جمعه ۰۲ اسفندساعت ۲۰:۳۲Feb 2020 21

خبرهای خبرگزاری کار ایران 5 بهمن 1397 - ilna.ir

 
خبرگزاری کار ایران 7 اسفند 1393 خبرگزاری کار ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری کار ایران 29 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری کار ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری کار ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری کار ایران 31 مرداد 1397 خبرگزاری کار ایران 31 شهریور 1397 خبرگزاری کار ایران 30 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 30 آبان 1397 خبرگزاری کار ایران 30 آذر 1397 خبرگزاری کار ایران 30 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 1 اسفند 1397 خبرگزاری کار ایران 1 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 2 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 3 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 4 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 5 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 6 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 7 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 8 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 9 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 10 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 11 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 12 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 13 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 14 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 15 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 16 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 17 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 18 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 19 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 20 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 21 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 22 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 23 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 24 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 25 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 26 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 27 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 28 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 29 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 30 بهمن 1397 
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۰۴:۱۱    
این مجسمه از سلاح هایی که توسط پلیس ضبط شده اند ساخته شده است. خانواده های قربانیان این نوع از حملات، پیام هایی را بر بال های این مجسمه فرشته حک کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۰۲:۴۵    
کمتر فردی در جهان پیدا می شود که با دندان درد مشکلی نداشته باشد. درواقع دندان درد کابوس بسیاری از افراد محسوب می شود اما چگونه می توان با دندان در مبارزه کرد بدون آن که کمترین مشکلی را تحمل کرد؟
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۰۲:۰۴    
دختر استرالیایی که برای دیدن مرد رویاهاش عازم پاکستان شد، مورد تجاوز قرار گرفت، گرسنگی کشید و مثل یک زندانی حبس شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۱:۲۹    
طبق آمار منتشر شده توسط موسسه آکسفام، دارایی ثروتمندان جهان سال گذشته میلادی 12 درصد بیشتر شده است. این در حالی است که از زمان بحران اقتصادی سال 2008 به بعد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۰:۵۵    
منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان بهترین منطقه برای توسعه و رشد صنعت پتروشیمی محسوب می شود. در این راستا وزارت نفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۰:۲۶    
نیاز های تغذیه ای افراد با هم فرق می کند، اما اگر با علائم زیر روبرو شدید، ممکن است لازم باشد کمتر از گوشت استفاده کنید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۹:۰۶    
رئیس کانون کارآفرینی فارس ز گفت: این کافه می تواند باعث رونق کسب و کار جدی و ایجاد اشتغال در استان فارس شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۷:۴۴    
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید از تحرک جدی در عملیات آماده سازی و محوطه سازی سایت های مسکن مهر به ویژه شهر جدید پردیس خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۵:۲۲    
سفر وزیر ورزش به گرمسار و آرادان با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح 2 زمین چمن مصنوعی افتتاح و کلنگ زنی چند پروژه ورزشی در گرمسار و ارادان انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۳:۱۱    
