چهارشنبه ۰۲ خردادساعت ۰۰:۰۴May 2018 23
 

خبرهای پایگاه خبری تحلیلی حرا 14 دی 1395 - haraa.ir

پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 فروردین 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 اردیبهشت 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 خرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 تیر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 مهر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 آذر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 2 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 3 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 4 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 5 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 6 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 7 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 8 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 9 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 10 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 11 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 12 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 13 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 14 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 15 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 16 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 17 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 18 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 19 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 20 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 21 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 22 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 23 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 24 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 25 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 26 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 27 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 28 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۱۰    
معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: این نیروی راهبردی، بازوان قدرتمند نظام جمهوری اسلامی در دریاهای آزاد و بین المللی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۴۶    
نشریه فارن افرز در گزارشی افزایش قدرت نیروی دریایی ایران را عامل نگرانی در خاورمیانه و اروپا دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۴۳    
شورای امنیت سازمان ملل متحد در تاریخ 4 دی 95 قطعنامه ای صادر کرد که در آن شهرک سازی رژیم صهیونیستی در سرزمین های اشغالی فلسطین را محکوم کرد و آن را غیرقانونی خواند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۱۸    
سخنگوی دولت گفت: آنچه از اجزای قانون هدفمندی یارانه ها باقی می ماند حدود 30 هزار میلیارد تومان است که باید از خزانه طبق قانون مقداری هم به آن اضافه کنیم تا بتوانیم ماهانه 45 هزار و 500 تومان بین ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۰۶    
دادستان تهران بر لزوم نقش آفرینی بانک ها در حوزه تولید و اشتغال تأکید کرد و افزود: تا زمانی که بانک ها به عنوان بنگاه های تجاری مشغول به فعالیت هستند نمی توانند در حوزه تولید ایفای نقش نمایند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۸:۵۴    
شورای پول و اعتبار با افزایش یافتن سقف فردی تسهیلات مسکن مهر و مستثنا شدن متقاضیان طرح نوسازی ناوگان خودروهای فرسوده حمل و نقل عمومی از شمول مقررات احتیاطی بانک مرکزی تا پایان امسال موافقت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۸:۴۸    
شما می توانید صفحه اول روزنامه های فرهنگی و سیاسی و ورزشی صبح کشور را در به همراه خلاصه عناوین و اخبار روزنامه های منتخب را تا قبل از ساعت 13 در این صفحه مشاهده کنید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۶:۳۳    
گروهی به امام گفتند مردم دل به دنیا بسته اند و معاویه با پول های فراوان آنها را جذب خود می کند، تو هم از تقسیم مساوی بیت المال در میان مردم دست بردار.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۴:۳۰    
آمارها نشان می دهد که بخش مهمی از تلفات رانندگی (65.5 درصد) مربوط به جاده های برون شهری است که از مهمترین دلایل آن می توان به سرعت بیشتر خودروها، بُعد مسافت، خستگی و خواب آلودگی رانندگان اشاره کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۳:۳۳    
