یکشنبه ۲۷ آبانساعت ۰۷:۴۰Nov 2018 18

خبرهای خبرگزاری کار ایران 23 بهمن 1396 - ilna.ir

خبرگزاری کار ایران 7 اسفند 1393 خبرگزاری کار ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری کار ایران 31 فروردین 1396 خبرگزاری کار ایران 11 اردیبهشت 1396 خبرگزاری کار ایران 1 خرداد 1396 خبرگزاری کار ایران 31 تیر 1396 خبرگزاری کار ایران 31 مرداد 1396 خبرگزاری کار ایران 31 شهریور 1396 خبرگزاری کار ایران 30 مهر 1396 خبرگزاری کار ایران 30 آبان 1396 خبرگزاری کار ایران 30 آذر 1396 خبرگزاری کار ایران 30 دی 1396 خبرگزاری کار ایران 1 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 2 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 3 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 4 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 5 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 6 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 7 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 8 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 9 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 10 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 11 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 12 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 13 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 14 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 15 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 16 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 17 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 18 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 19 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 20 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 21 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 22 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 23 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 24 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 25 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 26 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 27 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 28 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 29 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 30 بهمن 1396 
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۵:۲۵    
میهاییل نوروک، عکاس اهل رومانی سال ها در زمینه متحد کردن بانوان جهان فعالیت کرده است. او برای این هدف هزاران کیلومتر سفر کرده و سوژه های عکاسی اش را انتخاب کرده است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۲:۴۳    
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۲:۰۸    
مریم گلی یک درمان سنتی متداول برای جلوگیری از ریزش مو و از دست دادن حافظه ی ناشی از افزایش سن است. مریم گلی را به دو صورت می توان برای تقویت مو استفاده کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۱:۲۵    
آلبوم هنارس با محوریت موسیقی لکی و به خوانندگی حسین رضا منتشر می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۱:۰۸    
اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان از 28 بهمن ماه در خانه کشتی عبداله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۶:۴۵    
مدیرکل کمیته امداد زنجان با اشاره به اینکه هدف از حمایت های این کمیته در بحث ازدواج، نهادینه کردن فرهنگ ازدواج سالم و کم هزینه بین زوجین است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۵:۳۹    
اینکه یک رخداد بسیار مهم در کشوری اکثر اوقات با حواشی مختلفی همراه است می تواند مسئله طبیعی باشد. اما گاهی اوقات حاشیه بر متن ماجرا غلبه می کند و همین امر می تواند زنگ خطری برای آن رخداد باشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۸    
معاون وزیر دادگستری گفت: قرار است طبق دستور وزیر دادگستری، کارگروه روابط بین دولت و کانون تشکیل و با کمک این کارگروه معضلات پیش روی کانون وکلا و همچنین ظرفیت های این کانون که بتواند در اختیار دولت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۳    
براساس گزارش های سازمان ساتبا از تیرماه سال 88 تا اواخر دی ماه سال جاری حدود یک میلیارد و 811 میلیون کیلووات ساعت برق از محل انرژی های نو تولید شده که این میزان باعث صرفه جویی 398 میلیون لیتری مصرف ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۴:۲۲    
برانکو بدون تغییر تیمش را به مصاف نسف قرشی می فرستد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۳:۴۳    
شهردار کرج گفت: 19 میلیون مترمربع مسیر قابل برف روبی در کرج وجود دارد که نمی توان این مسیرها را هم زمان پاک سازی کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۳:۳۵    
وزیر آموزش و پرورش گفت: جزوه های فراوان کمک آموزشی و کلاس های متعدد فوق برنامه درسی کودکانمان را خسته و افسرده کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۳:۲۲    
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری کرج از افزایش ساعت فعالیت مراکز معاینه فنی خودروی کرج به دلیل نزدیک شدن ایام نوروز و افزایش سفرهای برون شهری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۳:۱۵    
معاون هنری و سینمایی اداره کل ارشاد البرز گفت:به طور میانگین 80 درصد ظرفیت سالن های سینماهای این استان در اکران فیلم های جشنواره فجر استفاده شده است
