دوشنبه ۳۰ اردیبهشتساعت ۲۳:۰۵May 2019 20

سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران - ایمیدرو (imidro.gov.ir)

سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 27 اسفند 1394  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 30 اسفند 1395  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 28 اسفند 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 29 اسفند 1397  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 31 فروردین 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 1 اردیبهشت 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 2 اردیبهشت 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 3 اردیبهشت 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 4 اردیبهشت 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 7 اردیبهشت 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 8 اردیبهشت 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 9 اردیبهشت 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 10 اردیبهشت 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 11 اردیبهشت 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 14 اردیبهشت 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 15 اردیبهشت 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 16 اردیبهشت 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 17 اردیبهشت 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 18 اردیبهشت 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 20 اردیبهشت 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 21 اردیبهشت 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 22 اردیبهشت 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 23 اردیبهشت 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 24 اردیبهشت 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 25 اردیبهشت 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 26 اردیبهشت 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 28 اردیبهشت 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 29 اردیبهشت 1398  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 30 اردیبهشت 1398 
  ۶ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
همکاری های ایمیدرو و شرکت های بزرگ معدن و صنایع معدنی با گمرک و بانک مرکزی به منظور تسهیل در رونق تولید، تقویت می شود.
  ۹ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
جمشید ملارحمان با مصوبه هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی گل گهر به عنوان مدیر عامل جدید این شرکت معرفی شد. وی با این مصوبه جایگزین ناصر تقی زده شد که به مدت 4 سال مدیریت آن مجموعه را برعهده داشت.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
کارگاه تخصصی نظام حقوقی حاکم بر معادن و صنایع معدنی برای نخستین بار از سوی یونیدرو (مشترک دانشگاه تهران و ایمیدرو) برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
تولید زغالسنگ چین طی 4 ماهه نخست سال جاری میلادی به یک میلیارد و 110 میلیون تن رسید. در همین حال چین به رشد واردات این ماده معدنی ادامه می دهد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۸:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: امیدواریم تغییرات ایجاد شده در ترکیب هیات عامل سازمان، بیش از پیش دستیابی به اهداف توسعه ای را تسهیل و اجرای سیاست های اثربخش را سرعت ببخشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مراسم تکریم سید حسین هاشمی و محمد رضا مدرس خیابانی به عنوان اعضای سابق هیات عامل ایمیدرو امروز عصر با حضور خداداد غریب پور برگزار شد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۱۳:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
تولید جهانی پودر آلومینا در سال 2018 میلادی به130 میلیون تن افزایش یافت. این در حالی است که استخراج بوکسیت با کاهش همراه شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیر مجتمع پتاس خور و بیابانک گفت: میزان تولید و استخراج این مجتمع طی سال 97 نسبت به سال ماقبل آن افزایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۹ - ۰۹:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
فولاد میانه آگهی مناقصه یک مرحله ای با ارزیابی کیفی و مالی "خرید مواد شیمیایی مصرف یک ساله واحد WTP" را به فراخوان گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۶:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد سفیددشت از عملیات نصب تجهیزات سنگین پروژه فولادسازی این شرکت خبر داد. به گفته محمود ارباب زاده پیشرفت طرح هم اکنون به 75درصد رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۱:۱۸   + ۳۲ سایت دیگر  
میزان صادرات بخش معدن و صنایع معدنی طی فروردین 98 نسبت به مدت مشابه سال گذشته، حدود 16 درصد به صورت وزنی رشد پیدا کرد. این بخش سهم 20درصدی از صادرات کل کشور در اختیار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۸ - ۱۰:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
بنابر پیش بینی گروه مطالعات بین المللی مسICSG، تولید جهانی مس تصفیه شده تا پایان سال 2019 میلادی 2.8 درصد و در سال 2020 میلادی 1.2 درصد افزایش می یابد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۶ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
