چهارشنبه ۲۰ فروردینساعت ۲۲:۳۲Apr 2020 8

خبرهای خبرگزاری کار ایران 4 فروردین 1399 - ilna.ir

 
خبرگزاری کار ایران 7 اسفند 1393 خبرگزاری کار ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری کار ایران 29 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری کار ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری کار ایران 1 فروردین 1399 خبرگزاری کار ایران 2 فروردین 1399 خبرگزاری کار ایران 3 فروردین 1399 خبرگزاری کار ایران 4 فروردین 1399 خبرگزاری کار ایران 5 فروردین 1399 خبرگزاری کار ایران 6 فروردین 1399 خبرگزاری کار ایران 7 فروردین 1399 خبرگزاری کار ایران 8 فروردین 1399 خبرگزاری کار ایران 9 فروردین 1399 خبرگزاری کار ایران 10 فروردین 1399 خبرگزاری کار ایران 11 فروردین 1399 خبرگزاری کار ایران 12 فروردین 1399 خبرگزاری کار ایران 13 فروردین 1399 خبرگزاری کار ایران 14 فروردین 1399 خبرگزاری کار ایران 15 فروردین 1399 خبرگزاری کار ایران 16 فروردین 1399 خبرگزاری کار ایران 17 فروردین 1399 خبرگزاری کار ایران 18 فروردین 1399 خبرگزاری کار ایران 19 فروردین 1399 خبرگزاری کار ایران 20 فروردین 1399 
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ - ۰۴:۵۱    
دانشگاه جان هاپکینز اعلام کرد که شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان از مرز 460 هزار نفر گذشت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۱:۴۷    
مدیر ثبت میراث فرهنگی خراسان رضوی گفت: در سال گذشته تعداد 87 اثر میراث فرهنگی استان در فهرست آثار ملی ثبت شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۲۱:۰۹    
رئیس سازمان نظام پزشکی کشور به رئیس جمهور توصیه کرد که براساس بررسی های علمی و نظر اساتید پزشکی، اپیدمیولوژی و مراجع بین المللی استراتژی هایش را اتخاذ کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۸:۴۱    
سخنگوی سازمان اورژانس کشور از 14مورد فوت و یک نفر مفقودی در جریان سیلاب های اخیر در سطح کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ - ۱۷:۱۸    
پروفسور عباسقلی دانشور، نخستین چهره ماندگار جراحی عمومی و قلب کشور؛ ملقب به پدر جراحی نوین قلب ایران ساعاتی پیش پس از یک دوره طولانی بیماری، چشم از جهان فروبست.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۹:۰۴    
برخی گیاهان دارویی سبب پایین آمدن قند خون می شوند البته نباید جایگزین دارو های ضددیابت یا انسولین در بیماران دیابتی شوند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۸:۰۸    
متخصصان طب سنتی معتقدند یکی از راه های پیشگیری از بیماری های فصل بهار رعایت رژیم های پاکسازی است که برای سبک شدن بدن و کبد مفید است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۸:۰۲    
نوشیدن آب کافی برای سلامت کامل بدن انسان ضروری است.70 درصد از وزن بدن ما را آب تشکیل می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۷:۴۳    
جانشین ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا با اشاره به مسدود شدن ورودی های یزد از استقرار 40 تیم ایست و بازرسی و غربالگری در ورودی های شهر های استان یزد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۴۵    
گروه صنعتی ایران خودرو برای سال 99، تولید و عرضه 600 هزار دستگاه انواع خودروی سواری و وانت را در دستور کار قرار داده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۶:۳۹    
وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، در مقابله با ویروس کرونا، از بستر شبکه امن ایرانسل برای دورکاری استفاده می کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۵:۰۴    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس اظهار داشت: تاکنون 1205 نفر با علائم عفونت های حاد تنفسی و مشکوک به کرونا مراجعه سرپایی به بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۱۴    
وزیر راه و شهرسازی از مسدود شدن 130 راه روستایی در پی وقوع سیل خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۰۴    
عضو شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم توجه به راهکارهای پبشنهادی فرماندهی ستاد مدیریت کرونا در تهران تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۴:۰۲    
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس از سرمایه گذاری گسترده و فراهم آوردن زیرساخت ها برای جهش تولید در سال پیش رو خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۵۹    
