جمعه ۲۶ آبانساعت ۲۳:۱۶Nov 2017 17

سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران - ایمیدرو (imidro.gov.ir)

سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 27 اسفند 1394  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 30 اسفند 1395  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 30 فروردین 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 31 اردیبهشت 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 31 خرداد 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 31 تیر 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 31 مرداد 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 31 شهریور 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 30 مهر 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 1 آبان 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 2 آبان 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 3 آبان 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 6 آبان 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 7 آبان 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 8 آبان 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 9 آبان 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 10 آبان 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 13 آبان 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 14 آبان 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 15 آبان 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 16 آبان 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 17 آبان 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 20 آبان 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 21 آبان 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 22 آبان 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 23 آبان 1396  سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 24 آبان 1396 
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۱۰:۰۴    
رییس هیات عامل ایمیدرو از آمادگی این سازمان برای کمک به هموطنان زلزله زده مناطق غربی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۴:۵۶    
رئیس هیات عامل ایمیدرو در جلسه بررسی عملکرد طلای زرشوران از افزایش ذخیره طلا در این محدوده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۱:۵۶    
شرکت مس هندو در نظر دارد تولید بزرگترین معدن مس این کشور را از 2 میلیون تن به 5.2 میلیون تن افزایش دهد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۰:۲۶    
جلسه هم اندیشی و بررسی عملکرد مجتمع سرب و روی انگوران با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو، مسئولان و مشاوران این مجموعه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۳:۵۶    
رئیس هیات عامل ایمیدرو در همایش تجلیل از صادرکنندگان نمونه زنجان خبر داد: هیاتی از مقامات شرکت گلنکور برای بازدید از معدن انگوران و ارایه طرح تحقیقاتی طی هفته های آتی وارد ایران می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۶    
میزان صادرات محصولات بخش معدن و صنایع معدنی طی 7 ماهه امسال، از نظر وزنی و ارزشی افزایش یافت. در این مدت 5.4 میلیارد دلار محصول صادر و 2.4 میلیارد دلار محصول معدنی و صنایع معدنی وارد کشور شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۰:۵۶    
دوره آموزشی دو روزه واکنش در شرایط اضطراری صبح امروز در سالن اجتماعات ایمیدرو آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۲ - ۱۰:۵۶    
مدیر عامل شرکت آلومینای ایران از توسعه صادرات، رشد تولید و افزایش ذخایر کشف شده برای این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۶:۲۶    
وزیر صنعت، معدن و تجارت از ارائه پیش نویس نقشه راه معدن و صنایع معدنی به کمیسیون صنایع و معادن مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۰:۲۶    
میزان تولید مجتمع فسفات اسفوردی در 7 ماهه امسال، 5 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۰:۲۶    
هند چگونه کشوری در بخش معدن و صنایع معدنی است. تعداد معادن گزارش شده این کشور طی سال های اخیر چقدر بوده است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۵:۲۶    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: انتظار از ایمیدرو این است که پرچمداری توسعه معدنی کشور در حوزه عملیات اجرایی را داشته باشد و این سازمان دست و بازوی دولت برای تحقق این هدف شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۴:۵۶    
مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر لامِرد گفت : با مشخص شدن برنده مناقصه انتقال گاز به منطقه ویژه اقتصادی لامرد این مهم به زودی آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۲۰ - ۱۰:۲۶    
