سه شنبه ۳۰ مهرساعت ۱۲:۴۴Oct 2019 22

خبرگزاری ایمنا - ایمنا (imna.ir)

خبرگزاری ایمنا 28 اسفند 1393 خبرگزاری ایمنا 9 اردیبهشت 1394 خبرگزاری ایمنا 30 اسفند 1395 خبرگزاری ایمنا 29 اسفند 1396 خبرگزاری ایمنا 29 اسفند 1397 خبرگزاری ایمنا 31 فروردین 1398 خبرگزاری ایمنا 31 اردیبهشت 1398 خبرگزاری ایمنا 31 خرداد 1398 خبرگزاری ایمنا 31 تیر 1398 خبرگزاری ایمنا 31 مرداد 1398 خبرگزاری ایمنا 31 شهریور 1398 خبرگزاری ایمنا 1 مهر 1398 خبرگزاری ایمنا 2 مهر 1398 خبرگزاری ایمنا 3 مهر 1398 خبرگزاری ایمنا 4 مهر 1398 خبرگزاری ایمنا 5 مهر 1398 خبرگزاری ایمنا 6 مهر 1398 خبرگزاری ایمنا 7 مهر 1398 خبرگزاری ایمنا 8 مهر 1398 خبرگزاری ایمنا 9 مهر 1398 خبرگزاری ایمنا 10 مهر 1398 خبرگزاری ایمنا 11 مهر 1398 خبرگزاری ایمنا 12 مهر 1398 خبرگزاری ایمنا 13 مهر 1398 خبرگزاری ایمنا 14 مهر 1398 خبرگزاری ایمنا 15 مهر 1398 خبرگزاری ایمنا 16 مهر 1398 خبرگزاری ایمنا 17 مهر 1398 خبرگزاری ایمنا 18 مهر 1398 خبرگزاری ایمنا 19 مهر 1398 خبرگزاری ایمنا 20 مهر 1398 خبرگزاری ایمنا 21 مهر 1398 خبرگزاری ایمنا 22 مهر 1398 خبرگزاری ایمنا 23 مهر 1398 خبرگزاری ایمنا 24 مهر 1398 خبرگزاری ایمنا 25 مهر 1398 خبرگزاری ایمنا 26 مهر 1398 خبرگزاری ایمنا 27 مهر 1398 خبرگزاری ایمنا 28 مهر 1398 خبرگزاری ایمنا 29 مهر 1398 خبرگزاری ایمنا 30 مهر 1398 
  ۱ ساعت پیش    
بررسی های اخیر محققان نشان می دهد جایگزین کردن مصرف سبزیجات بجای شکر و چربی اشباع شده، اثرات کم خوابی را کاهش می دهد.
  ۹ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: توسعه صادرات فاوا از راهبرد های کلان برنامه ششم توسعه و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است.
  ۱۱ دقیقه پیش    
یک کارشناس برنامه ریزی شهری گفت: زلزله و سیل اخیر در ایران زنگ خطر را به صدا درآورده است، بنابراین باید مطالعه و ارتقای تاب آوری شهرها را جدی بگیریم.
  ۱۹ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری سمنان از اجرای فاز نخست طرح تجمیع و زیباسازی دکل های مخابراتی تلفن همراه در سمنان خبر داد.
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
دو تفاهمنامه همکاری مشترک فرهنگی بین سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان و مجموعه تاریخی فرهنگی و مذهبی تخت فولاد اصفهان و موسسه کتابخانه موزه ملی ملک تهران به امضا رسید.
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
مدیر شبکه پویا در صفحه شخصی خود خبر داد: از فردا یکم آبان 98، شبکه کودک یک گام بلند دیگر را برای بهتر شدن و نزدیکتر شدن به الگوی رسانه مربی برمی دارد: شبکه کودک بدون تبلیغات بازرگانی.
  ۲۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران از طرح جدایی ری از تهران به بهانه رفع چالش های این منطقه، حمایت کرد.
  ۳۱ دقیقه پیش   + ۳۷ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضائیه گفت: در پرونده زیباحالت منفرد معروف به جعبه سیاه پرونده بابک زنجانی حکم بدوی صادر شده و منتهی به محکومیت شده و محکومیت سنگین است.
