پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۰۸:۵۲Mar 2017 23

خبرگزاری ایمنا - ایمنا (imna.ir)

  ۷ دقیقه پیش    
شهرضا – روستای تاریخی زیارتگاه در فاصله 10 کیلومتری جنوب شهر شهرضا در این شهرستان قرار دارد.
  ۷ دقیقه پیش    
نجف آباد- نماینده مردم در مجلس گفت: نظام بانکی کشور به نوعی تولید و اشتغال را زمین گیر کرده و در صورت اصلاح آن همزمان با تجدید نظر در قوانین تامین اجتماعی ...
  ۲۲ دقیقه پیش    
دنیای موبایل در سال گذشته پر از خبرهای کوچک و بزرگ بود. در این مطلب نگاهی خواهیم داشت بر مهم ترین و داغ ترین این خبرها تا با هم آنها را مرور کنیم.
  ۲۵ دقیقه پیش    
پل های اصفهان، رفیقان سالیان مردم و زاینده رود هستند و با خاطرات شهروندان اصفهان گره خورده اند.
  ۴۳ دقیقه پیش    
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان از افزایش 8 درصدی تصادفات و تلفات جاده ای در محور های مواصلاتی استان اصفهان خبرداد.
  ۵۲ دقیقه پیش    
یکی ازبیماری های بسیارشایع درمیان مردم سوءهاضمه است که می تواند علامت یک بیماری گوارشی باشد.
  ۱ ساعت پیش    
در سومین ماه سال 95 سرمربی تیم قهرمان لیگ برتر سکان هدایت سپاهان را بر عهده گرفت و دست به یک جوانگرایی گسترده در این تیم زد.
  ۲ ساعت پیش    
باغ چهلستون در شهر اصفهان و در شرق خیابان چهارباغ پایین، جنوب خیابان سپه و غرب میدان نقش جهان قرار گرفته است.
  ۷ ساعت پیش    
اصفهان همزمان با ایام نوروز میزبان گردشگرانی است که از گوشه و کنار کشور به آن سفر می کنند، شهری که زیبایی های آن توجه مسئولان کشوری را هم به خود جلب می کند.
  ۸ ساعت پیش    
شهرضا – شهرستان شهرضا دارای قابلیتهای فراوانی در بخشهای مختلف فرهنگی، تاریخی، هنری و علمی است اما سفال فیروزه ای این دیار، یکی از مهمترین صنایع آن است که نام شهرضا را جهانی کرده است.
  ۱۰ ساعت پیش    
رییس سامانه بهداشت 190 وزارت بهداشت، از ثبت 6 هزار و 125 خبر و شکایت مردمی با این سامانه از ابتدای اسفندماه سال گذشته تا امروز خبر داد
  ۱۰ ساعت پیش    
مسئول برنامه سلامت نوروزی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: در یک ماه گذشته، در مجموع 885 هزار مورد بازرسی بهداشتی توسط بازرسان بهداشت محیط در کشور انجام شده که در این بازرسی ها ...
  ۱۰ ساعت پیش    
رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات اصفهان گفت: با گذشت سه روز از ثبت نام پنجمین دوره انتخابات شوراها 158 نفر خانم و 976 مرد برای شورای شهر اصفهان ثبت نام کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۰:۴۲    
انا لله و انا الیه راجعون و هر از گاه در گذر زمان در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی،جرس کاروان از رحیل مسافری خبر می دهد که در سکونی، آغازی بی پایان را می سراید .