شرکت های بزرگ معدنی ایران طی 7 ماهه نخست سال جاری 21 میلیون و 880 هزار تن کنسانتره آهن تولید کردند که حاکی از رشد 19 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته است ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۵:۵۶    
مهدی کرباسیان در مصاحبه با رویترز اعلام کرد: طی ماه های اخیر توافقنامه هایی را با کشورهای کره جنوبی، دانمارک و اتریش داشته ایم و در حال توافق با کشورهای دیگری همچون آلمان هستیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۴:۲۶    
روز پنجم دوره آموزشی عملی مدیریت ریسک در ایمنی و بهداشت حرفه ای معدن کاری، در محل معادن زغال سنگ شاهرود برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۷ - ۱۳:۵۶    
مدیر عامل فولاد مبارکه اصفهان با بیان اینکه آینده صنعت فولاد را باید در کنار آب های خلیج فارس جستجو کرد گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۰:۵۷    
مسعود خوانساری رئیس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی تهران گفت: صدور بیش از حد مجوزها از موانع رشد معدن در بخش خصوصی است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۰:۵۷    
رییس هیات عامل ایمیدرو فعال شدن پروژه راکد آلومینیوم جنوب را از بهترین و شیرین ترین خاطرات دوران مسوولیت خود اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۶ - ۱۰:۲۷    
روز چهارم دوره آموزشی عملی مدیریت ریسک در ایمنی و بهداشت حرفه ای معدن کاری؛ در محل معادن زغال سنگ شاهرود آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۵:۲۷    
مدیرعامل بانک صنعت و معدن در مراسم امضای تفاهمنامه همکاری تامین مالی طرح های معدنی گفت: نرخ سود تسهیلات اعطایی برای فعالان معدنی را یک واحد درصد کاهش دادیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۴:۵۷    
وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم امضای تفاهمنامه همکاری تامین مالی طرح های معدنی تاکید کرد: 40 درصد از کل تسهیلات بانکی طبق قانون باید به حوزه معدن تعلق بگیرد که تا به امروز 32 درصد از کل تسهیلات به ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۴:۲۷    
رئیس هیات عامل ایمیدرو در مراسم امضای تفاهمنامه همکاری تامین مالی طرح های معدنی گفت: در دولت یازدهم 254 ضمانت نامه و بیمه نامه به ارزش 300 میلیارد تومان صادر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۲:۵۷    
محمد شریعتمداری وزیر صنعت معدن و تجارت، مهدی کرباسیان رییس هیات عامل ایمیدرو را مسوول هماهنگی در حوزه های معدنی اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ - ۱۱:۲۷    
مطالعات ایجاد کنسرسیوم تولید 10 میلیون تن محصولات فولادی در منطقه ویژه صنایع فلزی و معدنی خلیج فارس انجام شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۶:۵۷    
رئیس هیات عامل ایمیدرو از افتتاح سه کارخانه فرآوری سنگ آهن (گندله و کنسانتره) در منطقه سنگان توسط رئیس جمهوری طی هفته های آتی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۳:۲۷    
مدیر پیشین معادن زغال سنگ آلمان 4 گام برای صفر کردن تلفات حین کار را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۱۲:۲۷    
مدیر زیرساخت ایمیدرو در همایش حمل و نقل لجستیک ایران ضمن اعلام اینکه لجستیک نقش کلیدی در افزایش مزیت های رقابتی بخش معدن و صنایع معدنی دارد اعلام کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۰۹:۵۷    
روز دوم دوره آموزشی مدیریت ریسک در ایمنی و بهداشت حرفه ای معدن کاری؛ ویژه معادن زغال سنگ در ایمیدرو برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۷:۲۷    
رئیس هیات عامل ایمیدرو در همایش چینکا اعلام کرد: 15 میلیارد یورو پروژه معدنی روی میز داریم که قابلیت افزایش تا 30 میلیارد یورو را دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۵:۲۷    
رئیس دانشگاه بوخوم آلمان گفت: پیشنهاد ما این است که با ایمیدرو، برنامه آموزشی مشترک انجام دهیم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۴:۵۷    
رئیس هیات عامل ایمیدرو در مراسم افتتاحیه نمایشگاه ایران کان مین 2017 از ثبت رکورد 8 میلیون تن صادرات فولاد در سال جاری خبر داد و گفت: تکمیل زنجیره تولید در آلومینیوم، مس ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۴:۲۷    
وزیر صنعت، معدن و تجارت در سیزدهمین نمایشگاه معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته بر سرمایه گذاری روی نخبگان کشورمان تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۲:۵۷    
