جمعه ۰۲ اسفندساعت ۱۹:۵۵Feb 2020 21

خبرهای خبرگزاری کار ایران 18 بهمن 1397 - ilna.ir

 
خبرگزاری کار ایران 7 اسفند 1393 خبرگزاری کار ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری کار ایران 29 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری کار ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری کار ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری کار ایران 31 مرداد 1397 خبرگزاری کار ایران 31 شهریور 1397 خبرگزاری کار ایران 30 مهر 1397 خبرگزاری کار ایران 30 آبان 1397 خبرگزاری کار ایران 30 آذر 1397 خبرگزاری کار ایران 30 دی 1397 خبرگزاری کار ایران 1 اسفند 1397 خبرگزاری کار ایران 1 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 2 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 3 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 4 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 5 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 6 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 7 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 8 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 9 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 10 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 11 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 12 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 13 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 14 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 15 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 16 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 17 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 18 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 19 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 20 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 21 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 22 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 23 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 24 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 25 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 26 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 27 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 28 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 29 بهمن 1397 خبرگزاری کار ایران 30 بهمن 1397 
  ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۱:۰۵    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان، گفت:برای افزایش بهره وری مصرف آب در سال های اخیر اقدامات مختلفی در زمینه ارقام مورد استفاده در کشت محصولات مختلف انجام گرفته به طوری که حتی ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۲۰:۳۹    
مدیرکل تعاونی های توزیعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از تعامل این وزارت با بانک عامل بخش مسکن، برای اجرایی شدن مصوبه افزایش سقف تسهیلات مسکن مهر، به 40 میلیون تومان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۹:۰۷    
وقتی ذوب آهن فصل جاری لیگ برتر فوتبال کشور را با هدایت امید نمازی شروع کرد، خیلی ها پرسیدند آیا این انتخاب بسیار دور از یک گزینش اصلح و برتر برای سفید و سبزهای اصفهان نبوده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۵:۱۲    
بانک عامل بخش مسکن، از بخشودگی سود تسهیلات 100 میلیون تومانی و کمتر، متعلق به قبل از سال 1395، در صورت پرداخت یکجا و نقدی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۳:۲۲    
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: برای مردمی کردن اقتصاد باید دولت را با مالیات اداره کنیم که در این صورت دولت و کارمندان آن خود را در برابر مودیان مالیات پاسخگو می دانند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۳:۱۱    
نماینده مردم شیراز گفت: امروز هم مجمع تشخیص مصلحت باید مدبرانه به موضوع اف ای تی اف و پالرمو، ورود کند چرا که دولت و مجلس وظیفه خود را در این موضوع انجام داده اند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۳:۱۱    
نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: عالیشوندی یکی از شجاعترین مدیران به شمار می رود فردی که شورای کنونی شیراز و جریان های سیاسی وامدار او هستند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۲:۳۶    
