پنجشنبه ۲۹ شهریورساعت ۲۱:۳۰Sep 2018 20

سازمان بیمه سلامت ایران (ihio.gov.ir)

سازمان بیمه سلامت ایران 27 اسفند 1393 سازمان بیمه سلامت ایران 27 اسفند 1394 سازمان بیمه سلامت ایران 29 اسفند 1395 سازمان بیمه سلامت ایران 28 اسفند 1396 سازمان بیمه سلامت ایران 30 فروردین 1397 سازمان بیمه سلامت ایران 31 اردیبهشت 1397 سازمان بیمه سلامت ایران 31 خرداد 1397 سازمان بیمه سلامت ایران 30 تیر 1397 سازمان بیمه سلامت ایران 27 مرداد 1397 سازمان بیمه سلامت ایران 3 شهریور 1397 سازمان بیمه سلامت ایران 4 شهریور 1397 سازمان بیمه سلامت ایران 5 شهریور 1397 سازمان بیمه سلامت ایران 6 شهریور 1397 سازمان بیمه سلامت ایران 7 شهریور 1397 سازمان بیمه سلامت ایران 9 شهریور 1397 سازمان بیمه سلامت ایران 10 شهریور 1397 سازمان بیمه سلامت ایران 11 شهریور 1397 سازمان بیمه سلامت ایران 12 شهریور 1397 سازمان بیمه سلامت ایران 13 شهریور 1397 سازمان بیمه سلامت ایران 14 شهریور 1397 سازمان بیمه سلامت ایران 15 شهریور 1397 سازمان بیمه سلامت ایران 16 شهریور 1397 سازمان بیمه سلامت ایران 17 شهریور 1397 سازمان بیمه سلامت ایران 18 شهریور 1397 سازمان بیمه سلامت ایران 19 شهریور 1397 سازمان بیمه سلامت ایران 20 شهریور 1397 سازمان بیمه سلامت ایران 21 شهریور 1397 سازمان بیمه سلامت ایران 24 شهریور 1397 سازمان بیمه سلامت ایران 25 شهریور 1397 سازمان بیمه سلامت ایران 26 شهریور 1397 سازمان بیمه سلامت ایران 27 شهریور 1397 
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۸    
امام جماعت سازمان بیمه سلامت ایران در مراسم عزاداری سید و سرور شهیدان امام حسین(ع) که با حضور پرشور کارکنان و مدیران سازمان برگزار شد گفت: تمام ملل آزاده جهان از عاشورا درس می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۸    
کارشناس سازمان بیمه سلامت ایران گفت: اگر نظام ارجاع بتواند به طور کامل در شهرها و کلان شهرها عملیاتی شود ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۸    
ماینده مردم شهرستان نطنز و بخش قمصر در مجلس شورای اسلامی گفت: عملکرد بیمه سلامت موجب رضایتمندی بیمه شدگان شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۳۸    
مدیرکل بیمه سلامت مرکزی گفت: بیشترین اتباع بیگانه کشور تحت پوشش بیمه سلامت استان مرکزی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۸    
معاون آمار، فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بیمه سلامت ایران حذف همپوشانی ها و دفترچه های درمانی را در گرو الکترونیکی شدن خدمات عنوان کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۸    
رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) با تاکید برر تجمیع بیمه ها بر اساس قانون پنجم توسعه گفت:بزودی با گسترش و تکمیل سیستم های فناوری ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۶:۰۸    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: استفاده از توان انجمن های علمی پزشکی در سازمان بیمه سلامت جدی گرفته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۰۹:۰۸    
مدرس دوره های آموزشی و نظارت بر خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران به دلایل ایجاد تقاضاهای القایی در ارائه دهندگان و گیرندگان خدمت اشاره کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۵:۰۸    
مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان بیمه سلامت گفت: مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان پنجمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در سال 97 طی سه روز انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۸    
مدیرکل بیمه سلامت سمنان گفت: با توجه به این که بیشترین تعداد جمعیت بیمه بیمه سلامت این استان را، روستائیان و عشایرتشکیل می دهند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۸    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: پرداختی ما به پزشکان متخصص طرف قرارداد در سال نزدیک به 8 هزار میلیارد ریال است که 5 درصد کل هزینه های سازمان را تشکیل می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۸    
مدیرکل بیمه سلامت مازندران گفت: 36 میلیارد ریال از مطالبات پزشکان خانواده روستایی استان مازندران پرداخت شد
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۸    