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان گفت: سازمان تبلیغات اسلامی از افرادی که به نام دین با سخنان خود اذهان عمومی را نسبت به دین مخدوش می کنند شکایت خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۱۱    
در راستای اجرای پویش در خانه بمانیم و تمرکز سایپا به خدمت رسانی ویژه در این شرایط، استقبال مشتریان گروه سایپا از خدمات در محل امداد خودرو به صورت چشمگیری افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۰۷    
هفت هزار خانوار نیازمند مانند کارگران روزمزد و دستفروشان را شناسایی کردیم که به مدت سه ماه تحت پوشش کمیته امداد خواهند بود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۳:۰۵    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس از کشف 20 هزار لیتر گازوئیل که در یک مرغداری احتکار شده بود خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۵۸    
دادستان گیلان گفت: روحانی مدعی طب اسلامی با هماهنگی انجام شده با دادستان ویژه روحانیت تحت تعقیب قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۴۹    
مدیر کل هواشناسی گیلان اعلام کرد : 10 ایستگاه باران سنجی سنتی در گیلان امسال به روز و خودکار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۴۶    
معاون اول رئیس جمهوری در گفت وگوی تلفنی با استاندار گیلان، در جریان آخرین اقدامات صورت گرفته برای مبارزه با بیماری کرونا در استان قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۴۳    
رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت وگوی تلفنی با استاندار گیلان، در جریان آخرین اقدامات صورت گرفته برای مبارزه با بیماری کرونا در استان قرار گرفت و بر پیگیری برخی اقدامات و نیاز ها در سطح ملی تأکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۲۵    
دومین محموله کمک های خیرخواهانه علی کریمی به استان گیلان جهت مقابله با ویروس کرونا به این استان رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۲۳    
پیشکسوت استقلال در خصوص شرایط این باشگاه به صحبت پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۱۱    
رئیس شورای شهر تبریز گفت: مشارکت مردم در خانه نشینی و فعالیت های خودجوش در حوزه ضدعفونی معابر، تنها راه ریشه کنی بیماری کرونا در شهر است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۲:۰۴    
شهردار تبریز گفت: با توجه به تشدید شیوع ویروس کرونا در تبریز و در راستای حفظ سلامت شهروندان عزیز و کارکنان خدوم شهرداری ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۱:۵۸    
نایب رییس اول اتحادیه طلا و جواهر تهران با تاکید بر لزوم اجرای مصوبات ستاد کرونا برای مقابله با این بیماری، از تعطیلی همه واحدهای صنف طلا و جواهر و طلافروش تا 15 فروردین خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۱:۵۱    
بر اساس احکام جداگانه ای از سوی احمد حسین زادگان، مقام عالی دولت در مازندران، بازرسین ویژه استاندار در شهرستانهای استان برای نظارت بر عملکرد ستاد مقابله با کرونا در سراسر استان منصوب شدند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۱:۴۶    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: شمار کرونایی های آذربایجان شرقی با 70 نفر افزایش در 24 ساعت گذشته به 937 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۱:۳۱    
آمار تفکیکی کرونایی در استان کهگیلویه و بویراحمد نشان از این دارد تنها شهرستان های بهمئی و لنده در این استان تاکنون توانسته اند در برابر این ویروس مقاومت کرده و دروازه های آنها هنوز به تسخیر " کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۱:۲۷    
دیپلمات فرانسوی به تحریم های علیه ایران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۱:۰۸    
فرمانده انتظامی بندرعباس از دستگیری 349 متهم طی 48 ساعت گذشته خبر داد و گفت: میانگین سنی افراد دستگیر شده 20 تا 35 سال است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۵۹    
دبیر کل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی بندرعباس از وصول و توزیع اقلام بهداشتی و کمکی در مبحث مقابله با بیماری کرونا برای مراکز درمانی و بیمارستانی با کمک فعالان اقتصادی و پیگیری این اتاق خبر ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۱۰:۴۷    
معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: برخی از مناطق روستایی استان قزوین در خطر ابتلا به کرونا قرار دارند که باید مورد توجه بیشتری قرار گیرند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۹:۳۸    
