جمعه ۰۴ خردادساعت ۰۳:۵۹May 2018 25
 

خبرهای پایگاه خبری تحلیلی حرا 18 دی 1395 - haraa.ir

پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 فروردین 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 اردیبهشت 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 خرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 تیر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 مهر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 آذر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 2 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 3 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 4 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 5 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 6 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 7 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 8 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 9 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 10 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 11 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 12 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 13 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 14 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 15 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 16 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 17 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 18 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 19 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 20 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 21 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 22 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 23 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 24 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 25 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 26 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 27 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 28 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۹:۱۴    
مدارس تهران برای دومین روز متوالی در مقاطع مهد کودک،پیش دبستانی و دبستان تعطیل است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۴۱    
شکی نیست که سرمایه گذاری صنعتی می تواند محرک بسیار قدرتمندی برای رشد و توسعه اقتصاد ایران باشد و این امر برای بسیاری از ناظران و تحلیلگران مسائل چین موضوعی آشناست چرا که سرمایه گذاری صنعتی یکی از ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۲۹    
آمارهای منتشر شده در رسانه های آمریکایی از افزایش قابل توجه حملات هوایی این کشور در خارج از مرزها در مقایسه با سال 2015 حکایت دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۲۶    
روزنامه آفتاب یزد در گزارشی از طرح ماجرای خرید دستگاه ضد شنود توسط تیم روحانی به ارایه گزارشی پرداخت و نوشت: در میان انبوهی از بحث ها و گفته ها و شنیده ها، خرید دستگاه های امنیتی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۱۶    
احمد توکلی در برنامه زنده تلویزیونی به شدت از ماجرای املاک نجومی و شهردار تهران انتقاد کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۰۳    
در حالی که تهران و واشنگتن سال هاست رابطه دیپلماتیک ندارند، نماینده کنگره آمریکا و عضو تیم انتقالی ترامپ گفت دیپلمات های ایرانی باید از واشنگتن اخراج شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۰۳    
معاون اول رئیس جمهور گفت: فکر می کنیم در سال جاری علی رغم کاهش جهانی قیمت نفت و محدودیت هایی که وجود دارد کنترل تورم و ایجاد اشتغال جزو دستاوردهای کم سابقه تاریخ ایران است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۹:۰۰    
جزئیات گزارش نهادهای اطلاعاتی آمریکا در مورد دخالت روسیه نشان می دهد که این اقدامات ادعایی به انتشار اخبار جهت دار و فعالیت در شبکه های اجتماعی محدود بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۸:۵۷    
رییس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری توییتی را درباره پرونده متهم نفتی منتشر کرد و گفت: مسوولان دولت فعلی اقدامات خود را توضیح دادند، حالا نوبت توضیحات مسئولان دولت قبلی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۸:۵۴    
هیچ کشور عینا شبیه کشور دیگر نیست و سرنوشت خاص خود را دارد با این حال واقعیت آن است که ترکیه و ایران دارای مشترکات بسیاری هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۸:۵۴    
حرا- روز 18 دی سال 1230 هجری شمسی، میرزا تقی خان امیرکبیر صدراعظم ایران در دوره ناصرالدین شاه قاجار، به دستور شاه به قتل رسید. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۸:۵۱    
شهرک های اسرائیلی در قدس شرقی و کرانه باختری از سوی اتحادیه اروپا، آمریکا و سازمان ملل متحد به عنوان بخشی از خاک اسرائیل شناخته نمی شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۸:۴۵    
دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب آمریکا روز شنبه با اعلام اینکه فقط احمق ها خواستار رابطه بدی با روسیه هستند، گفت: داشتن مناسبات خوب با مسکو، بد نیست و بلکه امری مطلوب است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۸:۳۹    
نشریه فارین پالیسی ترکیه را به عنوان دومین منطقه خطرناک جهان در سال 2017 اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۸:۳۹    
شما می توانید صفحه اول روزنامه های فرهنگی و سیاسی و ورزشی صبح کشور را در به همراه خلاصه عناوین و اخبار روزنامه های منتخب را تا قبل از ساعت 13 در این صفحه مشاهده کنید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۶:۳۲    
طی چند سال اخیر بازار لوازم خانگی با معضل رکود دست و پنجه نرم می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۵:۳۲    
درحالی که با پیروزی ترامپ جمهوریخواهان بر هر دو قوه نظام حکومتی آمریکا و قوه قضاییه تسلط دارند اختلافات فاحش میان برخی از رهبران کنگره بااو و سیاست هایش این قوه را به شمشیری دولبه دردست رییس ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۴:۳۱    
منابع آمریکایی گزارش دادند: هیلاری کلینتون نامزد دمکرات در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا سال 2016 آمریکا، احتمال رقابت برای احراز پست شهرداری نیویورک را بررسی می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۳:۳۰    
پنجاه و ششمین سوره قرآن، واقعه نام دارد که مکی و دارای 96 آیه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۱:۳۱    
مرکز آمار ایران اعلام کرد، براساس نتایج حساب های ملی فصلی، رشد اقتصادی در گروه صنعت در 6 ماهه نخست امسال به 9.1 درصد رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۱:۰۱    
بذر توافق صلح درسوریه جوانه زد و تروریست ها پای کار آمدند، اما به یک باره همه چیز تغییر کرد و تروریست ها پا پس کشیدند و به ناگاه آمریکا اعلام کرد که از گفت وگوهای صلح سوریه در آستانه استقبال می کند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۰:۳۱    
ترکیب اعضای هیات نظارت بر انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای استانها در سراسر کشور مشخص شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۳:۳۱    
رسانه های پاکستان روز شنبه به نقل از 'جان کری' وزیر امور خارجه آمریکا در واپسین روزهای حضور وی در این پست نوشتند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۲:۰۱    
رهبر معظم انقلاب در 19 دی ماه سال 1386 در دیدار مردم قم در سالروز قیام نوزدهم دی ماه بیاناتی ایراد فرمودند که بخشی از بیانات ایشان به مناسبت این روز بار دیگر انتشار یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۱:۳۱    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: شورای نگهبان هیچ نگرانی در آینده ندارد و هر کسی که از صندوق بیرون بیاید را به عنوان برنده انتخابات اعلام می کند اما در مقابل خواسته های غیرقانونی مقاومت می کند
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۰:۰۱    
رئیس ستاد بازسازی عتبات و عالیات شهر مقدس سامراء از نصب ضریح حرم مطهر امامین عسکریین (ع) تا پایان امسال خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۹:۳۱    
روی کار آمدن دونالد ترامپ به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهوری آمریکا بیش از آنکه تاثیرات خود را تا به امروز بر دیگر کشورها نشان دهد با مواضع نامناسب اتخاذ شده از جانب وی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۹:۱۰    
تعداد سفارشات بزرگ ترین سازنده هواپیمای جهان در سال 2016 میلادی به کمترین رقم در 6 سال اخیر رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۹:۰۱    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه نتایج پژوهش ها باید به یک گفتمان بدل شود، گفت: نداشتن برنامه های راهبردی ما را دچار روزمرگی کرده و سبب می شود هدف غایی را گم کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۸:۵۵    
عضو ستاد اقتصاد مقاومتی وزارت ارتباطات از عقب نشینی 7 پله ای ایران در جایگاه جهانی نوآوری خبر داد و گفت: باید فضای اقتصادی اجتماعی و سیاسی کشور برای فعالیت استارتاپها مهیا شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۸:۴۴    
جانشین رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ضمن اعلام افزایش ساعت و محدوده موقتی طرح ترافیک از ادامه اجرای طرح تشدید برخورد با خودروهای آلاینده و دودزا خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۸:۴۴    
مصوبات کمیته اضطرار آلودگی هوای شهر تهران اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۸:۳۲    
رییس پلیس پیشگیری ناجا از افزایش 37 درصدی کشفیات مواد مخدر و کالای قاچاق درسال جاری خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۸:۰۲    
جدیدترین داده های آماری از شرایط اقتصادی کشورهای عربی عضو شورای همکاری خلیج فارس حاکیست مشکلات ناشی از کسری بودجه و کمبود منابع مالی همچنان در سال 2017 ادامه خواهد یافت .