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: هدف قانون گذار همواره این بوده که محرومین در اولویت سازمان بیمه سلامت ایران قرار گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۲۰:۰۴    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت در دیدار با استاندار البرز گفت: حدود 270 میلیارد تومان در سال توسط سازمان بیمه سلامت در این استان هزینه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۹:۳۴    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: یکی از مهم ترین اهداف ما در سال جاری، منظم کردن پرداخت ها است که مورد تقاضای ارائه دهندگان خدمت نیز بود و در حال حاضر نیز محقق شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۷:۳۴    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: اگر بتوانیم منابع جدیدی را برای سازمان تامین کنیم، حتما در راستای پیش گیری کارهای بیشتری انجام خواهیم داد، زیرا منجر به کنترل بیماری ها و منابع نیز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۴:۳۴    
مدیرکل بیمه سلامت کردستان گفت: استفاده بهینه از منابع مالی در اختیار همراه با حفاظت مالی از بیمه شدگان می تواند با اثر بخش کردن هزینه ها رضایتمندی حداکثری را در بیمه شدگان به وجود آورد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۴    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ضمن بازدید سرزده از یکی از دفاتر پیشخوان بیمه سلامت در کرج، به مشکلات مراجعه کنندگان حاضر در این نمایندگی رسیدگی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۲:۰۴    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: در کشورهای توسعه یافته نقش نیروی انسانی در تولید ثروت 87 درصد و در ترکیه 70 درصد و در ایران 33 درصد است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۰۹:۳۳    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: باید توجه داشت که در شرایط موجود کشور به صلاح نیست که دست اندازی به منابع پیش بینی شده برای بیمه سلامت صورت گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۷:۵۲    
عضو هیئت مدیره سازمان بیمه سلامت با تاکید براین که باید با توانمند کردن جامعه زمینه مشارکت مردم در ارتقای سلامت را فراهم کنیم، گفت: با افزایش سطح دانش و آگاهی مردم هزینه های سلامت هم کمتر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۵:۲۲    
ششمین برنامه آموزشی مدیران سازمان بیمه سلامت ایران، به صورت ویدیو کنفرانس و با عنوان آشنایی با جرم، جعل و استفاده از سند مجعول و کلاهبرداری صبح امروز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۲:۲۱    
سرپرست مرکز ملی تحقیقات بیمه سلامت ایران از برگزاری همایش ملی بیمه سلامت؛ پوشش همگانی و مدیریت منابع مالی در هفته پایانی آذر ماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۴:۵۱    
مدیرکل بیمه سلامت کهگیلویه و بویراحمد گفت: این اداره کل در راستای مدیریت هزینه ها توانسته است در تیرماه سال جاری نسبت به وضعیت مشابه در سال گذشته کاهش 20 درصدی هزینه ها را در این استان داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۲:۵۰    
عضو کمیته بیمه سلامت گفت: عوارض بر کالاهای آسیب رسان به سلامت و مالیات بر ارزش افزوده یکی از منابع پایدار برای نظام سلامت محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۲:۵۰    
نماینده مردم مراغه و عجبشیر در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران در تمامی سطوح و طبقات خواستار این هستند که امنیت آنان به ویژه در زمانی که به بیماری مبتلا می شوند، تامین شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۲:۵۰    
سخنگوی انجمن علمی اقتصاد بهداشت ایران گفت: ابزارهای وزارت بهداشت در برخی موارد با نظام بیمه ای مشابه هستند و در بسیاری از موارد مخالف هم هستند بنابراین بیمه باید ابزارهای خاص خود را متناسب با ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۴:۱۱    
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت درباره برخی اظهار نظرها در خصوص تعیین سقف هزینه برای بیمارستان ها توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۲:۱۱    
