جمعه ۰۳ اسفندساعت ۱۹:۵۶Feb 2019 22
 

خبرهای خانه ملت 31 تیر 1397 - icana.ir

 
خانه ملت 29 اسفند 1393 خانه ملت 1 دی 1394 خانه ملت 30 اسفند 1395 خانه ملت 29 اسفند 1396 خانه ملت 26 فروردین 1397 خانه ملت 31 اردیبهشت 1397 خانه ملت 31 خرداد 1397 خانه ملت 1 تیر 1397 خانه ملت 2 تیر 1397 خانه ملت 3 تیر 1397 خانه ملت 4 تیر 1397 خانه ملت 5 تیر 1397 خانه ملت 6 تیر 1397 خانه ملت 7 تیر 1397 خانه ملت 8 تیر 1397 خانه ملت 9 تیر 1397 خانه ملت 10 تیر 1397 خانه ملت 11 تیر 1397 خانه ملت 12 تیر 1397 خانه ملت 13 تیر 1397 خانه ملت 14 تیر 1397 خانه ملت 15 تیر 1397 خانه ملت 16 تیر 1397 خانه ملت 17 تیر 1397 خانه ملت 18 تیر 1397 خانه ملت 19 تیر 1397 خانه ملت 20 تیر 1397 خانه ملت 21 تیر 1397 خانه ملت 22 تیر 1397 خانه ملت 23 تیر 1397 خانه ملت 24 تیر 1397 خانه ملت 25 تیر 1397 خانه ملت 26 تیر 1397 خانه ملت 27 تیر 1397 خانه ملت 28 تیر 1397 خانه ملت 29 تیر 1397 خانه ملت 30 تیر 1397 خانه ملت 31 تیر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۰۹:۱۹    
نمایندگان مردم در خانه ملت تعاریف اصطلاحات مندرج در لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان را تصویب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۹:۱۱    
هفته گذشته حمیدرضا حاجی بابایی، رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس در نامه ای به رئیس جمهور از فروش اردوگاه دانش آموزی باهنر در سال 95 به یک سوم قیمت گلایه و خواستار برخورد با مسببین شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۳    
نمایندگان در جریان بررسی طرح اصلاح قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان، با اصلاح این قانون، استثناها در به کارگیری بازنشستگان را کاهش دادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۲۰:۳۱    
حمیدرضا ترقی جانشین محمّدجواد آرین منش، دبیر حزب مؤتلفه اسلامی در خراسان رضوی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۷:۲۹    
شاید کلیدواژه مادرجنگ ها یا مادر صلح های حسن روحانی، منطقه را در آرامش قرار دهد و برای همیشه "دیپلماسی جنون" ترامپ، آمریکا را از مناسبات بین المللی و منطقه ای دور کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۶:۳۲    
نماینده زرتشتیان در مجلس شورای اسلامی از ریاست مجلس به خاطر پیگیری طرح حضور پیروان ادیان الهی در انتخابات شوراهای شهر و روستا قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۵:۵۲    
رؤسای کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی با دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی، و کاظم جلالی، رئیس مرکز پژوهش ها، دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۴:۳۲    
رئیس جمهور با بیان اینکه ما اهل تجاوز و تدافع نیستیم و به دنبال بازدارندگی هستیم، تاکید کرد: توان ایران اسلامی، توان بازدارندگی است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۲:۱۵    
وزارت اطلاعات با انتشار اطلاعیه ای بار دیگر اظهارات یک نماینده در مورد حضور مدیران دوتابعیتی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۰:۵۳    
نشست کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی صبح امروز دوشنبه 1 مرداد 1397 با حضور محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و سیدابوالحسن فیروزآبادی دبیرشوارای عالی فضای مجازی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۹:۰۹    
دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم ترحیم زنده یاد سیدحسن حقانیان، پدر سیدوحید حقانیان معاون امور ویژه دفتر مقام معظم رهبری حضور یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۷:۰۱    
علی خرم، گفت: ایران به این عنوان که صلح خواه است، می خواهد با عربستان صلح کند اما اینکه ما فکر کنیم عربستان نسبت به این موضوع نظر مثبت دارد، بعید است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۶:۰۱    
نائب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: ساخت و ساز مسکن و مهارت افزایی شغلی به مردم در روستاها، می تواند جلوی بسیاری از آسیب ها و فقر را بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۵:۰۱    
سخنگوی کمیته ساماندهی کاغذ مطبوعات با اشاره به ثبت سفارش واردات 340 هزار تن درخواست کاغذ، از افزایش نیافتن قیمت کاغذ وارداتی برای درخواست های جدید خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۴:۰۱    
وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: 2 هزار و 861 فقره جواز تاسیس صنعتی با سرمایه 282 هزار و 443 میلیارد ریال و پیش بینی اشتغال 69 هزار و 667 نفر در 2 ماه نخست امسال صادر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۳:۳۱    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: این کمیسیون و کمیته های مختلف حدود یک سال و نیم با دعوت از بخش خصوصی روی لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده در حال کار هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۳:۰۱    
