چهارشنبه ۲۸ شهریورساعت ۱۱:۳۰Sep 2018 19

سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران - ایمیدرو (imidro.gov.ir)

سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 27 اسفند 1394  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 30 اسفند 1395  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 28 اسفند 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 29 فروردین 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 31 اردیبهشت 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 30 خرداد 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 31 تیر 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 30 مرداد 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 4 شهریور 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 5 شهریور 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 6 شهریور 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 7 شهریور 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 10 شهریور 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 11 شهریور 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 12 شهریور 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 13 شهریور 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 14 شهریور 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 17 شهریور 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 18 شهریور 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 19 شهریور 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 20 شهریور 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 21 شهریور 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 24 شهریور 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 25 شهریور 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 26 شهریور 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 27 شهریور 1397 
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۸    
گروه 30 نفره مستندسازان دیداری سفری دو روزه از معادن گل گهر و کارخانه های فراوری آن منطقه داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۲:۳۸    
مستندسازان، خواهان همکاری بیشتری بخش معدن با رسانه هنر هستند. این بخشی از سخنان گروه فیلم سازان مستند است که در سفری به معادن گل گهر مطرح شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۸    
ارزش صادرات محصولات معدن و صنایع معدنی طی 5 ماهه نخست سال 97، معادل 12 درصد افزایش یافت. در همین مدت واردات این بخش با کاهش 29درصدی همراه شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۶ - ۱۰:۳۸    
میزان تولید دانه بندی و کنسانتره سنگ آهن شرکت های بزرگ معدنی طی 5 ماهه نخست 97 افزایش یافت. در این مدت تولید کنسانتره رشد 19درصدی پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۱:۳۸    
مجتمع معادن سنگ آهن فلات مرکزی، پیاده سازی مدیریت صحیح در مصرف آب و انرژی را عملیاتی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۰:۰۸    
ایمیدرو فراخوان ارزیابی کیفی مناقصه گران برای اجرای 3 پروژه زیربنایی معادن در حوزه راه سازی و برق رسانی را برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۶:۰۸    
دومین جشنواره عکس معدن (کیمیا) در خانه هنرمندان ایران با هدف استفاده از حافظه و دانش تصویری عکاسان برای گسترش و ترویج موضوعات مرتبط با صنایع معدنی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۴:۰۸    
رئیس هیات عامل ایمیدرو در مجمع عمومی عادی (سالانه) ایمیدرو اعلام کرد: تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی و انجام ماموریت های توسعه ای از ابتدا در شمار برنامه های این سازمان قرار گرفت و با تلاش های انجام ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۸    
مجمع عمومی سالانه ایمیدرو، پیش از ظهر امروز به اتفاق آرا و با حضور تمامی اعضا، گزارش عملکرد و صورت های مالی منتهی به 29 اسفند سال 1396 را تصویب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۱۲:۳۸    
وزیر صنعت معدن و تجارت تاکید کرد: ایمیدرو سازمانی پیشرو در اقتصاد مقاومتی است. این امر به سبب عملکرد این سازمان در جلب مشارکت بخش خصوصی در سرمایه گذاری ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۶:۰۴    
گروه مستندسازان طی امروز و روز گذشته از طرح ها و اقدامات شرکت گل گهر و همچنین گهر زمین دیدن کردند. نکته برجسته در این برنامه، اعلام اقدامات در حوزه مسوولیت اجتماعی از سوی مجموعه گل گهر است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۴    
بر اساس تفاهم نامه منعقده میان پست بانک و صندوق بیمه معدنی، صدور بیمه نامه معدنی از محل منابع صندوق توسعه ملی انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۴    
