یکشنبه ۰۵ خردادساعت ۰۵:۴۵May 2019 26

پایگاه خبری اتاق تعاون ایران (iccnews.ir)

  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۴:۲۹    
اتاق تعاون به عنوان پارلمان غیردولتی بخش تعاون کشور، مسئولیت هدایت افکار و اندیشه های کارآفرینان بخش تعاون را در راستای ایفای نقش موثر در اقتصاد ملی بر عهده دارد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۳:۵۹   + ۱۸ سایت دیگر  
قیمت سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز به 4 میلیون و 828 هزار تومان و قیمت طلای 18عیار هم 433 هزار تومان ارزش گذاری شده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۲:۲۹   + ۱۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس با اصلاح قانون سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی موافقت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۱:۵۹    
مسئولان بخش تعاون استان خراسان رضوی از شرکت تعاونی الماس شهد کارکنان شرکت زم زم مشهد بازدید کردند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۱:۲۹    
گفتگوی رادیویی دبیر کل اتاق تعاون ایران
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۰:۲۹   + ۶۵ سایت دیگر  
درحالی که وزارت نیرو به موضوع تعرفه های برق برای کاهش مصرف نگاه تشویقی دارد، جریمه هایی را هم برای پرمصرف ها با هدف مدیریت مصرف برق در نظر گرفته است ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۰:۲۹   + ۲۹ سایت دیگر  
طبق آخرین آمار صندوق بین المللی پول، نرخ بیکاری در پنج سال گذشته در بیشتر کشورهای توسعه یافته به طور چشمگیری در حال کاهش بوده است ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ - ۲۲:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
بسم الله الرحمن الرحیم سُبْحانَکَ یا لا اِلهَ اِلاّ اَنْتَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ خَلِّصْنا مِنَ النّارِ یا رَبِّ (همچنین میتوان گفت)
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۲۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
برترین شب، شب قدر، یکی از شب های ماه رمضان، شبی که از هزار ماه برتر است. شب نزول قرآن، تقدیر امور، بخشش گناهان است. شب قدر بزرگترین سند امامت و تداوم آن در طول زمان است ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۴:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روزهای سوم و ششم خرداد از کرج به سمت مرزن آباد و در محور هراز تردد خودرو از ساعت 17 روز دوشنبه ششم خرداد تا ساعت 2 بامداد روز سه شنبه هفتم خرداد ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۱۰:۰۰    
معاونت پشتیبانی اتاق تعاون از امضای تفاهم نامه در راستای برگزاری نمایشگاه های مشترک میان ایران و سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۰   + ۴۷ سایت دیگر  
رمز یکبار مصرف از امروز اول خرداد ماه به صورت انتخابی و اختیاری در دسترس مشتریان بانک ها قرار می گیرد و مشتریان می توانند از آن استفاده کنند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۰   + ۶۶ سایت دیگر  
پرمصرف ها طبق مصوبه دولت نه تنها شامل افزایش هفت درصدی بهای آب و برق از ابتدای اردیبهشت ماه شده اند بلکه از امروز نیز علاوه بر آن هفت درصد، 16 درصد به بهای آب و برقشان اضافه خواهد شد ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۰    
مسئولان بخش تعاون خراسان رضوی، در راستای پیگیری و رسیدگی به مشکلات شرکت های تعاونی استان با هدف بررسی مسائل و مشکلات تعاونی های تولیدی از محل کارخانه شرکت تعاونی صنایع غذایی مقوی پونه بازدید کردند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۹:۳۰   + ۳۷ سایت دیگر  
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از راه اندازی بازار متشکل ارزی تا پایان خردادماه خبر داد و گفت: این بازار موجب می شود که نرخ هایی همانند بازار سنا و امثال آن به تدریج کنار گذاشته شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۱ - ۰۸:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
استاندار یزد در دیدار با هیئت رئیسه اتاق تعاون استان یزد بر ضرورت فراهم شدن ساز و کارهای اعتمادآفرین برای سرمایه گذاری مردم در بخش تعاون تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی اعلام کرد سیلاب امسال 35 هزار میلیارد تومان به 151 هزار واحد مسکونی شهری و روستایی خسارت وارد کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۰   + ۳۱ سایت دیگر  