استاندار لرستان گفت: لرستان یکی از استان های کمتر توسعه یافته کشور است که با تعداد بالای روستا، پراکندگی و صعب العبور بودن آنها هزینه خدمات رسانی را بالا می برد ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۲:۳۳    
درحکمی از سوی وزیر کشور علی میرزایی به عنوان فرماندار ساوه منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۲:۳۳    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان از افتتاح پروژه های آبخیزداری حوزه درب گنبد شهرستان کوهدشت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۲:۳۱    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای قزوین گفت: با تخصیص70 درصد از آب سد طالقان به این استان، آب شرب 14 شهر و 194 روستای قزوین تامین خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۱:۵۸    
بر اثر تصادف خودرو پژو 405 و نیسان در حوالی مشهد 6 نفر کشته و زخمی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۱:۴۶    
شهردار شیراز گفت: به منظور ارتقای سطح ایمنی شهروندان در سال آتی 2 ایستگاه آتش نشانی واقع در بولوار حسینی الهاشمی و گویم افتتاح خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۱:۴۲    
بانک رفاه در دوره دولت های یازدهم و دوازدهم، بیش از 28 هزار میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۱:۳۹    
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از اختصاص 400 میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل پروژه های زیربنایی گیلان از جمله 8 کیلومتر باقی مانده آزادراه و سدهای لاستیکی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۱:۳۵    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان گفت: در لایحه بودجه 1398 امکان حمایت از صندوق های توسعه بخش کشاورزی به عنوان یکی از محورهای اصلی تولید و اشتغال استان فراهم می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۱:۲۸    
استاندار گیلان گفت: با بهره گیری از مشارکت مردم در اجرای طرح هایی از قبیل بوم گردی و گیل پارک ها می توان بدون استفاده از منابع محدود دولتی، اشتغال و رونق اقتصادی ایجاد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۱:۲۵    
استاندار گیلان همزمان با دهه مبارک فجر، 3 پروژه را در حوزه های آبرسانی، فرهنگی و شیلات در رودسر افتتاح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۱:۱۳    
علی اکبر سلیمانی فرماندار آوج با انتشار مطلبی در فضای مجازی با عنوان تکذیبیه فضاسازی و برخی شایعات ؛ عزل خود از این مقام را رد کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۱:۰۹    
مدیرعامل شرکت گاز قزوین گفت: تمامی 25 شهر و 477 روستای این استان پس از پیروزی انقلاب از نعمت گاز طبیعی بهره مند شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۱:۰۹    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آوج گفت: شکارچی 46 گنجشک کوهی با یک قبضه سلاح شکاری ساچمه پران توسط ماموران این اداره دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۰:۱۵    
معاون اول رئیس جمهور، روابط ایران و عراق را مستحکم، عمیق و ریشه دار توصیف و تاکید کرد: نماد روابط مستحکم دولت ها و ملت های ایران و عراق جابجایی هفت میلیون زائر میان دو کشور ظرف مدت یک سال است و ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۱۰:۰۹    
رئیس قوه قضائیه با تاکید بر پاسداری از استقلال قضات و دستگاه قضائی طی حدود 10 سال گذشته، تاکید کرد: در طول این سال ها در برابر فشارها و توصیه ها از استقلال قوه قضائیه عقب نشینی نکرده ام و از سوی دیگر ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۹ - ۰۹:۵۳    
نیمار سه شنبه 27 ساله شد. ماه بعد، 10 سال از نخستین دیدار حرفه ای او می گذرد. به این ترتیب او از میانه راه عبور کرده است ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۳:۱۲    
فدراسیون فوتبال کلمبیا از طرح خوشامدگویی کارلوس کی روش رونمایی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۲:۳۴    
دستفروشان منتهی به خیابان امیری آبادان، در اعتراض به برچیده شدن بساط ارزان فروشیشان در چهارمین روز متوالی دست به تجمع زدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۲:۲۶    
سرمربی جدید تیم ملی کلمبیا معتقد است برای کار در کلمبیا نیازمند تقویت زبان اسپانیایی اش خودش است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۱:۵۱    
سرمربی پرتغالی سابق تیم ملی ایران رسما قراردادش را با فدراسیون کلمبیا به امضا رساند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۱:۴۴    
سرمربی سابق تیم ملی ایران لحظاتی پیش به طور رسمی به عنوان سرمربی جدید کلمبیا انتخاب و قراردادش را به امضا رساند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۱:۴۴    
