یکشنبه ۲۶ خردادساعت ۰۳:۱۲Jun 2019 16

خبرهای خبرگزاری کار ایران 7 خرداد 1398 - ilna.ir

 
خبرگزاری کار ایران 7 اسفند 1393 خبرگزاری کار ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری کار ایران 29 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری کار ایران 31 فروردین 1398 خبرگزاری کار ایران 31 اردیبهشت 1398 خبرگزاری کار ایران 1 خرداد 1398 خبرگزاری کار ایران 2 خرداد 1398 خبرگزاری کار ایران 3 خرداد 1398 خبرگزاری کار ایران 4 خرداد 1398 خبرگزاری کار ایران 5 خرداد 1398 خبرگزاری کار ایران 6 خرداد 1398 خبرگزاری کار ایران 7 خرداد 1398 خبرگزاری کار ایران 8 خرداد 1398 خبرگزاری کار ایران 9 خرداد 1398 خبرگزاری کار ایران 10 خرداد 1398 خبرگزاری کار ایران 11 خرداد 1398 خبرگزاری کار ایران 12 خرداد 1398 خبرگزاری کار ایران 13 خرداد 1398 خبرگزاری کار ایران 14 خرداد 1398 خبرگزاری کار ایران 15 خرداد 1398 خبرگزاری کار ایران 16 خرداد 1398 خبرگزاری کار ایران 17 خرداد 1398 خبرگزاری کار ایران 18 خرداد 1398 خبرگزاری کار ایران 19 خرداد 1398 خبرگزاری کار ایران 20 خرداد 1398 خبرگزاری کار ایران 21 خرداد 1398 خبرگزاری کار ایران 22 خرداد 1398 خبرگزاری کار ایران 23 خرداد 1398 خبرگزاری کار ایران 24 خرداد 1398 خبرگزاری کار ایران 25 خرداد 1398 خبرگزاری کار ایران 26 خرداد 1398 
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۹:۲۶    
معاون میراث فرهنگی کشور با انتقاد از وجود ساخت و سازهای ناهمگون در شهر بم و منظر فرهنگی آن گفت: باید نظام ساخت و سازهای خشتی نهادینه شود و کسانی که با بلوک دیوارچینی می کنند، توبیخ شوند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۶:۱۷    
رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه گفت: با افزایش مشارکت مردم در تفکیک زباله و آغاز این طرح در فرهنگ سراهای شهرداری و دفاتر تسهیل گری حدود 30 درصد از تولید روزانه زباله برابر با 150 تن زباله در ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۴:۴۵    
نخستین نشست خبری شورای شهر کاشمر پس از 12 سال برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۸    
مراسم امضای تفاهم نامه همکاری بین وزارت نیرو و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با موضوع توسعه فعالیت های گردشگری در منابع آبی نظیر سدها و آب بندان ها ظهر امروز با حضور وزیر نیرو ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۴    
کوبل داوری هندبال بانوان کشورمان برای قضاوت در مسابقات باشگاههای آسیا دعوت شدند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۳    
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه این منطقه به منظور توسعه روابط ایران با روسیه و کشورهای حاشیه خزر ایجاد شده است اظهار کرد ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۱    
معاون میراث فرهنگی کشور گفت: نباید ساخت وسازی روی کوه صاحب الزمان کرمان انجام شود و با اجرای چنین پروژه ای کاملاً مخالف هستیم.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۸    
مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس با اشاره به کریدور تاسیساتی این منطقه گفت: در صورت سرمایه گذاری در این بخش، ضمن تکمیل زنجیره تولید محصولات پایین دستی پتروشیمی، 15 هزار شغل ایجاد می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۳:۲۸    
Digital Balance از جمله ویژگی های مفید و کاربردی رابط کاربری EMUI گوشی های هواوی است. این ویژگی به کاربر امکان می دهد تا بر میزان استفاده روزانه از گوشی هوشمند و زمانبندی برای هر کدام از نرم افزارها ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۵    
مرد 50 ساله ای به جرم سرقت از 200 حساب بانکی اعتراف کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۰    
مدیرعامل آبفای گیلان از تخفیف صورتحساب مشترکان کم مصرف در ماه های گرم سال 1398 خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۸    
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی تولید کنندگان و صادرکنندگان تجهیزات پزشکی، از عدم توازن در تخصیص ارز برای تولید تجهیزات پزشکی در کشور، انتقاد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۲:۴۵    
بیش از بیست هزار نفر از مردم تهران تا بیست و یکمین روز از ماه مبارک رمضان 1398 به مراکز اهدای خون استان تهران مراجعه کردند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۱:۵۲    
برخورد سواری زانتیا با یک دستگاه تیبا در محور " سنگان – خاش 2 کشته و 3 مجروح برجای گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۱:۳۲    