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۲۰:۳۰    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان گفت: اجرای ورزش چوگان یکی از اصلی ترین مراسم های فرهنگی نوروزگاه اصفهان در میدان نقش جهان توسط نیاکان ما بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۹:۴۸    
لنجان_معاون عمرانی شهرداری زرین شهر گفت:رضایتمندی شهروندان، معیاری مهم درطراحی پروژه های عمرانی است که این مهم همواره مورد توجه شهرداری زرین شهر بوده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۹:۴۸    
نطنز- نماینده نطنز و بادرود و قمصر گفت: تحقق شعار سال نیازمند همکاری دولت و سایر دستگاههای اقتصادی به عنوان موتور محرکه اقتصاد کشور است. ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۹:۴۵    
نطنز- مدیر سراموزه رهگشای بادرود گفت: با آغاز سال نو ، شاهنامه خوانی به سه زبان فارسی، انگلیسی و فرانسوی در موزه عروسک های خانه تاریخی رهگشای بادرود برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۹:۳۰    
نطنز-امام جمعه بادرود گفت: الگوی اقتصاد مقاومتی در تقویت تولید داخلی و استفاده از ظرفیت های بومی برای رقابتی کردن بوده و این ظرفیت ها شامل صنایع کوچک و متوسط است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۹:۲۴    
شهرضا – فرماندار و رییس ستاد انتخابات شهرستان شهرضا گفت: طی سه روز ثبت نام جمعا 126 نفر در حوزه انتخابیه شهر شهرضا، شهر منظریه و روستاها برای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر شهرضا ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۹:۰۶    
تیران-سرپرست اوقاف و امور خیریه تیران و کرون از شرکت دو هزار نفر در آیین سال تحویل آستان مقدس امامزادگان این شهرستان خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۹:۰۳    
شهرضا – بنای مسجد جامع شهرضا یادمانی کهن است که سابقه احداث آن به دوران سلجوقیان باز می گردد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۹:۰۳    
لنجان_امام جمعه فولادشهر گفت:فلسفه وجودی شورا خدمت به مردم بدون توجه به جریانات فکری و سیاسی و جناحی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۷:۴۲    
سرمربی تیم ملی ایران گفت: به دنبال سه امتیاز بازی هستیم و در تیم ملی ایران همیشه یک هدف داریم و سعی می کنیم در جریان بازی بهترین تیم میدان باشیم
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۷:۳۹    
لنجان_امام جمعه باغبادران گفت: تولید ملی متکی بر ظرفیت های داخلی باعث اشتغال مولد، رفاه پایدار و بهبود عمومی سطح زندگی مردم می شود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۶:۵۷    
تیم ملی فوتبال کشورمان فردا (پنجشنبه) سوم فروردین ماه با لباس یکدست سفید مقابل قطر به میدان می رود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۶:۰۹    
جانشین رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر استان اصفهان از افزایش 15.8 درصدی سفرهای نوروزی نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۶:۰۳    
رئیس پلیس راه استان از دو تصادف منجر به فوت و 11 تصادف منجر به مجروحیت هموطنان در جاده های اصفهان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۶:۰۰    
فرمانده نیروی انتظامی کشور در رابطه با همراهی دستگاه های اجرایی برای رفاه بیشتر شهروندان گفت: ارتقای بیشتر امنیت و ایمنی مسافران هدف نهایی همراهی ارگان ها با یکدیگر در ستاد های نوروزی است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۵:۵۴    
مدیر کل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت: در ایام نوروز بیش از 100 اکیپ راه داری در محورهای مراسلاتی استان در محل راهدارخانه ها پاسگاه های پلیس حضور دارند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۵:۳۶    
بر اساس گزارش های بین المللی حدود 663 میلیون نفر در جهان دسترسی به منابع آب شرب سالم ندارند و سالانه486هزار نفر از آن ها به دلیل بیماری های ناشی از نوشیدن آب ناسالم جان خود را از دست می دهند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۵:۳۰    
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی بر نقش مقابله با قاچاق کالا و مهار واردات بی رویه در رونق تولید داخل تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۵:۱۲    
مسئول ستاد اجرایی منطقه 15 ستاد هماهنگی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: از 29 اسفند ماه سال گذشته تا به امروز 580خودرو و 10 هزار و 850 مسافر از سمت شرق شهر وارد اصفهان شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۵:۰۹    
رئیس فراکسیون شهری و روستایی مجلس با بیان اینکه زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی را در برنامه ششم فراهم کردیم، گفت: دولت و مجلس در عمل و نه در شعار باید در جهت تحقق شعار سال گام بردارند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۵:۰۶    
خوشبختانه از ابتدای سال تا این لحظه در درون کلان شهر اصفهان و سایر شهرهای استان هیچ تصادف منجر به فوت رخ نداده است و با به کارگیری نیروها و همکاری دستگاه های مختلف نشاط و شادابی در سطح شهر را شاهد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۵:۰۰    
