جمعه ۰۳ اسفندساعت ۲۰:۴۴Feb 2019 22
 

خبرهای خانه ملت 5 بهمن 1397 - icana.ir

 
خانه ملت 29 اسفند 1393 خانه ملت 1 دی 1394 خانه ملت 30 اسفند 1395 خانه ملت 29 اسفند 1396 خانه ملت 26 فروردین 1397 خانه ملت 31 اردیبهشت 1397 خانه ملت 31 خرداد 1397 خانه ملت 31 تیر 1397 خانه ملت 31 مرداد 1397 خانه ملت 31 شهریور 1397 خانه ملت 30 مهر 1397 خانه ملت 30 آبان 1397 خانه ملت 30 آذر 1397 خانه ملت 30 دی 1397 خانه ملت 1 بهمن 1397 خانه ملت 2 بهمن 1397 خانه ملت 3 بهمن 1397 خانه ملت 4 بهمن 1397 خانه ملت 5 بهمن 1397 خانه ملت 6 بهمن 1397 خانه ملت 7 بهمن 1397 خانه ملت 8 بهمن 1397 خانه ملت 9 بهمن 1397 خانه ملت 10 بهمن 1397 خانه ملت 11 بهمن 1397 خانه ملت 12 بهمن 1397 خانه ملت 13 بهمن 1397 خانه ملت 14 بهمن 1397 خانه ملت 15 بهمن 1397 خانه ملت 16 بهمن 1397 خانه ملت 17 بهمن 1397 خانه ملت 18 بهمن 1397 خانه ملت 19 بهمن 1397 خانه ملت 20 بهمن 1397 خانه ملت 21 بهمن 1397 خانه ملت 22 بهمن 1397 خانه ملت 23 بهمن 1397 خانه ملت 24 بهمن 1397 خانه ملت 25 بهمن 1397 خانه ملت 26 بهمن 1397 خانه ملت 27 بهمن 1397 خانه ملت 28 بهمن 1397 خانه ملت 29 بهمن 1397 خانه ملت 30 بهمن 1397 
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۱:۰۱    
نقوی حسینی ضمن مخالفت با طرح استانی شدن انتخابات مجلس خاطرنشان کرد: اگر استانی شدن به صورتی بود که آرا تناسبی داشت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۱    
علیرضا بیگی با اشاره به فرصت هایی که فیلترینگ از افراد متعهد سلب می کند و در اختیار دشمنان قرار می دهد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۹:۰۱    
عضو هیات رییسه مجلس پیش از خطبه های نماز جمعه قم گفت :گروه مالی FATF درواقع یک گروه مالی بین المللی به شمار می رود که 36 عضو دارد اما برخی آدرس غلطی می دهند و می گویند 180 کشور عضو آن هستند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۸:۰۱    
نماینده مردم زنجان در مجلس با اشاره به ضرورت استفاده از فضای مجازی گفت:موضوع فضای مجازی خلأ قانونی دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۷:۰۱    
نماینده مردم آباده با بیان این که طرح استانی شدن انتخابات مجلس پشتوانه کارشناسی عمیق تر و جامعیت بیشتری نیاز دارد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۶:۰۲    
عضو کمیسیون شوراهای مجلس گفت:در کنوانسیون پالرمو هر شرطی هم بگذاریم، اگر کشورهای دیگر اعتراض کنند، عملا آن شرط باطل است، اما حضور ما در کنوانسیون الزامی است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۴:۰۲    
همایون هاشمی خاطر نشان کرد: بعد از اجرای طرح تحول پیش بینی می شد که هزینه های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزایش پیدا کند که همین اتفاق هم افتاد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۳:۰۲    
محمد فیضی پیش از خطبه های نماز جمعه اردبیل در مورد همسان سازی حقوق بازنشستگان با کارکنان شاغل خاطرنشان کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۲:۰۲    
عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان این که استانی شدن انتخابات یعنی حرکت به سمت حزبی شدن انتخابات ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۱:۰۲    
نماینده مجلس با بیان اینکه قیمت ها در بازار مصرفی نه با نرخ ارز 4200 تومانی بلکه با نرخ ارز آزاد یا سامانه نیما تعیین می شود ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۰:۰۲    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این که هر جنگ با تکنولوژی محکوم به شکست است، بیان کرد: در سال 63 که بنده نماینده مجلس شورای اسلامی بودم ویدیو ممنوع بود و حتی دارای جرم بود ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۰:۰۱    
عضو گروه دوستی ایران و سوریه، گفت: کشورهای عربی نمی توانند نقش آمریکا را در سوریه بازی کنند اما می توانند نقش آفرینان خوبی باشند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۷:۴۰    
اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۵:۱۵    
