سه شنبه ۲۴ مهرساعت ۰۸:۰۸Oct 2018 16

حوزه علمیه خراسان (hozehkh.com)

حوزه علمیه خراسان 29 اسفند 1396 حوزه علمیه خراسان 28 فروردین 1397 حوزه علمیه خراسان 31 اردیبهشت 1397 حوزه علمیه خراسان 30 خرداد 1397 حوزه علمیه خراسان 31 تیر 1397 حوزه علمیه خراسان 30 مرداد 1397 حوزه علمیه خراسان 31 شهریور 1397 حوزه علمیه خراسان 1 مهر 1397 حوزه علمیه خراسان 2 مهر 1397 حوزه علمیه خراسان 3 مهر 1397 حوزه علمیه خراسان 4 مهر 1397 حوزه علمیه خراسان 5 مهر 1397 حوزه علمیه خراسان 6 مهر 1397 حوزه علمیه خراسان 7 مهر 1397 حوزه علمیه خراسان 8 مهر 1397 حوزه علمیه خراسان 9 مهر 1397 حوزه علمیه خراسان 10 مهر 1397 حوزه علمیه خراسان 11 مهر 1397 حوزه علمیه خراسان 12 مهر 1397 حوزه علمیه خراسان 14 مهر 1397 حوزه علمیه خراسان 15 مهر 1397 حوزه علمیه خراسان 16 مهر 1397 حوزه علمیه خراسان 17 مهر 1397 حوزه علمیه خراسان 18 مهر 1397 حوزه علمیه خراسان 19 مهر 1397 حوزه علمیه خراسان 20 مهر 1397 حوزه علمیه خراسان 21 مهر 1397 حوزه علمیه خراسان 22 مهر 1397 حوزه علمیه خراسان 23 مهر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۹    
نشست هم اندیشی حوزه علمیه و رسانه های تصویری، بایدها و نبایدها به همت کانون نخبگانی اهل قلم و هنر حوزه علمیه خراسان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۹    
دبیر شورای عالی توسعه فرهنگ قرآنی کشور بیان کرد: درک و عمل به قرآن، ما را به سر منزل مقصود خواهد رساند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۹    
دوره آموزشی تربیت مدرس معارف انقلاب اسلامی به همت معاونت فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان برگزار شد. عکس: حسین کریمی
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۳۹    
کارگاه مشاوره ارتباط موثر برای اساتید و مسئولین فرهنگی حوزه علمیه خراسان شمالی به همت مرکز مشاوره حوزه مدیریت حوزه علمیه خراسان در بجنورد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۹    
گارگاه های تقریرنویسی درس خارج به همت معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان در مدرسه علمیه عالی نواب برگزار شد. عکس: رضا ارقا
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۹    
حضرت آیت الله العظمی خامنه ای در همایش ده ها هزار نفری خدمت بسیجیان در ورزشگاه آزادی: جان کلام من در صحبت امروز عبارت است از، اوّل عظمت ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۱:۰۹    
در پی تدوین الگوی پایه ی اسلامی ایرانی پیشرفت که در آن، اهم مبانی و آرمان های پیشرفت و افق مطلوب کشور در پنج دهه ی آینده، ترسیم و تدابیر مؤثر برای دستیابی به آن طراحی شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۴:۰۷    
جلسه والدین طلاب و مسئولان مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کوهسرخ با حضور 300 نفر برگزار و در جریان آن از 15 نفر از طلاب ممتاز مدرسه تقدیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۷    
دوره دانش افزایی اساتید تجوید، نهج البلاغه، تفسیر و علوم قرآن به همت اداره امور اساتید معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان برگزار شد. عکس: مصطفی بزرگمهر
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۷    
مسئول حوزه مدیریت حوزه علمیه خراسان با اشاره باینکه جنگ امروز جنگ عقیده هاست گفت: این جنگ، شگردها و ابزارهای خاص خود را می طلبد و ضروری است که در آن با مدیریت و تعمق بیشتری وارد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۷    
جلسه اخلاق مدرسه علمیه امام صادق(ع) بردسکن با حضور مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه بردسکن برگزار شد که به تبیین انواع شکر و درجات آن اختصاص داشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۰۹:۰۶    
کارگاه تلبس طلاب حوزه علمیه خراسان به همت حوزه مدیریت این حوزه در مدرسه علمیه عالی نواب برگزار شد. عکس: رضا ارقا
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۸:۳۵    
همایشی با عنوان اربعین حسینی؛ فرصت ها و تهدیدها با همکاری معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان و دفتر پژوهشکده حج و زیارت خراسان رضوی در مدرسه علمیه سلیمانیه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۸:۳۵    
معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان عنوان کرد: آموزش مبلّغین با هدف مقابله با تهدیدها و استفاده از فرصت های گسترده اربعین حسینی با جدّیت پیگیری می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۸:۳۵    
مسئول کمیته فرهنگی اربعین در خراسان رضوی عنوان کرد: اختلاف افکنی های مذهبی، نژادی و قومی و قبیله ای یکی از حربه های قدیمی دشمنان است که آن را از ماه ها قبل برای تضعیف اربعین حسینی نیز به کار گرفته ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۵    
جلسه سران قوای سه گانه با موضوع مسائل اقتصادی به مدت دو ساعت و نیم در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۵    
حجت الاسلام والمسلمین علیزاده موسوی گفت: هرچند که زوّار امام حسین (علیه السلام) با تکیه بر شور و عشق گام در مسیر اربعین می گذارند اما طبیعی است که شبهات ایجاد شده توسط دشمنان به گوش ایشان برسد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۵    
مصاحبه علمی سطح چهار مدرسه علمیه عالی نواب در دو رشته فقه مقارن و کلام جدید امروز برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۵    
مصاحبه علمی سطح چهار مدرسه علمیه عالی نواب در دو رشته فقه مقارن و کلام جدید برگزار شد. عکس: مصطفی بزرگمهر
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۲۱:۳۵    
معاون آموزش حوزه علمیه خراسان در جمع مدیران مدارس علمیه خواهران گفت: اولویت این معاونت، انجام امور ستادی و واگذاری امور صفی به مدارس علمیه است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۰ - ۲۱:۳۵    
معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان در جمع مدیران مدارس خواهران گفت: بحث پژوهش دیربازده است و نباید فقط در قالب کلاس مهارتی دنبال شود بلکه باید در تمام مواد آموزشی طلبه جاری باشد و لازمه آن این است که ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۴    
معاون فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان در جمع مدیران مدارس خواهران گفت: اولین طرح محامین در گذشته اجرا شد که سبقت حوزه های علمیه خواهران بر برادران مشهود بود و در هفته های آینده برنامه دومین طرح ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۴:۳۴    
صد و پنجاه و چهارمین شماره خط حزب الله منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۴    
حضرت آیت الله العظمی خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، در همایش بزرگ اقتدار عاشورایی بسیج و اجتماع باشکوه ده ها هزار نفر از بسیجیان و جوانان پُرشور و انقلابی در ورزشگاه یک صد هزار نفری آزادی تهران ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۴    
مرکز مشاوره حوزه علمیه خراسان مسابقه کودکان و نوجوانان عاشورایی را، ویژه سنین 7 تا 17 سال، برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۴    
معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه امسال مسئولیت تبلیغی ایام دهه آخر صفر برای زائران پیاده حرم مطهر رضوی بر عهده معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۳:۳۳    
مسئول حوزه مدیریت حوزه علمیه خراسان عنوان کرد: مردم طلاب را به عنوان نماد دینداری می شناسند، بنابراین حوزویان باید با درک مسئولیت، تحصیل عمیق و تهذیب، برای انجام رسالت طلبگی مهیا شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۳:۳۳    
بررسی ماهیت واقعی و نقد احمد الحسن موضوعی بود که در دوره دانش افزایی اساتید علوم عقلی از سوی معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۲    
مراسم معارفه مدیر مدرسه علمیه فولاد تربت حیدریه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۲۲    
مسئول گروه رجال پژوهی معاونت پژوهش حوزه علمیه خراسان گفت : نقش بی بدیل حدیث در کشف مواد أولیه إستنباط، باعث شده علوم حدیث همچون علم رجال، جایگاهی مقدم بر سایر علوم اسلامی مثل فقه، کلام ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۳:۲۱    
رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی حجةالاسلام الله نور کریمی تبار را به عنوان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر ایلام منصوب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۲:۵۱    
استاد کارگاه تقریر نویسی درس خارج حوزه علمیه خراسان، گفت: مهم ترین کارکرد دروس خارج، آشنایی طلاب با شیوه حل مسائل فقهی و اصولی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۰۹:۵۱    
