شنبه ۰۳ اسفندساعت ۰۴:۰۶Feb 2020 22

خبرهای خبرگزاری کار ایران 3 بهمن 1398 - ilna.ir

 
خبرگزاری کار ایران 7 اسفند 1393 خبرگزاری کار ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری کار ایران 29 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری کار ایران 31 فروردین 1398 خبرگزاری کار ایران 31 اردیبهشت 1398 خبرگزاری کار ایران 31 خرداد 1398 خبرگزاری کار ایران 31 تیر 1398 خبرگزاری کار ایران 31 مرداد 1398 خبرگزاری کار ایران 31 شهریور 1398 خبرگزاری کار ایران 30 آبان 1398 خبرگزاری کار ایران 30 آذر 1398 خبرگزاری کار ایران 30 دی 1398 خبرگزاری کار ایران 1 بهمن 1398 خبرگزاری کار ایران 2 بهمن 1398 خبرگزاری کار ایران 3 بهمن 1398 خبرگزاری کار ایران 4 بهمن 1398 خبرگزاری کار ایران 5 بهمن 1398 خبرگزاری کار ایران 6 بهمن 1398 خبرگزاری کار ایران 7 بهمن 1398 خبرگزاری کار ایران 8 بهمن 1398 خبرگزاری کار ایران 9 بهمن 1398 خبرگزاری کار ایران 10 بهمن 1398 خبرگزاری کار ایران 11 بهمن 1398 خبرگزاری کار ایران 12 بهمن 1398 خبرگزاری کار ایران 13 بهمن 1398 خبرگزاری کار ایران 14 بهمن 1398 خبرگزاری کار ایران 15 بهمن 1398 خبرگزاری کار ایران 16 بهمن 1398 خبرگزاری کار ایران 17 بهمن 1398 خبرگزاری کار ایران 18 بهمن 1398 خبرگزاری کار ایران 19 بهمن 1398 خبرگزاری کار ایران 20 بهمن 1398 خبرگزاری کار ایران 21 بهمن 1398 خبرگزاری کار ایران 22 بهمن 1398 خبرگزاری کار ایران 23 بهمن 1398 خبرگزاری کار ایران 24 بهمن 1398 خبرگزاری کار ایران 25 بهمن 1398 خبرگزاری کار ایران 26 بهمن 1398 خبرگزاری کار ایران 27 بهمن 1398 خبرگزاری کار ایران 28 بهمن 1398 خبرگزاری کار ایران 29 بهمن 1398 خبرگزاری کار ایران 30 بهمن 1398 
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۲۰:۲۱    
سرویس نشان پرداخت این امکان را برای شما فراهم می سازد تا تمام پرداخت های خود را به سادگی و سهولت انجام دهید. از پرداخت هزینه تاکسی تا پرداخت انواع قبوض و خریدهای منزل را با نشان پرداخت انجام دهید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۷:۵۳    
فرشاد مقیمی از رئیس کل بانک مرکزی برای حمایت از صنعت پیشرو کشور و سرعت بخشیدن به فرآیند پرداخت تسهیلات 2500 هزار میلیاردی به ایران خودرو قدردانی کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۲:۴۷    
رئیس کل دادگستری استان زنجان با اشاره به بازداشت شهردار زنجان، نایب رئیس شورا، شهردار منطقه 3 و چند نفر دیگر در این زمینه گفت: اتهام بازداشتی های پرونده شهرداری زنجان دریافت رشوه و اختلاس است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۲:۳۹    
مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان شرقی گفت: در حال حاضر تعداد 251 کتابخانه در این کانون ها با 15 هزار صندلی فعال است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۲:۳۰    
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری زنجان ، گفت: در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان زنجان 757 شعبه اخذ رای ایجاد می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۲:۰۷    
فرمانده انتظامی مراغه از دستگیری هفت سارق حرفه ای اماکن خصوصی و قطعات داخلی خودرو در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۲    
علی شیرکانی، مدیرعامل صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر از پرداخت دو ماه حقوق به مستمری بگیران عضو صندوق که در حادثه سیل سیستان و بلوچستان آسیب دیده اند، خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۳:۵۲    
معاون اجتماعی فاتب با اشاره به اینکه فضای امن در حوزه اقتصاد، مولودی به نام "رونق تولید" که شعار سال جاری نیز هست، دارد معتقد است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۷    
نفرات راه یافته به دیدار فینال چهلمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی مشخص شدند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۴    
کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از وزیر علوم، تحقیقات و فناوری جهت ارائه گزارش درخصوص مسائل فرهنگی-سیاسی دانشگاه ها دعوت کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۲:۴۳    
90 امدادگر و نجاتگر استان فارس از روز گذشته تاکنون؛ در خدمت به هموطنان محصور در سیل و آب گرفتگی و برف و کولاک خود در پنج شهرستان ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۲:۰۶    
رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری کلاهبرداری که در بازار مبل به بهانه عرضه مبل ارزان قیمت 7 میلیارد ریال از 40 شهروند کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۱:۴۱    
