پنجشنبه ۲۴ آبانساعت ۰۸:۰۲Nov 2018 15

خبرگزاری ایمنا - ایمنا (imna.ir)

خبرگزاری ایمنا 28 اسفند 1393 خبرگزاری ایمنا 9 اردیبهشت 1394 خبرگزاری ایمنا 30 اسفند 1395 خبرگزاری ایمنا 29 اسفند 1396 خبرگزاری ایمنا 31 فروردین 1397 خبرگزاری ایمنا 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری ایمنا 31 خرداد 1397 خبرگزاری ایمنا 31 تیر 1397 خبرگزاری ایمنا 31 مرداد 1397 خبرگزاری ایمنا 31 شهریور 1397 خبرگزاری ایمنا 30 مهر 1397 خبرگزاری ایمنا 1 آبان 1397 خبرگزاری ایمنا 2 آبان 1397 خبرگزاری ایمنا 3 آبان 1397 خبرگزاری ایمنا 4 آبان 1397 خبرگزاری ایمنا 5 آبان 1397 خبرگزاری ایمنا 6 آبان 1397 خبرگزاری ایمنا 7 آبان 1397 خبرگزاری ایمنا 8 آبان 1397 خبرگزاری ایمنا 9 آبان 1397 خبرگزاری ایمنا 10 آبان 1397 خبرگزاری ایمنا 11 آبان 1397 خبرگزاری ایمنا 12 آبان 1397 خبرگزاری ایمنا 13 آبان 1397 خبرگزاری ایمنا 14 آبان 1397 خبرگزاری ایمنا 15 آبان 1397 خبرگزاری ایمنا 16 آبان 1397 خبرگزاری ایمنا 17 آبان 1397 خبرگزاری ایمنا 18 آبان 1397 خبرگزاری ایمنا 19 آبان 1397 خبرگزاری ایمنا 20 آبان 1397 خبرگزاری ایمنا 21 آبان 1397 خبرگزاری ایمنا 22 آبان 1397 خبرگزاری ایمنا 23 آبان 1397 خبرگزاری ایمنا 24 آبان 1397 
  ۱۷ دقیقه پیش    
تیران-فرماندار تیران و کرون گفت: راه اندازی ایستگاه آتش نشانی در جاده تیران به داران برای رسیدگی به حوادث و آتش سوزی های جاده ای و روستایی ضرورت دارد.
  ۶ ساعت پیش    
لنجان-شهردار فولادشهر با اشاره به نیاز آتش نشانی این شهر به یک دستگاه نردبان 56 متری،گفت: فولادشهر در گذشته با برج های مجلل و سربه فلک کشیده شناخته می شد اما با گذشت بیش از نیم قرن از عمر این مجموعه ...
  ۶ ساعت پیش    
شهرضا _همزمان با تغییرات جمعیتی که در ادوار مختلف تاریخ ایران روی داد، سکونت گاه های مختلفی نیز پدیدار شد که شمار اندک سکنه و خانوار و شغل دامداری و کشاورزی آنان و نزدیکی به منابع آبی یا دشت های ...
  ۸ ساعت پیش    
جمعی از دانشجویان بسیج دانشجویی، انجمن اسلامی دانشجویان و جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه اصفهان روز گذشته با تجمع بیرون سالن شریعتی این دانشگاه و سر دادن شعار مانع برگزاری آخرین جلسه از ویژه برنامه ...
  ۸ ساعت پیش    
شهرضا – امام جمعه شهرضا با تأکید بر ضرورت شتاب در معرفی رییس جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان، گفت: تأخیر در معرفی مدیران جدید شهرضا به صلاح نیست.
  ۱۰ ساعت پیش    
شهرضا - رییس دانشگاه دولتی شهرضا گفت: ثمره کتاب خوانی باید حل مشکلات مردم و جامعه باشد، بنابراین برگزاری برنامه هایی مانند نشست کتاب خوان با موضوع کارآفرینی، ضروری است.
  ۱۰ ساعت پیش    
حجم بارش های کشور از ابتدای سال آبی 98-97 (اول مهرماه) تاکنون به 38 میلی متر رسید.
