سه شنبه ۰۳ مردادساعت ۱۵:۲۲Jul 2017 25

هرمز پرس (hormozpress.ir)

  ۴ ساعت پیش    
بندرعباس،مرکز استان هرمزگان که به قلب تجارت و نبض اقتصاد ایران شناخته می شود، این روزها از پدیده ای به نام خورخوابی رنج می برد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۲۱:۲۱    
بحران کم آبی و گرما در فصل تابستان معیشت و عطش ساکنان استان های جنوبی و ساحل نشینان را برای ادامه حیات به شدت تحت تاثیر قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۱:۰۷    
کارشناس مذهبی با بیان اینکه رشد و تعالی افراد جامعه هدف نهایی دین اسلام است، اظهار کرد: عفاف و پاکدامنی یکی از برنامه های مدون دین اسلام است که انسان باسرلوحه قرار دادن و حفظ آن می تواند مسیر سعادت و ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۸:۰۸    
زلزله ای به بزرگی 3٫7 ریشتر شب گذشته جزیره هندورابی را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۰:۰۸    
سالگرد حمله ناجوانمردانه ناو وینسنس امریکا به مسافران مظلوم، بی دفاع و کودکان هواپیمای مسافربری جمهوری اسلامی ایران فرا رسید و به همین بهانه هرسال ابعاد جدیدی از این جنایت هولناک ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۰:۰۸    
ساماندهی دستفروشان قانونی است که نه تنها هیچ گاه اجرایی نمی شود بلکه مقابله با دستفروشان و حذف آنها بدون در نظر گرفتن شغل یا مکان مناسبی برای کسب روزی حلال بی عدالتی محض است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۱:۰۹    
القدس العربی نوشت: ترامپ جغرافیای سیاسی و تاریخ افغانستان را به فراموشی سپرده که می گوید: نمی توان بر کشوری که جنگ های بزرگی با دو امپراطوری بزرگ داشته و آنها را شکست داده، سلطه نظامی پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۱:۰۹    
واگت الکپراف رئیس شرکت نفت و گاز لوک اویل روسیه با شوکت میرضیایف رئیس جمهور ازبکستان دیدار و بر گسترش همکاریهای دوجانبه تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۴:۰۹    
چند سالی است که مقام معظم رهبری از درد فرهنگی می گویند و ما فقط از مسائل حزبی و جناحی و سیاسی!!! فرهنگمان را هم جناحی کرده ایم! فعالان فرهنگی باید دست به قلم شوید!!!
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۲۲:۱۰    
با مجوز بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نام بانک مهر اقتصاد در فهرست بانک های مجاز قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۶:۱۰    
سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان طی پیامی فرا رسیدن عید سعید فطر را به دانشجویان، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه تبریک و تهنیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۹:۵۱    
سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان از دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۰۹:۵۱    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمزپرس؛ عبدالکریم قائدی سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان از ثبت نام عتبات ویژه دانشجویان، اساتید و کارکنان دانشگاه پیام نور خبر داد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۱:۴۶    
زلزله ای به بزرگی 4٫1 ریشتر صبح امروز کوخرود هرمزگان را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۰۹:۴۶    
تنها سرپناه خانواده بشاگردی که در اوج فقر و محرومیت توسط دستان اهالی این خانواده ساخته شده بود در آتش سوخت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۹:۴۷    
با حکم دکتر علی اصغر رستمی ابوسعیدی ریاست عالیه دانشگاه پیام نور، دکتر مصطفی علی نقی زاده بعنوان سرپرست جدید دانشگاه پیام نور مرکز بین الملل قشم منصوب شد و از زحمات دکتر هژبریان قدرانی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۹:۴۷    