در حالی که معاون مسکن وزیر راه و شهرسازی از آغاز به کار کمیته سقف اجاره بهای مسکن با هدف ضابطه مند شدن نرخ اجاره خبر داده ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۲:۵۰    
حضرت امام حسن مجتبی (علیه السلام) در شب پانزدهم رمضان سال دوم هجری مصادف با جنگ احد و به نقلی سال سوم هجری چشم به جهان گشودند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۰۹:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
نتایج دهمین مرحله پایش محیط کسب و کار بخش تعاون در زمستان 97 شامل شاخص ملی محیط کسب و کار به تفکیک استانها، بخش ها و فعالیت های اقتصادی نشان می دهد شاخص ملی 6.09 بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: یکی از معضلات مهم بخش تولید و صنعت انباشت بدهی ها و معوقات بانکی، بیمه و مالیات است که طی مصوبه ای مقرر شد برای تقسیط و استمهال بدهی ها، همراهی ویژه ای صورت گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۹:۲۰   + ۸۴ سایت دیگر  
افزایش مصرف برق در ایران به تبع نزدیک شدن به فصل گرما و استفاده از وسایل سرمایشی، دغدغه گذر از فصل تابستان بدون خاموشی برنامه ریزی شده را باز هم پررنگ کرده و مسوولان وزارت نیرو به دنبال راهکارهایی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۲:۵۰   + ۵۳ سایت دیگر  
پرداخت وجه چک از محل سایر حساب های مشتری دارای شروطی است که بانک ها باید آن را رعایت کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۵۰   + ۴۶ سایت دیگر  
آمریکا و چین کماکان میزبان با ارزش ترین شرکت ها هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: دشمن به لحاظ برخی کاستی های اقتصادی سعی می کند ضربه ای به ملت بزرگ ایران وارد کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از یک گیگ اینترنت هدیه اپراتورها به مشترکان در روز ارتباطات خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۰   + ۱۰۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: با تصویب نهایی واگذاری حدود 14 درصد سهام دولت در ایران خودرو و حدود 17 درصد سهام دولت در سایپا در هیات وزیران، این اتفاق به زودی عملیاتی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد در بخشنامه ای علاوه بر یادآوری تکالیف قانونی دستگاه ها و شرکت های دولتی عنوان کرد: مهلت ارائه صورت های مالی سال 97 شرکت های دولتی تا 31 خرداد امسال است و تمدید نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۴:۲۰   + ۵۱ سایت دیگر  
در حالی که مشاور پوری حسینی می گوید 5 میلیون نفر مشمول سهام عدالت برای گرفتن سودهای خود هیچ اقدامی انجام نداده اند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر مدیریت مصرف و خدمات مشترکان توانیر گفت: امسال نیز با هدف کاهش بار شبکه برق در ساعت های اوج مصرف، تغییر ساعت کاری اداره ها و سازمان ها در دستور کار قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی طی اخطاریه ای از بارش های رگباری همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت، احتمال وقوع تگرگ و سیلابی شدن ناگهانی و موقتی رودخانه ها و مسیل ها در برخی استان ها خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۰۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
تعاونی ها در ایران هنوز جایگاه قابل دفاعی در قیاس با بخش های دولتی و حتی خصوصی ندارند. به رغم تاکیداتی که از سوی مقامات مختلف بر اهمیت تعاونی ها و ارتقای جایگاه نقش آفرینی آنها در اقتصاد کشور می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۰   + ۳۴ سایت دیگر  
اتاق های بازرگانی، تعاون و اصناف در حمایت از بیانات مقام معظم رهبری در نشست با مسئولان و کارگزاران نظام بیانیه مشترکی صادر کردند
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
27 اردیبهشت ماه روزی که درسطح جهانی نیز به عنوان روز ارتباطات و جامعه اطلاعاتی نامگذاری شده است، به عنوان روز روابط عمومی و ارتباطات تعیین شد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
امروز ، دهم ماه مبارک رمضان سال 1438 هجری قمری سالروز وفات حضرت خدیجه (س) همسر گرامی حضرت محمد (ص) پیامبر اسلام است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۲۲ سایت دیگر  
درحالی بنا بود از اول خرداد مشتریان بانکی برای عملیات های خرید و ... از رمزهای یک بارمصرف استفاده کنند که بانک مرکزی به دلیل آماده نشدن زیرساخت های لازم اجرای این طرح را به تعویق انداخت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۳:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
