جمعه ۰۳ اسفندساعت ۲۰:۱۵Feb 2019 22
 

خبرهای خانه ملت 30 مهر 1397 - icana.ir

 
خانه ملت 29 اسفند 1393 خانه ملت 1 دی 1394 خانه ملت 30 اسفند 1395 خانه ملت 29 اسفند 1396 خانه ملت 26 فروردین 1397 خانه ملت 31 اردیبهشت 1397 خانه ملت 31 خرداد 1397 خانه ملت 31 تیر 1397 خانه ملت 31 مرداد 1397 خانه ملت 31 شهریور 1397 خانه ملت 1 مهر 1397 خانه ملت 2 مهر 1397 خانه ملت 3 مهر 1397 خانه ملت 4 مهر 1397 خانه ملت 5 مهر 1397 خانه ملت 6 مهر 1397 خانه ملت 7 مهر 1397 خانه ملت 8 مهر 1397 خانه ملت 9 مهر 1397 خانه ملت 10 مهر 1397 خانه ملت 11 مهر 1397 خانه ملت 12 مهر 1397 خانه ملت 13 مهر 1397 خانه ملت 14 مهر 1397 خانه ملت 15 مهر 1397 خانه ملت 16 مهر 1397 خانه ملت 17 مهر 1397 خانه ملت 18 مهر 1397 خانه ملت 19 مهر 1397 خانه ملت 20 مهر 1397 خانه ملت 21 مهر 1397 خانه ملت 22 مهر 1397 خانه ملت 23 مهر 1397 خانه ملت 24 مهر 1397 خانه ملت 25 مهر 1397 خانه ملت 26 مهر 1397 خانه ملت 27 مهر 1397 خانه ملت 28 مهر 1397 خانه ملت 29 مهر 1397 خانه ملت 30 مهر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۲۳:۴۳    
عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: مجازات مناسبی برای متمردین از اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان پیش بینی شده است و افراد بازنشسته در صورت ادامه فعالیت در مشاغل دولتی متصرف از در اموال دولتی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۲۳:۳۵    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، معتقد است: به موجب بازگشایی دفتر اتحادیه اروپا در تهران می توانیم شاهد تنظیم روابط با اروپا و ایجاد مکانیزم هماهنگ باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۲۳:۳۴    
عضو فراکسیون امید مجلس گفت: باید پیگیری شود تا کانال انتقال پول مستقل از سوئیفت، پیش از 13 آبان ماه اجرائی شود تا اثر تحریم های آمریکا کمرنگ شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۶    
نشست اعضای کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی با موضوع بررسی برنامه های وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت امروز دوشنبه 30 مهر ماه 1397 از زاویه دید دوربین خبرگزاری خانه ملت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۲    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس معتقد است: صمیمیت بین والدین و فرزندان هیچ زمانی نباید کمرنگ شود، اگر این صمیمیت کمرنگ شود فرزندان افراد دیگری را برای خود انتخاب می کنند تا خلا عاطفی خود را پر کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۲    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: به نسبت رشد جمعیت، تعداد بیمارستان ها و تخت های بیمارستانی نیز افزایش یافته است، اما متاسفانه پرسنل و کادر پرستاری به اندازه کافی جذب نشده است
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۱    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: افرادی که اعلام می کنند پرندگان مهاجر عامل شیوع ویروس آنفلوآنزای پرندگان نیستند کارشناس واقعی نیستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۱    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه تنها 14 درصد بازی های رایانه ای موجود در بازار ایرانی هستند، گفت: دولت از قاچاق بازی های رایانه ای جلوگیری کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۰    
عضو کمیسیون عمران مجلس عنوان کرد: به ازای هر تکنسین حدود 20 تا 30مهندس در کشور وجود دارد و این به معنای نبود تعادل میان نیروهای دانشگاه رفته و مهارت دیده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۸:۰۷    
عضو هیات رییسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: جوانگرایی با حوزه قضا سازگاری ندارد چرا که باید نسبت به جان، مال و ناموس مردم اظهار نظر شود و احتمال خطا در جوان ها وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۸:۰۵    
سخنگوی کمیسیون کشاورزی در رابطه با کمبود نیروی متخصص دامپزشک در سازمان محیط زیست گفت: حضور نیروی دامپزشک در سازمان حفاظت محیط زیست ضروری نیست و می تواند از نیرو ارگان های ذی ربط همچون سازمان دامپزشکی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۸:۰۳    
نشست فراکسیون شفاف سازی و سالم سازی اقتصاد و انضباط مالی مجلس پیرامون بررسی موضوع شفافیت آرای نمایندگان پارلمان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۸:۰۱    
نشست فراکسیون پیشگیری از جرائم و آسیب های اجتماعی مجلس با حضور دستگاه های اجرایی مرتبط در جهت هم اندیشی برای رفع این معضل برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۷:۱۰    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: 2 ماه پیش قانون منع به کارگیری بازنشستگان تصویب شده است و نباید مانع از رفتن افراد بازنشسته از مشاغل دولتی شویم ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۷:۰۳    
