سه شنبه ۰۳ مردادساعت ۰۹:۰۳Jul 2017 25

سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران - ایمیدرو (imidro.gov.ir)

سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 27 اسفند 1394  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 30 اسفند 1395  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 30 فروردین 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 31 اردیبهشت 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 31 خرداد 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 31 تیر 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 1 مرداد 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 2 مرداد 1396 
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۰    
همزمان با مراسم اختتامیه جشنواره عکس معدن، آیین نکوداشت استاد فرهود حقی چهارشنبه 4 تیر برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۰:۳۰    
همایش یافته های جدید اکتشافی یکشنبه 8 مرداد توسط ایمیدرو در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۵:۰۰    
بازدیدکنندگان از نخستین نمایشگاه ملی عکس معدن در صورت پیش بینی اثر برگزیده از سوی هیات داوران جایزه دریافت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۴:۳۰    
ساتیار امامی عکاس باسابقه مطبوعات درباره برگزاری جشنواره ملی عکس معدن گفت: این جشنواره ها مقطعی نباشد بلکه فرصتی ایده آل برای پیوند هنر و معدن باشد که عکاسان بتوانند با سازمان ها همکاری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۰:۳۰    
مدیرعامل شرکت آلومینای جاجرم از شروع نصب تجهیزات اصلی طرح آلومینیوم جاجرم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۷:۰۰    
اسامی راه یافتگان بخش مسابقه و نمایشگاه نخستین جشنواره ملی عکس معدن اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۰    
سایت انجمن جهانی فولاد گزارش داد: میزان تولید فولاد ایران طی ماه ژوئن 2017 میلادی نسبت به مدت مشابه سال گذشته 16.4 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۳۰    
73 اثر از شرکت کنندگان در جشنواره عکس ملی معدن به بخش مسابقه راه یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۱:۳۰    
احسان احمدی – در اردیبهشت ماه گذشته، مشعل های ریفورمر فولاد شادگان روشن شد و در پروسه راه اندازی گرم قرار گرفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۰۹:۰۰    
دوشنبه دوم مرداد نخستین جشنواره ملی عکس معدن با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو به طور رسمی برگزار می شود. این در حالی است که بعد از ظهر روز اول مرداد، نمایشگاه عکس این جشنواره، آغاز به کار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۱۶:۳۰    
دکتر اکبر عالمی رییس هیات داوران نخستین جشنواره عکس معدن گفت: آثار ارسال شده به این جشنواره، تحسین هیات داوران را به همراه آورده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ - ۰۰:۳۰    
رئیس هیات عامل ایمیدرو در دیدار با هیات وزارت معادن و پترولیوم افغانستان بر گسترش همکاری های بین دو کشور تاکید کرد و گفت: ایران آمادگی دارد تا در مسائل مربوط به انتقال تکنولوژی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۴:۰۰    
مجری طرح تیتانیوم گفت: هدف از اجرای این طرح احداث کارخانه های "تولید کنسانتره تیتانیوم به ظرفیت تولید 130هزار تن" و "تولید سرباره تیتانیوم به ظرفیت تولید 70هزارتن" است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۳:۰۰    
میزان تولید مجتمع فسفات اسفوردی در بهار امسال، 27 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۶:۰۰    
مدیرعامل شرکت فولاد شادگان اعلام کرد: 23هزار تن آهن اسفنجی از ابتدای تیرماه جاری تا به امروز به روش PERED تولید شده است و تولید 800هزار تن در سال را هدفگذاری کرده ایم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۶:۰۰    
حسن کرباسچی مدیرعامل شرکت ام ام ایی در ایران گفت: تولید آهن اسفنجی با تکنولوژی پِرِد، در کمترین زمان و با متالیزاسیون 93درصد از دستاوردهای این تکنولوژی محسوب می شود که در مقایسه با دیگر تکنولوژی ها ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۵:۰۰    
عواید حاصل از فروش عکس های جشنواره ملی عکس معدن صرف امور خیریه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۰    
رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: زمینه مناسبی برای جهش و توسعه بخش معدن و صنایع معدنی در دولت دوازدهم فراهم شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: معدن خمیرمایه توسعه صنعتی کشور است و باید آن را قدر بدانیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۰    