مسئول کمیته خدمات ستاد هماهنگی سفر شهر اصفهان گفت: اکیپ های سیار امداد خودرو در ستاد های هدایت و اسکان شهر و باغ فدک برای ارائه خدمات به مسافران حضور دارند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۴:۵۴    
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان اصفهان گفت:مسافران در صورت مشاهده موارد مشکوک و رفع خطر باید به نیروهای انتظامی ورودی باغ فدک مراجعه و یا با شماره تلفن 110 تماس گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۴:۵۴    
معاون اول رئیس جمهوری با تاکید بر حساسیت انتخابات پیش رو در حوزه های بین المللی، منطقه ای و داخلی گفت: دولت امانت دار واقعی رای مردم خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۴:۵۱    
مسئول کمیته ایمنی و حوادث ستاد هماهنگی سفر شهر اصفهان گفت: 34حادثه و حریق در شب گذشته در سطح شهر رخ داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۴:۴۲    
فرمانده نیروی انتظامی کشور در بازدید از ستاد هدایت مسافران نوروزی منطقه 12 شهرداری اصفهان (ستاد هداست کیمیا)گفت: اصفهان الگوی دیگر شهرها برای نهادینه کردن دوچرخه سواری است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۴:۳۳    
مسئول کمیته فرهنگی- تفریحی ستاد هماهنگی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: تورهای گردشگری ارزان قیمت در باغ فدک برای جلوگیری از اتلاف زمان ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۴:۳۳    
مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری اصفهان گفت: ویژه برنامه های ایام نوروز سازمان ورزش شهرداری اصفهان با رویکرد فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای از عصر امروز به طور همزمان در پنج نقطه از شهر اصفهان آغاز می ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۴:۰۶    
ترکیبی از غذاهای سالم مخصوص فصل بهار و اضافه کردن آنها به رژیم غذایی برای بهبود سلامت کلی مبتلایان به دیابت سودمند است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۳:۳۳    
قابلیت ذخیره سازی ویدیوهای لایو استوری اینستاگرام در جدیدترین به روزرسانی این اپلیکیشن اضافه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۲:۵۷    
تیم فوتبال ذوب آهن تمرینات خود را از فردا استارت می زند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۲:۵۱    
در سال 1992 میلادی در شهر ریودوژانیرو – برزیل کنفرانسی برگزار شد که موضوع مورد بحث در آن محیط زیست و توسعه سازمان ملل بود که در بیست و یکمین دستور جلسه آن برای اولین بار روز جهانی آب مطرح شد ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۲:۳۳    
فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: مدیریت شهری اصفهان اقدامات ویژه ای برای فضاسازی و زیباسازی این شهر برای ایجاد آرامش و نشاط ایجاد کرده و اصفهان را متفاوت تر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۲:۱۵    
اصفهان فقط به آثار باستانی خود نمی بالد بلکه نصف جهان لاجوردی در دل خود مکانی زیبا و بی بدیلی هم چون باغ گلها دارد که آوازه آن در دیگر استان ها شهره است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۱:۵۱    
بخش آب سازمان ملل متحد، شعار سال 2017 روز جهانی آب در 22 مارس (مصادف با دوم فروردین ماه) را پساب اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۱:۴۵    
جانشین رئیس ستاد هماهنگی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: از پنج شنبه هفته گذشته تاکنون 272 هزار نفر در محل های ستاد اسکان خدمات سفر شهر اصفهان اسکان یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۱:۱۸    
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه خبر داد: افتتاح دو پروژه مهم یعنی توسعه سبا و بهره برداری از گندله سازی 5 میلیون تنی فولاد مبارکه در منطقه سنگان بعد از تعطیلات نوروزی انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۱:۱۸    
یک دستگاه اتوبوس مسافربری که در محور "کاشان-اصفهان" با سرعت غیر مجاز 150 کیلومتر بر ساعت حرکت می کرد توقیف و به پارکینگ منتقل شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۱:۰۳    
چهره جنجالی دیدار رفت با قطر در بازی برگشت برابر این تیم و در دومین سالگرد رکوردشکنی اش غایب ویژه تیم ملی به حساب می آید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۱:۰۳    
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: با پایان ششمین روز از اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی، خدمت رسانی به هموطنان توسط جوانان هلال احمری از مرز نیم میلیون نفر گذشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۵۷    
سومین روز ثبت نام از داوطلبان کاندیداتوری پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت 8 صبح امروز (چهارشنبه 2 فروردین 96) آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۵۷    
رئیس سازمان امداد و نجات، از انتقال 661 مصدوم حوادث و سوانح کشور به مراکز درمانی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۵۱    
