جمعه ۰۳ اسفندساعت ۲۰:۱۳Feb 2019 22
 

خبرهای خانه ملت 15 بهمن 1397 - icana.ir

 
خانه ملت 29 اسفند 1393 خانه ملت 1 دی 1394 خانه ملت 30 اسفند 1395 خانه ملت 29 اسفند 1396 خانه ملت 26 فروردین 1397 خانه ملت 31 اردیبهشت 1397 خانه ملت 31 خرداد 1397 خانه ملت 31 تیر 1397 خانه ملت 31 مرداد 1397 خانه ملت 31 شهریور 1397 خانه ملت 30 مهر 1397 خانه ملت 30 آبان 1397 خانه ملت 30 آذر 1397 خانه ملت 30 دی 1397 خانه ملت 1 بهمن 1397 خانه ملت 2 بهمن 1397 خانه ملت 3 بهمن 1397 خانه ملت 4 بهمن 1397 خانه ملت 5 بهمن 1397 خانه ملت 6 بهمن 1397 خانه ملت 7 بهمن 1397 خانه ملت 8 بهمن 1397 خانه ملت 9 بهمن 1397 خانه ملت 10 بهمن 1397 خانه ملت 11 بهمن 1397 خانه ملت 12 بهمن 1397 خانه ملت 13 بهمن 1397 خانه ملت 14 بهمن 1397 خانه ملت 15 بهمن 1397 خانه ملت 16 بهمن 1397 خانه ملت 17 بهمن 1397 خانه ملت 18 بهمن 1397 خانه ملت 19 بهمن 1397 خانه ملت 20 بهمن 1397 خانه ملت 21 بهمن 1397 خانه ملت 22 بهمن 1397 خانه ملت 23 بهمن 1397 خانه ملت 24 بهمن 1397 خانه ملت 25 بهمن 1397 خانه ملت 26 بهمن 1397 خانه ملت 27 بهمن 1397 خانه ملت 28 بهمن 1397 خانه ملت 29 بهمن 1397 خانه ملت 30 بهمن 1397 
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۶ - ۱۰:۰۷    
وزیر امور خارجه با اشاره به جزئیات ساز و کار حمایت از تبادلات تجاری اروپا، گفت: INSTEX یک گام سیاسی است و محدود به این تعداد از کشور ها و این اقلام نیست و در ادامه سایر حوزه ها را پوشش خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۱:۰۰    
رئیس گروه دوستی پارلمانی جمھوری اسلامی ایران و برزیل گفت: با وجود تحریم ھای آمریکا علیه جمھوری اسلامی ایران ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۲۰:۰۱    
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: مقرر شد سازمان های تعزیرات، حمایت از مصرف و تولیدکنندگان، وزارت جهاد کشاورزی، وزارت صمت، مرکز پژوهش های مجلس، دیوان محاسبات ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۴۶    
عضو کمیسیون بهداشت مجلس گفت: بر اساس مصوبه امروز کمیسیون تلفیق مقرر شد اعتباری در اختیار کمیسیون بهداشت و درمان قرار گیرد تا بر اساس صلاحدید آن را به حوزه سلامت به ویژه بیمه سلامت تخصیص دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۹:۴۲    
رئیس کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه دولت نمی تواند راسا قیمت بنزین را افزایش دهد، گفت: افزایش قیمت بنزین با شرایط امنیتی، اقتصادی و اجتماعی کنونی متناسب نیست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۵۸    
عضو فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت:پیش شرط اتحادیه اروپا برای کشورمان دخالت در امور داخلی ایران به حساب می آید و برای انجام کارهای کشورمان که در گذشته به توافق رسیده بودیم هیچ پیش شرطی نگذاشته بودیم ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۵۸    
نایب رئیس کمیسیون قضایی گفت: در نشست امروز کمیسیون مقرر شد معاونت حقوقی رئیس جمهور در کمیسیون حاضر و به صورت مفصل گزارش مفصلی از وضعیت دعاوی خارجی و داخلی را ارائه کند که در صورت کم کاری کمیسیون ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۵۷    
عضو فراکسیون امید گفت:اروپایی ها نمی توانند هیچ شرطی را برای کشورمان تعیین کنند؛چرا که این جزو تعهدات برجامی آنها بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۵۶    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در تشریح نشست کمیسیون متبوع خود گفت: ظریف در این جلسه ضمن مثبت دانستن اقدام اروپایی ها در ثبت اینستکس از اعتراض وزارت خارجه به این اتحادیه درباره ارتباط دادن INSTEX با ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۵۱    
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، از بررسی طرحی برای ساماندهی دفاتر پیشخوان دولت به منظور افزایش اختیارات آنها و سوال نماینده کرمانشاه از وزیر دفاع در این نشست خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۴۹    
رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس از عدم حضور وزیر آموزش و پرورش در نشست های فراکسیون متبوعش انتقاد و تصریح کرد: گویا وزارت آموزش و پرورش نیازی به کمک این فراکسیون در بودجه سال 98 ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۴۰    
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 98 گفت: اعتبارات دستگاه های فرهنگی در لایحه بودجه سال 98 کاهش چشم گیری داشت به همین دلیل مقرر شد تمام اعتبارات این دستگاه ها به میزان بودجه سال جاری(97) افزایش داده شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۳۵    