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۱:۳۱    
حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش ایران در سفر به سوریه با رئیس مجلس سوریه دیدار کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۰    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به استان سیل زده سیستان و بلوچستان گفت: سیستان و بلوچستان باید به عنوان یک موضوع ملی در فضای جشنواره ها مورد توجه قرار گیرد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۱:۰۸    
رییس مرکز توسعه فناوری و صنایع پیشرفته وزارت صمت، گفت: با انقلاب چهارم صنعتی، 65 درصد از مشاغل دچار تحول می شوند و از امروز باید برای تربیت نیروی شاغل در آن زمان برنامه ریزی کنیم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۰:۱۹    
بر اساس آمارهای اتحادیه حمل ونقل بین المللی هوایی، ثبت پروازها به سمت منطقه آسیایی 8 درصد کاهش وجود داشت اما مسافرت ها به دیگر نقاط تأثیر بسیار کمتری داشته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۱۰:۱۸    
شب گذشته و پس از جلسه شورای عالی قوه قضائیه در یزد، تعدادی از مراجعه کنندگان به دادگستری این استان، پرونده های خود را با رییس قوه قضائیه در میان گذاشتند و رییسی دستورات لازم را برای بررسی مشکلات ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۰۹:۳۱    
پیشکسوت استقلال نسبت به انتخاب سرپرست این تیم انتقاداتی دارد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۰۰:۴۰    
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: به 104 نفر و 35 خودرو گرفتار شده در برف و کولاک شهرستان اندیکا امدادرسانی شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۴ - ۰۰:۴۰    
رییس فوریت های پزشکی اورژانس 115 شوش گفت: انفجار مین در غرب کرخه شوش در شمال خوزستان باعث کشته شدن پدر یک خانواده و زخمی شدن سه عضو دیگر شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۳:۱۸    
در حالی که هنوز یک سال و اندی از مهلت این دوره از ریاست آیان بر فدراسیون جهانی وزنه برداری باقی مانده است، آتش زیر خاکستر از شکست سخت انتخاباتی که سال 96 بر منتقدان آیان تحمیل شد ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۳:۱۶    
آویسا از 13 بازی فقط یک برد را ثبت کرده و در رده یازدهم قرار دارد. وچان کردستان تیم دوم جدول رده بندی هم در این هفته میهمان ملوان خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۳:۱۵    
تیم السیلیه در حضور مهاجم ایرانی تیمش در مصاف با الاهلی نتیجه را واگذار کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۳:۱۳    
تیم های ملی هندبال ایران و کره جنوبی در سومین مسابقه خود در دور دوم رقابت های قهرمانی آسیا از ساعت 18:30 مقابل هم قرار گرفتند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۳:۱۲    
تیم فوتبال ترابزون اسپور ترکیه در دیدار برگشت جام حذفی ترکیه در دیدار مقابل دنیزلی اسپور در ضربات پنالتی به پیروزی رسید و به مرحله بعد صعود کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۳:۱۱    
کاروان شهرخودرو برای رقابت با الرفاع بحرین، مشهد را ترک کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۳:۰۸    
تیم داوری دیدار دو تیم استقلال ایران و الکویت کویت مشخص شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۳:۰۰    
لیگ ملی بسکتبال آمریکا (NBA) این هفته به پاریس می رود تا بازی سالانه خود در اروپا را برگزار کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۲:۲۰    
وزارت خزانه داری آمریکا امروز -پنجشنبه- چند شخص حقیقی و حقوقی را به دلیل ارتباط با صنایع پتروشیمی ایران تحریم کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۱:۵۲    
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ بارش برف و کولاک در محور های شهرستان شمیرانات (لواسانات) و همچنین آزادراه پردیس و محور قدیم تهران - جاجرود باعث ترافیک نیمه سنگین شده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۱:۲۰    
منابع خبری از حمله جنگنده های ائتلاف متجاوز سعودی به شهر نهم واقع در شمال شرق پایتخت یمن خبر دادند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۱:۱۲    
روابط عمومی شورای نگهبان اعلام کرد: از مسئولان، فعالان سیاسی و رسانه ها می خواهیم درباره نتایج بررسی صلاحیت داوطلبان از گمانه زنی های غیر مستند خودداری کنند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۱:۰۷    
دلار آمریکا امروز در بازار استانبول با قیمت 5,9290 لیر و یورو نیز به بهای 6,5710 لیر ترکیه فروخته شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۱:۰۵    
