جمعه ۳۰ شهریورساعت ۰۶:۴۵Sep 2018 21

خبرهای خبرگزاری کار ایران 1 تیر 1396 - ilna.ir

خبرگزاری کار ایران 7 اسفند 1393 خبرگزاری کار ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری کار ایران 31 فروردین 1396 خبرگزاری کار ایران 11 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 1 خرداد 1396 خبرگزاری کار ایران 31 مرداد 1396 خبرگزاری کار ایران 31 شهریور 1396 خبرگزاری کار ایران 30 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 30 آبان 1396 خبرگزاری کار ایران 30 آذر 1396 خبرگزاری کار ایران 30 دی 1396 خبرگزاری کار ایران 29 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 1 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 2 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 3 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 4 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 5 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 6 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 7 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 8 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 9 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 10 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 11 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 12 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 13 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 14 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 15 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 16 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 17 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 18 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 19 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 20 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 21 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 22 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 23 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 24 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 25 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 26 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 27 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 28 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 29 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 30 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۴:۴۱    
درگیری های نیروهای پلیس فدرال با نیروهای داعش در محله باب البیض را نشان می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۳:۴۲    
کولیوند با تاکید بر اینکه افراد دارای شرایط جسمی و روحی و یا مبتلا به بیماری خاص باید قبل از سفر با پزشک متخصص خود مشورت کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۳:۳۱    
معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی پنج منطقه کمتر برخوردار در این استان باهدف رفع آسیب ها خبرداد و اظهارداشت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۳:۲۲    
سرپرست معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از یازدهمین اهدای عضو بیمار مرگ مغزی در سال جاری در استان خبر داد و اظهارداشت: اعضای این بیمار به سه بیمار نیازمند جان دوباره بخشید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۳:۲۱    
مدیرکل سازمان زندان ها و اقدامات تامینی کهگیلویه و بویراحمد از کتابت قرآن توسط 120 زندانی یاسوجی در ماه مبارک رمضان امسال خبرداد. ب
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۳:۱۳    
نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی از افتتاح سه طرح بزرگ در بویراحمد تا سه ماه آینده خبرداد و اظهارداشت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۲:۴۱    
شب بهترین موقع برای زیبایی است. این زمانی است که تمام بدن شما در حال بازسازی است و تلاش های شما بیشترین بازده را خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۱:۰۵    
حدود یک ماه تا آغاز فصل لیگ برتر ایران زمان باقی است و تقریباً تمام تیم های حاضر در لیگ برتر هفدهم تمرینات آماده سازی پیش فصل خود را آغاز کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۰:۴۷    
معاون فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: گذرگاه های فرهنگی مترو تهران تماشاگه عکس و پوسترهای روز جهانی قدس شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۰:۲۷    
ثبت نام محصول 2008 که از ساعت 10 امروز آغاز شده، همچنان ادامه دارد و تا کنون - ساعت 15 روز پنجشنبه- یک سوم از ظرفیت پیش بینی شده، تکمیل شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۹:۵۱    
وزیر نیرو گفت: با بهره برداری از سد سردشت میزان آب تنظیم شده در 4 سال گذشته و در دولت یازدهم به 4.5 میلیارد مترمکعب رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۹:۵۰    
با گذشت بیست روز از اکران فیلم مادرقلب اتمی که پنج روز از آن نیز سینماها تعطیل بوده اند، این فیلم به باشگاه میلیاردی ها وارد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۹:۴۷    
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون خبر داد: طرح کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی از دهه اول تیرماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۹:۳۴    
راهپیمایی روز قدس در تهران در مسیرهای ده گانه از ساعت 10:30 صبح امروز (جمعه) آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۰۹:۱۱    
