سه شنبه ۲۱ آذرساعت ۱۵:۲۷Dec 2017 12

هنر ما (honarma.ir)

  ۳ ساعت پیش    
کتاب بی بی جان با حضور منقدان و علاقمندان به داستان در تالار صائب دانشکده ادبیات دانشگاه اصفهان به رشته نقد کشیده شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۳    
نذرسقا و بوی اردیبهشت عنوان دو کتابی است که به همت خانه ادبیات حوزه هنری استان اصفهان در زمستان امسال رونمایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۰:۰۳    
معاون فرهنگی هنری بسیج هنرمندان استان با معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان اصفهان دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ - ۲۰:۰۳    
اگر مسئولان اداره ارشاد با هر سخنی و عملی تحت فشار قرار می گیرند پس زمانی اندک نمی گذرد که میدان را برای اجنبی باز می کنند مگر نه این است که یادمان باشد پیام آفتاب ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۶:۰۳    
نگاه تربیتی، نگاه ما به قصه گویی است که توانسته به عنوان یک ابزار بسیار قدیمی در فرهنگ ایرانی اسلامی جایگاه خود را به بهترین شکل ممکن حفظ کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۸ - ۱۶:۰۳    
حجت الاسلام نواب گفت: هنر فرصت طلایی و بی نظیری برای فرهنگ و تمدن ماست که متأسفانه به جای اینکه این فرصت دیده شود؛ به چشم تهدید به آن نگریسته می شود
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۱۷:۵۸    
دبیراجرایی جشنواره استانی شعر شهدای خط شکن و مسئول کانون بسیج هنرمندان شهرستان فلاورجان از برگزاری نخستین جشنواره استانی شعر شهدای خط شکن خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۱۷:۵۸    
سلسله نشست های نقد و بررسی در دانشگاه اصفهان برگزار می شود و این بار کتابی به قلم علی هاشمی به نقد کشیده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۱۷:۵۸    
ابراهیم حسن بیگی معتقد است در وضعیتی که جوایز ادبی هیچ کمکی به افزایش کتابخوانی نمی کنند دیگر دلیلی هم برای برگزاری آن ها وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۷ - ۱۶:۵۸    
سازمان بسیج هنرمندان با هدف نخبه پروری و توانمندسازی هنرمندان بسیجی اولین جشنواره تولیدات هنری بسیج را برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۵ - ۱۰:۵۸    
آیین تودیع و معرفه رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی ورزشی اصفهان با حضورشهردار، اعضای شورای شهر و جمعی از هنرمندان اصفهان در تالارهنر برگذار شد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۳:۱۹    
سینما، این فرزند چند ساله هنر این روزها حال خوبی ندارد با توجه به اینکه مسئولان به گسترش سینما و مجهز کردن آن رغبت نشان می دهند اما مردم دیگر علاقه زیادی به سینما رفتن ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ - ۱۲:۱۹    
سی و سومین نشست پاتوق فیلم کوتاه اصفهان دوشنبه 13 آذرماه برگزار می شود و به اکران دو فیلم کوتاه و رونمایی از فیلم های کوتاه ارباب حلقه ها و پیک نیک شمال اختصاص دارد.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۶:۱۹    
کمیته فرهنگ شهروندی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، 300 تابلوی تبلیغاتی شهر اصفهان را به موضوع “فرهنگ برخورد با معلولین” اختصاص داده است. ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۶:۱۹    
درسنامه صوتی نخستین دوره نشست های تحلیلی،آموزشی فنون فیلم نامه نویسی اصفهان با عنوان “از ایده تا فیلم” از سوی دفتر تخصصی سینما تهیه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۳:۱۹    
رنگ ها، خالقان طبیعت هستند. هر رنگی نشان از جلوه ای خاص از طبیعت هزار رنگ است و حالا اگر رنگ ها در عکس ها بنشینند زیبایی را دو چندان می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۲ - ۱۳:۱۹    
بار دیگر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان خوش درخشید و به همین دلیل میزبان بیستمین جشنواره بین المللی قصه گویی خواهد بود. ...