رئیس خانه معدن ایران در سیزدهمین نمایشگاه معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته گفت: توجه به مسئولیت اجتماعی در حوزه معدن و صنایع معدنی یک اصل محسوب می شود و معدنکاری بدون مسوولیت اجتماعی بی ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۲:۲۷    
ایمیدرو دوره آموزشی مدیریت ریسک در ایمنی و بهداشت حرفه ای معدن کاری، ویژه معادن زغال سنگ را صبح امروز برگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۱۰:۵۷    
"نشست تخصصی استراتژی معدن و چالش های ساختار اجرایی آن" با حضور مهدی کرباسیان رییس هیات عامل ایمیدرو در نمایشگاه کانمین برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ - ۰۷:۲۷    
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی، ماشین آلات و تجهیزات وابسته (ایران کان مین 2017) تا ساعتی دیگر با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۴:۵۲    
دوره آموزشی پدافند غیر عامل با همکاری سازمان پدافند غیر عامل کشور با موضوع زیرساخت ها و تهدیدات سایبری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ - ۱۳:۲۲    
رئیس هیات عامل ایمیدرو در کنفرانس معدن و منابع استرالیا (IMARC) گفت: آمادگی داریم تا بیش از 400 پهنه اکتشافی را برای شرکت های بین المللی که تمایل به سرمایه گذاری مشترک دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۱۷:۲۲    
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر لامرد عنوان کرد: مناطق ویژه اقتصادی کشور با اقبال سرمایه گذاران خارجی روبرو است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۱۴:۲۲    
مهلت دریافت اسناد مناقصه پروژه پایه کاتالیست گاما آلومینا تا پایان 10 آبان ماه جاری تمدید شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۱۰:۴۱    
رییس هیات عامل ایمیدرو در نخستین روز از کنفرانس بین المللی معدن و منابع در استرالیا، با مدیران شرکت های بزرگ معدنی دنیا دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۴:۳۶    
ایمیدرو دوره یک روزه آشنایی با روش های پول شویی و راه های مبارزه با آن را برای کارکنان خود برگزار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۴:۳۶    
رییس هیات عامل ایمیدرو در "کنفرانس بین المللی معدنکاری و منابع" در استرالیا، فرصت های تامین مالی و سرمایه گذاری در بخش معدن و صنایع معدنی ایران را ارایه می کند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۲:۰۶    
سمینار "مدیریت ریسک در ایمنی و بهداشت حرفه ای معدنکاری" از 13 آبان ماه جاری برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۸ - ۱۱:۰۶    
رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: گندله سازی اُپال پارسیان سنگان به عنوان دومین گندله سازی شرق کشور در آستانه افتتاح قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۱۱:۰۶    
معاون وزیر صنعت با اشاره به جزئیات جلسه رفع مشکلات بخش آلومینیوم،گفت: مقرر شد قیمت شمش در بورس مناسب شود تا نوردی ها و سایر تولیدکنندگان آلومیینوم در خرید با مشکلات متعدد روبه رو نشوند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۱۰:۳۶    
رئیس هیات عامل ایمیدرو اعتقاد دارد اگر پول فروش سنگ آهن صرف مسائل جاری می شد تمام نقدها را می پذیرفتم اما پول خام فروشی به پروژه هایی تزریق شد که سال های متمادی به خواب رفته بود ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۷ - ۰۹:۳۶    
مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی 8 توصیه را برای توسعه بخش معدن و صنایع معدنی کشور ارائه داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۱۵:۰۶    
مدیر مهندسی شرکت ام ام ای گفت: توسعه فناوری پرد، نیازمند حمایت همه بخش ها است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۱۳:۳۶    
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: باید به سمت تولید و صادرات فولادهای با ارزش افزوده بالا رویم.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ - ۱۲:۰۶    
رئیس هیات عامل ایمیدرو در مراسم افتتاحیه ششمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی مهندسی مواد و متالورژی موسوم به (2017 iMat) از رشد 6 برابری سرمایه گذاری در حوزه پژوهش ایمیدرو و شرکت های تابعه این سازمان ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۱۶:۵۸    
وزیر نفت گفت: منطقه ویژه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان بهترین منطقه برای توسعه و رشد صنعت پتروشیمی محسوب می شود
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۸    
معاون وزیر کشور از رییس کل بانک مرکزی خواست بانک ها پروانه بهره برداری معادن را به عنوان وثیقه و تضامین لازم برای اعطا و بازپرداخت تسهیلات بپذیرند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ - ۰۹:۵۸    
میزان تناژ صادرات بخش معدن و صنایع معدنی طی 6 ماهه نخست سال 96، 8 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۱۶:۲۸    