ساکنان محلی در استان الانبار عراق می گویند، داعش دارایی های مردم در غرب عراق را به سرقت برده و آن را در مرزهای سوریه می فروشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۲:۳۲    
خبرگزاری وابسته به داعش با انتشار ویدئویی جدید به شدت از ترکیه و رئیس جمهور این کشور انتقاد و اردوغان تهدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۱:۳۲    
سلمان الجمیلی سرپرست وزارت بازرگانی عراق روز سه شنبه بر تمایل کشورش جهت پیشبرد و گسترش روابط اقتصادی با ایران تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۱:۰۲    
روزنامه فرامنطقه ای 'رای الیوم' در خصوص دیپلماسی عربستان در سال 2014میلادی نوشت: سال گذشته ، سال شکست عربستان در عرصه دیپلماسی خارجی و بدترین سال در زمینه روابط دیپلماتیک ریاض بود و این کشور به دلیل ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۰:۳۲    
مدیرکل دفتر صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه هیچ گونه تقاضای بخششی درباره جریمه برند کره ای در نامه وزیر صنعت به گمرک مطرح نشده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۳:۳۲    
در نشست بررسی شبکه علمی کشور که روزسه شنبه با حضور دکتر محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، مهندس جهانگرد معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران و برخی از روسای ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۳:۰۲    
معاون عمرانی و توسعه امور شهری وروستایی وزیر کشور گفت: دولت خرید 2 هزار دستگاه واگن مترو با اعتباری بیش از 2 میلیارد دلار برای توسعه شبکه حمل و نقل ریلی کلانشهرهای کشور را مصوب کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۳۱    
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی گفت: در 9 ماه امسال حدود 510 تن انواع مخدر کشف شد و به صورت روزانه دو تن انواع مخدر کشف می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۲:۰۰    
در حالی که مدیر دفتر برنامه ریزی و تلفیق ستاد احیای دریاچه ارومیه از کاهش آب دریاچه ارومیه به اندازه یک ساختمان سه طبقه خبر داد، فرهاد سرخوش ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۳۰    
روال عادی تامین گاز مجمتع های پتروشیمی کشور با وجود قطع صادرات گاز از ترکمنستان، همچنان ادامه دارد و حتی گازرسانی به بزرگترین واحد متانول جهان نیز آغاز شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۱:۰۳    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در مورد مسئله گورخواب ها هر فردی مشکل را به گردن دیگری می اندازد و سیاسی برخورد می کنند واقعیت این است که در حوزه رفاه اجتماعی غفلت داشته ایم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۰:۳۰    
عربستان سعودی بدترین سال دیپلماتیک را برای خود در سال 2016 رقم زد و شاخص های سال 2017 نیز برای عربستان منفی به نظر می رسد چراکه عربستان کم کم هم پیمانان خود را از دست می دهد و در شکل گیری روابط به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۰:۰۳    
رئیس جمهور منتخب آمریکا در کمتر از سه هفته دیگر نبض آمریکایی تفرقه زده را در دست می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۹:۳۰    
ترکمنستان عدم پرداخت هزینه گاز را علت محدودیت ارسال آن به ایران دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۹:۰۲    
وزیر ارتباطات گفت: ثبت اطلاعات شبکه های اجتماعی بیشتر از 5 هزار کاربر در قالب طرح کلان حفظ حریم خصوصی کاربران به تصویب رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۸:۳۲    
سیاست خارجی دولت یازدهم افزون بر رسیدن به برجام هسته ای دربرگیرنده تثبیت جهانی حقوق اتمی ایران، تائید آن در شورای امنیت سازمان ملل و ابطال همه قطعنامه های تحریمی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۸:۰۲    
دادستان کل کشور بر لزوم ایجاد ستاد بحران در امور فضای مجازی در کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۷:۳۲    
30 شیء تاریخی استردادی از ایتالیا پس از گذشت حدود سه ماه از حضورشان در موزه ی ملی ایران، صبح روز سه شنبه (14 دی) رونمایی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۷:۰۰    
بینالی ییلدریم نخست وزیر ترکیه گفت: حالت فوق العاده در ترکیه برای سه ماه دیگر تمدید می شود و مجلس این هفته در این باره تصمیم می گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۶:۳۵    
سخنگوی وزارت کشور گفت: اولین جلسه ستاد انتخابات کشور، صبح امروز (سه شنبه) با حضور وزیر کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۵:۴۹    
