پنجشنبه ۰۶ اردیبهشتساعت ۲۲:۳۹Apr 2018 26
 

خبرهای پایگاه خبری تحلیلی حرا 22 دی 1395 - haraa.ir

پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 فروردین 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 اردیبهشت 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 خرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 تیر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 مهر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 آذر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 2 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 3 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 4 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 5 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 6 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 7 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 8 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 9 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 10 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 11 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 12 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 13 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 14 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 15 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 16 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 17 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 18 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 19 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 20 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 21 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 22 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 23 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 24 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 25 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 26 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 27 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 28 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۹:۱۳    
دموکرات ها ادعا می کنند اوباما در تمام 8 سال گذشته، دست به جنگ افروزی نزده و عملیات های نظامی آمریکا در مناطق مختلف جهان و به ویژه کشتار غیرنظامیان را محدود کرده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۸    
مسئول باستان شناسی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: سازه تازه کشف شده زیر مسجد و میدان امام (ره ) اصفهان شامل آبراهی از یک شبکه گسترده و پیچیده آبرسانی باقی مانده از ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۲    
نخستین فروند ایرباس خریداری شده مدل ای.321(A321) عصر روز چهارشنبه با حضور مدیران عامل شرکت هما و ایرباس در شهر تولوز فرانسه تحویل ایران شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۲:۱۰    
دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب آمریکا گفت که به اعتقاد وی کاستی های دولت باراک اوباما باعث پیدایش گروه تروریستی داعش شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۶:۳۱    
سی امین بخش از صحیفه سجادیه، سفارشی است تا راه پرداخت بدهی و قروض مقروضین را هموار تر کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۵:۳۱    
حجم نقدینگی مرز 1160 هزار میلیارد تومان را هم پشت سر گذاشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۴:۳۱    
حرا- از آنجایی که بیشتر کاربران این فضا نحوه استفاده صحیح از این فضا را نمی دانند، آثار مخرب شبکه های اجتماعی از این دست نمود و بروز بیشتری یافته است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۳:۳۳    
کارشناسان از حدود سال 1964 دریافتند که استعمال دخانیات می تواند باعث ابتلای افراد به انواع بیماری ها از جمله سرطان هایی چون مثانه، روده بزرگ، مری، کلیه، حنجره، پانکراس و معده شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۲:۳۳    
تایمز آو اسرائیل در گزارشی نوشت: داماد ترامپ به یکی از قدرتمندترین افراد در آمریکا تبدیل می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۱:۳۳    
