دوشنبه ۲۵ تیرساعت ۰۲:۰۱Jul 2018 16

خبرهای خبرگزاری کار ایران 16 مهر 1396 - ilna.ir

خبرگزاری کار ایران 7 اسفند 1393 خبرگزاری کار ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری کار ایران 31 فروردین 1396 خبرگزاری کار ایران 11 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 1 خرداد 1396 خبرگزاری کار ایران 31 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 31 مرداد 1396 خبرگزاری کار ایران 31 شهریور 1396 خبرگزاری کار ایران 30 آبان 1396 خبرگزاری کار ایران 30 آذر 1396 خبرگزاری کار ایران 30 دی 1396 خبرگزاری کار ایران 29 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 1 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 2 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 3 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 4 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 5 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 6 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 7 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 8 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 9 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 10 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 11 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 12 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 13 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 14 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 15 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 16 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 17 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 18 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 19 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 20 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 21 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 22 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 23 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 24 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 25 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 26 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 27 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 28 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 29 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 30 مهر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۸    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات و نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی گفت: بانک صنعت ومعدن بانکی است که فعالیت هایش شفاف است و بطورعلنی اقداماتش را رسانه ایی می کند که از این بابت باید از روابط عمومی ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۴:۳۴    
تیم ملی ایران باید در دیداری تدارکاتی به مصاف تیم ملی روسیه برود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۴:۰۴    
در شرایطی که دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به دنبال فسخ قرارداد بلیت فروشی هستند، این مساله می تواند شرایط سختی را پیش روی آنها قرار دهد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۱:۰۱    
انتشارات مروارید دو کتاب جدید در حوزه تخصصی زبان و ادبیات فارسی منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۱۰:۳۳    
اولین تیزر رسمی فیلم سینمایی "خانه دختر" در آستانه اکران عمومی رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۸ - ۰۹:۴۷    
سفیر آلمان در تهران با اشاره به پوسترهای آری به برجام هدف از نصب آن ها بر دیوار سفارت این کشور در تهران را، اعلام تلاش آلمان برای حفظ و اجرای برجام دانست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۱۶    
قرارداد تکمیل طرح NGL خارک، شیرین سازی و تفکیک گازهای همراه مناطق خارک و بهرگان و فروش محصولات سنگین تر از اتان امضا شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۱۳    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان از افزایش میزان بارندگی نسبت به سال آبی گذشته خبر داد و گفت: بارندگی سال آبی گذشته در استان هرمزگان با 268.9 میلی متر خاتمه یافت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۱۲    
مدیرایمنی و بهداشت محیط زیست و انرژی سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران با اشاره به اینکه بالغ بر 50 درصد آمار اشتغال مربوط به صنایع کوچک در شهرک های صنعتی است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۷:۰۹    