  ۹ ساعت پیش    
عبدالله کیانی برای دومین سال متوالی در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا به عنوان رییس شورای اسلامی استان اصفهان انتخاب شد.
  ۹ ساعت پیش    
یکی از بهترین روش ها که کمک شایانی به شما در درمان گلودرد می کند استفاده از چای های گیاهی است، در ادامه با 9 چای گیاهی مناسب برای درمان گلودرد آشنا می شوید.
  ۱۰ ساعت پیش    
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن پس از کسب نتایج ضعیف از این تیم جدا شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۹:۵۹    
شاخص قیمت تولید کننده زراعت، باغداری و دامداری سنتی (برمبنای 100=1390) در فصل تابستان سال 1397 برابر با 355.2 بوده است که نسبت به فصل مشابه سال قبل (تورم نقطه به نقطه) 45.9 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۰:۲۰    
سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به برخی اعمال جراحی زیبایی نامتعارف و منتسب به حیوانات گفت: تعداد اعمال جراحی زییایی نامتعارف در کشور ما نسبت به اکثر کشورهای دنیا بیشتر است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۲۰:۱۵    
معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه گفت: در حال حاضر 275 شبکه رادیویی و تلویزیونی به زبان فارسی با حمایت غرب ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۹:۲۲    
ترافیک در خیابان های مرکزی شهر قفل شده و تردد خودروها به سختی انجام می شود، در این مسیرها تعداد خودروهای تک سرنشین زیاد است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۴۹    
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۴۳    
کمیته مسابقات برنامه مسابقات معوقه لیگ برتر و زمان جدید دیدارهایی که با برگزاری مسابقات معوقه، تغییر می کنند را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۷:۱۷    
بی شک هیئت فوتبال اصفهان که بیشترین ورزشکار را در بین هیئت های ورزشی به خود اختصاص داده به خاطر ذات و جذابیت فوتبال و حضور چهار تیم در لیگ برتر فوتبال و دو تیم در لیگ برتر فوتسال آقایان و بانوان ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۴۹    
شهرضا - معاون سینمایی و امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: کتابخوانی زیربنای توسعه پایدار کشور و مهمترین اصل در ارتقاء فرهنگ عمومی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۴۳    
مدیرعامل سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد از پیاده سازی نسخه جدید پورتال اداره کل بازرسی و رسیدگی به شکایات شهرداری مشهد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۴۰    
رییس شورای عالی اتاق بازرگانی اصفهان گفت: دومین رویداد استارتاپی بانوان به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی در سالن همایش های بین المللی اتاق بازرگانی اصفهان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۴۰    
رییس مرکز اوژانس استان اصفهان از وقوع 604 حادثه کار در نیمه نخست امسال خبر داد و گفت: 93 درصد از مصدومان این حوادث زنان بودند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۳۴    
فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: نزاع و مزاحمت بیشترین حجم تماس های فوریت های پلیس 110 اصفهان است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۱۰    
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان با اعلام گزارش سفرهای مردم اصفهان به مشهد مقدس در ایام پایانی ماه صفر، اظهار کرد: از روز سیزدهم تا نوزدهم آبان ماه سال جاری 398 سفر انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۶:۰۰    
کاشان - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: مدیریت بحران استان اصفهان اعتبار برای مبارزه با بیماری سالک را به دانشگاه علوم پزشکی کاشان نمی دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۵۸    
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی شهری کشور از آغاز توزیع لاستیک به قیمت مصوب دولتی به رانندگان تاکسی در کشور با نرخ مصوب از هفته آتی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۴۵    
جام قهرمانی سوپرجام فصل 97-96 طی مراسمی در سازمان لیگ فوتبال ایران به باشگاه پرسپولیس اهدا شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۳۹    
