یکشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۳:۰۷Oct 2017 22

خبرگزاری ایمنا - ایمنا (imna.ir)

خبرگزاری ایمنا 28 اسفند 1393 خبرگزاری ایمنا 9 اردیبهشت 1394 خبرگزاری ایمنا 30 اسفند 1395 خبرگزاری ایمنا 31 فروردین 1396 خبرگزاری ایمنا 5 اردیبهشت 1396 خبرگزاری ایمنا 31 خرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 31 تیر 1396 خبرگزاری ایمنا 31 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 31 شهریور 1396 خبرگزاری ایمنا 1 مهر 1396 خبرگزاری ایمنا 2 مهر 1396 خبرگزاری ایمنا 3 مهر 1396 خبرگزاری ایمنا 4 مهر 1396 خبرگزاری ایمنا 5 مهر 1396 خبرگزاری ایمنا 6 مهر 1396 خبرگزاری ایمنا 7 مهر 1396 خبرگزاری ایمنا 8 مهر 1396 خبرگزاری ایمنا 9 مهر 1396 خبرگزاری ایمنا 10 مهر 1396 خبرگزاری ایمنا 11 مهر 1396 خبرگزاری ایمنا 12 مهر 1396 خبرگزاری ایمنا 13 مهر 1396 خبرگزاری ایمنا 14 مهر 1396 خبرگزاری ایمنا 15 مهر 1396 خبرگزاری ایمنا 16 مهر 1396 خبرگزاری ایمنا 17 مهر 1396 خبرگزاری ایمنا 18 مهر 1396 خبرگزاری ایمنا 19 مهر 1396 خبرگزاری ایمنا 20 مهر 1396 خبرگزاری ایمنا 21 مهر 1396 خبرگزاری ایمنا 22 مهر 1396 خبرگزاری ایمنا 23 مهر 1396 خبرگزاری ایمنا 24 مهر 1396 خبرگزاری ایمنا 25 مهر 1396 خبرگزاری ایمنا 26 مهر 1396 خبرگزاری ایمنا 27 مهر 1396 خبرگزاری ایمنا 28 مهر 1396 خبرگزاری ایمنا 29 مهر 1396 
  ۴ ساعت پیش    
مقام معظم رهبری: بنده معتقدم مشکلات اقتصادی کشور که از جمله ی مهم ترین آنها مسائل کارگری است، مسئله ی معیشت است، مسئله ی بیکار شدن کارگران است که گزارشهایی میرسد و انسان میبیند این گزارشها را ...
  ۵ ساعت پیش    
تیم والیبال شهرداری اصفهان به دیدار نهایی مسابقات والیبال شهرداری های کلانشهرهای کشور صعود کرد.
  ۶ ساعت پیش    
قائم مقام باشگاه گیتی پسند گفت: پس از به ثمر رسیدن گل چهارم تأسیسات، بازیکنی که سال گذشته در گیتی پسند بود به سمت هواداران رفت و آنها هم از خود بی خود شدند.
  ۶ ساعت پیش    
بازیکن تیم فوتسال گیتی پسند گفت: به سادگی گل می خوریم و امیدوارم در نیم فصل دوم شرایط تغییر کند.
  ۶ ساعت پیش    
علیرضا افضل و احمد باغبان باشی سرمربی و مربی تیم فوتسال گیتی پسند برکنار و پنج درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان و کادر فنی این تیم کسر شد.
  ۷ ساعت پیش    
بازیکن تیم فوتسال تأسیسات دریایی گفت: با اینکه به قهرمان نیم فصل یک هِل پوک هم نمی دهند ولی پیروزی مقابل گیتی پسند می توانست از نظر روحی به بازیکنان کمک کند که این اتفاق هم افتاد.
  ۸ ساعت پیش    
گیتی پسند در دیدار معوقه هفته چهارم لیگ برتر فوتسال به تأسیسات دریایی باخت تا تیم تهرانی قهرمان نیم فصل این رقابت ها شود.