سرمربی سابق تیم ملی اکنون چالش جدی خود را در فوتبال امریکای جنوبی آغاز خواهد کرد و بعد از پایان همکاری هشت ساله با ایران با ستاره های کلمبیایی هدف جدید خود را دنبال می کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۱:۲۰    
آلیسون بکر دروازه بان لیورپول از هم تیمی هایش خواست تلاش کنند تا بعد از این تمام بازی های شان در لیگ برتر انگلیس را ببرند چرا که به خاطر نتایج اخیر حاشیه امنیت آنها در صدر جدول کم شده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۱:۱۳    
اخمت گروژنی با حضور ملی پوش ایرانی خود موفق به پیروزی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۱:۱۱    
وزیر ورزش و جوانان معتقد است برگزاری جام تختی آزمون مناسبی برای افراد مختلف در کشتی کشورمان است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۱:۱۰    
تیموئه باکایوکو میلان را دنیای متفاوتی می داند و مایل است بعد از پایان مدت قرارداد قرضی اش به صورت دایم در این تیم بماند ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۱:۱۰    
معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه از پرداخت عیدی کارمندان دولت قبل از 22 بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۱:۰۳    
تیم ملی کشتی فرنگی را برای دویدن در دور دریاچه ورزشگاه آزادی راه ندادند. یک خبر کوتاه و تلخ که حکایت از پولی شدن ورزشگاه آزادی دارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۰:۵۶    
گرت بیل فاش کرد بعد از گل فوق العاده اش به لیورپول در فینال فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا هیچ تماسی با زین الدین زیدان نداشته.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۰:۳۸    
دروازه بان باتجربه استقلال موفق شد در بازی با پیکان ضمن بسته نگه داشتن دروازه تیمش یک برد شیرین را نیز جشن بگیرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۰:۳۶    
در مراسمی با حضور سرلشکر جعفری در کارخانه زیرزمینی تولید موشک های بالستیک نیروی هوافضای سپاه، از موشک بالستیک هوشمند زمین به زمین دزفول رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۲۰:۱۹    
مهاجم ملی پوش ایرانی در بازی امروز تیمش عملکرد چشمگیری را ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۹:۴۲    
مدافع استقلال تهران پس از برتری پرگل مقابل پیکان در شروع مسابقات نیم فصل دوم پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۹:۳۱    
مهاجم تیم استقلال معتقد است از سوی رسانه ها فشار زیادی به او وارد شده است چرا که به او دائم لقب بازیکن میلیاردی داده اند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۹:۲۲    
با حکم وزیر کشور، احمد ترحمی به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۹:۲۲    
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان خراسان رضوی از کلنگ زنی 2 واحد کارگاهی در ناحیه صنعتی مه ولات خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۹:۱۶    
رئیس جمهوری قانونی ونزوئلا با استقبال از نشست گروه بین المللی تماس در اروگوئه بر حمایت مطلق از هر نوع تلاشی برای تسهیل روند گفت وگو در این کشور تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۹:۱۳    
وزیر نفت، عسلویه را بی نظیرترین سرمایه گذاری صنعتی انقلاب اسلامی خواند و گفت: استقرار صنایع گاز و پتروشیمی به صورت فشرده در پهنایی به وسعت 80 کیلومتر ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۹:۰۵    
داریوش شجاعیان و امید نورافکن بعد از مدت نه چندان زیادی به ترکیب استقلال برگشتند. اولی به خاطر مصدومیت نیم فصل اول را از دست داد و دومی به امید درخشش در اروپا از جمع آبی پوشان جدا شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۹:۰۲    
دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مسلمان اعلام کرد که این اتحادیه در بیانیه صادر شده دیدگاه خود را اعلام و بر عدم صدور مجوز کشتار و شکنجه و دشمنی تأکید کرده است و مردم سودان تعیین کننده نهائی هستند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۹:۰۱    
در پایان دیدار استقلال و پیکان چهار بازیکن در تست دوپینگ شرکت کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۵۷    
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از درگیری پلیس زاهدان با اشرار مسلح در زاهدان خبر داد و گفت: در این درگیری، دو شرور مسلح به هلاکت رسیدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۵۷    
