شنبه ۲۸ دیساعت ۱۲:۴۳Jan 2020 18

خبرهای خبرگزاری کار ایران 16 دی 1397 - ilna.ir

 
خبرگزاری کار ایران 7 اسفند 1393 خبرگزاری کار ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری کار ایران 29 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری کار ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری کار ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری کار ایران 31 مرداد 1397 خبرگزاری کار ایران 31 شهریور 1397 خبرگزاری کار ایران 30 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 30 آبان 1397 خبرگزاری کار ایران 30 آذر 1397 خبرگزاری کار ایران 30 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 1 اسفند 1397 خبرگزاری کار ایران 1 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 2 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 3 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 4 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 5 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 6 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 7 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 8 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 9 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 10 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 11 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 12 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 13 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 14 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 15 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 16 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 17 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 18 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 19 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 20 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 21 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 22 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 23 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 24 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 25 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 26 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 27 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 28 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 29 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 30 دی 1397 
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۴:۴۹    
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۹ - ۱۰:۰۴    
گروه گیلکی هم آوایان تاسیان 25 دی ماه در تالار وحدت اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۹:۱۲    
عفونت قارچی ناخن، ترک خوردن پاشنه ی پاها و فرو رفتن ناخن پا در گوشت، از شایع ترین مشکلات مربوط به پا هستند که بیشتر افراد با آن ها مواجه می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۶:۴۶    
فصل پاییز و زمستان که می شود ریه های افراد بیش از هر زمان دیگری حساس می شوند، بر همین اساس باید از روشهایی کمکی برای کنترل سلامت ریه و پاکسازی آنها استفاده کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۵:۴۵    
درد ناشی از التهاب مفصل(آرتریت) و همچنین تلاش برای انتخاب یک مسکن مؤثر می تواند شما را دلسرد کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۵:۰۲    
فرماندار سنندج گفت:فعالان سیاسی و حزبی برای شفاف سازی امور، دولت را همراهی کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۴:۱۱    
در این ویدئو تصاویر جالبی از چهره دماوند در 60 سال قبل می بینید. این تصاویر را سال 1337 انگلیسی ها از درون هواپیما به ثبت رسانده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۳    
اگر از بی خوابی رنج می برید، ممکن است با افزایش احتمال ابتلا به بیماری های مزمن نیز مواجه باشید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۳:۴۰    
والدین اول سعی داشتند تا خودشان کودک را نجات دهند اما او بی هوش شد و آنها با آمبولانس تماس گرفتند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۳:۰۱    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز تاکید کرد: پرونده شهرداران متخلف و مجرم درخصوص جمع آوری پسماندهای شهری و حفظ بهداشت و سلامت عمومی با صدور کیفرخواست به دادگاه صالح ارسال شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۱:۲۹    
