جمعه ۰۳ اسفندساعت ۲۰:۰۳Feb 2019 22
 

خبرهای خانه ملت 17 بهمن 1397 - icana.ir

 
خانه ملت 29 اسفند 1393 خانه ملت 1 دی 1394 خانه ملت 30 اسفند 1395 خانه ملت 29 اسفند 1396 خانه ملت 26 فروردین 1397 خانه ملت 31 اردیبهشت 1397 خانه ملت 31 خرداد 1397 خانه ملت 31 تیر 1397 خانه ملت 31 مرداد 1397 خانه ملت 31 شهریور 1397 خانه ملت 30 مهر 1397 خانه ملت 30 آبان 1397 خانه ملت 30 آذر 1397 خانه ملت 30 دی 1397 خانه ملت 1 بهمن 1397 خانه ملت 2 بهمن 1397 خانه ملت 3 بهمن 1397 خانه ملت 4 بهمن 1397 خانه ملت 5 بهمن 1397 خانه ملت 6 بهمن 1397 خانه ملت 7 بهمن 1397 خانه ملت 8 بهمن 1397 خانه ملت 9 بهمن 1397 خانه ملت 10 بهمن 1397 خانه ملت 11 بهمن 1397 خانه ملت 12 بهمن 1397 خانه ملت 13 بهمن 1397 خانه ملت 14 بهمن 1397 خانه ملت 15 بهمن 1397 خانه ملت 16 بهمن 1397 خانه ملت 17 بهمن 1397 خانه ملت 18 بهمن 1397 خانه ملت 19 بهمن 1397 خانه ملت 20 بهمن 1397 خانه ملت 21 بهمن 1397 خانه ملت 22 بهمن 1397 خانه ملت 23 بهمن 1397 خانه ملت 24 بهمن 1397 خانه ملت 25 بهمن 1397 خانه ملت 26 بهمن 1397 خانه ملت 27 بهمن 1397 خانه ملت 28 بهمن 1397 خانه ملت 29 بهمن 1397 خانه ملت 30 بهمن 1397 
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۹:۰۳    
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با ارائه تحلیلی از نقش مجلس در تعامل با صندوق ضمانت صادرات ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۰ - ۱۰:۰۴    
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی گفت: ما امروز باید اقداماتی جهت تحقق عدالت اجتماعی داشته باشیم ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۲۳:۳۴    
رئیس مجلس شورای اسلامی امروز چهارشنبه 17 بهمن 1397 از آیت الله سید جعفر کریمی عیادت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۲۳:۲۰    
هزینه زندگی در پایتخت روز به روز گران تر میشود، از افزایش قیمت بلیط مترو گرفته تا بالا رفتن نرخ عوارض تعیین شده از سوی شهرداری که همه از جیب مردم تهران برداشت میشود...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۲۲:۰۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی بر لزوم حمایت از ورزش های قهرمانی و همگانی در کشور تاکید کرد و گفت: در تدوین بودجه سالیانه تلاش شده که بخش های مختلف ورزشی از جمله قهرمانی و همگانی توسعه یافته تا زمینه رشد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۹:۰۰    
روابط عمومی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در ارتباط با حواشی ایجاد شده پیرامون دعوت از رئیس مجلس شورای اسلامی به عنوان سخنران راهپیمایی 22 بهمن کرج بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۸:۴۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی بعدازظهر امروز چهارشنبه 17 بهمن 1397 با حضور در بخش مرکزی شهر قم در آئین افتتاح پروژه گازرسانی به 20 روستای دهستان قمرود شرکت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۷:۲۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انقلابی بودن به شعار دادن نیست، گفت: در شرایط کنونی انقلابی بودن به این است که به اقتصاد و معیشت مردم بپردازیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۶:۵۲    
پروژه های عمرانی بخش مرکزی قم دقایقی پیش با حضور دکترلاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۵:۱۳    
دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی 16 بهمن ماه 1397 از نمایشگاه صنایع کفش استان قم بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۵:۰۹    
دکتر علی لاریجانی با بیان اینکه تمام مسئولان باید با وفاق و شجاعت در جهت حل مشکلات تلاش کنند، گفت: راهپیمایی 22 بهمن دشمنان را مایوس و موجب اهتمام جدی تری برای حل مشکلات مردم در داخل به وجود می آورد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۴:۴۶    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس بیان کرد: طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین علاوه بر برگرداندن اموال نامشروع به بیت المال ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۴:۱۲    
نشست شورای اداری استان قم امروز چهارشنبه 17 بهمن 1397 با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۴:۱۰    
رییس کمیسیون فرهنگی مجلس از پیگیری وضعیت سند موسیقی در شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۴:۰۴    
کواکبیان، با تایید تلویحی خبر استعفای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: این استعفا به موضوع انتخاب رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور از سوی رئیس جمهور برمی گردد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۳:۳۳    
نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: اگر در شرایط فعلی از حقوق مسئولان کاسته و به حقوق مردم اضافه کنیم و مردم ببینند تعادل در کشور وجود دارد و مسئولان نیز در سختی هستند با مشکلات کنار خواهند آمد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۲:۴۷    
عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس معتقد است برای یافتن ریشه اختلافات و تفاوت دیدگاه ها و حل مشکلات ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۲:۴۵    
با پیروزی انقلاب اسلامی، قانون اساسی جمهوری اسلامی تا حد زیادی فرصت های برابری را برای زنان و مردان برای ایفای نقش در مسئولیت های بالای مملکتی در نظر گرفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۲:۴۳    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: INSTEX طرحی محدود است که فقط همکاری در مبادله دارو و غذا با ایران را مجاز می داند در حالی که در برجام اصلا چنین محدودیتی وجود ندارد و البته در SPV شرایط ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۲:۴۲    
رئیس کارگروه پارلمانی بحرین در مجلس معتقد است کاهش اقدامات ضدانسانی رژیم آل خلیفه بحرین صرفا به یک فشار بین المللی از سوی شورای امنیت نیاز دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۲:۴۱    
رئیس مجلس شورای اسلامی از دستور مقام معظم رهبری برای اصلاح ساختار نظام بودجه ریزی کشور ظرف 4 ماه آینده خبر داد و بر لزوم توجه مسئولان و مدیران به مسائل داخلی کشور و پرهیز از مشاجرات سیاسی تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۲:۳۰    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس می گوید بازار ارز دیگر نابسامان نمی شود و دلار روند کاهشی خود را تا نرخ نیمایی طی می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۲:۱۷    
گزارش حضور و غیاب و میزان مشارکت نمایندگان مجلس شورای اسلامی در رأی گیری صحن علنی در دی ماه 1397 منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۱:۵۵    
هزینه زندگی در پایتخت روز به روز گران تر میشود، از افزایش قیمت بلیط مترو گرفته تا بالا رفتن نرخ عوارض تعیین شده از سوی شهرداری که همه از جیب مردم تهران برداشت میشود...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۱:۲۳    
نماینده مردم نائین، خور و بیابانک در مجلس با بیان اینکه باید زیرساخت های تولید برق از نیروی خوشیدی فراهم شود، گفت: وزارت نیرو باید شبکه های توزیع برق به منظور استفاده از انرژی تجدیدپذیر را تقویت کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۱:۱۸    
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: باید توزیع گوشت به صورت اینترنتی برداشته شود زیرا خریدار نمی تواند کیفیت گوشت را مشاهده کند و امکان کنترل قیمت نیز وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۱:۰۸    
سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس از ارسال پرونده وضعیت پذیرفته شدگان رشته های پزشکی دانشگاه آزاد به ریاست قوه قضاییه برای رسیدگی فوری به آن خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۰:۴۳    
عضو کمیسیون بهداشت مجلس، ارتباطات وزیر جدید بهداشت در سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و تسلط وی بر حوزه بودجه را پایانی بر مشکلات مالی حوزه سلامت دانست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۰:۳۹    
عضو فراکسیون زنان مجلس با اشاره به ساخت اثر متفاوت "شبی که ماه کامل شد" به کارگردانی نرگس آبیار، عنوان کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۰:۳۷    
عضو فراکسیون زنان مجلس از موافقت دکتر لاریجانی برای نشست مشترک با این فراکسیون برای گفت و گو در مورد طرح کودک همسری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۰:۳۴    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: امنیت پایدار هر کشوری منوط به معیشت پایدار مرزنشینانش است. بهبود وضعیت مرزنشینان به نفع نظام بوده و یکی از مولفه های اصلی شناخته شده در بحث امنیتی هر کشور است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۰:۳۳    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در خصوص نحوه محاسبه سود مرکب وام ها توضیح داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۰:۲۶    
نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی درباره ساز و کار تعیین شده اینستکس برای همکاری اقتصادی با ایران توضیح داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۰:۲۳    
رئیس آموزش و پرورش استان قم امروز 17 بهمن ماه 1397 با دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۷    