  ۸ ساعت پیش    
تیم شرکت آب منطقه ای اصفهان در رقابت های جت اسکی (مارپیچ) آزاد کشوری، یادواره شهید محسن حججی مقام سوم را به دست آورد.
  ۸ ساعت پیش    
حضور بیش از 3000 هوادار در سالن پیروزی بازیکنان گیتی پسند را غافلگیر کرد.
  ۹ ساعت پیش    
دو تیم اصفهانی سپاهان و ذوب آهن در هفته دهم لیگ عملکرد آنچنان موفقی نداشتند و بدون زدن گل و تنها با یک امتیاز بازی های این هفته را به پایان بردند.
  ۹ ساعت پیش    
مدیر دفتر اصفهان کارت شهرداری اصفهان گفت:استفاده از سیستم شارژ مکانیزه اصفهان کارت در بین شهروندان نهادینه می شود ...
  ۹ ساعت پیش    
معاون توسعه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: ثبت نام از کاندیداهای ریاست هیأت های دوچرخه سواری، والیبال و بیماران خاص، دهم آبان ماه انجام می شود.
  ۹ ساعت پیش    
قائم مقام دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اینکه ماموریت دانشگاه فرهنگیان تامین نیروی انسانی است، گفت: 250 هزار معلم تا 5 سال آینده بازنشسته می شوند.
  ۱۰ ساعت پیش    
افزایش آمار گل های دریافتی ذوب آهن اتفاق خوبی برای سنگربان ملی پوش و پنالتی گیر این تیم در فصل منتهی به جام جهانی نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۵:۱۷    
معاون عملیات هوانوردی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران از رشد 22 درصدی ترافیک عبور و مرور از آسمان ایران خبر داد و گفت: رشد ترافیک هوایی دقت و تلاش کنترلرها را بیشتر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۶:۰۲    
رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور خبر داد: همزمان با هفته ملی کودک برنامه های متنوعی با حضور پرشور اعضای کانون های غنچه های هلال احمر سراسر کشور اجرا شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۹    
مبارکه- دومین دوره مسابقات مچ اندازی بانوان استان اصفهان بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش در شهرستان مبارکه برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۹    
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اعلام این که اساسنامه اردوهای دانش آموزی اصلاح شده است، گفت: ناامن بودن جاده ها ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۵:۵۰    
رییس خانه صنعت و معدن و تجارت ایران از حضور موفق پاویون اتاق بازرگانی اصفهان در نمایشگاه بین المللی سنگ ورونا تقدیر و تعامل مناسب سازمان صنعت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۷    
کارشناس فوتبال اصفهان گفت: متأسفانه در فوتبال ایران نحوه جذب بازیکن خارجی کاملاً اشتباه است، در حالی که باشگاه های بزرگ دنیا بازیکنانی را به خدمت می گیرند که در حد تیم و با توجه به نقطه ضعف آنها باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۷    
قوه قضائیه در اطلاعیه ای شرایط شرکت در آزمون استخدام کارکنان اداری قوه قضائیه سال 96 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۴    
با حداکثر 500 هزار تومان هم می توانید یک اسمارتفون خریداری کنید که پاسخگوی انتظارات معمول شما باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۴    
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: یکی از مهم ترین هدف گذاری های دولت در سال جاری، بهبود وضعیت اقتصادی مردم به ویژه روستاییان است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۵:۴۱    
شهرداری اصفهان در حال حاضر 13 بازار روز کوثر با هدف تامین نیاز و مایحتاج روزمره شهروندان در نقاط مختلف سطح شهر راه اندازی کرده تا شهروندان بدون واسطه با قیمت مناسب خرید روزانه خود را انجام دهند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۵    
هر روز اخبار نیروی انتظامی استان اصفهان را از اینجا دنبال کنید