نشست مشترک سرکنسول عراق در اهواز با مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری خوزستان، در خصوص رسیدگی به امور اتباع عراقی پناهنده در خوزستان و همچنین تردد اتباع عراقی در این استان، برگزار گردید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۲۲:۲۹    
گادوین منشا به همراه مدیربرنامه های خود راهی باشگاه پرسپولیس شد تا تکلیفش را مشخص کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۲۱:۴۷    
قلم سیاه می گوید افرادی که در کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش مسئولیت دارند به عمق قضیه و نتیجه نگاه نمی کنند و این، نشانه ضعف فرهنگی و معنادارِ فقدان رویکرد دیپلماسی ورزشی برای مسئولان ذیربط است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۲۱:۳۶    
فدراسیون فوتبال استرالیا خیلی زود روی انتخاب گراهام آرنولد به اجماع رسید. وقتی پوسته کوگلو پس از صعود به جام جهانی ناگهان استعفا داد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۹:۳۶    
سفر به امارات، قرار است پایان دوران انتظار و حسرت ایران در جام ملت های آسیا باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۸:۴۱    
معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست از تدوین برنامه اقدام ملی حفاظت لاک پشت های دریایی خبر داد و تاکید کرد: با یک برنامه منسجم و واحد پایش و حفاظت از لاک پشت های دریایی انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۶:۱۸    
وزیر راه و شهرسازی در نامه ای به رییس فرهنگستان زبان و ادب فارسی خواستار اعلام موافقت آن فرهنگستان با استفاده از کلمه لجستیک برای اداره ثبت شرکت ها شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۵:۱۹    
امروز فضای مجازی باتلاق خانواده ها شده و باعث شده زن و مرد نتوانند همدیگر را تحمل کنند. باید کاری کرد این فضا سالم بماند تا جامعه سالم بماند و راه آن برگزاری کارگاه های آموزشی سواد رسانه است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۴:۳۲    
باشگاه بایرن مونیخ فرانک ریبری بازیکن خود را به علت توهین به هواداران جریمه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۴:۰۴    
فرمانده انتظامی خواف در خراسان رضوی گفت: قاچاقچی مواد مخدر در عملیات مسلحانه در خواف به هلاکت رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۴:۰۲    
از ترکیب دو تیم چین و قرقیزستان رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۳:۴۹    
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۳:۱۹    
نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: خزر بزرگ ترین دریاچه جهان محسوب می شود و نقطه قوت مبادلات بازرگانی ایران با کشورهای حاشیه این دریاست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۳:۱۵    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با بیان اینکه 40 درصد اشتغال استان توسط این سازمان محقق شده است گفت: 3 هزار و 100 واحد صنعتی با 82 هزار نفر نیروی کار در گیلان مشغول فعالیت هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۲:۲۶    
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۲:۱۱    
سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان با اشاره به استقرار سامانه کم فشار در منطقه گفت: طی سه روز آینده، استان شاهد وزش باد گرم خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۱:۱۵    
جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف 8 قلم اشیای تاریخی در شهرستان جوانرود که قدمت برخی از آن ها به هزاره قبل از میلاد و دوره ساسانیان می رسد، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۱:۰۹    
آنچه شهربازی ژوپیتر را از سایر مراکز تفریحی متمایز می کند امکان با هم بودن و تجربه مشترک هیجان در محیطی امن برای همه اعضا خانواده است. یک خاطره به یادماندنی با شعار: ما یک خانواده ایم ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۰:۳۱    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان گفت: نمونه های بخش منابع طبیعی لرستان، نامزد دریافت عنوان تولیدکننده برتر ملی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۰:۲۹    
استاندار لرستان با بیان اینکه بخش خصوصی به کمک حوزه گردشگری بیاید، گفت: وضعیت سایت های گردشگری استان باید تغییر کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۱۰:۲۱    
