جمعه ۰۳ اسفندساعت ۲۰:۲۶Feb 2019 22
 

خبرهای خانه ملت 9 بهمن 1397 - icana.ir

 
خانه ملت 29 اسفند 1393 خانه ملت 1 دی 1394 خانه ملت 30 اسفند 1395 خانه ملت 29 اسفند 1396 خانه ملت 26 فروردین 1397 خانه ملت 31 اردیبهشت 1397 خانه ملت 31 خرداد 1397 خانه ملت 31 تیر 1397 خانه ملت 31 مرداد 1397 خانه ملت 31 شهریور 1397 خانه ملت 30 مهر 1397 خانه ملت 30 آبان 1397 خانه ملت 30 آذر 1397 خانه ملت 30 دی 1397 خانه ملت 1 بهمن 1397 خانه ملت 2 بهمن 1397 خانه ملت 3 بهمن 1397 خانه ملت 4 بهمن 1397 خانه ملت 5 بهمن 1397 خانه ملت 6 بهمن 1397 خانه ملت 7 بهمن 1397 خانه ملت 8 بهمن 1397 خانه ملت 9 بهمن 1397 خانه ملت 10 بهمن 1397 خانه ملت 11 بهمن 1397 خانه ملت 12 بهمن 1397 خانه ملت 13 بهمن 1397 خانه ملت 14 بهمن 1397 خانه ملت 15 بهمن 1397 خانه ملت 16 بهمن 1397 خانه ملت 17 بهمن 1397 خانه ملت 18 بهمن 1397 خانه ملت 19 بهمن 1397 خانه ملت 20 بهمن 1397 خانه ملت 21 بهمن 1397 خانه ملت 22 بهمن 1397 خانه ملت 23 بهمن 1397 خانه ملت 24 بهمن 1397 خانه ملت 25 بهمن 1397 خانه ملت 26 بهمن 1397 خانه ملت 27 بهمن 1397 خانه ملت 28 بهمن 1397 خانه ملت 29 بهمن 1397 خانه ملت 30 بهمن 1397 
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۲۰:۳۶    
کارلوس آنتونیو آلکالا کوردونس، سفیر ونزوئلا با امیرعبداللهیان، دستیار ویژه رئیس و مدیر کل بین الملل مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۸:۵۸    
اولین نشست از سلسله نشست های گفتگوی فرهنگی با حضور مسئولین ذیربط و فعالان حوزه موسیقی در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۸:۲۵    
نشست فراکسیون نظارت بر اجرای برنامه های توسعه کشور مجلس شورای اسلامی با حضور نمکی، وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۸:۱۶    
عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: طرحی به کمیسیون قضایی در رابطه با خلاهای قانونی تابعیت به کمیسیون قضایی ارجاع داده شد و در نوبت بررسی قرار گرفته است و امیدواریم که خلاهای قانونی تابعیت که کشور را دچار ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۸:۱۵    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: قدم نخست در ساماندهی صنعت خودروسازی ثبات مدیریت و برنامه است در صورتی که برنامه وجود داشته باشد با تغییر مدیر هم، برنامه جدید ارائه نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۸:۰۷    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 98 از اختصاص حدود 45هزار میلیارد تومان از منابع مختلف برای اشتغال در سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۷:۲۳    
رئیس کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس درگذشت محمدنبی حبیبی، دبیرکل فقید حزب موتلفه اسلامی و یکی از مجاهدان و یاران وفادار امام و رهبری را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۷:۲۳    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: بررسی جعبه سیاه کشتی سانچی نشان می دهد که هیچ نشانه ای از خروج خدمه سانچی از کشتی وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۷:۱۴    
تاکید دکتر لاریجانی بر آماده بودن این نیرو از هر نظر است عقیده ای راسخ و نیرویی ورزیده.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۷:۰۸    
عضو مجمع نمایندگان مازندران با ابراز تاسف از اتفاقات مرتبط با لغو حکم یکروزه مدیر تازه منصوب ومعارفه شده آموزش و پرورش این شهرستان از وزیر آموزش و پرورش خواست با حیثت فرهنگیان بازی نکند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۶:۴۸    
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس درگذشت محمد نبی حبیبی یکی از مجاهدان و یاران وفادار امام و رهبری را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۶:۴۴    
ناطقان میان دستور صحن علنی مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه 9 بهمن 1397 به شرح ذیل می باشد: علاءالدین بروجردی، سیدمهدی فرشادان، حسینعلی حاجی دلیگانی و محمد قمی.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۶:۳۷    
نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس، آخرین وضعیت پلدختر و معمولان در پی جاری شدن سیلاب و روند امداد رسانی به مردم خسارت دیده این منطقه را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۶:۳۴    
نماینده مردم تهران رد مجلس با رد شایعه استعفای صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، عنوان کرد: جلسه تنی چند از نمایندگان با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای ماندن و استعفا ندادن صالحی نبود و موضوعات دیگری ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۶:۳۱    