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۷:۳۲    
اداره کل هواشناسی استان تهران با صدور اطلاعیه ای، کیفیت هوای پایتخت در روز آینده را ناسالم برای تمامی افراد و در وضعیت قرمز پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۷:۱۷    
تمامی مدارس ابتدایی و پیش دبستانی و مهدهای کودک تهران فردا تعطیل شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۶:۵۳    
نخست وزیر عراق از توافق بر سر درخواست کشورش برای عقب نشینی نیروهای ترکیه ای از بعشیقه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۶:۳۲    
وزیر دفاع عربستان تأکید کرد که اطمینان دارد مسئولان آمریکایی به راهکار منطقی برای حل قانون "جاستا" دست خواهند یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۶:۰۶    
رئیس جمهور منتخب آمریکا می گوید، "بی دقتی" کمیته ملی حزب دموکرات این کشور دلیل اصلی هک شدن ایمیل های اعضای این حزب بوده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۵:۵۴    
نمایندگان در ادامه بررسی لاحه برنامه ششم توسعه ماده ای را مصوب کردند که بر اساس آن 5 درصد حقوق فرهنگیان به صندوق ذخیره فرهنگیان واریز می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۵:۳۷    
بازار بزرگ تهران یکی از مراکز تجاری و بازرگانی مهم پایتخت به شمار می آید و قدمت آن به عصر صفوی بازمی گردد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۵:۳۴    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از تدوین همزمان چهارمین گزارش سه ماهه وزارت خارجه و دومین گزارش شش ماهه کمیسیون امنیت ملی در خصوص روند اجرای برجام خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۵:۳۴    
از امروز در تهران منتظر سرفه های پی در پی، دود، کاهش دید افقی و افزایش آژیر آمبولانس ها باشید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۵:۳۴    
آخرین بررسی ها و مشاهدات از بازار محصولات لبنی از سطح شهر حاکی از روند افزایشی قیمت بیشتر اقلام لبنی و ادامه گرانفروشی است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۵:۳۱    
این نظرسنجی توسط موسسه ارزیابی و داده سنجی یوگاو صورت گرفته است و در آن از 9 هزار نفر در در 9 کشور سوال پرسیده شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۵:۲۲    
با تلاش بی وقفه جمعی از پژوهشگران جوان ایرانی، سیستم فوق امنیتی والعصر به منظور پیش گیری از سرقت های مسلحانه و اقدامات تروریستی با طرح و ثبت اختراع محققی به نام نادر شریفی و با همکاری احدی از پرسنل ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۵:۱۳    
روزنامه ایندیپندنت ( ایندی) چاپ لندن به تازگی در گزارشی به شکست سیاست های مخرب مداخله جویانه و جاه طلبانه ریاض در منطقه از جمله در سوریه و یمن اشاره کرد و نوشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۵:۰۷    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: تابعیت مضاعف جرم است و این افراد حق داشتن اموال غیر منقول را هم ندارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۴:۵۸    
آسیب های اجتماعی در مدارس به مرحله "هشدار" رسیده است؛ چراکه به غیر از استناد به آخرین آمارهای ارائه شده توسط آموزش پرورش مبنی بر 136 هزار نفر دانش آموزان در معرض خطر ابتلا به مصرف مواد مخدر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۴:۵۲    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی از مجلس نمایندگان آمریکا به خاطر محکومیت قطعنامه ضد شهرک سازی ها تشکر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۴:۴۶    
برخی از نویسندگان چند فرزند برای امام حسن عسکری(ع) ذکر کرده اند از جمله محمد، موسی، فاطمه، عایشه، حسین و ... اما این اقوال تا چه اندازه صحیح است؟
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۴:۴۰    
فیلم های امسال جشنواره عمار در بخش اقتصاد مقاومتی نسبت به سالهای گذشته رشد کیفی خوبی داشته است و این مایه امید است که جبهه اقتصاد مقاومتی جای خودش را در فعالان فرهنگی انقلاب اسلامی پیدا کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۴:۳۷    