از خداوند عالمیان می خواهیم ما را از اقدام به مستحبات برخوردار کرده و گرامی بدارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۲۳:۵۵    
رییس جمهور پنجشنبه شب با حضور در یکی از بیمارستان های تهران از آیت الله العظمی حاج شیخ حسین مظاهری عیادت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۲۳:۵۵    
داودی و محمدپور فردا(جمعه2 تیر) از ساعت 9 صبح به وقت تهران در رقابت دسته 105 کیلوگرم به مصاف 10 وزنه بردار دیگر در این وزن خواهند رفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۲۳:۱۰    
تیم فوتبال پارس جنوبی جم در یک بازی دوستانه مقابل حریف خود به برتری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۲۲:۴۴    
رییس جمهور واگذاری اقتصاد به مردم و بخش خصوصی را ضروری خواند و با تاکید بر اینکه همه باید به بخش خصوصی امنیت بدهیم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۲۲:۴۳    
سربازان محمد بن سلمان بایستی در آینده کشتی های اسرائیلی را نیز راهنمایی و هدایت کنند. عربستان و اسرائیل رسما رابطه ای ندارند؛ اما گویا ولیعهد سعودی با این امر مشکلی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۲۲:۲۶    
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی می گوید، اسرائیل هر وقت لازم بداند برای تامین امنیت خود به سوریه حمله می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۲۲:۱۹    
مجمع فرهنگیان ایران اسلامی به مناسبت روزجهانی قدس بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۲۱:۵۷    
معاون اول قوه قضاییه با اشاره به حمله موشکی سپاه به مقر تروریست های تکفیری در سوریه گفت: امروز پاسداران وقتی می خواهند یک موشک به سمت داعش شلیک کنند از طرف فرماندهی کل قوا دستور می رسد جایی را بزنید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۲۱:۴۱    
کامرون و استرالیا در جام کنفدراسیون ها به تساوی رسیدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۲۱:۳۳    
سرمربی باشگاه تراکتورسازی تبریز از مسئولین این باشگاه درخواست کرد با توجه به بدقولی های خالد شفیعی اقدامی برای تمدید قرارداد این بازیکن نکنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۲۱:۰۶    
کوبل داوری از ایران قضاوت دیدار آلمان و شیلی را بر عهده دارند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۲۰:۳۶    
تمرین بعد از ظهر امروز تیم فوتبال تراکتورسازی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۲۰:۳۰    
تمرین نوبت دوم روز پنجشنبه تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 17:45 دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۹:۵۱    
در حالی که بعد از اعلام لیست مازاد پرسپولیس پیش از بازگشت برانکو ایوانکوویچ، این مساله با واکنش های متفاوتی همراه شده بود، استارت تمرینات بدون بازیکنان مدنظر به این مساله رنگ واقعیت بخشید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۹:۵۰    
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی در بیانیه ای از تمام مردان و زنان آگاه ایرانی خواست با هر خط مشی سیاسی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۹:۴۲    
فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پیامی از مردم خواست با حضور در راهپیمایی روز قدس پیام آزادی خواهی و وحدت اسلامی را به سراسر جهان مخابره کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۹:۳۲    
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به عملیات تروریستی استان هلمند افغانستان ضمن محکوم کردن این اقدام سبعانه با ملت دوست، خانواده قربانیان و دولت آن کشور ابراز همدردی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۹:۰۴    
ترکیب تیم های ملی کامرون و استرالیا مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۸:۵۲    
مراسم قرعه کشی بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی جهان 2017، ساعت 13 (به وقت تهران) امروز (پنجشنبه) برگزار و نمایندگان کشورمان حریفان خود را شناختند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۸:۴۴    
دارنده مدال طلا جوانان جهان گفت: کسب این مدال طلا با پیش بینی های کادر فنی رقم خورد و برخواه و خورشیدی فر نقش مهمی در مدال آوری ام داشتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۸:۲۶    
نشست دوره ای هم اندیشی مدیران مسئول رسانه ها با معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۸:۲۵    
سرمربی تراکتورسازی این روزها با تیمش در سکوت آماده رقابت های لیگ برتر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۸:۲۴    
تراکتورسازی تبریز روی باتجربه های خود حساب ویژه ای باز کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۷:۴۳    
بازیکن تیم صبای قم علی رغم داشتن یک سال قراردا با این تیم با سه تیم دیگر به توافق رسید و قرارداد امضا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۷:۰۷    
سنگربان فصل پیش پدیده با مسئولان این تیم برای تمدید قرارداد به توافق نرسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۶:۵۰    
وکیل علی مطهری از صدور کیفر خواست برای آمران حمله به نائب رییس مجلس در شیراز خبر داد و گفت: پرونده این افراد به دادگاه نظامی استان فارس ارسال شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۶:۳۸    
دوستداران رشته ی مهیج سوارکاری می توانند روز جمعه 2تیر1396، شاهد هفتۀ دوم کورس اسب دوانی نوروزآباد تهران با حضور اسب های دوخون و تروبرد باشند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۶:۲۸    
مدافع برزیلی فصل پیش استقلال تهران به مدت یک فصل دیگر قراردادش با آبی پوشان را تمدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۶:۱۹    