با تصویب هیات وزیران جرایم متعلقه قبل از سال 1397 کارفرمایان کارگاه های مشمول قانون تامین اجتماعی که به تایید ستاد تسهیل و رفع موانع تولید رسیده باشد از بخشودگی جرایم بیمه ای برخوردار خواهند شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۰    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با مسئولان نظام، تسهیل فضای کسب و کار را از مهمترین محورهای بیانات خود قرار دادند و بر سهولت فضای کسب و کار تاکید کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۰   + ۷۴ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در تبیین علل مذاکره نکردن با آمریکا فرمودند: جنگی به وقوع نمی پیوندد و گزینه قطعی ملت ایران مقاومت است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس با تاکید بر اینکه امروزه پرداخت های نقدی جزئی جدایی ناپذیر در برنامه های حمایتی و کاهش فقر در دنیا محسوب می شوند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۰   + ۸۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امور مالیاتی کشور، شیوه نامه رسیدگی مالیاتی به خرید های ارزی اشخاص حقیقی و حقوقی از بانک مرکزی را به ادارات کل امور مالیاتی سراسر کشور ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۰   + ۱۶۷ سایت دیگر  
شورای پول و اعتبار طی دو مصوبه، افزایش سقف فردی تسهیلات یارانه ای قابل اعطا بابت بازسای و نوسازی اماکن مسکونی روستایی به مبلغ 400 میلیون ریال و نیز تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی به مبلغ 500 میلیون ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بیست و دومین نشست کمیسیون تخصصی مرزنشینان با حضور مدیرعامل اتحادیه سراسری تعاونی های مرزنشینان و نمایندگان اتاق های سراسر کشور با 6 دستور جلسه برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۲:۵۰    
وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که برای کمک به توسعه اقتصادی افغانستان، پروژه توسعه بندر چابهار را از دور جدید تحریم های خود معاف می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۲:۵۰   + ۱۶ سایت دیگر  
درحالی استراتژی اقتصادی دولت واگذاری امور اقتصادی به خود مردم برگزیده شده که در تدوین لایحه قانون تعاون هیچگونه توجهی به مصالح و نظرات و دیدگاههای بخش تعاون نشده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۰   + ۶۳ سایت دیگر  
بر اساس قوانین مالیاتی، حقوق بازنشستگی و مستمری پایان خدمت، بازخرید خدمت، مستمری پرداختی به وراث، حق سنوات و حقوق ایام مرخصی استفاده نشده معاف از مالیات هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
از دیدگاه مرکز پژوهش های مجلس، برخی از پیش شرط های پرداخت نقدی-کالایی یارانه ارزی به عنوان سیاست حمایتی جایگزین ارز ترجیحی عبارتند از: داشتن منابع مشخص، منظم نبودن پرداخت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۹:۲۰   + ۶۳ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه در بیانیه ای به مناسبت یوم النکبه (سالگرد اشغال سرزمین فلسطین) تاکید کرد که 71 سال پیش در این روز ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۰۹:۲۰   + ۲۸ سایت دیگر  
بانک مرکزی پیش نویس الزامات، ضوابط و فرایندهای اجرایی چک الکترونیکی را منتشر کرد. رویکرد اصلی سامانه چک الکترونیک ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۳:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی مجلس با اشاره به مغایرت های طرح احیای وزارت بازرگانی با اصول 74 و 75 قانون اساسی، بند 16 سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۲:۲۲    
هیات تجاری از کشور ساحل عاج با حضور در اتاق تعاون ایران با توانمندی ها و ظرفیت های بخش تعاون آشنا شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۱:۲۲    
عوامل زیادی در جامعه هستند که سبب شده اند مالیات و حقوق شهروندی مهم باشند و به آن توجه شود. شرایط اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی جامعه به گونه ای است که رعایت این حقوق و ارتباط موثر یک نیاز محسوب می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
به دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اسامی دریافت کنندگان 7 هزار میلیارد تومان تسهیلات کم بهره اشتغال پایدار روستایی منتشر شد .