رئیس هیات عامل ایمیدرو طی حکمی، محمدرضا مدرس خیابانی را به عنوان مشاور رئیس هیات عامل این سازمان منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۱۳:۲۸    
رییس هیات عامل ایمیدرو از بخش خصوصی خواست برای جذب سرمایه به داخل کشور پیشتاز باشد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۱۱:۵۸    
رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: با تکمیل کار اکتشافی در کشور، ایران در جمع 5 کشور معدنی دنیا قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ - ۰۹:۲۸    
مدیر آموزش، پژوهش و فناوری از آغاز اجرای دوره های آموزشی تخصصی کارشناسان معادن بخش خصوصی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۶:۲۸    
به دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت، ایمیدرو محور قرار گرفته تا تمامی پروژه های زنجیره فولاد از سنگ آهن تا صنایع پایین دست فولاد را پیگیری و پایش کند که توازن زنجیره حفظ شود.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۸    
یک استاد دانشگاه استرالیایی و از مدرسان دوره آموزشی مدل های زمین شناسی و اکتشاف اظهار کرد: برگزاری دوره های آموزشی برای خارجی ها درباره سرمایه گذاری در معادن ایران نیز به جذب سرمایه در این بخش کمک می ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۰:۵۸    
برگزاری سومین روز از دومین دوره آموزشی جامع بین المللی مدل های زمین شناسی و اکتشافی تیپ های کانه زایی با موضوع بررسی کانسارهای اپی ترمال توسط جفری هدنکوئست در شرکت ملی فولاد ایران در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ - ۱۰:۲۸    
تولید فولاد خام در نیمه نخست 96 با رشد 14درصدی همراه شد. طی این مدت زنجیره فولاد رشد تا 25درصدی را پشت سرگذاشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۳    
استاد برجسته بین المللی در دومین دوره جامع آموزش بین المللی زمین شناسی و اکتشافی مطرح کرد: بیش از 40 درصد منبع تامین طلای جهانی درتیپ کوهزادی قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۱۱:۲۳    
رییس هیات عامل ایمیدرو خبر داد: این سازمان در راستای اهداف اصل 44 قانون اساسی، اقتصاد مقاومتی و برنامه ششم، برای نخستین بار در معدن گل گهر 2 ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۳۰ - ۰۹:۲۳    
براساس مصوبه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی برای به بهره برداری رساندن پروژه های اولویت دار و حسب دستور وزیر صنعت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۳    
مدیر اکتشاف ایمیدرو اعلام کرد: برگزاری دوره جامع آموزش های بین المللی مدل های زمین شناسی و اکتشافی سبب ارتقای دانش متخصصان معدنی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۳    
استیو گاروین استاد دانشگاه از استرالیا گفت: ذخایر معدنی ایران فرصت خوبی برای جذب سرمایه ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۰:۵۳    
استیون گاروین استاد دانشگاه از استرالیا در دومین دوره آموزشی مدل های زمین شناسی و اکتشافی به موضوع کانسارهای پورفیری در منطقه استرالیا در دوره ژوراسیک پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۰:۲۳    
در دومین دوره آموزشی مدل های زمین شناسی و اکتشافی تیپ های کانه زایی فلزی؛ دانش پژوهان و استادانی از 15 کشور حضور دارند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۸    
رئیس هیات عامل و مدیران ایمیدرو در دیداری با مدیران موسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران، بر نقش موثر مطبوعات در انعکاس ظرفیت های معدن و صنایع معدنی کشور تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۸    
دومین دوره آموزشی مدل های زمین شناسی و اکتشافی تیپ های کانه زایی فلزی با حضور استادان و متخصصان بنام جهانی در محل شرکت ملی فولاد ایران آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۶ - ۱۰:۳۷    
در راستای تاکید وزیر صنعت، معدن و تجارت در زمینه ایمنی معادن به ویژه معادن زغال سنگ؛ جلسه بررسی راهکارهای ایمنی معادن با حضور رئیس هیات عامل ایمیدرو، معاون معدنی و صنایع معدنی وزارت صنعت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۳:۳۷    
رییس هیات عامل ایمیدرو از آمادگی بخش معدن برای جذب 30 میلیارد دلار از فاینانس های کره، اتریش و چین خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۱۰:۰۷    
دومین دوره جامع آموزش بین المللی زمین شناسی و اکتشافی تیپ های کانه زایی فلزی توسط ایمیدرو طی روزهای 29 مهر تا 5 آبان (شنبه تا پنجشنبه هفته آتی) برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۵:۵۷    
روشندلان ایمیدرو به مناسبت روز عصای سفید مورد تقدیر قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۱:۵۷    