خبرگزاری رویترز انگلیس اعلام کرد، شرکت هواپیمایی ایرباس در ماه دسامبر 2016 به طور رسمی قرارداد فروش 98 فروند هواپیما به شرکت هواپیمایی ایران ایر را به عنوان بخشی از سفارش های جدید این شرکت در پایان ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۳۱    
جنگ در سوریه به خصوص پس از ورود روسیه به آن به معنای ارتباط میان روسیه و ایران است و این امر خطری بالقوه برای اسرائیل محسوب می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۳۴    
رئیس جمهوری لبنان در سفر به عربستان از روابط کشورش با ایران دفاع کرد و گفت که ایران در چارچوب سیاست دفاع از مقاومت، از حزب الله حمایت می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۰۱    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شهدا را نمادهای تداوم حیات فرهنگی کشور دانست و گفت: رسالت اصلی و فلسفه وجودی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، بازنمایی گفتمان دفاع مقدس در جامعه امروز است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۳۲    
در بازار کارِ کنونی، هستند کسانی که میزان حقوقی که دریافت می کنند، از اجاره یک ماه مسکن کمتر است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۱:۰۲    
عربستان سعودی پس از تحمل شکست های سنگین در منطقه و مواجه با موجی از چالش های اقتصادی و سیاسی، اکنون با حمایت سازمان یافته از گروههای تروریستی تکفیری منطقه درچارچوب فرقه ضاله وهابیت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۹:۳۷    
مراسم گرامیداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۹:۳۰    
سردبیر روزنامه عبری زبان هاآرتص فاش کرد، هر چقدر که اسرائیل بیشتر در طرح هسته ای خود پیش می رود آمریکا بیشتر به سمت تل آویو متمایل می شود و با کمک تسلیحاتی، مالی و لجستیکی به آن موافقت می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۹:۰۲    
معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه امکان جلوگیری مطلق میوه قاچاق امری دشوار است، گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۸:۳۱    
عصر فردا (پنج شنبه) پس از چند دهه شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران نخستین هواپیمای نو خود را دریافت خواهد کرد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۸:۰۲    
نماینده آمریکا در سازمان ملل بار دیگر ادعاهای تکراری واشنگتن علیه ایران را تکرار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۷:۳۲    
وزیر دفاع ترکیه گفت: مساله حضور نیروهایمان در عراق را پس از پاکسازی کامل داعش از این کشور به صورت "دوستانه" حل خواهیم کرد. عراق در این باره تردیدی نداشته باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۷:۰۲    
بعد از اینکه مقام های اطلاعاتی آمریکا مدعی شدند روس ها اطلاعات شخصی شرم آوری درباره دونالد ترامپ دارند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۲۲    
خبرگزاری رویترز گزارش داد که نیروهای عراقی امروز (چهارشنبه) با پیشروی در مناطق ساحلی رود دجله در شرق موصل، وارد محله صدیق در شمال این بخش شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۰۳    
دیده بان حقوق بشر و عفو بین الملل از ادامه موج بازداشت ها و سرکوب گری که نظام آل سعود علیه مخالفان خود و فعالان حقوق در کشور در پیش گرفته است، انتقاد کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۶:۰۰    
سخنگوی شورای نگهبان از ایراد اعضای این شورا به مصوبه مجلس درباره تعطیلی هشتم ماه ربیع به دلیل بار مالی آن خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۴۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی در زمان بررسی ماده ای از لایحه برنامه ششم مربوط به حل مشکل بازنشستگان صندوق فولاد گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۳۹    
اهم سرفصل های مطالعاتی و اجرایی حوزه مسکن در دولت یازدهم با تاکید بر مواردی چون بازنگری طرح جامع مسکن تا افق 1404، برنامه ریزی برای توسعه مالی بخش مسکن، تدوین و اجرای مسکن اجتماعی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۳۹    
یکی از سرشبکه های اصلی منافقین که برای ایجاد اغتشاش در مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی وارد کشور شده بود در اصفهان دستگیر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۳۶    
طی 24 ساعت گذشته 4 مورد آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در استان های مازندران، گیلان و اردبیل در سامانه اطلاع رسانی سازمان دامپزشکی کشور گزارش شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۲۴    