طی حکمی از سوی حجت اله صیدی، احمد فاضلی به عنوان معاون مالی جدید بانک صادرات ایران منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۹    
اردوی آماده سازی تیم ملی هاکی بانوان در قزوین به مدت یک هفته برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۱:۲۱    
وزیر صنعت،معدن و تجارت با تآکید بر ضرورت کاهش برورکراسی اداری در سال رونق تولید برای حمایت از تولیدکنندگان،گفت: اطاله بررسی پرونده ها قابل توجیه نیست.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۹    
فرمانده انتظامی شهرستان "ساری" از شناسایی و دستگیری سارق زورگیر، حین زوگیری با چاقو از یک شهروند در نیمه های شب در یکی از خیابان های شهر خبر داد
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۵    
مدیرکل دفتر مدیریت خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت بر لزوم بازنگری در بسته خدمات بیمه پایه سلامت به منظور تحت پوشش قرار دادن داروهای ضروری تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۵    
معاون حمل ونقل وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر برنامه ریزی وزارت راه و شهرسازی برای کاهش هزینه های فرودگاهی و ناوبری برای هوانوردی عمومی گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۰:۴۳    
کژوان ضیاء الدینی کتابی پژوهشی را منتشر کرده که مفهوم بند در موسیقی کردهای مُکریان نام دارد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۸    
وزارت نفت از هدایت الله خادمی و ابوالفضل ابوترابی، دو تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به دلیل افترا و نشر اکاذیب شکایت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۳    
وزیر نیرو با تاکید بر اینکه هرگونه توسعه فعالیت های گردشگری در حاشیه سدها منوط به رعایت ملاحظات زیست محیطی است ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۰:۳۱    
رهبر حزب عدالت مردم مالزی بر ضرورت مقابله با اقدامات تحریک آمیز آمریکا تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۱۰:۲۸    
معاون وزیر راه و شهرسازی از آغاز عملیات اجرایی آزادراه منجیل- رودبار خبر داد و گفت: با توجه به اهمیت این آزادراه در کریدور شمال- جنوب و نقش موثر آن در حذف گلوگاه ترافیکی آزادراه قزوین- رشت با اتمام ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۰۹:۵۵    
بارسایی هایی در حالی رویای کسب سه گانه را در سر داشتند که در دو جام ناکام ماندند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۰۹:۳۶    
کریم یاوری گفت: بخشنامه حمایت از رونق تولید سازمان تامین اجتماعی در جهت صیانت از نیروی کار شاغل در بنگاه های اقتصادی، حمایت از کار و تولید، حفظ حیات اقتصادی بنگاه های پایداری تولید ابلاغ شده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۸ - ۰۰:۰۹    
سرمربی تیم فوتبال النصر عربستان گفت: ما فردا با 11 بازیکن بازی می کنیم. تمام بازیکنان را آورده ایم. فصل سختی داشتیم و قهرمان شدیم. برای پیروزی به زمین می رویم
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۳:۳۴    
اغلب این تصور اشتباه وجود دارد که مشکلات مربوط به سلامت استخوان ها در سنین بالا ظاهر می شوند و به همین دلیل کمتر در دوران جوانی مورد توجه قرار می گیرند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۳:۰۶    
وزیران عضو کمیسیون لوایح با واگذاری حق استفاده 12 هزار و 414 مترمربع از پلاک ثبتی در شهرستان قم برای احداث جایگاه سوخت و تاسیسات جانبی و جایگاه سی ان جی وتعمیرگاه خودرو های سبک موافقت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۳:۰۶    
وزارت امور خارجه روسیه به خاطر اظهارات دیپلمات ارشد اسپانیا، سفیر این کشور در مسکو را احضار کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۲:۵۹    
نخست وزیر مستعفی بریتانیا تاکید کرد که کشورش باید با توافق از اتحادیه اروپا خارج شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۲:۳۵    
جلسه مذاکره مدیرعامل باشگاه استقلال با سرمربی ایتالیایی دقایقی قبل در استانبول ترکیه به پایان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۲:۳۴    
وزیران عضو کمیسیون لوایح با فروش دو دستگاه آپارتمان پارک علم و فناوری یزد موافقت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۲:۳۱    
نمایندگان افغانستان برای شرکت در مذاکرات صلح این کشور، به مسکو سفر کردند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۲:۲۹    
معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان فارس گفت: پرونده تخلف یک کارخانه تولید قند در استان به ارزش 213 میلیون ریال به تعزیرات حکومتی ارجاع شد .