ظهر امروز سه شنبه 14 دی از سومین محموله استردادی تاریخی به ایران در موزه ملی ایران رونمایی شد
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۵:۳۰    
رییس مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نقش تعدادی از کشورهای منطقه در بحران های سوریه و عراق تصریح کرد: بحران های بوجود آمده در منطقه باعث نمایان شدن چهره نفاق برخی کشورهای منطقه گردید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۴:۵۱    
رایزنی های موفق وزارت نفت ایران با شرکت های جهانی و ابراز تمایل کمپانی های برتر دنیا برای حضور در بازار نفت و گاز ایران بازتاب گسترده ای در رسانه های نوشتاری کویت داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۴:۳۱    
پلیس راهنمایی و رانندگی جرائو استفاده از تلفن همراه را در هنگام رانندگی اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۴:۱۳    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی درگذشت عالم مجاهد مرحوم حجت الاسلام و المسلمین شیخ محمّدعلی شرعی را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۴:۰۴    
سخنگوی دولت گفت که رشد اقتصادی از مسیر کمک به بخش خصوصی و تخصیص اعبتار به طرح های عمرانی دنبال می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۵۵    
دبیر شورای عالی امنیت ملی می گوید تشکیلات مردمی حشدالشعبی یک ظرفیت راهبردی برای تأمین امنیت آینده عراق بوده و تصویب قانون آن در پارلمان عراق به دلیل مشاهده عملکرد سازنده و مشارکت همه گروه ها و مذاهب ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۱۵    
رییس مرکزتحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: خبر خروج حزب الله از سوریه بعد از آتش بس صحت نداشته و این تبلیغات و ادعای دشمنان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۰۰    
در اثر سرمای شدید ماه اخیر بسیاری از محصولات باغ های مرکبات خسارت دید. بطور مثال باغی که سال گذشته 200تن محصولات باغی داشته امسال حتی توان پرداخت دستمزد کارگران و کودهای باغی و سم مصرف شده را ندارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۵۱    
روزنامه ایران درباره چشم بستن تخریب کنندگان دولت یازدهم به واقعیت های آماری به ارایه گزارشی پرداخت و نوشت: از اواسط آبان ماه قیمت ارز تحرک خود را برای افزایش قیمت برداشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۴۵    
روزنامه ایران در گفت و گو با داود سوری، امرالله امینی، لطفعلی بخشی و بهادر احرامیان کارشناسان اقتصادی نوشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۲:۳۶    
کارشناسان سیاسی معتقدند کنگره جدید آمریکا از نخستین روز کاری خود اقدام به لغو طرح های "باراک اوباما" می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۱:۵۷    
با حضور فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء از 33 پژوهشگر برتر پدافند هوایی تجلیل شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۱:۵۱    
نیمه نخست سال 2009 میلادی (زمستان 86 و بهار 87) زمانی بود که دولت نهم در سال پایانی خود قیمت خرید گاز از ترکمنستان را 360 دلار تعیین کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۱:۳۳    
پلیس اسرائیل از بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل به اتهام دریافت غیر قانونی اموال هنگفت و خیانت در امانت مورد بازجویی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۱:۲۴    
حضرت آیت الله جوادی آملی گفت: ربا را دیگران تیزهوشی و زیرکی می دانند و قرآن آن را کار مخبطانه عنوان می کند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۱:۱۸    
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی بابیان اینکه گرانی قیمت گوشت باعث شده مردم این کالا راخریداری نکنند، گفت: نرخ گوشت در بازار،روند کاهشی به خود گرفته؛اما هنوز نمی توان نرخ ثابتی برای آن اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۱:۰۹    
معاون اول رییس جمهوری عراق هدف از سفر به ایران را توسعه روابط و ایجاد جبهه مستحکم برای فتنه های پس از داعش دانست و گفت: برای مقابله با این نوع فتنه ها آماده ایم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۱:۰۳    
رییس مرکز تحقیقات استراتژیک با ابراز تاسف از انفجارهای تروریستی اخیر در بغداد، گفت: تلاش های مذبوحانه دشمنان راه به جایی نمی برد و پیروز اصلی دولت و ملت عراق است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۱:۰۳    
معاون گردشگری استان تهران از ارجاع پرونده خانه های غیرمجاز چینی ها به کمیسیون ارتقاء گردشگران خارجی برای تصمیم گیری نهایی و فوری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۱:۰۳    
