دوشنبه ۳۱ اردیبهشتساعت ۱۹:۴۶May 2018 21
 

خبرهای خبرگزاری کار ایران 14 اردیبهشت 1396 - ilna.ir

خبرگزاری کار ایران 7 اسفند 1393 خبرگزاری کار ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری کار ایران 31 فروردین 1396 خبرگزاری کار ایران 1 خرداد 1396 خبرگزاری کار ایران 31 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 31 مرداد 1396 خبرگزاری کار ایران 31 شهریور 1396 خبرگزاری کار ایران 30 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 30 آبان 1396 خبرگزاری کار ایران 30 آذر 1396 خبرگزاری کار ایران 30 دی 1396 خبرگزاری کار ایران 29 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 1 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 2 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 3 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 4 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 5 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 6 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 7 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 8 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 9 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 10 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 11 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 12 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 13 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 14 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 15 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 16 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 17 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 18 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 19 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 20 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 21 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 22 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 23 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 24 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 25 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 26 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 27 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 28 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 29 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 30 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 31 اردیبهشت 1396 
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۸ - ۱۴:۱۴    
در راستای عملیات پایش و کنترل پرنده فروشی های سطح شهرستان توسط یگان حفاظت محیط زیست شهرستان فلاورجان، 10 پرنده وحشی کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۴:۳۵    
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان خوزستان گفت: بیشترین اعتبارات عمرانی در بین دستگاه های فرهنگی از ناحیه استانداری خوزستان و معاونت برنامه ریزی به کتابخانه های عمومی خوزستان تخصیص داده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۱:۱۷    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: انبار و سیلوهای کردستان برای خرید تضمینی گندم در سال جاری آمادگی دارند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ - ۱۰:۵۲    
حضور جوانان در عرصه انتخابات ریاست جمهوری حاصل عقلانیتی است که در سال 92 رقم خورد. مردم دوره اصلاحات را درک کرده اند و می دانند که در مسیر توسعه هستند و نمی خواهند که به عقب برگردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۷:۳۹    
شهردار اصفهان این نوید را به شهروندان اصفهانی داد که تا چند هفته آینده فاز اول پردیس شرق اصفهان افتتاح می شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۶:۱۴    
سمینار بررسی عملکرد سال 95 و تبیین برنامه های سال 96، مدیریت شعب استان های اصفهان، قم، مرکزی و چهار محال و بختیاری، با حضور مدیر و روسای شعب این استانها در محل ساختمان مرکزی این استان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۶:۰۹    
معادن زغالسنگ سه ناحیه اصلی کشور، 400 دستگاه گاز سنج به ارزش 20 میلیارد ریال به صورت رایگان دریافت کرده اند که معدن زمستان یورت هم یکی از این معادن است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۷    