سندیکای صنایع آلومینیوم ایران با ارایه پیشنهاداتی خواهان تامین پایدار شمش آلومینیوم برای صنایع پایین دستی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۷    
تکنولوژی ایرانی پرد با عنوان PERED(Persian Reduction) در آلمان ثبت شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۴ - ۱۰:۲۷    
میزان تولید کنسانتره سنگ آهن شرکت های بزرگ معدنی طی 5 ماهه نخست سال 96، 23 درصد رشد یافت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۱۰:۲۷    
وزارت معدن و انرژی پرو از رشد تولید مس و روی این کشور طی 8 ماه نخست سال جاری میلادی نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۳ - ۰۹:۵۷    
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: طرح تولید آلومینا از نفلین سینت سراب تعیین تکلیف می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۴:۵۷    
سردار عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء گفت: 90درصد از تجهیزات ساخت کارخانه آهن اسفنجی فولاد میانه، داخلی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۳:۵۷    
اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری گفت: طراحی و اجرای تکنولوژی تولید آهن اسفنجی به روش پرد، افتخار برای ما است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۷    
وزیر صنعت و تجارت گفت: طی سال های 92 تا 96 تلاش این وزارتخانه در صنعت فولاد، به ایجاد توازن در زنجیره تولید معطوف شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۲:۵۷    
رییس هیات عامل ایمیدرو تاکید کرد: تمرکز ایمیدرو در دولت دوازدهم بر اکتشافات جدید معدنی خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۷    
اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری دقایقی پیش، کارخانه آهن اسفنجی فولاد میانه را افتتاح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۰۸:۲۷    
کارخانه تولید آهن اسفنجی فولاد میانه به روش ایرانی PERED تا ساعتی دیگر، با حضور مقام های ارشد دولت و فعالان رسانه افتتاح می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۳:۵۷    
همزمان با افتتاح کارخانه تولید آهن اسفنجی فولاد میانه از کتابچه "PERED" شاهکار صنعت فولاد 22 مهرماه جاری رونمایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۰۹:۵۲    
کارخانه احیای مستقیم (تولید آهن اسفنجی) فولاد میانه با تکنولوژی ایرانی پرد، شنبه با حضور مقامات عالی افتتاح می شود. ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ - ۱۰:۲۲    
رئیس هیات عامل ایمیدرو پیش بینی کرد که تا پایان امسال صادرات فولاد با ثبت رکورد به 7 تا 8 میلیون تن برسد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۴:۲۱    
میزان تولید شمش طلا در مجتمع طلای موته طی 5 ماه نخست امسال، 55 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۴:۲۱    
تفاهمنامه همکاری های معدنی در زمینه انتقال دانش و اطلاعات فنی بین ایمیدرو و معاونت وزارت صنعت و تجارت جمهوری چک منعقد شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۱۰:۲۱    
مدیر عامل منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در حاشیه بازدید استاندار هرمزگان از ظرفیت های این منطقه ویژه اقتصادی گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۶ - ۱۰:۵۱    
میزان تولید کنسانتره زغال سنگ شرکت های طبس و البرز مرکزی (وابسته به ایمیدرو) طی 5 ماهه 96، 36 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۴:۲۱    
انجمن آهن و فولاد ایران 5 اولویت صنعت فولاد کشور برای دستیابی به شرایط مطلوب و دستیابی به اهداف پیش بینی شده را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۱:۵۱    
مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو از رونمایی پرتال مرجع آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو با هدف تسریع اطلاع رسانی و تسهیل تعاملات خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۰:۲۱    
با هدف استیفا و ارتقای حقوق شهروندی، پیش نویس منشور حقوق شهروندی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران(ایمیدرو) منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۴ - ۰۰:۲۱    
دومین دوره جامع آموزش های بین المللی تیپ های زمین شناسی و اکتشاف کانه زایی فلزی در روزهای 29 مهر تا 5 آبان ماه جاری برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۶:۲۱    
رییس هیات عامل ایمیدرو در دیدارهای جداگانه ای با مدیرعامل شرکت گلنکور و معاون شرکت ای بی بی سوئیس به معرفی و تشریح فرصت های همکاری و سرمایه گذاری در بخش معدن ایران پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۱۲ - ۱۳:۵۱    
ایمیدرو با همکاری دانشگاه بوخوم آلمان دوره آموزشی" مدیریت ریسک در ایمنی وبهداشت حرفه ای معدنکاری"را در آبان ماه سال جاری برگزار می کند.
مشاهده نتایج بیشتر...