جمعه ۰۳ اسفندساعت ۲۰:۲۲Feb 2019 22
 

خبرهای خانه ملت 13 بهمن 1397 - icana.ir

 
خانه ملت 29 اسفند 1393 خانه ملت 1 دی 1394 خانه ملت 30 اسفند 1395 خانه ملت 29 اسفند 1396 خانه ملت 26 فروردین 1397 خانه ملت 31 اردیبهشت 1397 خانه ملت 31 خرداد 1397 خانه ملت 31 تیر 1397 خانه ملت 31 مرداد 1397 خانه ملت 31 شهریور 1397 خانه ملت 30 مهر 1397 خانه ملت 30 آبان 1397 خانه ملت 30 آذر 1397 خانه ملت 30 دی 1397 خانه ملت 1 بهمن 1397 خانه ملت 2 بهمن 1397 خانه ملت 3 بهمن 1397 خانه ملت 4 بهمن 1397 خانه ملت 5 بهمن 1397 خانه ملت 6 بهمن 1397 خانه ملت 7 بهمن 1397 خانه ملت 8 بهمن 1397 خانه ملت 9 بهمن 1397 خانه ملت 10 بهمن 1397 خانه ملت 11 بهمن 1397 خانه ملت 12 بهمن 1397 خانه ملت 13 بهمن 1397 خانه ملت 14 بهمن 1397 خانه ملت 15 بهمن 1397 خانه ملت 16 بهمن 1397 خانه ملت 17 بهمن 1397 خانه ملت 18 بهمن 1397 خانه ملت 19 بهمن 1397 خانه ملت 20 بهمن 1397 خانه ملت 21 بهمن 1397 خانه ملت 22 بهمن 1397 خانه ملت 23 بهمن 1397 خانه ملت 24 بهمن 1397 خانه ملت 25 بهمن 1397 خانه ملت 26 بهمن 1397 خانه ملت 27 بهمن 1397 خانه ملت 28 بهمن 1397 خانه ملت 29 بهمن 1397 خانه ملت 30 بهمن 1397 
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۱۵:۲۶    
عضو فراکسیون جوانان مجلس از انتخاب اثری در جشنواره سی و هفتم فیلم فجر به عنوان اثر برگزیده در حوزه جوانان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۹:۱۲    
نشست اعضای فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی امروز 14 بهمن ماه 1397 با حضور سعید نمکی، وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۴ - ۰۸:۵۸    
نشست فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی صبح امروز یکشنبه 14 بهمن 1397 با حضور سعید نمکی، وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۳۳    
احسان قاضی زاده هاشمی میگوید تاکنون قریب به 1000 نفر توانسته اند با بخشنامه از زیر قانون منع بکارگیری بازنشستگان فرار کنند...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۹:۰۰    
عضو مجمع نمایندگان استان تهران با انتقاد از وضعیت تردد بی ضابطه موتورسیکلت های کاربراتوری در پایتخت تاکید کرد: دولت و شهرداری با عزمی جدی جایگزینی موتور سیکلت های کاربراتوری را در دستور کار قرار دهد .
