چهارشنبه ۲۸ آذرساعت ۰۷:۳۴Dec 2018 19

خبرهای خبرگزاری کار ایران 1 مهر 1397 - ilna.ir

خبرگزاری کار ایران 7 اسفند 1393 خبرگزاری کار ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری کار ایران 29 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری کار ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری کار ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری کار ایران 31 مرداد 1397 خبرگزاری کار ایران 31 شهریور 1397 خبرگزاری کار ایران 1 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 2 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 3 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 4 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 5 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 6 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 7 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 8 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 9 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 10 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 11 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 12 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 13 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 14 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 15 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 16 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 17 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 18 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 19 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 20 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 21 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 22 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 23 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 24 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 25 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 26 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 27 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 28 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 29 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 30 مهر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۵:۵۷    
در دبی درختانی وجوددارند که خدمات وای فای و شارژگوشی ارایه می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۵    
در این ماه بیشترین نرخ تورم ماهانه خانوارهای کشور مربوط به استان سیستان و بلوچستان با 10,2 درصد افزایش و کمترین نرخ تورم ماهانه مربوط به استان کرمان با 3.4 درصد افزایش می باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۰۸:۴۳    
مهدی طارمی روزهای عجیبی را برای درخشش فوتبالی اش در این روزها پشت سر گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۲:۲۵    
هیات وزیران در جلسه 21 شهریور 97 به پیشنهاد معاونت رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده و در اجرای ماده 3 آیین نامه تشکیل ستاد ملی زن و خانواده تصویب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۶ - ۱۷:۱۰    
اسامی بازیکنان تراکتورسازی تبریز جهت رویارویی با استقلال خوزستان مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۱    
از سال 1998 هر ساله در هندوراس طی زمانی معین باران ماهی های زنده می بارد ، مردم ماهی ها را جمع کرده و با آنها غذا می پزند ، فستیوالی هم در این مورد در همان زمان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۸    
مقابل سپیدرود، امید عالیشاه روز پرفروغی داشت و در چند صحنه تا آستانه فروپاشی دروازه تیم کریمی پیش رفت اما آنقدر خوش شانس نبود که توپ هایش توی دروازه برود و نخستین گل خود بعد از بازگشت را جشن بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۰۸:۵۳    
در شبی که دفاع پرتعداد سپیدرود و بی دقتی مهاجمان پرسپولیس گل زدن را برای تیم برانکو سخت کرده بود، او برای باز کردن گره بازی به شیوه های بسیاری چنگ انداخت؛ از سانترهای بازیکنان کناری تا شوتزنی.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۰۸:۴۸    
زلاتان ابراهیموویچ هنوز هم رویای بازگشت به اروپا را دارد اما نه تیم های بزرگ قاره بلکه تیم زادگاهش یعنی سوئد و مالمو.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۰۲:۰۳    
دانشمندان موفق به تولید ابزاری در ابعاد یک سکه کوچک شده اند که به زوج های نابارور کمک می کند تا به طور طبیعی باردار شده و صاحب فرزند شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۱:۲۶    
پیش فروش 53 هزار دستگاه از محصولات گروه صنعتی ایران خودرو به منظور صیانت از حقوق مصرف کنندگان نهایی و مدیریت بازار، از روز سه شنبه سوم مهر ماه به صورت اینترنتی آغاز و طی شش روز اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۵    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان عنوان کرد: دستگاه های اجرایی ساماندهی مشاغل مزاحم شهری را در دستور کار خود قرار دهند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۲    
با همت کارکنان موسسه اعتباری کوثر، دانش آموزان روستای زلزله زده مله دیزگه در شهرستان سرپل ذهاب همزمان با اول مهر و بازگشایی مدارس در کلاس درس جدید خود حاضر شدند .
