شنبه ۳۰ تیرساعت ۱۶:۳۱Jul 2018 21

سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران - ایمیدرو (imidro.gov.ir)

سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 27 اسفند 1394  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 30 اسفند 1395  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 28 اسفند 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 29 فروردین 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 31 اردیبهشت 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 30 خرداد 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 2 تیر 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 3 تیر 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 4 تیر 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 5 تیر 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 6 تیر 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 8 تیر 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 9 تیر 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 10 تیر 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 11 تیر 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 12 تیر 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 13 تیر 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 16 تیر 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 18 تیر 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 19 تیر 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 20 تیر 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 23 تیر 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 24 تیر 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 25 تیر 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 26 تیر 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 27 تیر 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 30 تیر 1397 
  ۴ ساعت پیش    
با اعزام نخستین گروه از مستندسازان شناخته شده کشور به مس سونگون، به طور رسمی ساخت مستندهای اثرگذار در بخش معدن و صنایع معدنی با حمایت ایمیدرو کلید خورد.
  ۵ ساعت پیش    
با پایان یافتن مرحله ثبت نام شرکت ها و برگزاری سمینار توجیهی، ششمین دوره فرایند جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی ایران با حضور 55 شرکت آغاز شد.
  ۶ ساعت پیش    
وزیر صنعت معدن و تجارت گفت: طرح های اکتشافی در استان کردستان با قوت ادامه می یابد. وی همچنین حضور ایمیدرو در طرح های استان را نوید بخش موفقیت طرح ها دانست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۵    
ایمیدرو در راستای حمایت از تولیدکنندگان داخلی تدوین نظام نامه پیوست فناوری در قراردادهای انتقال فناوری را در دستور کار قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۵    
شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران در نظر دارد نسبت به انتخاب پیمانکار برای خرید 1000 (یک هزار) تن سیانید سدیم قرصی با خلوص 98 درصد مورد نیاز کارخانه طلای زرشوران از طریق مناقصه عمومی یک ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۰۹:۵۵    
بیش از 30 مستندساز امروز از مجتمع مس سونگون دیدن می کنند. این برنامه به صورت مشترک بین ایمیدرو و مرکز گسترش سینمای مستند علمی و تجربی انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۱    
شبکه جهانی سحر عصر امروز گفت و گوی زنده با رئیس هیات عامل ایمیدرو انجام می دهد. این برنامه به 4 زبان منطقه ای پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۱    
میزان تولید معادن مس شرکت های جهان طی 3 ماهه نخست سال 2018 میلادی، 7درصد افزایش یافت این در حالی است که طی ماه های گذشته، مس روند نزولی قیمت را تجربه می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۰:۵۱    
رئیس هیات عامل ایمیدرو در مجمع عمومی سالیانه صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی(سال 96) گفت: ثبت افزایش سرمایه صندوق، حمایت از معادن کوچک، توسعه معادن روستایی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۳:۵۱    
کارخانه پارس فولاد سبزوار، روز گذشته به رکورد جدید تولید آهن اسفنجی دست یافت. این رکورد فراتر از ظرفیت اسمی این کارخانه محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۵۱    
مدیر اکتشاف ایمیدرو از انجام بزرگ ترین عملیات ژئوفیزیک هوابرد در پهنه های قروه و بیجار در استان کردستان خبر داد. این برنامه برای شناسایی ذخایر پنهان فلزی منطقه انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۴:۲۱    
مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو گفت: جشنواره اینوماین می تواند بستری مناسب برای تجاری سازی ایده های ارزش آفرین را فراهم کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۳:۵۱    