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس نشست امروز کمیسیون متبوعش با دستورکار بررسی طرح تقاضای تحقیق و تفحص از نحوه واگذاری آلومینیوم اراک را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۳۴    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به بررسی طرح ساماندهی کارکنان قراردادی دانشگاه پیام نور در نشست امروز کمیسیون متبوعش، عنوان کرد: این طرح فعلا مسکوت ماند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۳۰    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با از تصویب پیشنهاد کمیسیون فرهنگی مجلس در نشست امروز کمیسیون تلفیق بودجه 98 خبر داد و گفت: بر این اساس بودجه سال آینده نهادهای فرهنگی و حوزوی معادل سال 97 خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۸:۲۷    
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: معاونت بهداشتی وزارت بهداشت از آغاز فعالیت سامانه سیب در سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۵۱    
تریبون نماز جمعه که باید محور وحدت و همدلی بین مردم و مسئولان و بین کارگزاران نظام با یکدیگر باشد گاهی به محفلی برای تسویه حساب های شخصی و جناحی تبدیل می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۵۰    
وزیر نفت گفت: در دولت بحث هایی درباره سهمیه بندی یا افزایش قیمت بنزین مطرح شده اما تاکنون تصمیمی در این حوزه اخذ نشده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۴۷    
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس دلایل کمیسیون متبوعش برای رد طرح سهمیه بندی سوخت را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۲۸    
رئیس کمیسیون عمران مجلس با اشاره به ارزان و ایمن بودن استفاده از بخش ریلی گفت: توسعه حمل و نقل ریلی موجب صرفه جویی 650 میلیون دلاری در مصرف سوخت می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۷:۲۶    
اعضای کمیسیون عمران مجلس ظهر امروز از ایستگاه مرکزی راه آهن جمهوری اسلامی بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۴۵    
حرف متکبرانه رئیس جمهور آمریکا مردم عراق را چنان عصبانی کرده که پیامد آن را می توان در سخنان مسئولان ارشد این کشور مشاهده کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۲۵    
این نماینده مردم در مجلس دهم، بابیان اینکه غیرپزشک بودن و اشراف بر اقتصاد سلامت متضمن موفقیت نمکی برای فعالیت در سمت وزیر بهداشت است تاکید کرد که تحقق این مهم در گروی تغییر حوزه سلامت از درمان محور ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۲۱    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به رای اعتماد بالای سعید نمکی دومین وزیر بهداشت دولت دوازدهم اظهار کرد: تسط و شناخت از بودجه و رویکرد بهداشتی و پیشگیری ایشان باعث کسب رای اعتماد کم نظیر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۱۷    
سازمان شیلات ایران به صیادان چینی مجوز صید فانوس ماهیان را در عمق بالای 200متر در آب های خلیج فارس و دریای عمان را داده، اما این ماهیگیران صنعتی هر چه جلوی تورشان می آید را جارو میکنند...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۰۶    
نشست اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی امروز 15 بهمن ماه 1397 با حضور فرهاد دژپسند، وزیر اقتصاد و امور دارایی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۶:۰۵    
نشست اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی امروز 15 بهمن ماه 1397 با حضور محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۵:۴۸    
اینستا ملت، بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه اجتماعی اینستاگرام است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۴:۵۴    
نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه توسعه گردشگری بین المللی نیازمند توسعه زیرساختها و اقدامات دیپلماتیک است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۴:۵۳    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس، با بیان اینکه اصلاح شروط طلاق نیاز به قانونگذاری مجلس ندارد و با توافق زن و شوهر امکانپذیر است تاکید کرد که باید توجه به عسر و حرج معنوی برای زن به شروط ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۴:۵۱    
نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با بیان اینکه شهریه دانشجویان دکتری دانشگاه آزاد نیازمند بازنگری است،گفت: ملاک تعیین شهریه دانشگاه آزاد در مقطع دکتری نباید دانشگاه های خارج از کشور باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۴:۵۰    
نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه اصحاب نشر از گرانی کاغذ گله مند هستند،گفت: بسیاری از روزنامه ها در کشور برای گرانی کاغذ در خطر تعطیلی هستند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۴:۴۹    
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس، بابیان اینکه وزیر بهداشت جدید همزمان از علم و تجربه موثر در حوزه بهداشت و بودجه نویسی برخوردار است تاکید کرد که باید برای موفقیت در حوزه سلامت در رفع آسیب های اجتماعی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۴:۴۵    