شرکت کنندگان دوره مطالعاتی چندکشوری سازمان بهره وری آسیایی با حضور در شهرک صنعتی شکوهیه ضمن بازدید از تصفیه خانه شهرک وپروژه استحصال آب صنعتی از پساب، از چند واحد تولیدی صنایع کوچک بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۵:۰۷    
دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفری یک روزه از مجتمع بندری کاسپین، بلوار دسترسی به این بندر، اسکله و موج شکن های غربی و شرقی، برج مراقبت و اسکله مارینا بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۴:۳۳    
بانک تجارت و وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی در نشستی با حضور نمایندگان بانک سپرده ای آلمان به بررسی راهکارهای تامین مالی هدفمند و موثر بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط (SME) پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۳:۵۶    
رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور در دیدار با وزیر امور اقتصادی ودارایی، دو اقدام مهم سازمان را اجرای طرح جامع مالیاتی و تکمیل پایگاه اطلاعات مودیان عنوان کرد
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۳:۵۴    
مدیر عامل شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 5 گفت: در فصل خرید سال جاری مقادیر 4698 تن کلزا در قالب 933 محموله و 30 تن گلرنگ نیز در قالب 7 محموله تحویل مراکز خرید تضمینی دانه های روغنی استان شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۳:۵۳    
یک استارت آپ دستگاهی به نام جعبه کلاغ ساخته است که به این پرنده ها آموزش می دهد تا ته سیگارها را از سطح شهر جمع آوری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۳:۴۹    
به گفته مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت دو طرح بازسازی و نوسازی صنایع تولید چرم سبک و ایجاد مصنوعات چرمی به ترتیب با حجم سرمایه گذاری حدود یک هزار و 750 و شش هزار و 600 ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۳:۲۰    
امیر سرتیپ دوم خوش قلب گفت: قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا (ص) با استفاده از تجهیزات به روز شده و بومی و نیروهای متعهد و بهره گیری از تجربیات دفاع مقدس به ماموریت ذاتی خودش ادامه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۳:۱۸    
مدیر امور زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: امسال از مجموع یک هزار و 260 هکتار ذرت علوفه ای در استان زنجان حدود 66 هزار تن محصول برداشت می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۳:۰۹    
مدیرکل راه و شهرسازی از تکمیل پروژه بیجار به سمت همدان به طول 50 کیلومتر تا پایان نیمه اول سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۲:۴۱    
وزیر بنادر و کشتیرانی پاکستان گفت: همکاری بندر گوادر با بندر چابهار انقلاب اقتصادی در منطقه برپا خواهد کرد بنابراین از هر طرحی در این زمینه استقبال می کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۲:۲۶    
تعداد خر ها در جهان با کاهش بی سابقه ای روبه رو شده که دلیل اصلی آن افزایش تقاضا برای پوست آنها در کشور چین است. چینی ها از پوست الاغ در تهیه غذاها و داروهای سنتی استفاده می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۱:۳۹    
مدیرکل دامپزشکی استان البرز گفت: البرز رتبه اول تولید داروهای دامی سموم و مواد ضدعفونی کننده دام را در کشور به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۱:۳۸    
هفته گذشته خبر قتل هولناک پسر مهابادی به نام صادق برمکی تیتر یک حوادث رسانه های کشور شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۱:۳۶    
هشتاد و چهارمین جلسه هیات مدیره موسسه اعتباری کوثر با حضور دکتر ابراهیم محمود زاده مدیرعامل جدید سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۱:۲۷    
سازمان هواپیمایی کشوری نرخ بلیت پرواز های تهران نجف تهران و تهران بغداد تهران برای ایام اربعین حسینی (ع) را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۱:۱۶    
همان طور که اعلام شده بود سرمربی آلمانی برای تکمیل کادر دستیاران خود روی مربیان خارجی نظر داشت که در این راه حضور یک مربی اسپانیایی قطعی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۰:۳۹    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان زرند گفت: در حال حاضر قیمت پسته اوضاع خوبی ندارد و کشاورزان در عرضه محصول تعجیل نکنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۰:۳۵    
