شنبه ۲۴ آذرساعت ۲۱:۵۷Dec 2018 15

خبرهای پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 بهمن 1395 - haraa.ir

پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1394 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 فروردین 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 اردیبهشت 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 خرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 تیر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 مرداد 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 31 شهریور 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 مهر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 آبان 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 آذر 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 دی 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 اسفند 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 1 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 2 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 3 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 4 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 5 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 6 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 7 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 8 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 9 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 10 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 11 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 12 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 13 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 14 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 15 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 16 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 17 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 18 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 19 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 20 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 21 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 22 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 23 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 24 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 25 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 26 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 27 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 28 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 29 بهمن 1395 پایگاه خبری تحلیلی حرا 30 بهمن 1395 
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۲۳:۳۱    
چندی پیش قرارداد ساخت 5000 مگاوات نیروگاه با یک شرکت ترکیه ای به نام یونیت اینترنشنال به امضاء رسید که به دلیل وجود انتقادهای فراوان از سوی بخش خصوصی به این قرارداد در حال حاضر حجم قرارداد یونیت کاهش ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۷:۲۵    
دوتابعیتی ها از چالش هایی است که با روی کارآمدن دولت یازدهم گستره نگرانی های جامعه را افزایش داد و آن را به یکی از مباحث ثابت سخنرانی های مسئولان حتی در قوه قضائیه تبدیل کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۶:۵۲    
اگر خوزستان مجتمع کارگاه های یک سرمایه دار بود که از آن روزانه یک میلیون بشکه نفت استخراج می کرد و سالانه ده هزار مگاوات برق می فروخت و میلیون ها تن محصول پتروشیمی و نزدیک به چهار میلیون تن فولاد از ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۴    
در پی وقوع طوفان ریزگردها در خوزستان اهواز و برخی دیگر از شهرهای استان تعطیل اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۱۳:۳۲    
دولت یازدهم از سال 1392 تا پایان بهمن ماه امسال 800 هزار و سه واحد مسکن مهر را تکمیل و افتتاح کرد و 838 هزار و 574 واحد را به متقاضیان تحویل داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۹:۰۸    
سدسازی های ترکیه بر روی رودخانه های دجله و فرات اثرات محیط زیستی چشمگیری بر اکوسیستم مسیر این رودخانه ها در کشور عراق به جا گذاشته که باگذشت زمان رو به وخامت می گذارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۹:۰۲    
بارش های روزهای اخیر هر چند برخی از نقاط فارس موجب آبگیری دریاچه خشک شده ی مهارلو در استان فارس شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۸:۵۹    
ان پی آر نوشت: تهران و پیونگ یانگ از طریق آزمایش های موشکی و روسیه با استقرار ناو جنگی در نزدیکی ساحل شرقی آمریکا، در حال محک زدن ترامپ هستند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۸:۴۷    
در پی برگزاری جلسه فوق العاده مدیریت بحران درباره استان خوزستان؛ معاون اول رئیس جمهوری، وزیر کشور و استاندار خوزستان گزارشی در این زمینه به رئیس جمهوری ارائه دادند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۵:۳۲    
برخی نمایندگان دموکرات کنگره آمریکا با اشاره به اینکه دونالد ترامپ به طور مداوم ادعاهای دروغین و اثبات نشده ای مطرح می کند، درباره سلامت روان وی ابراز تردید کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۴:۳۲    
بنابر گفته رئیس جمهور اوکراین، سهم انرژی هسته ای در تامین برق اوکراین به سرعت در حال نزدیک شدن به 60 درصد است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۳:۳۲    