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۹:۲۳    
شبکه های اجتماعی بدل به یک تهدید شده که حالا همه اجزای زندگی ما را درنوردیده و حتی علیه زندگی عمل می کند. اتفاقی که در تیم لایپزیش رخ داده، مصداق عینی این گزاره است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۹:۲۰    
گرچه در بازی مقابل نساجی طارق همام عملکرد مطلوبی داشت و در جناح چپ این تیم می کوشید با پاس های دقیق مهاجمان را در موقعیت گلزنی قرار دهد یا در برخی دقایق هماهنگی چشمگیری با زکی پور داشت اما همام تا به ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۵    
یک سال پیش، امروزِ پرسپولیس را چطور پیش بینی کرده بودی؟ چه پیش بینی می توانستی داشته باشی جز ناخوش احوالی که تصور همه ما بود؟ حالا اما که درست یک سال از آن محرومیت لعنتی گذشته ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۲    
دربی هشتاد و هشت در پیش است و به نظر می رسد وینفرد شفر توجه خاصی به آن ندارد و تیمش را از نظر روانی آماده این جدال نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۸:۲۷    
شش بازی از لیگ برتر گذشته و تقریبا در اکثر بازی ها دفاع وسط استقلال عوض شده است. محمد دانشگر، روزبه چشمی و آرمین سهرابیان سه مدافع وسطی بودند که در کنار منتظری توسط شفر آزمایش شدند اما هیچ کدام از ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۰۸:۲۱    
نشست سالانه باشگاه رئال مادرید با حضور همه اعضا برگزار شد. در این نشست فلورنتینو پرز، رییس جاه طلب باشگاه مرکز ثقل مجلس بود و درباره اتفاقات یک سال اخیر رخ داده در جمع کهکشانی ها صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۲۲:۰۱    
سیروس پورموسوی بعد از اینکه از سرمربیگری فولاد خوزستان کنار گذاشته شد، شاید فکر نمی کرد به این زودی با یک پیشنهاد لیگ برتری دیگر مواجه شود اما صنعت نفت آبادان خیلی زود به سراغ این سرمربی بومی رفت تا ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۲۱:۲۱    
شاگردان برانکو برای گذر از نیمه نهایی و حضور در فینال لیگ قهرمانان بیش از هر بازیکنی باید مراقب خط آتش السد و به ویژه مهاجم الجزایری این تیم باشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۲۱:۲۱    
تیم ملی والیبال که با عملکرد و نتیجه قابل قبولی در مرحله اول، راهی مرحله دوم رقابت های قهرمانی جهان شده بود، با دو بازی ضعیف در مرحله دوم، شانس صعود به جمع شش تیم برتر را از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۲۱:۲۰    
محمد محمدی بریمانلو جودوکای وزن 73- کیلوگرم ایران که با 6 پیروزی و یک شکست صاحب مدال برنز رقابت های جهانی 2018 باکو شد، هفتمین مدال آور تاریخ جودوی ایران لقب گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۲۱:۱۶    
بعد از اینکه سیدحسین حسینی، دروازه بان استقلال هفته هفتم را هم روی نیمکت استقلال سپری کرد و وینفرد شفر به این دروازه بان بازی نداد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۲۰:۲۱    
فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه وانت نیسان و کشف 190 کیلوگرم تریاک در داراب خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۸:۱۹    
حزب همبستگی ایران اسلامی با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن اقدام تروریستی در اهواز و تسلیت به مردم ایران و خانواده های شهدای این حادثه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۷:۲۰    
برخی خبرها حاکی است حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی خمینی نوه حضرت امام خمینی(ره) به نجف اشرف هجرت کرده است تا در درس و بحث این حوزه مشارکت جوید ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۲۵    
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری سارق مسلح مامورنما با تلاش ماموران انتظامی شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۲    
براساس برنامه ریزی انجام شده در گروه خودرو سازی سایپا در شهریور ماه سال جاری بیش از 26 هزار دستگاه خودرو از محصولات این گروه خودروساز به مشتریان تحویل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۰    
موسسه خیریه احسان و نیکوکاری نیکسا در تلاش است تا با تامین بودجه مورد نیاز توسط خیرین و از محل کمک های خیرخواهانه در گروه خودروسازی سایپا ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۵۷    
