شنبه ۱۰ اسفندساعت ۰۷:۴۷Feb 2020 29

خبرهای خبرگزاری کار ایران 6 بهمن 1397 - ilna.ir

 
خبرگزاری کار ایران 7 اسفند 1393 خبرگزاری کار ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری کار ایران 29 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری کار ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری کار ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری کار ایران 31 مرداد 1397 خبرگزاری کار ایران 31 شهریور 1397 خبرگزاری کار ایران 30 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 30 آبان 1397 خبرگزاری کار ایران 30 آذر 1397 خبرگزاری کار ایران 30 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 1 اسفند 1397 خبرگزاری کار ایران 1 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 2 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 3 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 4 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 5 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 6 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 7 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 8 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 9 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 10 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 11 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 12 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 13 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 14 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 15 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 16 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 17 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 18 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 19 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 20 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 21 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 22 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 23 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 24 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 25 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 26 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 27 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 28 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 29 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 30 بهمن 1397 
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۰۳:۰۰    
تشخیص این که عسلی که خریده ایم طبیعی است یا تقلبی، یک چالش بزرگ مخصوصا در نبودِ نهادهای ناظر و جریمه کننده در کشور است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۱۴:۰۶    
پیرو اطلاعیه شماره یک و همچنین انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور در سال 97، بدینوسیله به اطلاع تمام داوطلبان شرکت در امتحان مذکور می رساند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۹ - ۰۲:۰۰    
کارگران گورستانی در تایلند جسد مرد تایلندی را پس از سال ها از خاک بیرون کشیدند که به خاطر خالکوبی های جادویی اش سالم مانده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۷:۴۷    
نوزدهمین نشست بنیاد جهانی انرژی و اجلاس بین المللی شهرهای پایدار جهان با حضور مسئولان کشور و جهان و 182 کشور عضو رسمی بنیاد جهانی انرژی در یزد آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۷:۰۲    
سازمان حج و زیارت جزئیات پیش ثبت نام عتبات نوروزی در سراسر کشور را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۴:۵۰    
از نکات جالب تمرین ملی پوشان دو خبرنگار ژاپنی بودند که به آمارگیری درباره نتیجه دیدار پیش روی تیم ملی می پرداختند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۴:۴۳    
مدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعۀ سیستم های صندوق بازنشستگی کشوری اعلام کرد: تعداد کل حقوق بگیران صندوق تا پایان پاییز سال جاری (1397) نسبت به زمان مشابه سال قبل به میزان 4.1 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۱:۳۹    
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رشت از اجرای 71 برنامه فرهنگی، هنری و اطلاع رسانی همزمان با دهه فجر در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۸    