درگاه خبری وزارت نیرو امروز گزارشی با عنوان "کدام استان ها در نصب نیروگاه های تجدیدپذیر پیشرو هستند؟" منتشر کرد اما نامی از استان اصفهان در بین آنها نبود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۳۶    
معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهردار اصفهان گفت: فردا پنج شنبه 24 آبان 97 از دستاوردهای معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، شامل 10 نرم افزار و سامانه رونمایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۳۳    
رییس جمهور گفت: مسیر ما مسیر اعتدال است و می خواهیم از همه نیروهای شایسته به خوبی استفاده کنیم. اصل هم بر شایسته سالاری است و مسأله مذهب، اقوام، جنسیت و حزب و جناح نباید اصل باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۱۵    
چهارمین شماره نشریه الکترونیکی شهرگاه منتشر شد. این نشریه که به شکل تخصصی به موضوع مدیریت شهری می پردازد، در شماره آبان ماه خود به موضوع برنامه ریزی و آمار در مدیریت شهری پرداخته است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۱۲    
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۰۳    
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۵:۰۰    
نشریه الکترونیکی شهرگاه به طور تخصصی به مدیریت شهری می پردازد، این نشریه در ادامه راه بنا دارد مفاهیم نو و نیز آخرین گرایش ها و روندها در مدیریت شهری روز جهان را به بحث گذارد و با انتشار وی ژه نامه ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۵۷    
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: تجمیع خطوط 110 با هدف نظارت آنلاین و سیستمی بر روی تمام تماس ها، آرشیو، مستندسازی و ارزیابی تماس های ورودی انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۵۴    
شهردار همدان گفت: شهرداری همدان به عنوان یکی از متولیان امر گردشگری با یک نگاه واقع بینانه و با یک رویکرد جدید و با توجه به تمام ظرفیت های موجود به دنبال ایجاد دروازه های جدید در حوزه گردشگری است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۵۱    
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه با اشاره به بالا رفتن قیمت اتوبوس ها گفت: در شرایطی که مشکلات زیادی در حوزه خرید اتوبوس های نو و جایگزینی آن وجود دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۴۸    
مدیر اشتغال و کار آفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان اعلام کرد: دوازدهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر اصفهان در روز 29 آبان ماه امسال در اتاق بازرگانی صنایع ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۴۸    
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قزوین گفت: با توجه به برگزاری مناقصه عمومی، عملیات حفظ و نگهداری فضای سبز شهر قزوین در سال 97 و 98 با مشارکت بخش خصوصی و نظارت عالی کارشناسان سازمان انجام ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۴۵    
سالار عقیلی و گروه راز و نیاز به یاد درگذشتگان زلزله دلخراش استان کرمانشاه به روی صحنه رفتند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۳۶    
معاون اتحادیه فروشندگان گوشت قرمز اصفهان با بیان اینکه گوسفندداران ترجیح می دهند دام خود را به نرخ دلار معامله کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۲۴    
کاشان - شهردار نیاسر، از آغاز برداشت خرمالو در سطح 10 هکتار از باغ ات شهر نیاسر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۲۱    
معاون بهداشت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: ابتلا به انگل شپش در دختران به خاطر موی بلند و مقنعه هایی که سر می کنند بیشتر است بنابراین باید بهداشت فردی در لباس هایی که دانش آموزان به تن می ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۴:۱۸    
آکادمی شهرسازی ایران با همکاری دانشگاه ها و ارگان های شهرسازی اصفهان به مناسبت روز جهانی شهرسازی و روز اصفهان برای نخستین بار، هفته بزرگداشت شهرسازی را در اصفهان برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۴۵    
اولین "جشنواره فیلم کوتاه اصفهان در 60 ثانیه" با هدف کنارهم قراردادن زوایا و دیدگاه های مختلف درباره اصفهان از آبان ماه امسال تا اردیبهشت سال آینده برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۳:۰۳    
رهبر انقلاب فرمودند: ورزش جانبازان و معلولین، به کار انداختن ظرفیت های پنهان موجود در انسان است. انسان ها یک ظرفیتی دارند که آن ظرفیت مغفول است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۵۷    
