سه شنبه ۲۶ تیرساعت ۰۱:۳۷Jul 2018 17

خبرگزاری ایمنا - ایمنا (imna.ir)

خبرگزاری ایمنا 28 اسفند 1393 خبرگزاری ایمنا 9 اردیبهشت 1394 خبرگزاری ایمنا 30 اسفند 1395 خبرگزاری ایمنا 29 اسفند 1396 خبرگزاری ایمنا 31 فروردین 1397 خبرگزاری ایمنا 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری ایمنا 31 خرداد 1397 خبرگزاری ایمنا 1 تیر 1397 خبرگزاری ایمنا 2 تیر 1397 خبرگزاری ایمنا 3 تیر 1397 خبرگزاری ایمنا 4 تیر 1397 خبرگزاری ایمنا 5 تیر 1397 خبرگزاری ایمنا 6 تیر 1397 خبرگزاری ایمنا 7 تیر 1397 خبرگزاری ایمنا 8 تیر 1397 خبرگزاری ایمنا 9 تیر 1397 خبرگزاری ایمنا 10 تیر 1397 خبرگزاری ایمنا 11 تیر 1397 خبرگزاری ایمنا 12 تیر 1397 خبرگزاری ایمنا 13 تیر 1397 خبرگزاری ایمنا 14 تیر 1397 خبرگزاری ایمنا 15 تیر 1397 خبرگزاری ایمنا 16 تیر 1397 خبرگزاری ایمنا 17 تیر 1397 خبرگزاری ایمنا 18 تیر 1397 خبرگزاری ایمنا 19 تیر 1397 خبرگزاری ایمنا 20 تیر 1397 خبرگزاری ایمنا 21 تیر 1397 خبرگزاری ایمنا 22 تیر 1397 خبرگزاری ایمنا 23 تیر 1397 خبرگزاری ایمنا 24 تیر 1397 خبرگزاری ایمنا 25 تیر 1397 خبرگزاری ایمنا 26 تیر 1397 
  ۱ ساعت پیش    
عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی تهران با بیان اینکه نمی توان فرهنگ مردم را به کالایی برای کسب درآمد تبدیل کرد، گفت: امروز به افرادی نیازمندیم که غمخوار میراث باشند ...
  ۲ ساعت پیش    
قانون تعیین وضعیت املاک واقع در طرح های دولتی و شهرداری ها مصوب 29 آبان 1367 است.
  ۲ ساعت پیش    
سالن همایش های اتاق بازرگانی اصفهان در بیست و هفتمین روز از تیرماه سال جاری میزبان برگزاری نخستین کنفرانس ملی مدارس کارآفرین است.
  ۳ ساعت پیش    
کنفرانس مطبوعاتی روسای جمهوری آمریکا و روسیه پس از دیدار مهم این دو و هیئت های همراهشان با یکدیگر در هلسینکی برگزار شد.
  ۵ ساعت پیش    
وزیر امور خارجه از شکایت به دیوان دادگستری بین المللی به دلیل اعمال مجدد تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران خبر داد.
  ۵ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اعلام کرد: نشست روسای نمایندگی ایران در خارج از کشور از روز شنبه 30 تیر به صورت رسمی آغاز می شود و تا بعدازظهر روز پنج شنبه ادامه خواهد داشت.
  ۵ ساعت پیش    
زیرگذر میدان امام علی(ع) مسیر خروجی به سمت خیابان علامه مجلسی علیرغم وجود پارکینگ و نصب تابلوهای توقف مطلقاًممنوع به محل پارک خودروهای سواری تبدیل شده ...
  ۵ ساعت پیش    
رییس قوه قضاییه با اشاره به درخواست اخیر رییس جمهوری از قوه قضاییه در زمینه تخلفات مربوط به واردات خودرو گفت: در جریان رسیدگی به این پرونده، برخی مدیران و مسئولان وزارت صنعت احضار ...
  ۵ ساعت پیش    
نطنز-فرمانده سپاه ناحیه نطنز گفت: روحیه و فرهنگ جهادی بسیجی در عرصه های مختلف بن بست های کشور را شکسته است.
  ۵ ساعت پیش    
سمیرم- نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی گفت: سمیرم کم توسعه یافته ترین شهرستان استان اصفهان بوده که امروز به دنبال ایجاد زیرساخت های لازم در این شهرستان هستیم.
  ۶ ساعت پیش    
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ماموریت اصلی سپاه ایجاد امنیت و دفاع از نظام جمهوری اسلامی ایران است، اما در کنار آن باید مردم داری و محرومیت زدایی را نیز از وظایف خود بداند.