کارخانه ای منحصر به فرد در دنیا با 92 درصد پرسنل معلول وجود دارد که با قرار دادن اولویت اشتغال برای آنها و خانواده های شان می کوشند ضمن توانمندسازی معلولین ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۰:۲۹    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان نوشهر از صادرات 2 هزار گلدان گل و گیاه زینتی از بندر نوشهربه خارج از کشور در شهریورماه امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۰:۰۸    
مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: در برنامه های هفته ملی کودک به دنبال این هستیم که برای کودکان در جای جای میهن پهناور و در این هفته لحظه های خوب و به یادماندنی بسازیم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۰:۰۳    
دبیر کل کانون سراسری مرغ تخم گذار ایران پیش بینی کرد امسال میزان تولید تخم مرغ در کشور به حدود 950 هزار تن برسد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۹:۵۳    
چگونگی همکاری های مرکز علم و فناوری هاربین چین با ایران به منظور معرفی فناوری های جدید کشت و داشت برنج کیفی و کم آب بر بررسی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۹:۴۴    
نائب رئیس کمیته ملی بیماری های غیرواگیر گفت: چاقی علت بسیاری از بیماری های غیرواگیر در خاورمیانه است که سالیانه جان عده زیادی را می گیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۹:۴۴    
سه تن از رو سای هیات های ورزشی گیلان با حضور در صحن جلسات شورای اسلامی شهر رشت خواستار حمایت و توجه یکسان اعضای شورای شهر رشت به تمامی هیات های ورزشی استان شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۹:۳۶    
فرمانده انتظامی کرمانشاه از شناسایی و دستگیری عامل تیراندازی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۹:۳۳    
مدیر پروژه اتاق جدید وانت نیسان شرکت زامیاد گفت: به منظور افزایش کیفیت محصول راهبردی خود و نیز تحقق انتظارات مشتریان و رعایت الزامات سازمان استاندارد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۹:۲۷    
سفیر و نماینده دائم ایران در نزد سازمان ملل تاکید کرد: اگر ایالات متحده می خواهد در مذاکرات چند جانبه آتی معتبر باقی بماند ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۶:۳۰    
دبیرکل حزب الله لبنان می گوید، منتظر تصمیم رئیس جمهوری آمریکا درباره ایران است، تصمیمی که می تواند بر تمام منطقه تاثیر بگذارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۱:۵۶    
رهبر کره شمالی خواهر کوچکترش را به عنوان یک عضو علی البدل در کمیته اصلی حزب کمونیست این کشور معرفی کرده است. اما این زن چه کسی است؟
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۳:۴۸    
خبری که مدیرعامل پرسپولیس در خصوص مهدی طارمی داد هواداران تیمش را امیدوار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۳:۲۳    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری مشهد از مهار آتش سوزی در یک واحد اقامتی در خیابان آیت الله شیرازی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۳:۱۹    
با حکم معاون بهداشت وزارت بهداشت، قائم مقام معاونت بهداشت و رئیس مرکز مدیریت شبکه منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۳:۱۵    
مدافع ایرانی القطر در شب تساوی برابر السیلیه موفق شد نخستین گل خود در قطر را به ثمر برساند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۳:۱۲    
سودان از تمدید آتش بس یکجانبه در درگیری میان دولت با شورشیان، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۳:۰۵    
تیم ملی مصر موفق شد با برتری مقابل کنگو جواز صعود به جام جهانی را کسب کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۳:۰۱    
مدیرعامل منطقه آزاد کیش منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۲:۴۹    
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از پرداخت 15 هزار میلیارد ریال تسهیلات کم بهره با سود 12 درصد به فرهنگیان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۲:۰۳    
الخور در شبی که هافبک ایرانی خود را در اختیار داشت، برابر الخریطیات شکست خورد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۱:۵۷    
مرکز درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینای جهاد دانشگاهی، یکشنبه 16 مهر با افتتاح شعبه جدید خود در استان البرز، پس از حدود چهار ماه طرح آزمایشی، رسماً در شهر کرج آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۱:۴۰    
لهستان با پیروزی خانگی مقابل مونته نگرو سهمیه جام جهانی 2018 روسیه را کسب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۱:۴۰    
رییس دانشگاه علوم پزشکی قم از صدور دستور ممنوعیت عرضه و مصرف قلیان در مراکز و مکان های عمومی این شهر توسط دادستانی، تشکر کرد و بر این موضوع که این اقدام الگویی برای سایر استان ها شود، تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۱:۳۰    