مهاجم تیم فوتبال پیکان تهران درباره دیدار برابر استقلال تهران و تغییرات در کادرفنی این تیم صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۵۴    
معاون هماهنگ کننده پلیس راهنمایی و رانندگی پایتخت از ازدحام مسافران محدوده در محدوده ترمینال جنوب خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۴۹    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیش از ظهر امروز در آیین رونمایی از از پروژه های پروانه، پردیس و عمومی سازی دسترسی فرهنگی گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۴۸    
هیأت اقتصادی کشور عراق از نمایشگاه توسعه صادرات که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شده است، بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۴۷    
شیعی عضو هیئت رییسه فدراسیون فوتبال معتقد است نظر علی دایی در مورد اینکه ناظمی نباید در کار فوتبال دخالت کند درست است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۴۷    
قرعه کشی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فرانسه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۴۶    
بازیکن تیم استقلال معتقد است گادوین منشا بازیکن مفیدی است که کادرفنی جذب کرده و ان شاالله به تیم ما کمک خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۴۶    
مرتضی تبریزی که در نیم فصل اول نتوانست درخشش مدنظر هواداران را به اجرا بگذارد، در اولین بازی نیم فصل دوم موفق به ثبت گل برابر پیکان شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۴۶    
استقلال موفق شد در اولین بازی نیم فصل دوم با نمایشی برتر حریف خود را در استادیوم شهدای قدس با 4 گل شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۳۹    
سرمربی پیکان تهران در نشست خبری پس از بازی با استقلال اعلام کرد بازیکنانش عملکرد بسیار ضعیفی داشته اند و در توپ لو دادن مرتکب اشتباهات زیادی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۳۶    
محمد معتمدی در تازه ترین همکاری خود با سریال لحظه گرگ و میش قطعه آرامِ من را خواند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۳۶    
وریا غفوری در بازگشت به ترکیب استقلال در پست وینگر راست به میدان رفت و ضمن ارائه نمایشی موفق زننده یکی از گلهای تیمش نیز لقب گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۳۴    
فیلم سونامی امروز برای اصحاب رسانه به نمایش درآمد و عوامل فیلم در نشست نقد و بررسی آن به سئوالات خبرنگاران پاسخ دادند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۳۳    
اسماعیل گونکالوس در اولین دیدار با پیراهن استقلال تهران گلزنی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۲۶    
یاغی جدید فوتبال ایران در اولین تجربه اش با پیراهن استقلال موفق به جشن پیروزی 4 گله و ثبت یک پاس گل شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۲۵    
مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی در استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که عفو عمومی رهبری انقلاب شامل معتادان و کسانی که با مساله مواد مخدر زندانی شده اند نیز می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۲۰    
هواپیمای مسافربری نروژی در پی دریافت تهدید به بمب گذاری مجبور شد به مبدا پروازی خود بازگردد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۱۶    
مدافع چپ جدید استقلال عملکرد خوبی را مقابل پیکان به نمایش نگذاشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۱۳    
سرمربی تیم استقلال معتقد است بعد از گلزنی تیمش همه بازیکنان حتی نیمکت نشینان شادی می کردند و همدل بودند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۰۹    
هفتمین جشنواره منطقه ای تئاتر معلولین خلیج فارس با اجرای 17 نمایش از استان های بوشهر، خوزستان، فارس، هرمزگان وکهگیلویه و بویر احمد از 24 بهمن ماه در بوشهر آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۰۹    
در هجدمین روز بهمن ماه مصادف با ایام فاطمیه مسابقه حفظ قرآن کریم ویژه چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی در خانه قرآنی زینب کبری (س) بندرریگ برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۰۷    
پرسپولیس توانست دوباره به صدرجدول لیگ برتر تکیه بزند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۰۶    
کارشناس داوری فوتبال درباره بازی پیکان و استقلال تهران در هفته شانزدهم لیگ برتر اظهار نظر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۸:۰۶    
شیعی مدیرعامل تیم پیکان معتقد است مسابقه بین دوتیم استقلال و پیکان بازی دارا و ندار بوده است و استقلال هزینه های زیادی را برای تیم داری صرف کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۵۷    