مرتضی سلیمی رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر گفت: در مناطق درگیر سیل به 61 شهر و روستا، 9 محور کوهستانی و 9757 نفر امداد رسانی صورت گرفته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۸:۰۴    
سی و چهار روز پس از شیوع کرونا در کشور، 24811 نفر به این بیماری مبتلا شده اند که از این تعداد 1934 نفر فوت شده و 8931 نفر بهبود یافته اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۰:۴۷    
سخنگوی شورای شهر تهران از ارائه پیشنهادات شورای شهر تهران به هیات دولت به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا خبر داد و گفت: امشب (دوشنبه 4 فروردین ماه) با همفکری اعضاء شورا ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ - ۰۰:۴۷    
سردار رمضان شریف در واکنش به برخی انتقادات پیرامون تشییع عمومی مرحوم سردار حسین اسداللهی با تاکید بر اینکه سپاه خود را ملزم به رعایت تمهیدات و تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا دانسته و می داند ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۳:۵۶    
سیده عزت خاموشی، مادر شهید محمدرضا لولاچیان و همسر حاج محمود لولاچیان روزگذشته در یکی از بیمارستان های تهران به دلیل کرونا درگذشت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۳:۵۶    
رژیم صهیونیستی درخواست تعویق زمان آغاز حبس رئیس جنبش اسلامی در فلسطین اشغالی 1948 را نپذیرفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۳:۴۴    
رئیس پنتاگون شامگاه دوشنبه گفت که 133 پرسنل نظامی به کووید-19 مبتلا شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۳:۴۲    
فرماندار شهرستان شادگان از تعطیلی واحدهای صنفی غیر ضروری در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۳:۳۰    
مقام های سلامت فرانسه شامگاه دوشنبه از 186 قربانی جدید در این کشور در پی ابتلا به ویروس کرونا خبر دادند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۳:۲۴    
رقابت بیش از 2500 شهروند تهرانی در لیگ نوروزی ورزش های الکترونیکی آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۳:۱۰    
شمار مبتلایان به ویروس کرونا در ایتالیا به بیش از 63 هزار نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۳:۰۸    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان با اشاره به آبگیری کامل مخزن سد میناب در پی بارندگی اخیر از ورودی چهار هزار متر مکعب آب در ثانیه به سد میناب خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۳:۰۸    
سرپرست پایگاه دریابانی میناب از کشف 30 هزار لیتر گازوئیل قاچاق در آب های داخلی خلیج فارس خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۲:۵۲    
جانشین ستاد کرونا در دانشگاه علوم پزشکی یاسوج منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۲:۵۲    
مهندس مختار سلحشور، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان با اشاره به وقوع بارندگی های شدید در 24ساعت گذشته و طغیان رودخانه های فصلی در استان گفت: با سیلابی شدن حوضه های آبریز سد استقلال ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۲:۵۲    
شهردار میناب از ورود گرازها به شهر در پی باز شدن دریچه سد استقلال و مصدومیت یک شهروند در این حادثه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۲:۴۵    
سخنگوی وزارت امور خارجه، درگذشت یکی از روزنامه نگاران باشابقه کشور را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۲:۴۵    
شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا از مرز 41 هزار نفر گذشت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۲:۴۰    
محمدجواد ظریف و لوئیجی دی مایو وزیران امور خارجه ایران و ایتالیا عصر دوشنبه (4 فروردین) به صورت تلفنی در خصوص شیوع کرونا در دو کشور گفت وگو کردند و از جانباختن اتباع ایرانی و ایتالیایی بر اثر این ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۲:۴۰    
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان اجرای طرح الکترونیکی کردن و هوشمندسازی تردد کامیون ها در بندر شهید رجایی با هدف توزیع عادلانه بار را یکی از مهمترین دستاوردهای سال گذشته و تقویت حمل و نقل به منظور ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۲:۳۸    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه از توقف ساخت و ساز غیر مجاز بوستان شرقی شهرستان کرمانشاه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۲:۳۶    