نمایشگاه هفته دفاع مقدس با حضور مهندس جهرودی مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا، جمعی از فرماندهان سپاه استان، فرمانده بسیج سایپا، فرماندهان بسیج شرکت های گروه و جمعی از مدیران ارشد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۹    
عکس فوق مدرسه زرتشتی فیروز بهرام تهران را در سال 1340 نشان می دهد. این مدرسه در تقاطع خیابان میرزا کوچک خان با جمهوری واقع شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۹    
در تحقیقات اخیر، تنبل ترین کشورها یعنی آنهایی که درصد بالایی از جمعیت نتوانستند حداقل 150 دقیقه در هفته فعالیت بدنی داشته باشند، مشخص شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۹    
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی سیستم نظارت بانکی در کشورهای منتخب با تاکید بر قوانین بانکداری را بررسی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۴    
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۳:۲۲    
مدیرعامل خانه مطبوعات گیلان از تمدید مهلت ثبت نام دوره آموزش خبرنگاری ویژه علاقمندان و فعالان رسانه ای استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۱    
عضو هیئت عامل و نماینده تام الاختیار ریاست سازمان راهداری گفت: در پی تعیین شاخص های طرح محاسبه اولیه نرخ حمل بر اساس تن کیلومتر توسط کارگروه ویژه و ارسال آن برای تصویب به وزارت راه و شهرسازی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۲۶    
معاون بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت معدن و تجارت هرمزگان گفت: ثبت نام کارت مرزنشینی از دیروز آغاز شده و تا پایان آذر ماه ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۲۵    
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: به کمک شهرداری و شورای اسلامی شهر تبریز در برگزاری هرچه بهتر سی وسومین دوره تور دوچرخه سواری ایران – آذربایجان نیاز داریم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۲۵    
فرمانده انتظامی تایباد گفت: 20 تن از اراذل و اوباش ایباد که از عوامل اصلی ایجاد اخلال در نظم عمومی این شهر بودند دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۲۳    
مهدی عبوری شهردار ساری در احکام جداگانه ای ، مدیران عامل سازمان های مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل ، حمل و نقل مسافر و بار، آتش نشانی، سازمان فرهنگی اجتماعی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۲۰    
مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه در مهرماه 450 میلیارد تومان واگذاری خواهیم داشت، گفت: میزان واگذاری های نیمه نخست امسال از کل عملکرد سال 96 بیشتر بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۲:۱۹    
سی و چهارمین محفل اتفاق ترانه با اجرای اهورا ایمان در سالن مهر حوزه هنری برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۱:۵۳    
رییس کل دادگستری استان مازندران گفت: بطور پایلوت بیش از 8 هزار پرونده قابل امحا در دادگستری شهرستان بابل وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۳    
هیات دولت در جلسه عصر یکشنبه خود به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور ضمن تسلیت به مردم ایران و خانواده های شهدای حادثه تروریستی اهواز ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۴    
مدیرعامل گاز گیلان بیان کرد: پاسخگویی به موقع به درخواست ها و شکایات مشترکان یکی از اهداف اصلی شرکت گاز است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۰:۵۹    
مدیرکل پزشکی قانونی مازندران از 53 فوتی ناشی از تصادفات رانندگی در مرداد ماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۰:۵۰    
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با اشاره به فعالیت 20 واحد تولیدی و صادراتی پوشاک با اشتغال بیش از 2000 هزار نفر و تجهیز و آماده سازی 5 واحد جدید تولیدی پوشاک از تبدیل شدن این ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۳    
فرمانده انتظامی استان از کشف 5 میلیارد ریالی زمین خواری در یکی از مناطق کوهستانی شهرستان "چالوس" خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۰:۲۵    
رئیس پلیس آگاهی قم از شناسایی و کشف انبار محموله روغن (اسید چرب سویا) احتکار شده به ارزش بیش از 328 میلیون ریال در قم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۰:۱۲    