دیرکل بیمه سلامت خراسان شمالی گفت: راه اندازی نظام ارجاع و پزشک خانواده یکی از مهمترین اقدامات در سیستم سلامت و درمان است زیرا این سیستم نقش اساسی و حائز اهمیتی را در مدیریت هزینه های سلامت و همچنین ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۱:۴۱    
مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات سازمان بیمه سلامت ایران نسبت به سوء استفاده از نام بیمه سلامت هشدار داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۹:۴۰    
رئیس مرکز آموزش و توانمندسازی سازمان بیمه سلامت ایران، توسعه برنامه های آموزش سلامت در جامعه و محیط های کاری را در پیشرفت و ارتقای سلامت، کاهش تقاضا و هزینه های خدمات درمانی موثر دانست.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۹:۱۰    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با اشاره به اختصاص 45 درصد بودجه سازمان در شش ماهه اول سال جاری از سوی دولت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۳:۰۹    
معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران گفت: در نظام ارجاع الکترونیک هدایت درست بیمار در مسیر درمان از وظایف اصلی است؛ به نحوی که در این سیستم ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۹    
مدیرکل بیمه سلامت خراسان رضوی گفت: در حال حاضر هفت هزار و 800 نفر از اتباع خارجی در مشهد به صورت رایگان تحت پوشش بیمه درمان سازمان بیمه سلامت ایران قرار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۰۹:۳۹    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به اینکه چرخه دارو هنوز سیراب نشده است، گفت: بیمه و سازمان غذا و دارو باید در این زمینه نظارت جدی داشته باشند و دارو را در اولویت قرار دهند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۱۳:۰۶    
وزیر بهداشت گفت: باید تلاش کنیم بیمه سلامت در سال 97 تا جایی که می تواند با کمترین کسری وارد سال 98 شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۵:۳۶    
نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در اجلاس سراسری مدیران ارشد سازمان بیمه سلامت ایران در مشهد ضمن تقدیر از حرکت قانونمند سازمان بیمه سلامت در مسیر برنامه ششم توسعه گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۵:۳۶    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: حوزه سلامت امروزه جایگاه واقعی خود را در سیستم دولت و مجلس پیدا کرده، اما دغدغه اصلی همه ما مدیریت هزینه ها و ذخیره منابع است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۵:۳۶    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: تا پایان آبان ماه موضوع بررسی اسناد الکترونیک در اصفهان به نتیجه می رسد و بعد از آن باید در استان های دیگر نیز اجرایی شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۱:۳۶    
رییس سازمان غذا و دارو با بیان این که تقاضا در دارو در قسمت تجویزها اتفاق می افتد، گفت: اگر اجرای راهنماهای بالینی جدی گرفته شود و با کسانی که اجرا نمی کنند برخورد شود ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۱:۰۶    
معاون درمان وزارت بهداشت گفت: دانشگاه های علوم پزشکی برای صرفه جویی در هزینه ها باید به سمت ایجاد نظام ارجاع حرکت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۴:۰۴    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: خرید راهبردی یعنی با فروشنده چانه زنی کنیم که تخفیف بدهد، اما وقتی بدهی وجود داشته باشد، دیگه چانه زنی معنی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۴:۰۴    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: در حال حاضر بررسی الکترونیک اسناد در استان اصفهان به صورت پایلوت در حال انجام است و بنا به برنامه ریزیهای معاونت فناوری اطلاعات سازمان قول امیدواری که طی ماههای آتی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۱:۳۴    
اداره کل بیمه سلامت استان اصفهان به عنوان رتبه برتر شاخص های اختصاصی گروه حمایتی ، سلامت و بهداشت شناخته و معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۱:۰۴    
رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: اگر قرار است در هزینه های سلامت صرفه جویی کنیم، یکی از مهم ترین اقدامات ایجاد نظام ارجاع الکترونیکی است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۰:۳۴    
اداره کل بیمه سلامت استان آذربایجان شرقی به عنوان دستگاه منتخب در جشنواره شهید رجایی معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۰:۳۴    
