سه شنبه ۳۰ مهرساعت ۱۲:۰۰Oct 2019 22

سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران - ایمیدرو (imidro.gov.ir)

سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 27 اسفند 1394  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 30 اسفند 1395  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 28 اسفند 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 29 اسفند 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 31 فروردین 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 31 اردیبهشت 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 30 خرداد 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 31 تیر 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 30 مرداد 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 31 شهریور 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 1 مهر 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 2 مهر 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 3 مهر 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 6 مهر 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 7 مهر 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 8 مهر 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 9 مهر 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 10 مهر 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 13 مهر 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 14 مهر 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 15 مهر 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 16 مهر 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 17 مهر 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 20 مهر 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 21 مهر 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 22 مهر 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 23 مهر 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 24 مهر 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 25 مهر 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 28 مهر 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 29 مهر 1398 
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۴   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: فولاد خوزستان در سه حوزه صادرات، رفع تعهد ارزی در بانک مرکزی و برنامه ریزی برای تامین مواد اولیه طی شش ماهه نخست امسال، از شرکت های پیشرو معدن و صنایع معدنی بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر زغالسنگ هند از کاهش وابستگی به واردات زغالسنگ این کشور در آینده نزدیک خبر داد. تولید این ماده سیاه معدنی در هند قرار است به یک میلیارد تن برسد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۵:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام با اشاره به ظرفیت های استان بوشهر در معادن بوکسیت گفت: تکمیل مطالعات راه اندازی معدن بوکسیت در استان بوشهر با جدیت در حال پیگیری است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۵   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو خبر داد: در راستای اجرای طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس، تا 21 مهر امسال، 33 معدن احیا و فعال شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۵ - ۱۷:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
میزان تولید کنسانتره آهن شرکت های بزرگ طی ماه 6 ماهه نخست 98، حدود 4 درصد رشد یافت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو به مناسبت روز جهانی نابینایان ( عصای سفید ) از کارکنان روشندل این سازمان تقدیر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۵   + ۳۰ سایت دیگر  
شرکت های بزرگ فولادسازی کشور، در شهریور ماه امسال متوسط رشد 60درصدی صادرات را به ثبت رساندند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
تقاضای جهانی فولاد تا پایان سال 2019 میلادی با 3.9 درصد رشد به یک میلیارد و 775 میلیون تن خواهد رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۶:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سابق سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران از افزایش تولید آلومینیوم ایران به 1.3 میلیون تن خبر داد و گفت: سرانه مصرف آلومنیوم در دنیا رو به افزایش است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان خواف اعلام کرد: به منظور محرومیت زدایی در منطقه سنگان، انتظار می رود برنامه های توسعه ای شرکت های معدنی با هماهنگی کمیته برنامه ریزی شهرستان خواف تداوم داشته باشد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
یکی از کارکنان بازنشسته ایمیدرو کتاب مرجع در زمینه مهندسی نقشه برداری تحت عنوان نقشه برداری؛ آمیخته ای از علم وهنر را تالیف کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۲:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تربت حیدریه، "زاوه" و "مه وِلات" در مجلس گفت: احداث جاده سنگان- خواف- رشتخوار- تربت حیدریه، رضایت عمومی جامعه را به دنبال دارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
