سه شنبه ۳۱ مردادساعت ۰۰:۲۳Aug 2017 22

خبرگزاری ایمنا - ایمنا (imna.ir)

خبرگزاری ایمنا 28 اسفند 1393 خبرگزاری ایمنا 9 اردیبهشت 1394 خبرگزاری ایمنا 30 اسفند 1395 خبرگزاری ایمنا 31 فروردین 1396 خبرگزاری ایمنا 5 اردیبهشت 1396 خبرگزاری ایمنا 31 خرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 31 تیر 1396 خبرگزاری ایمنا 1 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 2 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 3 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 4 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 5 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 6 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 7 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 8 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 9 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 10 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 11 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 12 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 13 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 14 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 15 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 16 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 17 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 18 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 19 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 20 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 21 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 22 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 23 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 24 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 25 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 26 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 27 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 28 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 29 مرداد 1396 خبرگزاری ایمنا 30 مرداد 1396 
  ۱۸ دقیقه پیش    
مسجد جمعه یا مسجد جامع اصفهان از مهم ترین و قدیمی ترین ابنیه مذهبی ایران است. این مسجد مجموعه تاریخی وسیعی را به ابعاد 170 در 140 متر در شمال شرقی اصفهان و کنار میدان کهنه نشان می دهد و امروز شامل ...
  ۱ ساعت پیش    
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت:مریضی که بیمه تکمیلی دارد میتواند به بهش خصوصی مراجعه کند و با این کار از بار مراجعات به بیمارستان های دولتی کاسته می شود.
  ۱ ساعت پیش    
با حضور وزیر بهداشت بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی میلاد اصفهان در 50 هزار متر مربع زیر بنا با مشارکت 120 نفر از پزشکان متخصص اصفهانی در شهرک ولی عصر این شهر به بهره برداری رسید.
  ۱ ساعت پیش    
شهردار اصفهان گفت: مجموعه شهرک سلامت از بهترین کیلینیک ها تشکیل و پزشکان و متخصصان مجربی نیز در این مکان حضور می یابند.
  ۲ ساعت پیش    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پاسخ به راهکار وزارت بهداشت برای کمبود تخت بیمارستانی در اصفهان گفت: اگر سرمایه گذاران خارجی ورود پیدا کند و مورد تصویب شورای اقتصاد هم قرار گیرد ...
  ۳ ساعت پیش    
وزیر ورزش و جوانان در جمع شورای معاونان وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر تحول در انتخاب مدیران ورزش کشور گفت: میانگین سنی مدیران را حداقل 8 تا 10 سال کاهش خواهم داد.
  ۳ ساعت پیش    
فینالیست ها و نفرات راه یافته به دیدار رده بندی چهار وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان مشخص شدند.
  ۳ ساعت پیش    
تیم های بیمه رازی و مناطق نفت خیز جنوب خوزستان در صدر جدول رده بندی لیگ برتر بزرگسالان و جوانان باشگاه های کشور قرار گرفتند.
  ۳ ساعت پیش    
استاندار اصفهان گفت: شرایط لازم برای احداث بیمارستان 1500 تخت خوابی در اصفهان مهیا و اصفهان نیز آماده احداث این بیمارستان است.
  ۳ ساعت پیش    
امروز در ایستگاه هفتاد و یکمین برنامه از سری برنامه های هر هفته چند افتتاح از مجموعه پل ها و میدان استقلال بهره برداری شد ...
  ۴ ساعت پیش    
دقایقی پیش با حضور وزیر بهداشت، استاندار اصفهان، شهردار و اعضای شورای شهر فاز اول شهرک سلامت به بهره برداری رسید.
  ۴ ساعت پیش    
29ماه ذی القعده پایانی تلخ را در دفتر تاریخ ثبت می کند و شهادت انسانی را رقم می زند که در 9 سالگی ردای امامت را بر دوش گرفت و در 25 سالگی به دست همسرش به شهادت رسید.
  ۴ ساعت پیش    
مدیر و قائم مقام شهردار در امور سرمایه گذاری و مشارکت ها با اشاره به اینکه جذب سرمایه گذار در حوزه های مختلف همواره عاملی برجسته برای تداوم رشد اقتصادی هر شهری به شمار می رود ...
  ۴ ساعت پیش    
مجری و سرمایه گذار پروژه شهرک سلامت اصفهان گفت: پروژه شهرک سلامت طرحی نو و خط شکن است و هر طرح خلاق و نو نیاز به بررسی آسیب های اجتماعی دارد.
