دوشنبه ۲۳ مهرساعت ۱۲:۰۱Oct 2018 15

خبرهای خبرگزاری کار ایران 4 اردیبهشت 1396 - ilna.ir

خبرگزاری کار ایران 7 اسفند 1393 خبرگزاری کار ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری کار ایران 31 فروردین 1396 خبرگزاری کار ایران 1 خرداد 1396 خبرگزاری کار ایران 31 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 31 مرداد 1396 خبرگزاری کار ایران 31 شهریور 1396 خبرگزاری کار ایران 30 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 30 آبان 1396 خبرگزاری کار ایران 30 آذر 1396 خبرگزاری کار ایران 30 دی 1396 خبرگزاری کار ایران 29 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 1 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 2 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 3 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 4 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 5 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 6 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 7 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 8 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 9 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 10 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 11 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 12 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 13 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 14 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 15 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 16 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 17 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 18 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 19 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 20 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 21 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 22 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 23 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 24 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 25 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 26 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 27 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 28 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 29 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 30 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۶:۴۵    
فرمانده انتظامی شهرستان خواف از کشف 282 کیلو گرم تریاک از یک خودرو 405 در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۶:۴۲    
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی کردستان با بیان اینکه شرکت کشت و صنعت پروتئین کردستان یکی از شاخص ترین طرح های پرورش شتر مرغ در استان کردستان و غرب کشور است ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۵:۳۵    
معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: به منظور صرفه جویی در مصرف آب و افزایش بهره وری در برنامه ششم توسعه 16 هزار و 160 هکتار گلخانه جدید به وسعت گلخانه های موجود کشور افزوده می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۳:۱۴    
ایلنا: زمان برگزاری بیست و سومین نمایشگاه الکامپ و پیش ثبت نام برای شرکت های متقاضی از سوی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور مشخص شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۲:۳۴    
استاندار گیلان گفت: افزایش صادرات نفت از یک میلیون بشکه به 3 میلیون و پانصد هزار ازجمله دستاوردهای برجام است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۲:۲۳    
نام 337 شرکت در فهرست بنگاههای دولتی برای واگذاری در سال 96 قرار گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۲:۱۳    
احمدی گفت: درحال حاضر چند هتل پنج ستاره، چهار و سه ستاره در این شهرستان در حال ساخت هستند که بزودی به بهره برداری می رسند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۱:۵۵    
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: حجاج ایرانی طی یک بازه زمانی یک ماهه از ابتدای مرداد ماه به سرزمین وحی مشرف می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۱:۱۹    
مشاور عالی سازمان سنجش اعلام کرد: داوطلبان تا ساعت 24 امروز چهارشنبه 6 اردیبهشت ماه فرصت دارند که با ورود به سایت سنجش، کارت خود را به همراه برگه راهنما پرینت بگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۱:۱۳    
مراسم نکوداشت سیمین دانشور همزمان با رونمایی از سومین کتاب مفاخر میراث فرهنگی ایران به یاد سیمین دانشور برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۲    
گفت وگو با کامیار شاپور که خودش نقاش است، پدرش نقاش و کارتونیست (پرویز شاپور) و مادرش شاعر معاصر (فروغ فرخ زاد) سخت است، سختی اش به این خاطر است که از کجا شروع شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۶ - ۰۷:۵۹    
ندیم اختر (پژوهشگر هندی) قصد دارد اسناد و روایت سال های زندگی هدایت در هند را منتشر کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۸:۵۴    
فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) در راستای تغییرات عمده در لیگ جهانی حضور 12 کشور از جمله ایران را در هفت سال آینده سطح یک لیگ جهانی تضمین کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۵:۰۳    
معاون تربیت بدنی وسلامت وزارت آموزش و پرورش سند نظام مراقبت اجتماعی از دانش آموزان (نماد) را عامل هم افزایی بین دستگاه ها دانست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۵:۰۳    
نیروهای دموکراتیک سوریه اعلام کرد همه مسیرهای تدارکاتی داعش به سوی الرقه را قطع کرده و به این ترتیب این شهر به محاصره کامل درآمده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۴:۴۴    
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری خانه سازی ایران با اشاره به اینکه منابع شهرداری از جیب شهروندان تأمین می شود بر این موضوع تاکید کرد که نباید آینده شهر و شهروندان هزینه تبلیغات سیاسی شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۴:۲۵    
استقلال می تواند در صورت پیروزی برابر نماینده امارات اولین تیم ایرانی صعود کرده به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا لقب گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۴:۰۳    
طی سالیان گذشته تصور دانشمندان بر این بود که میتوکندری که عامل اصلی تأمین انرژی سلول است در ایجاد بیماری ام اس نقش دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۳:۴۴    
توقف پرسپولیس مقابل الهلال عربستان صعود سرخ پوشان را در هاله ای از ابهام قرار داده است. مصطفی کیایی کارگردان جوان فیلم سینمایی بارکد که طرفدار پر و پا قرص پرسپولیس است دقایقی بعد از پایان بازی در ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۳:۳۸    
برخی رفتارهای خاص در زندگی از قبیل سیگار کشیدن، آفتاب گرفتن بیش از حد، برنزه کردن، نوشیدن الکل و ... به عنوان عوامل ابتلا به سرطان ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۳:۲۷    
سازندگان مجموعه عاشقانه به کارگردانی منوچهر هادی در حال حاضر در شمال شهر مشغول تصویربرداری هستند و بازی مهناز افشار در این پروژه به پایان رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۲:۳۲    
سومین نشست همکاری های بین بخشی ایران و ترکیه روز سه شنبه در هتل هیلتون شهر وان ترکیه و تحت عنوان 'پروژه ابتکار شرق آناتولی و فرصت هایی برای تجارت 30 تا 50 میلیارد دلار' آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۲:۱۲    
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: 2200 شعبه اخذ رأی برای انتخابات پیش رو در سیستان و بلوچستان پیش بینی شده است .
