یکشنبه ۰۳ تیرساعت ۱۴:۲۳Jun 2018 24
 

خبرهای پایگاه خبری تحلیلی حرا 15 دی 1395 - haraa.ir

پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 فروردین 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 اردیبهشت 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 خرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 تیر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 مهر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 آذر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 2 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 3 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 4 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 5 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 6 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 7 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 8 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 9 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 10 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 11 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 12 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 13 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 14 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 15 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 16 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 17 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 18 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 19 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 20 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 21 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 22 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 23 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 24 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 25 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 26 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 27 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 28 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۸:۵۷    
محققان پیشنهاد کرده اند که افراد برای این که جوان تر بمانند ورزش های شنا، تنیس و ایروبیک انجام دهند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۲:۳۱    
رئیس ستاد احیای دریاچه ی ارومیه خبر داد: تخصیص بودجه 300میلیارد تومانی دریاچه ارومیه در مرحله مبادله موافقت نامه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۸:۴۹    
نوشیدن چای با خطر کمتر ابتلا به سرطان و بیماری قلبی، کاهش وزن بهبود یافته، و سیستم امنیتی قوی تر پیوند خورده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۴:۳۰    
یک وزیر اسرائیلی از طرحی پرده برداشت که شامل الحاق 60 درصد از مساحت کرانه باختری به اراضی اشغالی است و در مقابل آن ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۴:۲۴    
پیدا کردن سوزن ته گرد و حتی خورده شیشه در نان را شاید چندین بار شنیده ایم اما پیدا شدن مارمولک در نان و تحویل آن به مشتری بیشتر از آنکه خبری عجیب باشد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۰:۳۲    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: توسعه شبکه بهداشتی هدف اول ما است که امیدواریم تا پایان دولت یازدهم پرونده الکترونیک سلامت را در کشور کامل کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۹:۰۷    
وزیر کشور خواستار برگزاری جلسه شورای عالی ترافیک تهران بطور ماهانه یک بار شد و افزود: مهمتر از مساله ترافیک تهران وجود ندارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۹:۰۴    
معاون اول رئیس جمهوری با بیان اینکه روستائیان و عشایر از ظرفیت های فراوانی برخوردارند که می توانند به اشتغال و اقتصاد و رشد کشور کمک کند گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۹:۰۱    
معاون مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران گفت: تولید گاز مناطق مرکزی کشور برای جبران قطع گاز ترکمنستان به 300 میلیون مترمکعب گاز در روز افزایش یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۵:۳۲    
"بسیاری از ناظران از بابت افزایش درگیر شدن روسیه در مساله افغانستان شگفت زده شده اند. آنها می پرسند مسکو می خواهد در این کشور جنگ زده چه چیزی به دست آورد؟ بعد از سوریه آیا قرار است در افغانستان به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۴:۳۱    
حرا- باربارو فرناندز خیمنز روز چهارشنبه در نخستین نشست خبری خود با خبرنگاران گفت: 36 سال است در رشته بوکس فعالیت دارم و تمام مقاطع و مدارک مربوط به آن را دارم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۳:۳۳    