تارنمای روسی اینوسمی نوشت: اکنون ترکیه به این واقعیت پی برده بود که همراه عربستان سعودی و قطر طرف بازنده بحران سوریه است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۴:۰۱    
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: در بسیاری از مناطق جنوبی کشور با مساله افراد فاقد شناسنامه مواجه هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۴:۰۱    
دادستان کل کشور گفت:بدهکاران بانکی به شدت تحت تعقیب هستند و دادستانی تهران با جدیت آن را دنبال می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۴:۰۱    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حذف خانواده های پردرآمد از شمول افراد یارانه بگیر منابع آزاد شده را به توانمندسازی و پرداخت مستمری مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۵۸    
یک محموله بزرگ حاوی 5 کانتینر از تجهیزات خاص رایانه ای و تصویربرداری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در شهر تهران کشف شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۵۲    
خبرگزاری رویترز انگلیس به نقل از منابع صنعتی و دیگر منابع اعلام کرد، ایران به لطف برنامه کاهش تولید اوپک که این کشور از اجرای آن مستثنی شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۹    
شبکه تلویزیونی سی ان ان گزارش داد: باراک اوباما رئیس جمهوری فعلی آمریکا در واکنش به تردید برخی جمهوریخواهان درباره دست داشتن روسیه در روند انتخابات ریاست جمهوری کشورش ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۲۲    
معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر اینکه بانک ها باید نقش خود در فضای جدید بعد از تحریم را به شرایط قبل از تحریم برگردانند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۳:۱۶    
منابع آگاه از استعفای کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در امارات خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۲:۴۶    
معاون اول رییس جمهوری با بیان این که دولت به هیچ وجه بدنبال ایجاد نرخ جدید ارز در بازار نیست، گفت: برخی 3 هزار و 600 تومان را نرخ جدید دلار مطرح می کنند، در صورتی که این رقم درست نیست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۲:۴۳    
دادستان کل کشور گفت: مسائلی که اکنون مطرح می شود از جنس اختلاف خانوادگی است؛ بالاخره دو برادر و دو عضو یک خانواده اختلافی پیدا کردند که حل می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۲:۱۲    
وزیر بهداشت با اشاره به اینکه ممنوعیت فعالیت همزمان پزشکان در بخش دولتی و خصوصی مغایر با قانون اساسی است گفت: این مسئله به ویژه در مناطق محروم سبب آسیب مردم خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۱:۵۷    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حذف خانواده های پردرآمد از شمول افراد یارانه بگیر منابع آزاد شده را به توانمندسازی و پرداخت مستمری مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۱:۴۵    
رئیس جمهوری فرانسه با بیان اینکه بودجه دفاعی این کشور بیش از 1.8 درصد تولید ناخالص ملی است، گفت: این بودجه باید در مدت پنج سال به دو درصد این شاخص افزایش یابد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۱۷    
وزیر خارجه آمریکا با مطرح کردن ادعاهایی علیه ایران، هشدار داد لغو احتمالی برجام از سوی دولت جدید واشنگتن، آمریکا را منزوی می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۱۷    
حرا- در پایان سال 2016 اتحادیه جهانی کشتی بهترین فرنگی کاران را معرفی کرد که قاسم رضایی از کشورمان با کسب عنوان سوم در وزن 98 کیلو گرم بهترین جایگاه را در میان فرنگی کاران ایرانی به خود اختصاص داده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۱۴    