نشریه صهیونیستی هاآرتص در مطلبی پذیرفتن حاکمیت جعلی رژیم صهیونیستی بر بلندی های جولان را راهی برای جلوگیری از نفوذ ایران در منطقه دانست.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۲:۳۲    
معاون رئیس جمهور آمریکا در نشست امنیتی مونیخ، اظهاراتی بی اساس علیه ایران مطرح کرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۰۱:۳۲    
سخنگوی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با بیان اینکه این کنفرانس در روزهای 3 و 4 اسفند با شعار همه با هم در حمایت از فلسطین برگزار می شود گفت که افتتاحیه این کنفرانس با پیام رهبری و با ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۳۲    
معاون نظارت بر منابع هیدروکربوری وزارت نفت با بیان این که هفت درصد دکل های حفاری موجود در دنیا متعلق به ایران است، گفت: امروز بیش از 2000 دکل در دنیا وجود دارد که بیش از 140 دکل آن در ایران است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۲:۰۲    
نشریه ایتالیایی'سایدروب' از هشت برابر شدن صادرات فولاد ایران به اروپا طی سه سال اخیر خبر داده و نوشته این موضوع نگرانی تولید کنندگان و رقبای اروپایی فولاد ایران را برانگیخته است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۱:۳۲    
با اصلاح نظام مالیاتی، مالیات ستانی از نهادها و بنیادهای انقلاب اسلامی بیش از گذشته به درخواست عمومی جامعه تبدیل شد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۱:۰۲    
به گزارش رسانه های محلی وزرای خارجه روسیه و کره جنوبی قرار است در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ درباره سیستم دفاع موشکی تاد با یکدیگر دیدار کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۰:۳۲    
خمس در اصطلاح شرع، حقی است که خروج آن از مال، واجب بوده و به دو قمست تقسیم می شود که یک قسمت آن سهم امام(ع) است و قسمت دیگر آن سهم سادات می باشد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۲۰:۰۲    
معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد گفت: صادرات بخش کشاورزی تا انتهای دی ماه به لحاظ وزنی 27. 45 درصد و از نظر ارزشی 4. 3 درصد نسبت به مدت مشابه سال 94 افزایش دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۹:۳۲    
در کنار وام 10 میلیون تومانی ازدواج که در حال حاضر در شبکه بانکی رایج بوده و تقریبا تمامی بانک ها برای پرداخت آن با شرایط قرض الحسنه اقدام می کنند به تازگی طرح پرداخت تسهیلات ازدواج تا سقف 80 میلیون ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۹:۰۲    
سناتورهای آمریکایی با مطرح کردن این ادعا که تهران از هواپیماهای تجاری برای حمایت از تروریسم استفاده می کند، طرحی را برای تحریم ایران ارائه کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۸:۳۵    
وزیر امور خارجه کشورمان با دبیرکل جدید سازمان ملل متحد در مونیخ دیدار و رایزنی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۸:۳۲    
نظرسنجی اخیر یکی از رسانه های حامی دولت جدید آمریکا نشان می دهد، بیشتر رای دهندگان این کشور برای شنیدن حقیقت بیشتر از رسانه ها به رئیس جمهورشان اعتماد دارند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۸:۰۲    
دادستان کل کشور خواستار توجه جدی و بیش از پیش دادستان های عمومی و انقلاب سراسر کشور به ایفای وظایف قانونی خود در خصوص صیانت از حقوق عامه و تداوم برقراری امنیت در ابعاد مختلف شد و گفت: با اقتدار ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۷:۳۲    
وزیر امور خارجه روسیه سخنان کوتاه خود در نشست مونیخ را به انتقاد از ناتو و سیاست های اتحادیه اروپا اختصاص داد و گفت که ناتو در تصمیم گیری هایش مستقل نیست و یک نهاد متعلق به دوران جنگ سرد است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۸    
این روزها فرزندان ایوانکا ترامپ دختر بزرگ ترامپ در کاخ سفید جولان می دهند. آنها حتی در اتاق کار پدر بزرگ تردد کرده و با او در محوطه چمن کاخ سفید سوار بر هلی کوپتر می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۲    
سیاستمدار دست راستی هلند با وعده تعطیل کردن مساجد وارد انتخابات می شود
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۲    
'آنجلینو آلفانو' وزیر امور خارجه ایتالیا در حاشیه کنفرانس دو روزه وزرای خارجه گروه جی 20 که در شهر بن آلمان برگزار شد، از توافق مشترک میان ترکیه و روسیه در رابطه با پرونده سوریه استقبال کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۵۹    
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: انگیزه سیاسی در استیضاح وزیر راه وجود ندارد و دلایل استیضاح تنها مسائل کاری و فنی است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۵۳    
دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: اجرای کامل قوانین منشور حقوق شهروندی یکی از نیازهای اصلی و مورد تقاضای مردم در رسیدن به خواسته های بحق خود و نیازهای زندگی شهروندی است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۵۰    
صدر اعظم آلمان امروز(شنبه) در سخنرانی در اجلاس امنیتی مونیخ ضمن تاکید بر لزوم حفظ و تقویت سازمان های چند جانبه چون ناتو، اتحادیه اروپا و سازمان ملل، خواهان تفکیک میان تروریسم و اسلام شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۴۴    
به منظور جلوگیری از قطعی آب در استان خوزستان مقرر گردید 16 دیزل ژنراتور در تصفیه خانه های این استان مستقر شود تا در صورت قطع برق، آب منطقه با مشکلی مواجه نشود .
