جمعه ۰۳ اسفندساعت ۲۰:۲۰Feb 2019 22
 

خبرهای خانه ملت 31 خرداد 1397 - icana.ir

 
خانه ملت 29 اسفند 1393 خانه ملت 1 دی 1394 خانه ملت 30 اسفند 1395 خانه ملت 29 اسفند 1396 خانه ملت 26 فروردین 1397 خانه ملت 31 اردیبهشت 1397 خانه ملت 1 خرداد 1397 خانه ملت 2 خرداد 1397 خانه ملت 3 خرداد 1397 خانه ملت 4 خرداد 1397 خانه ملت 5 خرداد 1397 خانه ملت 6 خرداد 1397 خانه ملت 7 خرداد 1397 خانه ملت 8 خرداد 1397 خانه ملت 9 خرداد 1397 خانه ملت 10 خرداد 1397 خانه ملت 11 خرداد 1397 خانه ملت 12 خرداد 1397 خانه ملت 13 خرداد 1397 خانه ملت 14 خرداد 1397 خانه ملت 15 خرداد 1397 خانه ملت 16 خرداد 1397 خانه ملت 17 خرداد 1397 خانه ملت 18 خرداد 1397 خانه ملت 19 خرداد 1397 خانه ملت 20 خرداد 1397 خانه ملت 21 خرداد 1397 خانه ملت 22 خرداد 1397 خانه ملت 23 خرداد 1397 خانه ملت 24 خرداد 1397 خانه ملت 25 خرداد 1397 خانه ملت 26 خرداد 1397 خانه ملت 27 خرداد 1397 خانه ملت 28 خرداد 1397 خانه ملت 29 خرداد 1397 خانه ملت 30 خرداد 1397 خانه ملت 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۷:۱۱    
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به پیشرفت 45 درصدی احداث آزادراه جنوبی تهران گفت: به دنبال جمع آوری باراندازها از شهر تهران و انتقال آن ها به منتهی علیه جنوب شرق شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) هستیم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۳:۱۷    
نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: کسانی جای جلاد و شهید را عوض می کنند، در حال حاشیه سازی هستند چرا که می خواهند اصل قضیه را زیر سؤال ببرند و یا موضوع عقبه آنها را پوشش دهند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۱:۱۶    
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: چه لزومی دارد کشور ما وارد معاهداتی شود که عمده آن زیان و ضرر است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۲۱:۱۱    
رئیس و جمعی از معاونان و مدیران ارشد صداوسیما با آیت الله مکارم شیرازی دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۹:۳۱    
وزیر نفت گفت: تلاش آمریکا برای اعمال فشار بر ایران، مهم ترین عامل رشد قیمت نفت در هفته های اخیر بوده است و آنها بزودی به ناکارآمدی روش های خود پی می برند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۴:۰۰    
معاون اول رئیس جمهور گفت: مردمی که نسبت به آینده مایوس باشند، به هیچ کاری دست نمی زنند و ممکن است به اقدامات پرخاشگرانه روی آورند پس وظیفه نخبگان این است که از سرمایه اجتماعی حفاظت کنند و امید به ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۳:۱۸    
کنفرانس بین المللی آب در دوشنبه پایتخت تاجیکستان با حضور اردکانیان وزیر نیرو، صفری عضو کمیسیون انرژی، کوسه غراوی عضوکمیسیون عمران و فنایی سفیر ایران در تاجیکستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۱:۴۸    
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: جنگ امروز جنگ آتش ها نیست، جنگ اقتصادی و روانی است، این را که می توانیم اداره کنیم، خطر زیادی ندارد، همت، اراده، عزم، روحیه انقلابی، تدبیر و تفکر ابزار این جنگ است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۱:۴۴    
علت آن که برخی نیروهای غرب گرا نامه مذاکره مستقیم با آمریکا را نوشتند این بود که آن ها نمی خواهند کشور در مسیر استقلال از غرب حرکت کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۱ - ۱۱:۳۷    
دستیار رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی گفت: دولت در تصویب تعیین محل های خاص برای تجمعات حسن نیت داشت، این به عنوان یک حق در منشور حقوق شهروندی و قانون اساسی آمده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۹:۴۸    
عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه با بیان اینکه تسهیلاتی به پیام رسان های داخلی پرداخت نشده است، گفت: 25 میلیون نفر کاربر تلگرام طلایی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۳۱    
بررسی های میدانی نشان می دهد حجم معاملات مسکن در بازار تهران با کاهشی قابل توجه در دو هفته اخیر روبرو شده است . کاهشی که اعضای صنف مشاوران املاک از آن به عنوان رکود این بازار یاد می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۳۱    
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اختصاص ارز 4200 تومانی به کالاهای اساسی و ضروری و حذف سایر کالاها برای جلوگیری از ایجاد رانت است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۸:۰۳    
دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز (پنجشنبه 31 خرداد) در نشست شورای عالی استان ها با تاکید بر عدم نگاه منفی به کار شوراها گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۵۱    
عضو مجمع نمایندگان مازندران مجلس با بیان اینکه به علت آلودگی رودخانه ها و دریاها ماهیان خاویاری نمی توانند تخم ریزی کنند، گفت: امروزه صید و تولید خاویار از دریای خزر به صفر رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۹    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر اینکه ایران کشور مطرح در حوزه هسته ای دنیاست، گفت: ایران قائل به تبادل تجارب هسته ای با نروژ است زیرا معتقد به پرداخت سهم خود در پیشرفت هسته ای و تنها در ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۴۲    
واگذاری بازرسی و نظارت بر بازار به اتاق اصناف در اواسط دولت یازدهم، امروز کار را به جایی رساند که عملا وزیر دادگستری با بیان اینکه اختیارات سازمان تعزیرات برای شرایط عادی جواب می دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۷:۱۵    
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی گفت: امضاکنندگان این نامه ننگی ابدی برای خود ثبت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۳۹    