عملیات اجرایی معدن و احداث کارخانجات سرب و روی مهدی آباد طی مراسمی در محل معدن و با حضور مهندس نعمت زاده وزیر صنعت ، معدن و تجارت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۰۹:۳۰    
عملیات اجرایی معدن و احداث کارخانه های سرب و روی مهدی آباد صبح امروز با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل ایمیدرو افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۵:۳۰    
مجتمع سنگ آهن سنگان گزارش احداث راه های دسترسی به معادن ناحیه سنگان را تشریح کرد. با انجام عملیات احداث جاده های دسترسی به معادن ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۰    
عملیات اجرایی بزرگ ترین معدن سرب و روی ایران فردا با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل ایمیدرو آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۰:۰۰    
مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی اعلام کرد: از 5 هزار و دویست و پنجاه میلیارد تومان پروژه های ایمیدرو 85 درصد آن به بخش خصوصی واگذار شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۹:۰۰    
شرکت کنندگان جشنواره ملی عکس معدن، تعداد 2000 عکس به دبیرخانه جشنواره، عکس ارسال کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۳:۳۰    
مجله متال بولتن از افزایش تولید جهانی آهن اسفنجی جهان در سال 2016 خبر داد و ایران را با فاصله اندکی نسبت به هند، دومین کشور تولید کننده این محصول در جهان اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۳ - ۰۰:۳۰    
رییس هیات عامل ایمیدرو خبر داد: در دولت یازدهم 7 میلیارد دلار پروژه معدنی و صنایع معدنی از سوی این سازمان فعال و 2.3 میلیارد دلار طرح جدید نیز وارد عملیات اجرایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۹:۰۰    
رئیس هیئت عامل ایمیدرو گفت: حداکثر استفاده از نیروهای بومی در دوران بهره برداری از پروژه آلومینیوم جنوب در منطقه ویژه اقتصادی انرژی بر لامرد انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۹:۰۰    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با بهره برداری از طرح بزرگ آلومینیوم که هم اینک در شهرستان لامرد در استان فارس در دست احداث است، ظرفیت تولید آلومینیوم در کشور حدود 2 برابر فزونی خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۶:۰۰    
مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو گفت: سهم بخش معدن و صنایع معدنی با جذب فناوری های جدید در اقتصاد باید افزایش یابد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۴:۰۰    
رئیس سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) از دستور معاون اول رئیس جمهور برای بررسی محورهای توسعه معادن و صنایع معدنی در جلسات اقتصاد مقاومتی دولت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۲:۳۰    
مشاور امور بین الملل ایمیدرو در مراسم افتتاحیه " اجلاس تکنولوژی در معدنکاری ایران تاکید کرد: تکنولوژی، تامین مالی و ماشین آلات، مثلث همکاری های معدنی ایران با شرکت های خارجی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۰    
رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: قیمت محصولات معدنی در سال جاری روند روبه رشدی داشته؛ اما معادن کوچک باید تجمیع شوند و کنسرسیوم تشکیل دهند تا هزینه ها کاهش یابد. ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۰:۰۰    
نخستین میزگرد از سلسله میزگردهای ایمیدرو با موضوع "بررسی تکنولوژی ایرانی آهن اسفنجی PERED" با حضور تعدادی از مدیران عامل شرکت های فولادی و کارشناسان این حوزه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۹:۳۰    
در این گردهمایی علاوه بر ارایه گزارش مجموعه های این سازمان، از فعالیت ها و خدمات پروفسور محمود احمدزاده هروی نیز تقدیر خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۵:۳۰    
میزان ظرفیت تولید در زنجیره 2 صنعت استراتژیک فولاد و مس طی شهریور 92 تا فروردین 96، افزایش قابل توجهی داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۰۹:۰۰    
میزگرد بررسی تکنولوژی احیای مستقیم ایرانی، امروز دوشنبه در ایمیدور با حضور تعدادی از مدیران ارشد صنعت فولاد برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۳:۰۰    
رییس هیات عامل ایمیدرو در دیدار با وزیر نفت، با اشاره به جایگاه منطقه ویژه پارسیان، پیش بینی کرد عملیات اجرایی بندر پارسیان در ماه آینده آغاز می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۹:۳۱    