تولید کاتد مس چین به دلیل کمبود عرضه مواد اولیه در سپتامبر 2019 نزدیک به 6درصد کاهش یافت این در حالی است که تولید فلز سرخ در این کشور طی ماه جاری افزایش یابد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۴:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر اجرایی و دبیر شورای هماهنگی طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس اعلام کرد: با اجرایی شدن طرح تولید کنسانتره آهن (از هماتیت کم عیار) در استان کرمانشاه، 6 معدن فعال می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر مجتمع پتاس خور و بیابانک از افزایش 4 برابری ذخایر شورابه ای این مجتمع خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۲:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: این سازمان بخشی از تحریک تقاضا برای تولیدات معدن و صنایع معدنی را با همکاری خودروسازان انجام می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سایت مخابراتی پوشش دهنده خطوط تلفنی و مخابراتی موسوم به BTS در منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر لامرد با اعتباری افزون بر 10 میلیارد ریال راه اندازی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم خواف و رُشتخوار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه احداث جاده چهار بانده در سنگان از الزامات توسعه این منطقه است گفت: این طرح به لحاظ توسعه زیرساخت ها ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۴:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تاتا استیل رشد تولید فولاد خام خود را طی سه ماهه سوم 2019 میلادی، 4.6 درصد به ثبت رساند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۱:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی چادرملو گفت: واحد احیای مستقیم چادرملو که تولید آزمایشی خود را از اواخر سال گذشته آغاز کرده به زودی با حضور رئیس جمهور افتتاح می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی و هم افزایی پژوهش با بنگاه های منتخب توسط مدیریت آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو برگزار ؤ در آن سامانه نیازهای پژوهشی شرکت های معدن و صنایع معدنی از سوی ایمیدرو رونمایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
میزان تولید کنسانتره زغال سنگ شرکت های طبس و البرز مرکزی (وابسته به ایمیدرو) در شهریور سال 98، با رشد 13 درصدی مواجه شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۲۰:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف ایمیدرو گفت: ارتقای سطح اکتشاف معادن، نیازمند همکاری دانشگاه ها، پژوهشکده ها و استارتاپ هاست
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هیأت عامل ایمیدرو گفت: توسعه زیرساخت ها، بدون مشارکت بخش خصوصی محقق نمی شود و اتفاق نمی افتد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
وزارت صنعت، تجارت و اقتصاد ژاپن از کاهش تولید فولاد این کشور به دلیل محدودیت های صادراتی در چین طی سه ماهه پایانی سال 2019 میلادی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
عملیات اجرایی خط دوم مسیر سنگان - رشتخوار - خواف - سنگان با حضور خداداد غریب پور رئیس هیأت عامل ایمیدرو، خیراله خادمی معاون وزیر راه و جمعی از مسوولان محلی استان خراسان رضوی آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۱:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس هیأت عامل ایمیدرو در مراسم آغاز عملیات اجرایی خط دوم مسیر سنگان - خواف - رشتخوار - تربت حیدریه تاکید کرد: این سازمان علاوه بر توسعه بخش معدن و صنایع معدنی، توسعه زیرساخت ها را نیز انجام می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۷ - ۱۰:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: این سازمان به زودی تفاهم نامه همکاری با انجمن مهندسی معدن ایران را برای اجرای پروژه های پژوهشی امضا می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۵   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو از ارائه راهکارهای کلینیکی و عملیاتی برای فعال سازی و توسعه 103 معدن کوچک مقیاس خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۰۹:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
شرکت دولتی تولیدکننده الماس زیمبابوه از رشد 2 برابری تولید الماس این شرکت در سال 2020 میلادی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۳:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
هشتمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری معدن و صنایع معدنی ایران؛ ماینکس 2019 امروز با حضور غریب پور رییس هیات عامل ایمیدرو گشایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۵ - ۱۲:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو با بیان اینکه سود انباشته شده بخش معدن و صنایع معدنی صرف توسعه خواهد شد، گفت: با توجه به استراتژی بلند مدت در دستیابی به اهدف این حوزه، سودآوری را بر سوددهی ترجیح می دهیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۱۴:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
