سه شنبه ۰۴ اردیبهشتساعت ۲۱:۱۹Apr 2018 24

خبرهای خبرگزاری کار ایران 11 مهر 1396 - ilna.ir

خبرگزاری کار ایران 7 اسفند 1393 خبرگزاری کار ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری کار ایران 31 فروردین 1396 خبرگزاری کار ایران 11 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 1 خرداد 1396 خبرگزاری کار ایران 31 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 31 مرداد 1396 خبرگزاری کار ایران 31 شهریور 1396 خبرگزاری کار ایران 30 آبان 1396 خبرگزاری کار ایران 30 آذر 1396 خبرگزاری کار ایران 30 دی 1396 خبرگزاری کار ایران 29 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 1 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 2 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 3 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 4 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 5 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 6 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 7 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 8 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 9 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 10 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 11 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 12 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 13 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 14 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 15 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 16 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 17 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 18 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 19 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 20 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 21 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 22 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 23 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 24 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 25 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 26 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 27 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 28 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 29 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 30 مهر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۰:۰۹    
عکاسان رسانه های مکتوب و دیجیتال می توانند با شرکت در فراخوان عکس اربعین و رسانه با موضوع مراسم اربعین آثار خود را به سازمان زیباسازی شهر تهران ارسال کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۲۰:۵۸    
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا گفت: محور هراز همچنان تا 8 آذرماه به صورت مقطعی مسدود می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۲:۲۱    
مسعود خوانساری نایب رئیس اتاق ایران و مهدی کرباسیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در چهارمین نشست مجمع ایران و اروپا که در سوئیس آغاز شده است، به سخنرانی پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۱:۵۷    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان با اشاره به کسب رتبه نخست درصد تحقق واردات کود، عنوان کرد: در سال جاری کردستان موفق به کسب رتبه نخست در واردات کود شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۱:۵۶    
در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، تلاشگران کارگاه اکسیژن از مدیریت انرژی و بهینه سازی سوخت موفق به نصب و راه اندازی ایستگاه تقلیل فشار آرگون و انتقال آرگون توسط شبکه ی لوله کشی به بخش فولادسازی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۱۰:۱۲    
رئیس هیات والیبال استان گیلان گفت: دو بانوی گیلانی به اردوی انتخابی تیم ملی والیبال جوانان ایران دعوت شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۵:۳۷    
خانواده برمکی، جوان مقتول مهابادی در پیامی ضمن تشکر و قدردانی از تلاش های دادگستری و نیروی انتظامی، مردم را به آرامش دعوت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۵:۰۰    
بعضی از هتل ها همیشه به دنبال نوآوری هایی هستند تا بتوانند مشتریان بیشتری جذب کنند و رقابت در میان هتل های مختلف را به نفع خود تمام کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۴:۴۳    