سخنگوی ریاست جمهوری روسیه گفت، ولادیمیر پوتین قصد ندارد در کنفرانس امنیتی مونیخ که فوریه برگزار می شود، شرکت کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۰۹    
در یک نمونه خاص در ژانویه سال 2016 میلادی و بازداشت ملوانان نیروی دریایی ایالات متحده بر روی یک قایق توسط نیروهای دریایی سپاه در جریان گفت و گو کاپیتان قایق گفت که فکر کرده بود فرمانده کل قوا امریکا ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۵:۰۵    
رسانه های نزدیک به قالیباف که سودای ریاست جمهوری او دیگر بر احدی پوشیده نیست، در روزهای اخیر هم دست از حملات خود به آیت الله هاشمی برنداشتند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۹    
در مذاکرات با طرف مقابل، خواسته های جمهوری اسلامی ایران از جمله امور مربوط به شهدای مسجدالحرام و منا مطرح خواهد شد و امیدواریم زمینه برای انجام یک حج باشکوه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۳    
ثروت تاداشی یانای 17 میلیارد دلار برآورد می شود و پس از زیان 1.4 میلیارد دلاری رتبه وی در میان ثروتمندان جهان 44 شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۴:۵۰    
بانک جهانی در تازه ترین گزارش خود، نرخ رشد اقتصادی ایران در سال 2016 را 4.6 درصد برآورد و برای سال 2017 نیز 5.2 درصد پیش بینی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۴:۴۳    
شما می توانید صفحه اول روزنامه های فرهنگی و سیاسی و ورزشی صبح کشور را در به همراه خلاصه عناوین و اخبار روزنامه های منتخب را تا قبل از ساعت 13 در این صفحه مشاهده کنید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۴:۴۰    
معاون نخست وزیر ترکیه گفت، سوریه دچار یک بحران بی سابقه شده زیرا غرب به ویژه دولت اوباما طرح صلحی برای سوریه ندارند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۴:۲۸    
یک مقام آمریکایی اعلام کرد: حزب "اتحاد سوریه دموکرات" باید در هرگونه مذاکرات صلح سوریه حضور داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۶    
پس از مذاکراتی که رئیس جمهوری لبنان روز گذشته در ریاض با پادشاه عربستان داشت، به نظر می رسد که روابط عربستان و لبنان در مسیر خود به سمت آغازی جدید است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۴:۱۰    
سخنگوی نیروهای ضد تروریسم عراق امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که دست کم 80 درصد بخش شرقی موصل از اشغال گروه تروریستی داعش آزاد شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۴:۰۰    
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دستگیری تفنگداران آمریکایی در خلیج فارس از سوی جوانان نیروی دریایی سپاه تجلی غلبه ایمان بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۵۳    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه با اشاره به تلاش برخی از کشورها برای جلوگیری از برگزاری مذاکرات طرفهای سوریه در آستانه تأکید کرد که با وجود این مسئله، مقدمات این نشست در حال فراهم شدن است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۱    
نیروهای عراقی پیش از ظهر امروز وارد 5 منطقه در بخش شرقی موصل شده اند و درگیری ها در این مناطق شدید گزارش شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۲۳    
آیت الله مکارم شیرازی از مراجع عظام تقلید گفت: مسئله حقوق های نجومی وجدان جامعه را جریحه دار کرده است و مردم منتظرند این مسئله به جایی برسد، ولی هنوز اقدامی نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۱۷    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: بحران های موجود در میان کشورهای اسلامی باعث شده است که مسئله فلسطین، تحت الشعاع قرار بگیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۱۱    
رئیس جمهوری بلغارستان و 16 تن از مقامهای سابق کشورهای اروپای شرقی و مرکزی در نامه ای به دونالد ترامپ رئیس جمهوری منتخب آمریکا خواستار دفاع از 'منافع و اهداف' مشترک شدند و نسبت به پیامدهای نزدیکی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۲:۲۰    
یک منبع رسمی لبنانی در ریاض اعلام کرد، عربستان و لبنان بر انجام مذاکرات درباره از سر گرفتن ارائه بسته کمک های نظامی به ارتش لبنان به ارزش سه میلیارد دلار که در فوریه لغو شده بود، توافق کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۸    