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۲   + ۷۲ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد از واریز سبد کالای نقدی به بیش از 2 میلیون خانوار تحت حمایت این نهاد خبر داد و گفت: میانگین رقم واریزی برای خانوارهای مددجویان 200 هزار تومان است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۹:۵۲   + ۴۱ سایت دیگر  
نماینده مجلس با تاکید بر حضور بخش خصوصی گفت: استفاده از تشکل ها به تصمیم سازی برای رونق تولید کمک می کند
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۴:۵۳   + ۵۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی طی اطلاعیه ای از بارش باران، رعد و برق و وزش بادهای شدید موقتی طی امروز، فردا و روز سه شنبه در 14 استان نسبت به وقوع تگرگ و سیلاب های ناگهانی هشدار داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۳   + ۲۶ سایت دیگر  
پیش بینی می شود نود و نهمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی، ساعت 24 روز پنجشنبه 26 اردیبهشت ماه به حساب سرپرستان خانوار ها واریز شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۳    
سیدنظام الدین کمانه طی حکمی از سوی معاون پشتیبانی، برنامه ریزی و تحقیقات به عنوان سرپرست مدیریت امور اتاقها و اتحادیه ها منصوب شد. ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
نائب رئیس اتاق تعاون ایران با تشریح مزیت های اقتصاد تعاونی، تقویت این بخش را راهکاری برای تحقق شعار رونق تولید برشمرد و گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۱:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین رئیسی گفت: تمام تصمیمات در همه دستگاه ها باید با هدف کاهش ناهنجاری ها اتخاذ شود و نگاه مجموعه اداری در تمام کشور باید بر مبنای پیشگیری از وقوع جرم باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۰۹:۲۳   + ۴۱ سایت دیگر  
معاون فناوری های نوین بانک مرکزی با اعلام جزئیات فرآیند رمز یکبار مصرف بانکی، گفت: بانک ها از اول خرداد برای ارائه رمز یکبار مصرف باید آماده باشند و مشتریان می توانند به تدریج این خدمت را دریافت کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۴    
نشست کارگروه واگذاری ها، تامین مالی و سرمایه گذاری، کارگروه ساختار قوانین، سامانه و سند توسعه استانها و کارگروه آموزش، ترویج و توسعه-فرهنگ تعاون برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
نکته حائز اهمیت در تحولات هفته گذشته بازار طلا و ارز، عدم تناسب میان نرخ رشد دلار و سکه بود که ارزیابی فعالان بازار را نسبت به نوسانات هفته آتی تحت تاثیر قرار داده است ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۴   + ۱۸ سایت دیگر  
پرداخت مرحله پایانی سود سهام عدالت عملکرد سال 1396 مربوط به مشمولان شامل کارکنان دستگاه های اجرایی و بازنشستگان از فردا (شنبه) شروع می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
معاون پارلمانی اتاق تعاون ایران محورهای 5گانه موانع کسب و کار و تولید از نگاه فعالان اقتصادی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۷:۵۰    
اتاق تعاون ایران در پیامی درگذشت مادر گرامی جناب آقای اسکندر محمدی ، بازرس محترم اتاق تعاون ایران را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
در سال رونق تولید و با هدف رفع مشکلات تعاونی ها همچنین برنامه ریزی بزرگداشت هفته تعاون جلسه مشترکی با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی، مدیرکل و معاونین سازمان تامین اجتماعی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۰   + ۱۰۲ سایت دیگر  