معاون خدمات شهری شهرداری بندرعباس گفت: با توجه به کنترل ورودی های شهر، عدم حضور مسافرین نوروزی و رعایت شایسته و مثال زدنی شهروندان بندرعباسی در مسئله کنترل بیماری کرونا ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۲:۳۶    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: تاکنون 200 نفر در ایلام به ویروس کرونا مبتلا شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۲:۳۵    
فرماندار تایباد گفت: بارش شدید باران از عصر امروز در این شهرستان آغاز شده و تاکنون به 21 میلیمتر رسیده و تا فردا ساعت 9 صبح ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۲:۳۳    
مدافع راست پرسپولیس در چالش این روزهای بازیکنان ایرانی شرکت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۲:۱۷    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: تعداد کرونا مثبت در هرمزگان به 150 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۲:۱۶    
108 نفر از پرسنل اورژانس 115 زاهدان در 54 پایگاه شهری و جاده ای به حالت آماده باش هستند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۲:۱۵    
فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران از اجرای طرح بسیج ملی همگانی در برابر بیماری کووید 19 ( کرونا) با مشارکت مردم و نظام سلامت و بسیج و سپاه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۲:۱۵    
کاشف و پرورش دهند ه ی استعداد های ناب فوتبالی, فرسنگها دور از هیاهوی قرارداد های میلیاردی این روزها و رنجور از یک بیماری طولانی ما را ترک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۲:۰۳    
رئیس صندوق بین المللی پول، هشدار داد که خسارت های شیوع اپیدمی کرونا بر اقتصاد جهانی می تواند از بحران مالی سال 2008 نیز بدتر باشد و به رکودی بی سابقه بینجامد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۵۴    
وزیر خارجه آمریکا در اظهاراتی بی اساس مدعی شد که ایران ویروس کرونا را به دستکم پنج کشور منتقل کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۵۳    
نایب رئیس باشگاه گالاتاسرای هم به بیماری ویروس کرونا مبتلا شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۴۷    
روند صعودی کرونا در گناباد و بجستان باعث نگرانی مردم شده به طوری که اجساد مبتلایان به کرونا در برخی روستاها با مخالفت اهالی جهت تدفین روبرو شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۴۵    
تراز تجاری بازار ثانویه طی یکسال 2.5میلیارد یورو مثبت شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۴۴    
گلر پرسپولیس چالش ذهنی جدیدی طراحی کرد و از سایرین خواست در آن شرکت کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۴۳    
دبیرکل سازمان ملل خواستار آتش بس جهانی شد تا دنیا بتواند تمرکز خود را بر مبارزه با اپیدمی کرونا بگذارد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۳۷    
دبیرکل سازمان بهداشت جهانی گفت که کووید-19 در حال حاضر بیش از 300 هزار نفر را در سراسر جهان مبتلا کرده است و کمابیش تمامی کشورها موردی از آن را گزارش کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۳۵    
رییس بیمارستان شهید رجایی دوگنبدان مرکز گچساران در استان کهگیلویه و بویراحمد از فوت مَرد 41 ساله دوگنبدانی بدلیل مصرف مشروبات الکی خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۳۳    
مدیر کل هواشناسی خوزستان نسبت به بارش باران و تگرگ در استان هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۲۸    
جدول زمانی پخش برنامه های درسی دانش آموزان ابتدایی و متوسطه در روز سه شنبه پنجم فروردین ماه 99 از طریق شبکه آموزش و شبکه چهار اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۲۶    
بازیکنان سپاهان از ششم فروردین بار دیگر در تمرینات گروهی حاضر می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۲۵    
جمعی از روزنامه نگاران پیشکسوت و اساتید علوم ارتباطات و روزنامه نگاری، در پیامی، درگذشت بردار مهدی محسنیان راد (استاد علوم ارتباطات) را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۲۲    
سیدعباس صالحی به نامه برخی هنرمندان ایران به جهانیان واکنش نشان داد و تاکید کرد که این نامه پژواک گسترده ای در غرب داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۲۱    