سفیر ایران در پاریس تاکید کرد که آنانی که در تشدید سیاست فشار حداکثری واشنگتن، ایران را تحت فشار قرار می دهند، در جهت ترویج یکجانبه گرایی و هرج و مرج در منطقه حرکت می کنند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۱:۰۲    
در ظاهر، میکل آرتتا شروع خوبی در آرسنال نداشته است. تساوی دو بر دو در خانه چلسی به این معناست که او در شش بازی در لیگ برتر، تنها یک پیروزی کسب کرده است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۱:۰۱    
مدیر جهاد کشاورزی تربت جام گفت: با توجه به اطلاعیه واخطاریه هواشناسی براساس پیش بینی ها و تحلیل آخرین نقشه ها و مدل های هواشناسی که از بعدازظهر امروز پنجشنبه 3 بهمن ماه برحجم و میزان بارش ها در سطح ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۰:۵۳    
شرکت هواپیمایی هما در اطلاعیه ای پرواز سوم بهمن ماه خرم آباد به مقصد تهران را باطل کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۰:۰۶    
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل، ترامپ را ابوبکر البغدادی داعش خواند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۰:۰۲    
آمریکا بنا دارد به بولیوی سفیر بفرستد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۰:۰۱    
بازیکنان تاتنهام از تمرینات ژوزه مورینیو ناراضی هستند. تاتنهام در لیگ برتر روند خوبی ندارد و اخیراً به لیورپول و ساوتهمپتون باخته و برابر نوریچ و واتفورد هم متوقف شده است ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۰:۰۰    
زمان دیدار دو تیم استقلال ایران و الکویت کویت اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۰:۰۰    
سرمربی شهرخودرو خراسان در خصوص خبر غیرمترقبه بازی این تیم در پلی آف آسیا گفت: از ظهر که به ما گفته شده قرار است دوباره در آسیا بازی کنیم ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۲۰:۰۰    
کنفدراسیون فوتبال آسیا بیانیه خود را اصلاح کرد و رسما میزبانی باشگاه های ایرانی در دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را تایید کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۹:۵۹    
تیم فوتبال السیلیه در هفته سیزدهم لیگ ستارگان قطر مقابل الاهلی شکست خورد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۹:۵۹    
وزیر راه و شهرسازی گفت: ترکمنستان در حال اتصال خط عریض راه آهن و تکمیل خط نرمال است و مشکلات پیشین به دلیل بدهی ها و معوقات تقریبا حل شده و به صفر رسیده و این موضوع در تاریخ روابط دو کشور بی سابقه ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۹:۵۵    
پتروشیمی غدیر در دی ماه 98 به فروش 163 میلیارد تومانی رسید که نسبت به ماه قبل 75 درصد و نسبت به میانگین فروش ماهانه شرکت 132 درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۹:۴۶    
پیرلوییجی کولینا همین را گفت. ماسیمو بوساکا همین را گفت. روبرتو روزتی همین را گفت. مخالفت کردن با داور در درون زمین باید متوقف شود ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۹:۳۲    
سخنگوی وزارت امور خارجه به تهدید به ترور فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران از سوی برایان هوک واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۹:۳۲    
ایالات متحده آمریکا در پی شیوع ویروس کرونا از شهروندان خود خواست تا از سفر به چین تجدیدنظر کنند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۹:۲۴    
داوران سه بخش مستند، فیلم کوتاه و نگاه نو در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر معرفی شدند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۹:۲۲    
درحالی که در بیانیه کنفدراسیون فوتبال آسیا نشانی از تضمین به باشگاه های ایرانی برای بازی در ایران در دور برگشت لیگ قهرمانان آسیا نیست اما در نامه ای که به باشگاه ها ارسال شده این تضمین آمده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۹:۲۱    
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور در سفر به استان کرمان از مناطق سیل زده استان بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۹:۱۲    
استاندار کرمانشاه مهمترین معضل استان را بیکاری عنوان کرد و گفت: برای برطرف کردن معضل بیکاری باید همه مدیران دست به کار شوند ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۹:۰۷    
شرکت توزیع نیروی برق استان تهران از مردم درخواست کرد برای کاهش 20 درصدی مصرف برق و گاز همکاری کنند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۹:۰۶    