معاون وزیر صنعت ، معدن وتجارت در بازدید از 13شهرک ، شرق گیلان ایجاداشتغال را از اهم برنامه های دولت درسال جاری ذکر کرد وگفت ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۲:۵۶    
کارشناسان درجدیدترین تحقیقات خود دریافتند نوزادان پدرانی که سن آنها زیر 25 یا بالای 51 سال است با درصد بالاتری احتمال دارد که به بیماری اوتیسم مبتلا شوند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۹    
حمید فرخ نژاد تصویری از معلم سوم دبستان خود را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۱:۲۳    
شهردار اصفهان گفت: مدیریت شهری اصفهان به تمامی وعده هایی که برای پیشرفت و آبادانی اصفهان داده، عمل کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۶    
فرماندار آستارا در بازدید از کارگاه های تولید صنایع دستی آستارا در روستای عنبران افزود: این برندسازی نقش مهمی در هویت یابی صنایع دستی آستارا و کمک به توسعه فرهنگ کسب و کار و رونق اقتصادی منطقه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۲    
با ارائه سرویس فیبر نوری به منازل توسط مخابرات، از این پس مشترکان می توانند با انتخاب بسته مورد نظر خود که هر کدام دارای سرعت و حجم متفاوت است، از اینترنت با سرعت و کیفیت بالا بهره ببرند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۱    
فرماندار آستارا در دیدار با مدیر شعب بانک قرض الحسنه رسالت درگیلان گفت: موسسات و بانک ها با پرداخت حداقل تسهیلات با بهره های کم می توانند کمک مناسبی در رشد و بالندگی اقتصاد منطقه داشته باشند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ - ۰۹:۵۲    
فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 291 کیلوگرم انواع مواد مخدر و هلاکت یک سوداگر مرگ در دو عملیات جداگانه در مرزهای سراوان وسیرکان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۲۱:۳۷    
وزیر نفت با بیان این که برنامه هایی برای کارکنان قرارداد مدت موقت به روش معقول داریم، گفت: در دوره وزارتم درباره این نیروها هیچگاه نخواستم ریاکاری کنم و اعتقادی عمل کردم و اعتقادم این است که باید ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۹:۳۱    
وزیرنفت ضمن برحذر داشتن از بزرگ نمایی و کوچک نمایی کردن، گفت: مردم باهوش هستند و بهتر است در ارائه آمار و ارقام دقت شود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۶:۲۳    
غلامحسین صدری افشار گفت: رسانه های جمعی در سال های اخیر باعث کم رنگ شدن گویش های فارسی شده اند درحالی که این ها ذخیره زبان فارسی هستند و اگر از بین بروند زبان ما ناقص می شود و نمی توانیم در آینده ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۶:۱۷    
در دولت تدبیر وامید 30 هزار مترمربع به فضای بهداشت و درمان افزوده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۵:۳۵    
روز گذشته به دلیل ریزش دیوار یک کارخانه تولید بتن در شهرک کارون تهران، یک مرد افغانستانی و یک ایرانی به دلیل شدت جراحات وارده جان باختند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۵:۱۵    
ستاد جوانان و دانشجویان حجت الاسلام حسن روحانی در سیستان و بلوچستان عصر امروز در زاهدان افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۵:۱۱    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست کشور شامگاه روز گذشته در نشست با سازمان های مردم نهاد استان خوزستان اظهار کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۵:۰۱    
استاندار خوزستان گفت : سازمان محیط زیست اجازه انجام طرح بهشت آباد را نداده با وجود اینکه هزینه های بسیاری هم برای آن صرف شده بود
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۴:۴۵    
معاون ریییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست در بازدید از فاز دوم طرح آماک گفت: طرح آماک مصداق یک کار اصولی، درست و علمی است که به جمع آوری 7500تن آلاینده های هیدروکربوری از محیط منجر گردیده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۳:۲۱    
چهارشنبه، در اثر واژگونی یک مینی بوس در مریوان، 21 کولبر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۲:۱۰    
رئیس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت و درمان علت حادثه را خطای انسانی دانست و افزود: بر اساس بررسی های انجام شده علت حادثه خطای یکی از کارگران معدن بوده ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۲:۱۰    
وزیر نفت دولت تدبیر و امید تاکید کرد تا پایان این دولت، محصولات پتروشیمی درکشور 9 میلیون تن افزایش خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۵    