  ۳۱ دقیقه پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک با بیان اینکه بازارگاه الکترونیکی مسکن در شرایط فعلی کمک قابل ملاحظه ای به تولیدکنندگان و سازندگان ساختمان های مسکونی خواهد کرد ...
  ۳۷ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تبریز گفت: اجرای طرح زوج یا فرد یک ریسک اجتماعی و ترافیکی بود و علیرغم اینکه مشکلاتی را برای بعضی شهروندان همراه داشت ولی سعه صدر آن ها باعث موفقیت این طرح شد.
  ۴۱ دقیقه پیش   + ۷۳ سایت دیگر  
طبق ابلاغیه روزهای اخیر یک نهاد دولتی به مدیران زیرمجموعه خود، تاکید شده است از بکارگیری منشی خانم برای آقایان و بالعکس آن امتناع شود.
  ۴۵ دقیقه پیش    
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر مشهد گفت: با تصویب شورای شهر به افرادی که گزارش فساد در بدنه شهرداری را بدهند براساس حقوق مکتسبه این گزارش، تا سقف 200 میلیون تومان پاداش داده شود.
  ۵۲ دقیقه پیش   + ۴۱ سایت دیگر  
سایت گرداب وابسته به فرماندهی امنیت سایبری با صدور بیانیه ای از همه مرتبطین و همکاران شبکه معاند آمدنیوز که تاکنون موفق به اعلام برائت نشده اند خواست تا برای ابراز ندامت و تخفیف مجازات احتمالی با این ...
  ۱ ساعت پیش    
در آغاز قرن هفدهم میلادی اصفهان میزبان تعداد بی شماری از ارامنه ای شد که شاه عباس کبیر، ایشان را به اجبار به پایتخت صفوی کوچاند ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس ارشد هوافضا گفت: به تحریم ها می توان به چشم یک چاقوی دو لبه نگاه کرد که از طرفی سد راه شده و از طرفی انگیزه و علاقه بیشتری را برای جوانان فعال در این حوزه ایجاد کرده تا با وجود همه مشکلات ...
  ۱ ساعت پیش    
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: تعجیل در تصمیم گیری ها، مشکلات زیادی را برای صادرکنندگان حرفه ای ایجاد کرده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر شیراز گفت: کارت های سه ماهه، شش ماهه و یکساله با تخفیف برای افرادی که تردد زیادی با مترو دارند، پیش بینی شده است.
  ۱ ساعت پیش    
سیصد و بیست و سومین شماره رسانه الکترونیک "فوتبال اصفهان" منتشر شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی از میزبانی شایسته و خدمت رسانی مردم عراق از زائرین اربعین حسینی در نهایت امنیت و آرامش قدردانی کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه آمار گلزنی این تیم مناسب نیست، به انتقادات دوباره نسبت به مهاجم برزیلی واکنش نشان داد و از فدراسیون به خاطر بخشش دیرهنگام شجاع خلیل زاده انتقاد کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
اسامی دعوت شده به اردوی تیم ملی قایقرانی اعلام شد.
  ۱ ساعت پیش    
طبیعت بکر منطقه دودانگه و سوادکوه در نزدیکی شهر ساری قرار گرفته که از چندین روستای کوچک بوجود آمده و یکی از زیباترین مناطق مازندران است ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نطنز- مدیر جهاد کشاورزی نطنز گفت: سطح زیرکشت پسته در پنج سال اخیر در کل شهرستان از 300 هکتار به بیش از یک هزار هکتار رسیده و از آنجایی که این محصول کم آب و با صرفه است جایگزین خوبی برای محصولات پر آب ...
  ۱ ساعت پیش    
مردم پاکستان این روزها و در ایامی که منسوب به اربعین حسینی است منعم به نعمت های بهشت روی زمین هستند و حضور هزاران نفری آن ها در کربلا گوش آسمان را از ظلم ستیزی این پیروان حسین(ع) پر کرده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
برای یک ورزشکار به خصوص در سطح بالا مصدومیت بدترین کابوس و تلخ ترین چیزی است که می تواند اتفاق بیافتد.