رییس جمهوری از توقف فروش اورانیوم غنی سازی شده و آب سنگین برای مدت 60 روز خبر داد و گفت: اگر آنها در این مدت به جبران بپردازند ما هم به شرایط امروز برمی گردیم ولی اگر در پایان 60 روز به نتیجه ای ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۰   + ۵۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت درباره کوپنی شدن کالاها، گفت: نظر بنده این است که کالاهایی که با ارز دولتی می آید باید مطمئن شویم به دست مصرف کننده می رسد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۰    
سرپرست معاونت هماهنگی امور استانها و اتحادیه ها مراتب تشکر اتاق تعاون ایران از تعاونگران سراسر کشور را برای مشارکت نوع دوستانه در برنامه ریزی، جمع آوری، تهیه و ارسال کمک های نقدی و غیرنقدی فعالان ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۰۹:۵۰   + ۸۶ سایت دیگر  
شورایعالی امنیت ملی شورای عالی امنیت ملی با صدور بیانیه ای خطاب به کشورهای عضو برجام، با اشاره به اینکه "جمهوری اسلامی ایران در طول یک سال گذشته و پس از خروج غیرقانونی ایالات متحده آمریکا از توافق ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۰۹:۵۰   + ۶۰ سایت دیگر  
بانک ها و موسسات مالی و اعتباری در پیامکی به مشتریان تاکید کردند تا سریعتر برای دریافت رمز دوم یکبار مصرف با توجه به ابلاغیه بانک مرکزی و حذف رمز دوم کارت های بانکی از اول خرداد ماه اقدام کنند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۳:۲۰   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی نامه ای به هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که شغل خبرنگاری در دسته مشاغل سخت و زیان آور قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بخشنامه ای برگزاری هرگونه مراسم افطاری از محل منابع عمومی را ممنوع اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل توسعه کارآفرینی وزارت کار با اشاره به پیدایش مشاغل جدید در دنیا از برنامه این وزارتخانه برای معرفی مشاغل سنتی در معرض ریزش نیرو و معرفی مشاغل جدید خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۰:۵۰    
سی و یکمین نشست کمیسیون تخصصی حمل و نقل، گمرک و ترانزیت با حضور نمایندگان اتاق های تعاون سراسر کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۴:۵۰    
دوره آموزشی پیشخدمت اداری و تشریفات با 2 سرفصل دوره پیشخدمت اداری و دوره مراسم و تشریفات سازمان ها برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۳:۵۰   + ۴۷ سایت دیگر  
یک مقام مسئول از توزیع گسترده کالاهای اساسی با نرخ مصوب، در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: 1000 تن شکر و 1300 تن برنج عرضه خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۳:۲۰   + ۴۷ سایت دیگر  
قیمت هر قطعه سکه طرح جدید 16اردیبهشت 98 به 5 میلیون و 80 هزار تومان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
اتاق تعاون ایران 14 خدمت تخصصی را در میز خدمت تعاون در اختیار تعاونگران قرار می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۰   + ۱۱۹ سایت دیگر  
با ابلاغیه بانک مرکزی به شبکه بانکی، رمز دوم ایستا برای کارتهای بانکی، تا پایان اردیبهشت ماه 98 قابل استفاده خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۰   + ۶۷ سایت دیگر  
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس مخالف افزایش قیمت بنزین به خاطر قاچاق سوخت از کشور است. اکثر نمایندگان معتقدند برای کاهش قاچاق سوخت از کشور، نظام سهمیه بندی سوخت احیا شود. ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۰۹:۵۰    
نشست بررسی، هماهنگی و نحوه همکاری اعضای اتحادیه بین المللی تعاون در ایران با حضور اعضای ایرانی در اتاق تعاون ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۹:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