عضو ارشد تیم مذاکره کننده هسته ای در دولت اصلاحات تاکید کرد: تکیه آمریکا به اسرائیل و عربستان موجب ایجاد یک محور مخرب برای برجام شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۲:۲۱    
رئیس سازمان برنامه و بودجه گزارش این سازمان را در در خصوص لایحه بودجه 1398 کل کشور در کمیسیون بهداشت قرأت می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۱:۵۷    
یک مشاور پارلمان اروپا با تاکید بر اینکه به وعده فرانسه برای ساز و کار مالی ویژه با ایران امیدی نیست، گفت: ایران به جمع بندی رسیده که نمی تواند روی اروپا حساب کند
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۱:۳۱    
اشکان کمانگری 25 بهمن ماه همراه با گروه سایه ی ارغوان به سرپرستی محمدامین اکبرپور به اجرای برنامه خواهد پرداخت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۷    
فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری 234 سارق در اجرای طرح 3 روزه ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۱    
عضو کابینه دوازدهم در پاسخ به اینکه در برخی خبرها آمده خودروسازی در کشور نفس های آخر خود را می کشد، پاسخ داد: این خبر را تایید نمی کنم؛ اما خودروسازی مانند تمامی صنایع به مراقبت نیاز دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۸:۴۱    
سخنگوی اورژانس 115 استان مازندران گفت: ریزش سنگ در جاده هراز یک کشته و 5 مصدوم به همراه داشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۸:۳۵    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی مازندران از مسمومیت 13 نفر ناشی از گاز منواکسید کربن خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۰۷:۳۵    
پنجمین جشنواره هنر مقاومت با حضور جمعی از هنرمندان و مدیران فرهنگی و هنری کشور و اصحاب رسانه با اکران آثار برگزیده کار خود را آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۳:۰۲    
رئیس کمیسیون اقتصادی و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر شیراز تاکید کرد: انبوه سازان بیشتر از آنکه به دنبال تخفیف از شهرداری شیراز باشند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۲:۵۵    
سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: قابلیت های موشکی ایران بخشی از توان مشروع دفاعی و ضامن امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران است که بر دکترین بازدارندگی استوار است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۲:۴۷    
چهار کوهنورد خوزستانی به همراه کوهنوردانی از سایر نقاط کشور، موفق شدند با فتح قله ی آرارات در ترکیه، پرچم ایران را به اهتزاز درآورند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۲:۱۱    
معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز تاکید کرد: امروز نیازمند افزایش اعتماد و امید در جامعه علی الخصوص در بین انبوه سازان و سرمایه گذاران هستیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۲:۰۳    
سفیر ایران در ایروان با وزیر امور خارجه دیدار کرد و با اشاره به تلاش های مسئولان و مقام های عالیرتبه دو کشور برای توسعه مناسبات در تمامی زمینه ها تاکید کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۲:۰۳    
سرمربی سپاهان در مورد شرایط تیمش در اردوی ترکیه صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۱:۴۱    
تیم امارات با غلبه بر استرالیا توانست به نیمه نهایی جام ملت ها صعود کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۱:۳۹    
محمدرضا باهنر از دستاوردهای انقلاب پس از چهل سال، عملکرد دولت های بعد از انقلاب و علت خارج شدن چهره های شاخص انقلاب از صحنه سیاسی گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۱:۲۰    
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سوابق کارشناسی و علمی اعضای مجمع تشخیص مصلحت امید ما را برای تصویب لوایح بالا می برد اظهار کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۰:۳۵    
وزیر امور خارجه عصر امروز با وزیر امور خارجه ونزوئلا تلفنی گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۲۰:۳۲    
گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل به عنوان مسئول تحقیقات مستقل بین المللی درباره پرونده قتل روزنامه نگار منتقد سعودی تعیین شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۹:۲۹    
شهردار شیراز در احکامی جداگانه، شهرداران مناطق 2 و 7، رییس سازمان حمل و نقل بار و مدیرکل امور حقوقی شهرداری شیراز را منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۹:۲۷    
رئیس سازمان آتش نشانی اهواز گفت: سوله مواد آتش زا در شهرک صنعتی شماره 3 اهواز دچار آتش سوزی شد که با تلاش آتش نشانان شعله های حریق مهار گردید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۹:۲۷    