میزان تولید شمش فولاد شرکت های بزرگ کشور در ماه مرداد، 16 درصد رشد کرد. این در حالی است که تولید فولاد شرکت های بزرگ به مرز 8 میلیون تن رسید.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۲:۳۴    
تولید طلا در استرالیا رکورد دو دهه اخیر را شکست. این کشور شاهد برهه ای تاریخی در تولید طلا است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۱:۰۴    
پیش جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه ایمیدرو با حضور رئیس هیات عامل ایمیدرو برگزار شد. جلسه مجمع عمومی سالیانه این سازمان با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، 24 شهریور ماه جاری برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۲۰ - ۱۳:۵۲    
تفاهم نامه های واگذاری زمین برای احداث 2 کارخانه صنعت آلومینیوم با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو امضا شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۲:۵۰    
تفاهم نامه واگذاری زمین کارخانه های آلومینا و محصولات تخت آلومینیومی فردا امضا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۲:۲۰    
رئیس هیات عامل ایمیدرو از جذب 320 هزار میلیارد ریال منابع بخش خصوصی و غیردولتی برای تکمیل طرح های نیمه تمام سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران خبر داد که در پنج سال گذشته جذب شده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۰:۴۰    
فردا سه شنبه گروهی از فیلم سازان سینمای مستند، به مدت دو روز از معادن و صنایع معدنی شرکت گل گهر دیدن می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۵:۱۰    
بسیار خرسندم از مدیریت در سازمانی که امسال توانست با دریافت لوح تقدیر و تندیس از رئیس جمهوری محترم، به عنوان سازمان نمونه و برتر دولتی معرفی شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۱:۱۰    
معرفی شدن ایمیدرو به عنوان سازمان نمونه و دستگاه برتر و همچنین دریافت لوح تقدیر و تندیس جشنواره شهید رجایی از ریاست محترم جمهوری را به همه همکاران ارجمند تبریک می گویم ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۱:۱۰    
مدیر مجتمع پتاس خور و بیابانک میزان تولید پتاس این مجتمع طی 5 ماهه نخست سال 97، افزون بر 213 درصد رشد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۰:۱۰    
هزینه های اکتشاف مواد معدنی در استرالیا به بالاترین میزان از سال 2013 افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۰۰:۰۹    
معرفی شدن ایمیدرو به عنوان سازمان نمونه و دستگاه برتر و همچنین دریافت لوح تقدیر و تندیس جشنواره شهید رجایی از ریاست محترم جمهوری را به همه همکاران ارجمند تبریک می گویم ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۶:۰۹    
آگهی عمومی ارزیابی کیفی مشاوران جهت انجام خرید خدمات مشاوره "طراحی و پیاده سازی نرم افزار و داده های سامانه اطلاعات مکان مبنای (GIS) تحت وب اکتشافی ایمیدرو" به فراخوان گذاشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۳:۰۹    
سازمان توسعه و نوسازی معادن وصنایع معدنی ایران در بخش برگزیدگان دستگاه های وابسته به وزارتخانه ها در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی به عنوان دستگاه برتر ایران معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۱:۰۸    
مراسم اختتامیه چهاردهمین جشنواره شهید رجایی صبح امروز شنبه با حضور رئیس جمهوری در سالن اجلاس سران آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۵:۳۴    
شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران برای خرید 100 تن کربن به صورت مناقصه یک مرحله ای عمومی، فراخوان داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۵:۳۴    
شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران برای خرید36000 تن آهک کلوخه ای فله ای مورد نیاز این شرکت مناقصه عمومی یک مرحله ای برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۱:۰۴    
گروهی از مستندسازان کشور هفته آینده از معادن سنگ آهن گل گهر دیدن می کنند. این برنامه در راستای معرفی توانمندی های بخش معدن و صنایع معدنی انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۰:۰۴    
مدیرآموزش، پژوهش و فناوری ایمیدروخبر داد: این سازمان دوره آموزشی DATA MINE برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۵:۳۴    
ایمیدرو در طرح توانمندسازی اکتشاف، فراخوان تجدید مناقصه یک مرحله ای تامین نیروی انسانی خدمات و پشتیبانی برای انجام امور مربوط به آبدارچی و راننده، داد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۲:۳۴    
ایمیدرو آگهی فراخوان شناسایی پتانسیل های معدنی سیلیس کشور را تجدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۰:۰۴    
مجموعه اقدامات ایمیدرو و واحدهای تابعه در حوزه مسئولیت های اجتماعی اعلام شد. این اقدامات با هدف توجه به محیط اجتماعی مناطق معدنی و صنایع معدنی، رعایت اخلاق حرفه ای کار، امور زیست محیطی ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۱:۰۳    