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۴۴    
یکی از مهمانداران در خصوص تاخیر به وجود آمده برای انجام پرواز با توجه به این که باند فرودگاه مشهد باز است گفت بار سه مسافر در هواپیما است اما خبری از مسافران نیست.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۴۱    
نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی از برداشته شدن سقف حقوقی برخی مشاغل به خصوص در بخش نفت خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۹    
معاون اجرای رئیس جمهور سابق طی اطلاعیه ای کاندیداتوری خود در انتخابات 96 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۳    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پی قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد در جام جهانی، پیامی تشکرآمیز به رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی ابلاغ کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۰    
دادستان کل کشور گفت: آنها که به واسطه ارتکاب جرم و برمبنای قانون محکوم شده و به محض ورود به زندان، شروع به اعتصاب غذا و مظلوم نمایی می کنند بدانند که نمی توانند از عدالت الهی بگریزند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۶:۱۷    
بارش های روزهای اخیر هر چند برخی از نقاط فارس موجب آبگیری دریاچه خشک شده ی مهارلو در استان فارس شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۹    
رئیس سازمان محیط زیست گفت: اولین جلسه جهانی سازمان ملل در خصوص مقابله با ریزگردها به زودی در ایران برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۵:۰۸    
وزیر نیرو گفت: 26 پست بسیار مهم برق استان خوزستان در یک ماه آینده به صورت کامل با مواد سیلیکونی پوشش داده می شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۰    
اتفاق عجیبی که در دولت دهم رخ داد و موجب بروز مشکلات فراوانی شد اصرار عجیب دولت برای افزایش ناگهانی تعداد واحدهای مسکن مهر با هدف رفع کمبود مسکن در بحران به وجود آمده بود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۴:۵۰    
آنتونیو گوترش دبیر کل سازمان ملل درسخنان خود درکنفرانس امنیتی مونیخ تاکید کرد: نمی توانیم بدون داشتن یک راه حل سیاسی فراگیر ، داعش را در سوریه و عراق شکست دهیم.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۴:۴۴    
روابط عمومی ایرانسل از دفع یک حمله هکری در مراحل ابتدایی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۸    
فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: امروز تمام ماموریت های نزسا را پهپادها انجام می دهند که شامل ماموریت های شناسایی, رزمی و انتحاری است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۲    
بحران های اقتصادی، امنیتی، اجتماعی و سیاسی طی سالهای اخیر به صورت همزمان در قاره سبز پررنگ تر شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۶    
در پی بارش های سیل آسای روزهای اخیر و طغیان رودخانه ها در استان بوشهر، عصر امروز مارهای سمی در سیلاب های بندر دیر مشاهده شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۳    
دولت آلمان فروش نوعی عروسک آمریکایی را که قابلیت اتصال به اینترنت را دارد، ممنوع اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۴:۲۳    
وزیر امور خارجه کشورمان، صبح امروز به وقت مونیخ با رئیس جمهور اسلوونی دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۷    
سخنگوی وزارت خارجه در پاسخ به این سوال که برخی از منابع خبری مدعی شده اند که احتمال دارد وزیر خارجه ایران و وزیر خارجه آمریکا در حاشیه این اجلاس با یکدیگر دیداری داشته باشند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۷    
یک دادگاه در اونتاریو کانادا به بهانه آنچه حمایت ایران از حملات تروریستی خواند، تهران را به پرداخت هزینه های حقوقی تعدادی از قربانیان تروریسم محکوم کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۴:۱۷    
جیمز جونز، فرمانده سابق نیروهای آمریکایی در اروپا که گمانه زنی هایی درباره او به عنوان یکی از گزینه ها برای مشاور امنیت ملی جدید ترامپ مطرح شده بود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۵۹    