عضو هیئت مدیره سازمان بیمه سلامت گفت: اهتمام سازمان بیمه سلامت طی یک سال اخیر بر موضوع حقوق و معیشت همکاران، تاکید بر راه اندازی سازمان الکترونیک، تمرکز و تاکید بر اجرای برنامه عملیاتی سازمان ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۰:۳۴    
مدیرکل بیمه سلامت استان خراسان رضوی گفت: این استان 8 درصد جمعیت کل کشور را تحت پوشش دارد و 6 میلیون و 400 هزار نفر بیمه شده در سازمان بیمه سلامت را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۷:۳۴    
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت گفت: حفظ کرامت همکاران و توجه به عزت و شخصیت کارکنان باید سرلوحه اصول مدیریتی همه سازمان ها باشد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۲:۰۴    
قائم مقام مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران در امور استان ها از برگزاری اجلاس سراسری مدیران ارشد سازمان بیمه سلامت در مشهد مقدس با محوریت نظارت و پایش برنامه عملیاتی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۰:۰۴    
وزیر اسبق بهداشت گفت: شخص رییس جمهور بارها اعلام کردند که در صورت کسری اعتبار، منابع بیمه سلامت را تامین خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۰:۰۴    
عضو کمیته بیمه سلامت گفت: خرید راهبردی عناصر مختلفی مثل ارائه دهنده، خریدار، واسطه خرید یا همان سازمان بیمه گر، قیمت و نظام پرداخت دارد که قواعد این موارد را باید تولیت یا وزارت بهداشت تعیین کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۵:۳۳    
نماینده مردم ملکان طرح تحول و بیمه همگانی سلامت از جمله برکات انقلاب اسلامی است گفت: این برکت کاملا قابل لمس است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۵:۳۳    
کمیسر عالی سازمان ملل متحد گفت: سیاست های جدید دولت ایران همچون موضوع ارتقا و طرح های بیمه سلامت بسیار موثر بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۴:۳۳    
مدیرکل بیمه سلامت استان کرمان از الکترونیکی شدن نظام ارجاع از 15 شهریورماه جاری برای روستائیان کرمانی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۴:۰۳    
مدیرکل نظارت بر خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت گفت: اجرای دستورالعمل ها و راهنماهای بالینی، بررسی ارقام و آمار، مصرف بهینه دارو و تجهیزات ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۴:۰۳    
مدیر کل بیمه سلامت استان تهران از راه اندازی سامانه مکانیزه خدمات سی تی اسکن و پزشکی هسته ای در تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۶:۰۲    
معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران گفت: طرح نظام ارجاع الکترونیک یکی از شاه کلیدهای نظام سلامت است که باعث مدیریت دقیق و درست هزینه ها می شود .
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۲:۰۰    
رییس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با صدور پیامی درگذشت منصور قمشه، معاون سابق امور مجلس و حقوقی کمیته امداد حضرت امام (ره) را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۱:۰۰    
عضو کمیسیون بهداشت مجلس در گفت و گو با آی هینا گفت: سهم بهداشت از سوخت های فسیلی و کالاهای آسیب رسان باید به طور دقیق به خصوص برای بیمه ها مشخص شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۰:۳۰    
مدیرکل بیمه گری و درآمد سازمان بیمه سلامت ایران در خصوص نحوه محاسبه هزینه های خدمات و سهم بیمار توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۲۱:۳۰    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران در مراسم گرامی داشت روز کارمند گفت: رسیدن به اهداف، بدون نیروی انسانی کارآمد امکان پذیر نیست.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۵:۵۹    
معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران گفت: براساس ساختار جامع نظام بیمه ای کشور سازمان بیمه سلامت مکلف به کنترل و مدیریت هزینه های درمانی در راستای عملیاتی شدن سیاست های وزارت بهداشت است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۴:۵۹    