  ۴ ساعت پیش    
وزیر بهداشت گفت: آمادگی همکاری و مشارکت با بخش خصوصی در حوزه سلامت را داریم.
  ۵ ساعت پیش    
دقایقی پیش آیین بهره برداری از پروژه بزرگ مشارکتی شهرک سلامت با حضور وزیر بهداشت آغاز شد.
  ۶ ساعت پیش    
با بهره برداری از مرحله نخست شهرک سلامت، استان اصفهان قطب گردشگری سلامت کشور می شود.
  ۷ ساعت پیش    
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: از امتیاز بازی با سپیدرود رشت به راحتی نمی گذریم و آماده برگزاری این دیدار هستیم.
  ۷ ساعت پیش    
معاون شرکت توسعه و تجهیز اماکن ورزشی می گوید که چادر ورزشگاه نقش جهان در حال دوخت است و تا هشت ماه دیگر ورزشگاه نقش جهان تکمیل خواهد شد.
  ۷ ساعت پیش    
دونده ملی پوش اصفهانی گفت: بعد از پنج ماه دور بودن از مسابقات به دلیل آسیب دیدگی در مرحله نخست لیگ برتر عملکردم خوب بود و از رکوردم راضی بودم.
  ۷ ساعت پیش    
هفته پنجم لیگ برتر به گرامیداشت شهادت امام محمد تقی (ع) و بزرگداشت روز پزشک اختصاص دارد و از پزشکان تیم ها در این هفته از رقابت ها تجلیل خواهد شد.
  ۷ ساعت پیش    
معاون پیشگیری سازمان بهزیستی کشور گفت: با اجرای طرح مشاوره ژنتیک در سال گذشته از تولد 1000 کودک معلول در کشور جلوگیری شد.
  ۸ ساعت پیش    
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: از امتیاز بازی با سپیدرود رشت به راحتی نمی گذریم و آماده برگزاری این دیدار هستیم.
  ۸ ساعت پیش    
سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با سپاهان حاضر نشد.
  ۸ ساعت پیش    
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: حرکت زائران به سمت جمرات در روز دهم ذی الحجه مطابق جدول زمانبندی شده، در گرم ترین مقطع روز است و ضرورت دارد که توصیه های ابلاغی جدی گرفته شود.
  ۸ ساعت پیش    
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی استان اصفهان از برگزاری نخستین جلسه کمیته کاهش مرگ و میر فوریت های پزشکی این استان با هدف ارتقاء کیفیت ماموریت های احیای قلبی ریوی اورژانس پیش بیمارستانی خبر داد.
  ۹ ساعت پیش    
نرخ انواع میوه، سبزی و صیفی جات در میدان مرکزی میوه و تره بار اصفهان اعلام شد.
  ۸ ساعت پیش    
اردستان-فرماندار اردستان به معضل گفت:به دلیل عدم مهارت زندگی 25 درصد طلاق ها در یکسال اول زندگی انجام می شود.
  ۸ ساعت پیش    
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: ما در مقوله تجهیزات توانایی های خوبی داریم، اراده نیروهای مسلح به ویژه ستاد کل و نیروی انتظامی به این است که بتوانیم مرزبانی را به تجهیزات جدید مجهز کنیم که این ...
  ۸ ساعت پیش    
اخیرا مطالعاتی بر روی بیش از 200 کودک ساکن اسکاتلند انجام شد که نشان داد، نوزادان در سنین 6 تا 8 ماهگی به هنگام تماشای تصاویر تلویزیون همان عکس العملی را نشان می دهند که افراد دائم الخمر با دیدن ...
  ۸ ساعت پیش    
مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به وقوع رگبار پراکنده باران در ارتفاعات البرز مرکزی از ماندگاری هوای گرم در اکثر نقاط کشور طی دو روز آینده خبر داد.
  ۸ ساعت پیش    
رئیس سازمان پدافند غیر عامل با صدور پیامی انتخاب امیر حاتمی به عنوان وزیر دفاع راتبریک گفت.
  ۸ ساعت پیش    
دادستان عمومی و انقلاب قزوین بر هوشیاری مردم نسبت به کلاهبرداری های تلفنی و اینترنتی به ویژه در روزهای تعطیل تاکید کرد و گفت ...
  ۸ ساعت پیش    
نطنز-نماینده نطنز، بادرود و قمصر گفت: با حضور مقامات کشوری؛ کلنگ طرح انتقال آب به شهرهای نطنز و بادرود در هفته دولت به زمین می خورد.