رسانه های دولتی چین با تقبیح تازه ترین حمله توئیتری ترامپ علیه پکن، از وی خواستند از این گونه بچه بازی ها دست بردارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۲:۳۳    
چین اعلام کرد که از جنگ تجاری با هیچ کشوری حتی آمریکا استقبال نمی کند، اما در صورتی که کشوری مایل به انجام این کار باشد پکن برای چنین رویارویی آماده است و اطمینان دارد در این نبرد شکست نمی خورد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۱:۳۲    
تحلیلگر نشریه ایندیپندنت با بیان اینکه داعش در ترکیه ریشه دوانده، نوشته است که اکنون دولت ترکیه نمی داند که با پدیده رو به رشد تروریسم در این کشور چه باید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۰۰:۳۱    
منابع سوری از وقوع درگیری های مجدد میان ارتش سوریه و شورشیان در منطقه وادی بردی در حومه دمشق خبر دادند؛ درگیری هایی که می تواند چالشی جدی برای توافق آتش بس کنونی باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۳:۳۱    
انتظار می رود با روی کار آمدن دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب آمریکا از 20 ژانویه، مواضع حمایتی کامل واشنگتن از کی یف در برابر مسکو به ویژه ادامه تحریم ها و پیوستن شبه جزیره کریمه به روسیه تغییر کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۲:۳۱    
یک گزارش راه یافته به شبکه های اجتماعی که تعداد کمی از رسانه های عراقی نیز آن را انتشار داده اند، فاش ساخت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۱:۳۳    
نماینده مردم بهشهر و نکا در مجلس با اشاره به دیدار شب گذشته نمایندگان مازندران با وزیر نفت گفت که وزیر در این جلسه متعهد شده که مردم مازندران با قطعی گاز یا افت فشار گاز مواجه نشوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۱:۰۳    
خبرگزاری آسوشیتدپرس اعلام کرد: هیلاری کلینتون به همراه همسرش بیل کلینتون، در مراسم سوگند ریاست جمهوری دونالد ترامپ حاضر خواهند شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۰:۳۲    
سخنگوی دفتر نخست وزیری عراق اعلام کرد که نخست وزیر ترکیه روز شنبه آینده در راس یک هیات عالی وارد بغداد می شود. عنوان می شود پرونده 'بعشیقه'در صدر مذاکرات دو کشور قرار خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۲۰:۰۲    
پایگاه خبری عصر ایران در یادداشتی نوشت: از زمان پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا این سوال بیش از پیش از سوی ناظران و تحلیلگران به میان آمده است که ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۹:۳۱    
یک تحلیلگر عرب در مقاله ای درباره واگذاری دو جزیره تیران و صنافیر به عربستان و پرداخت و از این گذر به احتمالات سیاست مصر در قبال ایران، سوریه، لنان و عربستان پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۹:۰۱    
رئیس مجلس شورای اسلامی به مناسبت آغاز سال نو میلادی با سه نماینده مسیحی در مجلس دهم شورای اسلامی دیدار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۸:۳۰    
دو مصوبه برای مسکن مهر یکی در مجلس و دیگری در شورای پول و اعتبار نویدگر آغاز فصل پایانی طرحی است که گشایش آن یکی از شاخص های مهم در اقتصاد کلان یعنی پایه پولی را دستخوش تغییر کرد و اکنون بیش از 444 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۸:۰۰    
رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه گفت: در پی برقراری آتش بس فراگیر، تحولات برای حل بحران سوریه امیدوار کننده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۷:۳۳    
نیروهای ارتش وکمیته های مردمی، امروز (چهارشنبه) با انجام عملیات نظامی در نجران و جیزان یک تانک آبرامز آمریکایی عربستان را منهدم و شماری از نظامیان سعودی را کشته و یا زخمی کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۵۹    
ترامپ و حزب متبوعش همچون دموکرات ها داعیه حمایت از دموکراسی و حقوق بشر در سطح جهان را ندارند و بنابراین اهل مداخلات بشردوستانه هم نیستند و این امر از جمله مسائلی است که از سطح انتقادات آتی آمریکا ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۳۴    
آیت الله مکارم شیرازی به موضوع فضای مجازی اشاره کرد و گفت: اخیرا دشمنان با داستان گورخواب ها در فضای مجازی غوغایی به پا کردند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۶:۱۹    
سخنگوی وزارت کشور در واکنش به خبر برخی رسانه های خارجی در خصوص حمله به لوله های نفتی در خوزستان این خبر را از پایه تکذیب کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۵۸    
فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء ارتش جمهوری اسلامی گفت: قرارگاه خاتم الانبیاء در مقابل تهدیدهای نظامی در خط مقدم با دشمن قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۴۰    
