جمعه ۲۵ آبانساعت ۲۳:۳۴Nov 2018 16

سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران - ایمیدرو (imidro.gov.ir)

سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 27 اسفند 1394  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 30 اسفند 1395  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 28 اسفند 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 29 فروردین 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 31 اردیبهشت 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 30 خرداد 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 31 تیر 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 30 مرداد 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 31 شهریور 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 30 مهر 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 1 آبان 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 2 آبان 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 5 آبان 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 6 آبان 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 7 آبان 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 12 آبان 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 13 آبان 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 14 آبان 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 15 آبان 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 18 آبان 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 19 آبان 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 20 آبان 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 21 آبان 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 22 آبان 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 23 آبان 1397 
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۴۵    
میزان تولید مجتمع فروکروم سبزوار طی 7 ماهه سال 97، 120 درصد رشد یافت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۴۵    
آیین اختتامیه دومین نمایشگاه عکس معدن دوشنبه 28 آبان ماه با حضور معاون وزیر ارشاد و فرهنگ اسلامی و رییس سابق هیات عامل ایمیدرو برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۴۴    
میزان تولید مجتمع سرب نخلک طی 7 ماهه امسال، با رشد جهشی مواجه شد به طوری که رقم رشد به 190 درصد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۲:۱۴    
مدیر مجتمع سنگ آهن سنگان اعلام کرد: برای دستیابی به اهداف توسعه ای سنگان، نیازمند برداشت سالانه 120 میلیون تن باطله هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۲:۴۳    
هنرمندان به ارایه دیدگاه های خود درباره نمایشگاه عکس معدن پرداختند
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۰:۴۳    
میزان تولید کنسانتره زغال سنگ شرکت های طبس و البرز مرکزی (وابسته به ایمیدرو) طی سال97، حدود 10 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۶:۱۱    
ارزش صادرات محصولات معدنی طی 7 ماهه امسال 6 درصد افزایش یافت. این در حالی است که وزن صادرات این بخش با کاهش 9درصدی همراه شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۸    
صادرات معدن و صنایع معدنی؛ رشد 6درصدی ارزش، کاهش 9درصدی وزنی
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۱:۰۵    
میزان تولید معادن مس شرکت های جهان طی 7 ماهه سال 2018 میلادی، 4.4 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۹ - ۱۰:۰۴    
مجتمع فولاد میانه در نظر دارد احداث سوله آهن اسفنجی مجتمع فولاد میانه را از طریق مناقصه دو مرحله ای با ارزیابی کیفی و فنی به پیمانکار واجد شرایط واگذار کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۸ - ۰۰:۵۷    
امروز جمعه، دومین نمایشگاه ملی عکس معدن با 45 اثر برگزیده افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۴:۲۷    
مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران، خدمات محیط زیست و بهداشت حرفه ای به واحد های صنعتی و معدنی را با 20 درصد تخفیف ارائه می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۱۰:۲۷    
مرکز آمار ایران اعلام کرد: شاخص قیمت تولیدکننده بخش معدن در تابستان امسال به عدد 324.7 رسید که نسبت به شاخص بهار 12.4 درصد و تابستان پارسال 46.2 درصد افزایش داشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۵ - ۰۹:۵۷    
شرکت های بزرگ آلومینیوم کشور طی 7 ماهه 97، حدود 7 درصد بیش از مدت مشابه سال قبل، آلومینیوم تولید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۵:۵۷    
شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، دلایل حضور در جشنواره ملی عکس معدن را اعلام کرد. مدیر روابط عمومی این شرکت تاکید کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۴:۲۷    
افزایش پروژه های بخش زیرساخت و تولید در هند، تقاضای سنگ آهن و فولاد این کشور را افزایش داد به طوری که طی ماه آوریل تا سپتامبر2018، میزان واردات این کشور از صادرات پیشی گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۲:۲۷    
کارگردانان و تهیه کنندگان 40 فیلم مستند، متقاضی شرکت در بخش مسابقه فیلم های مستند معدن و صنایع معدنی ایران دوازدهمین دوره جشنواره بین المللی سینماحقیقت شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۴:۲۵    
دومین جشنواره ملی عکس معدن، روز جمعه 18 آبان ماه جاری در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۲:۲۵    
یک کارشناس اقتصادی در خصوص عوامل موثر در توسعه بخش معدن کشور گفت: تامین مالی معادن با تشکیل کنسرسیوم بزرگ معدنی، تفکیک نقش دولت و بخش خصوصی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۳ - ۱۱:۵۵    
شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران طی دو فراخوان برای خرید3200 تن آمونیاک با خلوص 21 درصد و 660 تن گلوله فلزی فورج آگهی تجدید فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۵:۵۴    
معاون و قائم مقام ایمیدرو از بخش خصوصی دعوت کرد در طرح های معدن و صنایع معدنی در بخش تولیدی و به ویژه اکتشاف معادن، تولید آلومینا و کک نفتی مشارکت کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۱۲ - ۱۴:۲۳    
وزیر صنعت، معدن و تجارت در نمایشگاه کانمین 2018 اعلام کرد: عمده اکتشافات معدنی در ایران سطحی بوده است و انتظار می رود سازمان هایی همچون زمین شناسی و ایمیدرو اکتشافات عمیق را جدی بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۹ - ۱۰:۴۸    
شرکت ملی صنایع مس ایران طی مهرماه جاری با رشد 25درصدی در تولید مس کاتدی موفق به ثبت رکورد بی سابقه تولید 22 هزار و 286 تن از این محصول شد. در این مدت همچنین زنجیره مس شاهد رشد تولید بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۷ - ۰۹:۴۸    
میزان تولید طلای موته طی 6 ماهه نخست امسال، 4 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۱:۱۷    
کارکنان ایمیدرو طی دو نوبت، دوره آموزشی قوانین رسیدگی به تخلفات اداری را گذراندند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۶ - ۱۱:۱۷    
مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران اعلام کرد: واحدهای "فولاد سازی" سپیددشت و قائنات از نخستین مجموعه های 7 طرح فولادی هستند که سال آینده در مدار تولید قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۱:۱۶    
میزان تولید فولاد خام ایران طی 9 ماهه سال 2018 میلادی، 20 درصد افرایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ - ۱۰:۴۶    
مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو از برگزاری سمینار آموزشی معرفی تکنیک الکترومعناطیس هوابرد (TDEM) و کاربرد آن در اکتشاف مواد معدنی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۲ - ۱۳:۱۳    
مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران، برای شناسایی پیمانکار واجد شرایط جهت انجام امور خدمات عمومی و پشتیبانی، از طریق مناقصه عمومی یک مرحله ای آگهی فراخوان داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۳    
طراحی، ساخت و راه اندازی تیکنر خمیری در مقیاس بنچ و پایلوت در مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۳    
دهمین نمایشگاه بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری کشور با عنوان اینوکس کیش 2018 و پنجمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۳    
شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران مناقصه عمومی یک مرحله ای برای "خرید36000 تن آهک کلوخه ای فله ای" مورد نیاز این شرکت را تجدید فراخوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۳    
شرکت منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس برای ارزیابی کیفی پیمانکار، فراخوان عمومی مناقصه یک مرحله ای داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۳    
شرکت منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس، اجاره و بهره برداری از هتل 5 ستاره بین المللی خلیج فارس را به مزایده می گذارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۳۰ - ۱۰:۴۳    
آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای زرشوران با موضوع " طراحی، تامین قطعات، تجهیزات و نصب و راه اندازی سیستم اعلان و اطفاء حریق در شرکت طلای زرشوران" مجددا به فراخوان گذاشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۱    