تامین مالی 12 پروژه فولادی از سوی بانک صنعت و معدن انجام شد. ارزش این تعداد پروژه به 2.5 میلیارد یورو می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۰:۳۳    
فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای به همراه ارزیابی کیفی عملیات فنس کشی منطقه ویژه اقتصادی کاشان اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۲:۰۲    
مناقصه عمومی یک مرحله ای شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران با عنوان "خرید 1000 تن سیانید سدیم قرصی با خلوص 98 درصد مورد نیاز مورد نیاز کارخانه طلای زرشوران" دوباره به فراخوان گذاشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۰:۳۲    
رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: طرح تولید کلرید کلسیوم و هیدروکسید منیزیوم چرخه تولید محصولات در مجتمع پتاس را کامل می کند.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۰۹:۳۲    
رئیس هیات عامل ایمیدرو خبر داد که تا پایان سال دو کارخانه بزرگ در حوزه آلومینیوم و مس راه اندازی می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۵:۳۱    
دهکده نمکی خور و بیابانک با حضور رئیس هیات ایمیدرو افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۲:۳۱    
رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: راه اندازی کارخانه فرآوری تولید کنسانتره سرب مجتمع نخلک حاصل توجه به اصل 44 قانون اساسی است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۵:۲۹    
سود خالص بزرگترین فولادساز چین، بائو استیل، در نیمه نخست سال 2018میلادی 62درصد رشد نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۴:۵۹    
رییس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد:18میلیارد دلار طرح در بخش معدن و صنایع معدنی در حال اجراست.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ - ۱۲:۵۹    
مراسم احداث پروژه کلرید کلیسیم و هیدروکسید منیزیم و همچنین افتتاح فاز نخست دهکده نمکی در خور و بیابانک شنبه با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو برگزار می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۳:۲۹    
نقشه راه معدن وصنایع معدنی با هدف ارتقای وضعیت بخش معدن وصنایع معدنی توسط محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن وتجارت ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۰:۵۹    
شرکت ملی صنایع مس ایران گزارش برنامه و عملیات اکتشافی در کشور را همزمان با هفته دولت اعلام کرد. این اقدامات، شناسایی محدوده های مستعد کانی سازی پورفیری را در اولویت قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۶ - ۱۰:۲۹    
مجتمع سنگ آهن سنگان مناقصه عمومی یک مرحله ای با موضوع تهیه، خرید، طبخ و توزیع سه وعده غذای گرم برای کارکنان این مجموعه را به فراخوان گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۱۲:۵۹    
انجمن جهانی فولاد اعلام کرد: طی 7 ماهه نخست سال2018میلادی، تولید فولاد خام ایران و جهان نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ترتیب23.6 درصد و 5 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۵ - ۱۱:۵۹    
مدیریت زیرساخت ایمیدرو به مناسبت هفته دولت اقدامات انجام شده سال گذشته این حوزه، با محوریت تامین و توسعه زیرساخت های طرح ها و همچنین برنامه های سال جاری را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴ - ۱۰:۱۷    
مدیر برنامه ریزی و نظارت راهبردی ایمیدرو خبر داد: در سال جاری، طبق برنامه از 5.5 میلیارد دلار طرح معدن و صنایع معدنی بهره برداری می شود.
  ۱۳۹۷/۰۶/۰۴ - ۱۰:۱۷    
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، ویژه نامه "همگرایی در مسیر توسعه" ایمیدرو منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۳۰ - ۱۱:۰۲    
میزان تولید شمش طلا در مجتمع طلای موته طی 4 ماهه امسال، 29 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۰:۳۰    
میزان تولید مجتمع فسفات اسفوردی طی 4 ماهه نخست امسال، 49 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۳:۲۹    
دوره آموزشی راهبری استاندارد مدارهای خردایش و چالش های پیش رو و آینده صنعت فرآوری مواد معدنی در مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۳:۲۹    
شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران در نظر دارد نسبت به انتخاب پیمانکار برای خرید 2000 (دو هزار) عدد پارچه فیلتر پرس مورد نیاز کارخانه طلای زرشوران، مناقصه عمومی یک مرحله ای برگزار کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۵:۲۷    
یک کارشناس اقتصادی تاکید کرد: در شرایط فعلی توسعه اقتصادی با رویکرد پایدار سازی رشد در بخش معدن و صنایع معدنی می تواند در اقتصاد کلان کشور اثرگذار باشد چراکه ارزش افزوده ای که این حوزه ایجاد می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۳:۵۷    
