چهارشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۵:۰۲Jan 2019 23
 

خبرهای خبرگزاری کار ایران 1 دی 1397 - ilna.ir

 
خبرگزاری کار ایران 7 اسفند 1393 خبرگزاری کار ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری کار ایران 29 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری کار ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری کار ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری کار ایران 31 مرداد 1397 خبرگزاری کار ایران 31 شهریور 1397 خبرگزاری کار ایران 30 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 30 آبان 1397 خبرگزاری کار ایران 30 آذر 1397 خبرگزاری کار ایران 1 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 2 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 3 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 4 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 5 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 6 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 7 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 8 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 9 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 10 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 11 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 12 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 13 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 14 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 15 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 16 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 17 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 18 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 19 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 20 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 21 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 22 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 23 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 24 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 25 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 26 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 27 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 28 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 29 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 30 دی 1397 
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۸:۲۷    
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پیشنهاد داده است که آیین نامه اجرایی بند (ت) ماده (8) قانون برنامه ششم اصلاح شود و محاسبه و پرداخت میزان مطالبات صندوق های بازنشستگی از دولت به ارزش واقعی روز و براساس ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۶:۳۶    
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۲:۲۸    
در کابینه اول روحانی بازهم متفاوت ترین نام برای بیژن زنگنه است هر چند که مثلا سورنا ستاری، به عنوان معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و جمشید انصاری ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۲۱:۱۸    
محققان آمریکایی یک گیاه خانگی را اصلاح ژنتیکی کردند و این گیاه توانست هوای داخل خانه را پاکسازی کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۹:۱۰    
خدمه حاضر در ناو هواپیمابر جان استنیس آمریکا تلاش کردنداز قایق های تندرو ایران در خلیج فارس تصویربرداری کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۸:۲۱    
باراک اوباما رئیس جمهور پیشین آمریکا در یک ترانه مربوط به نمایش موزیکال همیلتون در برادوِی همخوانی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۷:۵۰    
معاون توسعه آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: به هیچ وجه اجازه استفاده از بخاری نفتی چکه ای داده نمی شود و در صورت رصد این وسیله در مدارس، مدیر مدرسه لغو ابلاغ می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۶:۲۷    
بر اساس آمارهای رسمی، میزان مصرف آب خام در مجتمع فولاد سبا طی هشت ماه سال جاری برابر 2.18 مترمکعب بر تن کلاف گرم و مجموع مصرف آب خام ورودی سبا شامل آب خام و پساب های صنایع مجاور 2 ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۶:۲۴    
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه در جلسۀ کمیتۀ مدیریت شرکت با اشاره به شرایط تحریم و لزوم حفظ روند تولید از تشکیل کمیتۀ اقتصاد مقاومتی در شرکت خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۵:۵۸    