کارگاه آموزشی و بصیرت افزایی فرقه های انحرافی ویژه طلاب سطح2 به بالا، مبلغین اربعین و ائمه جماعات حاشیه شهر مشهد، پنجشنبه 19 مهرماه در مدرسه علمیه سلیمانیه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۰۹:۲۱    
یک پژوهشگر و کارشناس علوم عقاید تاکید کرد: اساتید دروس عقاید با وجود همه تلاشی که دارند می بایست با توجه به شرایط امروز، نسبت به تدریس آن اهتمام ویژه تری داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۳:۵۱    
رئیس دفتر تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، گفت: یکی از مشکلات جامعه امروزی این است که مردم خود را درگیر مادیات و خرید و فروش طلا و دلار می کنند، اما انسان عاقل کسی است که عمرش خالی از علم نباشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۲:۵۱    
دوره دانش افزائی اساتید علوم عقلی با همکاری معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان و دفتر تبلیغات اسلامی با موضوع : نقد مدعی یمانی در مدرسه علمیه سلیمانیه برگزار شد. عکس: مصطفی بزرگمهر
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۲:۵۱    
آیین تکریم ومعارفه مدیر مدرسه علمیه الزهرا (سلام الله علیها) بجنورد برگزار شد
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۲:۵۱    
معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان گفت: تقاضا از حوزه علمیه خراسان در چنین نمایشگاه هایی، پاسخگویی به نیازهای مختلف جامعه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۲:۵۱    
حجت الاسلام غلام محمد بررودی سدهی، طی حکم مدیر حوزه علمیه خراسان، به عنوان مدیر جدید مدرسه علمیه امام صادق(ع) چمن آباد منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۴:۲۲    
حجت الاسلام علی گوهری طی حکم مدیر حوزه علمیه خراسان، به عنوان مدیر جدید مدرسه علمیه حَسَنیه کاخک معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۲    
مسئول حوزه مدیریت حوزه علمیه خراسان بیان کرد: سه رکن عمل، اخلاق و جریان شناسی ، از وظایف مدیران است و از همین رو باید بینش و آگاهی لازم را در اختیار جامعه قرار دهند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۷:۴۱    
متن زیر گزارشی از حضور خبرنگار حوزه علمیه خراسان در جمع طلاب، اساتید، علما و فضلای بازدید کننده از چهارمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی حوزه علمیه خراسان در مدرسه علمیه آیت الله العظمی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۵:۱۱    
یکی از اساتید حوزه و دانشگاه گفت: باید کتاب هایی که جنبه تقریبی میان شیعه و سنی داشته و عاملی در ایجاد وحدت میان شیعه و سنی است، در فضای نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی حوزه علمیه خراسان ارتقا پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه در مجلس شورای اسلامی، گفت: سکوت در فتنه خیانت است چون کمترین اثر آن، کاشتن بذر تردید در دل مردم است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۴:۴۰    
مسئول حراست و بررسی حوزه علمیه خراسان در جمع مدیران مدارس علمیه خواهران، گفت: نقشه راه، مهمترین مساله در مدیریت است و بدون آن نمی توان کاری را از پیش برد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۲:۰۵    
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه امام صادق (ع) با تاکید بر اینکه حوزه های علمیه با توجه به نیاز امروز، باید مسئله محور عمل کنند، گفت: چرا بعضی مسائل که جزو نیازهای اولیه کشور می باشد، بر زمین مانده است؟
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۱:۳۵    
همه طلاب مبلّغ و زائر پایه سوم به بالا با حداقل سن 21 سال می توانند تا پایان روز چهارشنبه 18 مهرماه به پورتال طلبگی خود مراجعه کرده و در این دوره آموزشی ثبت نام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۱:۰۵    
حجت الاسلام والمسلمین سجادی زاده با تاکید بر این که مدیران آستانه تحمل خود را بالا ببرند، گفت: توجه به نقاط اشتراک در کار و زندگی به تحمل افراد در یک محیط بسیار کمک می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۱۰:۰۵    
نشست مدیران مدارس علمیه خواهران خراسان در مدرسه فاطمه الزهرا (سلام الله علیها) توس مشهد برگزار شد. عکس: نجمه موسوی