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۲:۲۸    
رئیس سازمان میراث فرهنگی گفت: در حوزه آبی کشور ظرفیت های بی نظیری داریم که برخی از آنها مغفول مانده و این ظرفیت ها را می توان با برنامه ریزی های مناسب در خدمت گردشگری قرار داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۲:۲۶    
مراسم گرامی داشت سالروز آزادسازی خرمشهر، با حضور علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۲:۱۷    
آیت الله خامنه ای با صدور احکامی جداگانه امیر سرلشکر سیّد عبدالرّحیم موسوی را با حفظ سمت فرماندهی کل ارتش به عنوان فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) و امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد را به ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۲:۰۷    
در جلسه اصلی کمیسیون لوایح که به ریاست وزیر دادگستری 4 خرداد 1398 برگزار شد پیشنهاد وزارت دادگستری درزمینه اصلاح تبصره (11) قانون بودجه سال 1398 درخصوص پرداخت دیات برعهده بیت المال با توافق اعضا ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۲:۰۰    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: با توجه به بارش های مناسب و همچنین سطح زیرکشت 592 هزار هکتار اراضی دیم و آبی میزان تولید 8 درصد افزایش خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۱:۵۸    
ارتش ترکیه بار دیگر کُرد های شمال عراق را هدف قرار داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۱:۵۵    
معاون استاندار خراسان رضوی گفت: براساس توافق حاصل شده، به زودی، تفاهم ناهم صادرات تخم مرغ به کشور افغانستان با حمایت استانداری به امضا می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۱:۵۱    
سخنگوی مرکز فوریت های پزشکی مازندران از سقوط یک کارگر به داخل چاه در شهرستان ساری خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۱:۵۰    
مدیریت سبز در حقیقت نحوه عملکرد زیست محیطی سازمان ها، ارگان ها و شرکت های دولتی و غیردولتی است به گونه ای که منجر به کاهش مصرف انرژی ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۱:۴۸    
رئیس هلال احمر قوچان از نجات جان جوان 17 ساله از زیر آوار مسکونی در روستای شورچه قوچان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۱:۴۸    
فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی از کشف بیست هزار عدد قرص روانگردان در نوار مرزی درگز خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۱:۴۸    
استاندار خراسان رضوی گفت: حراست به عنوان چشم بینای مدیران در دستگاه های اجرایی باید پیش از وقوع هرگونه تخلفی در ساختار اداری، پیشگیری لازم را انجام دهد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۱:۴۵    
در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی با تأیید وزارتخانه های کشور و علوم، تحقیقات و فناوری و با توجه به حادثه سیل اخیر، سهمیه آزمون سراسری به مناطق سیل زده افزایش پیدا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۱:۴۱    
جلسه هماهنگی پیش از دیدار ذوب آهن - النصر برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۱:۴۰    
با موافقت وزیران عضو کمیسیون لوایح، مجوز لازم جهت فروش یک واحد آپارتمان متعلق به اداره تعزیرات حکومتی شهرستان مریوان استان کردستان صادر شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۱:۳۴    
به گفته رئیس انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور نان، پنیر و دوغ بیشترین مقدار نمک را به سبد غذایی ایرانی ها وارد می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۱:۳۴    
هیئت وزیران با توجه به آغاز عملیات اجرایی پروژه راه آهن شلمچه – بصره به طول تقریبی 35 کیلومتر و پل بزرگ در مسیر آن در روز عید فطر در شلمچه و به منظور تأمین مالی هزینه های اجرایی پروژه مذکور ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۱:۳۳    
باتوجه تصاویر ماهواره ای، زمین های زراعی در سوریه دچار آتش سوزی شده اند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۱:۰۷    
فرآیند انتخاب مربی برای استقلال، تقریباً به همان ترتیبی است که در بقیه فوتبال ایران جریان دارد؛ متکی بر سلیقه های شخصی، تصمیم های خلق الساعه و بدون هیچ پشتوانه علمی مشخص.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۱:۰۶    
عراق دو فرانسوی دیگر را به جرم عضویت در داعش به اعدام محکوم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۱:۰۳    