هیات وزیران در جلسه روز چهارشنبه که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری تشکیل شد با اختصاص مبلغ دو هزار و 120میلیارد ریال اعتبار برای جبران خسارات ناشی از حوادث غیرمترقبه در برخی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۴۹    
اندیشکده گروه سوفان در تحلیلی تصریح کرد شرق حلب در شرایطی به دست ارتش سوریه افتاد که عربستان سعودی تروریست های تکفیری حاضر در این منطقه را با موشک های پیچیده ضد تانک آمریکایی و سایر تجهیزات کمک می ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۴:۱۹    
کنگره آمریکا قصد دارد طرح انتقال سفارت این کشور به قدس اشغالی را مورد بررسی قرار دهد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۳:۵۵    
سفارت عربستان سعودی در واشنگتن با انتشار تصویری در قالب یک اینفوگرافی در صفحه توئیتر خود از چین و آمریکا به عنوان صادرکنندگان اصلی کالا به عربستان یاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۳:۴۹    
روزنامه انگلیسی ایندیپندنت از رسانه ها خواست دروغ های رئیس جمهور منتخب آمریکا را برای مردم برملا کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۳:۲۵    
مدیرعامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: برداشت از مخزن مشترک میدان گازی پارس جنوبی از ابتدای امسال تاکنون، نسبت به مدت مشابه سال قبل 20 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۳:۲۵    
پیکرهای مطهر 98 شهید دوران دفاع مقدس، پیش از ظهر چهارشنبه با استقبال جمعی از مردم آبادان و خرمشهر و مسئولان محلی از مرز بین المللی شلمچه وارد میهن اسلامی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۲:۵۵    
رئیس جمهوری سوریه در دیدار با 'علاء الدین بروجردی' رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۲:۵۲    
دادستان کل کشور به موضع گیری رییس جمهور درباره حساب های قوه قضاییه واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۲:۳۰    
مجلس ترکیه لایحه تقدیمی دولت آنکارا در خصوص تمدید ماموریت نیروهای مسلح این کشور در چارچوب حضور نظامی ناتو در افغانستان را برای دو سال دیگر تمدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۲:۲۱    
مگر خیریه است که نعمت زاده تقاضای بخشش کند؟ . روز گذشته نشست خبری مدیر کل دفتر صنایع فلزی و لوازم خانگی وزارت صنعت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۲:۱۸    
در نخستین روز گشایش صد و پانزدهمین کنگره آمریکا، جمهوریخواهان بلافاصله پس از انتقاد ترامپ در مورد بخشی از لایحه ای که تصویب کرده بودند، عقب نشینی کرده و بررسی آن را به هشت ماه آینده موکول کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۲:۱۵    
حضرت آیت الله مکارم شیرازی در دیدار دادستان کل کشور انتشار فایل صوتی منتظری را اقدام و حرکتی انتقامی دانست و بر لزوم جدی گرفتن این ماجرا تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۲:۱۵    
محمود شاکری،داستانش را تعریف می کند: متولد 40 هستم؛ یعنی 55 ساله ام. قشنگ یادمه که چی شد کارتن خواب شدم. مصرف زیاد مواد داشتم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۲:۰۹    
رییس سازمان برنامه و بودجه با بیان این که دولت در حال تهیه لایحه ای برای تعیین تکلیف بیمه هاست، گفت: طرح تحول سلامت برای دولت به عنوان یک سیاست اجرایی، بسیار پراهمیت است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۲:۰۰    
جدیدترین داده های آماری از کسری بودجه کشورهای عربی به دلیل شرایط پر نوسان بازار نفت و کمبود منابع مالی حکایت دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۵۴    
پارلمان ترکیه با تمدید وضعیت فوق العاده به مدت سه ماه از روز 19 ژانویi موافقت کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۴۵    
ویدئویی در بیستم دسامبر در توییتر منتشر می شود. آنچه در این ویدئو به چشم می آید جوانانی هستند در حال رقص و خنده و البته نوشیدن الکل در طبقه بالای یک ساختمان.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۴۵    
ماسیمو رومی، عکاس ایتالیایی با صرف یک ماه زمان به مساجد و بازارهای مختلف ایران سر زده و زیبایی معماری اصیل ایرانی را به تصویر کشیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۴۲    
وزیر خارجه ترکیه هویت عامل حمله اخیر در شهر استانبول را تایید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۴۲    
گزارشگر برنامه ورزشی 20:30 بامداد امروز دچار سانحه رانندگی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۴۲    
نیروهای عراق اعلام کردند که شب گذشته - سه شنبه - موفق شدند چند منطقه دیگر از جمله محله صنعتی در الکرامه را در موصل آزاد کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۲۱    