عضو مجلس در کارگروه حل بحران کاغذ می گوید کمیسیون فرهنگی مجلس تصمیم گرفته نامه ای اعتراضی به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص روند فعالیت این کارگروه داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۴:۳۹    
عضوکمیسیون کشاورزی، اّب ومنابع طبیعی مجلس گفت: مالچ پاشی طبیعت و محیط زیست منطقه را دگرگون کرده و آسیب جدی به موجودات زنده و جانواران نادر بیابانی وارد می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۴:۲۰    
رئیس فراکسیون پیشگیری از جرائم و آسیب های اجتماعی مجلس با اشاره به جمع آوری بیش از 150 امضا برای ارائه طرح دو فوریتی حفظ کرامت آسیب دیدگان اجتماعی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۴:۰۸    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، بر لزوم بازنگری در تخصیص ارز کالاهای اساسی تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۳:۳۶    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون قضایی مجلس جزئیات طرح عف عمومی و تبدیل مجازات ها را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۳:۲۱    
عضو هیات رئیسه مجلس با تاکید بر به رسمیت شناختن اختلافات گروه های مختلف، گفت: بی اعتمادی ناشی از بی انگیزه گی و عدم آرامش روانی در جامعه موجب شکاف قدرت سیاسی و اجتماعی شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۳:۰۰    
جلسه رأی اعتماد مجلس شورای اسلامی امروز 15 بهمن ماه 1397 به وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از زاویه دید دوربین خبرگزاری خانه ملت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۲:۵۲    
نماینده مردم تهران در مجلس از عملکرد شورای هماهنگی تبلیغات برای تعیین سخنرانان 22 بهمن انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۲:۵۱    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که این کمیسیون موضوع اینستکس را با وزیر امور خارجه و مسئولان مربوطه در این کمیسیون بررسی می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۲:۳۷    
نماینده مردم خرم آباد در مجلس گفت: متاسفانه در بارش های اخیر به جای اینکه زمین های کشاورزی سیراب شوند، منازل مسکونی و محل کسبه خرم آباد از سیل اخیر سیرگِل شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۲:۳۶    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از شورای سیاستگذاری ائمه جمعه درخواست کرد تا به اظهارات امام جمعه کرج برای لغو سخنرانی رئیس مجلس ورود کرده و این موضوع را مورد رسیدگی قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۲:۳۶    
نماینده مردم کرج در مجلس گفت: تهاجم و تخریب چهره های موثر نظام از برنامه های انگلیسی و خاص و اراده دشمنان است و نباید در میدان دشمن بازی کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۲:۳۵    
عضو هیات رئیسه مجلس طرح تعویق واگذاری شرکت های دولتی دارای طرح های تثبیت و توسعه را اعلام وصول کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۲:۲۰    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی زنگ پایان نشست علنی را به صدا درآورد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۲:۱۴    
نمایندگان مردم در خانه ملت دولت را مکلف به پیش بینی ردیف های بودجه سالانه برای تامین و پرداخت اعتبارات جهت مقاوم سازی ساختمان های مسکونی شهری و روستایی و بازسازی مناطق خسارت دیده کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۱:۰۳    
نمایندگان مردم در خانه ملت، به سعید نمکی به عنوان بهداشت، درمان و آموزش پزشکی رأی اعتماد دادند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۲:۰۴    
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس با انتقاد از لغو سخنرانی رئیس قوه مقننه بر ضرورت پیگیری این موضوع تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۱:۵۶    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: کمتر از 3 درصد بازار عراق در اختیار ایران و مابقی در اختیار کشور ترکیه است و متاسفانه ترکیه 17 رایزن اقتصادی در عراق و ایران تنها 2 رایزن اقتصادی در این کشور دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۱:۵۴    
عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید که افزایش 20 درصدی حقوق ها متناسب با تورم نیست از سوی دیگر باید الگوی بومی برای افزایش حقوق ها در نظر گرفته شود تا شکاف طبقاتی عمیق تر نشود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۱:۵۳    
نمایندگان مردم در خانه ملت مدیران دستگاه های اجرایی را مجاز به استفاده از اعتبارات جاری هنگام وقوع بحران ها و حوادث کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۱:۵۳    