عملیات احداث خط دوم مسیر سنگان – خواف- رشتخوار – تربت حیدریه چهارشنبه این هفته با حضور رئیس هیات عامل ایمیدرو و جمعی از مسوولان کشور و محلی آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۰۹:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
شرکت معدنی واله در نظر دارد 60 میلیون تن ظرفیت سنگ آهن خود را تا سال 2021 میلادی از سر گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ - ۰۹:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو خبر داد که درآینده نزدیک 27 پروژه پژوهشی بخش معدن و صنایع معدنی به قرارداد، تبدیل می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
دوشنبه آیین اختتامیه پنجمین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی(فردا) برگزار می شود. این جشنواره با هدف معرفی فعالیت ها، توانمندی ها و دستاوردهای کشور در بخش های مختلف علمی، فناوری ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۱:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
کارگروه استانی طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس، اقدامات انجام شده در استان آذربایجان غربی را مورد بررسی قرار داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۳ - ۱۰:۰۵   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: ایران جایگاه نخست از نظر اکتشافات معدنی را در منطقه خاورمیانه به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۲۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
نسخه اولیه طرح جامع سرب و روی کشور با حضور خبرگان، صاحب نظران، دانشگاهیان و فعالان این صنعت رونمایی شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
تولید طلای استرالیا طی سال 2019 میلادی 6 درصد افزایش خواهد یافت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مس با اشاره به بهره برداری از معادن درآلو، دره زار، میدوک 2 و احداث فاز 3 تغلیظ سونگون با هدف افزایش تولید کنسانتره گفت: برنامه افزایش 2 میلیارد تنی ذخایر مس با عیار 0 ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۴:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آلومینای ایران خبر داد: این مجتمع طی 4- 5 سال گذشته، میزان ذخیره قطعی بوکسیت را بیش از 5 برابر افزایش داده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس هیات عامل ایمیدرو در دیدار با سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور بر تولید دانش در پروژه های تکرارپذیر تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۱۰:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
تولید مس شیلی طی اوت 2019 میلادی 11 درصد افزایش یافت در حالی که مجموع تولید هشت ماهه این کشور با افت 6درصدی همراه شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۵   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران از بهره برداری 13 طرح تولید شمش طلا تا 5 سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت گفت: سال گذشته تولید شمش فولادی حدود 25 میلیون تن بود و امسال با ظرفیت 35 میلیون تنی، انتظار می رود 28 میلیون تن تولید محقق شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مجری طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس گفت: برای تسریع در تصمیم گیری جهت توسعه معادن کوچک، تاکنون 9 استان کشور صاحب کارگروه استانی شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۳:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با روش های مختلف، درصدد تامین سرمایه مورد نیاز بخش صنعت و معدن هستیم. رحمانی همچنین گفت که از سرمایه گذاری در تامین مواد اولیه صنعت آلومینیوم به ویژه تولید پودر آلومینا ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۳:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو از افزایش بی سابقه صادرات معدن و صنایع معدنی تا 33 درصد طی پنج ماهه سال جاری خبر داد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۹ - ۱۰:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو از مشارکت این سازمان و بخش خصوصی در تامین زیرساخت های محدوده های دارای ذخایر منیزیت حیدرآباد سیستان و بلوچستان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۶:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: نهضت بومی سازی در بخش معدن و صنایع معدنی را از حوزه دانش فنی آغاز کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۱:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
میزان تولید معادن و کارخانه های مس تصفیه شده جهانی طی 6 ماهه نخست 2019 میلادی، با تداوم کاهش تولید مواجه بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۵   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری ایمیدرو از راه اندازی طرح آلومینیوم جنوب به عنوان بزرگ ترین کارخانه تولید شمش این فلز در ایران، طی ماه آبان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۸ - ۰۹:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر انرژی و معادن پرو از برنامه سرمایه گذاری 21 میلیارد دلاری در بخش معدن این کشور تا سال 2023 میلادی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران از علاقه مندان برای حضور در دوره های آموزش تربیت تکنسین معدن ثبت نام می کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