  ۱ ساعت پیش   + ۵۱ سایت دیگر  
روابط عمومی سی وهشتمین جشنواره فیلم فجر فراخوان این دوره از جشنواره شامل شرایط پذیرش آثار در بخش های مختلف را منتشر کرد.
  ۱ ساعت پیش    
روند کاهشی ارزش در بازار ارزهای دیجیتال که هفته گذشته متوقف شده بود، باز هم از سر گرفته شد به طوری که بیت کوین کاهش تقریبا یک درصدی را تجربه کرده است.
  ۲ ساعت پیش    
یک تحلیل گر مسائل سیاسی گفت: احساس پیوند، نقش آفرینی و اقناع نسل جدید در تعیین حاکمیت برای خود از ضرورت هایی است که ارتباطی با خوب یا بد بودن حکومت ندارد.
  ۲ ساعت پیش    
ایده شهر خلاق مبحثی جدید و مورد توجه در حوزه مطالعات و برنامه ریزی شهری و به ویژه مدیریت شهری بوده و بر بهتر شدن محیط زندگی و ارتقای کیفیت زندگی شهروندان تأکید دارد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مسئول کمیسیون آموزش اتحادیه نانوایان اصفهان گفت: هیچ مکملی نمی تواند درد نان ایران را درمان کند و تنها داشتن آرد با ثبات می تواند این درد را درمان کند همچنین تزریق ویتامین ث یا بهبود دهنده اگرچه مانع ...
  ۲ ساعت پیش    
یکی از دیدار های حساس هفته هشتم لیگ برتر فوتبال، بازی تیم های فوتبال سپاهان و سایپا است که بلیط فروشی آن شروع شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان گفت: هر چقدر بتوانیم امر فرهنگ را در بستر جامعه تقویت کنیم به طوری که شهروندان تولید کننده فرهنگ و مدیران شهری تسهیلگر باشند ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
نخستین بودجه دو سالانه کشور، رویکرد جدید اصلاح طلبان در انتخابات و پیامدهای طرح واگذاری مدیریت زندان ها به دولت از مهمترین عناوین روزنامه های امروز _ سه شنبه 30 مهرماه_ است.
  ۲ ساعت پیش    
طرح دوشنبه های کاغذی با هدف آگاه سازی مردم نسبت به کاغذ بااین تفکر که کاغذ زباله نیست در با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی شهرداری کرمانشاه در حال اجرا است.
  ۳ ساعت پیش    
محیط زیست تنها کالایی است که نه وارداتی است و نه صادراتی. محیط زیست را باید در محله و منطقه ساخت.
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهردار ساری از اختصاص بودجه 400 میلیارد ریالی برای تکمیل پروژه نیروگاه زباله سوز این شهر خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
معاون شهردار تهران با بیان اینکه لایحه اصلاح ساختار شهرداری در آبان توسط شورای شهر تهران بررسی می شود، گفت: پس از تصویب این لایحه نیروهای شهرداری کاهش می یابد.
  ۲ ساعت پیش    
مقامات آمریکایی از تکنولوژی به کار برده شده توسط سیستم های تعیین موقعیت ماهواره ای و گوشی های هوشمند برای حل بسیاری از مشکلات شهری و بهبود پایداری بهره می برند.
  ۲ ساعت پیش    
کیفیت هوای کلانشهر اصفهان در سه ساعت منتهی به ساعت 9 صبح امروز با میانگین 133 در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفت.
  ۲ ساعت پیش   + ۵۹ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فانوری اطلاعات از آغاز فرایند بازگشت هرینه های اینترنت کاربران در ایام اربعین که آزاد استفاده کرده اند، از شامگاه سه شنبه 30 مهرماه خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عصر روز گذشته استقلال چهارمین پیروزی متوالی خود را به دست آورد پیروزی که وضعیت این تیم را در جدول لیگ برتر بهبود بخشید و هواداران استقلال را به آینده روشن این تیم امیدوار کرد.
  ۳ ساعت پیش    
موتورولا یک شرکت آمریکایی در زمینه ساخت سخت افزار، تلفن همراه و سایر وسایل ارتباطی است که فعالیت خود را در سال 1928 با تولید باتری آغاز کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق گفت، واشنگتن از طریق انتقال نیروهای خود از سوریه به عراق در تلاش است بار دیگر عناصر تروریستی داعش را به عراق بازگرداند.