روز ارتباطات و روابط عمومی به نیکی به ما یادآوری می کند که انسان موجودی است اجتماعی که هر قدم آن نیاز به ارتباط و تعامل با دنیای پیرامونی دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
مجری طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس از آماده تجهیز شدن 10 معدن آهن پلاسری در مناطق مرزی استان سیستان و بلوچستان خبر داد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
کتابچه "مدل بهره وری معدن و صنایع معدنی" از سوی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران از برنامه افزایش ظرفیت تولید مس تا 400 هزار تن خبر داد. وی همچنین تولید بیش از 260 هزا تن کاتد را از برنامه های سال جاری شرکت مس اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۲۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
ششمین جایزه بهره وری معادن و صنایع معدنی با شعار "بهره وری، بنیان رقابت پذیری در اقتصاد ملی" طی 27 خرداد امسال توسط ایمیدرو برگزار می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۶:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
خداداد غریب پور خواهان افزایش اعتبارات بخش زیرساخت ها، از محل حقوق دولتی معادن شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۶:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
صورت های مالی مجمع طرح های تملک دارایی های سرمایه ای ایمیدرو امروز به اتفاق آرا تصویب شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ - ۱۳:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت در حکمی خداداد غریب پور رئیس هیات عامل ایمیدرو را با حفظ سمت به عنوان مسئول اجرای طرح اقتصاد مقاومتی احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس منصوب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۶:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: هدف گذاری لازم برای اکتشاف و شناسایی کانه های فلزی انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
تولید جهانی منگنز در سال 2018 میلادی با رشد 4درصدی به 18 میلیون تن افزایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
شرکت ملی فولاد ایران برای انتخاب پیمانکار خدمات عمومی و پشتیبانی، فراخوان عمومی مناقصه یک مرحله ای اعلام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۳ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
میزان تولید کنسانتره زغال سنگ شرکت های طبس و البرز مرکزی (وابسته به ایمیدرو) در نخستین ماه سال 98، با رشد 33 درصدی مواجه شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۳:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
اردشیر سعد محمدی اولویت های جدید شرکت ملی صنایع مس ایران را اعلام کرد. به گفته وی، هوشمند سازی سیستم مالی و تغییر ساختار واحدها، از جمله اولویت های این شرکت خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۲ - ۱۲:۱۰   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت ملی مس ایران گفت: رونق تولید، توسعه اکتشاف و افزایش فروش تا یک میلیارد دلار در شمار برنامه های مدیریت جدید شرکت ملی مس ایران قرار بگیرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۶:۱۰   + ۴۹ سایت دیگر  
در پی انتصاب اردشیر سعد محمدی از سوی غریب پور به عنوان عضو موظف هیات مدیره و مصوبه هیات مدیره شرکت ملی صنایع مس ایران، سعد محمدی به عنوان مدیر عامل این شرکت انتخاب شد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد سفیددشت از پیشرفت فیزیکی افزون بر 74 درصد طرح فولاد سازی این مجموعه تا پایان فروردین امسال خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
بخش معدن، بالاترین رشد ارزش افزوده را در بین گروه های صنعت، معدن و تجارت کسب کرد. این گزارش جدید بانک مرکزی است که از سوی وزارت صنعت ومعدن و تجارت منتشر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
آشوب های اجتماعی سرمایه گذاری در بخش اکتشاف مواد معدنی مکزیک را به کمترین میزان 12 سال اخیر کاهش داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۰ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
محمد رضا سجادیان، با حکم رضا رحمانی وزیر صنعت معدن و تجارت به عنوان عضو هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، روز دوشنبه و سه شنبه نهم و دهم اردیبهشت جاری فراخوانی برای مناقصه عمومی یک مرحله ای با ارزیابی کیفی"عملیات بهره برداری ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مصرف طلا در چین طی سه ماهه نخست سال 2019 میلادی به 286 تن و 930 کیلوگرم رسید که بخش عمده این مصرف مربوط به حوزه زیورآلات بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۲:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تقویت اکتشاف معادن، امسال در اولویت قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۸ - ۱۰:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس انجمن تولیدکنندگان فولاد از تداوم روند کاهش واردات طی سال گذشته در این بخش خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۵:۰۹   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت از افتتاح بیش از 10 میلیون تن پروژه زنجیره فولاد طی سال 98 خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۲:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