دانشگاه آزاد بالغ بر 100 هزار نفر کارمند، 30 هزار نفر هیات علمی و 5.1 میلیون نفر دانشجو است، اما متاسفانه امید در بین کارمندان ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۶:۵۷    
نشست اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه 30 مهر ماه 1397 برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۶:۵۵    
حضور مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه 30 مهر ماه 1397 در چهاردهمین دوره سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی از زاویه دید دوربین خبرگزاری خانه ملت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۶:۰۶    
عباس آخوندی در یادداشتی از مجلس شورای اسلامی قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۶:۰۳    
در 6 سالی که از عمر دولت یازدهم و دوازدهم می گذرد هیچ اقدام مثبت و روبه جلویی در حوزه مسکن آن هم به شکل پایدار انجام نشده است
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۷    
رئیس کمیته هسته ای مجلس با اشاره به تصویب گزارش شش ماهه پنجم و ششم این کمیته درباره اجرای برجام در کمیسیون امنیت ملی، گفت: این گزارش به زودی در صحن علنی قرائت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۱    
سازمان برنامه و بودجه در جوابیه ای در خصوص پرداخت یارانه به توسعه قطارهای حومه ای توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۵:۳۶    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: از مجموع حدود 127 هزار هکتار بافت فرسوده و ناپایدار، حدود 70 هزار هکتار نیازمند نوسازی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۹    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: انتظار داریم که خودروسازان پس از کسب منابع حاصل از طرح های پیش فروش خودرو مطالبات قطعه سازان را پرداخت کنند تا آنها نیز حرکت روبه جلویی داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۸    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تلاش می شود تا سقف 18 هزار میلیارد تومان منابع مالی برای ایجاد اشتغال پایدار روستاییان ارائه شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۲    
حجت الاسلام والمسلمین مهاجرنیا گفت: از میان همه کشورها و ملت ها می توانیم برای اقتدارمان در رویاروئی با امریکا، یارگیری کنیم .
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۳    
یکی از مواردی که می تواند امید را به مردم بازگرداند، برخورد قاطع و قانونی در کوتاه ترین زمان با مفسدان اقتصادی و محتکرین است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۰    
نایب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید اگر دولت بخواهد افزایش حقوق ها را رقم بزند باید متتم بودجه بیاورد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۴:۳۰    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی، می گوید: بازار امروز در دنیا؛ بازار برند است؛در واقع این برند است که با تشکیل یک مجموعه حقوقی، باعث می شود اعتماد مصرف کننده جلب شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۴:۱۷    
عضو هیات رییسه کمیسیون کشاورزی مجلس از کمبود شدید دامپزشک متخصص حیات وحش در کشور انتقاد کرد و گفت: ذخایر ژنتیکی کشور نباید قربانی بی برنامگی و بی احتیاطی مسئولان ذیربط شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۶    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با انتقاد از سیاست های سخت گیرانه نسبت به سرمایه گذاران خارجی در ایران، چنین فضایی را باعث دلسرد شدن و بازماندن آنان از ادامه راه دانست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۵    
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: یکی از پیامدهای تشدید فرونشست زمین، تحریک صفحات زمین و گسل ها و در نهایت افزایش میزان زلزله است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۴    
عضو فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی، از بنگاه های اقتصادی با حجم پایین سرمایه گذاری خواست با شرکت ها و بنگاه های بزرگ تر مشارکت کرده و محصولی با برند مشخص و مطرح در بازار عرضه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۳    
با توجه به قیمت دلار و افزایش قیمت آن نسبت به آنچه که مجلس بر اساس آن بودجه سال جاری را بست، حدود 12 هزار میلیارد تومان مازاد درآمد دولت در سال جاری است و باید در این خصوص تصمیم گیری شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۹    
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس با تاکید بر لزوم ایجاد تغییراتی در لایحه حمایت از محیط بانان گفت: تا مادامی که تعداد محیط بانان جوابگوی حفاظت از حیات وحش و مقابله با شکارچیان غیرمجاز نباشد معاضدت قضایی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۷    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس سرنوشت "طرح آموزش مهارت همراه با تولید تا فروش در هنرستان ها" را در گرو نحوه مدیریت مسئولان دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۶    
عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی با بیان اینکه بی توجهی به باز پس گیری اموال فرهنگیان قابل قبول نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۴    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به تعطیلی 600 واحد دانشگاهی، گفت: عمر مفید بسیاری از بناها و ساختمان های این واحدهای تعطیل شده، کمتر از 10 سال بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۲    
عضو مجمع نمایندگان تهران از مسئولان خواست پیش از اجرای طرح زارعت چوب به جای کشت سبزی در زمین های آلوده جنوب، اثرات زیست محیطی و علمی آن را بررسی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۸    
عضو هیات رئیسه فراکسیون گردشگری مجلس با بیان اینکه آژانس های مسافرتی به دنبال تغییر معادله "خروج مسافر" به "ورود مسافر" باشند، گفت: استثنائا افزایش قیمت ارز در حوزه گردشگری منفعت است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۳    
نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از حل مشکل قبول شدگان رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی دانشگاه آزاد و موکول کردن تعیین تکلیف پذیرفته شدگان رشته های اتاق عمل، پرستاری ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۸    
فایننشال تایمز در مورد نگرانی آمریکایی ها از همکاری روس ها در دور زدن تحریم ها توسط ایران نوشت: ایالات متحده باید مجددا تحریم های سنگین را با هدف تحریم صادرات نفت ایران پس از 5 نوامبر اعمال کند
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۳۳    
در شرایطی که مدیران استقلال در نیم فصل گذشته به دنبال جذب مهاجم بودند، وینفرد شفر در اقدامی عجیب بویان را به مدیران باشگاه معرفی و با اصراری خاص خواهان عقد قرارداد با او شد و در رسانه ها به تمجید ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۹    
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: مهلتی که از سوی گروه ویژه اقدام مالی به ایران داده شده،باعث می شود ایران در لیست سیاه قرار نگیرد اما برای شرایط عادی ، باید زمینه های دیگری فراهم شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۴    
میرمحمد صادقی معاون قوانین مجلس شورای اسلامی با رئیس گروه دوستی مجلس سنا و مجلس نمایندگان فرانسه دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۲    
مدیرکل امور مرزی وزارت کشور اعلام کرد که مرزبانان ربوده شده در سلامت کاملند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۵    
نشست اعضای کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه 30 مهر ماه 1397 با حضور رئیس دانشگاه آزاد از زاویه دید دوربین خبرگزاری خانه ملت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۲    
نشست اعضای کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با حضور وزرای پیشنهادی از زاویه دید دوربین خبرگزاری خانه ملت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۰    
نایب رئیس کمیسیون شوراهای مجلس معتقد است انتخاب استاندار مانند انتخاب مدیران میانی و پایه نبوده و این روند زمان بر است اما این به آن معنا نیست که وزارت کشور برای جایگزینی مدیران بازنشسته خود اراده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است کانال جدید مالی ارتباط میان ایران و اروپا باید میان تمامی کشورهایی که با ایران روابط تجاری دارند ایجاد شود تا برای ایران به صرفه باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۹    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس در جلسه با سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نمایندگان مجلس آمادگی هرگونه کمک به مسئولان دانشگاه آزاد تا زمان رفع مشکلاتی که دانشجویان و خانواده های ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۷    
نشست اعضای فراکسیون شفاف سازی مجلس شورای اسلامی امروز 30 مهر ماه 1397 برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۷    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با انتقاد از وضعیت موجود شرکت تولی پرس گفت: نام تجاری تولی پرس ارزش تجاری بسیار بالایی دارد اما متاسفانه مدیریت حال حاضر به سمت دلالی مواد اولیه در حال حرکت است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۵۶    
دیدار فریده اولادقباد با رئیس گروه دوستی مجلس سنا و مجلس نمایندگان فرانسه یکشنبه 29 مهر ماه 1397 از زاویه دید دوربین خبرگزاری خانه ملت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۹    
نماینده مردم در مجلس دهم بابیان اینکه کمبود مدارس شبانه روزی دغدغه اساسی دانش آموزان سیستان و بلوچستان است،گفت: پرداخت با تاخیرحقوق معلمان توجیه منطقی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۲۱    
نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس می گوید اگر مخاطب تئاتر مردم است باید شرایط اقتصادی امروز جامعه در نظر گرفته شود و با مدیریت هزینه ها، افزایش هزینه تولید را بر روی بلیط ها اعمال نکرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۹    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی مشکلات متعدد دانشگاه آزاد از جمله کمبود منابع مالی، بلاتکلیفی دانشجویان تازه وارد، پرداخت حقوق اساتید و... بررسی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۱    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، می گوید: متاسفانه نتوانسته ایم اعتماد سرمایه گذاران خارجی را جلب کنیم و این عدم جلب اعتماد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۱:۵۲    
نماینده مردم سنندج در مجلس از اعلام آمادگی خیّری برای ساخت مدرسه جدید به جای مدرسه ای که ریزش دیوار آن، جان دانش آموز سنندجی را گرفت، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۷    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با استناد به گزارش اعلامی از سوی مسئولان، سرانه مطالعه مفید در کشور12 دقیقه عنوان کرد و آن را قابل تأمل دانست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۳    
رییس فراکسیون زنان مجلس از برگزاری جلساتی با وزرای پیشنهادی دولت در این فراکسیون و اخذ برنامه های آنها در حوزه زنان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۱:۴۱    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت وجود جهان بینی برای فعالیت موثرتر روابط عمومی ها تاکید کرد: همه انسان های دنیا از یک ریشه هستند و برای داشتن روابط عمومی موثر ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۱:۲۹    
نشست اعضای مجمع نمایندگان خوزستان با فرهاد دژپسند، وزیر پیشنهادی وزارت امور اقتصاد و دارایی یکشنبه 29 مهر ماه 1397 برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۱:۲۸    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ابعاد ضعف و قوت بازگشایی دفاتر اتحادیه اروپا در کشورمان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۱:۲۰    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه رشد صنعتی کشورهای پیشرفته مدیون توسعه و توجه به علوم پایه است، علت کم طرفدار بودن این رشته ها در ایران را بیکاری فارغ التحصیلان آن دانست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۱:۲۰    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در شرایط کنونی تمام زیرساخت ها در تهران قرار دارد و این مسئله به عاملی برای جذب جمعیت و مهاجرت افراد از شهرهای دیگر به پایتخت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۹    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس، گفت: تولید محصولات تقلبی توسط قطعه سازان داخلی باعث کاهش کیفیت می شود و قیمت آن برای تولیدکنندگان صرفه اقتصادی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۹    
وزیر امور خارجه با اشاره به حادثه ربوده شدن مرزبانان در میرجاوه، گفت: دولت پاکستان اذعان داشته به شرط همکاری ایران پیگیر پیدا کردن مرزبانان خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۸    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:دژپسند از قدرت تعامل و هماهنگی با تیم اقتصادی دولت برخوردار است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۶    
نایب رئیس کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس معتقد است آمریکایی ها اجازه نمی دهند دموکراسی در منطقه حاکم شود چرا که صرفا از محل آشوب ها در منطقه می توانند وضعیت اقتصادی خود را تأمین کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۶    
سخنگوی کمیسیون امور داخلی مجلس با اشاره به جلسه کمیسیون متبوع خود گفت: اعضای کمیسیون با برگزاری انتخابات مجلس به صورت استانی و استانی-شهرستانی موافقت نکردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۶    
نماینده مردم میرجاوه در مجلس با انتقاد از عملکرد دولت پاکستان در پیگیری مرزبانان روبده شده ایرانی در میرجاوه، گفت: پیگیری ها از طریق ارتباطات محلی در حال انجام است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۶    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: استدلال آمریکا یی ها برای خروج از پیمان مودت این است که سال هاست ایران و آمریکا مودتی ندارند که البته درست است ولی تا وقتی که امضای دو کشور وجود دارد باید به ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۶    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: برای ایجاد کمک های سخت افزاری و نرم افزاری به پاسگاه های مرزی باید تمهیداتی اندیشید، همچنین باید بودجه پایداری برای رفع محرومیت مرزها ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۲    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اگر ایرلاین ها، ارز مورد نیاز خود را از بازار آزاد تأمین کنند، قطعا این مسئله موجب افزایش قیمت بلیط پروازهای هوایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۱    