روسای انجمن ها و اتحادیه های معدنی و صنایع معدنی در نشستی با رییس هیات عامل ایمیدرو به بیان دیدگاه های خود در راستای توسعه این بخش از اقتصاد ایران پرداختند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۶:۲۶    
رییس هیات عامل ایمیدرو در دیدار با روسای تشکل های معدنی و صنایع معدنی بر استفاده حداکثری از توانمندی و ظرفیت های بخش خصوصی تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۴:۵۶    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امسال 30 هزار میلیارد تومان به واحدهای صنعتی تسهیلات اعطا می شود. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۴:۲۶    
معاون اول رئیس جمهور گفت: با اجرای برجام، موجی از سرمایه گذاران خارجی به ایران آمدند. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۲:۲۶    
مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران آگهی فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای انجام امور خدمات عمومی و پشتیبانی داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۱:۲۶    
شرکت سنگ آهن سنگان از سوی ستاد بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن به عنوان واحد نمونه سال 1396 استان خراسان رضوی انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۰:۲۶    
منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس واقع موفق به اخذ گواهی استاندارد امنیت اطلاعات ایزو27001 (ISMS) از سازمان افتا شد. ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۰۷:۲۶    
مهلت ارسال عکس به نخستین جشنواره ملی عکس معدن تا 20 تیر ماه تمدید شد. به گزارش روابط عومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، فراخوان قبلی ارسال آثار عکاسان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۰۰:۲۶    
میزان تولید فولاد خام کشور طی 2 ماه نخست سال 96، 12 درصد رشد یافت. در این مدت نزدیک به یک سوم تولیدات، به خارج کشور صادر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۱۰:۲۶    
ایمیدرو 708دوره آموزشی در سطح سازمان، واحدهای تابعه و بخش خصوصی طی سال گذشته برگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۵:۲۱    
رئیس هیات عامل ایمیدرو با تاکید بر اینکه شرایط جذب فناوری روز پس از برجام فراهم شده است، گفت: برای توسعه بخش معدن، جذب سرمایه گذاری خارجی و فناوری روز ضروری است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۰:۲۱    
نایب رئیس کمیته معدن کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: رقمی حدود 2000 میلیارد تومان از بهره مالکان معادن به خزانه کشور واریز می شد و از این مقدار سهمی به توسعه معادن کشور اختصاص نمی یافت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۶:۲۱    
سه کشور برتر تولیدکننده زغالسنگ جهان تولید خود را در 5 ماهه نخست سال 2017 افزایش دادند، این در حالی است که طبق توافق پاریس، تولید سوخت های فسیلی باید کاهش می یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۰:۲۱    
مدیر گروه معدن و صنایع معدنی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گفت: درآمد حاصل از معادن باید برای ایجاد زیرساخت های نرم و سخت معدن و صنایع معدنی صرف شود تا در آینده هزینه سرمایه گذاری بخش خصوصی در بخش ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۴:۲۱    
هند طی برنامه ای جهشی، ظرفیت تولید فولاد خود را به سه برابر افزایش خواهد داد. طبق این برنامه، هند تا سال 2030 به تولید 300 میلیون تنی دست خواهد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۱:۲۱    
جشنواره عکس معدن، پس فردا سه شنبه 13 تیر ماه برای عکاسان حرفه ای استان اصفهان، تور عکاسی برگزار می کند. این برنامه در شرکت فولاد مبارکه اصفهان اجرا می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۳:۲۱    
مجوز زیست محیطی اجرای طرح تجهیز و بهره برداری معدن زغالسنگ پروده شرقی از سوی اداره کل حفاظت محیط زیست استان خراسان جنوبی صادر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۰:۲۱    
مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی ایمیدرو گفت: وضعیت ایمنی در واحدهای ایمیدرو بین سال های 92 الی 95 در مقایسه با سال های قبل از آن، بهبود یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۰۰:۲۱    
مدیر صنایع معدنی ایمیدرو از رشد تولیدات زنجیره مس و آلومینیوم در 4 سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ - ۱۱:۲۱    
مدیرعامل شرکت آلومینای ایران گفت: میزان تولید و فروش محصولات این شرکت طی سال های 92 تا 95 نسبت به دوره قبل از آن افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۱۲:۲۲    