کم خونی یکی از شایع ترین بیماری ها به شمار می رود و این بیماری را می توان بدون مصرف دارو و با مصرف مواد غذایی مغذی درمان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۴:۲۸    
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از تشکیل کارگروهی برای بررسی وضعیت بخش های ورودی به آموزش عالی خبر داد و گفت: این کارگروه از وزرای علوم و بهداشت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۴:۲۸    
مشاور سازمان سنجش آموزش کشور از تکمیل ظرفیت دوره دکتری (phd) خبر داد و گفت: ظرفیت های جدید دوره دکتری امروز توسط سایت سازمان سنجش اعلام و تکمیل ظرفیت رشته های این دوره از امروز چهارشنبه 12مهر آغاز ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۴:۲۲    
مدیر عامل شرکت گاز استان کردستان گفت: در این شهرستان 192 روستا از قابلیت گازرسانی برخوردار است که تا به این لحظه عملیات گازرسانی به 129 روستا به اتمام رسیده و تا پایان سال جاری تعداد روستاهای گازدار ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۳:۲۹    
نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: امام حسین(ع) با قیام خود توانست استعمار فکری دشمنان اسلام را از بین ببرد و اهل بیت(ع) آن را برای جامعه بیان کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۳:۲۳    
وزنه سنگین جو احتیاطی و ریسک گریزی با نزدیک شدن به زمان تایید توافق برجام توسط آقای ترامپ توانسته است با غلبه بر تداوم روند افت قیمت جهانی دلار در کنار ثبات قیمت های ارز وسکه در بازار داخلی موجب بالا ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۹    
مسئله بانوان و مشکلات آنها، این روزها بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. یکی از دلایلی که این مشکل را پر رنگ تر از گذشته کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۳:۱۳    
ایوانکا ترامپ، دختر رئیس جمهور آمریکا که از او با عنوان چهره ای بانفوذ در کاخ سفید نام برده می شود پیش از این در صنعت جواهرسازی و نیز مدیریت اجرایی در امور توسعه شرکت ترامپ، مشغول به کار بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۲:۳۳    
جلد دوم کتاب "مدیریت ریسک اعتباری" نوشته "آنتونی ساندرز و لیندا آلن"، به همت اداره کل آموزش بانک صادرات ایران و ترجمه کارشناسان این بانک منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۲:۳۲    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه مازندران پیشرو در صنعت طیور کشور است ، گفت: بیش از 30 درصد جوجه یک روزه کشور در این استان تولید می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۲:۲۲    
در روزهای اخیر برخی رسانه ها در فضای مجازی مدعی شدند دانش آموزان روستای کلوکان شهرستان سیب و سوران در یک مرغداری درس می خوانند که مدیر آموزش و پرورش این شهرستان خبر را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۲:۰۴    
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران از کاهش شش درصدی مرگ در اثر تصادفات رانندگی در پنج ماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۱:۵۸    
اولین عاملی که باعث بروز بیماری سرطان می شود استرس، دلهره و تشویش است و افراد پس از یک شوک روانی متوجه شده اند که به این بیماری مبتلا شده اند و دومین عاملی که باعث بروز بیماری سرطان می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۱:۴۷    
سهم هزینه مسکن در سبد خانوارهای ایرانی روز به روز در حال افزایش است. این را آمارها می گویند، آمارهایی که اگر درستی آن آنها نیز ثابت نشود، می توان به خوبی نیز مشاهده کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۱:۲۰    
براساس حکم دیوان عدالت اداری و بخشنامه جدید سازمان امور مالیاتی، بیمه گذارانی که در 6 سال گذشته بابت خدمات بیمه درمان و تکمیلی درمان مالیات بر ارزش افزوده پرداخت کرده اند می توانند آن را بازپس گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۱:۱۱    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین گفت: شهرک های صنعتی استان مکانی امن بر حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۰:۵۹    
محققان قرص سلولزی کشف کردند که قابلیت کاهش وزن و مقابله با چاقی را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۰:۴۵    
مدیر سرمایه گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی از امضای قرارداد انجام مطالعات اقتصادی یک طرح مشارکتی صنعت پتروشیمی میان ایران و توتال فرانسه تا یک ماه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۰:۴۱    