  ۳ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری مشهد از تحویل نخستین خودرو در راستای طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی مصوب شورای اسلامی شهر مشهد خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
یک اسکیت باز فری استیال گفت: مسابقه بین المللی مارشال کاپ اواخر آذرماه در تهران برگزار می شود و خود را برای رسیدن به اهدافم در آن رقابت ها آماده کرده ام.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه پیشین انگلیس معتقد است آمریکا بدون پشتوانه منطقی از برجام خارج شد و لازم است که اولاً به این توافق بازگردد و ثانیاً متوجه اشتباه خود شود.
  ۳ ساعت پیش    
رییس شبکه دامپزشکی شهرستان دهاقان گفت: با راه اندازی سامانه الکترونیکی قرنطینه، علاوه بر کنترل رفت وآمد ییلاق و قشلاقی، از قاچاق دام نیز جلوگیری می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دبیر اسبق انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تهران گفت: عارف در عین تاکید بر استقلال علمی از مشوقان نشاط سیاسی دانشجویان و حامیان انجمن اسلامی دانشگاه تهران بودند.
  ۴ ساعت پیش    
مدیرعامل سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری اصفهان گفت: به زودی کلینیک فضای سبز در پارک ایثارگران جنب خانه هنرمندان راه اندازی می شود.
  ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
قیمت طلا در بازارهای جهانی امروز سه شنبه_30 مهرماه_ تحت تاثیر پیشرفت مذاکرات تجاری آمریکا و چین با کاهش روبرو شده است.
  ۳ ساعت پیش    
معاون فنی و عمرانی شهردار کاشان وجود 400 هکتار بافت فرسوده در کاشان را یکی از مشکلات فراروی اجرای طرح های راهسازی دانست و گفت: معابر کم عرض ...
  ۴ ساعت پیش    
جوکر بیشتر از آنکه یک شخصیت باشد، تبدیل به پدیده ای پر از علامت سوال شده بود، او کیست؟ گذشته اش چگونه بوده؟ و چرا می کشد؟ دوستداران این شخصیت سال ها است که با دیالوگ های ماندگارش از او یاد می کنند و ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی بهزیستی استان اصفهان گفت: نبود برابری های اجتماعی به سلامت اجتماعی آسیب می زند بدین معنا که اگر جامعه احساس کند نابرابری و بی عدالتی در بهره برداری از فرصت ها وجود دارد این امر خود ...
  ۵ ساعت پیش    
در حالی که بسیاری از واحدهای صنفی معاف از پرداخت مالیات بر ارزش افزوده هستند اما این واحدها در برخی موارد مبادرت به اخذ مبلغی با عنوان مالیات بر ارزش افزوده از مشتریان خود می کنند.
  ۵ ساعت پیش    
برطرف شدن مشکلات بافت های حاشیه ای و فرسوده شهرهای کشور چندین سال دغدغه اصلی مدیران شهری بوده و چگونگی مشارکت مردم برای رفع معضلات همواره با چالش هایی روبرو بوده است ...
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان اصفهان از تشدید برخورد با خودروهای دودزا از ابتدای آبان ماه در کلانشهر اصفهان خبر داد و گفت ...