سخنگوی ارتش با اشاره امدادرسانی به مردم زلزله زده تازه آباد گفت: یگان های ارتش هنوز هم در حالت آماده باش قرار دارند تا هر زمان که ستاد بحران اعلام نیاز کرد در خدمت مردم باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۲:۰۱    
هیئت وزیران به پیشنهاد وزارت صنعت، معدن و تجارت ، برنامه زمانبندی اجرای استانداردهای اعمال حدود مجاز آلایندگی موتورسیکلت های بنزینی را اصلاح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۱:۲۱    
سخنگوی جامعه اسلامی مهندسین گفت: محمّدرضا باهنر، به عنوان تنها نامزد دبیرکلی جامعه اسلامی مهندسین، به اتفاق آرا، مجدداً در سمت دبیرکلی این تشکل ابقا شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۱:۰۷    
دبیر قرارگاه محرومیت زدایی نیروی زمینی سپاه گفت: اولین مرحله از تحویل 8 هزار سری جهیزیه به زوج های جوان به همت نیروی زمینی سپاه و با مشارکت کمیته امداد امام خمینی (ره) فردا انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۰:۵۱    
تولیت آستان قدس رضوی گفت: اقتصاد مقاومتی یعنی اقتصادی که در مقابل تکان های اقتصادی بیرونی آسیب پذیر نباشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۳:۳۱    
معاون اجتماعی پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: ما تلاش می کنیم ضمن ارتقای آگاهی عمومی و تغییر در ذهنیت مردم در زمینه مالکیت آب، مردم را در اجرای برنامه ها همراه کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۳:۰۱    
معاون اقتصادی رئیس جمهور با تأکید بر عزم جدی دولت برای مدیریت نقدینگی در کشور گفت: اگر رویکرد در جامعه فرافکنی و مسئولیت گریزی باشد، مشکلات حل نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۳:۰۱    
سومین نشست رسانه، افکار عمومی و بازنمایی رویداد با حضور مدیران رسانه ای و برخی از روزنامه نگاران مطرح کشور در محل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۲:۴۲    
شاخه های جوانان احزاب اصلاح طلب و اصولگرا در نامه ای به رئیس جمهور خواستار عمل به وعده دولت درباره جوانگرایی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۲:۳۹    
در جلسه عصر یکشنبه هیات وزیران به ریاست رئیس جمهور دولت با تفکیک وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به دو وزارتخانه رفاه و تأمین اجتماعی و کار و تعاون موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۲:۱۵    
استاندار کرمانشاه از سفر معاون اول رییس جمهور به کرمانشاه طی هفته آینده خبر داد و گفت: راه های مواصلاتی مناطق زلزله زده بازگشایی شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۲:۰۱    
رضایی در خصوص اظهارات رئیس دفتر رئیس جمهور مبنی بر ناپخته و عجولانه بودن لایحه پالرمو تصریح کرد: مجمع در چهارچوب وظایف قانونی خود عمل می کند و هیچ مصوبه ای را بدون کارشناسی عمیق مورد بررسی قرار نمی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۶    
فرمانده نیروی زمینی ارتش درباره هشدار اخیر رئیس جمهور گفت: این هشدار رئیس جمهور هشدار جدیدی نیست و ملت و نیروهای مسلح ما از سال ها پیش این حرف را زده اند و الان هم می گوییم که تنگه هرمز یا باید برای ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۱:۲۲    
وزیر اقتصاد از شناسایی بیش از 2500 فراری مالیاتی و 3000 شرکت صوری و همچنین صدور برگه مالیاتی نه هزار میلیارد تومانی برای بانک ها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۱:۱۱    
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه دشمنان در شرایط اقتصادی ملتهب فعلی اقداماتی را انجام می دهند، گفت: نجابت، بصیرت و عشق به نظام اسلامی از سوی مردم مانع حرکت و توسعه ناامنی ها می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۱:۰۱    
رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: 13 هزار میلیارد ریال مشوق صادراتی در راستای کمک به حمل و نقل، حضور در نمایشگاه های بین المللی و طرح های پژوهشی واحدهای تولیدی پرداخت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۴۲    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: گردشگری داخلی در فضای تحریمی یک فرصت است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۴    
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس گفت:تعیین حدود مجاز استفاده از سموم و کودهای شیمیایی در تولید محصولات کشاورزی برعهده وزارت جهاد کشاورزی با هماهنگی سازمان محیط زیست و وزارت بهداشت و درمان قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۳۱    
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: با وجوه پرداختی حجاج، ارز مورد نیاز آنان به قیمت3900 تومان خریداری شد و هیچ سوبسید و کمکی از سوی دولت در این رابطه انجام نشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۹    
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوعش از بررسی مصوبه پرداخت مبلغ 50 هزار میلیارد تومان از بدهی دولت به صندوق های تامین اجتماعی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۷    