رییس کمیسیون حمایت از تولید ملی با تاکید بر اینکه مقام معظم رهبری همچنان دغدغه تحقق اقتصاد مقاومتی و مسائل اقتصادی را دارند ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۵۱    
مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی اصفهان گفت: بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس مسافربری در آزاد راه کاشان - قم، 4 تن فوت کرده و 27 تن دیگر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۴۸    
مسئول ستاد اجرایی منطقه 7 ستاد تسهیلات سفر اصفهان باغ فدک را تنها مکان اسکان روباز برای مسافران دانست و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۴۵    
مدیرعامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری اصفهان گفت: از 25 اسفندماه سال گذشته تا یکم فروردین ماه، حدود 198 هزار مسافر از طریق پایانه های مسافربری جابه جا شدند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۴۲    
رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه های کشور به تشریح آخرین وضعیت راه های مواصلاتی کشور پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۳۶    
فرمانده انتظامی شهرستان سمیرم از کشف مقدار 13 کیلو گرم تریاک که به طرز حرفه ای در اتاق بار یک وانت پیکان جاساز شده بود خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۳۳    
رئیس ستاد انتخابات کشور از رد صلاحیت 33 داوطلب انتخابات میان دوره ای مجلس دهم خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۲۴    
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور گفت: قطعا برای حمایت از تولید ملی باید در تعرفه واردات تجدیدنظر صورت گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۲۱    
رئیس پلیس آگاهی استان از کشف 106 کیسه پتوی خارجی قاچاق به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال که در یک انبار دپو شده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۱۸    
لنجان_معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری زرین شهر گفت:طرح استقبال از بهار با رویکرد شهروندمداری در شهرداری زرین شهر اجرایی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۱۸    
معاون راهداری اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: تا به امروز میزان تردد مسافران نوروزی در راه های استان اصفهان نسبت به مدت مشابه سال قبل 3 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۱۵    
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان از مسمومیت 4 نفر از شهروندان مبارکه ای و اصفهانی با گاز منوکسیدکربن خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۱۵    
لنجان_معاون اداری و مالی شهرداری زرین شهر گفت: حوزه معاونت مالی و اداری قلب تپنده و نیروی انسانی قوه محرکه شهرداری است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۱۲    
گلپایگان- فرماندار گلپایگان گفت: در نخستین روز ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی 6 نفر برای شهر گلپایگان و 20 نفر داوطلب برای روستاها ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۰۹    
در پی واژگونی پژو 206 در 3 راهی مجلسی، 2 نفر مجروح و 3 سرنشین فوت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۰۶    
تیم های شرکت کننده در مرحله نهایی مسابقات انتخابی جهان در قاره آسیا مشخص شدند تا تیم های ملی والیبال مردان و زنان ایران حریفان خود را برای صعود به رقابت های جهانی سال 2018 بشناسند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۰۰    
یکی از انواع مواد غذایی که افراد به ویژه بیماران دیابتی باید در مصرف آن مراعات کنند، شیرینی های مصنوعی است که حاوی کالری بالا و مواد مغذی اندک است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۱۰:۰۰    
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از انجام بیش از 4730 پرواز داخلی و خارجی و سرویس دهی به 5450 پرواز عبوری طی روزهای 25 تا 30 اسفند ماه خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۹:۴۲    
برخی از بازیکنان خارجی فعلی و سابق سپاهان فرارسیدن نوروز را تبریک گفتند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۹:۲۴    
رئیس کل بانک مرکزی در راستای عمل به منویات رهبر انقلاب به نظام بانکی توصیه کرد اولویت را در هدایت منابع تسهیلاتی به سمت فعالیت های مولد و اشتغالزای دارای توجیه فنی و اقتصادی قرار دهند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۹:۰۰    
سخنگوی اورژانس کشور با بیان اینکه خدمات اورژانس 115 در سراسر کشور، رایگان است، افزود: مردم و مسافران نوروزی در صورت مشاهده تصادفاتی که در آنها مجروحی وجود دارد، حتما با تلفن 115 تماس بگیرند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۸:۴۵    
با توجه به عدم دعوت از آندرانیک تیموریان و مصدومیت اشکان دژاگه در صورت نیمکت نشینی مسعود شجاعی، بازوبند کاپیتانی تیم ملی فوتبال ایران در بازی با قطر احتمالاً به احسان حاج صفی خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۸:۰۶    
تیم ملی ایران در آغاز دور برگشت از مرحله سوم انتخابی جام جهانی تلاش می کند تا در تقابل بیرون از خانه برابر قطر از جایگاه خود به عنوان صدرنشین گروه A دفاع کند تا همچنان شانس اول صعود باشد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۸:۰۰    