  ۸ ساعت پیش    
در نشست تصویرگری کودک و نوجوان به لزوم تشکیل گروهی از تصویرگران برای تصویرگری کتابهای منتشر شده زیر نظر حوزه هنری استان اصفهان پرداخته شد.
  ۸ ساعت پیش    
محمد کاظم اخوان نویسنده مجموعه های تلویزیونی کودکان در مراسم رونمایی کتاب بچه های تپه سوم گفت: کتاب و تولید اثر ادبی یک سرمایه ملی است و از خلق ادبی و هنری به عنوان یک جریان و سرمایه ملی باید حمایت ...
  ۸ ساعت پیش    
از آغاز شیوع بیماری وبا در یمن بیش از 330 هزار مورد وبا و 1700 مورد مرگ ناشی از آن (که یک چهارم آنها کودک بودند) به ثبت رسیده است.
  ۸ ساعت پیش    
لنجان_امام جمعه زاینده رود با اشاره به اینکه تربیت اسلامی جوانان منوط به شناسایی نیاز آنان است ، گفت: مسجد نباید متعلق به قشر خاصی بشود نه طائفه ...
  ۸ ساعت پیش    
محسن یگانه، خوانندۀ موسیقی پاپ، سوم شهریور ماه برای اجرای کنسرت به تالار رودکی اصفهان می آید.
  ۹ ساعت پیش    
فدراسیون جهانی والیبال برنامه کامل جام قهرمانان بزرگ را اعلام کرد که تیم ملی والیبال کشورمان در پنج مسابقه به ترتیب به مصاف تیم های اینالیا، آمریکا، برزیل، ژاپن و فرانسه خواهد رفت.
  ۱۰ ساعت پیش    
دبیرکل بانک مرکزی در نامه ای خطاب به مدیران عامل 11 بانک، در خصوص عدم اجرای سامانه صیاد اخطار داد و گفت: بانکهای متخلف، با اقدام انضباطی مواجه خواهند شد.
  ۹ ساعت پیش    
معاون عمران سازمان میادین و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری اصفهان گفت: محوریک بازار عمده فروشان خوار و بار تاکنون 50 درصد پیشرفت داشته است.
  ۹ ساعت پیش    
مهلت ثبت نام از خبرنگاران تخصصی نوجوان در حوزه ترافیک از سوی پویش مردمی ترافیک شهر اصفهان تمدید شد.
  ۹ ساعت پیش    
عناوین و مشروح اخبار برگزیده ی خبرگزاری ایمنا را در "خبرکده" بشنوید .
  ۱۰ ساعت پیش    
با وجود افزایش بهای اونس جهانی و دلار، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی امروز در بازار اصفهان همانند روز گذشته یک میلیون و 178هزار تومان معامله شد.
  ۹ ساعت پیش    
اگرچه مسئولان در ظاهر به هر افزایش قیمتی واکنش نشان می دهد، اما واقعیت بازار و آمارهای رسمی کشور حاکی از خیز آرام قیمت بسیاری از کالاها و مواد غذایی دارد.
  ۹ ساعت پیش    
رهبر معظم انقلاب اسلامی شهید حججی را نمونه ای درخشان از رویش های اسلامی و انقلابی خواندند و گفتند: شهید حججی عزیز، حجت خداوند در مقابل چشم همگان شد.
  ۱۰ ساعت پیش    
وزارت دفاع در بیانیه ای که به مناسبت روز صنعت دفاعی کشور صادر نمودتاکید کرد: برجام که بدعهدی های آمریکا نقض آن را رقم زده و تصویب قانون مقابله با تحریم های آمریکا در مجلس ...
  ۱۰ ساعت پیش    
حمیدرضا امیری صفت مقلب به حمید صفت در دادسرای امور جنایی تهران نحوه درگیری با همسر مادرش را تشریح کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
عیسی کلانتری که 23 مردادماه، کارش را به طور رسمی در سازمان حفاظت محیط زیست آغاز کرد در اولین اظهار نظرها در مقام معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در مورد سازوکار تامین بودجه برای این ...
  ۱۰ ساعت پیش    
سخنگوی دستگاه دیپلماسی با بیان اینکه سفر سرلشگر باقری یک جهش و گام تکاملی در روابط ایران و ترکیه بود، گفت: با این سفر، روابط دو کشور از یک فاز مشخص به فاز دیگر ورود پیدا کرد.
  ۱۰ ساعت پیش    
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل با بیان اینکه رفت و آمدها، دوستی و نزدیکی میان دو کشور را بیشتر کند، گفت: کمتر دو ملتی در جهان پیدا می شود که مشترکات ایران و عراق را داشته باشند.