رییس واحد بندرعباس موفق شد باکسب شایستگی علمی وپژوهشی وطی حکمی ازسوی دکترعلی محمد نوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی ،مرتبه خود را از استادیاری به دانشیاری ارتقاء بخشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۹:۴۷    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمزپرس؛ عبدالکریم قائدی سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان از اجرای فضای سبز روبروی دانشگاه استان با همکاری مشترک دانشگاه و شهرداری منطقه 2 خبر داد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۰۸:۴۷    
سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان از انعقاد تفاهم نامه همکاری با مجتمع کشتی سازی بندرعباس در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۲:۴۷    
رئیس جمهور اخیرا در جمع اساتید دانشگاه گفته است: مبنای ولایت و حکومت از دیدگاه علی (ع) نیز انتخاب و نظر مردم بود ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۱:۲۴    
وزارت امور خارجه آمریکا برای نخستین بار کتاب اسناد مرتبط با کودتای 28 مرداد که به سرنگونی دولت محمد مصدق منجر شد را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۶:۲۴    
زلزله ای به بزرگی 4 ریشتر بعد از ظهر امروز شهر سوز از توابع شهرستان قشم را به لرزه در آورد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۰۹:۲۴    
علمای اهل سنت هرمزگان اظهار کردند: نهج البلاغه پرتویی از نور سخن حق است و دانشمندان غیر مسلمان جهان نیز به عظمت این کتاب گوهر بار معترف هستند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۲:۲۴    
رئیس دانشگاه پیام نور بندرخمیر گفت: دانشگاه پیام نور ویژگی های منحصر به فردی دارد و از پتانسیل علمی و تحقیقاتی و پژوهشی بالایی برخوردار است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۰۸:۲۴    
در دیدار شب گذشته رهبری با شاعران 27 شاعر در موضعات آیینی، مدافعان حرم، طنز و ...به شعرخوانی پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۰۹:۲۴    
سناتور جمهوری خواه امریکایی در یادداشتی تأکید کرده تحریم های یکجانبه آمریکا تأثیری بر رفتار ایران نخواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۰۹:۲۴    
رهبر معظم انقلاب با اشاره به حوادث تروریستی تهران تأکید کردند: این ترقه بازی هایی که امروز شد، اینها هم در اراده مردم تأثیری نخواهد گذاشت و ان شاءالله کلک اینها کنده خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۰۹:۲۴    
در میان اهالی بندرلنگه چیدن سفره افطار جایگاه ویژه ای دارد و لگیمات بعنوان خوراکی سنتی هرمزگان زینت بخش سفره های افطار است.ت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۸ - ۰۹:۲۴    
زلزله ای به بزرگی 3٫4 ریشتر بامداد امروز شهر رویدر از توابع شهرستان بندرخمیر را به لرزه در آورد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۰:۲۴    
افزایش بی سابقه قیمت خرما در ماه مبارک رمضان با انتقاد و گلایه بسیای از نخلداران و مصرف کنندگان خرما در شهرستان حاجی آباد همراه بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۰:۲۴    
در پس وعده های مسئولین برای رفع بحران آب آشامیدنی مردم روستاهای میناب تا افطار چشم در انتظار هستند تا روزه خود را با طعم آب گل آلود باز می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۰۹:۲۴    
بررسی یک نظام رتبه بندی بین المللی در سال 2016 نشان می دهد که دانشگاه های ایران در پژوهش بهتر از فناوری و در فناوری بهتر از آموزش عمل کرده اند و 9 دانشگاه ایرانی در جمع برترینها قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۰۹:۲۴    
خانه های تیمی اعضای سازمان را به صورت زوج یا خواهربرادر در کنار هم قرار می داد. شناسایی این نوع خانه ها توسط عوامل ساواک باعث تخلیه پی در پی خانه ها و تشکیل خانه های تیمی جدید و جابه جایی اعضا می شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۴:۲۳    
شب پره مینوز که ابتدا بعنوان ضد آفت مورد استفاده کشاورزان قرار می گرفت هم اکنون مهم ترین آفت گوجه فرنگی محسوب می شود و بوته ها ی این گیاه را عقیم می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۴:۲۳    