نمایندگان مردم در خانه ملت دولت را مجاز به برداشت از منابع تنخواه برای مقابله با حوادث غیرمترقبه کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۱:۵۰    
رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست های اصل 44 قانون اساسی از نهایی شدن گزارش لایحه ساماندهی سهام عدالت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۱:۵۰    
انشالله سابقه مسئولیت شما در سمت معاون سازمان برنامه و بودجه کمک شایانی باشد برای رفع موانع و محدودیت ها و جذب به هنگام منابع مالی و نیروی انسانی به منظور اجرای مؤثرتر تکالیف نظام جمهوری اسلامی در ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۱:۳۵    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفتافزود:از دادگاه بین اللملی لاهه انتظار می رود که رای را به نفع جمهوری اسلامی و در محکومیت آمریکا صادر کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۱:۳۴    
نمایندگان مردم در خانه ملت سازمان برنامه و بودجه را مکلف کردند تا برای پیشگیری و آمادگی در مقابله با بحران در بودجه سنواتی فصلی تحت عنوان مدیریت بحران کشور را ایجاد کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۱:۱۵    
نمایندگان مردم در خانه ملت با دو فوریت تمدید قانون آزمایشی شوراهای حل اختلاف به مدت یک سال مخالف کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۰:۵۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی درگذشت اخوی سیدجواد حسینی کیا نماینده مردم سنقر را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۰:۵۳    
عضو هیات رئیسه مجلس اسامی میهمانان نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی را قرائت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۰:۵۳    
وزیر پیشنهادی بهداشت گفت: هیچ مصوبه ای را بر زمین نخواهم گذاشت و تمامی پروژه ها را به اتمام خواهیم رساند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۰:۴۵    
نشست اعضای فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی امروز 15 بهمن ماه 1397 با حضور سعید نمکی، وزیر پیشنهادی بهداشت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۰:۳۹    
نماینده مردم کاشان، آران بیدگل در مجلس در موافقت با وزیر پیشنهادی بهداشت به برنامه های وی در هدفمندسازی آموزش پزشکی اشاره کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۰:۳۹    
عضو هیات رئیسه مجلس از ارائه لایحه دوفوریتی اصلاح قانون مبارزه با پولشویی در هفته گذشته به مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۰:۲۸    
نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه خودکفایی در تولید گوشت با حمایت از تولیدات دامی عشایر به سادگی امکان پذیر است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۰:۲۸    
نماینده مردم محلات در مجلس اعتقاد دارد وزیر پیشنهادی بهداشت فردی پاک دست است و نمکی دارای برنامه های جامع بوده و به بخش درمان، بهداشت و پیشگیری توجه دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۰:۲۸    
نماینده مردم بوکان در مجلس با انتقاد از یکی از نمایندگان که به عنوان مخالف وزیر پیشنهادی بهداشت ثبت نامه کرده اما به عنوان موافق صحبت کرده بود ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۰:۱۹    
نماینده مردم سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب در مجلس گفت: این روزها از طرح تحول سلامت مردم ناراضی هستند زیرا دولت به برنامه ها نگاه عملی ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۰:۱۱    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه در موافقت با وزیر پیشنهادی بهداشت گفت: برنامه های نمکی با قوانین و اسناد بالادستی مطابقت دارد و این بدان معنا است که وزیر پیشنهادی اجرای قانون را پذیرفته و باور داشته و سپس ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۰:۱۰    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به سوابق درخشان نمکی وزیر پیشنهادی بهداشت و درمان گفت: وزیر پیشنهادی می تواند بخش سلامت را از گرداب به ساحل امن برساند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۰:۰۷    
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: سیستم ارجاع یک سیستم پشتیبانی و بسیار هوشمندانه است و می تواند وزارت بهداشت را در اجرای قوی تر طرح تحول سلامت کمک کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۱۰:۰۳    
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس با تأکید بر اینکه مافیای دارو و تجهیزات باید مدیریت شوند، گفت: طرح نظام ارجاع و پزشک خانواده باید تعیین تکلیف شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۹:۳۱    