میزان تولید فولاد خام و محصولات فولادی کشور طی سال 97 به ترتیب 13 و 9 درصد رشد یافت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۱۱:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: اجرای نقشه راه معدن و صنایع معدنی مهمترین برنامه توسعه معدن و صنایع معدنی است که در سال جاری پیگیری و اجرایی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۷ - ۰۹:۳۹   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس هیات عامل ایمیدرو از حل مشکلات ارزی و ایجاد بالانس ارزی در بخش معدن و صنایع معدنی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۴:۰۹   + ۲۱ سایت دیگر  
قائم مقام ایمیدرو در سفر به استان هرمزگان، از سامانه ملی ثبت نام متقاضایان کار در منطقه ویژه اقتصادی پارسیان رونمایی کرد. وی از اشتغالزایی 300 هزار نفر در پروژه های این منطقه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۱۱:۰۹   + ۱۵ سایت دیگر  
شرکت بزرگ سنگ آهن طی سال 97، بیش از 26.7 میلیون تن گندله تولید کردند که نسبت به رقم مدت مشابه سال ماقبل، بیش از 49 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۰۹:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مس سرچشمه 21 هزار تن مس آند طی فروردین 98 تولید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: طراحی آموزش هدفمند، تدوین یک فراخوان برای ارایه ایده ها، دعوت از قطب های دانشگاهی کشور و ایجاد تعامل دوسویه در راستای اجرای "نقشه راه معدن و صنایع معدنی" هدفگذاری ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۶ - ۰۹:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مجتمع فولاد میانه 2 مناقصه شامل تامین قطعات یدکی کمپرسورهای واحد احیا و ماشین آلات سنگین را برای ارزیابی کیفی و فنی پیمانکار به فراخوان گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۵:۰۹   + ۱۴ سایت دیگر  
شاخص قیمت تولیدکننده بخش معدن در سال گذشته با 50,9 درصد افزایش نسبت به سال قبل به عدد 349.9 رسید. این در حالی است که شاخص قیمت بخش معدن در سال 1396 نسبت به سال پیش از آن رشد 17.3درصدی داشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۱:۱۰   + ۲۰ سایت دیگر  
شرکت فولاد مبارکه اصفهان سهم 5 درصدی از تولید ناخالص داخلی صنعت را در اختیار دارد. این شرکت یک درصد از تولید ناخالص داخلی کشور را نیز در اختیار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: این سازمان 27 پروژه تحقیقاتی در دستور کار دارد و 157 نیاز تحقیقاتی نیز شناسایی شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۵ - ۰۹:۱۰   + ۱۴ سایت دیگر  
هزینه های اکتشافی مس طی دهه اخیر به 26 میلیارد دلار افزایش یافت. این در حالی است که اکتشاف معادن مس به شدت کاهش یافته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مجتمع سنگ آهن سنگان از بین 59 معین اقتصادی استان خراسان رضوی، به عنوان معین اقتصادی برتر استان برگزیده شد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۶:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
ناصر تقی زاده نماینده کنسرسیوم سرمایه گذاران طرح جامع فولاد اندیمشک گفت: کارخانه تولید بریکت آهن اسفنجی 24 ماهه ساخته می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۶:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: 57 درصد صادرات فولاد خام در سال 97 توسط فولاد خوزستان انجام شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
شرکت فولاد آذربایجان موفق به دریافت تندیس طلایی "رعایت حقوق مصرف کنندگان" شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۳:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: ایمیدرو به عنوان سازمان توسعه ای، زمینه ساز توسعه بخش خصوصی است. وی در عین حال به بیان روش های سه گانه توسعه و سازندگی در شرایط فعلی کشور پرداخت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۱۱:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: امکانات موجود از جمله سنگ آهن، انرژی و نیروی کار ارزان، تولید فولاد را با مزیت همراه کرده، چنانچه در داخل کشور با برخوردهای سلیقه ای و شخصی مانع ایجاد نکنند ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۴ - ۰۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
شرکت طلای زرشوران آگهی تجدید مناقصه عمومی یک مرحله ای " انجام خدمات آزمایشگاهی در خصوص آنالیز شیمیایی و مطالعات کانی شناسی و سنگ شناسی بر روی نمونه های حاصل از گمانه های اکتشافی به تعداد 20 هزار ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با توانمندی های داخلی نظیر منابع طبیعی، معادن و نیروی انسانی، می توانیم کشور را توسعه دهیم.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ایمیدرو در راستای توسعه پژوهش و فناوری با شرکت ها تابعه و بنگاه های منتخب تفاهم نامه همکاری امضا کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۲:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر عامل صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی از 30هزار تن ظرفیت خالی تولید کنسانتره مس خبر داد که با احیا معادن کوچک قابل تامین خواهد بود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۱۲:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: شناسایی ذخایر معدنی و افزایش میزان برنامه های اکتشافی در شمار برنامه های کلان بخش معدن و صنایع معدنی قرار دارد و برای دستیابی به اهداف توسعه ای به ویژه اکتشاف ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۰۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
