پنجشنبه ۰۳ خردادساعت ۱۰:۴۸May 2018 24
 

خبرگزاری ایمنا - ایمنا (imna.ir)

  ۸ دقیقه پیش    
درحالی برخی نمایندگان مجلس در مورد قیمت گذاری خودرو ها اظهارنظر کردند که این موضوع خارج از حیطه قانونی آنهاست.
  ۱۴ دقیقه پیش    
رییس هیئت ووشو استان اصفهان گفت: شش ووشوکار که ترکیبی از آقایان و بانوان است، به همراه تیم ملی در مسابقات قهرمانی جهان برزیل شرکت می کنند.
  ۲۷ دقیقه پیش    
رییس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: راه اندازی " کافه ایده ها" در شهر اصفهان به منظور بهبود فضای کسب و کار امری ضروری است.
  ۲۸ دقیقه پیش    
مدیر منطقه 14 شهرداری اصفهان گفت: منطقه 14 در حال توسعه است و امیدواریم با مشارکت سرمایه گذاران پروژه های تعریف شده این منطقه هر چه سریع تر اجرایی شود.
  ۳۳ دقیقه پیش    
مدیرکل مدیریت خدمات سلامت عمومی سازمان بیمه سلامت ایران گفت: برنامه پزشک خانواده روستایی بعد از 13 سال، 28 میلیون و 700 هزار نفر را تحت پوشش دارد.
  ۴۲ دقیقه پیش    
نطنز- رییس نظام صنفی کشاورزی نطنز گفت: سرمازدگی بهاره و گرمای هوا بیش از 90 درصد باغات پسته در بخش بادرود را از بین برد.
  ۴۹ دقیقه پیش    
نطنز-مسئول مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی نطنز گفت: واژگونی سواری پراید در آزاد راه کاشان-نطنز در ورودی بادرود منجر به مرگ کودک شد.
  ۵۱ دقیقه پیش    
فعالیت ها و اشتغال زنان در خارج از خانه موضوعی است که مانند بسیاری از پدیده های دیگر اجتماعی در دوره های زمانی مختلف دستخوش تغییر و تحولاتی شده است.
  ۵۳ دقیقه پیش    
نماینده مردم صعومه سرا در مجلس گفت: دادستانی به عنوان مدعی العموم از جنبه امنیتی با تخلفات و توهین های جراید ...
  ۱ ساعت پیش    
امروزه بحث طراحی شهری نه تنها به عنوان یکی از ضروری ترین و البته تخصی ترین اصول شهرسازی بر شمرده می شود که عدم توجه به آن می تواند زیان های جبران ناپذیری را از افت صنعت توریسم تا افزایش جرم و جنایت ...
  ۲ ساعت پیش    
گروه مالی بانکی فولکس بانک آلمان از ادامه همکاری خود با شبکه بانکی جمهوری اسلامی ایران خبرداد.
  ۲ ساعت پیش    
مرکز پایش کیفی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان وضعیت کیفی هوای شهر اصفهان را برای پنج شنبه سوم خردادماه سالم اعلام کرد.
  ۲ ساعت پیش    
دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران گفت که برنامه موشکی ما قابل مذاکره نیست و آمریکا جرات حمله به ایران را ندارد.
  ۳ ساعت پیش    
استاد حقوق بین الملل دانشگاه آزاد شهرضا گفت:خارج نشدن شرکت های اروپایی مانند توتال از ایران منوط به اجرایی شدن قانون مسدود کردن تحریم ها توسط اتحادیه اروپا است.
  ۵ ساعت پیش    
قبل از ارائه ارزش های پیشنهادی شهرهای هوشمند بهتر است منظور از ارزش و یا ارزش های پیشنهادی در مورد یک شهر بیان شود ...