با توجه به بازار پرداوطلب کشورمان در اشتغال و کسب تحصیلات تکمیلی، شاید کمتر چیزی بتواند به اندازه دانستن یک زبان دیگر این گروه را در راه رسیدن به اهدافشان یاری کند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰۹:۴۳    
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، از تولید بالغ بر 21 تن انواع فرآورده های زنبور عسل در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰۹:۳۷    
استاندار خوزستان تاکید کرد: هر گونه بررسی در مورد کارگران هفت تپه منجر به تقویت اعتماد اجتماعی می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰۹:۳۶    
"خان محمد تکل" معاون وزیر انرژی و آب جمهوری اسلامی افغانستان و کمیسار این کشور در کمیته مشترک آب هیرمند با "رضا اردکانیان" وزیر نیروی جمهوری اسلامی ایران ملاقات کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰۹:۲۴    
سرپرست فدراسیون والیبال با حضور در منزل امیر حیدری جویای آخرین وضعیت وی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰۹:۱۸    
دیدارهای هفته سیزدهم و چهاردهم از دور رفت لیگ جوانان و بزرگسالان زنان جام کوثر روز جمعه – 21 دی ماه و به میزبانی فدراسیون تکواندو کشورمان برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰۹:۰۲    
معاون اول قوه قضاییه و سخنگوی دستگاه قضا مهمان برنامه تلویزیونی بدون توقف از سری برنامه های شبکه سه سیما بود و با حضور در این برنامه به سوالات مطرح شده، پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۷ - ۰۰:۵۸    
دو موتورسوار که به پلیس مقوایی کنار جاده رشوه داده و در همان حالت فیلم گرفته بودند، بازداشت شدند.آن ها ویدئو را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده و خشم پلیس را علیه خود برانگیختند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۳:۵۴    
تقابل تیم های سوریه و فلسطین با تساوی بدون گل به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۳:۵۴    
مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین تاکید کرد: تمامی دستگاه ها از آمادگی لازم برای مواجهه با جاری شدن سیل، رعد و برق، کولاک و هر گونه حادثه احتمالی برخوردار باشند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۳:۴۷    
دادستان خوزستان امروز در نشست بررسی و رفع مشکلات نیشکر هفت تپه، در انتقاد خبرنگار ایلنا به عدم پاسخگویی مسئولین در مواقع اضطراری،گفت: قبول داریم این نقیصه وجود دارد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۳:۴۱    
مسیر خط 2 اتوبوسهای تندرو به دلیل نشست زمین در مولوی تغییر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۳:۳۴    
بازیکن اسپانیایی پس از اخراج در دیدار برابر رئال سوسیه داد رفتار ناشایستی را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۳:۲۷    
شاگردان کلود پوئل از دور مسابقات جام حذفی انگلیس کنار رفتند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۳:۱۹    
نماینده آمریکا در سرزمین های اشغالی گفت که انتشار طرح صلح خاورمیانه چندین ماه به تعویق افتاده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۳:۱۴    
اداره کل آموزش وپرورش لرستان جزئیات مرگ محمد سبزی دانش آموز کوهدشتی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۳:۰۹    
رئال مادرید 10 نفره مقابل رئال سوسیه داد شکست را پذیرفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۲:۵۷    
نوه فیدل کاسترو در حالی شیوه زندگی لوکس را در پیش گرفته که میانگین دستمزد ها در کوبا ماهانه حدود 30 دلار است و برخی این شیوه زندگی را مغایر با آرمان های انقلاب کوبا می دانند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۲:۴۸    
بازیگر مشهور هالیوودی در مصاحبه با گاردین، انتقاد های شدیدی علیه رییس جمهوری آمریکا مطرح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۲:۴۶    
سخنگوی اورژانس کشور از افزایش مصدومان زمین لرزه به 75 نفر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۲:۳۶    
بازیکن سابق تیم منچستریونایتد در آمریکا بازداشت شده بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۲:۳۰    
معاون استاندار گیلان بر ضرورت وضع قوانین سخت گیرانه برای جلوگیری از ساخت و سازهای غیرقانونی تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۲:۲۹    
رییس جمهوری آمریکا مدعی شد شرایط اقتصادی ایران پس از اجرایی شدن تحریم ها خوب نبوده و تهران به دنبال مذاکره با طرف آمریکایی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۲:۲۷    