اسنپ باکس با همکاری پلیس راهور منطقه 5 تهران همایشی برای فرهنگ سازی موتورسواری برگزار کرد. این همایش که با عنوان موتورسواران قانون مند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۱۰:۰۲    
برنده دیدار ایران و ژاپن از شانس بیشتری برای قهرمانی برخوردار است چرا که فرصت بیشتری برای استراحت نسبت به دو تیم امارات و قطر در فینال پیش رو خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۹:۲۴    
از چهار تیم باقی مانده در جام ملت های آسیا تنها ژاپن موفق شده سهمیه شرقی ها را در جام حفظ کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۹:۱۹    
مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی محور های مواصلاتی کشور را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۹:۱۸    
هافبک تیم ملی ایران احتمال دارد مقابل ژاپن در ترکیب تیم ملی ایران قرار بگیرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۹:۰۳    
مهدی بن عطیه، مدافع مراکشی یوونتوس از کم بودن زمان حضورش در ترکیب این تیم ناراضی است و به همین دلیل از مسوولان باشگاه خواسته با جدایی وی موافقت کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۹:۰۳    
روزنامه البیان در گزارشی مدعی شد ژاپن برای از بین بردن ترس و ناامیدی در آستانه جدال با ایران از سلاحی جدید رونمایی کرده که حضور فعال ستاره هایش در شبکه های اجتماعی و باروحیه نشان دادن خود بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۸:۵۴    
سرمربی پرتغالی تیم ملی در حساس ترین جدال خود روی نیمکت ایران حاضر خواهد شد و امیدوار است در یکصدمین تجربه اش به فینال دست یابد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۸:۴۷    
تقابل ایران با ژاپنی که سال ها به عنوان یکی از قدرت های مسلم آسیا شناخته شده است پر است از آمار و ارقام و نکته های فنی و حاشیه ای.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۸:۴۶    
سردار آزمون در جام ملت های آسیا، هم گل زده و هم گل ساخته. مساله ای که در لیگ روسیه هم یکی دو فصلی است شاهد آن هستیم.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۴:۰۰    
کارمندان بانک به پلیس گفتند که دزدان مسلح آنها را به گروگان گرفته و به یکی از آنها یک کمربند انفجاری بستند. پلیس بر این باور است که این کمربند قلابی بوده و قابلیت انفجار نداشته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۳:۰۰    
عکس های مربوط به سال 1950 و 1960 میلادی هنگ کنگ را کشوری با خیابان های قدیمی و کوچه های تاریک نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۸ - ۰۱:۱۰    
فروش موتور هواپیمای اسقاط شده و سایر قطعات آن در ضایعاتی های منطقه شوش تهران ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۳:۳۹    
مهاجم پرتغالی و جدید تیم استقلال قصد دارد تا خاطرات خوش تیام را برای هواداران استقلال تداعی کند و روزهای تلخ حضور گرو در این تیم را به دست فراموشی بسپارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۳:۲۶    
دو تیم سرخابی ایتالیا برای خرید مدافع سابق اتلتیکو مادرید جنگ و رقابت بزرگی را با یکدیگر آغاز کرده اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۳:۲۴    
هر روز به تعداد مصدومان استقلال اضافه می شود و مرد آلمانی نیز نمی تواند حساب ویژه ای روی بازیکنانی که در اختیار دارد داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۳:۲۴    
در صورت جدایی علیرضا بیرانوند از پرسپولیس به نظر می رسد نزدیک ترین گزینه برای حضور در این تیم رشید مظاهری باشد که از اوضاعش در ذوب آهن ناراضی است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۳:۱۶    
گل بسام الراوی بازیکن عراقی الاصل قطر و خوشحالی بعد از گل او حاشیه های زیادی را در بر داشته و حتی بعد از چند روز رسانه های عراقی همچنان به آن می پردازند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۳:۰۶    
از بین 7 بازیکن تازه وارد پرسپولیس احتمالا چهار نفر در ترکیب اصلی بازی با سپیدرود به میدان خواهند رفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۲:۵۸    
سون هیونگ مین در تاتنهام عملکرد فوق العاده ای داشته و بهترین بازیکن آسیایی شاغل در اروپاست، ولی در فوتبال قاره و با تیم ملی کره جنوبی هیچ وقت نتوانسته انتظارات را برآورده کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۲۲:۴۹    
بعد از انتقاداتی که نسبت به کیفیت بازی های تیم ملی ژاپن در جام ملت های آسیا شد کوزو تاشیما رییس فدراسیون فوتبال ژاپن گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۹:۳۳    
سرمربی تیم فوتبال پدیده معتقد است اگر شاگردان کی روش بتوانند آرامش خود را مقابل ژاپن حفظ کنند، توانایی فینالیست شدن را در جام ملت های آسیا دارند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۶:۲۱    