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۳:۱۵    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز از کشف 2 تن پوشاک قاچاق به ارزش ریالی 200 میلیون تومان در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۳:۰۲    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به اکران فیلم های منتخب بخش سودای سیمرغ در 25 سانس در این استان اشاره کرد و گفت: طی 9 روز اکران 12 هزار گیلانی از این فیلم ها دیدن کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۲:۲۴    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از بازدید بیش از 4 هزار گردشگر از مکان های تاریخی قشم خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۲    
نخستین جلسه دادگاه پرونده موسوم به مکتب فرش،گلیم و گبه کرمانشاهان در ساعت 9 صبح روز گذشته به صورت علنی باحضور متهما ن ووکلای ایشان و جمعی از شکات پرونده و وکلای ایشان برگزارشد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۱:۵۱    
زمان برگزاری مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون ژیمناستیک مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۱:۴۹    
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی از پیشرفت 40 درصدی پروژه های حاشیه شهر مشهد خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۱:۱۹    
روز گذشته، مامور اداره برق بندر امام خمینی (ره) در اثر برق گرفتگی جان باخت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۱:۰۱    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: نخستین برنامه در سال 1397 کمک به احیای بنگاه ها و سرپا ماندن آنها در قالب تثبیت شغل است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۹    
دادستان عمومی و انقلاب سمنان بر حمایت قوه قضاییه و دادستانی از تولید و اشتغال در کشور تاکید کرد و گفت:مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی استان سمنان را از نزدیک بررسی خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۵    
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جمهوری اسلامی ایران و آژانس همکاری های بین المللی ژاپن (جایکا) در پی موافقت سازمان برنامه و بودجه کشور ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۵۳    
مدیرکل هواشناسی خوزستان از بارش ریزگردها در آبادان و خرمشهر خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۴۴    
مدیر کل بهزیستی استان زنجان گفت: از ابتدای سال 1379 گروه های همیار در بهزیستی تشکیل شده و در حال حاضر نزدیک به 150 نفر از زنان و دختران سرپرست خانوار مشغول فعالیت هستند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۴۴    
آنچه درسال 2016 در انگلیس رخ داد اکنون در آلمان درحال اتفاق افتادن است. یک رفراندوم باعث لرزش در سیستم سیاسی شده است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۴۳    
در بخشنامه فروش جدید ایرتویا، که مدل های 2017 و 2018 خودروهای تویوتا در آن عرضه می شوند امکان خرید، راوفور با پیش پرداخت 140 و 150 میلیون تومان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۳۷    
هنوز التهاب افزایش قیمت ارز فروکش نکرده، که هیولای خفته دیگری اقتصاد در کما رفته کشور را متاثر کرد. قیمت طلا و به تبع آن نرخ سکه با رشد بی سابقه ای در طی روزهای گذشته مواجه شده است ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۹:۵۳    
رییس کل بانک مرکزی در نامه ای ضمن معرفی خریداران عمده ارز به همراه میزان دلار خریداری شده از ابتدای سال تا 17 دی ماه،خواستار رسیدگی به مبادلات این اشخاص و اقدام لازم در خصوص وصول مالیات های متعلقه شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۹:۵۱    
داستان تازه ای از فردیک بکمن توسط انتشارات چترنگ منتشر شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۹:۵۱    
در حالی که نرخ هر سکه تمام بهار آزادی در بازار آزاد یک میلیون و 561 هزار تومان قیمت خورد، اما نرخ این سکه در تالار حراجی یک میلیون و 559 تومان تعیین شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۹:۳۳    
برانکو بدون تغییر تیمش را به مصاف نسف قرشی می فرستد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۸:۳۶    
نسف قارشی نخستین حریف پرسپولیس در فصل تازه لیگ قهرمانان آسیاست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۳:۵۷    
عضو شورای شهر رشت با بیان اینکه طرح تفصیلی ارائه شده شهر رشت مربوط به 50 سال پیش و منسوخ شده است، گفت: هیچ یک از افراد نظام مهندسی اظهار رضایت درباره طرح مورد نظر را ندارند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۳:۵۴    
رییس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر رشت با تاکید بر اینکه رانندگان تاکسی توان پرداخت سود 20 درصدی نوسازی را ندارند، گفت: پیش بینی ما این است که در مرحله اول تا 150 ناوگان را نوسازی کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۳:۵۳    
رئیس شورای شهر رشت با اشاره به حضور تاکسی های آنلاین در شهر رشت بیشتر شبیه به شرکت های هرمی است، گفت: باید توجه بیشتری در این زمینه شود و نیاز است شورا مستقیم به این موضوع ورود کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۳:۵۲    
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت:بیش از 90 درصد صنایع کشور را صنایع کوچک تشکیل می دهند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۳:۴۲    
واژگونی یک دستگاه مینی بوس در شهرستان شوش باعث مصدومیت 12 نفر شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۳:۴۰    
شهردار تهران اعلام کرد: به زودی از ظرفیت، توان و دانش جوانان در اداره شهر به صورت ساختارمند استفاده می کنم.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۳:۳۵    