مدیرعامل شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران از اجرایی شدن 18 برنامه توسعه ای، فنی، آموزشی و کیفی در این مجتمع طی سال 96 خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ - ۰۹:۲۲    
شرکت فولادسفیددشت چهارمحال و بختیاری با تولید 38 هزار و 832 تن آهن اسفنجی در خردادماه سال جاری، رکورد جدیدی در تولید به ثبت رساند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۵:۲۲    
حفاری های اکتشافی شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در 4 سال گذشته بیش از 2 برابر افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۱:۲۲    
برنامه تور عکاسی در جشنواره عکس معدن برای عکاسان حرفه ای برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۳ - ۱۱:۲۲    
سایت انجمن جهانی فولاد گزارش داد: میزان تولید فولاد ایران طی 5 ماهه نخست 2017 میلادی، 13درصد رشد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۱ - ۱۰:۲۲    
رییس هیات عامل ایمیدرو خبر داد: گندله سازی مبارکه به عنوان نخستین کارخانه گندله سنگ آهن شرق کشور، تولید آزمایشی را آغاز کرد. ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ - ۱۱:۲۲    
میزان تولید شمش طلا در مجتمع طلای موته طی 2 ماه نخست امسال، 48 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۳۰ - ۱۲:۲۳    
چین تولید فلزات غیرآهنی را در 5ماهه نخست سال2017 افزایش داد. در این مدت تولید مس، روی و سرب با رشد مواجه شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۳    
طرح جامع منطقه ویژه اقتصادی کاشان از سوی هیات دولت به تصویب رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۵:۲۳    
میزان تولید کنسانتره سنگ آهن شرکت های بزرگ معدنی طی 2 ماه نخست سال 96، 43 درصد رشد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۵:۰۲    
میزان تولید مجتمع فسفات اسفوردی در 2 ماه نخست امسال، 13 درصد افزایش یافت. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، مجتمع فسفات اسفوردی طی ماه های فروردین و اردیبهشت 96 ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۱:۰۲    
مهدی کرباسیان رییس شورای سیاستگذاری جشنواره ملی عکس معدن شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۴:۳۲    
سازمان برنامه ریزی و مدیریت کشور گزارشی درباره جایگاه و سهم اشتغال بخش معدن در اقتصاد منتشر کرد. این گزارش مربوط به دوره 55 ساله 1335 تا 1390 است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۴:۳۲    
ایمیدرو برای احداث دیوار محوطه سایت، ساختمان های نگهبانی و سیل بند طرح تیتانیوم کهنوج آگهی تجدید فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۱۰:۳۴    
وب سایت بی پی گلوبال از کاهش 6.2 درصدی تولید جهانی زغالسنگ در سال گذشته میلادی خبرداد. این میزان برابر با تولید 67سال پیش است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۶ - ۰۰:۳۴    
مجری طرح ایجاد زیربناهای لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی خبر داد: بودجه اختصاص یافته از محل منابع داخلی ایمیدرو برای زیربناهای معادن در سال گذشته(1395) بی سابقه بود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۲:۲۳    
مدیر عامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی چند خبر خوش برای معدنکاران شامل افزایش پرداخت تسهیلات، کاهش فرایند بروکراسی و بخشودگی دیرکرد بدهی ها را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۴ - ۱۰:۴۲    
اکبر عالمی به عنوان رییس هیات داوران جشنواره ملی عکس معدن و صنایع معدنی شد. این جشنواره از سوی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۵:۴۲    
معاون برنامه ریزی و توانمندسازی ایمیدرو از تدوین برنامه های این سازمان در راستای مدیریت اصولی آب و حامل های انرژی در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۱۳:۴۲    
ایمیدرو و شرکت ملی پتروشیمی با هدف تسریع در روند جذب سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان، تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۳ - ۰۹:۴۲    
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: تا پایان خرداد، واحد آهن اسفنجی فولاد شادگان به تولید محصول می رسد و پس از آن نیز مشعل کارخانه آهن اسفنجی فولاد میانه هم روشن می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۲ - ۱۲:۱۲    
مدیر عامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران گفت: واگذاری 5 طرح و مجتمع زیرمجموعه این شرکت به بخش خصوصی در مرحله بررسی است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۲:۴۲    