دیدار استاندار جدید قم با دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی امروز 9 بهمن ماه 1397 از زاویه دید دوربین خبرگزاری خانه ملت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۶:۳۱    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال98 مجلس از بسط تفکر داشتن امکان انجام کار خطا و پرداخت جریمه مالی آن، توسط مسئولان انتقاد کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۶:۳۱    
صحن علنی مجلس شورای اسلامی امروز سه شنبه 9 بهمن ماه 1397 از زاویه دید دوربین خبرگزاری خانه ملت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۶:۲۲    
دکتر علی لاریجانی در مراسم معرفی فرمانده بسیج قوه مقننه گفت: همه بدنه مجلس شورای اسلامی حب بسیج دارند و دلیل اینکه اقدامات بسیج طی سال های اخیر در مجلس به صورت روان پیش می رفت این موضوع بود ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۵:۱۲    
دیدار مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز سه شنبه 9 بهمن 1397 با سید جواد سلیمانی، مدیرعامل گروه صنعتی خودرو سازی سایپا از زاویه دید دوربین خبرگزاری خانه ملت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۴:۵۵    
دکتر علی لاریجانی اظهار داشت: دلیل قوام سپاه، بسیج است؛ زمانی که بسیج با بدنه سپاه عجین شد، سپاه قدرت فعلی را کسب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۴:۵۳    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تذکر کتبی نمایندگان را قرائت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۴:۵۲    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به سفر معاون اول رئیس جمهور و برخی وزرا به سوریه، گفت: این سفر برای تعبیه سرمایه گذاری در حوزه بازسازی سوریه صورت گرفت اما فعالیت اقتصادی باید به بخش خصوصی سپرده ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۴:۵۱    
نماینده مردم ورامین وپیشوا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: انتظارات از SPVباید منطقی باشد و قرار نیست همه مشکلات از این طریق حل شود و این قرار داد برای ما بیشتر جنبه سیاسی دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۴:۵۰    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: مجمع تشخیص مصلحت نظام در صورت مخالفت با لوایح پالرمو و CFT باید مسئولیت تبعات آن را بپذیرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۴:۱۱    
نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس، با بیان اینکه در روند جذب پذیرفته شدگان آزمون وکالت قانون شکنی صورت نگرفته تاکید کرد که مجلس به این موضوع ورود پیدا نخواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۳:۱۸    
سخنگوی کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس گفت: یک زمانی استاد علوم پزشکی بسیار کم داشتیم اما امروز در جدولی که استادان برتر را اعلام می کنند اساتید ایران در بین دانشمندان برتر جهان همیشه می درخشند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۳:۱۷    
نماینده مردم تبریز در مجلس نسبت به مهاجرت دسته جمعی کشاورزان حاشیه دریاچه ارومیه و روی آوردن آنها به حاشیه نشینی و مشاغل کاذب هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۳:۱۵    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه هر جا که یارانه باشد مافیا نیز شکل می گیرد گفت: هر جا یارانه هست مافیا نیز همانجا است یعنی اولا انحصار و رانت ایجاد می شود و به دنبال آن مافیا شکل می گیرد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۳:۱۳    
نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با تاکید بر اینکه پزشکان شفاف ترین قشری هستند که به فوریت نسبت به پرداخت مالیات اقدام می کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۳:۱۱    
رئیس فراکسیون غذا و دارو مجلس، بابیان اینکه دولت در حوزه ارائه خدمات بهداشت و درمان دچار تنبلی و روزمرگی شده است یادآورشد که برخی با پرداختن به مباحث مالی پزشکان بر مشکلات اساسی موجود در جامعه سرپوش ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۷    
عضو فراکسیون روحانیت مجلس خواستار تشدید نظارت درخصوص آژانس های متخلف در اعزام زائران به ویژه به سفر عتبات عالیات شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۶    