عضو شورای شهر رشت با اشاره به ساماندهی دست فروشان مرکز شهر گفت: تنها راه، به کارگیری قطعه زمین بزرگی است که بتوانیم مکان مورد نظر را به سامان دهی دست فروشان اختصاص دهیم و امیدواریم بتوانیم قبل از سال ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۳:۳۲    
سخنگوی شورای نگهبان به سخنان روز گذشته رییس جمهور در مراسم راهپیمایی 22 بهمن واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۳:۱۴    
با معارفه استاندار اردبیل، آرش بیک پور به عنوان اولین شهردار شهر جدید ایردموسی معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۳:۰۷    
علی علیپور، مهاجم گلزن پرسپولیس که در این فصل عملکرد فوق العاده ای را از خود به نمایش گذاشته است، سرانجام به تیم ملی دعوت شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۳:۰۰    
چلسی برای پایان دادن به روند ناکامی هایش به مصاف وست برومویچ می رود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۲:۴۸    
فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری کلاهبردار حرفه ای در شهرستان جاجرم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۲:۲۸    
استاندار تهران معتقد است که بحران کم آبی هم مانند وقوع زلزله تهدیدزا است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۲:۱۸    
تراکتورسازی اگرچه مغلوب الاهلی شد اما به نظر می رسد در آمار وضعیت بهتری از حریف عربستانی خود دارد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۲:۱۰    
پیرو تخصیص یک خط اعتباری به ایران از سوی اتریش، یک هیات اتریشی به ریاست رایزن بازرگانی سفارت این کشور در تهران ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۲:۰۰    
سرمربی تراکتورسازی تیمش را مستحق شکست برابر الاهلی ندانست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۱:۵۳    
رییس فراکسیون امید مجلس با ابراز تاسف از درگذشت کاووس سیدامامی در زندان خواستار بررسی این موضوع از سوی دادستان و نهادهای نظارتی در قوه قضاییه و همچنین ارائه هرچه سریعتر گزارشی در این باره شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۱:۵۲    
دهمین دوره مسابقات فوتسال جام بسیج ویژه پرسنل سازمان صنایع کوچک وشرکت شهرک های صنعتی سراسرکشوربه میزبانی مازندران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۱:۴۳    
باموافقت سازمان برنامه وبودجه تفاهم نامه وزارت بهداشت و جایکا در خصوص تامین مالی تجهیزات بیمارستانی در قالب کمک بلاعوض به ارزش یک میلیاردو537ین ژاپن،معادل517میلیارد و800میلیون ریال امضا شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۱:۴۲    
سرمربی الاهلی عربستان از عملکرد شاگردانش در دیدار با تراکتورسازی راضی است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۱:۳۴    
ستاره عراقی پرسپولیس چندی است درگیر مشکلات بیماری مادرش است که در بیمارستان بستری شده.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۱:۲۶    
سخنگوی شرکت ملی نفتکش ایران گفت:میزان آلودگی و نشت سوخت از کشتی نفتکش سانچی به حداقل میزان خود رسیده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۱:۲۲    
فرمانده کل یگان های مدافع خلق اعلام کرد که این یگان ها با ارتش سوریه هماهنگ است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۱:۲۱    
مدیرعامل هلال احمر آذربایجان شرقی از پیدا شدن جسد پسر بچه گمشده در روستای صومعه علیای شهرستان میانه خبرداد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۱:۱۰    
علی کریمی در برنامه نود امشب باید در مورد مسائل زیادی صحبت کند
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۱:۰۷    
الغرافه در اولین دیدار آسیایی خود شکست خورد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۰:۵۵    
شاگردان ساغلام در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه یک بر صفر مغلوب الاهلی شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۰:۴۵    
رییس پلیس راهور تهران نسبت به بار ترافیک بسیار سنگین برای فردا در پایتخت هشدار داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۰:۴۰    
مدیر عامل آتش نشانی آبادان از مهار آتش سوزی در پاساژ برلیان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۰:۲۶    
معاون پیشین سیاست خارجی دبیرخانه شورایعالی امنیت ملی تاکید کرد: ائتلاف های جدید منطقه ای و بین المللی در خلیج فارس و خاورمیانه در حال شکل گیری است، متحدین آمریکا از جمله اسراییل ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۰:۱۷    
ورزشگاه خانگی اتلتیکو مادرید به عنوان میزبان دیدار نهایی جام حذفی اسپانیا انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۲۰:۰۹    
سرمربی ذوبی ها می گوید تیمش بازی را خوب شروع کرد اما در نیمه دوم نتوانست به این روند ادامه دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۴۶    
صدرنشین لیگ ستارگان قطر در اولین گام آسیایی اش با نتیجه سه بر یک ذوب آهن اصفهان را از پیش رو برداشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۴۶    
مهدی طارمی نخستین گل آسیایی خود با لباس الغرافه را به ثمر رساند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۴۵    
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس به وزرای اطلاعات و دادگستری درباره حوادث اخیر تذکر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۴۳    
ماموران کلانتری 153 شهرک ولیعصر ظهر امروز در جریان مرگ مشکوک پیرمرد 65 ساله در مغازه اش قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۳۷    