  ۱۰ ساعت پیش    
رییس اتحادیه خدمات عمومی کالا و حمل و نقل برون شهری اصفهان گفت: مشکل اصلی کامیون داران عدم همانگی در قیمت گذاری میان دو شهر است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۳:۰۵    
رهبر معظم انقلاب ضمن برشمردن تجربه های تاریخی گفتند: انعطاف در برابر این دشمن، تیغ او را کُند نخواهد کرد؛ بلکه او را گستاخ تر می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۳:۰۲    
رییس شورای اسلامی شهر بندرعباس گفت: برنامه طرح تفصیلی یک برنامه اثر گذار و اساسی است و اگر بتوانیم در مهندسی تغییر و تحول بافت فرسوده از طرح تفصیلی در این تغییر استفاده بهینه کنیم بسیار اثر گذار است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۲:۵۶    
هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن امید نمازی زاده را به عنوان سرمربی فصل آینده تیم فوتبال این باشگاه انتخاب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۲:۵۳    
شهردار زنجان گفت: مرکز کنترل ترافیک زنجان پنج شنبه سوم خرداد همزمان با فتح خرمشهر تروز مقاومت و ایثار افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۰:۵۹    
لنجان-رییس شبکه دامپزشکی شهرستان لنجان گفت: اگر شبکه دامپزشکی اقدامی برای مبارزه با قاچاق دام به صورت جدی و عملی انجام ندهد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۱:۵۰    
مدیر کل دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت با تاکید بر صرورت خوردن وعده سحری گفت: خوابیدن برای تقویت بدنی روزه داران توصیه می شود، اما زمان آن هنگام غروب آفتاب و افطار که در طب ایرانی به خواب مرگ معروف است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۱:۱۷    
رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران با انتقاد از کاهش تعاملات تجاری میان ایران و ژاپن گفت: ما منتظریم تا مشخص شود آیا با خروج آمریکا از برجام دوره محافظه کاری سامورایی ها با گسترش روابط تهران-توکیو به ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۲۰:۳۳    
رهبر معظم انقلاب ضمن برشمردن تجربه های تاریخی گفتند: انعطاف در برابر این دشمن، تیغ او را کُند نخواهد کرد؛ بلکه او را گستاخ تر می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۹:۴۸    
تیران-مدیر آموزش و پرورش شهرستان تیران و کرون گفت: استعدادشناسی توسط نهادهای فرهنگی و تشکل های اجتماعی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۹:۱۵    
وزش باد و بارش های پراکنده گرد و غبار باعث اختلال در رانندگی، افزایش ترافیک در خیابان های شهر و کاهش دید رانندگان در بزرگراه های شهر شده که انتظار می رود در چنین شرایط جوی رانندگان با دقت بیشتر و ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۹:۰۵    
رییس اداره خدمات شهری شهرداری اصفهان گفت: از آغاز زمان بارش های عصر امروز در هر منطقه ، پنج اکیپ سیار رفع آبگرفتگی در حال فعالیت هستند که در مجموع 75 اکیپ در مناطق 15 گانه فعال و دو هزار کارگر همراه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۸:۵۳    
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه رفع بروکراسی اداری از برنامه های دولت است، از دولت خواست که هرچه زودتر این موضوع را در دستور کار قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۸:۲۹    
مدرسه رسانه ایمنا از امروز چهارشنبه _دوم خردادماه_ آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۷:۵۹    
با معرفی نفرات برتر، رقابت های تکواندو هفدهمین دوره جشنواره فرهنگی ورزشی مولای عرشیان در رده سنی خردسالان خاتمه یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۷:۵۳    
یک عضو کمیته رفع حصر با اشاره به اینکه برداشت ما این است که می خواهند رفع حصر صورت بگیرد، گفت: البته بایستی علی رغم تمام مسائل بابت فراهم کردن زمینه ملاقات محصورین با خانواده هایشان و یا امکان دیدار ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۷:۲۳    
بر اساس ماده 92 قانون شهرداری ها نوشتن هر نوع مطلب یا الصاق هر نوع نوشته ای بر روی دیوارهای شهر که مخالف مقررات شورای شهر باشد، ممنوع و تخلف محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۶:۵۵    
معاون پارلمانی شهرداری تهران،گفت:کسانی که اجازه نمی دهند روحانی وعده هایش را عملی کند و برایش مانع تراشی می کنند بدانند مقابل مردم ایستاده اند و به تقابل با مردم می پردازند که نتیجه کار آن ها چیزی جز ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۶:۲۵    
لنجان-رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان لنجان گفت: در حمایت از کالای ایرانی تک تک افراد جامعه از تولیدکنندگان گرفته تا کارگر مصرف کننده و مسئولان نقش و وظیفه خاص خود را دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۶:۲۴    