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۹    
شهید صادقی در وصیت نامه خود خطاب به همسرش آورده است: به فرزندم بگو که پدرت رفت تا اسلام بماند و اگر پدر نداری امام را که داری و مبادا کاری کنی که احساس کمبود و نداشتن پدر قلبش را جریحه دار کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۶    
رییس مرکز عملیات بازرسی کل نیروی انتظامی گفت: در راستای افزایش رضایتمندی و خدمت رسانی بهتر به مردم، بیش از چهار هزار فعالیت ماموران نیروی انتظامی مورد نظارت و بازرسی دقیق بازرسان ناجا قرار می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۳    
کاشان - رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان، از برگزاری نمایشگاه گروهی هنرمندان نگارگر کاشانی به مدت 10 روز در پاریس فرانسه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۰    
آیه 53 سوزه زمر گنهکاران را بنده خداوند می خواند و می فرماید هر گناهکاری به هرکسی هم که ستم کرده باشد، به خداوند ستمی نکرده است، زیرا خداوند برتر و بالاتر از آن است که کسی به وی ستم کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۵:۱۴    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، از تشکیل هیئت عالی نظارت بر اجرای سیاست های کلی نظام با 25 عضو خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۵    
رئیس هیات موتورسواری و اتومبیلرانی استان اصفهان گفت: مسابقه اسلالوم قهرمانی استان اصفهان به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۵:۰۲    
مدیرعامل سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری اصفهان گفت: شهروندان باید مطلع شوند که با تجمیع پلاک های ریزدانه، هیچ حقی از آنها ضایع نمی شود و حتی پلاک های آن نیز ارزش افزوده پیدا می کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۹    
سخنگوی شرکت گاز استان اصفهان با اشاره به کاهش نسبی دمای هوا و آغاز فصل سرد سال، بر رعایت نکات ایمنی در استفاده از وسایل گازسوز تاکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۶    
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام: در کنار مسئله ی امنیت، نباید از مقوله ی اقتصاد و همکاری های دو کشور ایران و عراق در این زمینه غفلت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۶    
شرکت کنندگان در نشست بین المللی خلع سلاح هسته ای در مسکو که با حضور نمایندگانی از 40 کشور برگزار شد، بر حمایت از برجام تاکید کرده و نماینده اتحادیه اروپا حفظ این پیمان را ضروری خواند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۳    
مدیرکل امور فنی مستمری های سازمان تامین اجتماعی از پیگیری وضعیت مستمری بگیران به صورت آنلاین خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۳    
لنجان_رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان لنجان گفت:طرح جدید کار آموزی در محیط کار بر مبنای شایستگی های شغلی است و به کار آموزان در محیط واقعی کار آموزش های مرتبط شغلی ارائه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۳    
نطنز-مدیر کل دفتر امور شهری استانداری اصفهان گفت: طی پنج سال گذشته بیش از 30 میلیارد ریال جهت امور عمرانی و خدماتی به شهرداری طرقرود کمک شده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۰    
مدیر منطقه 3 شهرداری اصفهان گفت: اجرای طرح های ترافیکی منطقه 3 با اعتبار 3 میلیارد و 620 میلیون ریال تکمیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۷    
کاپیتان ذوب آهن با وجود ناکامی توأمان شخصی و تیمی در هفته دهم عنوان مؤثرترین بازیکن لیگ هفدهم را در پایان یک سوم ابتدایی این رقابت ها به نام خود زد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۴    
عناوین و مشروح اخبار برگزیده ی خبرگزاری ایمنا را در "خبرکده" بشنوید .