رییس کمیسیون انرژی مجلس،در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوعش از رد طرح تشکیل وزارتخانه های "انرژی" و "آب و محیط زیست" خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۱۳    
رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به شفافیت تامین و تخصیص ارز با راه اندازی سامانه نیما از تداوم قاچاق کالا در بازارچه های مرزی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۰۱    
معاون اقتصادی رئیس جمهور با تأکید بر اینکه دولت و بخش خصوصی در یک کشتی نشسته اند، گفت: فضای التهاباتی که وجود دارد فقط با احساس همگرایی می تواند آرام شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۹:۵۱    
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: نباید تغییرات صرفا محدود به وزرای کابینه شود بلکه باید در قسمت معاونان نیز تغییراتی صورت گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۹:۵۱    
سردار مؤمنی از شناسایی و دستگیری 300 نفر از افراد مؤثر در ایجاد اختلال و بی نظمی در بازار سکه و ارز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۹:۴۶    
نمایندگان فراکسیون دانشگاه آزاد اسلامی در جلسه با رئیس دانشگاه آزاد علاوه طرح مشکلات متعددی همچون خالی ماندن صندلی ها، مسائل مالی، حواشی سیاسی، راه حل هایی نیز ارائه دادند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۹:۴۵    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن نکوهش رفتار نفرت انگیز رئیس جمهور آمریکا، از مواضع اخیر دکتر حسن روحانی تقدیر و حمایت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۹:۳۴    
اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۹:۳۲    
عضو شورای عالی امنیت ملی گفت: اگر هنر نسل انقلاب و دوران دفاع مقدس این بود که ما را از مشکلات اول انقلاب و جنگ عبور دهد، هنر نسل فعلی این است که ما را از مشکلات اقتصادی عبور بدهد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۹:۲۶    
سخنگوی کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی از تصویب کلیات طرح مربوط به اصلاح موادی از قانون اجرای سیاست های کلی اصل (44) که درباره جرایم مربوط به عدم شفاف سازی اطلاعات مالی از سوی موسسات و نهادهای عمومی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۹:۲۳    
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات طرح سازمان نظام مددکاری اجتماعی ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۳    
دستیار ویژه رئیس مجلس تأکید کرد: طرح موسوم به معامله قرن به دلیل نادیده گرفتن واقعیات فلسطین و اقدامات شتابزده ترامپ و نتانیاهو راه به جایی نخواهد برد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۹:۰۷    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تاکید اعضای کمیسیون متبوعش بر توزیع منصفانه درآمدهای حاصل از اخذ مالیات خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۹:۰۱    
نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خداوند عمل به فریضه وقف را روزیِ هرکس نمی کند، گفت: خیّرانی که در عرصه موقوفات فعالیت می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۸:۵۹    
رئیس سازمان حج و زیارت می گوید دلار 3900 تومان به این دلیل برای حجاج درنظر گرفته شده که حجاج، پول خود را در اسفندماه و با نرخ روز بانک مرکزی در آن زمان پرداخت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۸:۵۱    
فصل ثبت نام مدارس شروع شده و در ستادهای ثبت نام خانواده هایی به چشم می خورند که از مواردی چون دریافت وجه کمک به مدرسه اجباری، ارائه کارنامه به شرط دریافت پول ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۷    
پس از واردات تعدادی گوشی با ارز دولتی 4200 تومانی، اکنون اعلام شده گوشی هایی که قیمتی بالاتر از 300 دلار داشته باشند، در گروه سوم کالاهای وارداتی جای می گیرند که ارز اختصاصی به آن ها 7500 تومان است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۶    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: وزیرصنعت،معدن تجارت سه شنبه به منظور پاسخگویی به سوال نمایندگان در کمیسیون حضور می یابد و مسایل حوزه تخصیص ارز را بررسی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۱    
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس در تشریح دستورکار کمیسیون متبوعش،گفت: نحوه برگزاری کنکور سال 97 و اعمال تاثیر قطعی 30درصدی سوابق تحصیلی درکنکور سال 98 مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۰    
وزیر امور اقتصادی و دارایی، گفت: در لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده مسائل و مشکلات مختلف در اجرای این قانون مورد رسیدگی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۱    
سفیر عربستان در آمریکا در ادامه مواضع خصمانه مقامات سعودی علیه ایران، ادعاهای بی اساس ضد تهران را تکرار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۱    