وزیر صنعت، معدن و تجارت در نامه ای با استعفای مهدی کرباسیان از ریاست هیات عاملی ایمیدرو موافقت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۱    
مهدی کرباسیان، رئیس هیات عامل ایمیدرو، طی پیامی با عنوان یک پیکره، یک صدا و هدفی واحد در معدن و صنایع معدنی از مجموعه کارکنان ایمیدرو و فعالان معدن و صنایع معدنی قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۱    
مدیراکتشاف ایمیدرو خبر داد: از سال 93 تاکنون 66 هزار کیلومتر مربع پهنه اکتشافی به بخش خصوصی واگذار شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۱    
به دلیل استقبال زیاد و درخواست مکرر مبنی بر تمدید مهلت ارسال آثار، برنامه اعلام عکس های رسیده به بخش مسابقه جشنواره عکس کیمیا با تغییر مواجه شده و در هفته اول آبان ماه نتایج اعلام می شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۱    
ایمیدرو در همایش hsee از 7 شرکت تابعه این ساز مان در حوزه بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی تقدیر کرد. در این همایش همچنین سه نفر از برگزیدگان، لوح دریافت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۵:۴۱    
معاون برنانه ریزی و توانمندسازی ایمیدرو گفت: مدیران به موضوع HSEE به عنوان ضرورت و الزام نگاه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۱    
قایم مقام ایمیدرو در همایش HSEE (ممیزی عملکرد) اعلام کرد: تدوین دستورالعمل های مشخص، نظارت های مداوم و صحیح و به ویژه توجه به مقوله آموزش از جمله عوامل موثر در تحقق برنامه های بخش ایمنی معادن است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۸    
میزان استخراج مجتمع سرب و روی انگوران طی 6 ماهه نخست سال جاری، 45 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۸    
7 تن از مدیران واحدهای تحت پوشش ایمیدرو دارای سطح عملکرد مناسب ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی ( HSEE )در همایش یک روزه (شنبه 28 مهر)، تقدیر می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۸    
امروز در اولین کنفرانس بین المللی "مدیریت دانش با رویکرد توسعه" KM4D به ایمیدرو تندیس مدیریت دانش اهدا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۸    
مدیرعامل منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس از پهلوگیری کشتی 80 هزار تنی MT Prestigious برای بارگیری نفت کوره در اسکله منطقه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۴ - ۱۰:۳۶    
روشندلان ایمیدرو به مناسبت روز عصای سفید مورد تقدیر قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۶    
وضعیت شاخص های بخش معدن نشان می دهد طی 5 ماه نخست امسال، به ترتیب 176 و 236 فقره گواهی کشف و پروانه اکتشاف صادر شده و فولاد خام در بین محصولات حوزه صنعت و معدن ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۳ - ۱۲:۰۶    
شورای مواد معدنی استرالیا چشم انداز تقاضای زغالسنگ این کشور را مثبت پیش بینی کرد. دلیل این افزایش تقاضا رشد و ثبات اقتصادی چین و هند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۱    
ارزش صادرات بخش معدن وصنایع معدنی ایران در نیمه نخست امسال با رشد 9.5درصد به 5.1 میلیارد دلار رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۱    
میزان تولید آند و کاتد مس شرکت صنایع ملی مس ایران طی 6 ماهه نخست سال 97 به ترتیب 82 و 70 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۱    
ایمیدرو طی سال های 92 تا 96، بیش از 156 میلیارد ریال برای توسعه ارتباط صنعت با دانشگاه از محل ماده 17 اساسنامه خود هزینه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۱    
براساس تفاهم نامه صورت گرفته میان طرح احیا و توسعه معادن کوچک مقیاس (شرکت تهیه و تولید مواد معدنی) با 2 تشکل معدنی، معادن سنگ تزئینی کوچک مقیاس توسعه می یابند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۷    
مجتمع فولاد میانه برای ارزیابی پیمانکار تامین تجهیزات و نصب و راه اندازی ایستگاه سنجش غبار محیطی آگهی مناقصه فراخوان داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۱:۲۷    
میزان تولید شمش فولاد شرکت های بزرگ کشور طی 6 ماهه نخست سال 97، بیش از 14 درصد رشد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۱۱:۲۷    
پروژه جدید زغالسنگ پروده 4 طبس در لیست طرح های آماده شروع عملیات اجرایی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۴:۵۷    
مهدی کرباسیان رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: یک مدیر زمانی قادر به انجام تعهدات و وظایف خود است که هیات مدیره، مدیران و تمامی کارکنان با وی همراه باشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۰:۵۷    