  ۶ ساعت پیش    
رییس سمینار هویت فرهنگی؛ ابزار توسعه پایدار اصفهان گفت: مشکلات اصفهان را با تعویض مدیران نمی توان برطرف کرد ...
  ۶ ساعت پیش    
  ۶ ساعت پیش    
  ۶ ساعت پیش    
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان گفت: نظام مهندسی در روستاها خلاف قانون عمل می کند و در زمینه دوگانگی میان نظام مهندسی و نظام روستایی، نظام روستایی باید بر خدمات فنی نظارت کند.
  ۶ ساعت پیش    
نشست مشترک شورای اسلامی شهرستان اصفهان امروز -25 تیرماه- با مسئولان بنیاد مسکن استان برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش    
مشکلات ساخت و ساز و معابر روستایی و شهری شهرستان اصفهان در نشست مشترک شورای اسلامی شهرستان اصفهان با بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مرکز استان بررسی شد.
  ۷ ساعت پیش    
فرمانده سپاه صاحب الزمان(عج) گفت: عده ای انگیزه ای برای دفاع از کشور ندارند و در پازل دشمن بازی می کنند، اما عشایر کسانی هستند که در هیچ شرایطی با دشمن کنار نیامده و همیشه کشور را از نو ساخته اند.
  ۸ ساعت پیش    
نشست بررسی چالش های زنان در حاشیه شهر اصفهان با موضوع " زنان خارج از متن شهر" به میزبانی خبرگزاری ایمنا برگزار شد.
  ۸ ساعت پیش    
مدیرکل امور مالیاتی استان اصفهان گفت: خود اظهارنامه های مالیاتی با ارتباط موثر با کسبه و اصناف، نسبت به دوره گذشته 80 درصد افزایش یافت.
  ۸ ساعت پیش    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان از تخریب و بازسازی بنای 30 امام زاده در استان اصفهان خبر داد.
  ۹ ساعت پیش    
دیدار مهم روسای جمهور آمریکا و روسیه در پایتخت فنلاند ساعت 15:40 به وقت تهران آغاز شد. پیش از این قرار بود این دیدار ساعت 13 به وقت محلی (14:30 به وقت تهران) برگزار شود، اما به دلیل دیر آمدن پوتین ...
  ۹ ساعت پیش    
مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان گفت: با توجه به اینکه اصل هویت فرهنگی همراه با توسعه پایدار شهری محقق می شود ...
  ۹ ساعت پیش    
در پایان مسابقات لیگ برتر و دسته یک اسکواش بانوان کشور نمایندگان اصفهان پرچم اسکواش اصفهان را به اهتزاز درآوردند.
  ۹ ساعت پیش    
رییس مرکز اورژانس پزشکی اصفهان گفت: تصادف یک دستگاه اتوبوس بین شهری اصفهان -اهواز با یک دستگاه پراید در جاده سفید دشت بروجن- شهرکرد هشت نفر مصدوم و فوتی داشت.
  ۹ ساعت پیش    
دانشجوی شهید علی حاتمی در وصیت نامه خود درباره انقلاب اسلامی آورده است: انقلابی که در هیچ کجای دنیا تا کنون رخ نداده و وحدت کلمه آن کوبنده هر قدرت شیطانی و اهریمنی است ...
  ۹ ساعت پیش    
گلپایگان- فرماندار گلپایگان گفت: فضای آرام و ارتباط بیشتر رسانه ها با مدیران نیاز امروز شهرستان است البته نباید یک مدیر را مورد بازخواست قرار داد، زیرا آنان تنها در مقابل مقام مافوق خود پاسخگو هستند.
  ۱۰ ساعت پیش    
مهلت توزیع کارت ورود به جلسه بیست و سومین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا سه شنبه 26 تیر به پایان می رسد.
  ۱۰ ساعت پیش    
سرپرست دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی تامین اجتماعی استان اصفهان با بیان اینکه هزینه داروهای بدون نسخه، تنها در بخش بستری پرداخت می شود ...
  ۱۰ ساعت پیش    
سخنگوی وزارت خارجه در مورد سخن ترامپ مبنی بر اینکه مقامات ایران روزی به او زنگ می زنند، گفت: رفتار ترامپ نسبت به ایران خصمانه است ...
  ۱۰ ساعت پیش    
مدیر درمان تامین اجتماعی استان اصفهان گفت: حدف دفترچه بیمه به منظور کاهش خطاهای پزشکی و افزایش نظارت ها در حوزه درمان در استان اصفهان کلید خورد.