کارآفرین هنرمند هرمزی بیان کرد: با راه اندازی شرکت تعاونی صنایع دستی هرمز زمینه اشتغال برای 32 نفر فراهم شد که افراد بیشتری تقاضای همکاری داشتند که به دلیل نداشتن سرمایه کافی توان حمایت نداریم.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۴:۲۳    
آلودگی و نابودی اکوسیستم دریا از سواحل دریای خزر تا عمق خلیج فارس مهم ترین خبری است که این روزها بر روی خروجی رسانه ها به چشم می خورد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۰۸:۲۳    
موسسه معتبر بروکینگز در گزارشی اخبار مربوط به قرارداد 110 میلیارد دلاری تسلیحاتی واشنگتن با ریاض را جعلی خواند و نوشت که طبق بررسیهای ما هیچ قراردادی تاکنون امضا نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۰:۲۳    
برخی از سیاستمداران محافظه کار در آمریکا شایعاتی را مطرح کرده اند مبنی بر اینکه رئیس جمهور پیشین این کشور قبل از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری سال 2008 برای برقراری رابطه با ایران تلاش کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۰:۲۳    
عده ای خارجی به دیدار حاج آقا روح الله آمده بودند. آنها گفتند: اگر ایشان قبول کنند و به انگلستان بیایند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۰:۲۳    
مدیر حوزه های علمیه هرمزگان در واکنش به اظهارات اخیر استاندار اظهار کرد:جامعه روحانیت برحسب تکلیف در همه عرصه های کشور حضور دارند لذا ارتباط مردم با روحانیت از سرترس و دل خوش به وعده های مادی نیست ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۰۹:۲۳    
زلزله ای به بزرگی 3٫1 ریشتر شامگاه جمعه بخش تخت از توابع شهرستان بندرعباس را به لرزه در آورد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۰۹:۲۳    
خانه پدری امام خمینی (ره) در خمین یکی از بناهای عظیم و مثال زدنی دوره قاجاریه در بافت تاریخی خمین بشمار می روداین خانه زیبا وبزرگ نمونه ای از معماری خانه های ایران می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۰۹:۲۳    
رهبر حزب کارگر بریتانیا بامداد شنبه بار دیگر موضع خود را در خصوص توافق هسته ای ایران و گروه 1+5 اعلام کرد و گفت که خواستار حفظ این توافق است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۰۹:۲۳    
منابع خبری از سفر برخی شخصیت های سیاسی لبنان به واشنگتن با هدف جلوگیری از وضع تحریم های بیشتر علیه حزب الله خبر می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۲ - ۱۹:۲۳    
سخنگوی رسمی ریاست جمهوری روسیه،تحریم های جدید آمریکا علیه کره شمالی و همچنین تحریم چند شرکت روسه را ادامه مسیر دولت سابق آمریکا و رفتاری تاسف اور توصیف کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۲ - ۱۹:۲۳    
یک مقام سازمان جهانی هواشناسی وابسته به سازمان ملل متحد اعلام کرد:عقب نشینی ایالت متحده از پیمان پاریس،در بدترین حالت 3/. درجه به حرارت جهانی زمین می افزاید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۲ - ۱۹:۲۳    
کمیته ملی حقوق بشر لیبی از دادستان کل دادگاه جنایات بین المللی و از کمیساریای حقوق بشر سازمان ملل متحد خواست تا تحقیقات پیرامون دخالت و پشتیبانی مالی-نظامی قطر از گروه های تروریستی تندرو در لیبی را ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۲ - ۱۹:۲۳    
ولادمیر پوتین،رئیس جمهور روسیه در یک مصاحبه با کانال”showtime ” آمریکا اظهار داشت:دستگاه اطلاعات روسیه از هم پیمانان خود جاسوسی نمی کند زیرا چنین اقداماتی به امنیت ملی روسیه آسیب می زند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۲ - ۱۹:۲۳    
،عضو کنیست(پارلمان) اسرائیل، با حمله به تصمیم مقامات لبنانی در خصوص تحریم و لغو اکران فیلم آمریکایی”زن شگفت انگیز” تاکید کرد: دخالت سیاست در سینما امری ناپسند است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۲ - ۱۹:۲۳    