معاون رئیس جمهور آمریکا در نشست امنیتی مونیخ ضمن با ارزش خواندن ائتلاف آمریکا و اروپا گفت: به همه شما اطمینان می دهم که ایالات متحده همچنان بزرگترین هم پیمان و حامی اتحادیه اروپا و ناتو باقی خواهد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۴    
مدیرعامل اتحادیه شرکت های تعاونی مسافربری از آغاز فروش اینترنتی و حضوری بلیت های نوروزی اتوبوس از فردا اول اسفندماه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۴۱    
اصلاح طلبان طرح تازه ای برای تداوم سیاست ورزی شان دارند و گویا چند فاز تا انتخابات برای این مسئله طراحی کرده اند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۳:۲۳    
معاون مهندسی، پژوهشی و فناوری وزیر نفت، بر لزوم حضور و فعالیت شرکت های حفاری ایران در کشورهای منطقه تاکید کرد و گفت: تجربه صنعت حفاری کشور، پشتوانه شرکت های داخلی در منطقه و بازارهای بین المللی است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۵۰    
رئیس جمهوری ترکیه اعلام کرد که گروه "اخوان المسلمین" یک سازمان عقیدتی است نه سازمان تروریستی.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۴۱    
پس از تشدید موج حملات و انفجارهای تروریسی در مناطق مختلف پاکستان و نقش برجسته 'جماعت الاحرار' در این حملات ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۸    
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا وعده داد در راستای تقویت تولید در آمریکا و مجازات شرکت هایی که شغل ها را به خارج از آمریکا انتقال می دهند، گام بردارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۵    
رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه در آخرین مقصد از سفر چهار روزه خود به سه کشور عربی حاشیه جنوب خلیج فارس، در راس هیاتی بلندپایه برای دیدار با مقامات بحرین وارد منامه پایتخت این کشور کوچک عربی شد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۴    
وزیر علوم با تاکید بر اینکه کاندیدا شدن روسای دانشگاه ها در انتخابات شورای شهر بلامانع است،گفت: روسای دانشگاه ها در صورت تمایل برای کاندیدا شدن در این انتخابات باید به موقع استعفا دهند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۲:۱۱    
وزیر صنایع با بیان اینکه برای سرمایه گذاری بیشتر باید فضای کشور را آرام کرد، گفت: آرامش نخستین رکن سرمایه گذاری است لذا با دروغ، تهمت و ناسزا نمی توان کشور را اداره کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۳    
دولت کنونی مالزی که روابطش را با عربستان سعودی توسعه داده است، قصد دارد در پایان ماه جاری میلادی با میزبانی از پادشاه این کشور حوزه خلیج فارس به دنبال کسب جایگاه ویژه ای برای استفاده از منافع این ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۷    
فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: گروهای ضدانقلابی که سال های سال از فاز نظامی دور شده بودند، توسط سازمان های فرامنطقه ای و برخی کشورهای حوزه خلیج فارس دوباره اعلام کردند که وارد فاز نظامی شده اند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۱:۱۴    
عبدالباری عطوان سردبیر روزنامه فرامنطقه ای رای الیوم و تحلیلگر برجسته عرب در واکنش به تلاش دونالد ترامپ برای تشکیل ائتلاف آمریکایی عربی-اسرائیلی نوشت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۲    
رئیس جمهور آمریکا در واکنشی بسیار عجیب نسبت به سازمان های خبری این کشور در حساب توئیتر خود نوشت: برخی رسانه های آمریکای دشمن مردم آمریکا هستند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۰:۵۹    
دستیار ویژه رئیس سازمان انرژی اتمی از بررسی درخواست های برخی کشورهای اروپایی برای خرید آب سنگین ایران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۷    
وزارت خارجه روسیه سند ویژه تشکیل کمیته مشترک نظارت بر آتش بس در سوریه را منتشر کرد. این کمیته وظایف مختلفی از جمله عملیات تبادل اسیران و اجساد کشته شدگان را برعهده دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۰:۴۴    
رئیس جمهور آمریکا در سخنانی جریان رونمایی از یک هواپیمای ساخت شرکت بوئینگ گفت: "آمریکا باید چنان ارتش قدرتمندی بسازد که هیچ کس جرات به چالش کشیدن آن را نداشته باشد."