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری فردیس از اعطای حق انتفاع ساختمان پارک تندرستی به مدت 15 سال به انجمن کتابخانه های عمومی به منظور راه اندازی نخستین کتابخانه تخصصی کودکان استان البرز خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
دفن غیراصولی و آتش زدن پسماندهای شهری مشکلات زیست محیطی و بهداشتی فراوانی ایجاد می کند که آلودگی آب های زیرزمینی، آلودگی خاک و هوا و در نهایت شیوع بیماری های مختلف انسانی را به همراه دارد ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۳۰ - ۰۰:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سنندج از پیشرفت 70 درصدی پروژه ساماندهی امانیه خبر داد و گفت: در راستای توسعه سرانه فضای سبز 5 ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۳:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران از خالقان 40 سند ماندگار عاشورایی در آیین ملی چله عشق تجلیل کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار شیراز گفت: طی روزهای آینده پل عابر پیاده چهارراه زند برداشته می شود و شهروندان برای تردد در عرض خیابان می توانند از گالری ورودی و خروجی مترو استفاده کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۲:۴۰    
کارگردان سینما، که امسال فیلم تحسین شده "وقتی که ماه کامل شد" را بر روی پرده داشت، در صفحه شخصی خود، از تخریب بافت تاریخی انتقاد کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
تحولات امروز، فعالیت و اظهار نظر چهره های سیاسی در خصوص اتفاقات جاری کشور را در بسته خبری سیاسی امروز ایمنا دنبال کنید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۱:۲۸   + ۱۸ سایت دیگر  
افزایش دو برابری مقاومت آنتی بیوتیکی طی 20 سال، تدابیر ویژه برای حفظ سلامتی در فصل پاییز، بی خبری 800 هزار ایرانی مبتلا به آب سیاه از بیماری خود ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۲:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده های اوزان منهای 70 و 75 کیلوگرم تیم ملی ساندای بانوان، با برتری مقابل حریفان خود، مدال طلای رقابت های جهانی را کسب کردند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۱:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار تهران با تاکید بر ایجاد 800 هزار شغل در سال 97، گفت: در استان تهران 2.7 درصد نرخ بیکاری را کاهش داده ایم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۱:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
مهم ترین اخبار و تحولات سیاسی امروز در منطقه غرب آسیا را در بسته خبری ایمنا (خاورمیانه) بخوانید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۱:۵۲   + ۴۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه ایران در گفتگو با شبکه المسیره از آمادگی برای سفر به عربستان برای حل اختلافات خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه از تشکیل کابینه فراگیر انصراف داد و مجوز تشکیل کابینه فراگیر را به رئیس این رژیم بازگرداند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۱:۴۶    
بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن گفت: فکر می کنم نتیجه نیاوردن تیم ما از روی بدشانسی است زیرا تیم ما بازی خوبی را به نمایش می گذارد اما پیروز نمی شود.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۰:۳۷    
کاپیتان تیم فوتبال شهر خودرو گفت: از نظر من داوری مشکلی نداشت و داور یکی از روز های خوب خودش را داشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۰:۳۱    
در این بسته خبری از ضرورت توسعه خطوط انتقال برق زیرزمینی تهران تا پاکسازی و لایروبی مسیل ها و کانال های شهر آبسرد و مهاجرت معکوس در سمیرم را بخوانید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۱:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
انجمن خودروسازان ایران و انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو در نشستی مشترک نسبت به اظهارات رییس کل بانک مرکزی مبنی بر فشل خواندن صنعت خودروی کشور، واکنش نشان دادند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۰:۵۷   + ۹۴ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور گفت: در شرایط کنونی که درآمدهای ارزی کشور به دلیل تحریم های نفتی کاهش یافته است باید از این فرصت بهره جسته و با تقویت بخش صادرات غیر نفتی ارز مورد نیاز کشور را تامین کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۰:۴۲    
دروازه بان تیم فوتبال ذوب آهن گفت: ما در لیگ برتر بدشانسی داریم، اما داوران نیز برای ما شرایط را سخت تر می کنند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
بازیکن تیم ذوب آهن گفت: در این چند سالی که در ذوب آهن بازی میکنم شاهد چنین نتیجه ای نبودم زیرا هم تیم و هم بازیکنان دارای شرایط خوبی هستند و تعجب میکنم که نتایج ضعیف کسب می کنیم اما مطمعن هستم دلیل ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۰:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
از هفته هفتم رقابت های لیگ برتر فوتبال عصر امروز _دوشنبه 29 مهر 98_تیم ذوب آهن اصفهان در ورزشگاه فولادشهر میزبان تیم شهر خودرو مشهد بود که این دیدار با برتری یک بر صفر تیم شهر خودرو به پایان رسید.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۰:۰۷    
تردد خودروها در هر دو مسیر بزرگراه شهید خرازی، مسیر جنوب به شمال بزرگراه شهید صیادشیرازی، مسیر شمال به جنوب روگذر خیابان امام خمینی و مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید چمران به علت وجود ترافیک به کندی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۲۰:۰۲    
نشست خبری جواد محمدی مدیرعامل باشگاه ذوب آهن اصفهان ظهر امروز _دوشنبه 29 مهر 98_ با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: به اصفهان نیامدم که شانه خالی کنم. از آن چند هوادار که سکوه ها را ملتهب کردند گلایه مندم و می خواهم باشگاه با آنها برخورد کند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۸:۳۱   + ۳۴ سایت دیگر  
کشتی نفتکش سابیتی (Sabiti) که 10 روز قبل هدف دو راکت قرار گرفت، امروز وارد آب های سرزمینی ایران شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۸:۲۸   + ۴۹ سایت دیگر  
واریز حقوق مهرماه بازنشستگان کشوری، هشدار رئیس پلیس فتا در خصوص کلاهبرداری پیامکی در سایت دیوار، بارش شدید باران در استان های غربی ...