رئیس فراکسیون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مجلس گفت: با تبدیل سازمان میراث فرهنگی و گردشگری ثبات مدیریتی ایجاد خواهد شد و افراد متخصص در آن مشغول به کار می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۳    
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: خدمات نظام جمهوری اسلامی در جهت خدمت به مردم با گذشته قابل مقایسه نیست و فکر می کنم یکی از ظلم ها به انقلاب این است که بخواهیم وضعیت کنونی را با قبل ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۲    
نمایندگان مردم در خانه ملت وظایف دستگاه و نهادهای مسئول در مدیریت بحران را مشخص کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۱    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه عدم اجرای عدالت یکی از چالش های مهم امروز کشور است، گفت: فشار گرانی و تورم در حال شکاندن استخوان های ضعفا و مستضعفین است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۲:۵۸    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات کشور در مجلس گفت: یکی از اشکالات گزارش دیوان محاسبات عدم ورود به حقوق های نجومی بود ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۲:۵۶    
نماینده مردم محلات در مجلس گفت: طبق گزارش دیروز دیوان محاسبات 62 درصد احکام بودجه 96 عملیاتی نشده و هیچ پروژه ای به بخش خصوصی واگذار نشده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۲:۵۴    
نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس گفت: امروز بیکاری، طلاق، خودکشی، اعتیاد، بی تدبیری، تبعیض و سایر آسیب های اجتماعی در کردستان بیداد می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۲:۵۱    
نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس بر ضرورت برگزاری شورای عالی محیط زیست کشور توسط رئیس جمهور تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۲:۴۹    
نماینده مردم بهشهر در مجلس با اشاره به قاچاق دام زنده از کشور به سایر کشورها و افزایش قیمت آن در بازار داخلی گفت: هموطنانمان توان خرید گوشت کیلویی 100 هزار تومان را ندارند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۲:۴۷    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی زنگ پایان نشست علنی را به صدا درآورد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۲:۴۷    
نماینده مردم سیرجان در مجلس بر ضرورت تسریع در رفع مشکل وام کشاورزان تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۲:۴۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: بخش مهمی از تحریم های تحمیلی به ملت، به دلیل عدم مدیریت هوشمندانه در داخل و تحریم های داخلی است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۲:۴۴    
نماینده مردم قم در مجلس گفت: عده ای با برنامه ریزی سازمان یافته می خواهند کشور را در موضوع محصولات دامی و مایحتاج عمومی مردم دچار مشکل کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۲:۴۰    
نماینده مردم هویزه و دشت آزادگان در مجلس گفت: سیلاب های ناشی از بی تدبیری و بی مسئولیتی مسئولان نه تنها کشاورزی بلکه کل زندگی مردم را نابود کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۳    
نماینده مجلس دهم گفت: سازمان خصوصی سازی طی 17 سال فعالیت، تعداد 835 شرکت دارای سهامی دولتی با ارزشی بالغ بر 144 هزار میلیارد تومان را به بخش غیردولتی واگذار کرده به طوری که در میانگین سال بالغ بر 8 ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۲:۲۹    
نمایندگان مردم در خانه ملت وظایف ستاد پیشگیری و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران را مشخص کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۲:۲۲    
رئیس کمیته هسته ای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از ارائه دهمین گزارش سه ماهه وزارت امور خارجه درباره بر جام خبر داد و گفت که با توجه به ارائه این گزارش کمیسیون امنیت ملی در حال ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۲:۲۰    
نمایندگان مردم در خانه ملت، قوای سه گانه را موظف به توسعه پوشش بیمه ای اموال منقول و غیرمنقول خود کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۲:۱۴    
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس با انتقاد از عملکرد دولت در حوزه مبارزه با قاچاق دام گفت: نوع عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در مواجهه با قیمت گوشت اشتباه بوده و باید جلوی قاچاق دام مولد گرفته شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۲:۰۷    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس تاکید دارد که اگر حقوق ها در سال آینده بدون روش پلکانی افزایش پیدا کند عمق شکاف طبقاتی را بیشتر می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۵۳    