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۴۴    
شهرضا - رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرضا با اشاره به ساخت نخستین تماشاخانه در این شهرستان گفت: متأسفانه هیچ ابزارحمایتی برای ساخت سالن نمایش در شهرضا وجود ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۵    
شرکت خودروسازی سایپا در ابلاغیه جدید قیمت 5 مدل از خودروهای خود را افزایش داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۹    
مبارکه- شهردار مبارکه گفت: ساماندهی مشاغل و ایجاد فضای شهری آرام و ایمن، یکی از مطالبات اصلی شهروندان از مسئولان است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۲۶    
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: با استفاده از خردجمعی و مشارکت همکاران، در مسیر پیشرفت و نیل به اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی و دانشگاه آزاد اسلامی حرکت خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۷    
مدیر منطقه 12 شهرداری اصفهان گفت: مناسب سازی پیاده روها و فرهنگسراهای سطح منطقه 12 برای تردد آسان معلولان و جانبازان در دست اجراست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۴    
وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه اگر ارز را واقعی نکنیم، تنبیه صادرات و تشویق واردات صورت می گیرد، گفت: توسعه صنعتی با نرخ های سیستم بانکی مقدور نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۴    
فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه از حمله رژیم صهیونیستی به یکی از پایگاه های نظامی در حومه قنیطره خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۱    
سرپرست اورژانس اصفهان گفت: صبح امروز در اثر واژگونی یک خودرو پژو در مبارکه یک دختر بچه 5 ساله فوت کرد و 4 سرنشین این خودرو مصدوم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۴:۰۲    
کاشان - صبح روز شنبه 29 مهرماه زمین لرزه ای به بزرگی 3/1 ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین شهر برزک از توابع کاشان را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۹    
دبیر کارگروه آموزش شهرسازی الکترونیک و برون سپاری شهرداری اصفهان از برگزاری چهارمین دوره رفع اشکال تیم راهبان شهرسازی الکترونیک درآمد سرای 8 ویژه مناطق 15 گانه شهرداری خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۹    
مبارکه- براثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری رانا در جاده مبارکه یک دختر خردسال جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۹    
گروه موسوم به دولت اسلامی (داعش) مسئولیت حمله به مسجد امام زمان شیعیان در منطقه دشت برچی در غرب کابل را به عهده گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۰    
رییس هیئت عالی اندیشه ورزی سپاه گفت: اهانت ها و اظهارات و تحریم های امریکا علیه سپاه، ناشی از همان نقشی است که سپاه در خنثی کردن و ناکام گذاشتن اهداف استکبار جهانی در منطقه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۰    
مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان از کسب 1 مدال طلا و 2 دیپلم افتخار توسط نخبگان اصفهانی در چهل و چهارمین مسابقات جهانی مهارت 2017 ابوظبی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۴    
یازدهمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران اسامی فیلم های راه یافته به بخش بین الملل جشنواره امسال را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۴    
مدیر روابط عمومی حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان از سقوط دو ختران جوان از پل چمران اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۲:۴۲    
اولین دوره آموزش کارآفرینان نسل فردا به همت کمیسیون آموزش، پژوهش و توانمندسازی و واحد آموزش اتاق اصفهان با همکاری اتاق بازرگانی ایران در اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۷    
عناوین صفحات نخست روزنامه های ورزشی امروز (شنبه) 29 مهر را می توانید در ایمنا مشاهده کنید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۵    
وزیر خارجه آمریکا سفر منطقه ای خود را به آسیا آغاز کرد. ریاض نخستین مقصد رکس تیلرسون است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۳:۲۶    
رییس جمهوری در نامه ای به هیات رییسه مجلس منصور غلامی را به عنوان وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری و رضا اردکانیان را به عنوان وزیر نیرو پیشنهاد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۳:۲۶    