خبرگزاری فرانسه گزارش داد: باراک اوباما برای حمایت از لوایح و قوانینی که به امضا وی رسیده و جلوگیری از ملغی شدن قانون بیمه درمانی، امروز (چهارشنبه) از کاخ سفید راهی کنگره می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۱:۱۸    
'ولید بن طلال' شاهزاده ثروتمند عربستان که از نفوذ شدیدی در دستگاه حاکمیتی این کشور برخوردار است ضمن اعتراض به حکم صادر شده علیه وی از سوی دستگاه قضایی، به امیر ریاض اعتراض کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۰:۵۳    
مشاور امنیتی و اطلاعاتی "دونالد ترامپ" مدعی شد روسیه در هک اطلاعاتی انتخابات آمریکا تنها نبود و احتمالا از کمک ایران و چین نیز بهره برده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۰:۵۰    
وزیر خارجه ترکیه از مشخص شدن هویت عامل حمله به کلوب شبانه استانبول خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۰:۴۷    
رئیس بنیادشهید و امور ایثارگران گفت: برخی بداخلاقی ها و توهین ها در آستانه انتخابات موجب تخریب جامعه می شود که دور از اخلاق است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۰:۴۴    
گسترش زندگی شهرنشینی و به دنبال آن نیاز شهرنشینان برای جابه جایی در شهر، حمل و نقل به یکی از دغدغه های مدیریت شهرها تبدیل شد اما تقاضای روز افزون به جابه جایی در شهرها و به دنبال آن معضل ترافیک و ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۰:۴۴    
ایران و عربستان دارای رقابت های تاریخی، تفاوت های ایدئولوژیک و تضادهای ژئوپلتیکی بود ه اند. چنین نشانه هایی زمینه های لازم را برای شکل گیری موج های رویارویی منطقه ای و تضادهای دیپلماتیک ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۰:۲۵    
خبرگزاری رسمی چین در گزارشی نوشت: تهران اعلام کرده است به هیچ کشوری اجازه نمی دهد تا سوریه به محلی برای نفوذ مخرب بیگانگان تبدیل شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۶    
رییس کارگروه ویژه پیگیری مسایل مربوط به شرکت پدیده شاندیز از دستور شب گذشته عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور به این کارگروه برای تعیین تکلیف فوری وضعیت 63 هزار و 525 نفر از دارندگان تعهد نامه شرکت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۵۸    
معاون اول قوه قضاییه گفت: اولین اتهام کیفری دادگستری های سراسر کشور در سال های اخیر، سرقت تعزیری است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۵۵    
فرستاده سازمان ملل به سوریه در مذاکرات میان دمشق و مخالفان در آستانه شرکت نخواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۵۲    
روزنامه ایران در گزارشی نوشت: نوسازی هواپیماهای پیری که میانگین عمرشان 23 سال است و به سختی در آسمان نفس می کشند، یکی از پربحث ترین حوزه های اقتصادی اخیر بوده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۴۶    
جلسه ترامپ با مقامات اطلاعاتی آمریکا در خصوص نقش هکرهای روس در پیروزی وی در انتخابات به تعویق افتاد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۴۳    
معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی گفت: 90 درصد طرح رونق واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل با تلاش جهادی دولت تدبیر و امید در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی محقق شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۳۹    
سخنگوی وزارت امور خارجه برخی نقل قول ها درباره عدم اعزام حجاج در سال آینده را نادرست عنوان کرد و گفت: هنوز دعوتنامه ای از سوی عربستانی ها دریافت نکرده ایم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۱۸    
آمریکا با تلاش برای ایجاد پایگاه نظامی در مناطق کردنشین سوریه، نیات شومی در سر می پروراند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۰۶    
اندیشکده صهیونیستی موسوم به مرکز امور عمومی جروزالم در گزارشی سه پیشنهاد به ترامپ ارائه کرد تا ایران ناقض برجام باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۰۳    
سخنگوی پنتاگون اعلام کرد، واشنگتن با دولت آنکارا در خصوص اقدام های ترکیه در حمایت از مخالفان سوری که با گروه تروریستی داعش در حال جنگ هستند، به طور تنگاتنگ ارتباط دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۸:۵۷    
انتشار جزییات بیشتری از استعفای غیرمنتظره و شوک آور 'ایوان راجرز' سفیر کارکشته انگلیس در اتحادیه اروپا در شامگاه سه شنبه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۸:۵۴    
شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان ، شیخ شهید نمرباقر النمر مبارزعربستانی را یکی از پرچمداران جهاد در شبه جزیره عربستان توصیف و تاکید کرد که سعودی امروز بارزترین ناقض حقوق بشر و آزادی بیان است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۸:۵۱    
حیدر العبادی نخست وزیرعراق تاکید کرد: هماهنگی و همکاری بین عراق ، روسیه ، سوریه و ایران در زمینه مبارزه با تروریسم که به نفع همه است ...