رئیس کمیته عالی انقلابی یمن و از رهبران جنبش انصارالله شامگاه دوشنبه گفت که شیوع ویروس کرونا تهدیدی برای بشریت است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۱۸    
قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی اردبیل گفت: مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در این استان تا چهارم فروردین 309 نفر و فوتی ها را 44 نفر بودند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۱۶    
دانشگاه علوم پزشکی البرز با برقراری ارتباط با یکی از بزرگترین بیمارستان های چین تجربیات موفق را به اشتراک گذاشتند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۱۴    
سرپرست بیمارستان ولی عصر بردسکن گفت: دو بیمار کرونایی که تست آنها مثبت شده بود دراین شهرستان فوت کردند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۱۳    
وزارت سلامت بریتانیا شامگاه دوشنبه اعلام کرد که طی 24 ساعت گذشته 54 نفر در این کشور در اثر ابتلا به کرونا فوت کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۰۷    
بازیکنان اینتر میلان ایتالیا پس از 14 روز قرنطینه، تست های کرونا آنها منفی اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۰۴    
سرمربی تیم فوتبال آرسنال انگلیس از سلامت کاملش خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۱:۰۰    
مدیررسانه باشگاه استقلال درخصوص آخرین وضعیت سلامت اسماعیل خلیل زاده توضیحاتی را ارائه داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۰:۵۷    
بنیانگذار وبسایت افشاگر ویکیلیکس، بناست در پی شیوع ویروس کرونا درخواست آزادی به قید ضمانت کند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۰:۴۳    
کشور کانادا اعلام کرد به ورزشکارانش اجازه نمی دهد با شیوع ویروس کرونا در المپیک توکیو شرکت کنند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۰:۴۱    
معاون فنی و امور گمرکی گمرک ایران از انجام تشریفات گمرکی و ترخیص 14 محموله دیگر مرتبط با کنترل و مقابله با بیماری کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۰:۳۷    
رییس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: ممکن است روند نزولی بیماری کرونا تا بیستم فروردین ماه ادامه پیدا کند اما پس از آن به دلیل بازگشایی مجدد ادارات در اواخر فروردین و اوایل اردیبهشت ماه مجددا با افزایش ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۰:۳۷    
نتیجه آزمایش کرونای صدراعظم آلمان، شامگاه دوشنبه منفی اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۰:۳۶    
سرپرست شرکت آب منطقه ای سیستان و بلوچستان از ورود 44 میلیون مترمکعب آب به مخزن سدهای سیستان و بلوچستان در پی بارندگی های اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۰:۳۳    
رئیس جمهوری اسلامی ایران تشکیل دولت جدید در تونس را فرصتی مغتنم و تازه در گسترش روابط و همکاری های دوکشور دانست و بر ضرورت تلاش در راستای توسعه، تقویت و تحکیم همه جانبه مناسبات فی مابین تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۰:۳۰    
رییس مجلس شورای اسلامی در تماس با استانداران خراسان رضوی، گیلان و اصفهان آخرین تحولات و اقدامات در مقابله با کرونا و راهکارهای مدیریت هرچه بهتر این بیماری در استانهای مذکور را مورد بررسی قرار گرفت و ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۰:۲۳    
چپ پای سابق نفت مسجدسلیمان که سبب ماندگاری این تیم در لیگ یک شده بود، ابتدای فصل پیشنهاد این تیم به دلیل عقد قرارداد با سرخپوشان پاکدشت نپذیرفت و عدم انتقال وی به لیگ برتر ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۰:۱۸    
سناتور ایالت مینه سوتا شامگاه دوشنبه اعلام کرد که همسرش به ویروس کرونا مبتلا شده است.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۰:۱۷    
معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در پیامی درگذشت سیدعبدالله سیداحمدی ، روزنامه نگار پیشکسوت و عضو شورای سردبیری خبرگزاری فارس را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۰:۱۶    
فرماندار خلیل آباد گفت: با توجه به اینکه در روزهای آینده بارش شدید باران در را منطقه خواهیم داشت ، همه دستگاه های اداری و خدماتی در آمادگی کامل باشند.
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۰:۱۴    
جانشین رئیس ستاد کرونا با اشاره به تجهیز نقاهتگاه به منظور گذراندن دوران نقاهت بیماران مبتلا به ویروس کرونا در استان ...
  ۱۳۹۹/۰۱/۰۴ - ۲۰:۰۱    
پزشک تیم استقلال تهران در بیمارستان بستری شده است و مشکوک به ابتلا به ویروس کروناست.