دادستان عمومی و انقلاب زاهدان تاکید کرد: حکم پنج نفر از اعضای گروهک تروریستی انصارالفرقان که اخیرا توسط نیروهای امنیتی در چابهار دستگیر شده اند پس از تخلیه اطلاعاتی صادر و در اسرع وقت اجرا خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۶:۰۹    
ستاره جوان رئال مادرید در آستانه ترک این تیم قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۶:۰۷    
حسن بیت سعید از دو اسطوره ی استقلال برای پوشیدن پیراهن شماره ی 7 رخصت خواست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۶:۰۰    
مدافع شمالی پرسپولیس پیراهن شماره 69 این تیم را به خود اختصاص داد تا پیام خود به همشهریانش را اینگونه اعلام کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۶:۰۰    
بیرالوند در دسته 105 کیلوگرم توانست دو مدال طلای حرکت دوضرب و مجموع را از آن خود کند، این در حالی بود که کادر فنی قبل ار آغاز مسابقات جهانی جوانان جهان در ژاپن این وزنه بردار را از دسته 94 به 105 ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۵:۵۴    
روابط عمومی حوزه ریاست ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد که سرلشکر باقری صفحه ای در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۵:۴۵    
رئیس اجرایی شورای محلی ناحیه کنزینگتون و چلسی در لندن از سمت خود استعفا داده و گفته است که این تصمیم را در ارتباط با آتش سوزی اخیر در یک برج مسکونی در این ناحیه اتخاذ کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۵:۴۱    
استقلال در نقل و انتقالات امروز موفق شد مدافع ملی پوش نفت تهران را به خدمت بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۵:۲۶    
مسئولان هندیجان با صدور پیام های جداگانه ای از مردم شهیدپرور و همیشه درصحنه هندیجان دعوت کردند تا در مراسم جهانی روز قدس شرکت کرده و از مردم مظلوم فلسطین حمایت کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۵:۱۹    
دادستان عمومی و انقلاب زاهدان گفت: حکم 5 نفر از اعضای گروهک تروریستی انصارالفرقان که اخیرا توسط نیروهای امنیتی در چابهار دستگیر شده اند پس از تخلیه اطلاعاتی صادر و در اسرع وقت اجرا خواهد شد .
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۵:۱۰    
روزگذشته، 31خرداد بعد از یک ماه وعده مسئولین جهت باز شدن مجدد حسابهای مردم در موسسه آرمان-که نزدیک به 63 شعب آن مربوط به استان خوزستان می باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۵:۰۵    
رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان تاکید کرد: باید از طرح هرگونه مباحثی که در جریان اصلاح طلب ایجاد شکاف می کند پرهیز کنیم و بدانیم که عملکرد خوب ما در مجلس ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۵:۰۳    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن از آغاز ثبت نام طرح غنی سازی اوقات فراغت در این اداره و مراکز تحت نظارت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۵:۰۰    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران گفت: با توجه به گزارش دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل (UNODC) و اتحادیه اروپا هر ساله به تعداد مواد مخدر صنعتی جدید افزوده می شود
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۴:۵۴    
یوونتوس برای جذب مهاجم سامپدوریا اقدام کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۴:۵۲    
حزب ندای ایرانیان از مردم انقلابی ایران برای حضور در راهپیمایی پرشکوه روز جهانی قدس دعوت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۴:۴۹    
مشکلات مالی تیم های فوتبال استان گیلان باعث شد تا هواداران فهیم فوتبال در این استان در بیانیه ای این موضوع را بازتاب بدهند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۴:۴۸    
به زودی زیدان و پرز با یکدیگر ملاقات خواهند کرد و تکلیفشان را در فصل نقل و انتقالات مشخص می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۴:۴۶    
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با دعوت از اقشار و آحاد مختلف ملت ایران برای حضور گسترده و حماسی در راه پیمایی روز جهانی قدس تاکید کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۴:۴۳    
رییس قوه قضاییه، اقدام اخیر موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان دیرالزور با هدف انهدام یکی از مقرهای فرماندهی و مرکز تجمع تروریست های تکفیری داعش در مرز سوریه و عراق را ابلاغ کننده پیامی روشن ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۴:۳۰    
ملی پوش دسته 105 کیلوگرم جوانان کشورمان در پایان حرکت یکضرب به مدال نقره دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۴:۲۸    
دکتر مسعود سلطانی فر گفت: امنیت ایران کاملا بر قرار است و جدای برگزاری مسابقات کشور ، پذیرای میزبانی کشورهای دیگر نظیر عراق نیز هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۴:۱۴    
گویا یک مدافع اسپانیایی جایگزین منتظری در الاهلی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۵۵    
تیمهای زیادی برای جذب رونالدو خیز برداشته اند. با این حال، شانس تیم فرانسوی بیش از همه است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۵۲    
صفحه رسمی AFC در اینستاگرام تولد خداداد عزیزی را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۵۱    
زنیت سن پترزبورگ و بارسلونا به توافقات اولیه رسیده اند و بازیکن 21 ساله ی بلوگرانا به احتمال عازم روسیه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۵۰    