11 اردیبهشت بهانه ای است تا به جایگاه شریف ترین انسان ها بیندیشیم؛ انسان هایی که نیروی پرتوان چرخ توسعه صنعت و معدن کشور هستند و البته تولید و توسعه بدون حضور این قشر، به کالبدی بی جان می مانند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۱ - ۰۰:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ارتقا و توسعه معدن و صنایع معدنی با توجه به ظرفیت مناسب ذخایر کشور، جزو پروژه های ویژه در سال جاری است و باید انقلابی در این حوزه ایجاد شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۲۲:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
عملیات اجرایی ساخت کارخانه تولید کاغذ از سنگ (کربنات کلسیم) با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت و خداداد غریب پور رئیس هیات عامل ایمیدرو در شهرک صنعتی الیگودرز (استان لرستان) آغاز شد
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۵:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
طرح تولید کاغذ از سنگ تا ساعاتی دیگر با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیات عامل ایمیدرو کلنگ زنی می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۴:۴۰   + ۸ سایت دیگر  
رییس هیات عامل ایمیدرو خواهان فراگیر شدن برنامه طرح احیا و فعال سازی معادن کوچک شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۴:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی ایمیدرو تاکید کرد: برای جایگزینی "معدن به جای نفت" و توسعه بخش معدن وصنایع معدنی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۱:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
علی محمدی سیابانی امروز با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو به عنوان مدیر عامل جدید شرکت گسترش معادن و صنایع معدنی طلای زرشوران معارفه شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
مجتمع سنگ آهن سنگان آگهی فراخوان عملیات بهره برداری، استخراج و باطله برداری سنگ آهن در دو گروه "الف" (ناحیه مرکزی و بخشی از ناحیه غربی) و "ب"(ناحیه غربی) را از طریق دو مناقصه عمومی یک مرحله ای به ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۱۰:۱۰   + ۲۶ سایت دیگر  
انجمن جهانی فولاد اعلام کرد: طی سه ماهه نخست سال2019میلادی، تولید فولاد خام جهان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 4.5 درصد افزایش یافت. این در حالی است که ایران رشد 7.1 درصدی را ثبت کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ - ۰۹:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
خداداد غریب پور رییس هیات عامل ایمیدرو، بر اجرای عملی نقشه راه معدن و صنایع معدنی تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۳:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیر مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران گفت: این مرکز برنامه های مختلف پژوهشی و توسعه ای در سال 98 را اجرا می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۲:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
سرمایه گذاری در بخش معدن آرژانتین در سال 2019 به 29 میلیارد دلار افزایش می یابد، این در حالی است که آرژانتین به عنوان کشوری نوپا در فعالیت های معدنی شناخته می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ - ۱۱:۴۰   + ۶۱ سایت دیگر  
معاون امور معادن و صنایع معدنی وزیر صنعت ، معدن و تجارت تصریح کرد : این وزارتخانه موافق خام فروشی نیست و در سال رونق تولید حتما باید مواد معدنی را در داخل کشور به ارزش افزوده تبدیل و سپس صادر کنیم .
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۶:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
جدول آماری سازمان ایمیدرو در زمینه تولید شمش آلومینیوم در سال 97 گویای دستیابی رقم 276 هزار و 575 تن است که از این رقم نزدیک به 53 درصد سهم شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) و بقیه مربوط به هرمزال و ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی ایمیدرو، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران به منظور دستیابی و تسریع اهداف چشم انداز بخش معدن و صنایع معدنی کشور در نظر دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۱۰:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
میزان تولید دانه بندی و کنسانتره سنگ آهن شرکت های بزرگ طی سال 97 حدود 17 درصد افزایش یافت. در یکسال گذشته تولید شرکت های بزرگ از 45 میلیون تن عبور کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۰۹:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعملیات شرکت فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری از تولید 554 هزار و 281 تن فولاد این مجتمع در سال گذشته خبر داد و گفت: تعهد تولید این مجتمع در سال جاری 700 هزار تن است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۸ - ۰۹:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
در سال های اخیر با توجه به مبحث اکتشاف در کشور از جمله در معدن سرب نخلک که پیش از این ذخیره قابل برداشتی نداشت این معدن به اصطلاح پیر با شناسایی ذخایر جدید معدنی به نخلک جوان تبدیل شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۳:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