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۷:۱۹    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اعضای شورای اسلامی شهر اصفهان و مسئولان سینمایی، شنبه 11 آذرماه از مراحل اتمام و ساخت پروژه سینما ساحل بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۱۱ - ۱۶:۱۹    
علیرضا قربانی خواننده محبوب و ملی کشورمان 15 آذر ماه در تالار رودکی ملک شهر می خواند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۱:۳۷    
مدیر خانه هنرهای تصویری و خانه عکس حوزه هنری اصفهان از برپایی نمایشگاه عکس تحسین محسن در گالری عمارت سعدی حوزه هنری در خیابان استانداری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۰۹:۵۷    
مراسم تکریم حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله ارزانی و معارفه حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی انصاری مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی اصفهان در اتاق بازرگانی برگزارشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۱ - ۰۸:۵۷    
آئین تکریم و معارفه مدیران کل جدید و قدیم اداره کل ارشاد استان اصفهان صبح امروز در اتاق بازرگانی اصفهعان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۲:۳۷    
مراسم تکریم حجت الاسلام والمسلمین حبیب الله ارزانی و معارفه حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی انصاری مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی اصفهان در اتاق بازرگانی برگزارشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۱۱:۰۵    
همایش ملی تعزیه خوانی به مدت 12 شب درجوی آباد اصفهان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۱۱:۰۵    
همایش ملی تعزیه خوانی درجوی آبادخمینی شهراصفهان باهدف توجه وحمایت بیشترازاین هنربزرگ برگزارمی شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۰۷:۰۰    
مشیت الهی بر این تعلق گرفت که بهار فرحناک زندگی یکی از هنرمندان بااخلاق تئاتراصفهان را به خزانی حزن انگیز و ماتم زده مبدل کندکه این ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۴ - ۰۷:۰۰    
امروز پیکرپاک ومطهر شهیدمدافع حرم حسین آقادادی درگلزارشهدای اصفهان تشییع و خاکسپاری می شود.شاید خیلی ها ندانند که این شهید بزرگوار از هنرمندان عرصه موسیقی بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۷:۲۰    
این روزها حقوق برخی از کودکان جهان نادیده گرفته می شود، کودکان میانماری، کودکانی هستند که حقوق آن ها نادیده گرفته شده ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۸:۱۹    
معاون هنری سازمان بسیج هنرمندان استان اصفهان: در نشست خبری خود با با اصحاب رسانه، اظهار داشت: رویکرد آموزش محور این سازمان پرورش هرمندان متعهد است
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۸:۱۹    
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان اصفهان از برگزاری نوزدهمین جشنواره نمایش و سومین جشنواره سرود هنرمندان بسیجی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۷:۴۹    
دبیر نوزدهمین جشنواره نمایش بسیج هنرمندان استان اصفهان در نشست خبری خود با اصحاب رسانه پیرامون برگزاری این جشنواره ، اظهار داشت: این جشنواره در بخش های نمایش صحنه ای ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۷:۴۹    
هفتمین سال از همایش 72خط اشک به همت دفتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان اصفهان و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور استان اصفهان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۱:۱۴    
احسان جزینی یکی از عکاسان استان اصفهان است که امسال و در ایام محرم مجموعه عکس ” خیلی دور، خیلی نزدیک” را در فضای مجازی ارائه داده است
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۱:۱۴    
مدیر هنرهای تصویری حوزه هنری استان اصفهان خاطرنشان کرد: به دنبال ایجاد تعریفی قاطع برای فرآیند تولید عکس در حوزه هنری هستیم یعنی برای هر مجموعه تولیدی توسط یک تیم عکاسی فرآیند نمایشگاه و خرید آثار ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۴    
نمایشگاهی از آثار خوشنویسی احمد عابدی در نگارخانه کوثر واقع در میدان حضرت امام(ره) در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۴    
حجت الاسلام و المسلمین ابوالفضل یعقوبی گفت: اولین دوره تربیت مربی صحیفه سجادیه در اصفهان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۲۳:۱۴    
عصر 5 شنبه از برگزیدگان مسابقه عکس شاعدان صادق تجلیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۰۶:۴۷    
به حقیقت محسن حججی را از روز اسارت و انتشار فیلمی که با صلابت ایستاد و با لب تشنه به شهادت رسید تا روز خاکسپاری در نجف آباد را حامل پیام آزادگی برای مردم ایران دانست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۱۴:۰۷    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز با استقبال حجت الاسلام والمسلمین ارزانی وارد اصفهان شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۷    
تعزیه هنری است مذهبی، که با عرض تاسف سالیان گذشته دستخوش انحرافاتی شده است و عزم جدی همه دستگاههای متولی فرهنگ را در اصلاح آن می خواهد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۳:۰۷    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان از آغاز 8 طرح در حوزه های پژوهش، مرمت و مستندسازی آثار تاریخی روستای ابیانه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۳:۰۷    