خدمات پیش از بارداری، مجموعه ای از مراقبت ها است که خطرات موجود برای باردار شدن مادر را بررسی کرده و با ارائه آموزش ها و انجام اقدامات تشخیصی، درمانی و دارویی، سلامت مادر را تضمین می کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۸:۰۰    
در غرب اصفهان کوهی به نام آتشگاه قرار دارد و بر فراز آن آتشگاهی از دوران ساسانیان به جای مانده که بعدها در دوران اسلامی نیز آثار دیگری به آن افزوده شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۸:۰۰    
حاجی فیروز در فرهنگ ایرانی نماد تعویض سال و آمدن سال نو است و کسی است که آمدن نوروز را به مردم خبر می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۸:۰۰    
معاون اداری ، مالی سازمان سما از تأسیس یک مدرسه در هر واحد دانشگاهی آزاد اسلامی و افزایش سطح کیفی مدارس سما با تدریس اعضای هیئت علمی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۷:۴۸    
تیم فوتبال ذوب آهن در هفته پایانی لیگ پانزدهم به استقلال خوزستان باخت تا لیگ را با عنوان ششمی به پایان برساند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۷:۰۶    
در دومین ماه سال 95 برای طلایی پوشان اصفهانی وداعی مفتضحانه از لیگ قهرمانان آسیا و رتبه ای ناجور در لیگ برتر رقم خورد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۵:۰۰    
کاخ عالی قاپو یا همان عمارت عالی قاپو که در عهد صفویه دولتخانه مبارکه نقش جهان و قصر دولتخانه نام داشته است، در غرب میدان نقش جهان و روبروی مسجد شیخ لطف الله واقع شده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۳:۳۶    
سرمربی تیم ملی فوتسال اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تدارکاتی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۲:۱۹    
رییس کل دادگستری استان گفت: در تحقیقات بازپرس و پلیس آگاهی، دختر خانواده به اسیدپاشی اعتراف کرد؛ وی به سبب اختلافات و ناراحتی های خانوادگی و برای انتقام گیری از پدر، اسیدپاشی کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۱:۴۷    
سخنگوی اورژانس کشور تعداد کل ماموریت های انجام شده در طرح سلامت نوروزی توسط اورژانس پیش بیمارستانی را 51 هزار و 111 ماموریت عنوان کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۱:۴۴    
شهرضا – فرماندار شهرضا گفت: در دومین روز ثبت نام داوطلبان انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی برای دو شهر شهرضا و منظریه به 73 نفر رسید.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۱:۴۴    
مسئول برنامه سلامت نوروزی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با اشاره به انجام بیش از 823 هزار مورد بازرسی بهداشت محیط توسط بازرسان بهداشت محیط در سراسر کشور ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۱:۲۶    
در سال پایانی دولت یازدهم، وزیر بهداشت ضمن تشریح اقدامات انجام شده در حوزه سلامت و مشکلات این حوزه، بی رودربایستی با مردم صحبت کرد و از دغدغه هایش سخن گفت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۱:۱۴    
هم نشینی ماه و کیوان، حضیض خورشیدی سیاره تیر، هم نشینی سیاره های تیر و بهرام با ماه و قرار گرفتن ماه در کمترین فاصله با زمین از جمله رویدادهای آسمانی اولین ماه سال 1396 هستند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۱:۱۱    
آخرین هفته سال 95 با برگزاری رویدادهای علمی پژوهشی متنوعی همچون رونمایی از طرح کلان ملی سیستم پروتز عصبی ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۰:۵۹    
60 قلم داروی جدید که متعلق به شرکت های دارویی زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است با حضور رییس جمهوری رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۲۰:۵۳    
رئیس پلیس شهرستان اصفهان از اجرای طرح های مختلف ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی استان جهت کاهش بار ترافیکی در خیابان های این شهر خبر داد
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۹:۴۱    
در سال 76، 84، 88 و 92. بعضی جلوی چشم مردم بود و بعضی را مردم متوجه نشدند. در همه این سالها بنده ایستادم و گفتم نتیجه انتخاب مردم هرچه که هست باید تحقق پیدا کند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۸:۴۱    
امسال میزبانی متفاوتی داریم اصفهان شهر جهانی خلاق 1 تا 13 فروردین ماه We host tourists differently this year Isfahan, The World Creative City March 21 to April 2
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۷:۰۸    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به الزامات و وظایف مسئولان برای رونق گرفتن تولید داخلی اشاره کردند و افزودند: گماشتن مدیران کارآمد، متعهد، بانشاط ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۱ - ۱۶:۴۱    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی به الزامات و وظایف مسئولان برای رونق گرفتن تولید داخلی اشاره کردند و افزودند: گماشتن مدیران کارآمد، متعهد، بانشاط ...
مشاهده نتایج بیشتر...