چهارشنبه ۲۸ آذرساعت ۰۷:۲۴Dec 2018 19

خبرهای خبرگزاری کار ایران 9 مهر 1397 - ilna.ir

خبرگزاری کار ایران 7 اسفند 1393 خبرگزاری کار ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری کار ایران 29 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری کار ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری کار ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری کار ایران 31 مرداد 1397 خبرگزاری کار ایران 31 شهریور 1397 خبرگزاری کار ایران 1 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 2 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 3 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 4 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 5 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 6 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 7 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 8 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 9 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 10 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 11 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 12 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 13 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 14 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 15 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 16 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 17 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 18 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 19 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 20 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 21 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 22 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 23 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 24 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 25 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 26 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 27 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 28 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 29 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 30 مهر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۰۹:۱۸    
مهلت ثبت نام مجدد دوره های کارشناسی و کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۰:۵۰    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: تعداد فوتی های مسمومیت الکلی در بندرعباس به 22 نفر افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۴    
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۳ - ۱۲:۲۸    
تیم ملی تکواندو 6 نفره دختران و پسران کشورمان در بازیهای المپیک جوانان 2018 بوینس آیرس زیر نظر رضا زوار و فاطمه صفرپور کادر فنی و با حضور هادی ساعی کادر سرپرستی کاوران اعزامی به تمرین پرداختند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۲۰:۱۹    
قرار بود او نامرئی باشد و سکوت کند. برای همیشه. قرار بود هیچ کس هیچ وقت دیگر آن شب در لاس وگاس در سال 2009 را به یاد نیاورد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۰۹:۳۳    
یک سایت معتبر انگلیسی در گزارشی 13 ترانسفر ناموفق فصل را معرفی کرد که نام علیرضا جهانبخش در بین این بازیکنان مشاهده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۲:۵۸    
نماینده پردیس در شورای عالی استان ها گفت: هیچگاه بر نحوه هزینه کرد بودجه پرداختی به فرمانداری ها نظارت نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۱۱:۳۳    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از نمایشگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه که با هدف ارائه دستاورد های بومی، تعامل میان نهاد های دولتی و نیرو های مسلح در راستای ایجاد فرصت های آموزشی و ارتقای مهارت های شغلی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۲۲:۰۵    
متاسفانه در همه سال های اخیر نیز اتفاقات این لیگ بر مبنای حواشی زشت و پشت پرده های مسموم گردیده که مشخص شده است این اتفاقات در نتایج داخل بازی ها ودر نهایت صعود و سقوط تیم ها اثر مستقیم داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۲۰:۲۵    
با اینکه در آمار عملکرد مهدی طارمی در این فصل خوب بوده و او ظاهرا بازیکنی موثر در ترکیب الغرافه است اما انتقادها کم کم از او شدت گرفته و بیشتر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۲۰:۲۴    
بازدن 10گل آرسنال بهترین خط حمله لیگ برتر در 45 دقیقه دوم است
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۲۰:۰۵    
مشخص بود حضور وحید هاشمیان در مرکز ملی فوتبال و همراهی ساکت با او بی دلیل و اتفاقی نبوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۹:۲۴    
علی علیپور و بغداد بونجاح از معدود بازیکنان پرسپولیس و السد هستند که در هر 10 بازی آسیایی تیم هایشان به میدان رفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۹:۲۴    
از بین بازیکنان خط دفاع السد شاید بتوان پدرو میگوئل اسپانیایی را به عنوان یک مهره اصلی برگزید و عملکردش را با سیدجلال حسینی مقایسه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۵:۲۸    
محمد شریعتمداری با حضور در مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح شرایط اقتصادی و اقدامات دولت در بهبود وضعیت صنایع کشور اعلام کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۴:۲۵    
رئیس پلیس راهور ناجا از فعالیت بیش از 1300 دستگاه دوربین جاده ای برون شهری کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۳:۲۸    
تصویربرداری فصل دوم سریال روزهای بی قراری به کارگردانی کاظم معصومی و تهیه کنندگی امیرحسین شریفی در تبریز آغاز شده است .