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۵۹    
سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس شورای اسلامی معتقد است؛هسته مقاومت از جنوب لبنان شکل گرفته و الان در اوج قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۵۹    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:ایجاد کانال INSTEX زایمان دیررس بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۵۸    
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، معتقد است: مجمع تشخیص مصلحت نظام می تواند ضمن برگزاری جلسه فوق العاده پیش از تاریخ پایانی FATF به ایران، تکلیف لوایح پالرمو و CFT را تعیین کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۸:۰۰    
نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس از نشست اعضای فراکسیون متبوعش با وزیر پیشنهادی بهداشت خبر داد و گفت: فراکسیون مستقلین ولایی رسماً درباره رأی اعتماد به نمکی اعلام نظر می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۵۵    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه 98 از بازگشت سهم شهرداری ها از عوارض مالیات ارزش افزوده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۴۴    
رئیس مجلس شورای اسلامی در سفر به استان آذربایجان شرقی و برخی شهرستان های آن بر لزوم بکارگیری ظرفیت های بومی استان و استفاده از موقعیت استراتژیک آن برای شکوفایی اقتصادی منطقه تاکید داشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۳۴    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از جمله دستاوردهای ایستادگی ایران در مقابل ابرقدرت ها این بود که هیچ کشوری جرأت حمله نظامی به ایران را نداشته باشد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۷:۲۹    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: در ماه های اخیر افزایش قیمت غیرمعقولی در حوزه مواد شوینده اتفاق افتاده که این افزایش قیمت در آینده هزینه های درمانی بسیاری به کشور تحمیل می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۵:۰۱    
دکتر علی لاریجانی در ارتباط با ثبت سازوکار ویژه مبادله تجاری اروپا با ایران (INSTEX) گفت : این میدانی است که می توان با استفاده از آن عیار اروپایی ها را سنجید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۵:۴۱    
رئیس مجلس شورای اسلامی امروز شنبه 13 بهمن 1397 با حضور در باغ موزه دفاع مقدس در آیین افتتاح نمایشگاه ملی دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس شرکت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۵:۲۶    
رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: آخرین نشست بررسی طرح تحقیق و تفحص از قراردادهای هوایی و ناوبری طی دو هفته آینده در کمیسیون عمران برگزار و پس از آن درباره تعیین تکلیف طرح تصمیم گیری می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۵:۲۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی در جریان بازدید خود از نمایشگاه ملی دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس از تمبر یادبود این نمایشگاه با عنوان "چهل سال افتخار و بالندگی" رونمایی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۵:۰۱    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید که مدیران شرکت های دولتی معمولا در پایان سال پاداش های میلیاردی می گیرند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۵:۰۱    
نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه تغییرکاربری درخارج از حریم شهرها متوقف شود،گفت: ضربه به تولید و محیط زیست با تغییرکاربری های غیر قانونی در اراضی کشاورزی بسیار نگران کننده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۵:۰۱    
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: موضوع صادرات نفت و میعانات گازی و بازگشت پول آن باید در INSTEX لحاظ و مشخص شود که آیا کشورهای غیراروپایی همانند هند و چین می توانند مطالبات ایران را وارد این ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۵:۰۱    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: امروز بنادر جنوب در خواب به سر می برند و این مسئله در کاهش فعالیت اقتصادی و میزان واردات و صادرات تأثیرگذار است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۳:۰۴    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس، تاکید دارد: مسیر قانونگذاری در ایران طولانی است لذا FATF با درایت تمام باید این روند را درک و بعد از تصمیم گیری مجمع تشخیص درباره لوایح پالرمو و CFT اظهارنظر کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۲:۴۹    
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: بر اساس قانون، فروش انفرادی بلیط توسط چارتری ها به مسافر ممنوع است و فعالیت این شرکت ها تنها باید در حیطه برگزاری تورهای مسافرتی باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۲:۴۵    
مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات گفت: در حال حاضر وزارت صنعت، معدن و تجارت هیچ برنامه ای برای آزاد شدن واردات خودرو در سال 98 ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۲:۳۰    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 98 مجلس پیشنهاد داده است که باید در سال آینده حقوق اقشار کم درآمد متناسب با تورم و حقوق های بالا حداقل 20 درصد افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۲:۰۲    
عضو فراکسیون میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مجلس با اشاره به اینکه حتما سیاست قطع ارز مسافرتی موقتی است، از احتمال از سر گیری مجدد آن خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۲:۰۱    
نایب رئیس فراکسیون پیشگیری از جرایم و آسیب های اجتماعی به پیشگیری و مقابله با آسیب های اجتماعی اشاره می کند و می گوید که موضوعاتی مثل کودکان کار و زنان آسیب دیده با قوه قهریه ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۰:۵۷    
عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 با انتقاد از تولیدات بی کیفیت خودروسازان گفت: دو ابر خودروساز کشور هیچ مسئولیتی در قبال تولیدات خود ندارند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۱:۴۷    
عضو فراکسیون امید مجلس الگوهای انتخاباتی حداکثری، تناسبی و حداکثری – تناسبی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۱:۳۷    
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت: اگر اعتبار انتقال آب سردسیری تامین شود و در قانون بودجه سال آینده لحاظ شود ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۱:۳۰    
نایب رئیس فراکسیون پیشگیری از جرائم و آسیب های اجتماعی مجلس با اشاره به بازدید از گرمخانه های تهران، گفت: با توجه به وجود 10 هزار کارتن خواب در سطح شهر تهران و سرمای هوا این بازدید صورت گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۱:۲۵    
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: اماکن خالی در شهر که در حال حاضر مکانی برای معتادان، کارتن خواب ها شده و حتی از لحاظ بهداشتی نیز خطرناک هستند باید هر چه سریع تر تعیین تکلیف شوند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۱:۱۴    
عضو شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس معتقد است؛نگاهی که حزب الله داشته قاعدتا نگاه احیای حقوق فلسطینیان و تضمین صلح و ثبات در منطقه است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۱:۱۴    
وزیر آموزش و پرورش می گوید دو سال است بودجه شیر مدارس داده نمی شود و بعید است امسال نیز شیری در مدارس توزیع شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۱:۰۲    
سخنگوی مجمع نمایندگان استان کرمان، در واکنش به انتشار اخباری پیرامون انجام سفر رئیس جمهور به این استان تاکید کرد که هنوز زمان انجام این سفر به طور رسمی به اطلاع این مجمع نرسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۱:۰۱    
نماینده مردم لنگرود در مجلس با اعلام اینکه دولت نیز برای افزایش حقوق ها 30 هزار میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۰:۴۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به تهدیدهای نظامی آمریکا علیه ایران، گفت: آمریکایی ها بی عقلی می کنند ولی مختصر عقلی دارند که رویِ مین پا نگذارند تا ویلچری نشوند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۰:۲۹    
در پی حواشی به وجود آمده درباره سخنران مراسم 22 بهمن کرج و در راستای حفظ وحدت، بخش اطلاع رسانی دفتر رئیس مجلس شورای اسلامی خبر از لغو سخنرانی دکتر علی لاریجانی در این مراسم داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۰:۲۰    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: تلاش دولت و بانک مرکزی این است که از صعودی شدن غیرواقعی قیمت ها در بازار ارز جلوگیری کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۰:۰۱    
نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: سیاستگذاری برای صنعت خودروسازی بازار خرید و فروش این کالا را با مشکل مواجه کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۹:۴۵    
مشاور پارلمانی شهرداری تهران، با انتقاد از برخی اظهارنظرهای غیرتخصصی در مورد عملکرد شهرداری تاکید کرد که این نهاد با نظارت شورای شهر در راستای تحقق اسنادی که برای توسعه شهر در نظر گرفته شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۹:۴۱    
محمدرضا رضایی از مذاکره با وزیر دفاع درباره دریافت اطلاعات جعبه سیاه هواپیمای بوئینگ 707 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۹:۳۵    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: سال گذشته پیشنهاد دولت برای حذف سه دهک بالای درآمدی این بود که از آزمون وسع استفاده کند که امسال این پیشنهاد در کمیسیون تلفیق بودجه تصویب شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۹:۲۹    
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس الگوگیری از کشور اتریش برای فعال کردن بنگاه های کوچک در حوزه نفت و گاز را در شرایط تحریم ضروری دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۹:۲۷    
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه نظر ما نسبت به حضور آقای نمکی در وزارت بهداشت و درمان مثبت است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۹:۱۸    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:فاصله فعالیت های رایزن های اقتصادی تا وضعیت مطلوب کم نیست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۹:۱۵    
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در بخش دیگری از این گفت وگو بر لزوم اصلاح قانون انتخابات شوراهای شهر و روستا همزمان با استانی شدن انتخابات مجلس تاکید کرد و افزود ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۹:۱۵    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به آثار غیراقتصادی افزایش قیمت خودروهای داخلی به پنج درصد زیر قیمت بازار ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۹:۰۱    
رییس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه تخصیص های بودجه فقط بر پایه اولویت ها انجام می شود، گفت: دولت باید سال آینده 62 هزار میلیارد تومان بودجه را بین 71 هزار پروژه تقسیم کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۷:۲۹    
عضو کمیسیون ملی و سیاست خارجی مجلس،گفت: هسته مقاومت از جنوب لبنان و به تاسی از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران شکل گرفت و الان در اوج قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۷:۲۱    
نماینده مردم زاهدان در مجلس با اشاره به روند رو به پیشرفت توسعه بندر چابهار و تمایل سرمایه گذاران داخلی و خارجی برای حضور در این منطقه ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۷:۰۴    
نماینده مردم بندرعباس درمجلس با بیان اینکه عمده ترین مشکل صیادان سنتی صید غیرمجاز صیادان صنعتی است،گفت: دلالان وافراد خاص از دریا استان هزمزگان درآمد مناسبی کسب می کنند ودر این میان ...