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: دامدار قاچاقچی نیست بلکه این دلال است که دام را از دامدار خریده و به نحوی از کشور خارج می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۵:۱۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در شرایط کنونی توجه به تولید داخلی اولویت است و نگرانی در خصوص عمل به تعهدات خودروسازان وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۵:۰۹    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به تلاش مذبوحانه اسرائیل برای بر هم زدن آرامش در سوریه، گفت: سازمان ملل باید به حمله اخیر رژیم صهیونیستی به سوریه ورود کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۶    
نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه بازماندن از غربالگری سرطان درمناطق محروم دست پخت توزیع ناعادلانه امکانات درمانی است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۴    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: وفاداری ملت ایران به ولایت فقیه و به آرمان های امام خمینی از دستاوردهای بزرگ انقلاب است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۰    
عضو کمیته تعیین مصادیق مجرمانه معتقد است باید تشکیلاتی نظیر این کمیته یا شورای عالی فضای مجازی به تصمیم گیری در حوزه فضای مجازی ورود کنند ولی قوه قضاییه این کار را انجام می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۸    
عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به اینکه هزینه بورسیه یک دانشجو در دوره دکتری کانادا حدود 6 میلیارد تومان می شود، عنوان کرد: آمار قابل توجهی از بورسیه شدگان دولتی به کشور برنمی گردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۳:۰۷    
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس، معتقد است: احزاب با فعالیت های به هنگام می توانند انتخابات را مدیریت کنند، فعالیت های زودهنگام تمام امور را به هم می ریزد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۲    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید چرخ توزیع ارز 4 هزار و 200 تومانی به کالاهای اساسی معیوب است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۶    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: مادامی که میان نهاده های دامیِ دولتی و آزاد تفاوت قیمت وجود داشته باشد سوداگران به راحتی از این خلا استفاده می کنند و با ایجاد بازار سیاه قیمت ها را مشخص می ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۹    
نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه بسیاری از روستاها در کشور فاقد پزشک هستند،گفت: مردم چرا باید ساعتهای طولانی در صف پزشک عمومی در برخی از شهرستانهای کشور برای کمبود پزشک انتظار بکشند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۵    
رییس فراکسیون ورزش مجلس معتقد است عرضه سهام استقلال و پرسپولیس در فرابورس باعث کشف قیمت این دو باشگاه به طریق دموکراتیک و فنی می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۲    
عضو کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس با مثبت خواندن بحث چابک سازی در آموزش و پرورش گفت: با حذف پست های تشریفاتی در آموزش و پرورش می توان از کارمندان ستادی در حوزه تدریس استفاده کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۶    
سخنگوی کمیسیون فرهنکی مجلس بر لزوم ترویج فرهنگ ازدواج وفرزند آوری در دوران دانشجویی تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی می گوید:آمریکا در افغانستان تلاش می کند که داعش را تقویت کند و در مرزهای خراسان مستقر کند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۹:۵۲    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در عرصه منطقه ای نیز دو کشور ایران و امارات در حوزه صنعت بانکرینگ حرکت کرده اند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۹:۴۸    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: متأسفانه در شرایط کنونی از مکانیزم بیمه در حوزه ساختمان سازی استفاده نمی شود و این مسئله موجب شده که در صورت بروز حادثه هیچ فرد یا نهادی مسئولیت این حادثه را بر عهده نگیرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۹:۴۴    
نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: اگر سهامدار بخش خصوصی صنعت خودروسازی کشور را به دست گیرد و دولت تصدی گری در این حوزه را رها کند مشکلات خودروسازی کشور حل می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۶    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه 300 هزار نفر به صورت مستقیم در صنعت پوشاک مشغول هستند، گفت: 100 هزار نفر نیز در امور مربوط به ماشین آلات این حوزه فعالیت می کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۰    
عضوکمیسیون آموزش مجلس با انتقاد از خرید خدمات آموزشی گفت: خرید خدمات آموزشی مصداق بارز خرید و فروش مدرسه است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۹:۱۴    
عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس شورای اسلامی گفت: قوانین فعلی بازدارندگی کافی برای جلوی گیری از تغییر کاربری اراضی کشاورزی و ساخت و ساز های غیر مجاز را ندارد و باید به صورت کامل ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۹:۱۱    
نایب رئیس کمیسیون تلفیق بودجه 98 مجلس شورای اسلامی معتقد است: بسیاری از فعالیت های مربوط به دانش فنی در ایران بومی شده و در صدور فنی مهندسی نیز رشد پیدا کردیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۹    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس گفت: سرعت رشد علمی ایران 11 برابر سرعت رشد علمی جهان است به گونه ای که از لحاظ علمی جهش بسیار خوبی داریم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۶    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: عزت و عظمت ایران باعث شده تا دشمن جرات نفوذ به کشور را نداشته باشد بنابراین به هر شکلی می خواهد تا جلوی پیشرفت ایران را در هر زمینه ای بگیرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۰    
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس اعتقاد دارد آموزش افراد در مدارس و آگاهی دهی به خانواده ها می تواند موجب افزایش سواد رسانه ای شود زیرا ایجاد محدودیت و فیترینگ راه حل مواجه با فضای مجازی نیست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۰    
نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مصرف مشروبات الکلی توجیهی برای اقدام مجرمانه به شمار می آید، گفت: مجازات های در نظر گرفته شده برای فرد مستی که مرتکب جرم می شود ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۹:۰۰    
عضو کمیسیون امور داخلی کشور مجلس با تاکید بر اینکه دولت باید لایحه جامع شفافیت را ارایه دهد، گفت: وزیر ارتباطات اعلام آمادگی و زیرساخت راه اندازی سیستم نظام مند شفاف را تعبیه کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۸:۰۷    
عضو کمیسیون انرژی مجلس از حل مشکل رایگان بودن آب و برق مدارس خبر داد و گفت: با پیگیری های صورت گرفته نهایتاً وزارت نیرو به اجرای قانون تن داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۷:۵۹    
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس، تاکید کرد: در قانون به موضوع تبلیغات زود هنگام پرداخته شده و کسانی که قصد نامزدی در انتخابات را دارند برای این کار ممکن است رد صلاحیت شوند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۷:۱۶    
نمایندگان مجلس می گویند موضوع قطع اینترنت تصنعی بود؛ ولی ملت برای مواقع اضطراری آماده باشند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۷:۰۴    
عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه مردم از برخی مسئولان ناتوان خسته شده اند، گفت: هنوز مردم به دین و مذهب گرایش دارند بنابراین آن ها از دین برنگشته اند بلکه از برخی مسئولان برگشته اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۶:۵۷    
نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی،گفت:گرچه افغانستان تحت فشار آمریکا از خارج از کشور است و در داخل کشور هم برخی مناطق تحت سیطره طالبان است اما حضور منافقین در افغانستان نمی تواند ثبات و ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۱:۴۳    
عضو هیات رئیسه مجلس با انتقاد از اظهارات موسوی خویینی ها، گفت: بیان این اظهارات در شرایطی که مرحوم هاشمی امکان دفاع از خود ندارند، صحیح نبود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۰۰:۰۱    
نماینده مردم بوشهر در مجلس با اشاره به شایعه محرومیتش از حضور در ورزشگاه عنوان کرد که از منتشر کنندگان خبر کذب شکایت می کند.