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۴۲    
معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد ایران گفت: با استقرار استاندارد 17025 در شبکه آزمایشگاههای معتمد و بهره گیری از توانمندیهای شبکه آزمون ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۲۹    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با اشاره به نقش رسانه ها در شور انتخاباتی گفت: رسانه ها در انتخابات فراجناحی عمل کنند تا موجب رشد و تعالی سیاسی در جامعه شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۸    
دبیرکل کمیسیون ملی و نماینده یونسکو در ایران با اشاره به اینکه شرکت در امور خیر و عام المنفعه در دین اسلام تاکید شده است، گفت: در آینده مشارکت خیرین در امور خیر و عام المنفعه ثبت جهانی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۵ - ۱۰:۳۳    
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۳:۴۹    
پایگاه رسمی اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی حسن روحانی آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۳:۴۹    
جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با حجت الاسلام ناطق نوری دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۳:۴۲    
آمار مخارج نظامی کشور های جهان در سال 2016 منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۳:۰۶    
تیم منتخب دو و میدانی کشورمان در پایان دور اول رقابت های دو و میدانی جایزه بزرگ آسیا به 1 مدال طلا و 1 مدال نقره دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۲:۴۷    
حمله شبه نظامیان مائوئیست به نیرو های پلیس هند دست کم 26 کشته به همراه داشت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۲:۳۶    
ذوب آهن در روزی که می توانست با شکست العین صدر نشین گروه شود،مقابل این تیم تن به شکست داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۲:۳۳    
پرسپولیس در بازی آخر خود باید برای صعود به بازی الریان-الهلال نظر داشته باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۲:۱۴    
عصر امروز در یک همایش بزرگ و مردمی همزمان با عید بزرگ مسلمانان ستاد مرکزی آیت اله روحانی کارخود را آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۲:۱۰    
مهاجم پرسپولیس به عنوان بهترین بازیکن دیدار این تیم مقابل الهلال عربستان انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۲:۰۷    
سرمربی پرسپولیس می گوید تیمش هنوز شانس صعود دارد و برای رسیدن به این هدف باید الوحده را شکست دهد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۲:۰۶    
سخنگوی آتش نشانی تهران از وقوع 60 حادثه بر اثر وقوع طوفان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۵۹    
وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد علیه عناصر القاده در یمن عملیات دیگری انجام داده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۳۸    
فرمانده نیرو های آمریکایی در افغانستان مدعی شد روسیه تسلیحات طالبان را تامین می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۳۲    
مردان هوگوپوش کشورمان با کسب 6 مدال طلا، 4 نقره و یک برنز توانستند عنوان قهرمانی تورنمنت آزاد قزاقستان را به نام خود ثبت نمایند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۲۰    
دومین جلسه دادستانی تهران با موضوع آسیب های اجتماعی (عفاف و حجاب) با حضور برخی معاونان دادستان و سرپرستان نواحی دادسرای تهران و تعدادی از مسوولان انتظامی و اجرایی مرتبط به ریاست عباس جعفری دولت آبادی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۲۰    
سخنرانی حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی در تهران به علت وزش شدید باد و توفان و قطعی برق محل سخنرانی لغو شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۰۸    
بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون در سن 59 سالگی بر اثر سکته قلبی در بیمارستان شهید رجایی تهران دارفانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۱:۰۸    
وزارت امور خارجه روسیه از آمریکا خواست حداکثر خویشتن داری را در مواجهه با کره شمالی از خود نشان داده و از درگیری خودداری کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۴۹    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در فصل انتخابات برخی افراد ادعا می کنند که این مقدار پول می دهیم؛ گفت: آیا با این پول دادن ها ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۴۰    
وزرای امور خارجه ایران و عراق در خصوص مهمترین مسائل مربوط به روابط دو جانبه و منطقه ای گفت وگو و تبادل نظر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۳۶    
کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور در آستان میلاد نبی مکرم اسلام (ص) با صدور اطلاعیه ای، توجه مدیران و اصحاب رسانه را به چارچوب های قانونی لازم الاتباع در روند اطلاع رسانی و تبلیغات انتخابات ریاست ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۳۴    