نمایندگان مردم در خانه ملت، شرایط شروع و خاتمه عملیات اضطراری و فرماندهی ستاد مدیریت بحران در سطوح ملی استان و شهرستان را مشخص کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۴۳    
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 98 گفت: تمامی ایرانیان بر اساس آزمون وسع باید تحت پوشش رایگان بیمه پایه سلامت قرار گیرند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۹    
عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 قانون اساسی مجلس از وزیر اقتصاد و امور دارایی درخواست کرد تا ستاد مردمی دیه از پرداخت مالیات معاف شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۸    
عضو هیات رئیسه مجلس انصراف تعدادی از نمایندگان مجلس از طرح سوال از وزیر جهاد کشاورزی را اعلام وصول کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۲۶    
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: لزومی ندارد هر محصولی که در کشور نیاز به آن داریم را تولید کنیم ، این موضوع نه اقتصادی است و نه سیاست گذاری صحیحی محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۲۰    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:سوریه از جمله کشور هایی است که وجود رایزن اقتصادی از سوی جمهوری اسلامی ایران در آن کشور ضرورت دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۰۹    
72 نفر از نمایندگان مجلس طی نامه به سران قوا تاکید کردند که زنگنه نه تنها اهتمام عملی برای مقابله با تحریم ها ازخود بروز نداده است بلکه تقریبا همه روزنه های موجود جهت بی اثر کردن تحریم ها را خواسته ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۰۹    
عضو هیات رئیسه مجلس از اعلام وصول طرح اصلاحات فراسنج خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۰۳    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در نوبت عصر امروز به دلیل برگزاری جلسه کمیسیون تلفیق نشست علنی نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۱:۰۰    
در پی ارتحال آیت الله مروج قائم مقام اسبق دیوان عدالت اداری کشور، نماینده شوشتر و گتوند پیام تسلیتی صادر کرد
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۰:۵۷    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس احکام انضباطی که برای شفافیت بودجه شرکت های دولتی در سال آینده در نظر گرفته شده است را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۰:۴۶    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی درگذشت دبیر کل حزب موتلفه را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۰:۴۴    
عضو هیئت رئیسه مجلس اسامی ناطقان میان دستور جلسه علنی امروز را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۰:۴۰    
نمایندگان مردم در خانه ملت، مسئولان ستاد پیشگیری، هماهنگی در مدیریت بحران در سطح ملی و استانی و شهرستانی در سازمان، استانداری ها و فرمانداری ها را مشخص کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۴    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان اینکه مانده سپرده های بانکی حدود هزار و 500هزار میلیارد تومان است، گفت: تنها 5 درصد سپرده های بانکی به دارایی مشهود، نامشهود و اضافه دریافتی اختصاص می یابد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۰:۳۱    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:اگر ایران در همین شرایط فعلی خارج شود هیچ گونه تهدیدی برایمان بوجود نخواهد آمد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۰:۲۸    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون قضایی مجلس معتقد است از طرفی لهستان برای منافع خود به دستور آمریکا اقدام به برگزاری اجلاس ضدایرانی می کند و از سوی دیگر مقامات آنها برای دلجویی به ایران سفر می کنند چرا که از ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۰:۲۰    
عضو هیات رئیسه مجلس اسامی میهمانان نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی را قرائت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۰:۰۴    
دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت محمدنبی حبیبی، دبیرکل حزب موتلفه اسلامی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۰:۰۳    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 98 می گوید اعضای این کمیسیون برای افزایش حقوق ها به روش پلکانی و تا 25 درصد اتفاق نظر دارند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۰:۰۱    
عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 98 گفت: بر اساس مصوبه این کمیسیون، سهم شهرداری ها از درآمدهای نفتی به صورت مستقیم به حساب آن ها واریز می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۰    
نشست اعضای کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی امروز 8 بهمن ماه 1397 برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۰    
نشست اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی امروز 8 بهمن ماه 1397 با حضور رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۰    
نشست اعضای کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی امروز 8 بهمن ماه 1397 با حضور بیژن نامدار زنگنه، وزیر نفت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۰    
پانزدهمین نشست اعضای کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1398 امروز 8 بهمن 1397 باحضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۹:۴۳    
نشست اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی امروز 8 بهمن ماه 1397 با حضور محمد باقر نوبخت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۹:۳۷    
نمایندگان مردم در خانه ملت وظایف و اختیارات سازمان مدیریت بحران کشور را مشخص کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۹:۱۸    
نمایندگان مجلس در بررسی لایحه مدیریت حوادث مترقبه کشور وظایف رئیس سازمان مدیریت بحران کشور را مشخص کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۹:۰۹    
نماینده مردم گرمسار در مجلس با بیان اینکه مجمع تشخیص مصلحت نظام جایگاه قانونگذاری ندارد، گفت: نمایندگان مردم در مجلس به دنبال منافع شخصی خود نیستند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۹:۰۷    
نائب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس گفت: تجویزهای دارویی خارج از روال و بیش از حد انجام می گیرد و ابزار کنترلی نیز نداریم بلکه تنها ابزاری که وجود دارد مسئله خرید خدمات دارویی از طریق سیستم سطح بندی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۹:۰۰    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه به بهانه مالیات حرمت جامعه پزشکی از سوی برخی زیر سوال رفته گفت: پزشکان مالیات خود را می دهند اما کسب مالیات باید با حفظ حرمت پزشکی همراه باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۸:۳۹    
عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت:داعش دارای یک ویژگی خاصی بود که اگر در هر شهری حضور پیدا می کرد؛پشتوانه محدودی از جغرافیای همان منطقه به عنوان سرباز آنها را همراهی می کردند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۸:۳۷    
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:فرانسه ای که در موضوعات مختلف اروپا ،حرفی برای گفتن داشت،شاید دیگر آن نقش را ندارد و آن فضا امروز در اختیار فرانسه دیگر نیست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۸:۳۶    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:هدفی که آمریکایی ها در استراتژی جدید خود دنبال می کنند؛این است که سفره مردم کشورمان خالی شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۸:۳۶    
نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس اعتقاد دارد اجرای طرح استانی شدن انتخابات قوه مقننه موجب توسعه متوازن در کشور و افزایش سطح پاسخگویی مسئولان می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۸:۳۵    
جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست دکتر علی لاریجانی آغازبه کار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۷:۳۲    
عضوکمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می گوید:سوریه نگران امنیت کشورش است؛چراکه اگر معارضین در ادلب بمانند یک غده سرطانی شده و به رژیم صهیونیستی دوم تبدیل می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۷:۰۲    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، رشد اعتیاد و کارتن خوابی را علامت وجود بیماری اقتصادی در کشور دانست که نشان می دهد در زمینه برنامه ریزی برای بهبود حوزه اقتصادی به خوبی عمل نکرده ایم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۰:۳۳    
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: تاکنون یک میلیون و 986 هزار واحد تحویل متقاضیان مسکن مهر شده و حدود 215 هزار واحد هم در مراحل مختلف عملیاتی قرار دارد که بیشتر این واحدها در شهرهای جدید است.