استاندار گیلان گفت: هرکس در هرجایی که مسئولیت دارد باید با صلابت و منسجم برای مردم کار کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۹:۴۸    
یک سرباز حین خاموش کردن آتش سوزی جنگل های چوار ایلام به شهادت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۶    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در حکمی مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزارت متبوع را با حفظ سمت به عنوان مجری پروژه های مصوب ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۸:۳۶    
یک عضو اصلاح طلب کمیسیون صنایع و معادن مجلس از تهیه طرح سوال از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درخصوص نارضایتی ها از فیلترینگ تلگرام و فعالیت هات گرام و تلگرام طلایی خبر داد و خواستار ارائه برنامه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۱:۳۹    
شورای هماهنگی جبهه اصلاحات حمله تروریستی اهواز را محکوم و بر ضرورت حفظ وحدت و انسجام بر پایه همگرایی ملی تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۱:۰۹    
حزب اسلامی کار با صدور بیانیه ای حادثه تروریستی اهواز را محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۰۰:۵۱    
رئیس جمهور روز یکشنبه برای سخنرانی و تبیین مواضع ایران درخصوص آخرین تحولات منطقه ای و بین المللی در هفتاد و سومین اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل متحد، وارد نیویورک شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۳:۵۵    
مدیر روابط عمومی فدارسیون فوتبال از انتخاب داور دربی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۳:۲۰    
گلر ملی پوش پرسپولیسی ها می گوید تا زمان تمرین فردا می خواهد به خوشحالی بپردازد و از آن به بعد تمرکز خود را روی دربی می گذارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۳:۲۰    
مهاجم تیم فوتبال سپیدرود می گوید که نمایش خوبی مقابل پرسپولیس که یکی از چهار تیم برتر آسیا است، داشته اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۳:۲۰    
مدافع سپیدرود بعد از 90 دقیقه فشار مهاجمان پرسپولیس از نمایش تیمش نسبتا راضی بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۳:۱۳    
بانک مرکزی میزان تامین ارز برای واردات و مجموع فروش ارز حاصل از صادرات را تا پایان معاملات روز یکشنبه اول مهر اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۲:۳۷    
خانه کارگر خوزستان با صدور بیانیه ای، ضمن محکومیت اقدام تروریستی مزدوران، از جامعهء کارگری استان جهت شرکت در مراسم وداع با شهیدان، دعوت نمود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۲:۳۳    
هافبک پرسپولیس از پیروزی برابر سپیدرود می گوید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۲:۳۳    
شجاع خلیل زاده، مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: 3 امتیاز مهمی در لحظات پایانی مقابل سپیدرود کسب کردیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۲:۳۳    
هافبک پرسپولیس نسبت به وضعیت تیمش در دربی ابراز نگرانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۲:۳۳    
مدافع پرسپولیس به احترام هواداران سپیدرود از طلبش از این باشگاه گذشت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۲:۲۸    
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، همزمان با اعلام تعطیلی روز دوشنبه دوم مهرماه در خوزستان به مناسبت شهادت جمعی از هموطنان عزیز در عملیات تروریستی اهواز ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۲:۲۷    
پایگاه خبری اعماق منتسب به گروه تروریستی داعش ویدئویی ادعایی از عاملان حمله تروریستی اهواز را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۲:۱۳    
کارشناس داوری فوتبال در مورد قضاوت دیدار پرسپولیس - سپیدرود صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۲:۱۳    
شاگردان گتوزو در ثانیه های پایانی دیدار مقابل آتالانتا برد را با تساوی عوض کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۲:۰۴    
سرمربی پرسپولیس تهران با حضور در نشست خبری پس از رویارویی با سپیدرود رشت از عملکرد شاگردانش تقدیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۱:۵۶    
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفت باوجود سرنگونی هواپیمای روسیه، این رژیم همچنان به اجرای عملیات در سوریه ادامه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۱:۵۴    