معاون مالیات بر ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی کشور آخرین مهلت ارایه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده دوره سه ماهه پاییز 1397 را اعلام کرد
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۵:۵۵    
جشن کریسمس در اسپانیا با قرعه کشی بزرگ ال گوردو آغاز می شود. جایزه امسال این قرعه کشی 2.24 میلیارد یورو است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۵:۵۴    
دانستن درباره زندگی روزمره مردم کره شمالی برای مردم جهان جالب است، چون اغلب کسی به سراغ این موضوع نمی رود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۵:۰۵    
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۴:۵۵    
2 زن در عربستان برای اولین بار به عنوان آتش نشان مشغول به کار شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۴:۵۵    
این طراحی ویژه هر بازدید کننده ای را به پیاده روی در مسیر سرسبز ایستگاه و لذت بردن از چشم انداز پانورامیک آن تشویق خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۳:۴۷    
کره از زمان شروع کار بنتو در ماه اوت بدون شکست بوده و مربی کره ای در رقابت با تیم های قدرتمندی مثل شیلی و اروگوئه در بازی های تدارکاتی توانسته به سه برد و سه تساوی برسد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۳:۴۶    
در شرایطی که این روزها تب داغ خصوصی سازی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ورد زبان هاست، درودگر به این مساله واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۳:۴۶    
هواداران فوتبال در ایران از جری بنگستون خاطره های خوبی به یاد دارند؛ مهاجم سابق پرسپولیس و ذوب آهن که مشخص هم نشد چرا از لیگ ایران رفت و کاستاریکا را برای ادامه فوتبال انتخاب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۳:۴۵    
رضا عابدینی دبیر هیات فوتبال استان تهران به دلیل بازنشستگی از سمت خود استعفا کرد و عباس تیموری به عنوان سرپرست دبیری هیات فوتبال تهران مشغول به فعالیت شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۳:۴۵    
این روزها تیم ملی در اردوگاه اسپایر مشغول آماده سازی است و طبق برنامه دو بازی با فلسطین و قطر برگزار خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۳:۰۵    
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: برخورد با عرضه کنندگان پوشاک قاچاق، خطر پذیری قاچاق را افزایش می دهد و به نوعی از تولید داخل حمایت می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۲:۵۶    
با شمارش آرای سهامداران در مجمع عمومی عادی سالیانه، مؤسسه دایا رهیافت به عنوان بازرس اصلی بانک پاسارگاد، برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 1397 انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۲:۵۲    
فرماندار آستارا گفت: برای بهره مندی از ظرفیت های حوزه پژوهش نیاز به فهم مشترک در خصوص اهمیت پژوهش داریم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۲:۴۴    
کمپ دوم تیم ملی شنا آقایان از روز گذشته به مدت دو روز در استخر بین المللی 9 دی مجموعه ورزشی شهید شیرودی تهران پیگیری می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۲:۳۷    
اعضای شورای شهر تهران به طرح کاهش پست های معاونت و حذف قائم مقام ها و مشاوران در شهرداری تهران رای دادند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۲:۲۷    
طی سال گذشته تاکنون 1000 کسب و کار اینترنتی جدید در استان خراسان رضوی ایجاد شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۲:۲۲    
فرماندار تالش از اختصاص 8 میلیارد و 142 میلیون تومان در قالب 37 پروژه برای بازسازی خرابی های ناشی از سیل اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۲:۰۵    
محمدحسن علیپور عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت با حضور در جمعی از نمایندگان نیروهای حجمی شهرداری، در جریان جزییات بیشتری از مشکلات این قشر قرار گرفت و خواستار برخورد با متخلفان شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۱:۴۲    
ایرانسل موفق به دریافت تندیس سازمان برتر در نخستین جایزه ملی یادگیری دیجیتال یونسکو شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۱:۲۹    
فرماندار رشت گفت: میزان اعتبارات ابلاغی شهرستان رشت برای سالجاری 147 میلیارد و 574 میلیون تومان بوده که شامل 554 پروژه توسعه عمران روستایی و 147 پروژه عمران شهری می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۱:۰۸    
در شصت و هشتمین جلسه کمیسیون بهداشت ، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر رشت اولویت های بودجه سال 98 سازمان های خدمات رسان شهرداری رشت از جمله آتش نشانی، آرامستان ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۰:۴۵    