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۳:۲۸    
یکی از وکلای مدافع پزشک تبریزی گفت: حکم صادره در خصوص محکومیت موکلم (علیرضا صلحی) از سوی دیوان عالی کشور نقض شده و پرونده به شعبه رسیدگی کننده دادگاه بدوی اعاده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۳:۲۰    
33 اثر برگزیده مدال سهراب به نمایش عمومی گذاشته می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۰    
فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف محموله 108 کیلوگرمی تریاک طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۷    
فرماندار شهرستان اسکو گفت: بر اثر سقوط تعداد زیادی گوسفند به داخل کانال آب و فاضلاب شهر جدید سهند بیش از 140 راس گوسفند تلف شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۲    
فرماندار آستارا گفت: 2 موکب در پایانه مسافری گمرک و محوطه امام زادگان این شهرستان از نیمه مهرماه جاری برای پذیرایی از 12 هزار زائر خارجی اربعین حسینی راه اندازی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۱:۵۵    
برانکو اجازه همراهی سرخپوشان در قطر را ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۱:۴۹    
کنسرت ناگهان رستخیز با خوانندگی علیرضا قربانی و همراهی ارکستر اپرای ونکوور سی ام آذر 97 (برابر با 21 دسامبر 2018) در ونکوور برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۵    
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از عملیات مقتدرانه پلیس در رهایی 2 گروگان و دستگیری 3 آدم ربا در شهر زاهدان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۹    
رئیس کل بیمه مرکزی با تکیه بر این نکته که "خودتحریمی" از آفت های جدی اقتصاد کشور است، تصریح کرد: ما نباید به محدودیت ها دامن بزنیم و زمینه های انزوای بیشتر را رقم بزنیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۰:۴۰    
زن هفتاد ساله اهل جنوب قزاقستان طی 35 سال ریش خود را اصلاح نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۰:۱۲    
تعداد پذیرندگان آسان خرید به 4500 پذیرنده رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۰:۱۲    
بانک صادرات ایران فعالیت های توسعه ای شرکت تولیدی دامداران را تامین مالی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۰:۱۱    
انتشار تصویری از رئیس جمهور فرانسه در شبکه های اجتماعی با انتقاد مردم این کشور روبرو شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۹:۵۸    
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از کشته شدن چهار نفر در حادثه تصادف پژو 405 با پراید در کمربندی یاسوج به اصفهان در پل زردک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۹:۴۰    
شیرین علی آبادی، هنرمند مطرح و همسر فرهاد مشیری نقاش مشهور ایرانی درگذشت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۹:۲۹    
سرمربی پرتغالی السد فهرست 18 نفره تیمش را برای دیدار با پرسپولیس ایران اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۹:۲۹    
معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در بیمارستان بستری شد
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۹:۲۸    
چهارمین جلسه کمیته برگزاری مسابقات فیفا با حضور رییس فدراسیون فوتبال ایران به انجام رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۷:۴۵    
زمین لرزه ای به بزرگی 4.6 استان چهارمحال و بختیاری را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۰:۳۰    
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۰:۱۴    
با حضور دبیر مجمع فدراسیون والیبال رئیس هیات والیبال استان کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۳:۱۹    
بعد از آنکه بارسلونا در خانه برابر اتلتیک بیلبائو متوقف شد، لیونل مسی گفت تیم باید در دفاع استحکام و قدرت بیشتری داشته باشد هر چند نتایج اخیر او را نگران نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۳:۱۹    
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل ولایتی روز دوشنبه در دیدار با هیات عالی موسسه مطالعات بین الملل و استراتژیک دانشگاه پکن بر لزوم توجه به توسعه همکاری های چندجانبه ایران و چین به ویژه در زمینه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۳:۱۴    
وزیر ارتباطات در توییتر خود به سقوط قیمت دلار واکنش نشان داد و گفت: آیا در تیتر فردای روزنامه ها و طرح دیدگاه های صاحبنظران، به نقش شبکه های اجتماعی در همدلی ملی و سقوط دلار پرداخته خواهد شد؟
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۳:۰۶    
بازیکنان بزرگ خودشان را در بازی های بزرگ نشان می دهند و برای نخستین بار بعد از رفتن کریستیانو رونالدو به یوونتوس، جای خالی او در رئال مادرید احساس شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۲:۵۵    
چشم هواداران رئال مادرید در اواخر بازی با اتلتیکو به بازی وینیسیوس جونیور روشن شد و این پدیده برزیلی توانست برای نخستین بار برای پرافتخارترین تیم اروپا بازی کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۲:۲۷    
رییس شورای شهر دوگنبدان تاکید کرد که ضرب و شتم یکی از اعضای این شورا کذب است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۲:۲۰    
مدیر کل مدیریت بحران خوزستان گفت: رودخانه کارون در مقطع اهواز نیازمند نقشه جامع است که بهتر است در این نقشه و برنامه ریزی، الگوهای موفق خارجی و داخلی نیز مد نظر قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۲:۲۰    