دستگاه های نظارتی در سه قوه باید به طور هماهنگ با فساد مقابله کنند و در مقاطع منظم زمانی به مردم گزارش مشترک دهند. در مبارزه با فساد می توان از تجربیات بین المللی نیز استفاده کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۱    
سخنگوی سپاه تشییع شکوهمند شهدای مریوان را پاسخ مردم کردستان به تروریستها و نشانه پیوند از هم ناگسستنی سپاه و ملت دانست و تاکید کرد: مشت آهنین سپاه آماده تحمیل هزینه های مستقیم به حامیان تروریستها است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۱    
وزارت امور خارجه دولت روحانی بعد از گذشت سه سال از انتخاب اولین سفیر زن، پروین فرشچی را به عنوان سفیر ایران در فنلاند معرفی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۱    
نماینده مردم دشت آزادگان و هویزه در مجلس شورای اسلامی از اعزام چهاربالگرد به خاک عراق برای اطفای حریق تالاب هورالعظیم خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۱    
سخنگوی کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس از در دستورکار قرار گرفتن طرح قانون جامع انتخابات در کمیسیون متبوعش خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۱    
نشست فراکسیون زنان مجلس امروز با هدف انتخاب اعضای هیات رییسه این فراکسیون برای اجلاسیه سوم دوره دهم برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۱    
رئیس کمیسیون عمران مجلس،از ضعف ایمنی برخی واگن های شرکت حمل و نقل ریلی رجا انتقاد کرد و گفت:کمیته ای از کمیسیون عمران مجلس پیگیر نوسازی ناوگان ریلی و شکایت های مسافران از این ناوگان شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۱    
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از بررسی التهابات بازار کالای مصرفی و افزایش قیمت ها با حضور مسئولان وزارت صنعت درکمیسیون متبوع خود خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۷:۱۸    
نشست اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی امروز 31 تیر ماه 1397 با حضور حمید محمودی، رئیس سازمان حج و زیارت از زاویه دید دوربین خبرگزاری خانه ملت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۷:۱۸    
نشست کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه 31 تیر 1397 با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۳    
نشست اعضای کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی امروز 31 تیر ماه 1397 برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۳    
نشست کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه 31 تیر 1397 با حضور بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۶:۴۸    
نشست اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی امروز 31 تیرماه 1397 با حضور دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۶:۲۰    
عضو هیات رییسه کمیسیون اصل نود از عدم حضور دستگاه ها درکمیسیون اصل نود با هدف بررسی علت سقوط هواپیمایی یاسوج انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۶:۲۰    
عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس گفت: تاکنون پرداخت های دولت به بیمه سلامت درتامین اعتبارات و رفع مشکلات حوزه دارویی به نسبت بودجه دستگاه های دیگر متناسب بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۹    
عضو هیأت رئیسه مجلس اعتقاد دارد وزارت امور خارجه کشورمان باید نسبت به احقاق حق حجاج ایرانی در مجامع و محاکم بین المللی نسبت به عربستان اقامه دعوا کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۶    
در کشورهای مشابه ما برای بازسازی و بازآفرینی بافت فرسوده الگوهایی وجود دارد و بخش خصوصی یک بخش توانمند و موفق است که مورد حمایت قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۶    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: عمر افراطی گری در دنیا زیاد نیست، چالش دشمنان با ما عقیدتی و چالش بعدی آن ها راهبردی است، جمهوری اسلامی ایران از نظر راهبردی بسیار مقتدر است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۰    
شهرام کوسه غراوی رئیس مجمع نمایندگان استان گلستان شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۹    
رئیس شورای عالی استان ها، گفت: 25 درصد هزینه های شهرداری ها از ناحیه دولت و حدود 75 تا 80 درصد از طریق عوارض تامین می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۷    
دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ابراز امیدواری کرد که در لایحه جدید مالیات بر ارزش افزوده مناطق آزاد همانند گذشته از مالیات بر ارزش افزوده معاف شوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۶:۰۶    
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی گفت: شهرها و روستاهای ملی صنایع دستی پس از بررسی شاخص ها انتخاب شدند، در مرحله بعد، دو شهر و یک روستا برای ثبت جهانی به شورای جهانی صنایع دستی معرفی می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۵:۵۳    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه این وزارتخانه به دلیل کمبود نقدینگی با کمبود برخی داروها به ویژه بیماران خاص مواجه است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۵:۵۲    