تیم کشتی فرنگی ایران توانست با کسب 240 امتیاز بعنوان قهرمانی سی و نهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی به میزبانی شهرستان اندیمشک دست یابد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۹:۲۴    
رییس سازمان بازرسی کل کشور با رییس آکادمی بین المللی مقابله با فساد در وین دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۹:۲۰    
تعداد شعب بانک های کشور، از 23 هزار و 75 شعبه در بهمن ماه سال گذشته به 23 هزار و 549 شعبه در بهمن ماه سال جاری رسیده که حاکی از ایجاد 474 شعبه جدید توسط بانک ها، در یکسال گذشته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۸:۵۶    
در شرایطی که با نمایش موفق تیم ملی طی دیدارهای اخیر هواداران به کسب جام امیدوار شده اند، سردار آزمون جنجال تازه ای به راه انداخت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۸:۵۱    
رییس سازمان امداد و نجات تاکید کرد: در پی وقوع دو زمین لرزه در استان گیلان پس از ارزیابی های صورت گرفته هیچ خسارتی گزارش نشده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۸:۵۰    
گلر سابق تیم ملی ایران به احتمال زیاد نیم فصل دوم در لیگ پرتغال بازی می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۸:۴۳    
نمایندگان کمیسیون انرژی مجلس در حاشیه پانزدهمین نمایشگاه بین المللی انرژی کیش بر حمایت مجلس از فعالان بخش خصوصی حوزه انرژی در شرایط تحریم اقتصادی تاکید کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۸:۲۸    
قطر موفق شد با عبور از کره جنوبی به جمع 4 تیم پایانی جام ملت ها راه یابد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۷:۲۸    
سپاهانی ها در اردوی آنتالیا تمرینات خود را پیگیری می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۷:۲۶    
تصاویر دوربین نصب شده بر روی سینه پلیس میامی که در حال جست و جو برای پیدا کردن یک متهم بود و در یکی از خیابان ها او را یافت و به سوی اش حمله ور شد، منتشر شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۶:۲۶    
یک مسئول در بانک مرکزی، از برنامه ریزی برای تغییر و تحول جدی در صنعت پرداخت خبر داد و تاکید کرد: این بانک، مقررات پرداخت ساز، پرداخت یار و پرداخت بان را با مشورت فعالان این حوزه، تدوین کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۶:۱۱    
رئیس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی تهران با تشریح جزئیات فعالیت بازار متشکل معاملات ارز تاکید کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۶:۰۱    
مرکز پژوهش های مجلس با اعلام اینکه سقف معافیت مالیاتی حقوق برای سال 98 با هزینه های خانوار هم خوانی ندارد، تاکید کرد: خط فقر برای یک خانوار چهار نفره در تهران، دو میلیون و 700 هزار تومان در ماه است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۵:۴۵    
ترکیب دو تیم کره جنوبی و قطر برای بازی امروز مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۵:۳۴    
جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری سارق حرفه ای با 22 فقره سرقت در شهرستان شادگان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۵:۲۷    
چلسی توانست با غلبه بر تاتنهام به ناکامی های چند هفته اخیر خود پایان دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۵:۰۶    
هافبک جوان پرسپولیس زانوی مصدوم خود را جراحی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۸    
عضو شورای شهر تهران در صفحه شخصی توییتر خود نوشت: رای تکمیل طرح توسعه دانشگاه تهران در کمیسیون تلفیق مجلس ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۷    
رئیس کل بانک مرکزی تاکید کرد: هفته آینده خبرهای خوبی از این اقدامات، خصوصا از بابت کسب و کارهای نوپای فناوری اطلاعات، خواهم داد که در کنار دسترسی بهتر و ایمن تر ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۵    
فرمانده تیپ 25 واکنش سریع پسوه از پوشش امنیتی جناح چپ منطقه رزمایش توسط تکاوران تیپ 25 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۳    
آرسنال این فرصت را دارد نوار بردهای یونایتد را قطع کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۴:۴۳    
سفیر ایران در لندن از قرار گرفتن ویزای سهیلا اسماعیلی در مرحله بررسی مجدد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۴:۴۰    
مهندس سابق پرسپولیس در ذوب آهن نتوانست بازیکن همیشگی باشد ولی حالا در سپاهان فضا برای درخشش مجدد او موجود است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۶    
استاندار یزد با اشاره به اینکه برداشت بی رویه معادن نگرانی افزایش این ذخایر را به وجود می آورد، تاکید کرد: ظرفیت گردشگری بافق به عنوان منبع درآمد پایدار توسعه یابد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۴:۳۲    