ایلنا: معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان کرمان گفت: هدف از اجرای مجازات جایگزین حبس این است که زمینه جهت بازاجتماعی شدن محکوم فراهم گردد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۰:۳۶    
فرمانده انتظامی استان خوزستان، از انهدام باند سارقان حرفه ای خودرو و موتورسیکلت با 22 فقره سرقت در شهرستان کارون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۰:۱۰    
هواوی با سیاست تقویت سرمایه گذاری گسترده در بخش تحقیق و توسعه و به کارگیری AI در تولید گوشی های هوشمند تلاش دارد تا جایگاه خود را در میان دیگر شرکت ها در بازار محکم کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۰:۰۴    
شماره 119 فصلنامه نگاه نو با عکس روی جلد داریوش طلایی (موسیقی دان و نوازنده تار و سه تار) منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۰۹:۵۰    
فدراسیون جهانی کاراته تقویم سال 2019 را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۰۹:۴۱    
رایزن بازرگانی ایران در اندونزی در خصوص تایید صلاحیت آزمایشگاه های ایرانی معرفی شده توسط سازمان غذا و دارو گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۰۹:۳۳    
رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری ها وزارت بهداشت گفت: توجه به ارائه خدمات مناسب در زمینه تغذیه باعث کوتاه شدن زمان ماندگاری بیمار در بیمارستان به دلیل تسهیل پروسه درمان و کوتاه شدن دوران نقاهت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۰۹:۲۹    
سرمربی تیم فوتبال اسقلال گفت: ایران یک تیم مدعی است و می تواند قهرمان جام ملت های آسیا شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۰۸:۴۵    
پژمان منتظری در آستانه سن بازنشستگی تورنمنت بزرگی را پیش رو دارد و امیدوار است در جام ملت ها در لیست کارلوس کی روش یک اتفاق بزرگ را تجربه کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۳:۴۸    
پپ گواردیولا به ملاقات چند تن از سیاستمداران کاتالان و رهبران اجتماعی این ایالت که به دلیل تلاش برای استقلال کاتالان ها در حبس به سر می برند رفت و سپس برای آنها در رادیو داخلی زندان صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۳:۳۵    
بارسلونا برای بازار ماه ژانویه جیسون موریو را از والنسیا خرید تا خط دفاعی اش را تقویت کند. نشریه مارکا به 5 دلیل این باشگاه برای خرید بازیکن کلمبیایی خفاش ها اشاره کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۳:۲۹    
معاون اول رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده گفت: اختلال ارتباطی در خانواده ها معضل اصلی و مهمی است و عدم توجه به آن معضلات عظیمی را به وجود می آورد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۳:۱۵    
قدرت و اتحاد بازیکنان همیشه نیروی ویران کننده ای نیست، شاید به رفتن ژوزه مورینیو از منچستریونایتد ربط داشته باشد اما بازیکنان تاتنهام با پیروزی چهارشنبه شب در زمین آرسنال و رفتن به نیمه نهایی جام ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۳:۰۳    
معاون آموزش و پرورش استان کرمانشاه از پیگیری مطالبات و معوقات بازنشستگان در سال 1397 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۲:۵۵    
مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی خوزستان گفت: یک زن 36 ساله ساعاتی پیش در کوی سعدی اهواز خود را به آتش کشید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۶    
رئال با عبور از العین امارات قهرمان جام باشگاه های جهان شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۶    
رییس کل دادگستری استان اصفهان از تایید حکم اعدام قاتل ملیکا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۲:۴۵    
ایران به عنوان یکی از جذاب ترین و مهم ترین تیم های مدعی قهرمانی جام ملت های آسیا به امارات می رود. از همین رو رسانه های خارجی نگاه ویژه ای به تیم ملی ایران دارند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۲:۳۸    
تشکیلات خودگردان فلسطینی از منحل کردن پارلمان این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۲:۳۴    
رئال مادرید امشب با پبروزی 4-1 بر العین توانست فاتح جام جهانی باشگاه ها شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۲:۳۳    
فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری شرور مسلح که چهار نفر را با اسلحه کلت هدف قرار داده بود در کمتر از 4 ساعت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۲:۳۰    
رئیس پیشین صدا و سیما با تاکید بر اینکه گمانه زنی برای رئیس بعدی قوه قضاییه زود است، گفت: مدل میتی کومان هم کماکان کاربردی و روحیه بخش است!