واحد تجسمی حوزه هنری استان اصفهان، ویژه برنامه “عصری با اساتید و پیشکسوتان هنر نصف جهان” را همزمان با پنجمین نمایشگاه تخصصی نگارگری جلوه های نقش برگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۳:۰۷    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: قرار است در برنامه هایی که برای احیا و مرمت بافت های تاریخی داریم سقاخانه ها نیز به عنوان عناصر درون بافت ها مرمت شوند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۲:۳۷    
حوزه هنری دفتر سمیرم با همکاری بسیج هنرمندان وبسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور این شهرستان به مناسبت هفته دفاع مقدس اقدام به برگزاری نمایشگاه عکس دفاع مقدس و محرم نمود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۲۲:۳۷    
سی و هشتمین پاتوق تئاتر به خوانش و نقد نمایشنامۀ مرداب اثر مجید کیمیایی پور اختصاص دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۷    
نقد و بررسی کتاب داستان نگهبان تاریکی با حضور سه تن از نویسندگان در کتابخانه مرکزی صورت گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۰۱:۲۹    
حجت الاسلام پناهیان در مراسم سوگواره هنر و حماسه ؛گفت: بسیاری از اوقات صحیح نیست که مستقیم به سراغ احکام دینی بروید؛ جواب نمی دهد. به جای آن به سراغ مفاهیم کلیدی بروید، زیرساخت ها را درست کنید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۳ - ۰۱:۲۹    
اخیراً در یکی از گالری های هنری خصوصی شهر مشهد، نمایشگاهی برپاشده که شائبه توهین و سیاه نمایی نسبت به مفاهیم مذهبی و انقلاب اسلامی در آن پررنگ است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۵:۵۹    
این اولین فرش اذان گوی جهان است که با دست های هنرمند زنان مددجوی خیریه نذر اشتغال بافته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۹    
در همین زمان خودروی شیک و مشکی لکسوس با طنین گوش خراش دوپس دوپس از کنارش می گذرد و به ریش های سپید مرد میان سال ریش خند می زند و می گوید: خدا صبرت بدهد!
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۱ - ۲۳:۳۳    
گلن گرینوالد ، مفسر سیاسی، وکیل، ستون نویس، بلاگر و مؤلف آمریکایی است که موفق به کسب جایزه گشویستر شول شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۳۰ - ۱۹:۱۸    
محمد فیلی گفت زمانی که گفتم شمر را بازی می کنم مدتی تحریم بودم چیزی به من نمی دادند بعدها به این باور رسیدند که نقشی است که بازی می کنم و با اکراه قبول کردند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ - ۱۱:۴۸    
شتران خرامیده اند تا بار دیگر برای راهی طولانی، کجاوه ها را زین کنند. صدای هل من ناصر ینصرلی از سراسر نینوای معلی شنیده می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۸    
هجدهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی اصفهان تا27شهریورماه سال جاری در اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۸    
مراسم تجلیل از استاد فرشچیان در تالارپیامبر اعظم دانشگاه اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۲:۴۸    
به همت خانه کاریکاتور حوزه هنری استان اصفهان، کارگاه کاریکاتور این هفته به ورکشاپ کارتون جنایات روهینگیا اختصاص دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۲:۱۸    
هجدهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی اصفهان تا27شهریورماه سال جاری در اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۸:۴۲    
شامگاه دیروز مراسم تجلیل از استاد محمود فرشچیان باحضور استاد،مقامات استانی، شهردار،استاندار ورییس صدا و سیمای اصفهان در سالن همایش های پیامبر اعظم دانشگاه اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۰۶:۴۲    
باز هم حال و هوای مهرماه شهر را به تسخیر کشیده است و خانواده ها برای خرید لوازم مدرسه دانش آموزان به خیابان ها آمده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۰۹:۰۰    
چهارروزازبرپایی هجدهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی اصفهان باحضور30 استان ازسراسرکشورمیگذرد. وکم کم به روزهای پایانی خودنزدیک می شود برهمین اساس به این محل رفتیم ودرحاشیه این نمایشگاه گفت وگویی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۲    
فراخوان اولین جشنواره ملی تولیدات رسانه ای 120ثانیه ای باموضوع امربه معروف ونهی ازمنکر درنشست خبری بااصحاب رسانه درمجمتمع مطبوعاتی استان برگزارشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۲    
نشست خبری اولین جشنواره ملی تولیدات رسانه ای 120ثانیه ای باموضوع امربه معروف ونهی ازمنکر صبح امروز در مجتمع مطبوعاتی شهرداری اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۲۰:۲۳    
شهرام مسلخی گفت: عاشق ها ایستاده می میرند متفاوت ترین نوع روایت از نوع خودش محسوب می شود. فیلم عاشق ها.. ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۸:۲۳    
راننده آمبولانس در حالی که از من فرار می کرد گفت: تو24 ساعت است که شهید شده ای والان زنده شده ای، با حالتی مضطرب به من گفت دیگر نمی توانم با شما بیایم و خودت با آمبولانس هر جا دلت خواست برو !