43 نماینده به وزرای اطلاعات و دادگستری درباره مرگ برخی از زندانیان کشور از جمله سیدامامی تذکر دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۳۱    
نهمین نشست تخصصی پایگاه های میراث جهانی و ملی 25 بهمن در سازمان میراث فرهنگی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۲۹    
جشن سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور برخی از مقامات نیجریه و تعدادی از دیپلمات های مقیم این کشور در ابوجا برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۲۵    
مهدی طارمی اولین گل آسیایی خود را برای الغرافه به ثمر رساند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۲۴    
ذوب آهن اصفهان در روز شکست مقابل الدحیل قطر از نظر آمار عملکرد قابل قبولی نداشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۲۱    
مدیرعامل موسسه خیریه مدرسه ساز جامعه یاوری فرهنگی، با اشاره به شکل گیری الگوی جدیدی از فعالیت خیرین در حوزه آموزش و پرورش از توزیع بی سابقه یک میلیون و هشتصد هزار بسته لوازم التحریر در سراسر کشور خبر ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۲۱    
شاگردان امیرقلعه نویی در حالیکه از حریف پیش بودند در کمتر از یازده دقیقه سه گل دریافت کردند تا با شکست رقابت های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2018 را آغاز کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۲۱    
نمایندگان مردم در خانه ملت موضوع نحوه افزایش سرمایه شرکت توانیر را برای بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق مجلس ارجاع دادند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۲۱    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: اشتغال فقط با وام ایجاد نمی شود. وام لازم است اما نهادسازی مناسب، نهاد مشاوره و نهادهای کلینیکی برای ایجاد اشتغال پایدار لازم است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۲۱    
سید حسین حسینی بعد از قریب به 1400 روز درون دروازه استقلال در آسیا قرار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۲۱    
شاگردان ساغلام در اولین بازی خود در لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه یک بر صفر مغلوب الاهلی شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۲۱    
فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی انتصاب معاون روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۲۱    
پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور تا ساعت 19 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۲۱    
علی خدایی گفت: در جلسه کمیته دستمزد امروز که قرار بود عدد سبد معیشت تعیین شود، نمایندگان کارفرمایان غیبت داشتند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۹:۲۱    
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس از تذکر کتبی بیش از 40 نماینده مجلس به وزرای اطلاعات و دادگستری به خاطر درگذشت سیدامامی و دیگر کشته شدگان در زندان ها طی مدت اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۸:۰۹    
ترکیب حریف تراکتورسازی مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۸:۰۸    
رییس اداره حفاظت محیط زیست سیاهکل گفت: در عملیات شبانه دو فروند قایق پارویی و دو رشته دام زیر آبی از متخلفان صید در زیر سد سنگر در سیاهکل ضبط شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۸:۰۵    
روابط عمومی حفاظت محیط زیست گیلان گفت: جلسه ای با حضور فرمانده مرزبانی ناجا در گیلان درباره برداشت های غیر مجاز شن و ماسه از ساحل ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۸:۰۲    
مدیر امور آب و فاضلاب روستایی لاهیجان گفت: فشار آب آشامیدنی 6 روستای شهرستان لاهیجان تقویت شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۸:۰۲    
سیامک کوروشی در اردوی بازیکنان استقلال تهران حاضر شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۵۹    
دروازه بان تیم فوتبال ذوب آهن درخشش ویژه ای در برابر الدحیل داشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۵۸    
رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از مشاهده فیلم خودکشی کاووس سیدامامی در جلسه امروز با حضور نائب رییس مجلس خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۵۷    
گروه تحریک طالبان پاکستانی تایید کرد که معاون این گروه در حمله هوایی چند روز پیش نیروهای آمریکایی کشته شده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۵۳    
مهدی طارمی در اولین بازی تیمش حضور فیکس خواهد داشت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۵۳    
نشست صمیمی جمعی از بازاریان خیابان شریعتی با مسعود نصرتی در دفتر شهردار رشت برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۵۳    
رئیس باشگاه عربستانی به هر بازیکن تیمش در صورت شکست تراکتور پاداش می دهد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۵۳    
روز ملی ایران در ارمنستان با حضور وابستگان نظامی سفارتخانه های مقیم ایروان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۵۲    
بحرین 17 هزار کتاب درسی را به خاطر آمدن عنوان خلیج فارس در آنها جمع آوری کرده تا پس از درج نام جعلی برای آن، اقدام به چاپ مجدد آنها کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۳۳    
پوستر رسمی بازی السد مقابل الوصل منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۳۳    
دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تاکید کرد: مردم همان مردمی هستند که از مسئولان پاکدست و مومن در جمهوری اسلامی دفاع می کنند اما از مسئولانی که به ناحق بر کرسی مسئولیت تکیه زده اند یا می زنند و کارنامه ای جز ...