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۲:۱۳    
رییس جمهوری آمریکا در توییت های صبحگاهی امروز-شنبه- درباره تعطیلی دولت و خروج نیرو هایش از سوریه، توضیح داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۲:۱۱    
نماینده تهران با اشاره به حواشی پیش آمده درباره نماینده سراوان تاکید کرد: هفته گذشته در کمیسیون آموزش بعضی از نمایندگان رفتار به مراتب زننده تری با وزیر علوم داشتند که اگر صدای آنان منتشر شود شرمساری ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۲:۱۰    
فرمانده انتظامی شهرستان شیراز اعلام کرد: سه باند سارقان حرفه ای منازل در این شهرستان با کشف 98 فقره سرقت متلاشی شد و اعضای آنها شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۱:۵۹    
بنیاد خیریه لیونل مسی رقمی معادل 100 هزار یورو را به خرید 300 کوله پشتی حاوی ملزومات بهداشتی اولیه مردم منطقه چاکوی آرژانتین اختصاص داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۱:۵۷    
رییس جمهوری عراق گفت که خارج شدن آمریکا از سوریه به افزایش درگیری ها منجر نشده و به برقراری ثبات کمک خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۱:۵۷    
دبیر کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز خراسان رضوی گفت: کشفیات مظنون به قاچاق توسط دستگاه های کاشف این استان ظرف هشت ماه گذشته امسال نسبت به مدت مشابه پارسال 64 درصد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۱:۵۴    
مدیرکل پیشگیری، نظارت و مبارزه با قاچاق کالا و ارز سازمان تعزیرات حکومتی افزایش قیمت سوخت در کشورهای همسایه را دلیل فزونی یافتن قاچاق دانست و تاکید کرد راهکار در گران کردن بنزین داخلی نیست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۱:۴۹    
ایلنا: مشاور رهبر انقلاب در امور بین الملل گفت: در نتیجه مقاومت ملت فلسطین پیروزی های ارزشمندی در برابر صهیونیست ها و حامیان آنان به وجود آمده که باید درس برای آنان باشد تا هوس تجاوز نکنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۱:۴۷    
سرمربی استقلال به تماشای بازی رئال مادرید - العین رفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۱:۴۶    
مراسم تکریم و معارفه مدیرکل حوزه معاونت امورمجلس ریاست جمهوری با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور، معاونین و کارکنان این معاونت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۱:۴۲    
ایلنا: جلسه بررسی مسائل گمرکی کشور عصر امروز (شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۱:۳۷    
هفته هفدهم بوندس لیگا با برگزاری پنج دیدار همزمان دنبال شد که در مهمترین بازی لایپزیگ بر وردربرمن غلبه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۱:۳۵    
چلسی در ورزشگاه استمفوردبریج با یک گل مقابل لسترسیتی به زانو درآمد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۱:۳۴    
برایتون در شبی که بازیکن ایرانی خود را در اختیار نداشت در دیدار مقابل بورنموث متحمل شکست شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۱:۳۴    
تیم فوتبال اتلتیکومادرید در خانه خودش به برتری خفیفی دست یافت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۱:۳۴    
مهاجم ایرانی تیم فوتبال ناتینگهام فارست 55 دقیقه در ترکیب تیمش حاضر شد اما نتوانست مانع از باخت تیمش شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۱:۲۹    
فرمانده انتظامی خراسان رضوی از دستگیری چهار قاچاقچی محموله قرص های غیرمجاز در فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد مشهد و نیز اشیاء عتیقه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۱:۲۶    
معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده گفت: زنان در بحث بهداشت باروری نیازهای خاصی دارند و لازم است برای این مسأله برنامه ریزی شود؛ اگر این اتفاق نیافتد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۱:۲۵    
نخست وزیر کانادا گفت که سیاست های رییس جمهوری آمریکا، دلیل فرار بیش از 35 هزار پناهجو به کانادا بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۱:۱۰    
با برطرف شدن مشکل حقوقی فاز 8 پردیس، انتخاب واحد متقاضیان مسکن مهر از سر گرفته شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۱:۰۰    
فردی که خود را داماد یکی از مسئولان قضایی استان گلستان معرفی و از مردم کلاهبرداری می کرد، دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۰:۵۸    
نشست شهردار تهران و رئیس سازمان برنامه و بودجه با حضور معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۰:۵۷    
نماینده تهران گفت: از آقای محمدباسط درازهی، نماینده سراوان خواستم تا فردا با هماهنگی مسئولان مربوطه، در محل گمرک حاضر شده و از کارمندان شریف گمرک عذرخواهی کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۰:۵۵    
معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی تاکید کرد: یکی از سیاست های شرکت ملی صنایع پتروشیمی، ایجاد هاب جدیدی است که از نظر منطقه ای ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۰:۴۵    