دومین همایش و نمایشگاه چشم انداز "صنایع غیرآهنی ایران و فناوری های وابسته" با نگاهی به تولید و بازار، نهم تا دهم مهرماه جاری در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۷ - ۰۹:۳۵   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو از اختصاص 16 هزار میلیارد تومان سود شرکت های بزرگ به توسعه بخش معدن و صنایع معدنی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۵:۰۴   + ۳۶ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ملی مس اعلام کرد: میزان فروش شرکت مس نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 230 درصدی داشته است. وی همچنین از رشد 26 و 25 درصدی تولید کاتد و آند طی شش ماه نخست امسال خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس برای تشویق صنایع پایین دستی و توسعه زنجیره ارزش محصولات معدنی و فلزی، 7 پیشنهاد ارائه داد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
انجمن جهانی فولاد گزارش داد: رشد تولید فولاد خام ایران در هشت ماه نخست سال2019 میلادی به 6.4 درصد رسید در حالی که تولید جهانی این محصول شاهد رشد 4.4 درصدی بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۰۹:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر مجتمع سرب و روی انگوران گفت: بخش زیرزمینی این معدن به نوار نقاله 1100 متری برای انتقال ماده معدنی مجهز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۶ - ۰۹:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
نخستین باسکول 300 تنی کشور به منظور توزین تراک های معدنی در معادن سنگ آهن سنگان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو بر راه اندازی واحد فولادسازی شادگان از شهریور 99 تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
درآمد صنعت سیمان در چین طی 7 ماهه نخست سال 2019 میلادی شاهد رشد 16.2 درصدی بود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: الکتروموتور آسیا بال میل میدوک که به دلیل مشکلات فنی از مدار خارج شده بود، با تلاش متخصصان شرکت مس تعمیر و در مدار تولید قرار گرفت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۰۹:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
رییس هیات عامل ایمیدرو در نشستی با ایثارگران گفت: امروزه سربلندی کشور مدیون خون شهدا، همت و تلاش ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۳ - ۰۸:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
یک مدرس مهندسی ارزش گفت: پروژه های بزرگ اقتصادی برای کنترل هزینه ها، ایجاد خلاقیت و بهبود، نیازمند مهندسی ارزش است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مجتمع سنگ آهن سنگان آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای " بکارگیری 20 نفر نیروی خدماتی جهت خدمات دهی، نظافت و شستشوی اماکن ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف ایمیدرو به اقدامات این سازمان در اجرای برنامه های اکتشافی اشاره کرد و گفت: مس بیشترین سهم در اکتشافات معدنی ایران را دارد و پس از آن سنگ آهن و زغالسنگ قرار دارند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران اعلام کرد: ارزش ذخایر معادن اکتشاف شده توسط این شرکت، 5.7 میلیارد دلار است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر ضرورت مشارکت سازمان های مرتبط با اکتشاف گفت: تجمیع اطلاعات بخش اکتشاف امری ضروری است و در این زمینه ایمیدرو از ظرفیت های مجموعه هایی همچون شرکت نفت و سازمان های ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) و سازمان فضایی ایران تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۲ - ۱۲:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
خداداد غریب پور رییس هیات عامل ایمیدرو خبر داد: ارزش گذاری معادن با هدف جذب تسهیلات بانکی، از معدن سنگ آهن گل گهر آغاز شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۴:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
نقشه راه توسعه و توانمندسازی معادن و صنایع معدنی ایران، بر پایه شناسایی ظرفیت ها و مزیت های معادن و صنایع معدنی کشور و چشم انداز بازارهای جهانی و همچنین بر اساس نگاهی راهبردی و کلان به جایگاه معادن و ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۴   + ۲۶ سایت دیگر  
همایش توسعه فعالیت های اکتشافی ایران، پهنه های اکتشافی، فرصت ها و چالش ها فردا با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: صادرات سنگ آهن در سال 97 نسبت به سه سال گذشته، یک سوم شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۶:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر برنامه ریزی و نظارت راهبردی ایمیدرواعلام کرد: عملیات اکتشافی 60 درصد از مساحت قابل اکتشاف کشور توسط ایمیدرو در حال انجام است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