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۰:۳۲    
نخست وزیر عراق با وزیر خارجه انگلیس در مونیخ دیدار و با وی درباره روابط میان دو کشور و روند جنگ علیه تروریسم بحث و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۰:۲۰    
روزنامه جام جم در گزارشی نوشت: در 15 سال اخیر که پروژه بین المللی حفاظت از یوزپلنگ آسیایی شکل گرفته، اطلاعات مهمی درباره وضع زیستی یوزهای آسیایی و تفاوت آنها با یوزهای آفریقایی به دست آمده که نشان می ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۰:۱۷    
گزارش های معتبر حاکی است که ترامپ قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در لیست گروه های تروریستی را در دست بررسی دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۲    
رئیس کمیسیون عمران مجلس زمان نهایی شدن گزارش دوم کمیسیون عمران از حادثه پلاسکو و معرفی مقصران این حادثه را اسفند 95 اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۲    
سی و هفتمین نمایشگاه تخصصی دستاوردهای صنعت هسته ای کشور از امروز شنبه به مدت یک هفته در دانشکده علوم انسانی دانشگاه تهران افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۰    
وزیر دادگستری گفت: هدف ما از مبارزه با تروریست ها این است که می خواهیم مستقل و آزاد باشیم و عقیده داریم سلطه گر هرکه و هرکجا که باشد باید با آن مبارزه کرد، اروپا یا آمریکا یا داعش فرقی نمی کند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۷    
یک تیم کارشناسی با انجام تحقیقاتی گسترده اعلام کرد که درآمد گروه تروریستی داعش در عرض دو سال بیش از 50 درصد کاهش یافته است. نتایج این تحقیق در کنفرانس امنیتی مونیخ منتشر خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۴    
وزیر امور خارجه چین در گفت وگو با همتای آمریکایی اش از آمادگی پکن برای همکاری با دولت ترامپ خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۴    
مواد غذایی و نوع تغذیه نقش موثری در سلامت بدن دارند. مصرف برخی مواد غذایی و بخصوص زیاده روی در آن به مرور به مسدود شدن رگ ها منجر می شود و مشکلات اساسی در گردش خون و ابتلا به بیماری های قلبی عروقی ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۴۴    
معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد که کماکان تصمیم گیری نهایی در خصوص صدور مجدد کارت های اعتباری خرید کالای ایرانی صورت نپذیرفته و در حال حاضر نمی توان در ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۸    
علی آهنی سفیر جمهوری اسلامی ایران در فرانسه درگفت وگو با رسانه های فرانسه با بیان اینکه ایران در مورد توسعه صنایع دفاعی خود از هیچ کشوری اجازه نمی گیرد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۳۲    
مقامات برگزارکننده کنفرانس امنیتی مونیخ برنامه یک نشست مشترک برای بررسی اوضاع خاورمیانه را به دلیل حضور همزمان "محمدجواد ظریف" و "آویگدور لیبرمن" لغو کردند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۹    
وزیر دادگستری گفت: زمینه های خوب همکاری فرهنگی، علمی و تجاری بین دو کشور ایران و آذربایجان وجود دارد که امیدواریم این همکاری ها توسعه بیشتری پیدا کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۹    
معاون قضائی مجتمع 1213 شورای حل اختلاف استان تهران، از مراجعه میانگین روزانه 60 نفر از کسبه پلاسکو به این مجتمع خبر داد و گفت: تا کنون 1100 پرونده با عنوان اعلام مفقودی ثبت شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۶    
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران از گسترش شیوع آنفلوانزا در کشور و افزایش نرخ تخم مرغ خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۱۱    
وزیر خارجه کشورمان می گوید فرمان ترامپ برای منع سفر اتباع ایران به آمریکا، توهین به کل ملت ایران بود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۸    
به دلیل بارش برف و برودت هوا، باز هم برخی مدارس کشور امروز تعطیل هستند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۸    
وزیر خارجه چین اعلام کرد، دولت پکن همچنان به ازسرگیری دور جدیدی از مذاکرات شش جانبه با کره شمالی برای متوقف کردن برنامه های اتمی این کشور، امیدوار است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۸    
وزارت تعاون، کار و امور اجتماعی اعلام کرد: 30 اسفند امسال تعطیل رسمی است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۵    
مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۲    
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران روز جمعه در گفت و گویی با کریستین امانپور خبرنگار شبکه سی.ان.ان با تاکید بر اینکه طرح دولت آمریکا برای اعزام نیروی زمینی به سوریه تنها به افزایش افراطی گرایی منجر ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۲    
افزایش تحرکات نیروهای نظامی ترکیه در روزهای اخیر در شهر الباب سوریه، حرف و سخن را پیرامون سیاست های اعلامی و اعمالی ترکیه بیش از پیش کرده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۶    
رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از درخواست این سازمان از دولت برای تخصیص اعتبار فوری برای چهار استان سیل زده خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۳    
پنتاگون اعلام کرد، در پی تشدید حملات ائتلاف و در پی پیشروی های نیروهای کرد، سرکردگان داعش در حال فرار از شهر رقه، "پایتخت خلافت خودخوانده شان" هستند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۰    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با عامل ثبات توصیف کردن توافق هسته ای ایران، خواستار پایبندی همه طرف ها به آن شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۸:۵۰    
وزیر امور خارجه در توییتر نوشت تنها رژیم دارنده بمب اتم در خاورمیانه، از ابزارهای دفاعی ایران ناله می کند.