عضو حزب کارگزاران سازندگی استان اصفهان گفت: اصلی ترین حلقه مفقوده در تحقق حقوق شهروندی، باور نداشتن مدیران به ارزش شهروندان به عنوان دارایی های این کشور است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۵۴    
سخنگوی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: اعتصابات سراسری معلمان برای مطالبات صنفی خود از دولت و در اعتراض به مشکلات معیشتی شان است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۴۲    
در جلسه امروز هیات دولت استانداران جدید کرمان، همدان، زنجان و سیستان و بلوچستان معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۴۲    
کارشناس مسئول پیش بینی هوای استان اصفهان گفت: بارش برف در ارتفاعات جنوب و غرب استان اصفهان برای 24 ساعت آینده پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۲۴    
رهبر انقلاب فرمودند: ورزش جانبازان و معلولین، به کار انداختن ظرفیت های پنهان موجود در انسان است. انسان ها یک ظرفیتی دارند که آن ظرفیت مغفول است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۲۴    
نمایشگاه دستاوردهای بانوان کارآفرین و توانمند با عنوان نمایشگاه رویش همزمان با هفته جهانی کارآفرینی به همت شهرداری منطقه 15 و با همکاری مرکز آموزشی فنی و حرفه ای خوراسگان در فرهنگسرای کوثر واقع در ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۰۴    
قهرمان دو ومیدانی نابینایان جهان گفت: در استان همدان زحمت های زیادی برای ما می کشند و توجه بیشتری نسبت به اصفهانی ها به ما دارند، اما اگر مسئولین اصفهان قدر ما را می دانستند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۰۱    
سرمایه گریزترین استان کشور، لقبی است که توسط بسیاری از فعالان و کارشناسان اقتصادی، به اصفهان داده می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۲:۰۰    
دو سوم از جمعیت اروپا ساکن شهرها هستند که سلامت و رفاه آن ها به نحوه مدیریت مقامات شهری در مواجهه با چالش های زیست محیطی بستگی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۴۳    
شنبه همین هفته بود که خبر جان باختن راننده یک دستگاه پژو در اثر واژگونی یک دستگاه بونکر حمل سیمان در ورودی بزرگراه شهید خرازی ،اذهان عمومی را جریحه دار کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۳۷    
سخنگوی وزارت خارجه گفت: سخنان وزیر امور خارجه نگاهی آسیب شناسانه به استفاده از منابع مالی نامشروع در برابر اقدامات قانونی و تدابیر شفافیت ساز نظام است و بهره برداری های سیاسی از سخنان دلسوزانه امری ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۲۷    
رهبر انقلاب فرمودند: ورزش جانبازان و معلولین، به کار انداختن ظرفیت های پنهان موجود در انسان است. انسان ها یک ظرفیتی دارند که آن ظرفیت مغفول است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۲۱    
عضو هیئت علمی دانشگاه اصفهان گفت: بیماری ذات الریه هر چند ویروسی و عفونی است اما واگیردار نیست و بهتر است از نزدیکی به بیمار تا زمان بهبودی خودداری شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۲    
نایب رییس شورای اسلامی شهر کاشان گفت: بیماری سالک یک واقعیتی اپیدمی شده است، اما باید شک و تردید مردم را از ظن اینکه این بیماری از چاله زباله است را برطرف کرد و با ایمن سازی چاله زباله و اطلاع رسانی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۱:۰۶    
سرمربی تیم والیبال بانوان نامی نو گفت: در لیگ امسال پنج تیم حضور دارند که این اتفاق خوش آیند والیبالی ها نیست و توازن در لیگ ایجاد نشده است چرا که رقابت قهرمانی فقط بین چند تیم که تمرینات منظم خود را ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۵۸    
رییس اداره مشارکت های فرهنگی اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان گفت: بزرگداشت بزرگ بانوی ادبیات کودک و الگوی ماندگار تعلیم و تربیت توران میرهادی همراه با پخش فیلم یکی بود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۴۶    
کارگردان فیلم "بی سرزمین تر از باد" گفت: ایران که سینماگران به این خوبی دارد باید چند جشنواره خوب نیز داشته باشد، جز جشنواره فیلم کوتاه تهران جشنواره دیگری نداریم و جشنواره هایی مثل رضوی ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۳۷    