از برنامه های وزارت صنعت، معدن و تجارت در چهلمین سالگرد انقلاب افتتاح 557 پروژه صنعتی ،معدنی و تجاری است که از اول تا سی ام بهمن ماه صورت خواهد گرفت که اولین سری از افتتاح ها از اصفهان آغاز شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۴:۲۷    
فیلم سینمایی قسم به کارگردانی محسن تنابنده و تهیه کنندگی الهام غفوری و جلیل شعبانی آماده نمایش شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۴:۱۲    
وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به برخی انتقادات در خصوص سامانه ارزی نیما، گفت: ممکن است برخی مشکلات در این خصوص وجود داشته باشد اما در شرایطی که کشور با تنگناهایی در خصوص ورود ارز به کشور مواجه ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۴:۰۰    
پول شویی و راه های مبارزه با آن در سال های اخیر همواره از موضوعات اصلی در اقتصاد بوده است. سنگ محک سلامت و پایداری نظام بانکی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۴    
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر رشت از تلاش مجموعه مدیریت شهری برای به روز رسانی حقوق معوقه نیروهای حجمی پیش از سال نو و همچنین تامین اعتبار بن شب یلدا طی هفته پیش رو خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۳:۵۴    
فرمانده هوانیروز ارتش از به کارگیری 60 فروند بالگرد تهاجمی، ترابری و شناسایی این یگان در رزمایش بزرگ اقتدار97 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۶    
مدیرعامل سابق تراکتورسازی در مورد قهرمانی تیم ملی در جام ملت های آسیا و مسائل پیرامون ورزش ایران صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۵    
مدیرکل میراث فرهنگی گیلان با حضور در بیمارستان با خانواده هنرمند صنایع دستی دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۳:۴۲    
یک مقام مسئول در شرکت نفت جی گفت: بورس کالا طی سال های گذشته توانسته به بازار قیر کشور، شفافیت ببخشد به طوریکه بی نظمی ها در جریان معاملات به پایان رسید و ما به عنوان بزرگترین واحد تولیدکننده قیر در ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۳:۲۲    
فرمانده تیپ 55 هوابرد شیراز از اجرای رکورد جدید این تیپ در اجرای عملیات واکنش سریع و حضور به موقع در منطقه رزمایش خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۳:۱۹    
در جلسه ویژه نمایندگان بخش خصوصی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی با رئیس سازمان منطقه آزاد کیش توافق شد که مرکز تبادل فنآوری و جذب سرمایه گذاری بخش انرژی در کیش احیا شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۳:۱۸    
معاون بهداشت وزارت بهداشت، گفت: صنایع بزرگ در کشور باید به عنوان یک اصل اساسی، پیوست سلامت را رعایت کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۳:۱۴    
سرپرست کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال معتقد است این کمیته می واند موجب واقعی شدن رقم قراردادها و کاهش مشکلات اقتصادی باشگاهها شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۳:۱۲    
امام جمعه موقت تهران تاکید کرد: لیبرال ها این شعار را می دادند که ما می خواهیم رفاه ایجاد کنیم، در این مقام ریا ندارند و تبعیض طبقاتی را روا می دانند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۳:۰۹    
دستیار جدید مجید جلالی در کادرفنی نساجی مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۳:۰۴    
مسائلی با اشاره به تامین بیش از 30 درصد از نیاز بازار تجهیزات پزشکی از تولید داخل، گفت: بیش از 110 محصول تجهیزات پزشکی به 55 کشور در دنیا صادر می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۳:۰۴    
بخش بودجه کنگره ایالات متحده، هزینه نگهداری و مدرنیزاسیون زرادخانه هسته ای آمریکا طی 10 سال آینده را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۳:۰۳    
مدافع تیم ملی فوتبال ایران در مورد شرایط جام ملت ها، بازی با چین، تقابل با ژاپن و شانس قهرمانی در رقابت ها صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۳:۰۱    
رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، از یک طرفه شدن محور چالوس از سمت مرزن آباد به سمت تهران از ساعت 17 امروز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۲:۵۶    
دبیر سی و هفتمین دوره جشنواره فیلم فجر گفت: جشنواره یکی از مراحل کمک به سینمای ایران است نه محل زایش.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۲:۵۱    
فرمانده تیپ 65 نیرو مخصوص تاکید کرد: تیپ نیرو مخصوص در حوزه تسلیحات انفرادی از تجهیزات روز و مدرن برخوردار است و در حوزه تک تیرانداز نیز پیشرفت های قابل توجهی را نسبت به گذشته داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۲:۴۶    