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۹:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
تیم فوتبال استقلال تهران در دیدار امروز خود مقابل سایپا به پیروزی رسید و به رده هفتم جدول رده بندی صعود کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال شهر خودرو گفت: بازی آنقدر زیبا نبود، اما انگیزه های متقابل دو تیم هیجان بازی را زیاد کرد و احساسات بر مسائل فنی غلبه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۸:۴۹    
تیم فوتبال ذوب آهن حریف سرمربی سابق خودش نشد و باخت دیگری را در فولادشهر تجربه کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
تیم فوتبال سپاهان با پیروزی برابر گل گهر سیرجان به صدرنشینی خود در جدول رده بندی ادامه داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۸:۱۶    
قضاوت داور بازی ذوب اهن و شهر خوردرو در نیمه اول اعتراض دسته جمعی کادر فنی ذوب آهن را به همراه داشت.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۷    
رئیس سازمان حمل و نقل و ترافیک درون شهری شهرداری زرند از نصب چراغ راهنمای چهارراه شهید عربزاده – پزشک خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۷:۳۱    
بازیکن نفت آبادان خبری مبنی بر جدایی از این تیم را در صفحل اینستاگرام خود منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۷:۲۲    
تیم فوتبال سپاهان نیمه نخست دیدار برابر گل گهر سیرجان را با برتری به پایان رساند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
ترکیب تیم های فوتبال ذوب آهن اصفهان و شهر خودرو اعلام شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۶:۵۷    
سیصد و بیست و دومین شماره رسانه الکترونیک"فوتبال اصفهان" منتشر شد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۶:۲۵    
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری همدان گفت: یک هزار نوآموزان مهدهای کودک و پیش دبستانی با شرکت در همایش آموزش ترافیکی با اصول و مقررات راهنمایی و رانندگی آشنا شدند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۵:۱۹    
جمعیت هلال احمر ایران اعلام کرد: 708 هزار زائر 30 تا 40 ساله در راهپیمایی اربعین امسال شرکت کرده اند.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۶:۱۶    
وجود بیش از 15 گونه پروانه بسیار زیبا در کشور ترکیه معماران را بر آن داشت تا پناهگاهی پایدار برای حفظ این حشره زیبا و مفید در شهر قونیه احداث کنند که در سراسر جهان نظیر ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۶:۰۷    
رحیمی زاده گفت: چهار طرح برای تحرک و فعالیت بدنی کارمندان ارائه کرده ایم تا بتوانیم فقر حرکتی کارمندان را کاهش دهیم.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۶:۰۱    
در یکی از سواحل ژونگشان، شهری واقع در استان گوانگ دونگ در مرکز جمهوری خلق چین، با الهام از محیط اطراف رودخانه "شی" تفرجگاهی بسیار مجلل به شکل یک کشتی عظیم احداث شده است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۶:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس تهران که از ساعت 9 و پنج دقیقه امروز کاهشی شده بود در ساعت 9 و 45 دقیقه افزایشی شد و در نهایت با بیش از 786 واحد افزایشی به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۷   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در حوزه مشاغل خانگی، قریب به 60 درصد مربوط به زنان روستایی است.
  ۱۳۹۸/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
نمایشگاه "سمفونی دوستی راه ابریشم" با تعداد 50 اثر از کودکان هنرمند چینی روز چهارشنبه یکم آبان ساعت 10:30صبح در موزه هنرهای معاصر اصفهان افتتاح می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...