نمایشگاه ماینکس 2018 با شعار "سربلندی ایران را از اعماق زمین می سازیم" افتتاح شد. هم زمان با این نمایشگاه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۴:۲۷    
کمیته مشترک کارخانه های هند از رشد 6 درصدی تولید فولاد خام طی آوریل تا سپتامبر 2018 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۳:۲۷    
میزان تولید کنسانتره فسفات اسفوردی طی 6 ماهه نخست امسال، 41 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۷    
"سیر تحولات بخش معدن و صنایع معدنی از سال 93 به این سو چگونه بوده است؟ در بخش اکتشاف چه تغییراتی رخ داده، بخش خصوصی چه جایگاهی در توسعه این حوزه ایفا کرده است و نقش ایمیدرو در این حوزه چیست؟"
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۵ - ۰۹:۵۶    
معاون برنامه ریزی و توانمندسازی ایمیدرو گفت: مدیران برگزیده بخش ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی ( HSEE ) واحدهای تابعه سازمان معرفی و از آنها تقدیر خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۴:۲۵    
بهرام سبحانی از سمت مدیر عاملی شرکت فولاد مبارکه استعفا داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۱:۵۵    
مدیرعامل منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس خبر داد: نیروگاه 235 مگاواتی سیکل ترکیبی هرمز آماده افتتاح است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۷:۲۴    
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: احداث مرکز توانبخشی سرپل ذهاب طی 7 ماه توسط سازمان دولتی، مثال زدنی است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ - ۱۲:۵۳    
رییس هیات عامل ایمیدرو در مراسم افتتاح 31 واحد مسکونی در روستای آبدالان ثلاث باباجانی گفت: در روزهای نخستین بعد از زلزله مردم سراسر کشور با عشق و علاقه برای خدمت رسانی در منطقه حاضر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ - ۰۹:۵۲    
مرکز جامع توانبخشی شهرستان سرپل ذهاب با سرمایه گذاری و اجرا توسط ایمیدرو، پنج شنبه این هفته با حضور مقامات رسمی افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۵:۵۲    
معاون طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی گفت: در بحث استاندارد بخش معدن به لحاظ فنی و علمی، مسیر طولانی داریم و باید در این حوزه، کار بسیار جدی صورت گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۲    
رییس هیات عامل ایمیدرو در همایش"چشم انداز فلزات غیرآهنی ایران و فناوری های وابسته با نگاهی به تولید و بازار" بر ضرورت تهیه نقشه راه فلزات غیرآهنی تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۱۰ - ۰۹:۵۲    
مناقصه انجام زیرسازی، روسازی، ابنیه فنی و خط کشی محور چهار گنبد- امامزاده به طول 10 کیلومتر در سیرجان کرمان به فراخوان گذاشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۴:۲۲    
مدیر مجتمع سنگ آهن سنگان گفت: با انجام عملیات خاکی جدید، این معدن جزو 10 معدن بزرگ دنیا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۲:۲۲    
آگهی ارزیابی کیفی مشاوران فولاد کردستان با موضوع انتخاب مشاور جهت ارائه خدمات مهندسی و طراحی و همچنین همکاری در انتخاب پیمانکاران به فراخوان گذاشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۹ - ۱۱:۲۲    
آثار بیش از 300 عکاس حرفه ای کشور به جشنواره عکس معدن ارسال شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۱۴:۲۱    
شرکت های معدن وصنایع معدنی حدود یک چهارم از سهم از ارزش 801 هزار میلیارد تومانی بورس تهران را به خود اختصاص دادند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۸ - ۰۹:۵۰    
زغالسنگ، سنگ آهن و بوکسیت بیشترین میزان معدنکاری در جهان را به خود اختصاص دادند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۴:۵۴    
شرکت های بزرگ آلومینیوم کشور طی 5 ماهه نخست 97، بیش از 10 درصد آلومینیوم تولید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۴:۲۴    
شرکت های بزرگ آلومینیوم کشور طی 5 ماهه نخست 97، بیش از 10 درصد آلومینیوم تولید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۰:۲۲    
دبیرخانه شورای دستگاه های نظارتی با ارسال نامه ای، از افزایش امتیاز ایمیدرو در سامانه ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۰۹:۲۲    
سه کارخانه آهن اسفنجی از مجموعه فولادهای استانی، در سال گذشته توسط شرکت ام ام ایی و با بهره گیری از تکنولوژی بومی "پِرِد" راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۶:۱۹    
درگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان با هدف معرفی فرصت های سرمایه گذاری و زیرساخت های این منطقه آماده بهره برداری برای مخاطبین قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۴:۱۹    
