد تومان پرونده تشکیل شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۲۱    
وزارت خارجه آمریکا با فروش 37 میلیون دلار تسلیحات جنگی به کویت موافقت کرد واین قرارداد برای عملیاتی شدن باید از مرحله موافقت کنگره آمریکا نیز بگذرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۱۸    
در جریان رزمایش پدافند هوایی علاوه بر اولین تست میدانی سامانه موشکی تلاش ، سامانه های موشکی مستقر در جزیره خارک نیز پس از 27 سال اقدام به شلیک در جریان این رزمایش کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۱۱    
هوای تهران باوجود بارندگی های دیروز هنوز هم در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۰۸    
ایران در صورت قطع واردات گاز از ترکمنستان با شتاب بخشیدن به ساخت خط لوله های در دست احداث و تغییر موقت سوخت صنایع از گاز به سوخت مایع ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۰۸    
باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا بازدید نمادین شینزو آبه نخست وزیر ژاپن از یادبود قربانیان جنگ جهانی در بندر پرل هاربر در هاوایی را تاریخی توصیف کرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۰۸    
ترافیک تهران از روزی سیاسی شد که به جای شنیدن تحلیل های کارشناسان و متخصصان حوزه ترافیک به سراغ سیاستمداران رفته و از آن ها خواسته شد درباره ترافیک اظهار نظر کنند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۱۰:۰۲    
حرا- رونمایی از منشور حقوق شهروندی، اگر برای حسن روحانی تحقق یکی از وعده هایش باشد برای خیلی ها جای نقد و بررسی دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۹:۵۹    
گروه صنعتی گاز روسیه یادداشت تفاهم صادرات 900 دستگاه اتوبوس لیاز را با مقام های شهرداری چهار شهر ایران امضا کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۹:۵۶    
رئیس جمهوری مساله نظارت و بازرسی را در نظام جمهوری اسلامی ایران دارای اهمیت ویژه ای دانست و گفت: اساسا اگر هرگونه اختیار و قدرت در یک نظام، توام با نوعی بازرسی و نظارت نباشد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۹:۳۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به سالروز 9 دی، هوشیاری سیاسی و دینی را بزرگترین سرمایه ملی عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۹:۳۸    
فرمانده نیروی انتظامی از کاهش پنج درصدی سرقت در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۹:۳۸    
در سالگرد حماسه نهم دی ماه از زوایای مختلف به موضوع فتنه و پیامدهای آن پرداخته می شود، اما کمتر به نحوه و سطوح مواجهه رهبری با سران فتنه مطلب جمع بندی شده ای ارائه شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۹:۱۰    
وزیر دفاع جمهوری اسلامی ایران گفت: ما فکر می کنیم تنها راهی که برای حل مسئله سوریه وجود دارد این است که ما کمک کنیم که به یک راه حل سوری- سوری برسیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۸:۵۸    
رییس جمهوری منتخب آمریکا از انتخاب توماس باسرت به عنوان مشاور ریاست جمهوری در امور امنیت داخلی و مقابله با تروریسم خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۸:۵۵    
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با اشاره به شکست تروریست ها و حامیان آنها در جریان آزادسازی حلب ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۸:۵۵    
1- سیدمحمدعلی جمالزاده، نویسنده چیره دست معاصر در کتاب یکی بود یکی نبود داستانی دارد به نام بیله دیگ بیله چغندر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۸:۵۵    
روزنامه دنیای اقتصاد در گزارشی نوشت: بازار دوم معاملات مسکن - خرید و فروش آپارتمان های در حال ساخت – تحت تاثیر پیچیدگی اجرای قانون پیش فروش ساختمان، برای پیش خریداران غیرقابل استفاده شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۸:۴۹    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گزارش های منتشر شده در مورد تصمیم واشنگتن برای تجهیز گروه های مسلح فعال در سوریه به دوش پرتاب های ضدهوایی را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۸:۴۹    
نخست وزیر عراق یا واکنش نشان دادن به اظهارات مداخله جویانه وزیر خارجه عربستان درباره حشد شعبی درباره روند عملیات موصل اعلام کرد: نابودی داعش نیاز به سه ماه زمان دارد.