حسن روحانی، رئیس جمهور امروز 15 بهمن ماه 1397 جهت دفاع از وزیر پیشنهادی بهداشت در صحن علنی مجلس شورای اسلامی حضور یافت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۹:۱۶    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس، با بیان اینکه تاکنون اعتیاد مورد آسیب شناسی مدون قرار نگرفته است تاکید کرد که وزیر جدید بهداشت باید با اجرای برنامه های پژوهشی به حوزه پیشگیری از اعتیاد ورود کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۹:۱۶    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه ومحاسبات مجلس می گوید افزایش 20 درصدی حقوق ها ناچیز است و باید این افزایش به صورت پلکانی باشد تا اقشار ضعیف موردحمایت بیشتر قرار گیرند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۹:۱۴    
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 98 مجلس می گوید در لایحه بودجه سال آینده مطابق سقفی که احکام قانون برنامه ششم توسعه مجاز کرده است اسناد خزانه و اوراق مشارکت منتشر می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۹:۱۱    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: دولت می تواند به دنبال باشد لذا دولت باید به نحوی سیاستگذاری کند که بخش خصوصی متمایل به ساخت بخش استیجاری شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۹:۰۸    
عضو فراکسیون امید مجلس، معتقد است: تصویب لوایح پالرمو و CFT در تسریع تکمیل ساز و کار مالی اروپا (INSTEX) تاثیر بسزایی دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۹:۰۷    
نشست کمیسیون مشترک درآمد پایدار شهرداری ها با حضور اعضای این کمیسیون برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۹:۰۷    
عضوهیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی می گوید:احتمال می دهیم که آمریکایی ها همان طور که از برجام، یونسکو،پیمان آب و هوایی و اخیرا هم از پیمان موشک های میان بُرد خارج شدند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۹:۰۶    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:اگر دادگاه لاهه فارغ از تبعات قدرت عمل کندکما اینکه تاکنون به این شکل بوده است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۹:۰۵    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت:در موضوع یمن کسانی که همیشه پرچمدار حقوق بشر و دایعه دار حمایت از جمعیت های آسیب پذیر هستند؛الان سکوت کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۸:۵۷    
رئیس جمهور با اشاره به تحول بخش سلامت در دوران پس از انقلاب گفت: خوشبختانه در بخش بهداشت و درمان آمار افزایش خدمات نسبت به قبل از انقلاب ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۸:۵۲    
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با بیان اینکه هزینه نصب پنل های خورشیدی طی سال جاری از 26 میلیون به بالای 40 میلیون رسید، گفت: گرانی های امسال باعث شده ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۸:۵۱    
عضو هیات رئیسه مجلس نحوه زمانبندی بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۸:۵۱    
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: ظرفیت تولید حدود یک و نیم میلیون تن گوشت قرمز در داخل کشور وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۸:۴۸    
نشست مشترک مجمع نمایندگان استان خوزستان با حضور سعید نمکی، وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۸:۳۹    
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 98 مجلس می گوید سال آینده حقوق بازنشستگانی کمتر از 2 میلیون و پانصد هزارتومان همسان سازی می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۸:۳۲    
رئیس جمهور برای دفاع از وزیر پیشنهادی بهداشت وارد صحن علنی مجلس شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۸:۳۱    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: وزارت راه و شهرسازی باید مطالعات پهنه بندی لرزه ای را ساماندهی و ارزیابی لرزه ای ساختمان ها و شبکه های حیاتی را صورت دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۸:۲۳    
جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی دقایقی قبل به ریاست دکتر علی لاریجانی آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۷:۱۶    
نماینده مردم در مجلس دهم بابیان اینکه بروز معضلات امنیتی با خالی شدن روستاها از سکنه متوقف شود،گفت: مهاجرت معکوس از شهرها به روستاها با ایجادبسترهای اشتغال در شرایط فعلی ضروری است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۷:۱۲    
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: تعداد بسیار زیادی از بیماران خارج از تشکیلات رسمی و بنگاه های جذب توریست سلامت وارد کشور می شوند به همین دلیل آمار دقیقی از تعداد مراجعه بیماران ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۵ - ۰۷:۰۳    
نماینده مردم در مجلس دهم بابیان اینکه خروج دانشگاه آزاد به سمت مدیریت قبیله ای و قومی الزامی است،گفت: دانشگاه آزاد تبدیل به یک تجارت خانه شده است.