زمین لرزه 3.3 ریشتری جاجرم در خراسان شمالی را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۱:۲۲    
سخنگوی آتش نشانی از سقوط مشکوک یک مرد میانسال به داخل چاه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۱:۱۷    
پیکان در آخرین بازی هفته نخست لیگ برتر والیبال مغلوب میهمان خود، شهرداری تبریز شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۱:۱۲    
وزیر امور خارجه ترکیه با وزیر خارجه ایران به صورت تلفنی گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۱:۰۷    
رئیس جمهور تاکید کرد: توسعه اشتغال و افزایش نشاط جامعه برای کار و فعالیت از اولویت های دولت دوازدهم است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۰:۵۹    
یک عضو کانون وکلای دادگستری مرکز تاکید کرد: اینکه صدا و سیما وارد میدان شود و سعی کند روند دادرسی داخلی را تحت تاثیر موج تبلیغاتی قرار دهد و شب قبل از رسیدگی تریبون خود را در اختیار شاکی پرونده ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۰:۵۷    
هفتمین نمایشگاه و کنفرانس بین المللی تجهیزات و خدمات پزشکی در مسقط عمان از تاریخ 17 لغایت 19 مهرماه برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۰:۴۶    
رافائل نادال موفق شد با غلبه بر نیک کرگیوس در فینال تنیس آزاد چین به مقام قهرمانی دست یابد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۰:۴۲    
فرمانده یگان امداد پلیس پایتخت از دستگیری 6 تن از خرده فروشان مواد مخدر و کشف بیش از سه کیلوگرم حشیش خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۰:۴۱    
با تصویب پیشنهاد وزارت کشور در هیات وزیران، استاندار جدید بوشهر انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۰:۴۱    
فرمانده انتظامی مهرستان از کشف 25 هزار لیتر سوخت قاچاق و توقیف یک دستگاه کامیون در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۰:۳۳    
صنعت نفت آبادان در دیداری تدارکاتی مقابل امیدهایش به برتری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۰:۳۲    
همزمان با روز کودک کانال تلگرامی پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری فیلم گفت وگوی جالب رهبرانقلاب با نوه 5ساله شهید زنده دل را منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۰:۲۰    
وقتی لوکا بوناچیچ برای چندمین بار یک تیم ایرانی را ترک کرد تا جایش را به مربی جایگزین بعدی بدهد، داشتیم به این فکر می کردیم که اگر مربیان هم مثل بازیکنان با تابلوی تعویض جای خود را به نفر بعدی می ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۰:۰۱    
وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه حدود 4.2 میلیون نفر از سالمندان کشور که بازنشسته هستند از دولت، دریافتی دارند، گفت : 25 درصد از سالمندان کشور تحت پوشش سازمان های حمایتی قرار دارند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۰:۰۰    
جام جهانی نوجوانان امشب با برد پرگل ژاپن و تساوی مکزیک برابر عراق ادامه پیدا کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۲۰:۰۰    
نماینده مردم تهران در مجلس به بیان توضیحاتی درباره انتشار یک خبر بی اساس پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۹:۴۱    
مدیر کل پلیس افتخاری نیروی انتظامی کشور،گفت: مازندران جزء استان های پیشرو در بکارگیری پلیس افتخاری است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۹:۳۹    
رئیس شورای شهر تهران گفت: آیت الله هاشمی از ابتدای مسئولیت خود در سطوح ارشد نظام یعنی ریاست مجلس شورای اسلامی توجه ویژه ای به صنایع دفاعی داشتند
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۹:۳۹    
نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی سال 96 دانشگاه آزاد اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۹:۰۷    
رئیس سازمان چای کشور با رد ادعای یک نماینده مجلس اعلام کرد: 70 درصد مطالبات چایکاران تاکنون پرداخت شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۹:۰۰    
رئیس پلیس پایتخت از جمع آوری بیش از سه هزار تن از معتادان متجاهر و خرده فروشان مواد مخدر در چهار عملیات پلیسی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۸:۵۸    
کتاب روزهای سخت در همایش آیت الله هاشمی رفسنجانی و هشت سال دفاع مقدس رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۸:۵۶    
کاروان تیم ملی روسیه وارد کازان شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۸:۵۴    
بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکسی از حضورش در یک برنامه به شایعه ممنوع الکاری خود در تلویزیون خاتمه داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۸:۴۸    