جان تفت دیپلمات کهنه کار و سفیر آمریکا در روسیه که زمان مسئولیت وی روابط دو کشور به پائین ترین سطح از سال 1991 تاکنون رسیده است در فهرست سیاه دونالد ترامپ اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۰:۱۱    
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس در بیانیه ای با گرامیداشت 19 دی ماه سالروز عملیات غرورانگیز کربلای 5 ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۹:۴۰    
ساخت مرکز جامع سرطان تات به عنوان بزرگترین بیمارستان فوق تخصصی سرطان خاورمیانه امروز با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۹:۳۷    
عامل تیراندازی در فرودگاه ایالت فلوریدا پیشتر به اف بی آی گفته بود که او به دستور سازمان سیا مجبور به جنگ برای داعش است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۹:۳۴    
رژیم صهیونیستی در یک اقدام تلافی جویانه اعلام کرد که به دلیل موضع ضد اشغالگری سازمان ملل و مخالفت با شهرک سازی در اراضی فلسطینیان،شش میلیون دلار از کمک هایش را به این نهاد در سال 2017 خواهد کاست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۹:۲۵    
روزنامه مردم سالاری با درج گزارشی نوشت: توانایی حل و فصل مسائل بین المللی به وسیله دیپلماسی تا این حد حائز اهمیت است که هر کشور می کوشد در مذاکرات خود با تجربه ترین و قوی ترین دیپلمات های خود را به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۹:۱۹    
روزنامه فرهیختگان در گزارشی طرح استراحت جنگل ها را بررسی کرد و نوشت: از نابودی 40 میلیون اصله درخت 300 ساله شمشاد در جنگل های ایران می توان به عنوان فاجعه بزرگ ملی و بین المللی نام برد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۹:۱۶    
روزنامه دنیای اقتصاد در گزارشی نوشت: رمز رشد معاملات مسکن، با افزایش سهم آپارتمان های نوساز در حجم ماهانه خرید و فروش ملک، مشخص شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۸:۵۵    
'شیخ محمود هباش' مشاور امور دینی محمود عباس و قاضی ارشد فلسطین در واکنش به سخنان دونالد ترامپ برای انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس، به وی هشدار داده و آن را اعلام جنگ علیه مسلمانان دانست.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۸:۵۲    
هزاران نفر از کارمندان دولتی ترکیه در موج تازه از پاکسازی عناصر متهم به گروه گولن در درون دستگاههای حکومتی اعم از قضایی، نیروهای مسلح و امنیتی و آموزشی اخراج شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۸:۵۲    
نخست وزیر ترکیه در حالی قرار است امروز (شنبه) به عراق برود که اختلاف های سیاسی- امنیتی چند سال گذشته آنها، پیامدهای اقتصادی گوناگونی برای دو کشور و همچنین منطقه به همراه داشته و از این رو ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۸:۴۹    
مدیرکل دفتر طب سنتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با ابراز تاسف از اینکه گیاهان دارویی کشور به صورت خام فروشی صادر می شود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۸:۴۶    
معاون کل نهاد ریاست جمهوری حضور نداشتن رییس جمهوری در نهاد را رد کرد و درباره ورود تجهیزات امنیتی به این مجموعه نیز گفت: مسایل امنیتی نهاد با هماهنگی سپاه و وزارت اطلاعات انجام می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۸:۴۰    
گزارش نهادهای اطلاعاتی ایالات متحده آمریکا حاکی از آنست که ولادیمیر پوتین از طریق هدایت کمپین هکرهای روس به دونالد ترامپ برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری کمک کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۸:۴۰    
نشریه ایندیپندنت در گزارشی که روز شنبه منتشر شد، با اشاره به شکست سیاست های مخرب مداخله جویانه و جاه طلبانه ریاض در منطقه از جمله در سوریه و یمن ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۰۸:۱۶    
باوجود فضای پرتنشی که این روزها میان شهرداری و دولت برقرار است و هرازگاه منجر به حملات تندی از سوی شهردار به دولت شده است،؛ اما وزیر کشور دولت روحانی نشان داده است در این زمین بازی ...