عضو هیات رئیسه مجلس از برگزاری نشست غیر علنی مجلس با حضور ظریف، خبر داد و گفت: در این نشست گزارشی در مورد روابط بین الملل و مذاکرات برجام به نمایندگان ارایه خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۱:۱۰    
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس می گوید در این کمیسیون برای بررسی راهکارهای کاهش مصرف سوخت تشکیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۱:۰۴    
نشست اعضای فراکسیون مبارزه با جرائم و آسیب های اجتماعی مجلس شورای اسلامی یکشنبه 29 مهر ماه 1397 با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۰:۵۰    
اگرمدیریت بانک از نحوه چیدمان های مصرف و منابع خود بی اطلاع باشد واطلاعاتی در دست نداشته ویا برنامه ریزی جامعی برای مدیریت وجوه نقد خود نداشته باشد طولی نمی کشد که با بحران های مالی پنهان و آشکار در ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۷    
پایش قوانین و سیاستگذاری در حوزه زنان و خانواده که از سوی فرهنگستان علوم پزشکی ایران ارائه شد در نشست فراکسیون زنان بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۲    
نشست خبری کاظم جلالی، رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی یکشنبه 29 مهر ماه 1397 با رئیس گروه دوستی مجلس سنا و مجلس نمایندگان فرانسه از زاویه دید دوربین خبرگزاری خانه ملت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۹:۳۰    
نشست کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی یکشنبه 29 مهر 1397 با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۹    
نشست فراکسیون نظارت بر اجرای برنامه های توسعه ای کشور یکشنبه 29 مهر 1397 با حضور اعضای این فراکسیون برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۷    
عضو کمیسیون امور داخلی مجلس درخصوص اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان در دولت گفت: دولت 2ماه مهلت دارد تا با مدیران بازنشسته خداحافظی کند درغیراین صورت این افراد از سوی دیوان محاسبات منع فعالیت می ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۵    
نشست اعضای فراکسیون دانشگاه آزاد مجلس شورای اسلامی یکشنبه 29 مهر ماه 1397 برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۹:۰۳    
عضو ناظر مجلس در شورای فرهنگ عمومی کشور گفت: شورای فرهنگ عمومی کشور به منظور تحقق ابعاد فرهنگ سلامت، سیاست های کلی سلامت به منظور ارتقای عادلانه سلامت در کشور سند ارتقای فرهنگ سلامت را تصویب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۸:۵۵    
رییس فراکسیون کارگری مجلس با انتقاد از اینکه اعطای نوشابه به بازنشستگان در ازای سنوات نشان از وضعیت نامطلوب اقتصادی این شرکت دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۸:۱۰    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است افزایش عملیات تروریستی زمان برگزاری انتخابات در یک کشور باعث انتخاب افرادی می شود که هیچ وابستگی خارجی ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۸:۰۶    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس "طرح آموزش مهارت همراه با تولید تا فروش در هنرستان ها و مدارس فنی وحرفه ای سراسر کشور" را در صورت اجرای صحیح بسیار مفید ارزیابی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۷:۳۳    
نماینده مردم تهران درمجلس گفت: مسائل اقتصادی و مالی، تامین اعتبارت، نبود زیر ساخت مناسب شهری هنگام وقوع حوادث طبیعی چون زلزله و سیل، ترافیک و آلودگی آب و هوا از چالش های اصلی شهردار تهران است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۷:۱۷    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه وزارت علوم به کمک وزارتخانه های دیگر شرایط رونق کاری رشته های علوم پایه را فراهم کند، گفت: رشته های علوم پایه در کشور مغفول مانده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۷:۰۵    
عضو هیات رئیسه گردشگری مجلس با بیان اینکه تغییر معیارهای درجه بندی هتل ها ضروری است، گفت: اطلاعات اشتباهی از هتل های ایرانی به گردشگران خارجی داده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۰:۳۴    
رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و فرانسه با بیان اینکه چندجانبه گرایی از یکجانبه گرایی بهتر است، گفت: اروپایی ها وزن بالایی در عرصه بین المللی داشته و باید گام های بلندتری در راستای اجرای برجام ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۰۰:۳۱    
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه موضوع ایران به چالشی میان آمریکا و اروپا تبدیل شده، گفت: اروپایی ها درباره نحوه حکومت آمریکا بر حوزه اقتصادی بین الملل دچار نوعی غافلگیری شده اند.