  ۱۰ ساعت پیش    
کامیار شاپور فرزند فروغ فرخزاد و پرویز شاپور در 66 سالگی درگذشت.
  ۱۰ ساعت پیش    
معاون فرهنگی هنری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان گفت: مناطق شش، پنج و10 بالاترین میزان مطالعه کتاب را در بین مناطق 15 گانه به خود اختصاص داده اند.
  ۱۰ ساعت پیش    
رییس اداره اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان با بیان اینکه باید به سمت توانمندسازی زنان حاشیه نشین برویم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۴:۳۰    
سمیرم- رییس اداره آموزش و پرورش سمیرم گفت: با توجه به حضور 18 خیر مدرسه ساز در این شهرستان 11 درصد از مدارس سمیرم خیر ساز است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۴:۰۹    
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با تأکید بر آموزش تربیت جنسی در مدارس و دوران کودکی گفت: افرادی که منتقد آموزش جنسی به کودکان هستند باید بدانند که اگر این آموزش ها ارایه می شد این میزان آمار ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۴:۰۰    
مدیرعامل موسسه همراز (مرکز کاهش آسیب زنان) گفت: نخستین قدم برای کمک به زنان آسیب دیده این است که حقوق شهروندی آن ها دیده و رعایت شود و نگاه مقابله ای با آنها نداشته باشیم و بعد از آن باید خدمات درخور ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۴:۰۰    
هشتاد و نهمین مرحله واریز یارانه نقدی خانوار برای هر نفر 455 هزار ریال امشب 26 تیر ماه سال 97 به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۳:۴۵    
معاون اجتماعی اداره کل بهزیستی استان اصفهان گفت: افراد حاشیه نشین نسبت به جامعه عادی، مسئولان، ارگان های دولتی و قوانین بی اعتماد و قانون گریز می شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۳:۲۷    
رهبر معظم انقلاب اسلامی فاجعه مسجدالحرام و منا در سال 1394 را ظلمی بزرگ خواندند و افزودند: این مطالبه به هیچ وجه نباید فراموش شود و دستگاه های مسئول باید از راههای مختلف به ویژه مجامع بین المللی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۳:۰۶    
وزارت نیرو اخیرا در گزارشی به وضعیت سد زاینده رود پرداخته که این گزارش نشان می دهد 74 درصد سد خالی است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۳:۰۰    
رهبر معظم انقلاب اسلامی فاجعه مسجدالحرام و منا در سال 1394 را ظلمی بزرگ خواندند و افزودند: این مطالبه به هیچ وجه نباید فراموش شود و دستگاه های مسئول باید از راههای مختلف به ویژه مجامع بین المللی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۲:۴۵    
یکی از اعضای مراسم اهدای جام جهانی یک مدال طلا را در جیب خود گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۲:۳۹    
اسنپ و تپسی پدیده های نوظهور حمل و نقل این روزها به کابوس شب های رانندگان تاکسی تبدیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۲:۳۳    
نخستین نشست از سلسله نشست های "مسئله فولکلور و فرهنگ عامه در ایران" با حضور "نعمت الله فاضلی" در موزه عصارخانه شاهی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۲:۰۹    
میزگرد بررسی آسیب های اجتماعی زنان حاشیه شهر با عنوان زنان خارج از متن شهر به همت خبرگزاری ایمنا برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۲:۰۰    
کواشیورکور (Kwashiorkor) یک نوع سوء تغذیه حاد است که اغلب در میان کودکان دیده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۱:۲۴    
هشتمین ویژه برنامه "فوتبال به وقت اصفهان" به همت معاونت فرهنگی شهرداری منطقه دو اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۱:۲۴    
دست اندرکاران و کارگزاران حج، صبح امروز-دوشنبه 25 تیر- با رهبر انقلاب اسلامی دیدار می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۱:۲۴    
طرح کودک کتابدار در اصفهان برای افزایش انگیزه کودکان برای کتابخوانی و مشارکت آنها برای حضور در کتابخانه ها و مسئولیت پذیری در فضای کتابخانه و هم چنین بالا بردن فرهنگ مطالعه و کتابخوانی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۱:۰۰    
مدیرکل بهزیستی استان اصفهان گفت: حواشی شهر به عنوان سکونت گاه های غیر رسمی افرادی را در خود جای می دهد که به دنبال قانون گریزی و اقدامات سوء هستند از این رو در چنین مناطقی بحران ها تشدید می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۱:۰۰    
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: تغییر در تیم اقتصادی دولت به رفع مشکلات اقتصادی کمک می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۵۷    