مدیرکل راه آهن اصفهان از افزایش بیش از سه برابری قطارهای مسیراصفهان-یزد-کرمان- زاهدان وبالعکس در ماه خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۴    
در سال های نه چندان دور اخبار یک محله در محله می ماند و حتی به خیابان کناری نمی رفت. اخبار یک شهر به شهر دیگر نمی رسید. اخبار یک استان زیاد به گوش دیگر استان ها نمی رسید.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۰    
محققان رباتی ساخته اند که قادر است به طور خودکار از باغچه نگهداری کرده و گیاهان را آبیاری کند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۳:۰۵    
بانک مرکزی جزئیات تورم 12 ماه منتهی به شهریور امسال را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۶    
ذوب آهن این امکان را داشت تا با تحمیل اولین باخت فصل به پارس جنوبی مانع از بازگشت این تیم به صدر جدول شود اما نه تنها موفق به انجام این کار نشد که با قبول شکستی سنگین برابر میهمان خود راه را برای ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۲:۵۶    
بر اساس آمارهای منتشرشده، مصرف نان در ایران به ازای هر نفر 160 کیلوگرم در سال است که تقریبا 6 برابر متوسط جهانی است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۲:۳۹    
مدیر حوادث و فوریت های اورژانس پزشکی اصفهان از واژگونی یک دستگاه خودرو سواری سمند حامل اتباع کشور افغانستان و کشته شدن 3 تبعه افغانستانی و 9 مصدوم دیگر در این حادثه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۷    
سد معبر و فیلم پس از مرگ من کره ای به عنوان دو برنده جایزه جریان های نو که به فیلم اول یا دوم فیلمسازان اهدا می شود معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۴    
روز اربعین حسینی در عراق، یک روز پس از اربعین به تقویم ایران، یعنی جمعه 19 آبان خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۴    
نشست تخصصی خوشنویسی با موضوع تشخص هنری 29 مهر ماه در مجتمع فرهنگی هنری فرشچیان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۶    
سه کودک و نوجوان ایرانی جایزه و دیپلم های افتخار مسابقه ی بین المللی نقاشی و پوستر بنیاد صلح و همکاری کشور اسپانیا در سال 2016 را از آن خود کردند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۶    
جزئیات راه اندازی 15 صندوق زمین وساختمان در 15 استان کشور با هدف جذب منابع مردمی و هدایت مازاد نقدینگی موجود به سمت بخش ساختمان از طریق ساز و کار بررسی اوراق بهادار تشریح شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۷    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تلاش می کنیم برای اعضای صندوق بازنشستگی کشور تست غربالگری آلزایمر امکان پذیر شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۷    
در هفته گذشته دو فیلم کمدی و سه فیلم اجتماعی پرفروش ترین های سینمای ایران بودند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۴    
سریال شهرزاد با حضور مرتضی علی بیگ، دارای درجۀ دکتری روانشناسی، ظهر امروز در دانشگاه اصفهان نقد و بررسی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۱    
سرپرست تیم هندبال سپاهان گفت: به ما گفته بودند عوامل نیروی انتظامی با قدرت بازی گچساران و سپاهان را کنترل می کنند اما از همان دقایق ابتدایی مسابقه تعدادی از تماشگران کنار نرده ها آمدند و به بازیکنان ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۱    
معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت تنوع درآمدهای اقتصادی کشور، گفت: پشتوانه ارزی کشور اکنون خوب است و به پول فروش جاری نفت خود دسترسی داریم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۱    
رییس مرکز منابع انسانی آموزش و پرورش گفت: فقط 35 درصد ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش با تصویب طرح تعیین تکلیف حق التدریسی ها باقی می ماند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۱    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان نایین گفت: تجمع سه ساله های حسینی همراه با گسترده شدن بزرگترین سفره حضرت رقیه(س) در جوار حرم مطهر امامزاده سلطان سیدعلی(ع) نایین برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۱    
مدیرپروژه مرکزهمایش های بین المللی امام خامنه ای گفت: برای عملیات اجرایی مرکز همایش های بین المللی به بیش از 100 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۸    