کارشناسان آمریکایی معتقدند،مسکو تنها شهری در عالم است که در برابر حملات موشکی،مقاوم است
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۲ - ۱۹:۲۳    
دادستان کل سویس با تقدیم لائحه اتهام علیه تسیپی لیونی ،وزیر خارجه سابق رژیم صهیونیستی،خواستار محاکمه این عضو کنونی کنیست،به اتهام جنایت جنگی شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۲ - ۱۹:۲۳    
وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد: در حال حاضر حدود 1000 تروریست مسلح عضو داعش در مساحتی حدود 10 کیلومتر مربع از شهر موصل حضور دارند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۲۱:۲۳    
فرماندهی حشد الشعبی عراق،امروز پنج شنبه،اخبار رسانه های پیرامون ورود این نیروها به خاک سوریه را تکذیب کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۲۱:۲۳    
نائب رئیس حشد الشعبی عراق اظهار داشت: با کامل شدن آزادی عراق،ماموریت حفظ امنیت مرزهای عراق را به پلیس این کشور واگذار خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۲۱:۲۳    
وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که جنگنده های این کشور،در هفته اخیر، تلاش تروریست های داعشی برای فرار از رقه به سمت تدمر را ناکام گذاشته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۲۱:۲۳    
یک دختر فلسطینی،صبح امروز پنج شنبه،با شلیک گلوله نظامیان صهیونیست مجروح شد. نظامیان صهیونیستی مدعی شدند که این دختر با چاقو به آن ها حمله کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۳    
وزارت خارجه آمریکا از مجروحیت 11 شهروند آمریکایی درانفجار خونین روز گذشته کابل،پایتخت افغانستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۳    
در روزهای اخیر پل عابر پیاده جدیدی در محدوده پارک شهید دباغیان بندرعباس در حال ساخت است که قبل از تکمیل و قرار دادن پلکان به کانون تبلیغات محیطی تبدیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۳    
صبح امروز،طی انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در منطقه ای واقع در مرکز کابل، پایتخت افغانستان 80 نفر کشته و350 نفر دیگر مجروح شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۳    
جان کلود یونکر،رئیس کمیساریای اروپا،دیروز چهارشنبه گفت: اتحادیه اروپا باید به مذاکرات پیرامون پیوستن ترکیه به اروپا ادامه دهد ؛امابازگشت آنکارا به مجازات اعدام به معنای پایان این عملیات است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۳    
منابع دیپلماتیک و برخی منابع مسئول در دولت ایالت متحده،دیروز چهارشنبه،گفتند:دونالد ترامپ،رئیس جمهور آمریکا ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۳    
ریان مشعل،برادر موسس خبرگزاری اعماق وابسته به داعش،عصر دیروز چهارشنبه،با انتشار خبری در صفحه ی فیس بوک خود اعلام کرد که برادرش در حمله هوایی ائتلاف آمریکایی به استان دیرالزور سوریه کشته شده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۳    
رئیس کمیته عالی انقلاب یمن،وابسته به جماعت انصار الله،حمله دیروز، به نفت کش “ام تی موسکی” در جنوب تنگه باب المندب را یک سناریوی آمریکایی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۳    
رائد شاکر جودت، فرمانده پلیس فدرال عراق،امروز چهارشنبه، گفت: سازمان تروریستی داعش حدود 80 درصد از عناصر انتحاری خود را از دست داده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۳    
با وجود آنکه هرمزگان نقش مهمی در اقتصاد کشور و ترانزیت کالا دارد اما جاده های این استان از حداقل استاندارها برخوردار نیستند که مشکلات و حوادث جبران ناپذیری را برای مردم رقم زده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۱ - ۱۱:۲۳    
سرپرست دانشگاه پیام نور هرمزگان با اشاره به نقش نماز جماعت در وحدت و انسجام جامعه اظهار کرد: نماز جماعت مانند هر عبادتی با حفظ شرایط ظاهری و باطنی سبب کمال انسان می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۰۹:۲۳    