با وجود بادی که دیروز در تهران وزید، هوای همه مناطق تهران تمیز است، البته به غیر از یک منطقه.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۱:۰۳    
یک تارنمای کشور چین در سرمقاله خود با اشاره به تیرگی روابط آمریکا و رژیم صهیونیستی خاطرنشان کرد که مناسبات دو طرف به دلیل سیاست های قدیمی و شکست خورده تل آویو در یکی از بدترین شرایط تاریخی خود قرار ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۰:۵۷    
معاون کمک های تجاری سازمان توسعه وتجارت ایران با بیان اینکه میزان صادرات غیرنفتی کشور از 4.2 میلیارد دلار درسال 80 به 42 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۰:۵۱    
پایگاه خبری فردا نوشت: با وجود اهمیت بسیار بالای مذاکرات دو جانبه روسیه و ترکیه و نقش این مذاکرات در سرنوشت بحران سوریه، هنوز جزئیات آن به صورت رسمی منتشر نشده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۰:۴۸    
رییس سازمان برنامه و بودجه بر ضرورت گسترش همکاری ها و تعامل با مراکز فرهنگی و دانشگاهی با سایر کشورها تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۹:۳۸    
روزنامه نوآوران در گزارشی نوشت: سالیان زیادی است از وجود فساد در جامعه و رخنه کردن آن در تمام بخش های جامعه سخن به میان آمده است و هر بار با بروز پدیده ای فسادزا و البته جدید در این زمینه بر وجود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۹:۳۵    
روزنامه مردم سالاری در گزارشی نوشت: قطع رابطه دیپلماتیک میان تهران- ریاض در حالی وارد دومین سال خود می شود که با روی کار آمدن دولت یازدهم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۹:۳۲    
فایننشال تایمز در گزارشی نوشت پیروزی ترامپ در انتخابات موجب تردید بریتیش پترولیوم درباره از سرگیری فعالیت در ایران شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۹:۲۹    
دکتر روحانی در میانه سومین سال فعالیت دولت تدبیر و امید به تبیین برنامه ها، فعالیت ها و اقدامات دولت پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۹:۱۱    
روز یکشنبه، مجلس شورای اسلامی با پیشنهاد وزارت راه و شهرسازی موافقت کرد و شکل گیری شرکت راه آهن حومه ای را به تصویب رساند. این یکی از آرزوهایی بود که داشتم و برای آن تلاش فراوان کرده بودم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۹:۰۵    
روزنامه ایران درباره برجام و قانون تحریمی از سوی آمریکا علیه ایران به گفت و گو با ناصر هادیان کارشناس مسائل امریکا پرداخت و نوشت:در آستانه یک سالگی اجرایی شدن برجام ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۹:۰۲    
شیخ نمر باقر النمر که یک سال پیش در چنین روزی بدست سران به دور از شرافت آل سعود به شهادت رسید در آخرین دیدار با خانواده خود در زندان و پیش از اعدام گفت: ' شرافت من از جانم ارزشمندتر است'
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۸:۵۶    
در سال های 1890 شهر کوچک لس آنجلس با جمعیت 50 هزار نفر، با کشف و بهره برداری چند حوزه نفتی حاصلخیز وارد دوران تحول شد. تا سال 1930، کالیفرنیا حدود یک چهارم نفت جهان را تولید می کرد و جمعیت آن به 1 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۸:۵۶    
پلیس رژیم صهیونیستی اعلام کرد که نخست وزیر این رژیم را به مدت سه ساعت در پرونده "دریافت غیرقانونی هدیه از سرمایه داران" داخلی مورد بازجویی قرار داده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۸:۴۷    
ترکمنستان شیر گاز را به روی ایران بست و این مسأله دیروز واکنش های بسیاری از ایرانی ها را به دنبال داشت. بحث هایی که از بهارستان و نمایندگان مجلس دنبال می شد تا کاربران فضای مجازی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۸:۴۴    
جمعی از اندیشمندان آمریکایی شامل صاحبان جایزه نوبل، مشاوران علمی سابق کاخ سفید و متخصصان تولید تسلیحات هسته ای، در نامه ای به دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب این کشور ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۸:۴۴    
معاون وزیر کار با اشاره به اینکه صرفا افزایش حداقل دستمزد راهکار مناسبی برای جبران شکاف دستمزد و قدرت خرید واقعی کارگران نیست افزود: این شکاف باید با یک برنامه ریزی، طی چند سال جبران شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۸:۳۸    
عامل تیراندازی به راننده جوان خودرو پژو 206 که در بزرگراه بابایی کشته شد مأمور یگان امداد ناجا بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۸:۳۸    
رئیس جمهوری منتخب آمریکا صحت ادعای کره شمالی مبنی بر حصول پیشرفت در ساخت و آزمایش موشک بالستیک قاره پیما را زیر سوال برد.