رییس هیات عامل ایمیدرو از آمادگی این سازمان برای حمایت از ایده های نوآورانه در بخش معدن و صنایع معدنی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۳:۵۱    
10 ایده برتر جشنواره ایده های ارزش آفرین بخش معدن و صنایع معدنی (اینوماین) معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۳:۵۱    
رئیس دانشگاه تهران گفت: این دانشگاه با همه ظرفیت آماده پیگیری ایده های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۰:۱۱    
برگزیدگان نخستین جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی تا ساعتی دیگر با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور معرفی می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۴:۱۱    
معاون برنامه ریزی و توانمندسازی ایمیدرو برگزاری نخستین "جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی" را مقدمه ای بر افزایش خلاقیت و نوآوری ها در این بخش دانست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۳ - ۱۳:۱۱    
رییس هیات عامل ایمیدرو در نشست با اعضای سندیکای صنایع آلومینیوم ایران تاکید کرد: تولید آلومینیوم در کشور نیاز صنایع داخلی به این فلز را برطرف می کند و در عرضه کمبودی وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۴:۱۰    
برنامه زمان بندی نخستین جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی که در روزهای 23 و 24 تیرماه سال جاری برگزار می شود، اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۴:۱۰    
رئیس هیات عامل ایمیدرو خبر داد: اختصاص بخشی از بودجه برای انجام امور خیرانه به شرکت های تابعه ایمیدرو ابلاغ شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۴:۰۵    
عملیات ساخت مجتمع توانبخشی معلولان و سالمندان در شهر جدید بهارستان استان اصفهان فردا چهارشنبه، با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۲:۳۵    
سرپرست مدیریت آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو از اختصاص 1890 میلیون ریال تسهیلات برای راه اندازی و ایجاد مرکز تخصصی و کارگاه آموزشی تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی استان خراسان جنوبی (شهرستان فردوس) ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۱۰:۳۵    
طرح توسعه فولادسازی و نورد پیوسته سبا با حضور معاون اول رئیس جمهور در اصفهان افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۹ - ۰۹:۰۵    
طرح توسعه فولادسازی و نورد پیوسته سبا و چند طرح تولیدی و عمرانی در اصفهان امروز سه شنبه با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس هیات عامل ایمیدرو مورد بهره برداری قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۲:۴۵    
مدیر اکتشاف ایمیدرو گفت: این سازمان استاندارد نویسی گزارش های اکتشاف را بومی سازی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۱:۱۰    
سرپرست مدیریت آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو از آغاز اجرای دوره های آموزش ایمنی کار برای کارگران و مهارتی و تخصصی برای سطوح کارشناسی و بالاتر معادن بخش خصوصی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۰:۱۰    
مدیر اکتشاف ایمیدرو، دستیابی به ذخایر جدید و افزایش ذخایر معدنی کشور را از دستاوردهای برنامه اکتشافی ایمیدرو عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۴:۰۸    
با خروج آمریکا از برجام و شرایط اقتصادی جدید در کشور؛ چه شرایطی در حوزه معدن و صنایع معدنی ایران رقم خواهد خورد و در این شرایط چه راهکارهای را باید در شمار برنامه ها قرار داد؟ این سوالی است که در ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۲:۳۸    
مجتمع سنگ آهن سنگان، تندیس طلایی روز ملی صنعت و معدن را از دکتر شریعتمداری دریافت کرد. این مجتمع همچنین به عنوان صنایع فلزی و غیرفلزی برتر نیز شناخته شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۲:۰۸    
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: زمینه ورود بخش خصوصی برای توسعه و اکتشاف معادن عمیق مهیاست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۱:۳۸    
معاون برنامه ریزی و توانمندسازی ایمیدرو اعلام کرد: یکی از روش های اجرای برنامه "احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک" ، پیش فروش محصول با هدف اشتغالزایی و ورود سرمایه برای فعال سازی این معادن است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۶:۰۸    
مستندسازان عرصه فیلم و سینما به منظور آشنایی با ظرفیت و جدیدترین اقدامات بخش معدن و صنایع معدنی در نخستین سفر؛ 26 تیرماه جاری از مجتمع مس سونگون دیدن می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۴:۳۸    
مهلت ارسال ایده به نخستین جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی تا 18 تیرماه سال جاری تمدید شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۳:۳۸    
مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، ضرورت برنامه ریزی برای توسعه اکتشاف معادن فلزی را مورد تاکید قرار داد. به گفته وی در حالی که معادن فلزی سهم 12 ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۱:۳۸    
رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: طبق مصوبه دولت، واردات مواد معدنی با قابلیت تولید داخل، در لیست ممنوع شده ها قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۰:۳۸    
رئیس هیات عامل ایمیدرو تاکید کرد: در کارگروه احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس، بر موضوع فرآوری تمرکز شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۶:۳۸    
رییس هیات عامل ایمیدرو اظهار کرد: تا کنون 5 طرح آهن اسفنجی از 7 طرح استانی فولاد افتتاح شده و تا پایان سال جاری 2 طرح آهن اسفنجی و یک طرح فولادسازی نیز به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۴:۳۸    
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: این سازمان سال گذشته با مشارکت بخش خصوصی، 23 طرح در بخش معدن و صنایع معدنی به ارزش بیش از 2.3 میلیارد دلار به بهره برداری رساند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۳:۳۸    
کتاب "عملکرد و اهداف ایمیدرو" با نگاهی به اقدامات سال 1396 و برنامه های آینده، همزمان با روز صنعت و معدن، منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۲:۳۸    
معاون اول رئیس جمهور گفت: برنامه های اقتصادی دولت را با توجه به شرایطی که علیه کشور شکل گرفته تغییر خواهیم داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۱:۳۸    
وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم روز ملی صنعت و معدن از افزایش ظرفیت های تولید طی 4 دهه گذشته سخن گفت و اظهار داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۴:۳۸    
روز صنعت و معدن فرصتی شد تا ابتدا نگاهی به مسیر پیموده شده سال های اخیر داشته باشیم. تجربه های گذشته نشان می دهد نزدیکی بدنه حاکمیت با بخش خصوصی بهترین راه حل برای برطرف شدن چالش های پیش رو است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۴:۳۸    
همایش اطلاع رسانی و رونمایی "طرح احیاء، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس" فردا 10 تیرماه جاری با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در شرکت ملی فولاد برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۴:۳۸    
نخستین جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی مورد استقبال ایده پردازان قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۰:۳۸    
مدیرعامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی اعلام کرد: ارزش صدور بیمه نامه های معدنی صادر شده طی سال 96، 420 درصد رشد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۰۹:۳۸    
مدیر برنامه ریزی و نظارت راهبردی ایمیدرو با بیان اینکه تصویب نقشه راه معدن و صنایع معدنی در مراحل پایانی قرار دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۸ - ۰۰:۳۸    
مدیر مجتمع معدنی سرب و روی و باریت مهدی آباد گفت: تمام تجهیزات فاز نخست کارخانه فرآوری روی تا پایان سال وارد معدن می شود. وی تاکید کرد: در هفته های آتی، عملیات نصب تجهیزات اصلی کارخانه آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۷:۳۸    
ایمیدرو با هدف ارایه دستاوردهای برنامه اکتشاف، واگذاری بلوک های اکتشافی را آغاز کرد. امروز با حضور خبرنگاران، 9 بلوک اکتشافی در پهنه آباده- جازموریان به 7 شرکت بخش خصوصی واگذار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۷:۳۸    
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: تاکنون190 هزار کیلومتر مربع از برنامه اکتشاف 270 هزار کیلومتر مربعی آزاد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۳:۳۸    
فراخوان ارسال آثار مستندسازان بخش معدن و صنایع معدنی به زودی اعلام می شود. این فراخوان در گام نخست با هدف جذب و چمع آوری مستندهای شاخص در این حوزه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۰:۳۸    
توافق نامه احداث 2 هزار واحد مسکونی برای 12 هزار خانوار محروم در منطقه معدنی سنگان، بین سازمان ملی زمین و مسکن و ایمیدرو به امضا رسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۱:۳۳    
تولید فولاد خام ایران طی پنج ماهه نخست سال2018 با رشد بیش از 24درصدی همراه شد. این در حالی است که در همین مدت رشد جهانی تولید فولاد به 4.3درصد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۰۹:۳۳    
رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: توسعه صنایع پایین دستی صنعت مس، سبب رشد اشتغال و درآمدزایی در این صنعت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ - ۱۵:۲۸    
رییس هیات عامل ایمیدرو از افتتاح2 پروژه اسید واقع در سرچشمه و خاتون آباد تا پایان سال جاری خبر داد. به گفته کرباسیان مجموع ارزش این دو پروژه 340 میلیون دلار است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ - ۱۴:۲۸    
فاز دوم شهرک زنجیره مس به مساحت 1800 هکتار امروز، 4 خرداد با حضور رئیس هیات عامل ایمیدرو کلنگ زنی شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۴ - ۱۰:۲۸    