نایب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه مدیریت شهری اصفهان در کمک به سرمایه گذاران تنگ نظری ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۲۲    
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان از ساماندهی متکدیان در سطح شهر اصفهان خبر داد و گفت: خوشبختانه طی طرحی که از سال گذشته برای نخستین بار در اصفهان اجرا شد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۸    
لنجان- معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان لنجان گفت:انسداد 107 چاه غیرمجاز، نصب 107 کنتورهوشمند و تعدیل و اصلاح 159 پروانه بهره برداری برنامه ای است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۲    
مدیر امور بیماری ها و مراکز تشخیصی و درمانی معاونت دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: دو مرکز درمان و ترک اعتیاد به الکل در بیمارستان های خورشید و حضرت علی اصغر اصفهان و یک مرکز خصوصی خدمات درمان و ترک ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۰۹    
بازار نیم آورد از مهم تریم و پراهمیت ترین بازارهای اصفهان از نظر تاریخی و تجاری است که در کنار جذابیت بازار مکان های دیدنی بسیاری مانند مدرسه، مسجد و سرا در خود جای داده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۰۶    
گلپایگان- رییس اداره اوقاف و امور خیریه گلپایگان گفت: همزمان با هفته وقف سه وقف جدید به ارزش یک میلیارد و 350 میلیون تومان به ثبت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۱۰:۰۰    
شهردار اصفهان در صفحه توئیتر خود نوشت: شهرداری اصفهان برای داشتن هوای پاک معاینه فنی را از خودرو های خود آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۹:۵۷    
سحرگاه امروز چهارشنبه 23 آبان 1397 حکم سلطان سکه که به جرم افساد فی الارض از طریق تشکیل شبکه فساد اخلال در نظام اقتصادی و ارزی و پولی کشور با انجام معاملات غیرقانونی و غیرمجاز و قاچاق عمده و کلان ارز ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۹:۵۱    
شهرضا - تنها اصلاح دقیق قوانین و وضع مقررات حمایتی، مانع مسئولیت مدیران بانکی و سرمایه گذران با حُسن نیت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۹:۴۲    
آنتی بیوتیک ها که برای جلوگیری از بیمار شدن دام ها و یا افزایش وزن در آن ها استفاده می شود، باعث ایجاد مقاومت آنتی بیوتیکی در انسان ها شده و یک تهدید جهانی برای سلامت انسان ها به شمار می رود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۹:۳۶    
شصت و دومین شماره رسانه الکترونیک"فوتبال اصفهان" منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۹:۲۷    
جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران با معرفی برگزیدگان به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۹:۱۲    
گوشی اندرویدی وان پلاس با امکاناتی منحصر به فرد، انتخابی مناسب برای افرادی است که خواهان یک گوشی بی نظیر هستند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۹:۰۶    
نایب رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در تایید رویه فعلی هیات نظارت بر اجرای سیاست های کلی نظام در ارتباط با مصوبات مجلس، گفت: اگر این رویه باب شود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۸:۵۷    
بعد از شدیدترین درگیری میان رژیم صهیونیستی و گروه های مقاومت در 4 سال گذشته، گروه های فلسطینی از برقراری آتش بس با رژیم صهیونیستی در نوار غزه خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۸:۴۵    
روزنامه واشنگتن پست گزارش داد رییس جمهوری آمریکا هفته گذشته تماس تلفنی پرتنشی با نخست وزیر انگلیس داشته و سفر او به فرانسه نیز توام با عصبانیت و نارضایتی بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۸:۳۰    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در مورد اظهارات خصمانه اخیر جان بولتون علیه ایران گفت: او همان گونه که از دیر باز نشان داده است شدیدا نسبت به ایرانیان دارای بغض و کینه ای عمیق است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۷:۰۰    
مدیر منطقه 12 شهرداری اصفهان گفت: پروژه های عمرانی و خدماتی منطقه 12 شهرداری اصفهان با اعتبار 177 میلیارد و 800 میلیون ریال آماده بهره برداری است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۵:۵۹    