مدیرکل بیمه سلامت زنجان گفت: تاکنون مطالبات داروخانه های این استان در ماههای فروردین ماه سال جاری 100 درصد و اردیبهشت ماه نیز بصورت علی الحساب پرداخت شده که در صورت تخصیص اعتبار در این بخش 100 درصد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۴:۵۹    
مدیرکل بیمه سلامت استان گیلان گفت: تناسب سازی منابع و مصارف نشان از اولویت دهی بیمه سلامت به درمان بیمه شدگان دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۴:۲۹    
کارشناس مرکز مطالعات و تحقیقات سازمان بیمه سلامت ایران گفت: تهیه بانک اطلاعات بیماران مجهول الهویه ای که هویت آنان در سال های قبل احراز شده و ارائه آنها به سازمان بیمه سلامت ایران می تواند به این ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۱:۵۹    
قائم مقام مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران در امور استان ها در یادداشتی به آی هینا نوشت: علاوه بر اینکه پرداخت از جیب سبب تعویق در استفاده از خدمات سلامت و فشار مالی می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۹ - ۱۹:۲۸    
اداره کل روابط عمومی امور بین الملل سازمان بیمه سلامت ایران با صدور پیامی درگذشت منصور قمشه معاون سابق امور مجلس و حقوقی کمیته امداد حضرت امام (ره) را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۲۳:۲۳    
مدیر عامل بیمه سلامت ایران در مراسم افتتاح ساختمان جدید اداره بیمه سلامت عجب شیر گفت: خدمت جامعه پزشکی با وجود مشکلات از زیبایی های حوزه است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۲۱:۲۳    
ساختمان جدید اداره بیمه سلامت شهرستان ملکان با حضور مهندس طاهر موهبتی، مدیر عامل بیمه سلامت ایران افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۲:۲۲    
در سیستم مراقبت های بهداشتی- درمانی سنگاپور تامین بودجه مراقبت های بهداشتی همگانی، ترکیبی از یارانه دولتی و پس انداز شخصی است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۲:۲۲    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: مدیریت منابع و مصارف،نظارت بر اجرای راهنماهای بالینی، مشتری مداری، بهبود کیفیت ارائه خدمات و اجرای برنامه عملیاتی بدون زیر ساخت آی تی و استقرار سازمان الکترونیک امکان ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۰:۲۲    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: دستگاه هایی که مدیران توانمندتری دارند و بیشتر پیگیر امور هستند می توانند اوراق اسناد خزانه بگیرند و سازمان بیمه سلامت نیز توانست اوراق با تنزیل 15 درصد بگیرد که خود این ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۷:۵۲    
مدیر کل بیمه سلامت فارس از استاندارد سازی روش ها در بیمه سلامت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۷:۲۲    
مدیرکل بیمه سلامت استان همدان اعلام کرد: با توجه به الزام قانونی رفع هم پوشانی های بیمه ای در کشور، خوشبختانه این اداره کل طی سالهای 96 و 97 توانسته است با بیمه کردن افراد آسیب پذیر در صندوق بیمه ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۱:۵۲    
سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بیمه سلامت در پیام تقدیر از کارمند آنان را بازوی توانمند دولت برشمرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۰۹:۵۲    
عضو هیئت مدیره سازمان بیمه سلامت گفت: انجام خرید راهبردی خدمات سلامت توسط سازمان بیمه گر بعد از تعیین بسته و نیاز جامعه توسط تولیت یعنی وزارت بهداشت اتفاق می افتد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۰۹:۵۲    
رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در بازدید از سازمان بیمه سلامت و گفت وگو با مدیرعامل این سازمان گفت: با اصلاح فرآیندها، آینده پژوهی و آسیب شناسی مجموعه بیمه سلامت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۱۴:۵۲    
رئیس امور ساختارهای سازمانی سازمان اداری و استخدامی کشور گذر از حالت سنتی سازمان بیمه سلامت به سمت الکترونیکی شدن خدمات و تشکیل معاونتی خاص تحت عنوان معاونت فناوری اطلاعات را اقدامی مثبتی در بیمه ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۱۱:۲۲    
مدیر کل بیمه سلامت خراسان رضوی گفت: دفاتر پیشخوان دولت طرف قرار داد با سازمان بیمه سلامت خط مقدم در ارائه خدمات سلامت به بیمه شدگان می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۱۰:۵۲    
عضو هیئت مدیره سازمان بیمه سلامت گفت: قداست و جایگاه پزشکی رفیع و به درازای عمر بشریت است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۱۰:۵۲    