رئیس جمهوری ایالات متحده گفت که رؤسای جمهور پیش از او نیز کمک مالی به چندین کشور را بلوکه کرده بودند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۹:۰۱    
مایک تایسون از دعوایی که یک بار در زندان داشته صحبت کرده است. در سال 1991 که تایسون در اوج دوران ورزشی خود بود به اتهام تعرض بازداشت شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۸:۵۵    
وزیر راه و شهرسازی از گمرک اینچه برون گلستان بازدید کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۸:۵۲    
عضو فراکسیون امید مجلس اظهارات خود درباره شورای نگهبان را پس گرفت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۸:۴۸    
مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید سرگرد پاسدار عبدالحسین مجدمی مقدم فرمانده حوزه بسیج دارخوین با حضور گسترده مردم و همچنین جمعی از مسئولین استانی در شادگان برگزار گردید.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۸:۴۵    
ملکه بریتانیا قانون برگزیت را که پیشتر به تایید پارلمان این کشور رسیده بود امضا کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۸:۴۴    
مدیرروابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: علیرضا بیرانوند 2 پیشنهاد جدی دارد که یکی از تیم های خواهان رسما به باشگاه ایمیل زده و اگر تصمیم به جدایی بگیرد کاری از دست باشگاه ساخته نیست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۸:۴۴    
تمرین امروز (پنج شنبه، سوم بهمن ماه) تراکتور از ساعت 12 آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۸:۳۶    
هافبک سابق ماشین سازی با حضور در گل گهر سیرجان اکنون هدف بزرگی را دنبال می کند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۸:۳۵    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با بیان اینکه رعایت اصل بی طرفی و اجرای دقیق مر قانون همواره مورد تاکید استاندار البرز است، گفت: براساس اسناد بالادستی و قوانین ابلاغی ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۸:۲۹    
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور نوشت: اخبار حضور روحانی در کاخ سعدآباد، فیک نیوز است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۸:۲۸    
استاندار البرز گفت: باید برای پویایی جمعیت بانوان و ارتقا وضعیت آنها در ابعاد ملی برنامه ریزی شده و نسخه بومی آن در استان اجرایی شود ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۸:۲۸    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: افزایش سطح زیر کشت گلخانه های استان به سطح 300 هکتار از جمله افق های بلند مدت این سازمان است و قطعا قادر خواهیم بود با کمک استاندار و دستگاه های مرتبط و ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۸:۱۸    
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از شهروندان خواست تا در برف روبی معابر فرعی با نیروهای مدیریت شهری همراهی و همکاری داشته باشند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۸:۱۴    
رئیس جمهوری روسیه پیشنهاد برگزاری نشستی را میان روسیه، چین، آمریکا، فرانسه و بریتانیا را در سال 2020 برای بررسی مسائل جهان مطرح کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۸:۱۳    
رئیس سازمان صمت استان کرمانشاه گفت: 40 درصد از صادرات کشور به عراق از مرزهای استان می گذرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۸:۰۲    
یک رسانه عراقی مدعی شد که باشگاه اسپانیول به دنبال جذب هافبک عراقی پرسپولیس است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۸:۰۲    
شاگردان جواد نکونام برابر شهرداری بندر ماهشهرحریف لیگ دویی خود با نتیجه چهار بر دو پیروز شدند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۸:۰۰    
اوله گونار سولشر، مربی منچستر یونایتد به سراغ یک روان شناس ورزشی می رود تا دریابد که چرا تیمش مقابل تیم های کوچک تر دچار مشکل می شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۷:۵۲    
شرکت هواپیمایی هما علت تاخیر پرواز مشهد - تهران را اعلام کرد و از پرداخت خسارت به مسافران خبرداد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۷:۴۰    
وزیر انرژی عربستان از احتمال کاهش تولید نفت پس از نشست کشورهای عضو اوپک پلاس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۷:۳۷    
رئیس سازمان زندان ها در ادامه سفر به استان یزد در کانون اصلاح و تربیت حضور یافت و با مددجویان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۷:۳۶    
سرمربی و مربیان جدید پرسپولیس امروز پنج شنبه همراه مدیر امور ورزشی باشگاه در محل هیات فوتبال حضور پیدا کردند و قرارداد خود را به ثبت رساندند .