سرپرست سازمان اورژانس کشور از واژگونی تویوتا حامل افاغنه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۱:۵۲    
تیم آپوئل در سومین بازی خود در فصل جاری لیگ دسته اول قبرس شکست سنگینی را متحمل شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۱:۵۲    
بارسا برای حفظ صدرنشینی خود به 3 امتیاز دیدار مقابل خیرونا نیاز دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۱:۵۱    
مربی تراکتورسازی می گوید نتیجه نهایی دیدار تیمش مقابل پدیده مشهد عادلانه بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۱:۵۰    
وزیر انرژی عربستان پس از نشست اوپک، از آمادگی اعضای این سازمان و سایر تولید کنندگان برای افزایش عرضه نفت خام در صورت افزایش تقاضای بازار جهانی، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۱:۴۵    
سرمربی سپیدرود رشت با حضور در نشست خبری پس از دیدار برابر پرسپولیس تهران درخصوص عملکرد شاگردانش و شکست در دقایق پایانی صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۱:۳۳    
هواداران سپیدرود رشت با وجود شکست برابر پرسپولیس یکصدا به همراه طرفداران پرسپولیس تیمشان را تشویق کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۱:۱۹    
پدیده و تراکتورسازی در طول 90 دقیقه موفق به زدن گل نشدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۱:۰۹    
فجرسپاسی در خانه اروند خرمشهر متحمل شکست 1-0 شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۱:۰۲    
دو گروه شورشی در شمال سوریه با ایجاد منطقه عاری از تنش در منطقه ادلب مخالفت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۱:۰۰    
مدیرعامل موسسه همشهری ، طی حکمی "احسان پوری" را به عنوان مدیرعامل سازمان نیازمندی های همشهری منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۰:۵۴    
قائم مقام دبیرکل حزب همبستگی ایران اسلامی از بررسی طرح پارلمان اصلاحات توسط حزب همبستگی ایران اسلامی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۰:۵۰    
مشاور رئیس جمهور از شوخی عجیب وزیر بهداشت با پیرمردی که از هزینه بالای فیزیوتراپی گلایه داشت، انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۰:۵۰    
ادارات، بانک ها، دانشگاه ها و مدارس روز دوشنبه در سراسر استان خوزستان تعطیل اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۰:۳۸    
نخست وزیر بریتانیا گفت که ایران همچنان به تعهداتش در قبال برجام پایبند است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۰:۱۹    
روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی درباره خبر منتشره مربوط به بروز تخلف در منطقه بوشهر توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۰:۱۷    
دیپلمات ارشد امارات متحده عربی مدعی شد که این کشور هیچ ارتباطی با عاملان حمله تروریستی اهواز نداشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۰:۱۷    
مشاور امنیت ملی کاخ سفید در گزافه گویی های جدید خود مدعی شد: تحریم های جدید تاثیرات اقتصادی و سیاسی شدیدی در داخل ایران خواهد داشت ما خواستار تغییرات اساسی در رفتار حکومت ایران هستیم ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۰:۱۲    
بر اساس برنامه ریزی های انجام شده تولید بنزین سوپر از هفته آینده از سر گرفته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۰:۱۲    
هیئت دولت با صدور بیانیه ای حمله تروریستی روز شنبه گذشته به مردم و مدافعان امنیت مردم در اهواز را محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۲۰:۰۰    
روابط عمومی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری روز یکشنبه با انتشار بیانیه ای نسبت به انتشار ناقص و تحریف شده گفت و گوهای خصوصی و غیررسمی معاون پارلمانی رئیس جمهور با رئیس کمیسیون صنایع و بعضی از اعضاء ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۹:۴۴    
نماینده آمریکا در سازمان ملل سخنان وکیل دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا درباره تلاش های واشنگتن برای تغییر حکومت در ایران را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۹:۳۴    
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور گفت: مکان هایی در فرودگاه و ایستگاه راه آهن برای استعمال دخانیات تعبیه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۹:۳۳    
وزیر امور خارجه آمریکا از تمایل رییس جمهوری این کشور برای دیدار با حسن روحانی در حاشیه نشست سازمان ملل خبر داد.