مدیرعامل شرکت فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری اعلام کرد: با توجه به ورود تجهیزات پروژه فولادسازی سفیددشت به سایت، عملیات نصب تجهیزات کارخانه آغاز شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۴:۲۸    
به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات کاربرد مواد معدنی غرب کشور، قرارداد تامین دانش فنی کاتایست HDS مرکز تحقیقات غرب کشور، امضاء و تبادل گردید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۳:۲۸    
رییس هیات عامل ایمیدرو در جلسه پایش طرح های زنجیره فولاد بر لزوم همکاری دولت و بخش خصوصی برای حل مشکلات زنجیره فولادکشورتاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۰۹:۲۸    
مدیر مجتمع سنگ آهن سنگان گفت: مجموعه سنگان در بخش های اکتشاف، استخراج و مطالعات زیست محیطی، دستاوردهای ارزشمندی طی سال های گذشته کسب کرده است و براساس پیش بینی ها، ذخیره احتمالی معدن سنگان تا 1 ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۳:۲۷    
میزان تولید فولاد خام کشور طی 2 ماهه نخست سال جاری، 21 درصد رشد یافت. در این مدت صادرات این بخش نیز با رشد همراه شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۳:۲۷    
موسسه یونیدرو( مؤسسه پژوهشی و آموزشی مشترک دانشگاه تهران و ایمیدرو) ، دوره آموزشی اصول تجارت بین المللی مواد معدنی برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۱:۱۸    
میزان تولید کنسانتره فسفات اسفوردی طی 2 ماهه نخست امسال، 17 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۹ - ۱۴:۴۱    
مدیر کارخانه آلومینیوم ایران گفت: خط 5 ایرالکو تا آخر امسال وارد مدار تولید می شود. همچنین سیستم انتقال آلومینیوم تا ماه آذر راه اندازی می شود و اکنون مراحل راه اندازی کارگاه ریخته گری به پایان رسیده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۶:۰۲    
ایمیدرو در نظر دارد در راستای سیاست های اقتصاد مقاومتی و حمایت از فناوران و صاحبان ایده های نوآورانه؛ جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی را در شش محور و در روزهای 23 تا 24 تیر برگزار کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۴:۰۲    
میزان تولید کنسانتره سنگ آهن شرکت های بزرگ معدنی طی 2 ماه نخست سال جاری 27 درصد رشد یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۲    
رئیس هیات عامل ایمیدرو در جلسه پایش طرح های زنجیره فولاد کشور اعلام کرد: راه اندازی و پیشرفت طرح های نیمه تمام با رویکرد همگرایی و هم افزایی دولت و بخش خصوصی محقق شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۲    
ایمیدرو برای شناسایی پیمانکار جهت احداث زیربناهای معادن در 4 منطقه فراخوان داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۴:۴۴    
سمینار آموزشی ارائه گزارش نتایج اکتشافات معدنی و تخمین ذخایر و منابع معدنی روز ششم تیر ماه از سوی ایمیدرو برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۳ - ۱۴:۴۴    
در راستای دستیابی به تولید 55 میلیون تن فولاد در چشم انداز 1404، بخش خصوصی از طرح های آماده افتتاح زنجیره فولاد تا پایان سال جاری بهره برداری می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۱۴    
میزان تولید آند و کاتد مس طی 2 ماهه نخست سال 97 به ترتیب 39 و 28 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۴:۴۴    
میزان صادرات واحدهای بزرگ فولادی کشور طی ماه اردیبهشت 97 نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 36 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۰۹:۱۴    
رئیس هیات عامل ایمیدرو با حضور در طرح های میدکو در استان کرمان اعلام کرد: با اقدامات انجام شده طی سال های اخیر زنجیره فولاد در حال تکمیل شدن است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۴:۱۵    
رئیس هیات عامل ایمیدرو در حاشیه بازدید از مجتمع فولادی بردسیر- میدکو گفت: مدیریت موثر در فولاد بردسیر ، نگرانی های تامین آب در این مجموعه را برطرف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۳:۱۵    
رئیس هیات عامل ایمیدرو صبح امروز یکشنبه 20 خرداد از واحد احیا و فولادسازی یک میلیون تنی بردسیر دیدن کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ - ۱۱:۱۵    
عملیات بهره برداری، استخراج سنگ آهن و باطله برداری در معادن سنگ آهن سنگان با برگزاری مناقصه عمومی 2 مرحله ای به پیمانکار واجد صلاحیت واگذار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۱:۴۴    
دولت آمریکا اواسط اردیبهشت ماه در خصوص اعلام مواضع خود درباره برجام، خروج خود از این تفاهم نامه را اعلام کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۰:۴۴    
شرکت های بزرگ آلومینیوم کشور طی 2 ماهه نخست سال 97، 9.7 درصد آلومینیوم تولید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۲:۱۴    
رییس هیات عامل ایمیدرو در کنفرانس سرمایه گذاری چین و در آستانه سفر رییس جمهوری به آن کشور اعلام کرد: 5 میلیارد دلار از فاینانس 20 میلیارد دلاری بین ایران و چین در بخش معدن و صنایع معدنی ایران صرف شده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۱:۱۲    