عضو هیات رئیسه کمیسیون شوراهای مجلس گفت: تمامی آتش نشانانی که شرایط کاری سخت و زیان آوری دارند از بیمه تامین اجتماعی مطابق شرایط خود بهره ببرند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۸:۴۷    
مصوبه دویست و چهلمین جلسه شورای شهر و شهرداری تهران مصوبه اعطای تخفیف سیصد میلیون ریالی شهرداری به برخی از کارکنان در هنگام صدور پروانه ساختمانی باطل شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۸:۴۳    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از برخورد مقتدرانه پلیس با موتورسوارانمتخلف در خیابان ها خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۸:۳۹    
فرمانده نیروی دریایی ارتش در دانشگاه علوم دریایی امام خمینی(ره) تاکید کرد: با توسعه سواحل مکران و توسعه پس کرانه ها ان شاءالله به جایگاهی می رسیم که تمدن دریایی ما احیا شود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۸:۳۶    
نایب رئیس فدراسیون فوتبال روسیه درباره بازی با ایران صحبت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۸:۳۶    
هافبک پدیده به احتمال فراوان به بازی برابر ذوب آهن نمی رسد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۸:۳۲    
تیم های والیبال بانک سرمایه و سایپا تهران لیگ برتر سال 96 را پیروزی با اقتدار آغاز کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۸:۲۱    
معاون اقتصادی رئیس جمهور با اشاره به ضرورت انتقال محوری در شاکله اقتصادی کشور از دولتی به بخش خصوصی، گفت: همفکری و تعامل جدی میان دولت با بخش خصوصی در تحول ساختار اقتصادی کشور حائز اهمیت است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۸:۲۰    
مدیرعامل اسبق ایرنا تاکید کرد: ر طول جنگ در عملیاتی یکی از ادواتی که عراق از روسیه یا شوروی سابق گرفته بود، به غنیمت در اختیار ما قرار گرفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۸:۰۸    
چند روز پس از کشف جسد سوخته جوان 19 ساله مهابادی حالا احتمالات جدیدی درباره انگیزه های این جنایت تکان دهنده مطرح شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۸:۰۸    
نشست فعالان صنایع دستی و فعالان بسته بندی کشور با حضور بهمن نامور مطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث فرهنگی امروز در سازمان میراث فرهنگی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۷:۵۶    
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در تشریح نشست این کمیسیون گفت: در جلسه امروز برای تامین نظر شورای شورای نگهبان ممنوع اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۷:۴۹    
شهردار تهران در پیامی اینستاگرامی روز کودک را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۷:۳۸    
سردار علایی تاکید کرد: آیت الله هاشمی به دنبال تقویت قدرت دفاعی ایران بود و می کوشید ضعف های ما را در این زمینه برطرف کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۷:۳۸    
مشاور ارشد رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه آیت الله هاشمی به کشور خدمت کرد اما بعضی ها نمی خواهند این خدمات دیده شود، تاکید کرد: آیت الله هاشمی با شجاعت جنگ را تمام کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۷:۲۲    
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص ماجرای مربوط به محرومیت این باشگاه، مهدی طارمی، شب نشینی بازیکنان در دوبی، مشکلات مالی و ... به صحبت پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۷:۱۷    
بازیگر زن سینمای ایران می گوید برای بازیگران مهم ترین و بهترین جایی که می توانند کارشان را با مردم تقسیم کنند تلویزیون است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۷:۱۴    
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از کسری بودجه 19 هزار میلیارد تومانی در سازمان تامین اجتماعی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۷:۰۸    
شهردار جدید شیراز انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۷:۰۰    
اسامی کاندیداهای ریاست فدراسیون شنا مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۶:۵۹    
فرمانده انتظامی شهرستان کرمان از دستگیری یک جاعل که با استفاده از اسکناس های جعلی اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کرد توسط ماموران انتظامی کلانتری 14 شهر کرمان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۶:۵۵    
بانک آینده و موسسه اعتباری ملل با هدف مساعدت به هموطنان عزیز و دارندگان سپرده های خرد در تعاونی های منحله افضل توس و وحدت، سپرده های تا سقف 30 میلیون ریال را به رغم عدم تکمیل فرآیند شناسایی ...