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان این که طرح جنایتکارانه دشمنان ملت ایران را آب دیده تر می کند ، گفت: با به هم زدن مرزها 100 سال دیگر درگیری به منطقه تحمیل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۳۷    
به دنبال لایحه جدیدی برای احزاب هستیم که توسط دولت به مجلس ارایه شود یا اگر دولت انجام ندهد به صورت طرح از طریق نمایندگان مجلس پیگیری می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۳۰    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: احتکار خودرویی که برخی ها صحبت آن را به میان آوردند غیرقابل تصور است چرا که محصول تولید شده نمی تواند در انبار و یا سوله ای نگهداری شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۶:۳۰    
بعد از نوسان بازار ارز دولت برای کنترل اوضاع و حذف سوداگری، عرضه و توزیع دلار را کانالیزه و قیمت رسمی را 4200 اعلام کرد اما در صحنه عمل دلار 4200 تومانی نتوانست جلوی رشد قیمت ها را در بازار بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۵:۲۰    
عضو شورای مشورتی جبهه اصلاحات گفت:پارلمان اصلاحات جای شورای مشورتی را به عنوان ناظر بر شورای عالی سیاستگذاری گرفت اما این به معنای انحلال شورای مشورتی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۴:۳۳    
17 صیاد ایرانی ربوده شده توسط دزدان دریایی سومالی، به وطن بازگشتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۴:۱۸    
پیام مقام معظم رهبری به کاروان تیم ملی جمهوری اسلامی ایران در روسیه ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۳:۴۰    
آل اسحاق با بیان تأکید بر لزوم ایجاد تغییرات در کابینه گفت: تغییرات در کابینه باید صورت گیرد اما تشخیص اینکه لازمه این کار تغییر مدیران یا سیاست ها باشد است برعهده رئیس جمهوری است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۳:۱۲    
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضائی مجلس شورای اسلامی طی پیامی از مهران مدیری، رامبد جوان و احسان علیخانی تقدیر و تشکر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۴۰    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به حضور خانواده ها در ورزشگاه آزادی برای تماشای مسابقه فوتبال ایران و اسپانیا، گفت: خانواده ها در فضایی آرام و شاد، سالم و به تشویق ملی پوشان نشستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۹    
حمیدرضا حاجی بابایی گفت: مگر اصولگرایان و اصلاح طلبان جزو اصول دین هستند که نتوان از آنها عبور کرد؟ این یک امر طبیعی است که اصلاح طلب و اصولگرا ممکن است در یک برهه زمانی مورد توجه مردم قرار نگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۴    
عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به رفتارهای بی منطق ترامپ در ماه های اخیر، گفت: جمهوری اسلامی خواهان روابط دوستانه با همه کشورهای دنیا است به شرط آنکه تحقق تعهدات متقابل و احترام به ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۳۲    
یکصد و هفتاد و چهارمین نشست اوپک فردا در حالی با حضور وزرای نفت و نمایندگان کشورهای صادرکننده نفت برگزار می شود که روسیه و عربستان بر سر افزایش تولید تا سقف یک میلیون بشکه نفت متحد شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۲۷    
نکته مهمی که دولت باید به آن توجه کند کم کردن حاشیه های اطراف خود است حاشیه هایی که سازندگانش می خواهند با آنها دولت را سرگردان و معطل تصمیمات بیرونی نگه دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۲:۰۰    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به حضور خانواده ها در ورزشگاه آزادی برای تماشای مسابقه فوتبال ایران و اسپانیا ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۱:۳۵    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به رفتارهای خصمانه آمریکا، گفت: آمریکا برای مذاکره با ایران باید به تمام خطوط قرمز و مطالبات ملت احترام بگذارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۱:۲۷    
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر کاهش دیوان سالاری در کشور گفت: هر چه سیطره مدیریت را پهن کرده و دیوان سالاری را در کشور کاهش دهیم به نفع ما بوده که البته نیاز به گفتگو دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۱:۱۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی درباره سرانجام الحاق دولت ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تامین مالی تروریسم گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۰:۰۹    
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در خصوص عدم به کارگیری آموزشیاران نهضت سوادآموزی به بهانه مشخص نبودن تعریف دقیقی از واژه تجمیعی در قانون اصلاح تبصره 10 ماده 17 قانون تعیین تکلیف ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۰:۰۳    
عضو کمیسیون اصل نود مجلس، گفت: در راستای ساماندهی قانون باید علاوه بر افزایش و تقویت ضمانت اجرایی برای ایجاد فضای امن برگزاری تجمعات، حق اعتراض و تجمع برای گروه های تقاضا قائل شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۱۰:۰۲    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با تاکید بر اینکه تشکیل وزارت محیط زیست به صلاح و نفع کشور نیست، گفت: مشکلات محیط زیست با تغییر ساختار سازمانی حل نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۸:۲۶    
عضو کمیسیون انرژی مجلس، گفت: نمایندگان 4 شهرستان فیروزآباد، جهرم، داراب و فسا به هیچ وجه راضی به انتقال طرح احداث پتروشیمی های این شهرها به عسلویه نیستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۱ - ۰۸:۲۰    
عضو کمیسیون بودجه مجلس با بیان اینکه با 50میلیون تومان از طریق صنایع دستی شغل ایجاد می شود که در قیاس سایر بخش ها عدد بسیار پایینی است ...