عادل آذر یکی از مشکلات دستگاه های نظارتی را هوشمند نبودن نظام حسابرسی و حسابداری دانست و گفت: اگر دستگاه های نظارتی که هوشمند بودند از سه سال پیش بالا رفتن مبالغ فیش های حقوقی را به مدیران اخطار می ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۲    
22 دی ماه سال گذشته بود که دو شناور رزمی آمریکایی با 10 تفنگدار(9مرد و یک زن) با نقض حریم دریایی ایران در محدوده جزیره فارسی در خلیج فارس ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۶    
مراسم ترحیم آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی صبح روز چهارشنبه بیست و دوم دیماه با حضور رهبر معظم انقلاب و مسئولین کشوری و لشکری در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱:۵۰    
در آستانه اولین سالگرد اجرای برجام، نشست کمیسیون مشترک برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) در تاریخ 10 ژانویه 2017 در وین برگزار و بیانیه ای صادر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۴    
تازه داغ مردم ایران از حتک حرمت عاشورای حسینی در سال 88 توسط فتنه گران بر اثر حماسه تاریخی 9 دی اندکی تسکین پیدا کرده بود که خبر ترور یکی از دانشمندان موثر برنامه هسته ای کشورمان توسط نیروهای ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱:۴۴    
وزیر دفاع انگلیس در نامه ای به یکی از اعضای حزب حاکم این کشور تایید کرد اواخر دهه 80 میلادی 500 بمب خوشه ای این کشور با توافق میان دو دولت به عربستان سعودی فروخته شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۶    
رییس مرکز کنترل ترافیک شهرداری تهران برنامه های این مرکز را در رصد و پایش تصویری شهر تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱:۲۰    
یک پایگاه وابسته به رژیم صهیونیستی گزارش داد که پهپادهای جنبش مقاومت اسلامی (حماس) به راحتی از سپر هوایی این رژیم در نوار غزه عبور می کند و آنها قادر به مقابله با این هواپیماهای کوچک نیستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۱:۰۸    
فرمانده نیروی هوا فضا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: کشور اسلامی ما امنیت بی نظیری در منطقه دارد که این امنیت یک شبه حاصل نشده و محصول تلاش بلند مدت تعداد زیادی از فرماندهان و شهداء است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۵۹    
مراسم ترحیم و بزرگداشت رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی رهبر انقلاب صبح امروز در حسینیه ی امام خمینی(ره) و با حضور ایشان آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۳۳    
خبرگزاری رسمی امارات عربی متحده اعلام کرد پنج نفر از مسئولان این کشور در بین کشته شدگان انفجار اخیر افغانستان هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۱    
حرا- تروریست های داعشی در طی سالیان اخیر برنامۀ درسی مدرسه ها را تغییر دادند تا دانش آموزان را شستشوی مغزی دهند، تنفر را به زور در آنها برانگیزند و آنها را وادار به عضویت در داعش کنند. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۵۶    
معاون وزیر خارجه از موافقت کمیسیون مشترک برجام با طرح ایران برای پاکسازی رسوبات از تاسیسات غنی سازی نطنز خبر داد و گفت: براساس این طرح قادر خواهیم بود مواد بیشتری را غنی سازی کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۵۶    
فرزند ارشد مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی همواره تلاش داشتند تا چهره ای واقعی از اسلام ارائه کنند و می گفتند نباید مسائلی که در اسلام نیست و یا برخی از امور که مستحب هستند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۵۳    
ژنرال میشل عون هفتاد روز بعداز انتخابش به عنوان سیزدهمین رئیس جمهوری لبنان در نخستین سفر خارجی خود به سعودی رفت و با سلمان بن عبدالعزیز پادشاه و تعدادی از وزیران سعودی دیدار کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۴۷    
شبکه خبری 'سی ان ان' گزارش داد: اسنادی ازسوی روسای نهادهای جاسوسی آمریکا ارائه شده که احتمالا روس ها اطلاعاتی دراختیار دارند که می توانند موجب رسوایی ترامپ شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۷    
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی سفر خود را به منظور مشارکت در کنفرانس اقتصادی داووس در سوئیس لغو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۳۲    