عضو هیات رییسه سازمان نظام مهندسی با بیان اینکه ریشه فسادهای مالی در سازمان نظام مهندسی ضعف قانون است، گفت: عده ای از طریق قانون سلایق شخصی خود را در سازمان نظام مهندسی به اجرا می رسانند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۲:۰۲    
کمیته فنی استقلال دیروز برای نخستین بار تشکیل جلسه داد و پرویز مظلومی به عنوان سخنگو مدعی شد که بر خلاف باور رایج در فوتبال ایران و اصطلاحی که نخستین بار علی پروین به کار برد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۱:۳۷    
مالک باشگاه تراکتورسازی با حضور در مراسم ختم هوادار مرحوم این باشگاه به بازماندگان تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۱:۳۰    
سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی از توزیع مجدد بنزین سوپر در تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۱:۱۱    
سفیر ایران در انگلیس خواهان آن شد که نمایندگان مجلس با تصویب FATF تثبیت قیمت ارز را تداوم بخشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۱:۰۳    
ارنستو والورده مربی بارسلونا که در بازی با اتلتیک بیلبائو تیمش دو امتیاز دیگر از دست داد از تصمیم خودش برای روی نیمکت نشاندن لیونل مسی دفاع کرد و گفت به خاطر تیم این کار را کرده.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۰:۴۳    
رئیس سازمان میراث فرهنگی در دیدار جداگانه با چهار نفر از نمایندگان مجلس، بر گسترش حمایت های سازمان متبوع خود از سرمایه گذاری و مشارکت بخش خصوصی در طرح های گردشگری تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۰:۴۱    
رئیس مرکز روابط عمومی سازمان میراث فرهنگی گفت: سنگ نگاره سرباز 2500 ساله هخامنشی هفته آینده در موزه ملی ایران رونمایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۰:۳۹    
در حال حاضر تعداد فروشندگان بیش از خریداران است و قیمت دلار بین 15 هزار و600 تا 15 هزار و 900 تومان معامله می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۰:۱۴    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان سرانه مطالعه را از شاخص های توسعه یافتگی جوامع خواند و گفت: نمایشگاه کتاب ناشران کشوری در راستای اجرای عدالت فرهنگی در استان ها برپا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۰:۱۳    
رئیس پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات با بیان اینکه یکی از اقدامات برای توسعه فرهنگ، برپایی نمایشگاه کتاب استانی است، گفت: اهتمام به رونق کتاب فروشی در استان ها مورد تاکید دولت است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۰:۱۳    
نهمین نمایشگاه کتاب ناشران کشور و سومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های استان زنجان عصر امروز با حضور دکتر محمد سلگی در محل نمایشگاه های بین المللی کاسپین زنجان گشایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۰:۱۲    
سخنگوی شورای شهر رشت گفت: یعقوب امیری از مدیران سابق شهرداری رشت با 8 رای اعضای شورا به عنوان مدیر مالی جدید شهرداری جایگزین مجتبی ماه پسند در این سمت شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۰:۱۱    
در مراسمی عضو جدید هیات مدیره فرودگاه بین المللی و منطقه ویژه اقتصادی پیام معارفه و عضو قبلی هیات مدیره تودیع شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۰:۰۵    
کمک داور ویدئویی، خطای هند کاسمیرو در محوطه جریمه را ندید و این باعث ناامیدی دیگو سیمئونه مربی اتلتیکومادرید بعد از تساوی بدون گل برابر رئال مادرید شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۰:۰۴    
مهاجم ایرانی در ترکیب اصلی روبین کازان برای دیدار مقابل کریلیا قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۰:۰۴    
اشلاسک در هفته دهم رقابت های لیگ لهستان در شرایطی به میدان می رود که بازیکن ایرانی خود را نیمکت نشین می بیند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۲۰:۰۳    
سرمربی رئال مادرید معتقد است عملکرد این تیم در جدال برابر اتلتیکو برتر از حریف بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۹:۵۵    
رهبر انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از مسئولان و دست اندرکاران حج تاکید کردند که پیام های سیاسی حجِ انقلاب اسلامی را به دنیای اسلام برسانید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۹:۳۸    
سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از ابلاغ سند سالمندی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۹:۳۵    
سرپرست معاونت صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی گیلان از برپایی نمایشگاه "محرم در قاب صنایع دستی" در رشت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۹:۳۵    
استاندار گیلان از احیاء ساختمان تاریخی کارخانه ابریشم لاهیجان به عنوان مجموعه فرهنگی و گردشگری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۹:۳۳    
کارگروه استانی احداث نیروگاه زباله سوز رشت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۸:۵۴    
فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی از کشف محموله 3 تن و 180 کیلوگرمی مواد افیونی در ورودی شهر مشهد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۸:۵۳    
نشست رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور با جمعی از روسای اتاق های سراسر کشور و نمایندگان تشکل های زیرمجموعه اتاق ایران برگزار که در این نشست مقرر شد 10 کارگروه تخصصی بین این سازمان و اتاق ایران تشکیل ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۸:۵۳    