ارزش طرح هایی که تا پایان نیمه اول سال 1396 وارد مدار تولید می شوند از یک میلیارد دلار عبور می کند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ - ۱۱:۱۲    
وب سایت متال جانکشن (Metaljunction)، از پیش بینی افزایش سهم تولید جهانی فولاد هند از 5.4درصد در سال 2017 به 7.7درصد در سال 2021خبر داد. این کشور در عین برنامه متنوعی برای افزایش تقاضای فولاد دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۱:۱۳    
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس گفت: میزان صادرات تولیدات صنایع مستقر در این منطقه طی سال 95 در مقایسه با سال قبل از آن با 22 درصد افزایش به بیش از یک میلیارد دلار افزایش ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۰:۴۳    
نخستین جشنواره ملی عکس معدن با اهدای نشان کیمیا به عکاسان برتر بخش معدن از سوی ایمیدرو برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۰:۱۳    
شرکت فولاد خوزستان سال گذشته با تولید 3 میلیون و600 هزار تن شمش فولادی رکورد تولید سالیانه از ابتدای راه اندازی این شرکت را به ثبت رساند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۹ - ۰۰:۱۳    
رییس هیات عامل ایمیدرو در گفت و گو با نشریه بیزنس یر (The Business Year) گفت: شرکت های خارجی با سرمایه گذاری در بخش معدن، ارزش افزوده بالایی به دست می آورند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۷ - ۱۲:۳۵    
مدیر عامل مجتمع آلومینای ایران گفت: بخش معدن و صنایع معدنی، قابلیت افزایش قابل توجه اشتغال را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۱:۰۵    
مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه گذاری ایمیدرو گزارش عملکرد این بخش را در نیمه دوم سال قبل در حوزه های سرمایه گذاری، بین الملل و بازرگانی ارائه کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۶ - ۱۰:۳۵    
ایمیدرو موفق به دریافت گواهینامه ایزو 9001:2008 طی ممیزی نهایی سیستم مدیریت کیفیت، از سوی شرکت معتبر DQS آلمان شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۵ - ۱۳:۰۵    
رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: موسسه پژوهشی مشترک ایمیدرو و دانشگاه تهران در حال حاضر 11 طرح معدنی و صنایع معدنی در مراحل پایان یافته تا درحال مذاکره دارد. ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۲ - ۰۰:۲۶    
طی نظرسنجی انجام شده در تلگرام ایمیدرو، با هدف مشخص کردن اولویت های دولت دوازدهم در بخش معدن بین مخاطبان این بخش، از میان 5 گزینه شامل ایجاد شرایط مساعد برای همکاری های بین المللی ، توسعه زیرساخت ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۱۱:۵۶    
انجمن جهانی فولاد ، ایران را چهاردهمین کشور تولید کننده فولاد جهان معرفی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ - ۰۹:۲۶    
ایمیدرو برای فروش 6000 تن کنسانتره ایلمنیت طرح تیتانیوم کهنوج آگهی تجدید فراخوان مزایده عمومی یک مرحله ای داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۹ - ۰۹:۵۶    
مدیرعامل شرکت فولاد سفیددشت چهارمحال و بختیاری از پیشرفت 51 درصدی واحد فولاد سازی این طرح استانی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۵:۲۶    
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت : این سازمان در دولت یازدهم 240 هزار میلیارد ریال طرح در دستور کار داشت و تا پایان سال گذشته بیش از 85 درصد این برنامه فعال شد و برخی به افتتاح رسید.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۶    
گزارش عملکرد ایمیدرو در بخش فاینانس خارجی و داخلی طرح های بخش معدن و صنایع معدنی در 6 ماهه دوم سال گذشته اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۸ - ۱۰:۵۶    
رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: این سازمان 7 هدف کلان را طی 5 سال آینده در برنامه خود قرار داده است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۷ - ۱۰:۴۶    
شاخص قیمت تولیدکننده بخش معدن در فصل زمستان 95 نسبت به فصل پاییز، 2.8 درصد افزایش یافت. به گزارش روابط عمومی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۶ - ۱۱:۱۶    
سایت انجمن جهانی فولاد میزان تولید فولاد ایران در چهارمین ماه 2017 میلادی (آوریل) را حدود 15درصد اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۰۹:۳۵    
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: این سازمان در دولت یازدهم، 10 اقدام مهم را به عنوان نخستین های بخش معدن و صنایع معدنی به سرانجام رساند.
مشاهده نتایج بیشتر...