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۸:۲۳    
به مناسبت ماه محرم و به ابتکار موسسه شهید بهشتی، نمایش وقت تیغ اجرا شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۸:۲۳    
مژگان خالقی گفت: علاوه براینکه نمایشنامه فضایی سورئال دارد و امکان خیال پردازی را به تو می دهد؛ چند لایه بودن نمایشنامه برایم شیرین و قابل توجه است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۸:۲۳    
اجرای دو نوازی ویولن و پیانو توسط عادل و امید سلیمیان 25 شهریور ماه در مجتمع فرهنگی هنری فرشچیان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۸:۲۳    
پنجمین نمایشگاه تخصصی نگارگری و تذهیب جلوه های نقش در گالری های عمارت سعدی افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۸:۲۳    
نمایشگاه نقاشی سروهای خیال که برگزیده آثار فرشته قره الاعیان است در گالری نقش خانه اصفهان دایر است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۵:۲۳    
نمایشی که این روزها در مجتمع استاد فرشچیان به روی صحنه رفته است
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۴ - ۱۰:۲۳    
آخرین اطلاعاتی که در مورد فیلم رسانه ای شد منتشر شدن عکسی هایی از پشت صحنه و دکورهای عظیم فیلم در سایت شخصی کرکا کلژاکویچ هنرمند 63 ساله کروات و طراح صحنه و دکور فیلم محمد(ص) بود
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ - ۲۱:۲۳    
مساله مهدویت بالاترین مطالب و مهم ترین هدف و مقصد است، لذا کار شما بسیار با عظمت و مقدس است؛ خودتان شاکر باشید و این را برای خود افتخاری بزرگ بدانید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۷ - ۱۲:۱۷    
پنجمین آلبوم سامی یوسف خواننده انگلیسی ایرانی تبار با نام مرکز با برداشت هایی از اشعار مولانا و ابن عربی منتشر شد که تنها اثر فارسی آلبوم جدید وی جان جانان است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۶:۱۷    
دکتر حسینعلی مومن زاده، استاد پیشکسوت هنر تعزیه خوانی در غم از دست دادن پدر همسرش به سوگ نشسته است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۲:۱۷    
سعید امامی ابرقویی – دفتر تخصصی موسیقی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان در نخستین روزهای شهریور امسال میزبان رسیتال گیتار و فلوت با حضور کوروش باستانی و حمید رضایت بود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۲۰:۱۷    
حامد زمانی در اثر جدید و متفاوت خود ، موضوع مواد مخدر را دستمایه قرار داده که باهم می شنویم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۲:۴۸    
هنرستان دخترانه سوره اصفهان در خیابان استانداری ، کوچه سعدی و جنب حوزه هنری استان اصفهان قرار دارد و دارای اساتید هنری مجرب و برجسته در رشته های سینما و تئاتر است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۶ - ۱۰:۴۸    
هنرمندان استان اصفهان در قالب کاروان های راهیان نور از مناطق عملیاتی غرب کشور بازدید کردند؛ در این اردوی سه روزه که به همت سازمان بسیج هنرمندان اصفهان اجرا شد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۲۲:۱۳    
آیین اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان برگزار واز برگزیدگان بخش های مختلف تقدیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۳:۰۰    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در گذشته عروسک های ایرانی دارا و سارا را طی پیام ها و شعارهای نا امیدانه که ایران توانایی تولید عروسک و اسباب بازی با کیفیت را ندارد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۶:۰۱    
تولیدات سینمایی امروز در جامعه ایرانی وارد فاز جدیدی شده و با ظهور شبکه پخش خانگی تولید سریال ها، خارج از تلویزیون نیز رواج پیدا کرده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۴ - ۱۹:۳۱    
به گزارش هنرنا به نقل از خبرگزاری مهر: حق سکوت به کارگردانی محمدهادی ناییجی و تهیه کنندگی سیدرضا میرکریمی در شهر قم، تهران و آمل فیلمبرداری شده است. ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۷:۰۰    
مریم معصومی و محسن افشانی به همراه دیگر اعضای تئاتر چلچلا دو رهم جمع شدند و اجرای نمایشی داشتند و سید احمد خمینی هم پای اجرای آنها نشست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۰:۳۰    
مریم جلالوند از شعرای جوان کشورمان شعری را در رثای شهید مدافع حرم، محسن حجیی سرود .