خدا را شاکریم که توفیق درک ماه رمضان دیگری را به ما عنایت نمود. ان شاء الله این ماه رمضان، ماه سلامت، امنیت، آرامش، آمرزش و ماه پیوند با ولایت باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۰   + ۳۷ سایت دیگر  
مجلس با تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در 5 سال گذشته موافقت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۱:۲۰   + ۴۳ سایت دیگر  
بسیاری از فعالان کارگری با توجه به در پیش بودن ماه مبارک رمضان از کارفرمایان خواسته اند به کارگران واحدهای تولیدی و صنوف مختلف، ارزاق و سبد کالای رمضان اختصاص بدهند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
با هدف ایجاد و توسعه تعاونی های دانش بنیان و حمایت از تجاری سازی این شرکتها، تفاهم نامه سه جانبه میان معاونت امور تعاون وزارت کار، بانک توسعه تعاون و صندوی نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری به امضا رسید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون صادرات غیرنفتی اتاق تعاون ایران، با بیان اینکه ادغام دو وزارتخانه بازرگانی و صنایع و معادن از ابتدا اشتباه بود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۶:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی اتاق تعاون ایران در نخستین نشست شورای هماهنگی و روابط عمومی شرکت های دولتی و خصوصی شهر تهران گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۵:۵۰    
سیزدهمین جلسه کمیسیون صنایع دستی، فرش و گردشگری اتاق تعاون ایران با حضور نمایندگان اتاق ها برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۵:۲۰    
نشست مشترک فعالان اقتصادی با محوریت تنظیم بازار و توزیع اقلام مصرفی اساسی در شهر و صادرات برخی اقلام به کشور عراق برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۴:۵۰    
بیش از سه میلیارد ریال برای کمک به هموطنان مناطق سیل زده در جلسه کارگروه مرتبط به همت تعاون گران استان البرز اهدا شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران گفت: هزینه ایجاد یک شغل در سایر بخش ها یک میلیارد تومان است در حالی که در بخش تعاون با 100 میلیون تومان می توان شغل ایجاد کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۱:۲۰   + ۴۲ سایت دیگر  
شاخص بورس از ابتدای امسال تا پایان 11 اردیبهشت ماه جاری با 41 هزار و 450 واحد افزایش، معادل 23.2 درصد رشد را به ثبت رسانده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۰:۵۰    
سی و دومین کمیسیون مسکن و خدمات فنی مهندسی اتاق تعاون ایران با 4دستور برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۰:۵۰   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی 6 برنامه این بانک را برای مقابله با فشارهای اقتصادی و همچنین مهار تورم تشریح کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۷:۱۰    
امروز کاروان کمک های اهدایی بخش تعاون کشور به میزان 45میلیارد ریال به استان های خوزستان، لرستان و گلستان اعزام شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران با بیان اینکه بازار سرمایه از جمله بورس کالا به عنوان یکی از ابزارهای موردنیاز بخش تولید محسوب می شود ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۰    
مدیر مرکز آموزش اتاق تعاون ایران از برگزاری دوره های پیشخدمت اداری و تشریفات از 16 تا 22 اردیبهشت ماه جاری با اعطای گواهینامه بین المللی مورد تایید سازمان فنی و حرفه ای در اتاق تعاون ایران خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۲:۴۰   + ۸۱ سایت دیگر  
در پی تشدید فشار نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دولت، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی اعلام کرده ...
مشاهده نتایج بیشتر...