مرکز آمار ایران پیش بینی ساختار سنی جمعیت ایران تا سال 1415 را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۶:۱۳    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن تایید گفته دادستان کل کشور درباره فیلتر توئیتر براساس حکم قضایی گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۳    
شهردار منطقه 11 از ساخت اولین پارک تخصصی معلولین شیراز در این منطقه خبر داد و گفت: پارک فتحیه با وسعتی بیش از 5 هزار متر مربع تا پایان امسال به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۰    
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۰    
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی درگذشت حجت الاسلام حاج شیخ غلامرضا حسنی امام جمعه سابق ارومیه را تسلیت گفتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۳۷    
رییس کمیسیون حمل و نقل ترافیک شورای شهر گفت: قرار است طراحی صورت گیرد که مردم با اپلیکیشن های موبایلی جای پارک خود را رزرو کرده و پول را آنلاین پرداخت کنند و اگر ماشین دیگری در جای مربوطه پارک کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۳۴    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران را کاملا غیرقانونی خواند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۲۵    
شهردار تبریز از آغاز مراحل تجهیز و نصب دومین دستگاه "تی بی ام" خط دو قطار شهری تبریز، خبر داد و گفت: هفده قطعه از این دستگاه پس از ترخیص گمرک و انتقال آن به تبریز در حال نصب است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۶    
رییس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر رشت گفت: شرکت سهامی برای ساماندهی نیروهای حجمی شهرداری رشت راه اندازی شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۶    
سازمان ملل متحد گزارش داده حداقل یک میلیارد نفر از جمعیت جهان روزانه کمتر از 1.25 دلار درآمد دارند و به نظر می رسد موضوع تغییرات اقلیمی برای آن ها کم اهمیت و حاشیه ای باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۶    
دیدار دوستانه تیم های ملی فوتبال ایران و یونان که قرار بود در ترکیه برگزار شود، در یونان برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۱۰    
دونده ملی پوش اصفهانی گفت: سهمیه بانوان دوومیدانی کار برای حضور در بازی های آسیایی جاکارتا از کل 21 ماده، دو یا سه نفر است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۴۵    
وزیر امور خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات همتای آمریکایی خود، اظهار کرد: صحبت های پمپئو آن قدر بی حساب و کتاب، خارج از نزاکت و بدون منطق بود که ارزش پاسخگویی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۴۲    
سخنگوی اورژانس اصفهان گفت: در 24 ساعت گذشته در ماموریت اورژانس هوایی اصفهان، یک مادر باردار نجات یافت و به بیمارستان شهرکرد منتقل شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۳۳    
رفتار باشگاه ذوب آهن در برابر جدایی امیر قلعه نویی بسیار حرفه ای و منطقی بود تا سرمربی سبزها بدون کمترین حاشیه راهی تیم همشهری شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۲۷    
با انتخاب امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی تیم فوتبال سپاهان به نظر می رسد که جمعیت هواداری این تیم بعد از 3 فصل بحران و ناکامی بتواند نفسی به راحتی بکشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۱۵    
کارشناس مسئول اداره کل هواشناسی استان اصفهان گفت: بارش باران و وزش باد نیمه شدید تا شدید امروز بعد از ظهر در سطح استان ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۵۴    
نطنز- رییس اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نطنز گفت: در سال 96 بیش از 20 هکتار از اراضی ملی در شهرهای نطنز و بادرود با دستور قاضی اجرای احکام کیفری دادسرای عمومی و انقلاب نطنز رفع تصرف شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۸    
فروش اوراق مشارکت خط دو مترو تا فردا سوم خردادماه تمدید شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۴۱    
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۴    
دو تیم ایرانی حاضر در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حریفان خود را در مرحله یک چهارم نهایی شناختند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۴    
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۱۸    
سرمایه گذار پروژه شهرک سلامت اصفهان گفت: اصول ترافیکی و راه های دسترسی شهرک سلامت به گونه ای احداث می شود که تا 30 سال آینده ترافیکی ایجاد نخواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۰    
اکران مردمی عصبانی نیستم! با حضور رضا درمیشیان، کارگردان اثر و مرضیه ابراهیمی، قربانی اسیدپاشی های اصفهان، در دو سانس بعد از افطارِ 21 و 23 روز سه شنبه یکم خرداد ماه در سینما قدس برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۷    