رئیس هیات نظارت بر انتخابات گیلان با تاکید بر اینکه رسانه ها از هرگونه التهاب و سیاه نمایی در زمان انتخابات پرهیز کنند، گفت: آرامش مطلوبی در هیات عالی نظارت وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۱:۵۰    
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۱:۴۹    
بازیگران و هنرمندان سینما در صفحات مجازی خود تلاش و همت کارگران معدن را ارج نهاده و برای خانواده های درگذشتگان این حادثه طلب صبر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۱:۳۳    
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۱:۲۴    
پیگیری پرونده ستاره برزیلی بارسلونا به مرحله حساس تری رسیده و دادگاه فدرال اسپانیا خواستار جریمه این بازیکن شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۱:۲۳    
نماینده کهگیلویه بزرگ در مجلس گفت : به برکت سفر زنگنه وزیر نفت و نژاد سلیم مدیرعامل شرکت هلدینگ خلیج فارس به پتروشیمی دهدشت کارهای صنعتی و غیر صنعتی آن انجام می شود و دیگر نگرانی ازاین بابت وجود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۳    
رییس مجلس شورای اسلامی وقوع حادثه انفجار معدن آزاد شهر استان گلستان را به ملت ایران و مردم داغدار این استان تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۱:۰۱    
جمهوری اسلامی ایران در واکنش به سخنان تحریک آمیز وزیر دفاع و جانشین ولیعهد عربستان سعودی، نامه اعتراضی به دبیرکل سازمان ملل و رئیس شورای امنیت نوشت و از شورای امنیت خواست این نامه به صورت سند رسمی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۷    
به گزارش ایلنا، در پی شایعات مطرح شده توسط جناب آقای علیرضا زاکانی، مهدی جهانگیری برادر اسحاق جهانگیری ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۱۰:۱۸    
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات خطرات پیرامون کشور را دفع می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۰۶:۵۶    
داعش مدت ها برای تبلیغاتش از شبکه های اجتماعی رایج همچون توییتر استفاده می کرد. اما از آنجا که مقابله شرکت های بزرگ فناوری با عناصر تروریستی شدیدتر شده ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۰۰:۰۸    
تیم های ملی الف و ب والیبال ساحلی ایران به مرحله دوم و حذفی تور آزاد قطر صعود کردند تا در جمع 16 تیم برتر این رقابت ها قرار گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۵ - ۰۰:۰۴    
کالای مکشوفه که بنابر صورتجلسه تنظیمی فیمابین نمایندگان گمرک تهران، تعزیرات تهران و نیروی انتظامی منطقه لواسان تنظیم و تایید گردیده 3206 قلم انواع پوشاک و لوازم کودک به مارک پریناتال بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۳:۳۱    
معاون رییس دولت اصلاحات با بیان اینکه برخی از نامزدها طوری رفتار می کنند که همه مسئولان ناسالم هستند و به مردم ظلم می کنند، گفت:من قبول ندارم که محرومین در کشور 25 میلیون نفرهستند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۳:۱۹    
شانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران(جام خلیج فارس) امروز به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۲:۵۴    
ترکیب منچستر و سلتاویگو برای دیدار امشب مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۲:۲۴    
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن معتقد است تیمش لیاقت حضور در جایگاه چهارمی جدول را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۲:۲۱    
تلاش فردی منتسب به ستاد یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری برای اخلال در سخنرانی محسن هاشمی در جنوب تهران با دخالت مردم ناکام ماند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۲:۱۱    
مجید جلالی از ادامه همکاری با پیکان در فصل آینده استقبال می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۲:۰۷    
مدافع سرشناس فوتبال ایران که طی دو فصل اخیر بارها صحبت از حضورش در پرسپولیس بود، شنبه رسما به عضویت این تیم در خواهد آمد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۲:۰۳    
سرمربی سیاه جامگان در نشست خبری پس از دیدار مقابل پرسپولیس اظهار داشت: امسال امام رضا (ع) کمک کرد و معجزه ای بود که تیمم ماند و مردم با خاطره خوش به خانه رفتند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۲:۰۳    
سرمربی تراکتورسازی گفت:تراکتور تنها تیمی بود که در آن مربیگری کردم و به تیم بدهکار شدم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۵۴    
در ادامه عملیات جستجو برای یافتن باقیمانده معدنچیان محبوس در معدن زغال سنگ زمستان یورت، پیکر بی جان چهار نفر دیگر از این کارگران یافت شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۵۴    
رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی کشوراز پایگاه اورژانس 115 خلیل شهر بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۳۹    
سرمربی فولاد معتقد است در دیدار رفت و برگشت برابر پیکان،تیمش از داوری متضرر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۳۵    
سرمربی کروات زرد پپوشان اصفهانی در نسشت خبری پس از دیدار برابر استقلال تهران گفت: متاسفم که چرخه 6 هفته ای من با شکست به پایان رسید اما این موضوع چیزی را متوقف نمی کند زیرا سپاهان به روزهای خوب خود ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۳۲    
سرمربی سایپا می گوید جایگاه سایپا در انتهای جدول نیست و می توانست بالاتر باشد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۳۲    
بازیکنان سابق پرسپولیس در دو بازی اخیر سه گل به این تیم زده اند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۲۴    
آیا عمر دولت یازدهم دو هفته پیش از انتخابات ریاست جمهوری به پایان رسیده است که یکی از کاندیداهای محترم سایتی را که نام ملی را بر خود دارد راه اندازی می کند؟
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۲۳    
سرمربی نفت آبادان می گوید اضطراب و استرس تیم ها باعث شد تا در پایان لیگ بازی های زیبایی نبینیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۲۲    
مسئول نقل و انتقالات باشگاه استقلال تهران درخصوص وضعیت دو بازیکن این تیم برای فصل آینده توضیحاتی را ارئه داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۱۳    
سرمربی نفت تهران در نشست خبری پس از دیدار برابر تراکتورسازی تبریز حضور یافت و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۱۱    
سرمربی گسترش در پایان دیدار مقابل نفت آبادان با شاگردانش در رختکن خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۱۰    
تیم برانکو وقتی گل اول را خورده هرگز نبرده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۰۴    
مجلس و بزرگان کشور باید جلوی حرکت های ناجوانمردانه برخی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری را بگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۰۰    
سرمربی استقلال در پایان دیدار برابر سپاهان گفت: با حفط استخوان بندی تیم و جذب چند بازیکن می توانیم سال آینده یک گام بلند تر برداریم و استقلال را به جایگاه واقعی برسانیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۱:۰۰    
سرمربی پرسپولیس از عملکرد بازیکنان جوان تیمش در دیدار برابر سیاه جامگان ابراز رضایت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۵۴    
فرمانده انتظامی شهرستان " آمل" از شناسایی و دستگیری سارق خودرو و کشف چهار دستگاه خودرو خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۴۸    
در وضعیت فعلی بسیاری از معضلات شهری در شهر تهران به بن بست رسیده و شاید اعلام برطرف کردن و یا بهبود آن از طرف مسوولین بیشتر جنبه شعاری داشته باشد تا عملی و اجرایی ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۴۴    
سرمربی ماشن سازی اعتقاد دارد یکی از عوامل سقوط ماشین سازی به لیگ پایین تر اشتباهات داوری بود.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۴۳    
مدیرعامل استقلال تهران پس از پیروزی آبی پوشان برابر سپاهان اظهار کرد: لیست منصوریان برای فصل آینده تکمیل نشده اما اگر او تمایل به پیوستن رضاییان به استقلال باشد با او مذاکره خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۴۳    
ایلنا: مهاجم استقلال در فصل اخیر 10 گل برای استقلال به ثمر رساند و سلطان پاس گل لیگ لقب گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۴۱    
دولت هدفگذاری کرد تا پایان دوره 21 هزار تخت اضافه شود و خوشبختانه این آمار به 26 هزار تخت رسید.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۳۷    
منابع محلی از آزادی کامل شهر الطبقة و خروج عناصر داعش از این شهر و سد فرات خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۳۳    
سرمربی استقلال خوزستان می گوید امروز تنها روزی است که از برد تیمم خوشحال نیستم ولی فوتبال پاکی بازی کردیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۱۹    
منابع محلی از کشته شدن 53 تن از عناصر داعش در شمال الطبقة خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۱۰    
جلسه بررسی آخرین وضعیت حادثه معدن آزادشهر و ارزیابی علل وقوع این سانحه عصر امروز (پنجشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۲۰:۰۲    