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۷:۳۵    
سیامک نعمتی که بعد از آسیب دیدگی در آخرین بازی نیم فصل هنوز تمرینات خود را به صورت اختصاصی دنبال می کند به بازی با تراکتورسازی نمی رسد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۷:۳۲    
رئیس سازمان زندان ها در دومین روز سفر به استان یزد با حضور در زندان مرکزی یزد با مددجویان این مرکز دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۷:۱۹    
اداره فرهنگ و گردشگری شهرداری پکن اعلام کرد که مراسم های بزرگ در این شهر، از جمله جشن سال نو چینی لغو خواهند شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۷:۱۳    
دبیر سندیکای تولیدکنندگان لوله و پروفیل ایران تاکید کرد که تولیدکنندگان همواره نگران مسائل مالیاتی هستند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۷:۱۲    
سرمربی استقلال مطالب تندی علیه مدیریت باشگاه مطرح کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۷:۰۴    
نخست وزیر بریتانیا گفت که این کشور از خط پایان برگزیت عبور کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۶:۵۹    
وزیر بهداشت تاکید کرد که مباحث مطرح شده درباره سلامت شیر، بی جهت، عبث و غیرکارشناسی بود و هیچ مشکلی با فرآورده های لبنی نداریم.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۶:۵۷    
مدیرعامل باشگاه نفت مسجد سلیمان به اظهارنظر سنگربان سابق این تیم واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۶:۴۲    
نخست وزیر یونان خواستار لغو توافق دریایی میان ترکیه و لیبی شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۶:۴۰    
مهاجم عمانی مورد نظر سپاهان با قرارداد یک و نیم ساله به این تیم پیوست.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۶:۳۵    
رییس جمهوری از حجت الاسلام والمسلمین شهیدی عیادت کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۶:۳۰    
با توجه به پایان دوره دو ساله ریاست گروه علوم پایه و براساس توصیه مشورتی شورای گروه علوم پایه فرهنگستان علوم، طی حکمی از سوی رضا داوری اردکانی رئیس فرهنگستان علوم ...
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۶:۲۶    
شاگردان سرآسیایی تمرینات خود را پیگیری کردند.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۶:۱۲    
نخستین بازارچه موقت صنایع دستی و کارآفرینی در شهرستان دشت آزادگان افتتاح شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۶:۰۶    
رئیس جمهوری فرانسه اعلام کرد که کشورش متعهد به مبارزه با نفرت و تعصبی است که به یهودستیزی گسترده در این کشور انجامیده است.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۵:۵۷    
نمایندگان 21 کشور در سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر حضور خواهند داشت.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۵:۴۹    
اسامی آثار جدیدی که در بخش های مسابقه تئاتر ایران، غیررقابتی، نمایش های خیابانی، دیگرگونه های اجرایی و رادیو تئاتر سی و هشتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر حضوردارند، اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۵:۴۸    
امارات متحده مسافرانی را که با پرواز مستقیم از چین به این کشور می آیند مورد بررسی و آزمایش قرار خواهد داد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۵:۳۳    
بخش دوم جلسه دادگاه بررسی استرداد بنیانگذار وبسایت افشاگر ویکیلیکس، بناست در ماه مه برگزار شود.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۵:۳۱    
دادستان انتظامی قضات پرونده فروش کارخانه ماشین سازی تبریز را مایه ننگ برای کشور در حوزه واگذاری ها عنوان کرد.
  ۱۳۹۸/۱۱/۰۳ - ۱۵:۳۱    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از کشف 692 تن مواد مخدر در سال جاری خبرداد.