معاون امور هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی شاهین فرهت را به عنوان دبیر سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۵۱    
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: با توجه به درخواست شهروندان همزمان با تغییر ساعات کار ادارات، زمان سرویس دهی اتوبوسرانی از 6 و 30 صبح به 5 و 45 دقیقه رسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۳۹    
نشست تخصصی "تکنیک نورپردازی سینمایی در عکاسی صحنه پردازی شده" با حضور "حمیدرضا صیادی" در نگارستان امام خمینی(ره) برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۳۳    
لیگ برتر هندبال بانوان کشور با حضور دو نماینده از اصفهان قرعه کشی شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۳۰    
رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم گفت: ارز دانشجویی به دانشجویان جدیدالورود دوره کارشناسی متقاضی تحصیل در خارج از کشور تعلق نمی گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۱۸    
رییس انجمن آسیب شناسی ایران با اعلام اینکه نیم میلیون حاشیه نشین در اصفهان وجود دارد، گفت: افراد جامعه عامل آسیب ها و خودشان هم در حال مدیریت آن هستند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۱۸    
سرمربی تیم ملی فوتبال هفت نفره گفت: در تشکیل تیم نهایی با تغییر کلاسبندی پزشکی ورزشکاران، دچار محدودیت هایی شده ایم که می بایست در اردوهایی آتی با مشورت پزشکان این مشکلات رفع شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۱۵    
راهکارهای رونق اشتغال در استان اصفهان صبح امروز -دوشنبه-25 تیر- در نشست خبری سه تن از نمایندگان مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۱۲    
پسر کوچکش تب دارد و او مجبور است راهی طولانی را سپری کند تا به شهر بیاید که مبادا یک سرماخورگی کوچک، بلایی شود بر سر خانواده اش ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۰۹    
زایمان امری استرس زاست و بیشتر مادران باردار فکرمی کنند بعد از زایمان همه چیز تمام می شود در حالی که کار مادر پس از آن هرگز به پایان نمی رسد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۰۶    
هنر ایرانی با فرد فرد این مرز و بوم همچون گره قالی های ایرانی، جُل اسب، گلیم بافی و جاجیم بافی و سایر داشته هایش پیوند خورده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۰۶    
دکتر محمدصادق بیجندی با حفظ سمت سرپرست سازمان تجاری سازی و فناوری اشتغال دانش آموختگان، به عنوان معاون آموزشی جهاددانشگاهی نیز منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۰۰    
رییس جمهور به گزارش وزیر ورزش و جوانان درباره حضور خانواده ها در استادیوم آزادی و تماشای بازی های ایران در جام جهانی پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۰:۰۰    
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان گفت: به تازگی قراردادی با پساب منطقه سپاهان شهر منعقد شده تا از طریق پساب آبیاری فضای سبز آرامستان باغ رضوان انجام شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۵۱    
زایمان امری استرس زاست و بیشتر مادران باردار فکرمی کنند بعد از زایمان همه چیز تمام می شود در حالی که کار مادر پس از آن هرگز به پایان نمی رسد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۴۸    
رییس اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا و جواهر کشور با اشاره به سیاست ذخیره سازی بانک مرکزی گفت: کجای دنیا حجم عظیمی از سکه در اختیار مردم قرار می دهند؟ فروش سکه به مردم بلوکه کردن پول مردم است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۴۸    
سالهاست که بحث میان مزیت گیاهخواری نسبت به گوشتخواری رایج است و درباره ی آن نیز نظرات متعددی داده شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۳۶    
دست و پنجه نرم کردن با اضطراب، افسردگی و استرس در سطح شدید و برای مدت زمان طولانی می تواند سلامت فیزیکی ما را در دراز مدت تحت تأثیر قرار دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۲۴    
یک فعال محیط زیست گفت: تغییر استراتژی فضای سبز در محور زاینده رود محدود به اصفهان نیست و تمام شهرهایی که از آب زاینده رود استفاده می کنند باید این تغییر استراتژی را اعمال کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۲۱    
نوشتن لذتی دارد شگرف...اگرچه در نگاه نخست ساده به نظر می رسد اما به ذهنی خلاق و رها نیاز دارد تا قلم را بر روی کاغذ به جریان درآوَرَد و بنویسد و بنویسد.. ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۲۱    
رییس جمهور آمریکا گفت: اتحادیه اروپا برای کاری که در تجارت با ما می کنند، یک دشمن است، روسیه هم به جهات مشخصی دشمن است، چین هم از منظر اقتصادی دشمن است، آن ها قطعا دشمن هستند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۱۵    