فرزند ارشد آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی اعلام کرد آخرین وصیت نامه آیت الله هاشمی رفسنجانی رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام که در اختیار ما بوده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۸    
روزنامه دنیای اقتصاد در گزارشی نوشت: بسیاری معتقدند آغاز دولتمداری اکبر هاشمی رفسنجانی در جمهوری اسلامی منجر به تغییر سبک و سیاق و حتی رویکرد به توسعه اقتصادی شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۵    
سرگئی لاوروف و مولود چاووش اوغلو وزیران امور خارجه روسیه و ترکیه مقدمات برگزاری مذاکرات سوری-سوری در آستانه پایتخت قزاقستان را در یک گفت وگوی تلفنی بررسی کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۲۲    
سفیر و نماینده دائم ایران نزد سازمان ملل متحد در سخنرانی خود در نشست شورای امنیت گفت:اکنون مخاصمات بیشتردرداخل کشورها و به شکل تروریسم و افراط گرایی؛ تروریستهای خارجی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۱۹    
روزنامه اعتماد در گزارشی به قلم ناهید مولوی نوشت: خیابان انقلاب تهران بیش از هر چیز خاطره حضور بر در و دیوارش ثبت است، از بهمن 57 تا امروز ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۱۶    
حرا- امروز 22 دی ماه، سالروز تشکیل شورای انقلاب به فرمان معمار کبیر جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) است. ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۱۶    
سخنرانی خداحافظی رئیس جمهوری آمریکا، که در ظاهر درباره تشریح تلاش ها و اهداف وی در طول هشت سال حضور وی در کاخ سفید برای یاری رساندن به احیای دمکراسی در این کشور بود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۴    
یک روزنامه مهم کره شمالی امروز (چهارشنبه) اعلام کرد که آمریکا با توجه به ساخت موشک بالستیک قاره پیما از سوی پیونگ یانگ دیگر در حاشیه امن قرار ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۹:۰۱    
وصیت نامه آیت الله هاشمی رفسنجانی، توسط خانواده ایشان گشوده شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۸:۵۸    
در پی درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت الله العظمی سیدعلی سیستانی، مرجع عالی قدر شیعیان عراق، پیام تسلیت صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۸:۵۵    
روزنامه 'نیو استریت تایمز' مالزی روز چهارشنبه در مطلبی به نقش مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در روابط ایران و مالزی پرداخت و نوشت که چشم انداز آیت الله هاشمی رفسنجانی تبدیل ایران به 'ژاپن اسلامی' بود ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۸:۵۵    
روزنامه خراسان در گزارشی نوشت: نخستین فعالیت سیاسی آیت ا... هاشمی رفسنجانی، شرکت در تظاهراتی بود که در اعتراض به انتقال جسد رضاخان به ایران در سال 1329 انجام شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۸:۵۲    
در آستانه اولین سالگرد اجرای برجام، نشست کمیسیون مشترک برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) در تاریخ 10 ژانویه 2017 در وین برگزار و بیانیه ای صادر شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۹    
وصیت نامه آیت الله هاشمی رفسنجانی که در دفتر ایشان در مجمع تشخیص مصلحت نظام نگهداری می شد، توسط خانواده ایشان گشوده شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۹    
دولت عربستان سعودی در ادامه برخوردهای منفی با فعالان سیاسی و تعامل سرکوبگرانه با مردمی دو فعال حقوق بشری را دستگیر کرد .
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۹    
وزیر خارجه آمریکا در دفاع از سیاست های خارجی دولت اوباما در کنفرانس پاریس ، توافقنامه هسته ای با ایران و جلوگیری از شیوع ابولا را نمونه هایی از دستاورد های مهمی توسط این دولت خواند که مخالفان هنوز به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۸:۴۰    
کم نبودند عناصر کوته نظر و سیاست بازی که به خاطر خوشایند این و آن، با هاشمی عزیز به ناسازگاری و دشمنی پرداختند و در خباثت و کینه توزی هم سنگ تمام گذاشتند ولی هرچه بیشتر تلاش کردند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۸:۳۱    
باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا در آخرین نطق خداحافظی خود در شیکاگو ، توافق هسته ای موسوم به برجام ، برقراری رابطه با کوبا و کشتن بن لادن را مهم ترین دستاورد و موفقیت دولت خود در هشت سال ریاست برکاخ ...