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ - ۰۰:۰۰    
ابوطالبی از شعرای جوان استان با ابراز همدردی با خانواده شهید محسن حججی شسروده ای به این شهید والا مقام مدافع حرم تقدیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۹:۵۶    
نمایشگاه نقاشی سکوت،ازآثار مرضیه گلستانه ومریم ترکی در انجمن هنرمندان نقاش اصفهان برپاشده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۰ - ۰۹:۵۶    
مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در موسسه تحقیقات و نشر معارف اهل بیت (ع) اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۲:۲۶    
خانه گرافیک حوزه هنری استان اصفهان، نشست تخصصی گپ و گرافیک را با موضوع نقد و بررسی آثار نمایشگاه نام و القاب حضرت علی(ع) فردا بعدازظهر برگزارمی کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۸ - ۲۱:۵۶    
مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره کتابخوانی رضوی امروز درموسسه تحقیقات ونشر معارف اهل بیت (ع) دراصفهان برگزارشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۴:۲۱    
نشست حس مکان با عنوان نگاه پدیدارشناسانه از منظر عکاسی در کتابخانه مرکزی اصفهان به همت موزه هنرهای معاصر سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان با حضور عکاسان جوان اصفهانی برگزار شد و رهام شیرازی استاد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۱:۵۱    
سومین ماراتن بازی سازی سازی اصفهان با عنوان ماراتن ساخت بازی های رایانه ای با موضوعات شهروندی هم زمان با نمایشگاه بین المللی فناوری های نوین شهری در محل نمایشگاه بین المللی شهر اصفهان شروع شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۱:۲۱    
مجموعه آلبوم صوتی و کتاب “شنونده پارسی” با حضور استاد علی اصغر شاهزیدی در هنرسرای خورشید رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۱:۲۱    
نخستین دوره فیلمنامه خوانی با حضور سعید محسنی سه شنبه های هر هفته در کتابخانه مرکزی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۰:۵۱    
رئیس مرکز اصفهان شناسی و خانه ملل سازمان فرهنگی تفریحی اصفهان با اشاره به ضرورت تولید محتوای ارزشی گفت: اگر محتوای ارزشی تولید و ارائه نشود جامعه دچار بحران هویتی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۰۹:۲۱    
اسامی داوران جشنواره ادبی رقص سقوط با محوریت اشعار طنز از سوی مدیریت ویژه برنامه های شهری سازمان فرهنگی تفریحی اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۰۱:۲۱    
مدیر خدمات ویژه شهروندی منطقه 5 کشور نیز در ادامه اظهار کرد: یکم شهریورماه اولین پارک کسب وکارهای نوین در سطح کشور در استان اصفهان راه اندازی شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۰۱:۲۱    
نشست خبری رییس حوزه هنری استان اصفهان امروز در خانه هنرمندان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۸:۳۰    
نمایش دود بی داد اثر پویان عطایی با هدف عبرت گرفتن از تاریخ مشروطیت در اصفهان در حال اجرا است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۸:۳۰    
پویان عطایی نمایشی با عنوان دود بی داد با هدف عبرت گرفتن از تاریخ در خانه مشروطیت اصفهان در حال اجرا دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۹    
هنرمندان اصفهانی در جشن میلاد امام رضا(ع) با عنوان چشمه خورشید هنرنمایی می کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...