هافبک فصل گذشته سپاهان به استقلال تهران پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۰۹    
رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم گفت: ارز دانشجویی به دانشجویان جدیدالورود دوره کارشناسی متقاضی تحصیل در خارج از کشور تعلق نمی گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۹:۰۰    
جابری انصاری مذاکره کننده ارشد ایران در دیدار با بشار اسد موفقیت های اخیر ارتش سوریه در اعاده حاکمیت بر بخش های وسیعی از استان های درعا و قنیطره را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۸:۵۱    
امیرحسین علی بیگی طی حکمی از وزارت علوم به عنوان رئیس و دبیر جذب هیئت علمی استان اصفهان معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۸:۳۳    
اگرشما هم از آن دسته افرادی هستید که از صبح بی قرارید و اضطراب دارید،پیشنهاد می کنم در رفتارتان تجدیدنظر کنید!استرس می تواند کل روز شما را تحت تاثیر قرار دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۸:۳۰    
تظاهرات کنندگان در پایتخت فنلاند، همزمان با ورود رییس جمهور آمریکا به این شهر، اعتراض خود را به سیاست های ترامپ اعلام کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۰۶:۰۰    
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پخش مستند بی راهه از صدا و سیما گفت: وقتی چنین مستندهایی از صدا وسیمای ملی پخش می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۲۳:۵۱    
کشف یک میلیارد و 100 میلیون ریال کالای قاچاق در اصفهان، دستگیری سارقان داخل خودرو در کاشان، کشف 10کیلو گرم تریاک در نجف آباد و پلمب 21 واحد صنفی متخلف در اصفهان از مهم ترین اخبار انتظامی استان اصفهان ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۲۱:۵۱    
رییس پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به نصب 18 هزار دوربین روی لباس و عینک مأموران پلیس، از نوسازی ناوگان خودرویی این پلیس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۲۱:۵۱    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی در یک ساختمان قدیمی دو طبقه در بازار بزرگ تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۲۱:۴۸    
رییس اتحادیه طلا و جواهر اصفهان با اشاره به اینکه تقاضای شخصی در بازار طلا وجود ندارد گفت: تمام تقاضای بازار طلا برای سرمایه گذاری است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۲۱:۴۲    
خروس ها با پیروزی 4 بر 2 برابر کروات ها برای دومین بار جام جهانی را فتح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۲۱:۳۳    
هیئت دولت با تشکر از بیانات صریح و امیدبخش رهبر معظم انقلاب اسلامی در حمایت از دولت تاکید کرد: اعضای دولت و همه خادمان ملت در خانواده بزرگ دستگاه اجرایی با عزم و جدیت آمادگی دارند که تمام توان خود را ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۲۱:۲۷    
رییس جمهور تاکید کرد: دولت برای پیگیری و اجرای کامل رهنمودهای رهبر معظم انقلاب عزم جدی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۲۱:۲۱    
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان با اشاره به مشکلات ارزی که فعالیت اقتصادی را مختل کرده است گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۲۱:۱۲    
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: زمانی که فروشنده ها برای نمایش طلای خود هزینه می کنند، حضور و مراجعه ماموران مالیاتی افزایش می یابد، در صورتی که نمایش محصولات به معنای فروش و درآمد نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۲۰:۴۵    
انتشارات کمبریج کتابی تحلیلی با عنوان هم شرقی، هم غربی را درباره تاریخ روشنفکری ایران در سال جاری میلادی منتشر می کند که به ریشه های روشنفکری در ایران و ماهیت آن می پردازد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۲۰:۱۸    
لحظاتی پیش سرعت غیرمجاز و رعایت نکردن فاصله ایمنی باعث تصادف دو دستگاه خودرو سواری در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید خرازی نزدیک پل شهید خودسیانی شد و قفل ترافیک را در این بزرگراه به وجود آورد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۲۰:۰۰    
رییس جمهور روسیه گفت: از زمانی که ترامپ تحریم های یکجانبه بر دیگر کشورها اعمال و قوانین سازمان تجارت جهانی را نقض می کند، دیگر به سیستم های مالی مبتنی بر دلار اعتمادی ندارم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ - ۱۸:۵۹    
هر روز ساعت 19 با عصرانه خبری ایمنا همراه ما باشید.
مشاهده نتایج بیشتر...