ارزش صادرات معدنی و صنایع معدنی تا پایان تیر ماه امسال از 3.7 میلیارد دلار عبور کرد. صادرات این بخش با رشد 21درصدی همراه شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۰:۲۶    
میزان تولید فولاد خام کشور طی 4 ماهه نخست سال سال جاری، 17 درصد رشد یافت. این در حالی است که طی این مدت واردات فولاد با کاهش محسوسی همراه شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۱:۴۷    
دومین جشنواره ملی عکس معدن نیمه دوم آبان 97، در خانه هنرمندان ایران برگزار می شود. طی 6 دوره نیزآثار جشنواره در سراسر کشور به نمایش گذاشته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۴ - ۱۰:۴۷    
مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران اعلام کرد: جلسات تخصصی برای بررسی احیای معادن کوچک 2 استان سمنان و هرمزگان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۳ - ۱۰:۱۷    
میزان تولید آند و کاتد مس طی 4 ماهه نخست سال 97 به ترتیب 65 و 62 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۵:۴۲    
رئیس هیات عامل ایمیدرو از رایزنی با شرکت های شناخته شده از کشورهای اوکراین، سوئد، چین و استرالیا با رویکرد انتقال تکنولوژی به بخش معدن و صنایع معدنی ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۲ - ۱۳:۱۲    
رئیس هیات عامل ایمیدرو امروز نشستی صمیمی با خبرنگاران برگزار کرد. مهدی کرباسیان ابتدا با قدردانی از همکاری رسانه در جهت توسعه معدن و صنایع معدنی ایران گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۴:۱۱    
شرکت منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در نظر دارد نسبت به تجدید ارزیابی کیفی خدمات حفاظتی و انتظامات، مناقصه عمومی یک مرحله ای برگزار کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۳:۴۱    
میزان تولید شمش فولاد شرکت های بزرگ کشور طی 4ماه نخست سال جاری(1397)، معادل 15درصد افزایش یافت. میزان تولید آهن اسفنجی نیز با رشد 11 درصدی همراه بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۱ - ۱۰:۴۱    
مدیر عامل منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس خبر داد: واحد گاز نیروگاه سیکل ترکیبی هرمز به ظرفیت 160 مگاوات برق در این منطقه در آستانه افتتاح است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۰ - ۱۵:۳۰    
فراخوان جذب سرمایه گذار طرح احداث کارخانه تولید پترولیوم کک از سوی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران اعلام شد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۲:۰۴    
مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران موفق به کسب دانش فنی اندازه گیری میزان خلوص داروهای فرآوری شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۳:۳۴    
رییس هیات عامل ایمیدرو از گشایش اعتبار جدید برای طرح زغالسنگ پروده طبس خبر داد. این ال سی مربوط به بلوک سه پروده 4 طبس است که از نیمه دهه 80 متوقف مانده بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۲۱:۰۴    
رییس هیات عامل ایمیدرو تاکید کرد: در دوران تحریم نباید در مسیر صادرات بخش معدن و صنایع معدنی به ویژه فولاد مانعی ایجاد شود. این بخش در عین حال جایگاه والایی در توسعه و اشتغال دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۵:۳۴    
ایمیدرو فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای انتخاب پیمانکار برای تامین نیروی انسانی خدمات و پشتیبانی برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۰:۳۴    
میزان صادرات فولاد شرکت های بزرگ کشور در ماه تیر، 21 درصد و طی چهار ماه سال 13درصد افزایش یافت
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۰:۰۴    
17 مرداد بهانه ای برای ارج نهادن به تلاش های قشری بی ادعا است که اطلاع رسانی به موقع و انعکاس حقایق را رسالت اصلی خود می دانند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۱:۰۴    
دومین نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی شرکت های بزرگ معدن و صنایع معدنی به میزبانی شرکت ملی مس ایران برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۴:۳۲    
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: ایجاد اشتغال، رفاه حداقلی برای مردم و توسعه، یکی از مصادیق امر به معروف است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۴ - ۱۱:۳۲    
میزان تولید گندله سنگ آهن شرکت های بزرگ طی 3 ماهه نخست 97، بیش از 68 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۵:۵۸    
وزیر صنعت، معدن و تجارت از رونمایی نقشه راه توسعه معدن و صنایع معدنی در آینده نزدیک خبر داد .محمد شریعتمداری این خبر را در افتتاحیه نخستین کارخانه تولید کنسانتره از کم عیارهای هماتیت در جلال آباد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۳:۲۸    
وزیر صنعت معدن و تجارت نخستین کارخانه تولید کنسانتره از سنگ آهن های کم عیار هماتیتی را در زرند کرمان افتتاح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۳ - ۱۱:۲۸    