گزارش جدید انجمن جهانی فولاد نشان می دهد، طی 8 ماهه نخست سال 2018،در حالی که متوسط رشد تولید فولادخام به 4.8درصد رسیده بود، میزان رشد تولید فولاد در ایران به 21 ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۹    
جمعی از مدیران، دبیران و خبرنگاران روزنامه گسترش صمت با رئیس هیات عامل ایمیدرو دیدار کردند. در این نشست مهدی کرباسیان به سوالات خبرنگاران این رسانه پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۳:۴۹    
رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: توجه به خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران، نشان دهنده ارزش گذاری روحیه ایثار است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۲ - ۱۱:۱۹    
میزان تولید معادن مس شرکت های جهان طی 6 ماهه نخست سال 2018 میلادی، 5 درصد افزایش یافت. در همین حال قیمت فلز سرخ در ماه های اخیر رو به کاهش بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۶    
آگهی فراخوان عمومی ارزیابی کیفی مناقصه گران تامین سیم های خط 132 کیلوولت دو مداره پست 400 کیلوولت گلشن طبس- پست 132 کیلوولت زغالسنگ پروده طبس تجدید می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۶    
مدیرعامل منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان گفت: یکی از پست های چهار گانه اسکله بندر پارسیان (پست اسکله فله خشک) تا پایان پاییز به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۵:۱۳    
آگهی مناقصه عمومی دو مرحله ای ارزیابی کیفی سنگان با موضوع " اجرای عملیات حفاری و مغزگیری به روش وایرلاین به همراه احداث راه دسترسی و سکوی حفاری به متراژ 20 هزار متر" به فراخوان گذاشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۴:۴۳    
تهاجم ناجوانمردانه بعثی ها و حامیان آن ها در 31 شهریور 59، آغازی بر حماسه ای مقدس در این سرزمین شد که از درون باورهای عمیق ملت شکل گرفته بود ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۷    
مجری طرح احداث زیربناهای معدن و صنایع معدنی در معادن بزرگ و مناطق معدنی از انتشار کتابچه مستندسازی طرح خاتمه یافته احداث باند دوم محور خواف - سلامی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۱:۰۷    
شرکت زغالسنگ البرز مرکزی برای تامین سرویس های ایاب و ذهاب کارکنان و همچنین خودروهای سواری در اختیار این شرکت مناقصه عمومی برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۸    
گروه 30 نفره مستندسازان دیداری سفری دو روزه از معادن گل گهر و کارخانه های فراوری آن منطقه داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۸    
مستندسازان، خواهان همکاری بیشتری بخش معدن با رسانه هنر هستند. این بخشی از سخنان گروه فیلم سازان مستند است که در سفری به معادن گل گهر مطرح شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۸    
ارزش صادرات محصولات معدن و صنایع معدنی طی 5 ماهه نخست سال 97، معادل 12 درصد افزایش یافت. در همین مدت واردات این بخش با کاهش 29درصدی همراه شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۸    
میزان تولید دانه بندی و کنسانتره سنگ آهن شرکت های بزرگ معدنی طی 5 ماهه نخست 97 افزایش یافت. در این مدت تولید کنسانتره رشد 19درصدی پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۸    
مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی، پیاده سازی مدیریت صحیح در مصرف آب و انرژی را عملیاتی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۸    
ایمیدرو فراخوان ارزیابی کیفی مناقصه گران برای اجرای 3 پروژه زیربنایی معادن در حوزه راه سازی و برق رسانی را برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۸    
دومین جشنواره عکس معدن (کیمیا) در خانه هنرمندان ایران با هدف استفاده از حافظه و دانش تصویری عکاسان برای گسترش و ترویج موضوعات مرتبط با صنایع معدنی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۸    
رئیس هیات عامل ایمیدرو در مجمع عمومی عادی (سالانه) ایمیدرو اعلام کرد: تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی و انجام ماموریت های توسعه ای از ابتدا در شمار برنامه های این سازمان قرار گرفت و با تلاش های انجام ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۸    
مجمع عمومی سالانه ایمیدرو، پیش از ظهر امروز به اتفاق آرا و با حضور تمامی اعضا، گزارش عملکرد و صورت های مالی منتهی به 29 اسفند سال 1396 را تصویب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۸    
وزیر صنعت معدن و تجارت تاکید کرد: ایمیدرو سازمانی پیشرو در اقتصاد مقاومتی است. این امر به سبب عملکرد این سازمان در جلب مشارکت بخش خصوصی در سرمایه گذاری ...
مشاهده نتایج بیشتر...