رئیس سازمان بورس در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی با حضور وزیر اقتصاد اظهار داشت: اصلاحیه بودجه امسال می تواند محلی را برای تجدید ارزیابی دارایی های دولت قرار دهد و ما نیز شرکت های بورسی را ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۶    
وزیر نفت طی حکمی، محمدرضا نعمت زاده را به عنوان مشاور ارشد صنعتی خود منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۰:۲۱    
طراح و سازنده کلیپ جعلی با عنوان صداهای ترسناک در آسمان اصفهان که در فضای مجازی با آرم خبر 30: 20 بازنشر شده بود، دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۰:۰۶    
به گفته معاون امور تعاون وزارت تعاون، کسب و کارهای نوپا هم می توانند از مزایای بخش تعاونی در قالب تعاونی های تأمین نیاز بهره مند شوند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۰۹:۵۹    
کارگاه منطقه ای با موضوع شناسایی و استرداد دارایی های ناشی از فساد با شرکت بیش از هشت کشور آسیایی در اسلام آباد پاکستان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۰۹:۵۷    
معاون پارلمانی رئیس جمهور با انتشار پیامی درگذشت جلال طالبانی رئیس جمهور پیشین عراق و رهبر اتحادیه میهنی کردستان عراق را به دولت و ملت آن کشور و خانواده مرحوم طالبانی تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۰۹:۵۵    
در شش ماه ابتدایی سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته تعداد مجوزهای صادره از سوی این منطقه در حوزه شهرسازی با افزایش 61 درصدی همراه بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۰۹:۵۱    
فرماندار شهرستان مرزی بندر آستارا گفت: هر برنامه ای برای توسعه این شهرستان باید پیوست فرهنگی و اجتماعی داشته باشد و مسئولان در برنامه ریزی های خود به این امر توجه کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۰۹:۴۵    
مراسم اختتامیه پروژه انطباق بانک سینا با استانداردهای بین المللی با حضور مدیرعامل، هیات مدیره و هیات عامل، جمعی از مدیران و روسای ادارات و نماینده شرکت KPMG برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۰۹:۴۲    
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی بوشهر گفت: از آنجا که یکی از مهمترین اهداف ایجاد شهرکها و نواحی صنعتی، حرکت در جهت توسعه پایدار است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۰۹:۴۰    
تولید گروه خودوسازی سایپا در 6 ماه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال 95 با رشد 19.8 درصدی همراه بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۰۹:۳۸    
دیدارهای هفته هفتم لبگ برتر فردا پیگیری می شود و در این بین 4دیدار حساس زنده روی آنتن پخش می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۰۹:۳۸    
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از اجرای سراسری سیستم قرائت و چاپ آنی صورتحساب گاز در استان گیلان در جهت بهبود سطح کیفی خدمات خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۰۶:۴۲    
وزیر دفاع ایالات متحده گفت که برای آمریکا بهتر است از برجام خارج نشود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۳:۵۵    
رییس اقلیم کردستان در پی در گذشت رییس جمهوری پیشین عراق، یک هفته عزای عمومی اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۳:۴۳    
رییس دادگستری کل گلستان از برگزاری آخرین جلسه رسیدگی به پرونده اعضای باند قتل های سریالی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۳:۴۳    
دولت آمریکا دستور اخراج 15 دیپلمات کوبا را صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۳:۴۲    
تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در چارچوب یک بازی تدارکاتی با نتیجه 3 بر 2 از سد تیم امید این مجموعه گذشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۳:۳۹    
"دستورالعمل رعایت قوانین و مقررات در مؤسسات اعتباری" در جلسه امروز(سه شنبه) شورای پول و اعتبار به تصویب رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۳:۳۶    
مدیر امور سرمایه گذاری اداره کل جهاد کشاورزی استان همدان در نشست مطبوعاتی توضیحاتی در زمینه بهره وری واحد های تولیدی بخش کشاورزی و همچنین صنایع تبدیلی ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۳:۲۹    
سخنگوی شورای شهر درباره غیرعلنی بودن جلسه بعدی شورای شهر توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۳:۲۰    
وزیر اطلاعات با تاکید بر این که هیچ یک از اعضای خانواده رئیس قوه قضاییه در مظان اتهام جاسوسی یا اقداماتی از این دست نیستند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۳:۱۴    