پیشروی فروچاله های میناب بصورت غیر مترقبه و ناگهانی حاشیه ناامنی را برای ساکنین این منطقه بوجود آورده به گونه ای با ادامه وضع موجود این شهرستان به یکباره در زمین بلیعده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۳    
انتقال باجه بلیط فروشی جزیره هرمز به خارج از محدوده اسکله موجب شده تا گردشگران و متقاضیان مسافرت های دریایی به این جزیره مسافت یک کیلومتری را برای تهیه بلیط طی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۳    
سرپرست دانشگاه پیام نور استان هرمزگان گفت: 40 درصد امتحانات دانشگاه پیام نور استان هرمزگان بصورت الکترونیکی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۷    
بی توجهی مسئولان نسبت به کاهش آسیب های اجتماعی ،خوابگاههای دانشجویی را به مکانی مستعد برای مصرف مواد مخدر و مشروبات تبدیل نموده تا نرخ اعتیاد در بین دانشجویان افزایش پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۳:۱۷    
با گذشت زمان در اثر بی توجهی و سهل انگاری مسئولان شهری و استانی نه تنها از پتانسیل خورها به نحو مطلوب استفاده نشده است بلکه با افزایش آلودگی ها سلامت شهروندان بندرعباسی را تهدید می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۷    
انتظار چهار ساله صیادان روستای گهردو بخش بمانی شهرستان سیریک برای تامین آب شرب همچنان به قوت خود باقی است و تلاش های صیادان و تعاونی صیادان روستا و مسئولان محلی نتیجه ای تاکنون در بر نداشته است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۷    
فوستر ، تیاری دسرهای خارجی محبوب در استان هرمزگان به دلیل وجود رنگ های غیر قابل مصرف، سرطانزا می باشند لذا توصیه می شود از مصرف آن جدا خودداری نمایید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۰۹:۱۷    
مدیر دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت برای مقابله با تشنگی در ایام ماه مبارک رمضان مواد غذایی خاصی را توصیه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۴ - ۰۹:۱۷    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هرمزپرس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی عصر امروز (چهارشنبه) در دیدار جمعی از فرماندهان ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۹:۱۷    
اخبار اولیه از این امر حکایت داشت که امیر قطر گفته است چون ایران یک قدرت اسلامی است، هیچ عقلانیتی در ادامه خصومت با ایران وجود ندارد اما ساعاتی بعد منابع قطری انتساب این اظهارات به امیر قطر را رد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۹:۱۷    
وقتی خون شهدا به ثمر نشست و خرمشهر از چنگال دشمنان رها شد، وزیدن پرچم سه رنگ ایران اوج اقتدار و نمایانگر رهایی بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۹:۱۷    
بحران کنونی دشت و جلگه میناب ناشی از مدیریت ناصحیح منابع آب می باشد که موجب شده این شهرستان قربانی توسعه بندرعباس شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۸:۱۷    
پکن که قبلا پیشنهاد داده بود تا کره شمالی آزمایشات موشکی و هسته ای خود را در ازای قطع مانورهای نظامی غرب در شبه جزیره کره متوقف کند ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۸:۱۷    
یک سخنگوی کاخ سفید با اشاره به جلسات استماع اخیر کنگره با حضور رئیس سابق سیا تأکید کرد که عدم تبانی میان تیم انتخاباتی رئیس جمهوری آمریکا و روسیه به اثبات رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۸:۱۷    
دونالد ترامپ از زمانی که به عنوان رئیس جمهور آمریکا سوگند یاد کرده، به طور متوسط هر ماه یکبار تحریم های جدیدی علیه ایران معرفی کرده است
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۳ - ۰۸:۱۷    
نخست وزیر انگلیس تأکید کرد که به دلیل احتمال بسیار زیاد وقوع حملات تروریستی جدید در این کشور، نیروهای ارتش در کنار نیروهای پلیس مسلح در مکان های عمومی مستقر می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۲ - ۰۸:۰۷    