معاون بیمه خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران سالمند شدن جمعیت را یکی از تهدیدهای نظام بیمه و سلامت کشور عنوان کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴ - ۱۲:۲۲    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت از اداره بیمه سلامت شهرستان طبس بازدید کرد و گفت: مدیریت هزینه، تکریم پرسنل، ارباب رجوع و کاهش هزینه های پرداختی از سوی بیمه شدگان از اولویت های مهم این سازمان است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴ - ۱۱:۵۲    
مدیر کل بیمه سلامت خراسان شمالی با اعلام این خبر که نظام ارجاع و پزشک خانواده موجب می شود تا بیماران با راهنمایی درست و صحیح در مسیر درمان، نیازهای مربوط به سلامت خود را دریافت کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴ - ۱۱:۵۲    
مدیر کل بیمه سلامت آذربایجان غربی با اشاره به این که رفع همپوشانی بیمه ای در دستور کار این سازمان قرار دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴ - ۱۱:۵۲    
رییس گروه پیش گیری دفتر خدمات عمومی سازمان بیمه سلامت از تشکیل گروه جدیدی به نام پیش گیری و ارتقای سلامت در دفتر سلامت عمومی این سازمان در سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴ - ۱۱:۵۲    
استاندار خراسان شمالی گفت: هرچه به مردم بیشتر خدمت کنیم، آرامش جامعه بیشتر می شود و مردم در سایه خدمت مسئولین، احساس آرامش خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴ - ۱۱:۵۲    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: باید برای مدیریت و کاهش هزینه های نظام سلامت باید قانون را اجرا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۲۰:۴۲    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: پزشکی از جمله شغل های دشوار است و انتظار و توقعات از پزشکان بسیار بالاست.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۳ - ۱۸:۴۲    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: پزشکی یکی از شغل های سخت است و انتظارات و توقعات از پزشکان بسیار بالاست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۹:۴۹    
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی بر افزایش نظارت ها از سوی بیمه تاکید کرد و گفت: هزینه های غیرضروری در مراکز درمانی کم نیستند که با تحمیل آن به بیمه ها با توجه به کمبود منابع در نهایت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۸:۴۴    
مدیرکل بیمه سلامت خوزستان گفت: پرداخت به موقع مطالبات مراکز درمانی طرف قرارداد با بیمه سلامت، موجب رضایتمندی محسوس این مراکز گردیده است؛ که این امر به نوبه خود در چندین سال گذشته بی سابقه بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۰۸:۴۴    
مدیر کل بیمه سلامت همدان گفت: طرح پایش خدمات بیمارستانی مبتنی بر ارزیابی متناسب به صورت آزمایشی در استان همدان اجرایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۶:۰۵    
مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه با اشاره به جمعیت یک میلیون و 100 هزارنفری که در کرمانشاه تحت پوشش بیمه سلامت هستند، گفت: ماهیانه 30 میلیارد تومان در حوزه درمان برای افراد تحت پوشش هزینه می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۳۵    
مدیرکل دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت ایران از حضور نماینده مقیم سازمان در بیمارستان های طرف قرارداد برای راهنمایی بیمه شدگان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۳۵    
معاون برنامه ریزی، توسعه و مدیریت منابع سازمان بیمه سلامت با بیان این که ایجاد تعادل بین منابع و مصارف سرلوحه کار سازمان بیمه سلامت است، گفت : باید در حوزه محدودیت های منابع ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۰۵    
مدیرکل بیمه سلامت آذربایجان شرقی گفت: بیمه سلامت ایران به عنوان بزرگترین سازمان بیمه گر پایه در کشور وظیفه دارد عملکرد پزشکان را هر سه ماه یکبار موردارزیابی قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۳:۰۵    
عضو کمیسیون بهداشت درمان مجلس با بیان اینکه تاسیس بیمه سلامت ایران جزء افتخارات نظام است؛ تلاش برای عملیاتی کردن نظام ارجاع سلامت در کشور ...
مشاهده نتایج بیشتر...