رییس جمهوری آمریکا افزایش همکاری ژاپن با ایالات متحده در آسیا و سایر نقاط جهان را خواستار شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۰:۳۲    
داماد رییس جمهوری آمریکا برای جلب حمایت کشور های منطقه درباره طرح معروف به معامله قرن، به خاورمیانه سفر می کند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۰:۲۷    
پدیده این فصل لیگ برتر به عنوان نقل و انتقال لیگ راهی فولاد خوزستان شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۰:۱۲    
ویسنته دل بوسکه گفت، نیکولا آنلکا، زمانی که در رئال مادرید بود، حاضر نشده بود به تمرینات بیاید چون بازیکنان در جشن شادی پس از گل او شرکت نمی کردند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۲۰:۰۷    
مدیر منطقه نفتی تربت حیدریه از توزیع بیش از 112میلیون لیتر انواع فرآورده در این منطقه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۹:۵۸    
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان فارس با اشاره به قرار داشتن در آستانه روز قدس، از مردم ولایت مدار فارس برای حضور گسترده در راهپیمایی این روز دعوت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۹:۴۴    
نایب رئیس شورای شهر قزوین گفت: اعضای شورای شهر قزوین این اطمینان را به مردم این شهر می دهد که قاطعانه اجازه نخواهند داد قزوین به زباله دان شهرها و استان های دیگر تبدیل شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۹:۳۸    
وزارت امور خارجه کره جنوبی از آغاز بررسی چگونگی افشای تماس تلفنی میان سران آمریکا و کره جنوبی، خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۹:۳۸    
سرپرست دادسرای جنایی تهران از بازداشت محمد علی نجفی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۹:۳۷    
استاندار کردستان گفت: تمام تلاش ما این است که بهای گندم خریداری شده از کشاورزان به صورت کامل و در کمترین زمان ممکن پرداخت شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۹:۳۵    
مدیرعامل و رئیس هیات مدیره صندوق کارآفرینی امید از استارت اپ های اچاره و اوبار بازدید کردند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۹:۳۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با تلاش رئیس بانک مرکزی قرار است افزایش 20 درصدی سهم بخش مسکن از تسهیلات بانکی را داشته باشیم و می طلبد رسانه ها و صدا وسیما بر روی تصمیمات جدید دستگاه ها برای بازار مسکن ...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۹:۲۹    
رئیس هیئت مدیره صندوق ضمانت توسعه صادرات کشور گفت: تنها راه نجات صنعت ورود به بارار تجاری و توسعه صادرات است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۹:۲۵    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران خواستار راه اندازی شعبه صندوق ضمانت توسعه صادرات در مازندران شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۹:۲۲    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در شرایط فعلی، ریسک تجاری در حوزه صادرات بالا است بنابراین پوشش صندوق ضمانت و خدمات بیمه ای در حوزه صادرات از ضروریات محسوب می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۹:۱۸    
رئیس اتاق بازرگانی مازندران گفت : اگر تولید رونق پیدا کند به زعم آن صادرات و اشتغال نیز حرکتی رو به رشد خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۹:۱۱    
سایپا در فصل هجدهم نسبت به فصل گذشته 3 پله در جدول سقوط داشت.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۹:۰۷    
در دومین جلسه کمیسیون کارگری شورای امنیت کشور که به میزبانی وزارت کشور برگزار شد، به مهم ترین مسائل و مشکلات محیط های کارگری و راهکارهای حل آن ها به ویژه در دو استان قم و مرکزی پرداخته شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۹:۰۱    
اولین نشست مشترک مدیران دیوان محاسبات با حوزه بازرسی و مدیران عامل برخی شرکت های زیرمجموعه شستا برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۸:۵۲    
نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس به خبر انتقال پسماندهای شیمیایی از جنوب کشور به قزوین واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۸:۵۲    
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از ملت ایران خواست در روز قدس با نه قاطع به توطئه شیطانی معامله قرن، شعار کوبنده نابودی رژیم صهیونیستی را سر دهند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۸:۵۲    