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۴:۲۷    
متن زیر گفتگویی با حجت الاسلام محمدرضا وحیدی شریف، طلبه سال هشتم دروس خارج حوزه علمیه خراسان و مدرس سطح یک و دو است که ضمن تدریس در حوزه، در ورزش رزمی نیز قهرمان، استاد و متخصص می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۰۹:۵۸    
رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد (ص) با حضور چندین هزار نفر از بسیجیان استان خراسان رضوی در صحن جامع رضوی حرم مطهر امام رضا علیه السلام برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۰۹:۵۸    
نشست اولی الابصار و اولی الالباب به همت معاونت فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان برگزار شد. عکس: رضا ارقا
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۰۹:۵۸    
مراسم آغاز سال تحصیلی حوزه علمیه خراسان با حضور حضرات آیات، اساتید معظم، فضلای گرانقدر، روحانیان و طلاب محترم و با سخنرانی آیت الله سید احمد علم الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۰۹:۵۸    
مدیر اطلاع رسانی و توسعه فرهنگ پژوهش حوزه علمیه خراسان از مشارکت بالغ بر 150 مدرسه علمیه برادران و خواهران خراسان رضوی، شمالی و جنوبی در طرح تجهیز کتابخانه های مدارس این حوزه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۰۸:۵۸    
دوره دانش افزایی اساتید اصول به همت اداره امور اساتید معاونت آموزش حوزه علمیه خراسان برگزار شد. عکس: مصطفی بزرگمهر
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۰۸:۵۸    
رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی با بیان این که نمایشگاه می تواند به عنوان مبداء تعامل مجموعه های در ارتباط با نشر کتب فقهی باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۶:۵۵    
یکی از اساتید حوزه علمیه خراسان در حاشیه چهارمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی این حوزه گفت: اصل تشکیل چنین نمایشگاه هایی موجب تقویت بنیه علمی دانش پژوهان و اساتید خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۶:۵۵    
حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) رهبر انقلاب اسلامی صبح امرزو (پنج شنبه) در همایش ده ها هزارنفری خدمت بسیجیان در ورزشگاه آزادی حضور یافتند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۷:۵۵    
استاد حوزه علمیه خراسان گفت: نخبگان حوزه و پژوهشگران باید درباره مسائل اقتصادی، سیاسی و عناوین روز جامعه مطالبی بنویسند که گرهی از گره های موجود حکومت اسلامی را گشوده و مشکلی را مرتفع کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۷:۲۵    
کارگاه دانش افزایی نقد جریانات انحرافی مهدویت با محوریت نقد یمانی موهوم (احمد الحسن البصری) ویژه اساتید مدارس علمیه برادر مشهد و همچنین مبلغان تخصصی اربعین، 15 و 16 مهرماه در مدرسه علمیه سلیمانیه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۷:۲۵    
مسئول هیات اندیشه ورز اقتصاد و الگوی پیشرفت اسلامی گفت: باید عرضه کتاب مبتنی بر نیاز و تقاضا باشد و انواع مختلف مجموعه های پژوهشی با ارائه توانمندی های خود بتوانند علاقه مندان را سوق به سوی پژوهش ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۶:۵۵    
مدیر ترویج و گسترش پژوهش حوزه علمیه خراسان از برگزاری اولین مرحله کارگاه اصول و فنون تقریر نویسی درس خارج در سال97خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۶:۱۵    
اختصاص زمان ویژه برای بازدید بانوان، رشد 52درصدی حضور ناشران، عرضه بن کارت الکترونیک و رشد 100درصدی بازدیدکنندگان را می توان از نکات برجسته چهارمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی حوزه علمیه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۴:۴۵    
طلاب نظام متفرقه حوزه علمیه خراسان می بایست بر اساس جدول معادل سازی دروس نظام متفرقه سطح یک با مقطع عمومی این سطح، در امتحانات این دوره شرکت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۰۸:۳۵    
دوره تخصصی تربیت پژوهشگر هنر و رسانه برای برادران و خواهران حوزه علمیه خراسان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۰۸:۳۵    
قائم مقام معاون سیمای رسانه ملی یادآور شد: دشمن قوی تر و جذاب تر و با استفاده از حدود 300 شبکه ماهواره ای برضد اسلام، روحانیت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۲۳:۰۵    
مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: امروز هنر و رسانه و فضای مجازی حرف نخست را در دنیا می زند و شبکه های تلویزیونی به طور جذابی کار می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۷:۳۰    
طلبه مشهدی در رشته هاپکیدو به اردوی تیم ملی جهت اعزام به مسابقات آسیایی 2018 و جهانی 2019 راه یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۴:۳۰    
استاد درس خارج حوزه علمیه خراسان در بازدیدی که از غرفه های نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی داشت، گفت: به طور کلی این نمایشگاه سطح خوبی داشت، ولی با این حال انتظار است در حوزه کتب تخصصی برتر از این باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۴:۳۰    
عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان توصیه کرد: نویسندگان به مطالب و عرصه هایی بپردازند که دیگران در آن راستا اقدام نکرده اند و قلم نزده اند تا ثمرات فراوان تری کسب شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۳:۳۰    
استاد درس خارج حوزه علمیه خراسان گفت: برپایی نمایشگاه پدیده مبارکی است و برکات ارزنده ای از جمله ترویج فرهنگ کتابخوانی و تجهیز کتابخانه های مدارس را به بار می آورد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۰۸:۳۰    
مراسم شروع سال تحصیلی مدرسه علمیه امام صادق علیه السلام شهرستان بردسکن برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۰۸:۳۰    
مراسم تجلیل از برترین های پژوهشی حوزه علمیه مهدیه عجل الله تعالی فرجه الشریف تربت جام برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۰۰:۰۰    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی بیان کرد: همه عرصه های غیبت فقها و علما، زمینه سازی حاکمیت سکولاریزم غرب را فراهم می آورد، ورود به مباحث حاکمیتی، یکی از ضروریات فقه است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۲۲:۳۰    
نشست مشترک آیت الله سید مصباح عاملی مدیر حوزه علمیه خراسان با محسن حاجی میرزائی دبیر هیات دولت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۲۲:۳۰    
نتایج مسابقه کتابخوانی دشمن شناسی از منظر مقام معظم رهبری (دام ظله العالی) اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۳:۳۱    
طلاب و اساتید مدرسه علمیه امام خمینی (ره) کوهسرخ مزار پنج شهید گمنام شهر ریوش را غبارروبی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۳:۰۱    
رهبر معظم انقلاب، فرمان خداوند متعال برای تجمع مسلمانان در یک زمان و مکان خاص برای انجام فریضه حج را حامل جنبه ها و پیام های سیاسی مهمی همچون لزوم ارتباط و هم افزایی مسلمانان و نشان دادن اقتدار امت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۱    
مسئول غرفه نصایح و از پیشکسوتان عرصه کتاب، با بیان این که سطح نمایشگاه نسبت به دوره های قبلی رشد چشمگیری داشته گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۱    
مسئول پژوهش مدرسه علمیه رشید هجری گفت: با توجه به منویات مقام معظم رهبری در راستای مطالعه و تولید محوری ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۱    
معاون فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان گفت: چهارمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی در سطح خود به عنوان خیزشی در عرصه ترویج فرهنگ کتابخوانی و تامین نیازهای پژوهشی مدارس علمیه و پژوهشگران می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۷:۵۵    
مسئول واحد خواهران مدیریت حوزه علمیه خراسان شمالی، گفت: 40 طلبه ممتاز پژوهشی به همراه مسئولان پژوهش و کتابداران مدارس علمیه خواهران خراسان شمالی از چهارمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۷:۲۵    
پنجمین نشست دانش افزائی بصیرتی سیاسی به همت معاونت فرهنگی اجتماعی حوزه علمیه خراسان برگزار شد. عکس: رضا ارقا
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۱:۵۰    
ظهر یکشنبه و پس از برگزاری مراسم هفتمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت که در آن تقریظ حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(مدظله العالی) بر کتاب فرنگیس منتشر شد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۰۷:۵۰    