تیم ها در فصل نقل و انتقالات عملکرد متفاوتی داشته اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۵۰    
دبیر کل کمیته ملی المپیک گفت: قرار است کاروان ورزشی ایران با حدود 400 ورزشکار در 17 رشته ورزشی در مسابقات داخل سالن آسیا به میزبانی ترکمنستان شرکت کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۴۸    
ژوزه مورینیو سه هدف اصلی در فصل نقل و انتقالات دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۴۸    
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در آستانه روز جهانی قدس و برگزاری راهپیمایی مردمی و شکوهمند در این روز توسط ملت بزرگ ایران همپای سایر مسلمانان و آزادگان، طی اطلاعیه ای شعارهای روز جهانی قدس را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۴۸    
سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به مناسبت فرا رسیدن روز جهانی قدس بیانیه صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۴۸    
بر اثر انفجار موتورسیکلت بمب گذاری شده در مقابل یکی از شعبات بانک در شهر لشگرگاه ولایت هلمند افغانستان دستکم 22 نفر کشته و 50 تن دیگر زخمی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۹    
هافبک صربستانی چلسی مورد توجه منچستریونایتد قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۸    
آتش دقایقی پیش جنگل های یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد را فراگرفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۸    
پلیس راهور نیروی انتظامی از ترافیک پرحجم و روان در طول باند جنوب به شمال محور کرج-چالوس، طول باند جنوبی آزادراه تهران کرج ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۴    
فرودگاه یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد که شش روز در هفته پرواز داشت اکنون به دلیل اجرای طرح تطویل باند تا سه ماه آینده تعطیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۲    
دانشگاه آزاد اسلامی در اطلاعیه ای اعلام کرد: متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در سال 96 که در آزمون این مقطع که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شده شرکت کرده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۲۶    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان با بیان شرایط کنونی جامعه جهانی و خصوصا کشورهای اسلامی راهپیمایی روز قدس را نسبت به سال های گذشته با اهمیت تر دانست و بر حضور گسترده مردم تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۲۶    
مسئولان لوس بلانکوس رفتن رونالدو را باور کرده اند و به دنبال یک جانشین برای او می گردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۲۴    
حزب اتحاد ملت ایران اسلامی با صدور اطلاعیه ای از همه مردم عدالت جو، آزادی خواه و صلح طلب ایران خواست با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس ضمن گرامی داشت این روز ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۲۴    
مدیر روابط عمومی هواپیمایی ایران ایرتور از امضای تفاهم نامه 45 فروند هواپیمای ایرباس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۲۲    
همایش مسئولان گمرکی کشورهای عضو طرح جاده ابریشم نوین با عنوان یک کمربند - یک راه با مشارکت ایران و میزبانی شهر گوانگجو در چین آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۱۶    
ستاره تازه وارد استقلال با تکنیک خارق العاده خود نوید فصلی درخشان در ترکیب این تیم را می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۱۵    
رئیس سازمان آتش نشانی محلات از آتش سوزی باغات محلات برای پنجمین بار در سال جاری و از بین رفتن یک هکتار از این باغ ها خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۱۱    
مدافع فصل قبل تراکتور فقط به یک دلیل ممکن است این تیم را ترک نکند و به استقلال نرود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۱۱    
مدافع تازه وارد و شمالی پرسپولیس شماره عجیب 69 را برای خود در فصل جدید برگزیده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۱۰    
تمرینات امروز صبح شاگردان برانکو ایوانکوویچ در ورزشگاه شهید کاظمی برپا شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۰۸    
افرادی که در حال حفاری یکی از پل های تاریخی شهرستان املش بودند، به همت ضابطین پایگاه حفاظتی میراث فرهنگی این شهرستان در حین ارتکاب جرم دستگیر شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۳:۰۱    
نخست وزیر عراق پس از منفجر شدن مسجد نوری در موصل توسط داعش، این عمل را مهر تایید بر شکست تروریست ها در عراق قلمداد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۵۹    
نماینده مردم رودبار گفت: استکبار می کوشد با سانسور، سکوت و مشغول سازی مسلمانان با گروه های تروریستی امنیت اسرائیل را تأمین کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۵۷    
یکم تیر ماه، بیستمین سالگرد حادثه دلخراش انفجار در معدن زغال سنگ سنگرود (واحد البرز غربی ) است. در این حادثه، 20کارگر جان خود را از دست دادند و حدود 50 کارگر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۵۶    
نمایش "زنجیر" کاری از گروه نمایش همزاد به مناسبت ماه مبارک رمضان در لاهیجان به صورت خیابانی اجرا می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۵۵    
پیشکسوت باشگاه استقلال تهران معتقد است آبی پوشان در نقل و انتقالات بازیکنان خوبی جذب کرده اند اما با این حال هنوز ضعف های آن ها برطرف نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۲:۵۵    
صبح امروز (پنجشنبه یکم تیر ماه) در ادامه اعتراض صنفی کارگران مجتمع نی شکر هفت تپه، ماموران حراست از ورود 30 نفر از کارگران به کارخانه جلوگیری کردند.
  • ۱