مدیرکل گمرک اصفهان در خصوص اجرای قابلیت جدید سامانه جامع امورگمرکی، گفت: شرکت های تولیدی شهرستان کاشان که درخواست ارزیابی در محل جهت رویه صادرات دارند پس از اخذ شماره ارزیابی از سامانه پنجره تجارت ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۵    
رکس تیلرسون، وزیر خارجه آمریکا، می گوید کشورش به دنبال مداخله و اخلال در روابط اقتصادی اروپا با ایران نیست.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۲    
سعد و نحس بعضی ایام در اسلام به خاطر وقایعی که در آن اتفاق افتاده، پذیرفته شده است تا به این وسیله مردم به وقایع گذشته توجه کنند و از آن عبرت گرفته و برای دفع آن به خدا متوسل شوند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۲    
بازگشت احسان پهلوان به جمع مردان منتخب امیر قلعه نویی پس از 2 بازی غیبت در ترکیب اصلی ذوب آهن با موفقیت همراه نشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۱:۵۲    
مدیرکل مدارس غیردولتی وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه آیین نامه تشکیل صندوق حمایت از موسسان مدارس در دست بررسی است ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۹    
قائم مقام دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر از ایجاد 4 هزار شغل برای معتادین بهبود یافته برای اولین بار در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۶    
مسئول واحد قرآن و تهذیب حوزه علمیه استان اصفهان از برگزاری آزمون حفظ سالانه قرآن کریم و نهج البلاغه حوزه علمیه اصفهان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۶    
مدیر دفتر اصفهان کارت شهرداری اصفهان گفت: تعدادی نیرو در محل نصب سیستم شارژ مکانیزه اصفهان کارت به منظور آموزش و فرهنگ سازی بین شهروندان مستقر شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۳    
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: از تعداد 550 هزار دانش آموز شاخه نظری 120 هزار نفر وارد دوره پیش دانشگاهی نشده و از نظام آموزشی خارج می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۱:۴۰    
در حاشیه جشنواره فیلم کوتاه تهران اهالی رسانه در پردیس ملت جایی ندارند و هیچ فضایی برای استقرار آنها تعبیه نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۱    
مرتضی علی عباس میرزایی آخرین ساخته سینمایی خود را با نام انزوا را در شورای پروانه نمایش به ثبت رساند تا در نوبت اکران فیلم های پاییزی قرار بگیرد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۸    
معاون اول رییس جمهور که به منظور شرکت در نهمین اجلاس سران سازمان همکاری اقتصادی دی8 و دیدار با مقامات ترکیه به این کشور سفر کرده بود، شامگاه جمعه به تهران بازگشت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۸    
وحید امیرخانی کارگردان فیلم جنجالی در مدت معلوم این بار با یک دارام معمایی به سینما برگشته و خیال دارد دوباره جنجالی در سینما به راه بیاندازد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۸    
معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت تنوع درآمدهای اقتصادی کشور، گفت: پشتوانه ارزی کشور اکنون خوب است و به پول فروش جاری نفت خود دسترسی داریم.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۵    
چهلمین پاتوق یکشنبه های تئاتر به خوانش و نقد نمایشنامۀ نامه ها نوشتۀ محمدرضا رهبری اختصاص دارد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۲    
با سپری شدن یک سوم از لیگ هفدهم طلایی پوشان اصفهانی هنوز موفق نشده اند خارج از اصفهان دروازه حریفان را باز کنند.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۱:۲۲    
ناوگروه نیروی دریایی ارتش صبح امروز در آب های بندر مخاچ قلعه پایتخت جمهوری داغستان فدراسیون روسیه در کناره شمال غربی دریای خزر پهلو گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۱:۱۶    
توسعه تجارت خارجی و به ویژه صادرات از عوامل موثر در توسعه اقتصادی کشورهاست که علاوه بر رشد اقتصادی می تواند موجب افزایش توان رقابت پذیری کشورها در عرصه های بین المللی شود ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۷    
مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری، اوج گیری نرخ بلیت پروازهای اربعین با شیب تند و فروش بلیط مسیر مشهد نجف با قیمت 2میلیون تومان را تکذیب کرد.
مشاهده نتایج بیشتر...