کادر پزشکی تیم ملی فوتبال گزارشی از وضعیت اشکان دژاگه و میلاد محمدی منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۳:۰۱    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات نوشت: ماموریت های کشور در حوزه استفاده صلح آمیز و غیردفاعی از دانش فضایی برعهده وزارت ارتباطات است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۲:۵۹    
منابع خبری از افزایش تعداد کشته شدگان حادثه تیراندازی در لاس وگاس خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۲:۴۷    
رییس جمهوری ونزوئلا فردا-چهارشنبه- برای دیدار با همتای روس خود به مسکو سفر می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۲:۴۰    
سیاه جامگان سپاهان امسال در هیچ یک از بازی های خانگی خود به برتری نرسیده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۲:۳۷    
مدیرکل آفریقای وزارت خارجه در دومین روز سفر به اوگاندا با معاون نخست وزیر، قائم مقام وزیر تجارت، صنعت و تعاون و رئیس اتاق نفت و معادن این کشور جداگانه دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۲:۲۱    
در جلسه صبح امروز مجلس، کلیات طرح استخدام حق التدریسی ها و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی تصویب شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۲:۱۲    
تیم ملی ووشوی ایران برای نخستین بار عنوان نخست مسابقات قهرمانی جهان را به دست آورد و به سلطه طولانی مدت چینی ها در این رشته پایان داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۲:۱۲    
تفاهمنامه همکاری نفتی بین ایران و روسیه امضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۲:۰۰    
جلسه مشورتی در وزارت امور خارجه برای تدوین و تکمیل نقشه راه کمک های انسان دوستانه به مسلمانان روهنگیایی میانمار برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۲:۰۰    
نماینده باتجربه تیم ملی ووشوی مردان ایران به مدال نقره مسابقات قهرمانی جهان در روسیه دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۱:۵۳    
میلاد عارفی مقام با از پیش روی برداشتن نماینده مصر به مدال طلای چهاردهمین دوره مسابقات ووشوی قهرمانی جهان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۱:۴۱    
بامداد امروز یک سرباز پس از کشتن فرمانده خود در محل خدمت در پادگان کلاک استان البرز خودکشی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۱:۳۸    
سانداکار وزن منهای 85 کیلوگرم تیم ملی ووشوی ایران در نخستین تجربه حضور در مسابقات قهرمانی جهان مدال طلا ضرب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۱:۳۶    
سانداکار جوان تیم ملی ووشوی ایران با ناک اوت کردن نماینده ماکائو به نشان ارزشمند طلای آوردگاه قهرمانی جهان رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۱:۳۴    
سانداکار پرافتخار و قدرتمند تیم ملی ووشوی ایران به مدال طلای مسابقات جهانی 2017 رسید تا یک نشان زرین دیگر را به تالار افتخارات خود اضافه کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۱:۳۴    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شادگان، گفت: محل و کارگاه شستشوی تانکرهای حامل مواد نفتی (مازوت) در شهرستان شادگان پس از بازدید و پایش کارشناسان اداره محیط زیست این شهرستان متوقف گردید و از آلودگی زیست ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۱:۳۴    
معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور که ظهر امروز به بغداد سفر کرده است، ساعتی قبل با وزیر کشور عراق دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۱:۲۶    
سفیر استرالیا در ایران، عصر امروز با دبیر ستاد حقوق بشر دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۱:۱۹    
سفیر ایران در عراق با صدور پیامی در گذشت جلال طالبانی از رهبران برجسته عراق را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۱:۱۸    
نشست پیش بینی پنج ساله بهره دهی چاه های نفت، تولید و توزیع و تزریق گاز شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران با حضور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۱:۱۷    
وزیر نفت کشورمان به روسیه سفر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۱:۱۴    
سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل جمع بندی دبیرکل مبنی بر این که جهان بیش از هر زمان دیگر به اقدامات چندجانبه برای حل چالش های جهانی نیاز دارد را مورد تایید قرار داد و از اقدامات برخی قدرت ها ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۱:۰۴    
استاندار اصفهان اعلام کرد تلاش می کند تا دو بازی خانگی آینده ذوب آهن در ورزشگاه نقش جهان برگزار شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۰:۵۱    