شهردار سابق تهران در مراسم تودیع خود بار دیگر، گفت: قانون منع بکارگیری بازنشستگان شامل حال شهرداری می شد اما شامل شهرداران نمی شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۰:۴۰    
فرمانده ارشد وزارت دفاع اعلام کرد:ناو هواپیمابر امریکایی از طریق شناورهای نیروی دریایی سپاه در تنگه هرمز تعقیب و شناسایی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۰:۴۰    
نماینده واشنگتن در مبارزه علیه داعش به دلیل خارج شدن نیرو های آمریکایی از سوریه، از سمت خود کناره گیری کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۰:۲۳    
قهرمان باشگاه های آمریکای جنوبی، مقام سومی رقابت های جام جهانی باشگاه ها را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۰:۲۳    
در روزی که میلان در خانه اش مقابل فلورانسی ها تن به شکست داد، ناپولی در خانه اش اسپال را از پیش رو برداشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۰:۲۲    
بازیکن سابق تیم ملی و استقلال هدایت تیم شهرداری ماهشهر در لیگ دسته اول را برعهده گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۰:۱۳    
رئیس شورای اسلامی شهر ساری اخبار منتشره در رسانه ها از سی و پنجمین جلسه رسمی این نهاد مبنی بر طرح استیضاح شهردار ساری را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۰:۰۹    
نائب رئیس شورای اسلامی شهر ساری با بیان اینکه ماهیت مرکز فرهنگی دفاع مقدس مازندران ملی است بر ضرورت همکاری و مساعدت با این پروژه مهم در مرکز استان تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۹:۵۹    
در آستانه جام ملت ها و در شرایطی که فوتبالدوستان امیدوارند با دومین حضور تیم ملی به همراه کارلوس کی روش در این رقابت ها مدعی قهرمانی باشند، سرمربی تیم ملی مدعی شده سه تیم برتر آسیا ژاپن ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۹:۵۵    
نماینده شورای شهر در کارگروه نصب آنتن ها و دکل های مخابراتی تبدیل شدن تهران به جنگل دکل های مخابراتی را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۹:۴۵    
عضو هیات رئیسه شورا و رئیس کمیته شهرسازی، در نشستی صمیمانه با زنان شهردار مناطق و نواحی که تنها دو منطقه و چهار ناحیه تهران را شامل می شوند، در ایجاد فضایی توسط خود زنان برای ایجاد حس امنیت تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۹:۳۹    
رئیس گروه امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: حسینعلی پروانه پیشکسوت موسیقی مقامی تربت جام دارفانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۹:۳۵    
سرکرده نیروهای مسلح انقلابی کلمبیا فارک طی عملیات نیروهای امنیتی کلمبیا کشته شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۹:۳۰    
شهردار تهران با عنوان این مطلب که تلاش می کنیم وابستگی به ساخت و ساز را کاهش دهیم، تاکید کرد: باید میزان منابع مالی سالم را افزایش دهیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۹:۱۹    
دادگستری فرانسه اعلام کرد عامل حمله تروریستی در فروشگاه کریسمس استراسبورگ عضوی از داعش بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۹:۱۶    
تیم ملی تمرینات آماده سازی خود را زیر نظر کی روش انجام می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۹:۰۷    
جلسه کارگروه ساماندهی و بهینه سازی فضاهای آموزشی آموزش و پرورش شهر تهران به ریاست رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران و با حضور سرپرست معاونت شهرسازی و معماری برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۹:۰۲    
دادستان تهران با انتقاد از عملکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه عدم نظارت کافی بر حوزه فرهنگ، خطاب به وزارت ارشاد گفت: اخیرا در یکی از هتل های تهران تئاتری اجرا می شود که موجب تعجب شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۹:۰۱    
پادشاه عربستان امروز-شنبه- درگذشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۸:۴۱    
قاضی مرتضوی عنوان کرد: مهمترین اهداف ما حمایت از سرمایه گذاری مشروع، ارتقای امنیت اقتصادی و افزایش اشتغال بوده که از ابتدای امسال در این زمینه بیش از152 واحد تولیدی بدون تشکیل پرونده رفع رجوع شده و ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۸:۳۷    
کارگروه وام وجوه اداره شده وزارت ارتباطات با تصویب ضوابط جدید دریافت وام وجوه اداره شده، سقف این تسهیلات را سه میلیارد و در موارد خاص پنج میلیارد تومان اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۸:۳۶    
معاون استاندار قزوین گفت: برای کمک به رونق تولید و اقتصاد استان از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 5200 میلیارد تومان تسهیلات در بخش های مختلف صنعت، معدن و کشاورزی پرداخت شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۸:۳۶    
معاون استاندار قزوین گفت: با برنامه ریزی و هماهنگی انجام شده و ذخیره سازی مناسب برای تامین سوخت در زمستان در استان هیچ مشکلی نداریم.