مدیرعامل منطقه آزاد کیش تاکید کرد: وقتی قانونی تصویب می شود برخی براساس آن زندگی خود را ساماندهی و در مناطق آزاد و ویژه فعالیت اقتصادی را شروع می کنند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۳:۱۳    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین گفت: فاضلاب مراکز درمانی و بیمارستانی در ابعاد مختلف از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و باید حل مشکلات چنین حوزه هایی در اولویت اقدامات دستگاه های اجرایی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۳:۰۶    
مدیر عامل بورس انرژی گفت: یک محموله پنج هزار تنی گازوئیل و یک محموله هزار تنی سوخت هوایی امروز در بورس انرژی معامله شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۳:۰۲    
مراسم مرحله اول قرعه کشی طرح کیان بانک پارسیان( ویژه دارندگان دستگاه های کارتخوان)، 2بهمن ماه 97 برگزار و برنده جایزه بزرگ 3 میلیارد ریالی کمک هزینه خرید واحد مسکونی معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۲:۵۷    
شهرود امیرانتخابی از ایجاد سایت موزه فضای باز در منطقه شهران شهرستان رودبار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۲:۲۴    
فرماندار اهواز از احتمال یازده روستای پایین دست سد دز در صورت بارندگی در روزهای آتی باید تخلیه شوند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۲:۲۴    
نخستین جشنواره اقوام ایرانی با حضور 21 استان در جیرفت آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۲:۲۴    
دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: شهرداری برای جبران کسری درآمد طرح ترافیک نباید عوارض تردد در محدوده زوج و فرد از مردم اخذ کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۲:۱۶    
محمدرضا حیدری از آمادگی مدیریت شهری مشهد جهت ساماندهی معتادان متجاهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۲:۱۰    
معاون هماهنگی و امور عمرانی استانداری لرستان با بیان این که دستگاه های امدادی در استان در حالت آماده باش درآمدند، گفت: طی روزهای آتی بارش 40 تا 100 میلی متری باران در استان را شاهد خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۲:۱۰    
مرکز پایش آلودگی هوای محیط زیست استان تهران وضعیت کیفی هوای تهران را ناسالم برای گروه های حساس اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۲:۰۲    
استاندار قزوین گفت: برخی در تریبون های خود دائما به دنبال ناامید کردن مردم هستند که این موضوع با منافع ملی سازگار نیست.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۱:۲۶    
با امضای تفاهم نامه همکاری، کانون وکلای دادگستری استان تهران در بازداشتگاه اوین به زندانیان و خانواده آنان مشاوره رایگان می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۱:۱۷    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه جمع بندی بازدید امروز خود از طرح سلامت الکترونیکی شهرستان بابلسر استان مازندران تاکید کرد: کارگروهی از وزارت ارتباطات و متولیان سلامت کشور ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۱:۰۶    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به بررسی لایحه FATF نوشت: پذیرش عجولانه و رد چشم بسته دو روی یک سکه اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۱۰:۱۲    
گروه بندی تور والیبال ساحلی قشم مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۰۹:۱۳    
فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر از دستگیری قاتل فراری در کمتر از 4 روز توسط ماموران پلیس آگاهی و امنیت عمومی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۰۳:۲۰    
سرایدار ساختمان جان کودکی را که به آرامی و بی صدا در داخل استخر یک ساختمان خصوصی در حال جان دادن بود، نجات داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۰۲:۴۰    
بر اساس آخرین آمارهای منتشر شده طی یک هفته گذشته، تعداد مسافران به امارات نسبت به هفته های قبل بیش از 12 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۰۱:۰۰    
ویدیوئی خنده دار از واکنش بامزه دوقلوهای کوچک به باد گرم سشوار را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۷ - ۰۰:۰۸    
شخصی چند جلیقه نجات هواپیما را سرقت کرده و در سایت "دیوار" آگهی فروش گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۳:۳۰    
رئیس سازمان زندان ها از بررسی عفو گسترده زندانیان در جلسه کمیسیون عفو روز دوشنبه هفته جاری خبر داد و گفت: پس از تأیید ریاست قوه قضاییه و تصویب مقام معظم رهبری، جزئیات اعلام خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۳:۲۹    