استاندار لرستان گفت: برخی مراکز ترک اعتیاد تنها با اهداف اقتصادی ایجاد شده اند که عملکرد آنان موفقیتی برای مراجعه کنندگان و جامعه نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۲:۲۵    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر تاکید کرد که این رژیم تلاش می کند تا از نفوذ ایران در سوریه جلوگیری کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۲:۱۶    
رئیس اداره ورزش و جوانان بندر امام خمینی (ره) از برگزاری مسابقات کشتی قهرمانی نوجوانان استان خوزستان در بندر امام خمینی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۲:۱۶    
در توافق با سازمان تامین اجتماعی خوزستان مقرر شد تا پایان سال، 97 نفر از کارگران بازنشته شوند. کشت و صنعت نیشکر هفت تپه با نیروی مازاد به نقطه اقتصادی نرسیده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۲:۱۶    
سرپرست فرمانداری ویژه دزفول با اشاره به محرومیت بخش های سردشت و شهیون این شهرستان، گفت: رفع این محرومیت ها نیازمند حمایت همه جانبه تمام دستگاه های اجرایی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۲:۱۵    
سنگربان جوان استقلال تهران اعلام کرد تصمیم دارد در ادامه فصل در جمع آبی پوشان بماند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۲:۱۴    
نماینده صندوق احیا و بهره برداری از بناها و اماکن تاریخی و فرهنگی کشور گفت: از 269 بنای تاریخی ایران تاکنون 66 اثر با هدف جلوگیری از نابودی به بخش خصوصی واگذار شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۲:۱۱    
اسطوره فوتبال کشورمان مورد تمجید کاپیتان سابق تیم ملی کویت قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۲:۱۰    
دی ماه هر سال یاد و خاطره پهلوان تاریخ ورزش ایران تکرار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۲:۱۰    
مهاجم عراقی الاصل سابق پرسپولیس این روزها در یک شبکه عرب زبان کارشناس فنی شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۱:۵۴    
فرمانده انتظامی شهرستان ساوه از دستگیری یک قاچاقچی در این شهرستان با هشت کیلوگرم ماده مخدر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۱:۴۷    
هواداران تیم تراکتورسازی با حضور در فرودگاه تبریز از خرید جدید این باشگاه لیگ برتری استقبال پرشوری داشتند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۱:۴۲    
مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران از افزایش ظرفیت 15 درصدی مساحت بافت های فرسوده شهر تهران خبر داد و تاکید کرد: بام فروشی از معضلات منطقه چهار است که با نوسازی بافت های فرسوده مرتفع می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۱:۳۹    
تیم ملی هند پس از 8 سال در اولین مسابقه جام ملت های آسیا برابر تایلند به برتری دست پیدا کرد تا طرفدارانش شب فراموش نشدنی داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۱:۳۷    
سازمان زمین شناسی آمریکا از وقوع زمین لرزه ای به بزرگی 7 در مقیاس ریشتر در اندونزی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۱:۳۱    
دیدار بین تیم های سوریه و فلسطین با تساوی به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۱:۱۳    
تیم رده دوم لالیگا مقابل سویا به تساوی رضایت داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۱:۰۷    
ارتش رژیم صهیونیستی از هدف قرار دادن مواضع جنبش حماس در نوار غزه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۰:۵۸    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان خوزستان گفت: خبرهایی در فضای مجازی منتشر می شود که برای شرکت نیشکر هفت تپه حاشیه سازی می کند اما اجازه نمی دهیم که این حاشیه سازی ادامه داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۰:۵۷    
درمان یبوست مزمن با خوراکی های سالم بهترین گزینه است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۰:۵۴    
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: با تخصیص اعتبار تمامی مطالبات سال گذشته و 6 ماه نخست امسال بازنشستگان تا پایان بهمن ماه پرداخت خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۰:۵۳    
رئیس جمهور در جلسه عصر یکشنبه هیات دولت که ریاست آن را برعهده داشت، ازدکتر سید حسن قاضی زاده هاشمی به عنوان وزیری بسیار پرتلاش و دلسوز که بیشترین سفر به استان ها و نقاط دوردست کشور را برای رسیدگی به ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۰:۵۱    
معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان با بیان این که بازارچه صنایع دستی غدیر اهواز به لحاظ سخت افزاری تکمیل شده است و مشکلی از این بابت ندارد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۰:۵۰    