امام جمعه مشهد تاکید کرد: فضای مجازی و شبکه های اجتماعی فریاد حتی خانواده های لاییک و غیرمذهبی را در آورده است. آنها می گویند امنیت ناموس من گرفته شده است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۲:۴۰    
فرماندار هفتکل گفت: مهمترین خواسته مردم این شهرستان، بازگشت پادگان آموزشی ارتش به هفتکل است، چرا که موجب توسعه و رشد اقتصادی می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۲:۳۳    
شورای رهبری طالبان رئیس دفتر سیاسی این گروه در قطر انتخاب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۹    
منابع خبری از وقوع انفجار در جنوب بلژیک خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۲    
لیگ کاراته وان از امروز در حالی در کشور فرانسه آغاز می شود که 19 ورزشکار از ایران به رقابت با حریفان خود از سایر کشورها خواهند پرداخت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۲:۲۰    
تیم استقلال تهران برای بازی تدارکاتی با تیم نساجی مازندران درخواست داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۶    
معاون قوه قضائیه تاکید کرد: هیچکس در این مملکت قائل به بسته شدن فضای مجازی نیست. آنهایی که دلسوز نظام هستند معتقدند این فضا باید مدیریت شود. آنچه که ما قائل هستیم مدیریت فضای مجازی است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۶    
اولین پوستر فیلم سینمایی جان دار به کارگردانی حسین امیری دوماری و پدرام پور امیری و تهیه کنندگی کامران مجیدی رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۲:۱۳    
سرمربی ایتالیایی تیم ملی چین پس از شکست مقابل ایران و حذف از جام ملت ها از سمت خود در این تیم کناره گیری کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۲:۰۹    
رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: از معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور درخواست کردم به وضعیت شهردار الوند رسیدگی کرده تا به مناقشات در این زمینه پایان داده شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۱:۵۷    
سازندگان استخرهای کشاورزی و پرورش ماهی موظف ومکلف به رعایت قوانین ساخت و سازها هستند.حصار کشی و ایمنی مخازن و استخر ها یکی از آنها است که کمتر استخری در استان یزد از آن برخوردار است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۱:۵۴    
سخنگوی سازمان آتش نشانی از فوت یک کارگر 42 ساله ایرانی به دلیل ریزش آوار در یک ساختمان در حال ساخت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۱:۴۹    
سرپرست سازمان سینمایی گفت: شفافیت گزینشی حتما حرکتی ضدشفافیت است چون بی اعتمادی بیشتری را تولید می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۹    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی با اشاره به مشکل این سازمان در زمینه البسه و تجهیزات حفاظت فردی آتش نشانان گفت: قیمت یک دست لباس باکیفیت مناسب برای آتش نشان ها پیش از این نزدیک 5 میلیون و نیم بود ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۴    
همزمان با آغاز رزمایش بزرگ اقتدار 97 نزاجا دو فروند پهپاد مهاجر دو به همراه دو فروند جنگنده آر اف4 عملیات شناسایی از منطقه رزمایش را با موفقیت انجام دادند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۳    
مدیرکل دفتر امور زنان و خانواده آموزش و پرورش گفت: امیدواریم بودجه بیشتری به این بخش اختصاص داده شود تا بتوانیم نسبت به قبل موثرتر عمل کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۱    
گزارش ها حاکی از کشف یک گور دسته جمعی در ریف تدمر است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۱:۱۳    
امشب (جمعه 5 بهمن) پروانه سلحشوری (نماینده مجلس) مهمان نمایش ضَن و حسین محجوب، فلور نظری و افسانه ناصری مهمان نمایش صف می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۴    
سرپرست وزارت بهداشت، گفت: بیماری های غیر واگیر یکی از بزرگترین مشکلات نظام سلامت است. سبک زندگی نادرست ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۳    
نایب رئیس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: شهرداری قزوین بابت ساخت پروژه های چهارمین دوره شورای شهر به بانک شهر بیش از 300 میلیارد تومان بدهی دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۳    
مدیرعامل بیمه دی اظهار داشت: بیمه دی برای آنکه از فشارهای اقتصادی و معیشی که با نبود سرپرست خانواده بر بازماندگان تحمیل می شود بکاهد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۵ - ۱۱:۰۲    
کارشناسان حاضر در ششمین جلسه نقد و اندیشه با موضوع کودکان در فضای مجازی ، مهارت آموزی والدین به کودکان و رفع مشکلات سرمایه گذاری در حوزه تولید محتوای کودک و نوجوان را مورد بحث قرار دادند و بر تلاش ...
  • ۱