استقلال موفق شد شروع قدرتمندانه ای در نیم فصل دوم داشته باشد و پیکان را از پیش رو بردارد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۵۶    
سعید مظفری زاده در پایان دیدار دو تیم پیکان و استقلال به تشریح شرایط داوری این بازی پرداخت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۵۴    
مدیرکل راه و شهرسازی قزوین گفت: بعد از انقلاب اسلامی 218 کیلومتر آزادراه و 315 کیلومتر بزرگراه در استان احداث شده است که نقش موثری در کاهش تلفات جاده ای ایفا میکنند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۵۴    
هافبک مصدوم استقلال در پایان دیدار با پیکان برابر خبرنگاران قرار گرفت و درباره این بازی به صحبت پرداخت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۴۹    
معاون امور مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین این نهاد را مولود انقلاب دانست و گفت: بنیاد مسکن از یادگاری های امام راحل بود که با تاسیس آن در سال 58 شاهد تحولات چشمگیری در ارایه خدمات به ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۴۹    
دو بازیکن تیم استقلال در جریان بازی با پیکان دچار محرومیت شدند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۴۹    
شیطنت های منشا در کنار اسماعیل گونکالوس توجه همگان را به خود جلب کرد در حالی که پیش از این فکر می شد منشا با خروج از پرسپولیس روحیه خود را از دست می دهد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۴۹    
اسماعیل گونکالوس توانست تنها دقایقی بعد از ورود به زمین دروازه وحید شیخ ویسی را برای بار سوم باز کند. پاس منجر به گل را گادوین منشا برای ایسما ارسال کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۴۸    
تا خرداد ماه سال آینده، آمار روستاهای دارای اینترنت پرسرعت استان قزوین به 85 درصد افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۴۸    
مهاجم تازه وارد استقلال موفق شد شد گل سوم این تیم را وارد دروازه پیکان کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۴۸    
بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال و برد شیرینی مقابل پیکان روحیه استقلالی ها را تا حد زیادی بالا برد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۴۷    
طی مراسمی و با حضور پیوندی رئیس سازمان جمعیت هلال احمر کشور ساختمان پایگاه امداد و نجات جاده ای شهر محمدیه شهرستان البرزبه بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۴۲    
محمد ابوتریکه می گوید خواندن نماز قبل از آغاز مسابقات به اوزیل و معزعلی کمک می کند عملکرد بهتری داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۳۳    
مهاجم نیجریه ای اولین بازی خود برای استقلال را به ثمر رساند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۳۱    
یگان حفاظت محیط زیست خمین در حین گشت و کنترل مناطق و زیستگاه ها 2 شکارچی غیر مجاز را با ادوات شکاری پیش از اقدام به شکار دستگیر کردند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۲۹    
با حضور علی لاریجانی پست 230/63 کیلو ولت لجور در شهرستان خنداب افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۲۵    
سفیر ایران در ژاپن با اشاره به دست آوردهای انقلاب اسلامی سیاست خارجی ایران را تعامل سازنده با کشورهای منطقه و جهان بر اساس اصل برابری و احترام متقابل عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۷:۱۶    
مدافع چپ استقلال موفق شد در بدو حضور خود در میدان به جای امیدنورافکن دروازه وحیدشیخ ویسی را باز کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۶:۴۳    
استقلال توانست در نیمه اول با تک گل تبریزی بر پیکان غلبه کند.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۶:۴۲    
مهدی مومنی در محوطه جریمه استقلال سرنگون شد که داور مسابقه اعتقادی به ضربه پنالتی نداشت.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۶:۳۱    
مدافع تیم پرسپولیس در خصوص مسائل مختلف صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۶:۲۹    
به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله مبارک فجر و 22 بهمن جمع زیادی از محکومان دادگاههای عمومی و انقلاب ...
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۶:۲۵    
لیگ آزادگان در هفته بیست و دوم با برگزارری سه مسابقه به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۶:۲۴    
هفته بیست ودوم لیگ آزادگان با صدرنشینی گل گهر به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۱/۱۸ - ۱۶:۰۹    
مهاجم تیم استقلال گل اول را وارد دروازه پیکان کرد.