شهردار اصفهان با تاکید بر واگذاری تمام تصدی گری های دولتی به بخش خصوصی گفت: باید فرصت های شهر را در اختیار کارآفرینان و سرمایه گذاران گذاشت تا پروژه های شهر رونق بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۱    
رییس دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه طبق آخرین رایزنی ها خواستار تخصیص 25 هزار مجوز استخدام معلم شده ایم و اعلام کردیم 25 هزار ظرفیت خالی داریم که تا کنون با آن موافقت نشده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۴۸    
عضو هیات رییسه اتاق بازرگانی اصفهان از آمادگی استان برای توسعه روابط اقتصادی ،اجتماعی و فرهنگی با شی آن چین خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۹    
مدیرعامل شرکت آبفا اصفهان گفت: تخصیص آب شرب به اصفهان به 5.5 متر مکعب کاهش یافته است، در حالی که این رقم در مدت مشابه سال گذشته 11.5 متر مکعب بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۱    
یکی از بااهمیت ترین بازارهایی که در اقتصاد ایران از گذشته تاکنون دارای جایگاه ویژه ای بوده؛ بازار مسکن است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۱    
رییس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: نیروهای مسلح امروز از هر زمان دیگری از جهت قدرت دفاعی و آمادگی های رزمی و نظامی در اوج به سر می برند و در توسعه قدرت دفاعی خود منتظر لبخند و مجوز هیچ کشوری نمی مانند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۲۱    
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: آقای عمر و عاص! منی که بدون قرارداد به تیم ملی رفتم و با همکارانم به مالزی رفتیم و ایثار کردیم غیر ایرانی هستیم و شما ایرانی هستید؟
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۰۶    
شرکت پرحاشیه الیت که یکی از بالاترین میزان نارضایتی های مردم از فعالیت در مشهد را به خود اختصاص داده است سرانجام تن به تغییرات مدیریتی داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۵۹    
وزارت اطلاعات اعلام کرد که این وزارت خانه در هیچ یک از گزارشات ارسالی به مقامات و دستگاه های ذی صلاح اعلام نکرده است که 210 یا 198 مدیر دو تابعیتی در پست های مدیریتی حضور دارند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۵    
نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: بزنگاه برجام ، بزنگاه حساسی است که اتحادیه اروپا دوباره بتواند نقش منحصر به فرد خود را در عرصه بین المللی احیا کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۳۹    
گذار جمعیتی ایران امروزه در مرحله سوم خود قرار دارد، مرحله ای که گفته می شود نرخ رشد جمعیت متوقف شده و ممکن است در مرحله بعدی منفی شود، از این رو این موضوع امروزه به چالش ایران تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۲۴    
رییس کمیته آسیب های اجتماعی شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه مرکز نگهداری کودکان کار و متکدیان اصفهان در ساختمانی میراثی است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۸    
لنجان-معاون فرماندار شهرستان لنجان گفت: کلید حمایت همه جانبه از تولید داخلی، مبارزه همه جانبه با قاچاق کالا و ارز و فرهنگ سازی برای مصرف تولید داخلی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۵    
ثبت نام خرید تاکسی برلیانس در شهر اصفهان از امروز آغاز شد، بر این اساس، برلیانس جایگزین تاکسی های فرسوده با عمر بالای 10 سال می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۶    
رییس کمیته راگبی استان اصفهان گفت: اصفهان بازیکنان با تجربه ای دارد و باید با جذب اسپانسر زمینه حضور آن ها در میادین مختلف را فراهم کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۱    
مسئول هماهنگی و جابه جایی تاسیسات شهری سازمان قطار شهری اصفهان گفت: جابه جایی تاسیسات شهری در اجرای پروژه های عمرانی از جمله پروژه مترو سخت ترین مرحله است و هزینه زیادی نیز در بر دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۵    
رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: تهیه نقشه های استاندارد برای ساخت و ساز مراجعات شهروندان به شهرداری برای طی فرایندهای قانونی صدور گواهی پایان کار را کاهش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۱    
پژوهشگر پژوهشکده قلب و عروق اصفهان گفت: فشار خون بیماری سختی است که منشا بروز بیماری های دیگری مانند بیماری های قلبی و عروقی، سکته های مغزی و قلبی بشمار می رود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۱    
رییس سازمان انرژی اتمی گفت: پس از برجام توانسته ایم ایزوتوپ های پایدار را با کمک روسیه شروع به غنی سازی کنیم که قبل از برجام ما فقط اورانیوم را غنی سازی می کردیم و البته انتقال فناوری در این باره نیز ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۱    
دو ساعتی به افطار باقی است...همه در رفت وآمد هستند، گاه حرف و سخنی شنیده می شود. همه چیز نشان از زندگی است...اما صدای آشنایی زمینۀ تمام این رفت وآمدها و گفت وشنودها است: بفرمایید بامیۀ تُرد و تازه.. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۱    