عضو شورای مرکزی حزب اتحاد ملت ایران اسلامی گفت: نمی توان با قاطعیت اذعان کرد که با رفتن مدیران بازنشسته؛ معدل به کار گیری مدیران جوان بالا خواهد رفت، به طور قطع چنین اتفاقی نمی افتد ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۳:۰۷    
مدیر مرکز تخصصی خانواده شهرداری اصفهان از آغاز به کار فاز دوم جشنواره "ازدواج خوب" در فرهنگسرای خانواده شهرداری خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۲:۵۸    
رییس سازمان نوسازی مدارس استان اصفهان گفت: اصفهان به دلیل دارا بودن چهار اقلیم متفاوت، پیشرو در معماری اقلیمی بوده و در تلاش هستیم به جای معماری تیپ ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۲:۴۹    
معاون برنامه ریزی و هماهنگی معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری با اشاره به اینکه قرار نیست تشکل ها صرفا بازوی اجرایی دولت باشند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۲:۴۶    
نایب رییس کمیسیون شورا و امور داخلی مجلس شورای اسلامی از انتخاب پیروز حناچی به عنوان شهردار تهران استقبال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۲:۴۰    
رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اشاره به اینکه 11 استان کشور زیر خط میانگین فضاهای آموزشی مناسب هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۲:۳۴    
نماینده مردم نایین و خوروبیابانک در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیاری از دانش آموزان سال گذشته از ورود به دانشگاه فرهنگیان به خاطر خوشه بندی نامناسب محروم مانده و سهم آنان به اصفهان تعلق گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۲:۳۱    
استارت آپ، کسب و کاری است که با تغییر در مدل درآمدی و مدل اجرایی، توانسته است طرحی نو ایجاد کند استارت آپ اسلامی نیز کسب و کاری است که در تمام سطوح، اعم از چگونگی تعامل با مخاطب، چگونگی فروش محصول ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۵۲    
لنجان-فرماندار شهرستان لنجان گفت: بهترین راه بازدارندگی از تخلفات ساختمانی افزایش ارزش معاملاتی و همچنین افزایش تعرفه جرایم تخلفات ساختمانی است ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۲۵    
رییس سازمان انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی برق از ابلاغ نرخ های جدید خرید برق تجدیدپذیر تا پایان آبان ماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۱۳    
جمعی از پژوهشگران در دومین نشست ویژه برنامه بازخوانی اندیشه های شهید بهشتی، اندیشه های سیاسی و دینی وی در مورد آزادی و برخورد با مخالفان را تشریح کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۰:۰۰    
شهرضا – رییس اداره ورزش و جوانان شهرضا از کسب عنوان قهرمانی تیم نونهالان پارس این شهرستان در رقابت های تکواندو انتخابی المپیاد کشور، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۰:۱۶    
مدیرکل امور بانوان استانداری اصفهان شبکه سازی سمن ها را ضروری دانست و گفت: گاهی اوقات سمن ها فعالیت های موازی دارند یا فعالیت های یکدیگر را خنثی می کنند که شبکه سازی سمن ها می تواند مشکلات را رفع کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۰:۰۹    
رییس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری شیراز گفت: به مناسبت هفته کتاب، عضویت در کتابخانه های شهرداری شیراز به صورت نیم بها پذیرفته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۰:۰۳    
معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور تامین بودجه در سازمان های مردم نهاد را مهم دانست و گفت: سمن ها قرار نیست دولتی شوند و وابستگی آنها به دولت می تواند آسیب های بسیاری داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۹:۴۲    
لنجان-رییس شورای اسلامی شهرستان لنجان گفت: در برخی مواقع احکام صادره از سوی کمیسیون ماده 100 به گونه ای است که به جای قلع و قمع ساخت و سازهای غیرمجاز به اخذ جریمه اکتفا می شود درحالی که برخی افراد با ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۳۲    
کاشان - فرماندار کاشان گفت: خودمان را صاحبخانه جشنواره ملی تئاتر مهر کاشان می دانیم و برای هرچه بهتر برگزار شدن این جشنواره تلاش خواهیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۶:۵۰    
شهرضا – مدیر جهاد کشاورزی شهرضا گفت: استفاده از برق در واحدهای تولیدی کشاورزی بعنوان راهکاری در افزایش استفاده از انرژی های پاک در این صنعت محسوب می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...