میزگرد نقد و بررسی طرح ساماندهی کودکان کار، جذب یا دستگیری امروز و با حضور فعالان حقوق کودک از جمله سام بوربور، سمیه یخچالی، محمد شریفی مقدم، منصور علوی فر، پروین نوبهار ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۰:۳۶    
مریم هاشمی سانداکار وزن منهای 70 کیلوگرم تیم ملی ووشوی ایران پس از کسب چهارمین مدال طلای خود در رقابت های قهرمانی جهان از دنیای حرفه ای خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۰:۳۰    
سانداکار وزن منهای 52 کیلوگرم تیم ملی ووشوی بانوان ایران به مدال طلای مسابقات قهرمانی جهان دست یافت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۰:۳۰    
همیشه کم گل خوردن یا زیاد گل زدن تضمینی برای بالا بودن در جدول رده بندی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۰:۲۶    
شهربانو منصوریان سانداکار وزن منهای 65 کیلوگرم تیم ملی ووشوی ایران سزاوارنه مدال طلای مسابقات ووشوی قهرمانی جهان را کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۰:۱۶    
دفتر مطبوعاتی نهاد ریاست جمهوری ترکیه از دیدار رئیس جمهور این کشور با مقام معظم رهبری و رئیس جمهور کشورمان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۰:۱۶    
هفته نیروی انتظامی از 14 مهر ماه با شعار پلیس برای امنیت، امنیت برای همه آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۰:۱۵    
امروز(سه شنبه) مورخ 11 مهرماه 96 جلسه بررسی وضعیت پرداخت تسهیلات اماکن مسکونی و لوازم خانگی خسارت دیده از حوادث غیرمترقبه به ریاست مدیرکل مدیریت بحران استان و با حضور چند تن از فرمانداران و نمایندگان ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۲۰:۱۴    
معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، پزشک خانواده، نظام ارجاع، تشکیل پرونده الکترونیک سلامت و اقتصاد سلامت را مهمترین مسائل فعلی حوزه بهداشت اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۹:۴۸    
میلوراد مازیچ به عنوان داور بازی دوستانه روسیه و ایران انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۹:۴۸    
خبرنگار پولیتیکو به تسلط ظریف به زبان انگلیسی اشاره کرد و نوشت: او آموزش های بین المللی را در همان مدرسه ای خوانده که کاندولیزا رایس وزیر خارجه اسبق آمریکا خوانده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۹:۴۱    
ارنستو والورده، سرمربی بارسا در مورد اتفاقات پیش از دیدار برابر لاس پالماس صحبت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۹:۲۸    
کارلس ویلاروبی، نایب رییس بارسلونا، رسما اعلام کرده که به دلیل تصمیم بارسلونا برای انجام بازی مقابل لاس پالماس، از سمت خود استعفا می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۹:۲۸    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی و رد طرح تفحص از وزارت علوم در دوران تصدی فرهادی در جلسه بعد از ظهر این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۹:۲۳    
نتیجه سرخپوشان تهرانی در دیدار رفت برابر الهلال عربستان شانس صعود آنها بررای حضور در فینال آسیا را کمرنگ تر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۹:۲۳    
وزیر دفاع آمریکا اعلام کرد سران این کشور در رابطه با چگونگی برخورد با کره شمالی با یکدیگر اختلاف نظر ندارند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۹:۱۷    
وزیر امور خارجه ترکیه تاکید کرد: با همکاری ایران روند آستانه را هم اجرا می کنیم یعنی برای برقراری صلح و ثبات در سوریه و فراهم روند سیاسی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۹:۰۰    
علی کریمی در نفت تهران تنها سه بازی سرمربی بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۸:۵۷    
وزیر امور خارجه درگذشت رئیس جمهور پیشین عراق را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۸:۴۹    
سرمربی استقلال در تمرین فردای این تیم شرکت می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۸:۴۸    
معاون اول رئیس جمهور با انتشار چند عکس از مراسم امروز هیات عزاداران نهادی ریاست جمهوری به تجلیل از حضرت اباعبدالله الحسین(ع) پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۸:۴۷    
سرمربی پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز در جملاتی کوتاه به حواشی مربوط به ماجرای سیدجلال حسینی پاسخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۸:۳۹    
مرتضی لطفی به عنوان مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۶:۰۰    
ماهنامه سرزمین من نمایشگاه عکسی با موضوع آئین های عزاداری محرم در ایران برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ - ۱۴:۲۲    
سرانجام اولین گزارش همکاری دستگاه های مختلف با سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات منتشر شد.