نماینده مردم تهران در مجلس با غیرقابل قبول دانستن مرتبط کردن اینستکس با FATF، گفت: پیوند زدن ساز و کار مالی اروپا برای همکاری با ایران به FATF به هیچ وجه درست و قابل قبول نیست و افرادی که این چنین ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۷    
اعضای سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان قم با رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۶    
حجت الاسلام سید حسن میرمؤمنی، امام جمعه شهر کهک و سید جواد هاشمی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم با رئیس مجلس شورای اسلامی که به استان قم سفر کرده دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۶    
دیدار رئیس اداره گاز استان قم امروز 17 بهمن ماه 1397 با دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی از زاویه دید دوربین خبرگزاری خانه ملت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۵    
اکبر میرشکار، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) قم با دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۰:۱۴    
دکتر علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی 16 بهمن ماه 1397 از نمایشگاه صنایع کفش استان قم بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۰:۰۷    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیانیه اخیر اتحادیه اروپا را خطرناک توصیف کرد و گفت که باید دستگاه دیپلماسی با دقت تمامی وجوه این بیانیه را بررسی کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۰:۰۵    
عضو کیمسیون امنیت ملی مجلس گفت: در تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی، حتی اگر در دولت بنی صدر، خدمتی داشتیم باید بازگو شود زیرا هر خدمتی که انجام شده است کاری برای انقلاب و نظام بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۱۰:۰۵    
نایب رییس مجلس در گفت و گویی به مناسب چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی درباره مسائل مختلف اظهارنظر کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۹:۳۵    
دکتر علای لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی صبح امروز چهارشنبه 17 بهمن 1397 با مدیرکل آموزش و پرورش استان قم دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۹:۳۳    
دکتر علی لاریجانی بر ضرورت گازسوز شدن یا دوگانه سوزشدن حمل و نقل عمومی تاکید کرد و گفت: یکی از عوامل مهم در اصلاح حامل های انرژی قطعا موضوع گازسوز شدن حمل و نقل عمومی خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۹:۲۱    
کواکبیان، با تایید تلویحی خبر استعفای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: این استعفا به موضوع انتخاب رئیس ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور از سوی رئیس جمهور برمی گردد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۹:۰۸    
عضو کمیسیون برنامه، بودجه محاسبات مجلس می گوید قانون هدفمندی یارانه ها به دلیل عدم شفافیت در اجرا نه باعث رضایت مردم شد نه به هدف اصلی اش دست یافت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۸:۵۵    
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: در خارج از کشور عملاً چیزی تحت عنوان رایزن اقتصادی نداریم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۷:۴۱    
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: بعد از انقلاب امید به زندگی در خانم ها 79.6 و در آقایان 76.4 درصد اتفاق افتاده یعنی 24 درصد نسبت به قبل از انقلاب رشد داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۷:۳۷    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: درخت تنومند انقلاب اسلامی به واسطه سکانداری بی نظیر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و رشادت ها و از خودگذشتگی های شهدای گرانقدر و ایثارگری ملت عزیز ایران به ثبات و ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۷:۱۷    
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: علی رغم اینکه رشد چشمگیری در عرصه های مختلف داریم و به لحاظ آزادی های اجتماعی و فرهنگی، به لحاظ رفتارهای دموکراتیک در کشور جزء 20 کشور اول دنیا هستیم .
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۷:۱۲    
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی، گفت: در حوزه دفاعی و مردم سالاری به نسبت حوزه های دیگر جلوتر بودیم و پیشرفت های قابل توجهی وجود داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۷ - ۰۷:۰۲    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: شاخص طول عمر بعد از انقلاب هم در مردان و هم در زنان بیش از 10 سال افزایش داشته و همه اینها نشان دهنده پیشرفت در مسائل بهداشتی است.