مدافع محروم پرسپولیس برای همبازیان خود در بازی با السد آرزوی موفقیت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۸:۴۸    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد تاکیدکرد که فروشگاه رفاه یاسوج به هیچ عنوان تخلف احتکار روغن نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۸:۴۵    
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: دولت حمایت از نهادهای مدنی را یک ضرورت می داند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۸:۳۷    
مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری ایران با بیان اینکه پس از برجام دو هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری در بخش واردات تجهیزات و پروژه های عمرانی شده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۸:۳۱    
مربس پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با السد حاضر شد و صحبت های جالبی را مطرح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۸:۲۶    
هافبک پرسپولیس درباره دیدار با السد صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۸:۲۰    
همراه اول با دو سالن اختصاصی و حضور در فضای باز، در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی شرکت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۸:۲۰    
معاون رییس جمهور گفت: بنده در بسیاری از مجامع بین المللی حضور داشتم اما هیچ گاه این گونه نبوده که ایران در برابر آمریکا تابه این حد مورد توجه قرار بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۸:۱۹    
مربس پرسپولیس در نشست خبری پیش از بازی با السد حاضر شد و صحبت های جالبی را مطرح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۸:۱۸    
رکابزن تیم تارتلتو بلژیک معتقد است تیمش کسب جایگاه های برتر تور دوچرخه سواری ایران-آذربایجان را دارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۸:۱۸    
مشکلات جسمانی باعث شد تا رویخ قهرمان دوره گذشته تور دوچرخه سواری ایران-آذربایجان در تور سی وسوم شرکت نکند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۸:۱۸    
روبین کازان در خانه خود باید به مصاف سامارا برود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۸:۱۶    
رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت:در پی مسمومیت ده ها نفر بر اثر مصرف مشروبات الکلی در بندرعباس با اجرای طرح ضربتی یک باند تولید و توزیع مشروبات الکلی منهدم و عوامل آن دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۸:۱۰    
در پنج ماهه سال جاری 177 نفر بر اثر مسمومیت با گاز منوکسیدکربن در کشور جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۸:۰۸    
هافبک ایرانی اسلاسک برای سومین هفته پیاپی در ترکیب اصلی تیمش حضور ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۸:۰۸    
صادرات کالا از بندر امیرآباد در 6 ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال 1396 با رشد 12 درصدی همراه بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۸:۰۵    
مدیرفنی باشگاه استقلال معتقد است که کسی نمی تواند خودش را در جای دو پیشکسوت متوفی این باشگاه معرفی کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۸:۰۰    
آیت الله معلمی:پاسخ دندان شکن سپاه پاسداران به جنایتکاران موفقیتی برای دولت و نظام بود و باعث شد تا به همه ضرب شصت جمهوری اسلامی را نشان دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۷:۵۸    
نشست فراکسیون مدیریت شهری و روستایی مجلس شورای اسلامی و شهردار تهران صبح امروز برگزار شد. در این نشست، اعضای این فراکسیون از اقدامات شهرداری تهران در فعال سازی پروژه های عمرانی تقدیر کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۷:۵۸    
سرمربی السد پیش از بازی با پرسپولیس در نشست خبری حاصر شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۷:۵۵    
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی تاکید کرد: ارتقای سطح فرهنگی جامعه در خصوص پدیده سالمندی، بهره مندی از ظرفیت سازمان های مردم نهاد و شرکای اجتماعی از جمله اهداف راهبردی ما است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۷:۵۳    
دستیار رئیس مجلس شورای اسلامی درامور بین الملل گفت: روند تحولات بین المللی نشان می دهد که رفتار کاخ سفید مهارشدنی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۷:۵۳    
تیم بسکتبال پتروشیمی بندر امام، عصر امروز دوشنبه نهم مهرماه با شکست حریف فیلیپینی خود به فینال این مسابقات راه یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۷:۵۳    
مدیر شعبه کیش شرکت مبین وان با اشاره به اینکه فضای کسب و کار در حوزه تکنولوژی با سرعت در حال تغییر است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۷:۴۹    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به حمله موشکی سپاه علیه عوامل حادثه اهواز تاکید کرد: تلفات چشمگیری به داعش وارد شده و تعدادی از فرماندهان باقی مانده این گروه تروریستی نیز به هلاکت رسیده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۷:۴۸    
بازیکن اسپانیایی السد پیش از بازی با پرسپولیس صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۷:۴۸    
مدیرعامل شرکت دانش بنیان مبین وان از حضور بیش از 6 میلیون کاربر بربستر پلت فرم های این شرکت خبر داد و گفت: هم اکنون این کاربران از سرویس های توسعه یافته این شرکت، شامل سرویس های محتوایی، فیلم و .. ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۷:۴۷    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه مراحل دیگری از انتقام اتفاق خواهد افتاد، تاکید کرد: دشمنان بدانند که نخواهند توانست امنیت کشور را با خطر مواجه کنند.