نماینده مردم پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر در مجلس شورای اسلامی از آمار بالای زخمی ها و تخریب خانه های روستایی در زلزله امروز منطقه ثلاث باباجانی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۵:۴۸    
عضو فراکسیون زنان مجلس، با یادآوری اینکه تعطیلی مرکز مشاور امور زنان شهرداری باعث تحمیل فشار بر زنان سرپرست خانوار پایتخت شده از درخواست اعضای فراکسیون متبوعش برای دیدار با شهردار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۵:۴۶    
هرچند انتخاب خانم فرشچی نکته مثبتی است و ما هم از این دست انتخاب ها استقبال می کنیم، اما بهتر است کسانی که برای پست سفیر انتخاب می شوند از بدنه خود وزارت خارجه باشند که به امور و رویه های دیپلماسی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۵:۳۰    
عضو فراکسیون میراث فرهنگی و گردشگری مجلس با انتقاد از گرانی سفر در کشور، گفت: گردشگر داخلی به دلیل گرانی سفر و نزدیکی قیمت سفرهای داخلی به خارجی و برند بودن این سفرها، مسافرت به خارج را انتخاب می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۷    
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به کیفیت پارچه چادری تولید داخل، از تولید نشدن آن به اندازه نیاز داخلی انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۶    
نشست فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه 31 تیر 1397 با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۲    
نشست اعضای فراکسیون حج و زیارت مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه 31 تیر 1397 با حضور حمید محمدی رئیس سازمان حج و زیارت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۵:۱۲    
اعضای فراکسیون دانشگاهیان مجلس شورای اسلامی امروز 31 تیر ماه 1397 با فرهاد رهبر، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی دیدار و گفت و گو کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۵۷    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی از حضور دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در کمیسیون متبوعش خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۵۷    
نماینده مردم تهران می گوید:باید با حوصله،پیگیری، بالا بردن آگاهی مردم، مطالبه گری و پرسشگری به پیش رفت و اوضاع را بهبود بخشید.به قولی از این ستون به آن ستون فرج است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۵۶    
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، با انتفاد از فضاسازی های صورت گرفته علیه کمیسیون متبوعش در پی تفحص از شهرداری تهران، گفت: باید مستندات در خصوص این اظهارات تقدیم هیات رئیسه شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۶    
سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان می گوید هنوز گزارشی از نماینده سپرده گذار در موسسات مالی دریافت نکرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۵    
اصلاح طلبان با مردمی مواجه هستند که به اعتبار اصلاح طلبان رای داده و اکنون توقع دارند به مطالبات شان پاسخ داده شود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۰    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از تصویب تحقیق و تفحص از عملکرد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در 5 سال گذشته در کمیسیون متبوعش خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۳۶    
طی روزهای اخیر خبری از سوی یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر فروش و واگذاری اردوگاه دانش آموزی شهید باهنر منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۲۹    
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: آمریکا یا اروپا قابل اعتماد نیستند و نباید سرنوشت کشور را به وعده های آنها گره بزنیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۲۹    
نماینده مجلس دهم با بیان اینکه تزریق یارانه در زمان تحریم های احتمالی به دارو الزامی است،گفت: ارز دولتی خرج داروهای اضطراری شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۱۳    
رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس اتریش امروز 31 تیر ماه 1397 با دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۴    
نماینده مردم قائمشهر در مجلس گفت: انتظار داریم وزیر آموزش و پرورش با کسانی که درصدد استحاله ارزش های نظام و بازگشت به مولفه های طاغوتی هستند، برخورد لازم را انجام دهد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۵۷    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: بی درایتی و بی کفایتی و تصمیمات متضاد برخی از دست اندرکاران اقتصادی مشکلاتی را در حوزه های بانکی، ارزی، سکه و مسکن و خودرو ایجاد کرده است.