ایمیدرو آگهی فراخوان عمومی ارزیابی کیفی مناقصه گران برای احداث زیربناهای معادن را تجدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۳:۵۳    
در سه ماهه نخست امسال 126 پروانه بهره برداری معدنی صادر شده است. در این مدت تعداد پروانه های اکتشافی به 235 و گواهی کشف معدنی به 101 فقره رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۳:۲۳    
کشورهای شیلی و پرو نیمی از 20معدن بزرگ مس جهان را در اختیار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۰ - ۱۰:۵۳    
رییس هیات عامل ایمیدرو خبر داد: نخستین کارخانه فرآوری سنگ آهن هماتیتی کم عیار در کشور، شنبه با حضور وزیر صنعت معدن و تجارت در جلال آباد زرند استان کرمان افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۵۱    
دومین جشنواره ملی عکس معدن، پاییز سال جاری و در نیمه دوم آبان ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۹:۵۱    
در حال حاضر زون های اکتشافی بَزمان در سیستان و بلوچستان و نیز مَلوند در خراسان جنوبی، به ترتیب مستعد سرمایه گذاری در بخش "طلا" و "سرب و روی" هستند که با تجمیع زون ها و تبدیل آن ها به بلوک اکتشافی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۰:۵۲    
تولید شرکت های بزرگ آلومینیوم کشور طی 3 ماهه نخست 97 با رشد بیش از 10.6 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل همراه شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۶:۱۹    
صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی در گزارشی عملکرد یک سال گذشته خود را به تفکیک دوره های مختلف اعلام کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۰:۴۹    
مرکز تخصصی و کارگاه تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی در شهرستان فردوس با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۵:۴۸    
فراخوان شرکت در دوازدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران سینماحقیقت منتشر و امکان ثبت نام روی وب سایت این جشنواره فراهم شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۲:۱۸    
انجمن جهانی فولاد گزارش داد: میزان تولید فولاد خام ایران طی 6 ماهه نخست 2018 میلادی، 25.8 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۰:۴۸    
مدیر عامل آلومینای ایران از آغاز لاینینگ طرح "آلومینیوم جاجرم" خبر داد. به گفته تورج زارع این عملیات مهمترین بخش از نصب دیگ های احیا است که از اواخر هفته گذشته آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۸    
فراخوان شرکت در دوازدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران سینماحقیقت 6 مرداد منتشر می شود. یکی از بخش های این جشنواره به فیلم های مستند بخش معدن و صنایع معدنی اختصاص دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۴:۱۸    
ایمیدرو به منظور شناسایی پتانسیل های معدنی سیلیس کشور آگهی فراخوان داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۲:۱۸    
معاون طرح های توسعه و صنایع معدنی ایمیدرو، خواهان تداوم رشد تولید طلا در زرشوران شد و تاکید کرد: این شرکت امسال می تواند رکورد جدید تولید طلا را ثبت کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۰:۱۸    
نخستین نشست مدیران تضمین کیفیت سیستم های مدیریتی ایمیدرو، شرکت های تابعه و وابسته با محوریت مدیریت برنامه ریزی و نظارت راهبردی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۰:۴۳    
صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی در اطلاعیه ای از انعقاد توافق نامه ای در جهت توسعه معادن در مناطق روستایی و عشایری خبر داد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۰:۱۳    
میزان تولید کنسانتره سنگ آهن شرکت های بزرگ معدنی طی 3 ماهه نخست امسال، 20 افزایش یافت. در این مدت تولید دانه بندی سنگ آهن نیز 22درصد افزایش پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۰:۴۴    
مجری طرح ایجاد زیربناهای لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی گفت: طی سال 96، بیش از 680 میلیارد ریال اعتبار برای این طرح اختصاص یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۳:۴۴    
حدود 5700 نفر اشتغال مستقیم و غیر مستقیم با اجرای 3 طرح تکمیلی توسط ایمیدرو و بخش خصوصی، در زنجیره فولاد کردستان ایجاد خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۰:۱۴    
معاون طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی گفت: تا یکی دو سال آینده، سنگ آهنی برای صادرات نخواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۰۹:۱۴    
سفر یک روزه جمعی از فیلم سازان مستند به شهر تاریخی تبریز و دیدار از معدن مس سونگون ، با هدف آشنایی بیشتر و ترغیب فیلم سازان در ساخت فیلم های تخصصی حوزه معدن و صنایع معدنی از جمله اهداف ایمیدرو و مرکز ...
مشاهده نتایج بیشتر...