معاون پژوهش حوزه علمیه خراسان گفت: نظام آموزشی حوزه در حد اعلا به عنوان نهاد فرهنگی آموزشی این را وظیفه خود دانسته که هرچه در توان دارد، در راستای تحکیم فرهنگ مطالعه و پژوهش قدم بردارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۰۷:۵۰    
سیره معصومین و بزرگان، اخلاق، تربیت، عرفان، اجتماعی و سیاسی، گفتارها، حقوق زن، آشنایی با علوم اسلامی، اصول عقاید فلسفه، تاریخ، فلسفه تاریخ ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۰۷:۵۰    
یکی از طلاب حوزه علمیه خراسان در بازدید از نمایشگاه کتب حوزوی ضمن پیشنهادی در زمینه تعبیه پایگاه جستجوی کتب در فضای نمایشگاهی گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۰۷:۵۰    
مدیر حوزه چاپ و انتشارات مرکز مدیریت حوزه های علمیه گفت: این دوره از نمایشگاه فوق العاده پرشور و استقبال نیز بی نظیر بوده است و همه ناشران از جهت رشد و بالندگی چهارمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی رضایت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۰۷:۲۰    
انتشارات علامه طباطبائی(ره) در چهارمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی با ارائه مجموعه قابل توجهی از کتب علمی پژوهشی در حوزه های مختلف علوم و معارف اسلام پذیرای طلاب پژوهشگر حوزه علمیه خراسان می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۳:۴۹    
انتشارات دارالفکر بیروت لبنان به عنوان یکی از ارائه کنندگان کتاب های منبع در چهارمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی حوزه علمیه خراسان در مدرسه علمیه آیت الله العظمی خوئی(ره) حضور فعال و ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۹    
غرفه مرکز تحقیقات کامپیوتری علوم اسلامی در چهارمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی حوزه علمیه خراسان در مدرسه آیت الله العظمی خوئی(ره) بالغ بر 165 عنوان نرم افزار ارائه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۹    
معاون آموزش حوزه علمیه خراسان گفت: امید است دستاورد نمایشگاه عمق بخشی به مسائل آموزشی در قالب استفاده طلاب از منابع کمک آموزشی و تولیدات علمی جدید باشد و اهداف معاونت پژوهش در این راستا محقق شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۰۸:۴۹    
دکتر پور محمدی قائم مقام معاون سیما در امور محتوایی با آیت الله عاملی مدیر حوزه علمیه خراسان دیدار کرد. عکس: علیرضا ابراهیم پور
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۰۸:۳۱    
نشر معارف نهاد رهبری در دانشگاه ها با عرضه کتاب های عمومی در زمینه های سیاسی، اقتصادی و مذهبی، در چهارمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی حوزه علمیه خراسان، حضور دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۰۸:۳۱    
مراسم آغاز سال تحصیلی حوزه علمیه خراسان پنجشنبه 5 مهرماه 97 در مدرسه علمیه عالی نواب برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۶ - ۱۷:۱۰    
مدیر حوزه علمیه خراسان گفت: تحول در حوزه های علمیه الزام تاریخی دارد و این الزام تاریخی به سبب ماهیت حوزه های علمیه و رسالتی است که آنان در زمینه پاسخگویی در شرائط مختلف در همه عصر های تاریخی برعهده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۶:۰۱    
دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی کشور گفت: چهارمین نمایشگاه تخصصی کتب حوزوی و معارف اسلامی حوزه علمیه خراسان از آرامش و زیبایی بصری به همراه سادگی و بی پیرایگی خاصی برخوردار است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۵:۳۱    
مراسم آغاز سال تحصیلی حوزه علمیه خراسان با حضور حضرات آیات، اساتید معظم، فضلای گرانقدر، روحانیان و طلاب محترم و با سخنرانی آیت الله سید احمد علم الهدی، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۵:۳۱    
مسئول غرفه دار الکتب الاسلامیه گفت : ناشران تلاش کنند کتب استخوان دار و منابعی را منتشر کنند که اساسا بتوان قویا پشت آن ایستاد و ناشران بدانند آنچه نشر می دهند باید وسیله هدایت باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۵:۳۱    
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی بیان کرد: طلاب باید با علم به مبداء، معاد و موقعیت شناسی در مسیر دریافت و تبیین علم، در راستای ساحت اهل بیت(ع) قرار گیرند.
مشاهده نتایج بیشتر...