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: با رشادت های نیروهای مسلح و حمایت ملت ایران افتخار فتح خرمشهر نصیب ملت ایران شد، فتح خرمشهر فتح الفتوحی در دفاع مقدس ایران بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۵۶    
تارنمای روزنامه واشنگتن پست نوشت: مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا روز دوشنبه از نخستین سخنرانی خود در این سمت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۱    
وزیر خارجه آمریکا در واکنش به انتقادهای گسترده از راهبرد اعلامی دولت این کشور درباره ایران، گفت خواسته های واشنگتن از ایران بسیار ساده هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۱    
رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران تاکید کرد: از کوچک ترین تخلف در شهرداری چشم پوشی نخواهیم کرد و زمینه ای فراهم شده است تا پرونده های تخلفات، از این پس در محاکم قضایی رسیدگی شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۲۹    
لنجان-شهردار زرین شهر گفت: آمار و ارقام نشان می دهد که در سال گذشته هیچ گاه سهمی از محل جریمه های رانندگی برای شهرداری های 9 گانه شهرستان لنجان پرداخت نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۲۶    
شهرضا – روز دوشنبه رانندگان حدود 70 دستگاه کامیون در شهرضا، در اجتماعی که در سکوت و آرامش برگزار شد، خواستار رسیدگی به معضلات صنفی خود شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۲۶    
مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در امور توانبخشی گفت: برنامه ملی غربالگری و شناسایی افراد مبتلا به اوتیسم با همکاری سازمان بهزیستی و سازمان آموزش و پرورش استثنایی از مهر امسال به صورت آزمایشی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۲۶    
نماینده دائم ایران در سازمان ملل افزود: رژیم اسرائیل و رژیم عربستان در شرایطی به حملات خود علیه غیرنظامیان ادامه می دهند که به حمایت آمریکا به عنوان عضو دائم شورای امنیت پشت گرم هستند که برای آنها ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۲۶    
کاشان - مدیر عامل آبفای کاشان گفت: بارندگی ها مشکلات بی آبی در حوزه شرب را برطرف نکرده و همیشه نیازمند مدیریت مصرف هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۱۵    
قرارداد زوران زلاتکوفسکی برای ملوان دردسر ساز شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۱۱    
روحانی با طرح این سوال که آیا ممانعت از حضور زنان در میادین ورزشی به عنوان تماشاگر تبلیغ به نفع اسلام است، اظهار کرد: می گویند در ورزشگاه های فوتبال حرف های زشتی زده می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۱۱    
دهیار روستای ابیانه گفت: بیش از 11 هزار گردشگر خارجی در دو ماه اول سال جاری از مکان های دیدنی روستای ابیانه بازدید کردند
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۱۱    
بسیاری از افراد درخت توت را درخت مهربان می دانند چرا که که از مورچه ها، حشرات و پرندگان گرفته تا انسان ها سهمی از محصول شیرین و آبدارش دارند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۸:۵۶    
محیط بانی شغلی است که در آن باید ساعت های طولانی را در کوه و دشت به همراه گونه های مختلف گیاهی و جانوری طی کنی تا مبادا به منابع طبیعی که از گرانبهاترین میراث زمین هستند، آسیبی برسد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۶:۵۴    
استاد علوم سیاسی و روابط بین الملل دانشگاه آزاد شهرضا گفت:ایران در حال حاضر با رییس جمهوری پوپولیست، کینه توز و نا شکیبا در آمریکا روبه رو است و باید این ملاحظات رابه هنگام تصمیم گیری لحاظ کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۴:۵۱    
مدیر منطقه سه شهرداری اصفهان گفت: دولتخانه صفوی حد فاصل میدان امام(ره) تا محور چهارباغ یکی از نقاط کنونی محور تاریخی فرهنگی شهر اصفهان است که پیاده راه سازی چهارباغ در راستای احیای آن انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۳:۲۴    
لنجان-معاون فرماندار شهرستان لنجان گفت:رفع نقاط حادثه خیز جاده ای در شهرستان لنجان ضرورتی انکارناپذیر است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۲:۴۴    
لنجان- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان لنجان گفت: آموزش عمومی ترافیک، یکی از مناسب ترین ابزارها برای بهره برداری بهینه از شبکه ارتباطات شهری به شمار می آید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۱:۵۶    
مدیرعامل باشگاه سپاهان گفت: قلعه نویی لیست بازیکنان مورد نظر خود رابه باشگاه ارائه داده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۱:۲۰    
سرمربی فصل گذشته ذوب آهن با باشگاه سپاهان برای هدایت این تیم به توافق نهایی رسید.
مشاهده نتایج بیشتر...