سخنگوی اورژانس تهران گفت: طوفان تهران مصدومی در پی نداشته است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۳۳    
رئیس قوه قضاییه با تأکید مجدد بر لزوم رعایت اصول اخلاقی در رقابت های دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۳۳    
بنیادکار در دیدار خانگی مقابل الاهلی عربستان به برتری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۲۸    
کمیته استیناف رای خود را در خصوص تجدید نظر خواهی باشگاه نساجی مازندران اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۲۷    
مقام های آمریکایی از تصویب تحریم های جدید علیه دولت سوریه خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۲۲    
عضو شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان گفت: پرونده کسانی که درخواست حمایت از سوی شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان را مطرح کردند در کارگروه ارزیابی، بررسی و بر اساس شاخص ها امتیاز کسب می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۱۸    
رییس سازمان مدیریت بحران شهر تهران گفت: بر اثر طوفان عصر امروز شکستگی درختان، آبگرفتگی معابر و صدمه به چند ماشین گزارش شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۱۶    
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از شناسایی و دستگیری دو جاعل و کلاهبرداری که با معرفی خود به عنوان نماینده کمیته امداد، صندوق صدقات منازل شهروندان را تخلیه می کردند، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۱۰    
تمام پروازهای ورودی و خروجی فرودگاه مهرآباد که به دلیل وزش باد شدید با تاخیر مواجه شده بودند، به ترتیب در حال انجام هستند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۰۸    
رییس فراکسیون کارگری مجلس تاکید کرد: قوانین باید در راستای حمایت از کارگران وضع شود. البته مشکل واحدهای کارگری تا حد زیادی رفع شده مثلا کیان تایر یکی از واحدهایی بود که سال ها مشکل داشت اما امروز روی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۲۰:۰۸    
نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد بار دیگر به مقام های کره شمالی درباره امکان حمله ایالات متحده به این کشور هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۹:۵۷    
وزش باد شدید در تهران باعث تعطیلی تمرین استقلال شد تا برنامه اصلی تاکتیکی این تیم برای بازی با الاهلی در تمرین به اجرا نرسد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۹:۳۹    
پرسپولیس علی رغم بازی قابل قبول مقابل الهلال به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل دست پیدا نکرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۹:۳۴    
مدیر پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: سامانه وزش باد تا یک ساعت آینده از تهران خارج می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۹:۳۱    
دبیر هیات بازرسی استان تهران گفت: سال گذشته روز رای گیری تعداد بازرس غایب ما در تهران 222 نفر یعنی 3 و 6 دهم درصد بود که این به دلیل عدم واگذاری اختیار از سوی وزارت کشور بود که ما توانایی جایگزینی را ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۹:۳۱    
وزرای خارجه شرکت کننده در اجلاس ده تمدن کهن جهان در آتن (یونان) طی بیانیه ای در پایان این اجلاس، تصمیم گرفتند که مجمع تمدن های کهن (ACForum) بعنوان بستری برای گفت وگو و همکاری فرهنگی بین دولت های ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۹:۲۷    
وزش باد شدید تهران باعث خراب شدن طرح موزاییکی استقلالی ها شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۹:۱۸    
تیم فوتبال پارس جنوبی جم با پیروزی مقابل استقلال اهواز به لیگ برتر صعود کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۹:۱۸    
عناصر داعش به کاروان نظامیان عراقی در استان الانبار حمله کرده و 10 نفر را کشتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۹:۱۲    
دقایقی پیش طوفان و وزش باد شدید پایتخت را درنوردید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۹:۰۵    
از پیراهن نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۹:۰۵    
معاون سیاسی استاندار تهران گفت: در انتخابات پیش رو 6 هزار و 200 شعبه در سراسر استان داریم و به همین جهت حضور کمی و کیفی بازرسان را می طلبد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۸:۴۳    
تیم های شیمیدر ، دانشگاه آزاد و شهرداری تبریز برابر حریفان خود در لیگ برتر بسکتبال به برتری رسیدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۸:۴۰    
تولیت آستان قدس گفت: از زمان مسئولیتم در آستان قدس هزاران شغل ایجاد کردم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۸:۴۰    
رییس هیات بازرسی انتخابات شورای شهر گفت: به روسای هیات بازرسی در استان ها اجازه دادیم که در شعباتی که حساسیت بیشتری وجود دارد، بازرسان را افزایش دهند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۸:۲۰    