ششمین جلسه دور جدید شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان عصر امروز تشکیل شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۰:۵۰    
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف یک میلیارد ریال کالای قاچاق شامل پوشاک و پتو در شهرستان پاوه با تلاش ماموران پلیس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۰:۴۷    
افشار زاده می گوید وقتی افراد ناآگاه در دیپلماسی ورزشی و مسائل بین المللی مسئولیت های مختلف می گیرند خود به خود لطمه جبران ناپذیری به ورزش وارد می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۰:۴۵    
با حکم مدیر عامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا،علی حسین پور مدیرعامل شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۰:۳۶    
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از وجود 612 مدرسه تخریبی در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۰:۳۰    
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار کرد: از جمله مباحثی که امروز در این کمیسیون مورد ارزیابی قرار گرفت محورهایی درباره مبارزه با فقر ، حقوق مستمری بگیران و افزایش آن و قطع یارانه افراد متمکن بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۰:۲۷    
لایحه الحاق بنادر شهید بهشتی و شهید کلانتری به محدوده منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار امروز در کیمسیون اقتصادی بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۰:۲۷    
پادشاه مالزی در اقدامی غیرمنتظره از جایگاه خود استعفا کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۰:۲۴    
بازی های مرحله حذفی جام حذفی فوتبال انگلیس با برتری مقتدرانه شاگردان پپ گواردیولا همراه بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۰:۱۶    
رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبان رئال سوسیه داد است
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۰:۱۲    
سخنگوی شرکت ملی گاز ایران اعلام کرد: تاسیسات گازی و شبکه های تغذیه و توزیع در پی وقوع زمین لرزه عصر امروز در منطقه گیلان غرب آسیبی ندیده و گازرسانی در این منطقه بی وقفه ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۰:۱۰    
رییس جمهوری آمریکا از کشته شدن عامل حمله به کشتی جنگی این کشور در سال 2000، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۰:۰۴    
تیم ملی فوتبال هند در صدر جدول رده بندی گروه A جام ملت های آسیا حضور دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۲۰:۰۴    
رییس اورژانس کشور آخرین وضعیت زلزله زدگان در گیلانغرب را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۹:۵۶    
انصارالله یمن از احتمال برگزاری دور بعدی مذاکرات صلح این کشور در پایتخت اردن خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۹:۵۳    
یک نماینده مجلس درباره جلسه امروز کمیسیون فرهنگی اظهار کرد: بودجه فرهنگی کشور در مجموع 10 درصد کاهش پیدا کرده که نمایندگانی از سازمان برنامه و بودجه کشور در این باره توضیحاتی را ارائه دادند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۹:۵۲    
پس از 8 سال غیبت تیم ملی هند با رکوردشکنی ستاره جوانش مسابقات جام ملت های آسیا را آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۹:۵۱    
یک عضو کمیسیون صنایع و معادن گفت: ردیف هایی از بودجه که مربوط به حوزه صنعت و معدن بود، مورد بررسی و اصلاح قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۹:۵۰    
یک عضو کمیسیون حقوقی مجلس ابراز داشت: نمایندگان این سازمان ها نظرات خودشان را ارایه دادند و نمایندگان نیز موارد مطرح شده را مورد بررسی قرار دادند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۹:۴۷    
هفت زلزله پیاپی استان کرمانشاه را در کمتر از یک ساعت لرزاند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۹:۴۵    
دادگاه های عربستانی پس از صدور حکم طلاق، زنان را با ارسال پیامک در جریان قرار خواهند داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۹:۴۱    
اشتغال آفرینی، رشد پایدار اقتصادی و تعدیل قیمت ها در بازار مسکن از اهداف مهمی است که دولت در نظر دارد با حمایت تولیدکنندگان مسکن و افزایش عرضه در این بخش، آن را محقق کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۹:۳۹    
سخنگوی سازمان آتش نشانی توضیحاتی را در خصوص فرونشست زمین در خیابان مولوی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۶ - ۱۹:۳۱    
سربازان گمنام امام زمان (عج) قاچاقچیان بین المللی مواد مخدر را در خروج وجوه نقد از کشور ناکام گذاشتند.