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: ساختار طرح مهدی آباد همتراز با استانداردهای جهانی است. مهدی کرباسیان تصریح کرد: طرح مهدی آباد در بخش های مطالعات زمین شناسی، تجهیز و بهره برداری معدن ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۷:۰۶    
قرارداد احداث کارخانه جدید فرآوری و استحصال طلای زرشوران با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو، بین شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران و مشارکت کاهنربا و فولادتکنیک امضا شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۰:۳۶    
میزان تولید معادن مس شرکت های جهان طی 2 ماهه نخست سال 2018، 4.8 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۵    
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: امسال با راه اندازی طرح های جدید کنسانتره، گندله و آهن اسفنجی، یک گام دیگر به سمت توازن در زنجیره فولاد نزدیک می شویم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۰:۰۵    
میزان تولید کنسانتره سنگ آهن شرکت های بزرگ معدنی طی ماه نخست سال 97، 30 درصد رشد یافت. این رشد در پی افتتاح های سال گذشته به دست آمده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۳۵    
رییس هیات عامل ایمیدرو خواستار اجرای الگوی زیست محیطی معدن روی مهدی آباد در سایر طرح ها و شرکت های معدنی تابعه ایمیدرو شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۵    
دو تن از محیط بانان مجتمع معدنی باریت و سرب و روی مهدی آباد از سوی رییس هیات عامل ایمیدرو مورد تقدیر قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۰:۴۸    
یک شرکت چینی برای ساخت یک کارخانه جدید الکترود گرافیتی به صورت سرمایه گذاری مستقیم اعلام آمادگی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۰۹:۴۸    
فیلم محیط زیستی روی سبز بیابان در آستانه روز جهانی محیط زیست در ایمیدرو نمایش داده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۷    
رئیس هیات عامل ایمیدرو ضمن تقدیر از تشکیل کنسرسیوم اکتشاف، حضور شرکت های بزرگ معدنی در این کنسرسیوم را نوید بخش دستیابی به اهداف کلان بخش معدن و صنایع معدنی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۶    
شرکت "یو ام ام سی "از بزرگترین شرکت های معدنی روسیه، آمادگی خود را برای همکاری با بخش های مختلف معدنی و صنایع معدنی ایران اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۳۷    
معاون برنامه ریزی و توانمندی ایمیدرو گفت: موفقیت یک مجموعه سازمانی، به کل افراد آن وابسته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۳۷    
انجمن جهانی فولاد اعلام کرد: طی چهارماهه نخست سال2018،تولید فولاد خام ایران و جهان نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ترتیب27.6 درصد و 4 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۹:۴۷    
قرارداد ساخت ترمینال تمام مکانیزه مواد معدنی با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو، بین سازمان بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان و یک شرکت خصوصی امضا شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۴۶    
معاون طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی ایمیدرو در پانزدهمین همایش علمی مهندسی معدن اظهار کرد: اگر می خواهیم جایگاه خود را ارتقا دهیم باید نگاه به این بخش تغییر کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۱۶    
ظرفیت تولید فولاد چین تا سال 2025 به کمتر از یک میلیارد تن می رسد. این کشور از سال 2016 تاکنون 120 میلیون تن از ظرفیت تولید را کاهش داده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۱۵    
در فایل پیوست فهرست تکمیلی ممنوعیت خرید کالاهای خارجی که دارای مشابه داخلی هستند ، قابل مشاهده می باشد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۵    
شرکت ولوو در جلسه ای با کرباسیان، مدل همکاری 200 میلیون یورویی برای تامین ماشین آلات معدنی ارایه داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۵    
مجری طرح تیتانیوم کهنوج از آغاز عملیات ساخت بخش فونداسیون کارخانه کنسانتره این طرح خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۶    
رئیس هیات عامل ایمیدرو، در نشست با مدیران انجمن سنگ ایران، الزامات توسعه این بخش را برشمرد. مهدی کرباسیان تاکید کرد: صدور مجوز دریافت تسهیلات از صندوق توسعه ملی، اجرایی کردن مصوبات شورای سیاست گذاری ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۶    
تولید کنسانتره مس کشور طی ماه نخست سال 97، رشد 15 درصدی را تجربه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۰۹:۴۶    
رئیس هیات عامل ایمیدرو، با صدور احکامی جداگانه مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو و همچنین سرپرست مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران را منصوب کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...