زلزله ای به بزرگی 3٫8 ریشتر صبح امروز بندرعباس مرکز استان هرمزگان را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۷    
اسامی منتخبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای استان هرمزگان اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۷    
دادگاه بحرین امروز طی حکمی که قرائت آن با فشار مردم بارها به تعویق افتاد، آیت الله عیسی قاسم رهبر معنوی انقلاب این کشور و مسئولان دفتر وی را به حبس تعلیقی محکوم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۷    
در خلال سفر رئیس جمهور آمریکا به عربستان خطرناک ترین قرارداد تسلیحاتی خاورمیانه به ارزش 110میلیارد دلار بسته شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۷    
روزنامه نیویورک تایمز امروز یکشنبه نوشت: پکن به شکل هدفمند تلاش های سرویس اطلاعات آمریکا(سیا) را در چین از سال 2010 خنثی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۷    
آثار تاریخی و میراث فرهنگی استان هرمزگان که قدمت چند هزارساله دارد و سندی بر تاریخ کهن خلیج فارس است اکنون در سایه بی توجهی در معرض نابودی قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۹    
تبلیغات گسترده انتخابات شورای شهر بندرعباس در حالی رقم می خورد که تصاویر به نمایش گذاشته در تبلیغات محیطی، کوچه و خیابان های شهر را به ژورنالی بزرگ از پوشش و بزک تبدیل کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۹    
رهبر انقلاب اسلامی تاکید کردند: در مجموعه ی کشورهای ناامن منطقه، جمهوری اسلامی با امنیت و آرامش مشغول تدارک انتخابات است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ - ۲۲:۵۹    
نظرسنجی یک مؤسسه معتبر افکارسنجی حاکی است شوک اتحاد قالیباف و رئیسی تأثیر تعیین کننده ای در آرای مرددین داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۰    
نماینده مردم هرمزگان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه محرومیت زدایی یکی از هدایت گری های رهبری در انتخابات است، ادامه داد: نامزدی انتخاباتی که زندگی اشرافی دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۱۶:۰۰    
سرپرست دانشگاه پیام نور هرمزگان با اشاره به اینکه حضور حداکثری مردم در انتخابات باعث تثبیت و اقتدار نظام می شود، اظهار کرد: دانشگاه ها نقش بسزایی در انتخاباتی پرشور و باشکوه دارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۰    
شرکت سیمان هرمز الانوار با سرمایه گذاری 60 درصدی سیمان هرمزگان و هولدینگ اقتصادی الانوار با سرمایه گذاری 40 درصد بصورت رسمی در عمان افتتاح گردید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۰    
معاون نخست وزیر قرقیزستان گفت: آستانه با حذف بازرسی دامپزشکی در مرز قرقیزستان مخالف است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۰    
سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه در واشنگتن گفت: همکاری تسلیحاتی ما با طالبان بی اساس است و تا زمانیکه پیشنهاد های دولت وحدت ملی را بپذیرند، با این گروه کار می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۰    
کاخ سفید درباره سفر 26 اردیبهشت رئیس جمهور ترکیه به واشنگتن اعلام کرد که او و دونالد ترامپ درباره روابط دوجانبه و تعمیق همکاری برای مقابله با تروریسم، رایزنی می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۰    
وزارت خارجه یمن خطاب به کاخ سفید اعلام کرد که یمن خطری برای کسی ندارد و واشنگتن باید با منبع تروریسم در منطقه که در ریاض است، بجنگد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۲:۰۰    
ایرلند در شصت و نهمین سالروز اشغال فلسطین، اقدام به برافراشتن پرچم فلسطین بر فراز ساختمانی دولتی کرد و این اقدام، اعتراض رژیم صهیونیستی را در پی داشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۰    
بتسی دووس وزیر آموزش و پرورش آمریکا در مراسم فارغ التحصیلی دانشگاه بثون-کوکمان ایالت فلوریدا که دانشجویانش سیاه پوست هستند، توسط دانشجویان هو شد.
مشاهده نتایج بیشتر...