مدیر جهاد کشاورزی قزوین گفت: برداشت گل گاو زبان از سطح 24هکتار از مزراع الموت غربی این شهرستان آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۸:۴۹    
دست کم دو شورشی در درگیری با نظامیان هندی در منطقه کشمیر کشته شدند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۸:۴۳    
رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از ظن پلیس به یکی از مظنونان اصلی پرونده قتل میترا استاد خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۸:۴۳    
باشگاه اتلتیکو مادرید تایید کرد که مدافع برزیلی تیم پورتو را جذب کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۸:۳۷    
رییس جمهوری آمریکا به شدت از سیستم های جدید پرتاب جنگنده های مستقر روی ناو های هواپیمابر انتقاد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۸:۳۱    
استاندار گیلان همزمان با سالروز تأسیس سازمان نقشه برداری کشور از بخش های مختلف این مجموعه بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۸:۲۹    
معاون استاندار البرز گفت: مجموعه مسئولان مربوطه در برگزاری هرچه با شکوه تر مراسم ارتحال و همچنین اطلاع رسانی و آگاه سازی نسل جوان نسبت به آرمان های امام خمینی اهتمام ورزند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۸:۲۶    
موسس یکی از کمپ های ترک اعتیاد شهرستان آبیک با احداث کارگاهی، درصدد است نسبت به ایجاد اشتغال بهبودیافتگان از اعتیاد گام موثری بردارد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۸:۱۳    
صبح امروز یک کارگر ساختمانی در دزفول بر اثر سقوط از داربست از ناحیه کمر مصدوم شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۸:۱۳    
فرمانده انتظامی اهواز از سرقت مسلحانه در یکی از شعب بانک ها در این شهر خبرداد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۸:۰۷    
بازیکن سابق پرسپولیس در مورد تقابل با سپاهان در جام حذفی صحبت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۸:۰۵    
وضعیت حضور هواداران دو تیم سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران در بازی نیمه نهایی جام حذفی مشخص شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۸:۰۵    
با حکم حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی اعضای شورای اکران آثار سینمایی در سال 98 معرفی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۷:۵۴    
مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: از سوی پایگاه های خدمات اجتماعی استان قزوین به 18 هزار و 165 نفر خدمت مددکاری، روانشناسی، بهداشتی درمانی، حقوقی و آموزشی در مناطق حاشیه وآسیب خیز ارائه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۷:۵۳    
استاندار فارس با تاکید بر اهمیت بهره مندی از نظرات مشورتی در آموزش و پرورش، افزود: در نظر گرفتن شورای آموزش و پرورش از سوی قانون گذار به این معناست که آموزش و پرورش نیازمند استفاده از خرد جمعی است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۷:۴۶    
رئیس اداره بهزیستی شهرستان آبیک از صدور موافقت اصولی دو کمپ جدید ترک اعتیاد در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۷:۴۴    
معاون بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت استان فارس گفت: پرونده تخلف یک کارخانه تولید قند در استان به ارزش 213 میلیون ریال به تعزیرات حکومتی ارجاع شد .
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۷:۴۳    
توافق نهایی مسئولان باشگاه استقلال تهران با گزینه جدید هدایت این تیم حاصل شده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۷:۴۲    
سرمربی سپاهان در مورد تقابل با پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی صحبت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۷:۳۳    
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: شأن و جایگاه دانشگاه افسری بسیار بالا و دارای اهمیت است و اگر همه دانشکده ها به طور متوازن جلو بروند، خروجی آن افسرانی هستند که برای ارتش افتخارآفرین خواهند بود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۷ - ۱۷:۲۹    
فابیو کوالیارلا با 26 گل زده به عنوان آقای گل سری آ معرفی شد و به کفش طلایی می رسد در حالیکه کریستیانو رونالدو با 21 گل زده تماشاگر موفقیت اوست.