رییس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا در استان تهران گفت: نباید از کارمندان شهرداری و عوامل شورای شهر برای انتخابات و بازرسی استفاده شود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۸:۱۱    
نامزد موتلفه در انتخابات ریاست جمهوری گفت: به نفع کسی از انتخابات کناره گیری نمی کنم زیرا معتقدم مردم برنامه ها را می بینند و بعد رای می دهند قطعا کسانی که به قالیباف رای می دهند به من رای نمی دهند و ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۸:۱۱    
نیرو های حزب الله به مواضع داعش در شرق لبنان حمله کرده و ضربه سختی به آنها وارد کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۷:۵۵    
یادگار گرامی امام با تأکید بر نقش مردم در حل مشکلات کشور، گفت: هرچه ما بتوانیم تمرکز را از مرکزیت کم کنیم و حوزه اختیارات را به شوراها دهیم، از جهت توسعه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی موفق تر هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۷:۴۹    
نماینده مردم تهران گفت: ما نباید با اعتقادات مردم بازی کنیم و آنها را به سخره بگیریم. نباید به کسانی که به دنبال تعطیل کردن نشریات هستند، میدان داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۷:۴۸    
نیرو های آموزش دیده سوریه برای مقابله با داعش تعدادی از عناصر این گروه تروریستی را به هلاکت رسانده و ویدئوی آن را منتشر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۷:۴۸    
سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در عراق، صبح امروز با رئیس جمهور این کشور دیدار و استوارنامه خود را تقدیم به وی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۷:۴۴    
اولین جلسه هیات عمومی دیوان عالی کشور در سال جدید با بررسی پرونده وحدت رویه برگزار شد و اکثریت حاضر در جلسه عدم صلاحیت هیأت تشخیص اداره کار برای رسیدگی به دعوای مطالبه خسارت تأخیر تأدیه کارگر از ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۷:۴۱    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی در ولایت ننگرهار افغانستان، تاکید کرد: ایران در مبارزه با تروریسم و ایجاد امنیت و آرامش پایدار از دولت و ملت افغانستان حمایت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۷:۳۵    
رییس مجلس شورای اسلامی روز ملی جمهوری عربی سوریه را به هدیه عباس، رییس مجلس این کشور تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۷:۲۶    
سرمربی استقلال در نشست خبری پیش از جدال برابر الاهلی پیشنهاد عجیبی را مطرح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۷:۲۶    
ارتش سوریه موفق شد مناطق از دست رفته در حمله روز گذشته-یکشنبه- گروه تروریستی هیئة تحریر الشام را پس بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۶:۵۳    
مهاجم بارسلونا پس از شکست دادن رئال از مسی تمجید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۶:۵۲    
نظر سنجی صفحه رسمی AFC اینبار از پیروزی شاگردان برانکو می گوید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۶:۴۳    
مقام های محلی از حمله احتمالی عناصر طالبان به پایگاه نظامی آمریکا در شرق افغانستان خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۶:۴۳    
مدافع استقلال در نشست خبری پیش از بازی از حضور تماشاگران در ورزشگاه تمجید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۶:۴۰    
یونایتد 8،5 میلیون یورو به موناکو خواهد پرداخت و وینگر خود را حفظ خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۶:۳۵    
شاگردان برانکو ایوانکوویچ آمار جالبی در 4 بازی گذشته خود در لیک قهرمانان آسیا به ثبت رسانده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۶:۳۳    
سرمربی استقلال تهران در نشست خبری پیش از دیدار با الاهلی این دیدار را حساس دانست و اعلام کرد با تمام قوا برای این دیدار به میدان خواهند رفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۶:۲۳    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران قهرمانی تیم المپیاکوس در سوپر لیگ یونان را کار بزرگی دانست.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۶:۲۳    
در آستانه مبعث پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی صلی الله علیه وآ له ، حضرت آیت الله خامنه ای با پیشنهاد عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات 593 نفر از محکومانِ محاکم عمومی و انقلاب ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۶:۲۰    
مدیرعامل بانک ملت و رییس و معاونان سازمان حج و زیارت بر توسعه و تقویت همکاری های میان دو سازمان تاکید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۴ - ۱۶:۱۹    
نماینده مردم تهران تاکید کرد: بسیاری از نشریات تنها به دلیل نام بردن از خاتمی بسته شدند ما گفتیم نهادهای خارج دانشگاه حق دخالت ندارند ...