یک مقام وزارت موقعیت های اضطراری جمهوری خودخوانده لوگانسک در شرق اوکراین اعلام کرده است که بر اثر انفجار گاز متان در معدنی در شرق اوکراین 13 معدنچی کشته شدند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۲:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معادن مس جهان، سال 2019 را با افزایش اندک تولید (18 صدم درصد) نسبت به مدت مشابه سال گذشته میلادی آغاز کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۱:۴۰   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی ایمیدرو گفت: 25 میلیون تن به ظرفیت تولید فولاد کشور طی 4 سال آتی اضافه خواهد شد تا شرایط برای تامین خوراک و کارخانه ها فراهم شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
شرکت طلا زرشوران آگهی تجدید مناقصه عمومی "خرید 100 تن سیانید سدیم قرصی با خلوص 98 درصد" را به فراخوان گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۰۹:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
تکاب به عنوان ثروتمندترین شهر آذربایجان غربی و با داشتن معادن طلا و آثار ثبت شده جهانی جزء محروم ترین شهرهای این استان است ولی به گفته مسئولان امسال با شروع پروژه های مختلف این شهر به پیشران توسعه در ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۷ - ۰۹:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
محمدرضا افشون ، کارشناس ارشد محیط زیست شرکت صنایع مس ایران با بیان این که تنها متولی تولید مس در ایران شرکت مس است گفت: صنعت مس با اجرای طرح جامع آب در مجتمع های تولیدی ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت به مناسبت روز ملی صنعت و معدن و با هدف تبیین ترویج شعار سال، مسابقه فرهنگی با موضوع "رونق تولید" برگزار می کند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۱:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو خبر داد: فردا، عملیات اجرای طرح احداث کارخانه تولید کاغذ از سنگ (کربنات کلسیم) در شهر الیگودرز (استان لرستان) آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
خانواده های شهدای شرکت ملی فولاد ایران با قائم مقام ایمیدرو دیدار کردند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۴ - ۰۹:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
وزارت صنعت، معدن و تجارت 7 محور "رونق تولید" طی سال جاری را اعلام کرد. بر این اساس در بخش معدن و صنایع معدنی، رویکردهایی همچون توسعه ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۴:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو در مراسم امضای تفاهم نامه ایمیدرو با دانشگاه صنعتی امیر کبیر گفت: طی امسال حدود 3 میلیارد دلار طرح در بخش معدن و صنایع معدنی افتتاح می شود و اکنون پروژه های فولاد بافت و ...
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
شرکت طلای زرشوران آگهی مناقصه دو مرحله ای " عملیات توسعه پیوسته سد باطله به منظور ساماندهی دپوی باطله، ذخیره و بازگردانی پساب" کارخانه خود را به فراخوان گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۱۰:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ارزش صادرات محصولات معدنی طی سال97 بیش از 9 میلیارد و 226 میلیون دلار اعلام شده است. زنجیره فولاد با 4.1 میلیارد دلار رتبه اول صادرات زنجیره معدن را به دست آورد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت از برنامه ریزی این وزارتخانه برای افزایش صادرات فولاد در سال 98 خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۶:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
فولاد سپید دشت با تولید بیش از 65 هزار تن آهن اسفنجی در فروردین امسال، نخستین گام در سال "رونق تولید" را محکم برداشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۴:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
میزان تولید کنسانتره زغال سنگ شرکت های طبس و البرز مرکزی (وابسته به ایمیدرو) طی سال97، بیش از 8 درصد افزایش یافت. در این مدت استخراج زغال سنگ نیز رشد 28 درصدی را تجربه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۲:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
مجتمع سنگ آهن سنگان برنامه های سال 98 در بخش های اکتشاف و استخراج را اعلام کرد. استخراج نزدیک به 14 میلیون تن سنگ آهن در شمار برنامه های سال جاری عسلویه شرق قرار گرفته است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۲:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
چین به منظور افزایش تولید آلومینیوم در تاجیکستان یک توافقنامه نیم میلیارد دلاری با این کشور به امضا رساند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۰:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران و دانشگاه صنعتی امیر کبیر تفاهمنامه همکاری امضا می کنند. این تفاهمنامه در راستای رفع نیازهای کشور به محصولات و فراورده های معدنی به امضا می رسد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ایمیدرو آگهی فراخوان عمومی ارزیابی کیفی مناقصه گران برای تامین سیم های خط 132 کیلوولت زغال سنگ پروده طبس را تجدید کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
فولاد آذربایجان آگهی مناقصه یک مرحله ای "ارایه خدمات درمانی، اورژانس، پزشکی، بهداشتی و ایمنی" را به فراخوان گذاشت.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۵:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس از توسعه اسکله بصورت "مگا پوینت" برای کشتی های با ظرفیت 150 هزار تن در این منطقه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ - ۱۲:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
پروژه تولید آهن اسفنجی بافت بعنوان کامل ترین واحد تولید آهن اسفنجی با تکنولوژی ایرانی پرد به زودی رسما افتتاح خواهد شد.
مشاهده نتایج بیشتر...