این دیدار با هدف حمایت از بخش کشاورزی و خرید تضمینی محصولات از کشاورزان حمیدیه با اعلام حمایت فرماندار شهرستان از سرمایه گذاری در این شهرستان، صورت گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۳:۲۸    
تنها مکانی درجهان که درآن جاذبه کارنمیکند تپه های مغناطیسی نیوبرانزویکِ کانادا است. اگر دراین تپه ها ماشین را در شیب و بدون ترمز دستی رها کنید تکان نمی خورد
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۳:۲۲    
فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: ماموران انتظامی استان در 48 ساعت گذشته موفق به کشف 2 تن و 33 کیلوگرم انواع مواد مخدر از قاچاقچیان شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۳:۲۱    
دبیرکل حزب الله لبنان به صورت زنده با شبکه المیادین گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۳:۱۷    
مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب استان تهران گفت: در دو ماه اخیر ذخایر برفی سدهای استان تهران از وضعیت هشدار خارج شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۳:۱۶    
وزیر امور خارجه ونزوئلا طی سخنانی در شورای امنیت سازمان ملل ضرب الاجل 8 روزه از سوی اتحادیه اروپا جهت برگزاری انتخابات جدید در کشورش را نپذیرفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۳:۱۲    
پلیس کنیا از وقوع انفجار مقابل سینمای در نایروبی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۳:۱۲    
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: البرز استانی صنعتی و کشاورزی است که پشتیبانی اعتباری از این استان می تواند آثار چشمگیری در اقتصاد ملی داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۳:۰۸    
دبیرکل حزب الله لبنان به صورت زنده با شبکه المیادین گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۳:۰۳    
فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری عامل درگیری منجر به قتل در شهرستان خرمشهر در کمتر از 2 ساعت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۳:۰۲    
دمشق از آنکارا خواست نیرو های خود را از سوریه خارج کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۲:۵۹    
در تصادف مرگبار دو خودرو سواری در جاده قوچان به درگز 6 نفر کشته و زخمی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۲:۳۸    
رئیس دیوان محاسبات کشور با اشاره به این نکته که طی بررسی های 20 ساله ی مدیرانی که در دیوان محاسبات پرونده داشته اند دریافتیم که قاطبه مدیران جمهوری اسلامی ایران پاک دست و با شرافت هستند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۲:۲۹    
دبیرکل حزب الله لبنان به صورت زنده با شبکه المیادین گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۲:۲۸    
سردار و طارمی بازی عمان سردار و طارمی بازی چین.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۲:۱۶    
مسئول روابط امور خارجه اتحادیه اروپا به ونزوئلا برای برگزاری انتخابات زودهنگام ضرب الاجل داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۲:۱۶    
پس از کشف بدل های بازیکنان مطرح دنیا مانند "مسی" و "رونالدو" در "ایران"، این بار بدل "علیرضا بیرانوند" مشاهده شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۱:۵۸    
جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری سارقان قطعات خودرو یک شرکت تولیدی در شهرستان آبیک که به سرقت 25 میلیارد ریالی اقدام کرده بودند خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۱:۵۳    
اورژانس قزوین اعلام کرد در 10 ماهه امسال 219 مورد مسمومیت با گاز مونوکسید کربن به فوریت های پزشکی استان گزارش شده که این رقم نشانگر رشد 67 درصدی گازگرفتگی ها نسبت به مدت مشابه سال قبل است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۱:۵۱    
استاندار البرز گفت: موسساتی همچون رازی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی، ارزآوری، عمران و توسعه کشور جایگاه ویژه ای دارند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۱:۵۱    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آبیک گفت: احداث گلخانه های کوچک مقیاس موجب ایجاد مشاغل کوچک در روستاهای شهرستان آبیک می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۱:۵۰    
استاندار قزوین گفت: مدیران برای موفقیت در کار و جلب رضایت مردم باید به شدت از حواشی و سیاسی کاری دوری کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۱:۴۶    
سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری از اقدام ایثارگرانه یک جوان برای نجات جان یک شهروند در ایستگاه مترو سعدی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۱:۳۱    
چه برای پیشگیری از بیماری قلبی، دیابت یا هر بیماری دیگری باید سالم غذا بخورید، از این رو، رژیم غذایی شما باید سرشار از میوه ها، سبزی ها، فیبر، و پروتئین های سالم باشد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۱:۲۹    
طالبان اعلام کرد طبق پیش نویس توافق حاصل شده با نماینده آمریکا، نیرو های خارجی باید طی 18 ماه افغانستان را ترک کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۱:۰۹    
جلسه هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری عصر شنبه 6 بهمن در تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۱:۰۹    
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: نقض صریح قطعنامه الزام آور شورای امنیت در خصوص برجام توسط یکی از اعضای ثابت شورای امنیت کم سابقه است و و ادامه این روند غیر قانونی قطعا به ضرر همه اعضای جامعه بین الملل ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۱:۰۹    
نماینده آمریکا در افغانستان از بازگشت به این کشور برای پیشبرد مذاکرات صلح خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۱:۰۲    
رئیس جمهور، قانون مصوب مجلس شورای اسلامی را برای اجرا به قوه قضائیه و وزارت امور اقتصادی و دارایی ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۱:۰۲    
رئیس ائتلاف اصلاح و سازندگی عراق در تماس تلفنی با سردار سلیمانی درگذشت مادر همسر وی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۰:۵۹    
وزیر امور خارجه آمریکا در نشست شورای امنیت مدعی شد که نیکلاس مادورو مسئول نا آرامی های کنونی در ونزوئلا است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۰:۵۱    
نماینده روسیه در سازمان ملل در جلسه شورای امنیت از برگزاری نشست فوق العاده برای بررسی شرایط ونزوئلا انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۰:۴۰    
طرح جامع کاهش آلایندگی در مجتمع فولاد صنعت بناب اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۰:۳۵    
نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به این نکته که اصفهان آب شرب نیاز ندارد و مصرف سرانه آن از کل کشور نیز بیشتر است، گفت: تا آمایش سرزمینی صورت نگرفته ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۰:۲۸    
رئیس فدراسیون فوتبال ژاپن صحبت های جالبی را مطرح کرده است که خواندن آن توصیه می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۰:۲۴    
رئیس جمهور ترکیه تصریح کرد که با پاکسازی تل رفعت، منبج و شرق فرات از وجود تروریست ها شرایط برای بازگشت میلیون ها سوری فراهم خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۰:۱۷    
معاون اقتصادی رئیس جمهور تعمیق روابط اقتصادی ایران و ترکیه را گامی در مسیر پیوند عمیق تر دو ملت برشمرد و تاکید کرد:تهران و آنکارا برای تقویت همه جانبه روابط به ویژه در بخش اقتصادی عزم جدی دارند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۰:۱۲    
شهردار تهران تاکید کرد: در انتصابات مدیران شهری تنها دو اصل تخصص و سلامت مدنظر قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۰:۰۴    
توافقنامه همکاری های صنعتی ایران و استرالیا همزمان با روزملی استرالیا با حضور نمایندگانی از شرکت های استرالیایی، سفیر این کشور و مدیرکل آسیا و اقیانوسیه وزارت امور خارجه امضا شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۰:۰۰    
معاون اداره کل ارشاد فارس از آغاز به کار هجدهمین جشنواره فیلم فجر از پنجشنبه 11 بهمن ماه در شیراز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۲۰:۰۰    
رییس جمهوری آمریکا روز توییتری دیگری را آغاز کرده و تاکنون نزدیک به 10 توییت درباره مسائل مختلف منتشر کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۹:۵۷    
بنا بر اطلاعیه کارگروه استانی شرایط اضطرار پالودگی هوای کلانشهر اصفهان، مدارس در نواحیه شش گانه تعطیل شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۹:۵۶    
فرماندار آبیک گفت: لازم است سرمایه گذاران احداث مجتمع های گلخانه ای پیش از رسیدن به بن بست، به مسوولان مراجعه و مشکلات خود را مطرح کنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۹:۵۶    
معاون شهرداری شیراز در آیین تکریم و معارفه شهردار منطقه 2 گفت: با توجه به شعار مجموعه مدیریت شهری مبنی بر احیای بافت تاریخی و بازآفرینی محور زندیه و قرارگیری بخشی از این محور در منطقه 2 ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۰۶ - ۱۹:۵۶    
مهاجم استقلال در خصوص وضعیتش در این تیم صحبت کرد.