همایش انتخاباتی حامیان جامعه پزشکی حجت الاسلام سیدابراهیم رییسی عصر امروز با نام رییسی؛ عدالت در سلامت در سالن اریکه ایرانیان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۹:۵۰    
پیکر 3 نفر از کارگران کشته شده در حادثه معدن زمستان یورت، امروز (پنجشنبه 14 اردیبهشت ماه) در شهرستان سوسرا استان گلستان تشییع شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۹:۴۴    
مقام های آمریکایی و عراقی از مذاکره برای تداوم حضور نظامیان آمریکایی در عراق پس از نابودی داعش، خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۹:۴۲    
رییس فرهنگستان علوم زبان و ادبیات فارسی از احتمال بازدید مقام معظم رهبری از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۹:۳۷    
سیاه جامگان در دیدار برابر پرسپولیس روی یک کاشته استثنایی به گل رسید،گلی که تا اینجای کار صبای قم را به لیگ پایین تر می فرستد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۹:۲۹    
عضو شورای مرکزی جمنا از احتمال حضور نامزدهای این جریان تا پایان رقابت های انتخابات خبرداد و گفت: متاسفانه نامزدها به قدری به مچ گیری و بگومگو می کنند که مشخص نیست آیا برای حوزه فرهنگ هم برنامه دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۹:۲۵    
وزیر علوم دولت روحانی تاکید کرد: شاه بیت عملکرد روحانی زنده نگه داشتن امید در دل جوانان است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۹:۲۵    
سازمان ملل در امور سوریه گفت ایجاد مناطق امن در سوریه حرکت در مسیر درست بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۹:۱۴    
سخنگوی دولت اصلاحات گفت: به عنوان شاگردی از مکتب سیدمحمد خاتمی یک مسیر و آنهم مسیر اصلاحات گام به گام را می شناسم و روحانی در این مسیر یک گام به جلو است.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۹:۱۳    
احزاب اپوزیسیون بریتانیا از ترزا مِی نخست وزیر انگلیس خواستند پس از انتخابات برای حمله به سوریه شتاب زده عمل نکند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۹:۰۹    
یک نامزد انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: مشکل ما کمبود امکانات و منابع نیست. ما مسئله مدیریتی داریم که باید مدیریت جهادی داشته باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۸:۵۱    
ریاست جمهوری پیشین آمریکا از نامزد مستقل ریاست جمهوری فرانسه حمایت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۸:۵۱    
جلایی پور تاکید کرد: باید در دو هفته باقی مانده از تک تک ساعت ها استفاده کنیم من دلایلی دارم که چرا باید برای روحانی کار کنیم نه اینکه فقط رای بدهیم.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۸:۴۹    
تیم والیبال امید ایران در مرحله دوم رقابت های قهرمانی زیر 23 سال آسیا برابر مالزی به یک پیروزی دلچسب دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۸:۴۷    
هفته پایانی لیگ برتر فوتبال امروز برگزار شد و تکلیف تیم های سقوط کننده و نایب قهرمان لیگ برتر مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۸:۳۲    
سند ایجاد مناطق کاهش تنش در سوریه در نشست پایانی آستانه چهار امضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۸:۳۲    
فرزند آیت الله هاشمی تاکید کرد: لازم است در انتخابات حتما به لیست کامل 21 نفره رای دهیم تا اکثریت در شورای شهر را داشته باشیم تا بتوانیم با قدرت کامل در شورا حضور داشته باشیم به همه اطرافیان بگویید و ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۸:۲۸    
عضو ارشد ستاد سیدابراهیم رئیسی با طرح این ادعا که صداوسیما یک طرفه در اختیار دولت قرار گرفته است، تاکید کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۸:۲۷    
پرسپولیس در دیدار برابر سیاه جامگان بدون استفاده از نفرات اصلی خودش به میدان رفت.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۸:۲۵    
وزارت امور خارجه روسیه از دیدار قریب الوقوع دیپلمات ارشد این کشور با رکس تیلرسون وزیر امور خارجه آمریکا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۸:۲۱    
معاون وزیر خارجه تاکید کرد: ما کارهای ناتمام زیادی داریم که ان شاءالله تکمیل خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۸:۱۴    
رییس جمهوری آمریکا در اولین سفر خود به نیویورک پس از مراسم تحلیف، با نخست وزیر استرالیا دیدار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ - ۱۸:۱۳    
ناطق نوری گفت: شخص آقای روحانی را اصلح دانسته و می دانم، همانطور که مرحوم آیت الله هاشمی نیز در انتخابات سال 92 و حتی پس از آن، حمایت خویش را از ایشان بارها اعلام داشته اند.