صورت های مالی سال 97 سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، به اتفاق آرا در مجمع عمومی عادی سالانه تصویب شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۵:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: نیمی از سود شرکت های بورسی در اختیار فلزات اساسی و کانی های فلزی است که اکنون به عنوان پس انداز توسعه بخش معدن و صنایع معدنی اختصاص داده شده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با توجه به اجرای برنامه های توسعه ای مختلف در ایمیدرو نظیر اکتشاف جدید، جذب منابع مالی با روش های نوین، نوسازی و تجهیز معادن و احیای معادن کوچک ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۱۰:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو با صدور پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت. در پیام خداداد غریب پور آمده است: ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
میزان تولید مجتمع سنگ آهک پیربکران طی 5 ماهه نخست امسال، 7 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۴:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
"پیش جلسه" مجمع عمومی عادی سالانه ایمیدرو با حضور رییس هیات عامل، معاونان و مدیران این سازمان امروز برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
تولید مس در پرو تا سال 2022 میلادی شاهد رشد 27 درصدی خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ - ۰۹:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس هیات عامل ایمیدرو از استقبال وزارت نفت نسبت به تولید "ورق لوله های انتقال گاز ترش" در فولاد مبارکه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ - ۱۸:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: حفظ سرمایه شرکت های بزرگ بخش معدن وصنایع معدنی برای اجرای طرح های توسعه با صرفه مقیاس بین المللی ضروری است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۱۲:۲۴   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت گفت: روز 26 شهریور موضوع اخذ عوارض 25 درصدی برای صادرات مواد خام معدنی ( سنگ آهن ) به گمرک جمهوری اسلامی ایران ابلاغ شد و از یکم مهرماه امسال شکل اجرایی به خود می گیرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر طرح ذوب خاتون آباد خبر داد که به زودی رکوردهای جدید در صنعت مس کشور رقم خواهد خورد. به گفته کریمی فر ...
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
طی 8 ماهه نخست سال 2019 میلادی 23 میلیون و 470هزار تن آلومینیوم در چین تولید شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۲:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
همایش توسعه فعالیت های اکتشافی، پهنه های اکتشافی ایران؛ فرصت ها و چالش ها روز دوم مهر ماه جاری برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۱۰:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
میزان استخراج و تولید شرکت های سرب و روی ایمیدرو (مهدی آباد، نخلک و انگوران) طی 5 ماهه نخست سال 98 افزایش یافت. در این میان معادن مهدی آباد و انگوران رشد سه رقمی ثبت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۶ - ۰۹:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
تولید فولاد چین در اوت 2019 میلادی پیش از آغاز محدودیت های تولید این محصول افزایش یافت. اغلب شرکت های فولادساز چینی نیمه نخست سال 2019 ضرر کردند.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۳:۵۴   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان خبر داد: هیات دولت "مجوز مرز مجاز ورود و خروج کالا و مسافر" برای این منطقه را صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۴   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی گل گهر گفت: نیروگاه 160 مگاواتی سیکل ترکیبی این شهرستان به مرحله راه اندازی رسیده و در نوبت افتتاح قرار گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۱:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر منابع انسانی و پشتیبانی ایمیدرو خواستار تعامل بیشتر مدیران منابع انسانی شرکت ها، مجتمع ها و طرح های تابعه سازمان در استراتژی جذب و توسعه منابع انسانی شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۱:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری مشترک بین مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران و پژوهشکده فرآوری مواد معدنی جهاد دانشگاهی صبح امروز با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو و رییس جهاد دانشگاهی امضا شد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
مرکز آمار ایران اعلام کرد: بیش ترین سرمایه گذاری زیست محیطی در معادن استخراج سنگ آهن انجام شده است.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۴   + ۲۲ سایت دیگر  
صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی در اطلاعیه ای از آنلاین شدن کلیه امور متقاضیان از پذیرش تا صدور بیمه نامه در این سازمان خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۴   + ۲۵ سایت دیگر  
میزان تولید کنسانتره آهن شرکت های بزرگ سنگ آهن طی ماه 5 ماهه نخست 98، حدود 4 درصد رشد یافت.
مشاهده نتایج بیشتر...