  ۱۰ ساعت پیش    
رییس کمیسیون سیاست گذاری و پایش اتاق بازرگانی اصفهان از رونمایی سند استراتژی اتاق بازرگانی، 11 کمیسیون و دو شورای عالی جوانان و بانوان با حضور رییس اتاق بازرگانی ایران و جمعی از مسئولان استان اصفهان ...
  ۱۰ ساعت پیش    
یکی از مکان ها و اقلیم های خاص، آب و هوای مطبوع و چهار فصل بسیار دیدنی در شمالغرب دیار سرسبز ایران آذربایجان شرقی و کهن شهر تبریز است که با اماکن تاریخی و دیدنی خود همه ساله مسافران و گردشگران بسیاری ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۳:۱۶    
شهرضا – فرماندار شهرضا گفت: بررسی دقیق مسائل اجتماعی نشان می دهد که قانون گریزی علت بسیاری از معضلات جامعه است که باید با فرهنگسازی و استفاده از نظرات کارشناسی اصلاح شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۳:۱۶    
لنجان_رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لنجان گفت: در هیچ جای دنیا همایش با عظمتی مانند تجمع چند میلیونی اربعین حسینی برگزار نمی شود بویژه اینکه این مراسم اجرای برنامه های متعدد رفاهی و فرهنگی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۳:۱۳    
شهر جوزدان با قدمت 800 ساله یکی از قدیمی ترین شهرهای استان اصفهان می باشد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۳:۱۰    
12 تیم شرکت کننده در فصل جدید لیگ برتر والیبال در حالی معرفی شدند که تکلیف حامی مالی برخی از آنها هنوز مشخص نیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۳:۱۰    
شهرضا - رییس اداره صنعت معدن تجارت شهرستان شهرضا از ایجاد 49 واحد صنعتی جدید در این شهرستان در فاصله زمانی هفته دولت سال گذشته تا امسال خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۳:۱۰    
شهردار شیراز از ایجاد بیش از 50 هزار شغل جدید در کلان شهر شیراز خبر داد و اعلام کرد که وضعیت امروز شهرداری به طور ریز مکتوب و در اختیار استاندار قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۳:۰۷    
نمایندگان شورای عالی انقلاب فرهنگی در شورای تخصصی حوزوی این شورا انتخاب شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۳:۰۷    
مدیرکل آموزش متوسطه اول وزارت آموزش و پرورش از برگزاری امتحان مجدد انتخاب رشته در پایه نهم خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۳:۰۷    
لنجان_فرماندار شهرستان لنجان گفت: اساسا اهمیت اربعین درآن است که اهل بیت امام (ع) ازشام به سوی مدینه مراجعت کردند ویاد نهضت حسینی برای همیشه جاودانه شد از این رو می توان گفت اربعین مانوری ازجبهه حق ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۳:۰۷    
شهرضا – فرماندار شهرضا گفت: در هفته دولت امسال 71 پروژه با اختصاص اعتباری بالغ بر 83 میلیارد به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۳:۰۴    
بیست و یکم اوت هر سال که مصادف با 31 مرداد است، روز جهانی مساجد نامگذاری شده است. در سال 1348 در چنین روزی مسجدالاقصی که قبله اول مسلمین جهان است توسط صهیونیست ها به آتش کشیده شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۳:۰۴    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با اشاره به مشکل بسیار جدی کمبود آب که حتی گریبانگر دشت های کشور شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۲:۵۵    
نمایشگاه تخصصی کالا، خدمات و تجهیزات فروشگاهی و فروشگاه های زنجیره ای و همچنین نمایشگاه تخصصی مادر، نوزاد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۲:۴۹    
بی تردید اداره شهری همانند مشهد برای شهردار منتخب شورای پنجم با چالش ها و مشکلاتی همراه است؛ مشکلاتی که برخی از آن ها طی دوره های گذشته همواره با مدیریت شهری همراه بوده و برخی مشکلات نیز با شدت و ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۲:۴۶    
انتقاد رئیس جمهور از روند کند احیای بافت فرسوده باعث شد وزیر پیشنهادی از شناسایی و احیای سالانه 700 محله در بافت های فرسوده سخن بگوید ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۲:۳۷    
سومین سوگواره سراسری نوحه های عاشورایی جامه دران با موضوع بانوان نقش آفرین در حماسه کربلا برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۲:۲۵    
مدیر منطقه 4 شهرداری اصفهان گفت: بیش از 80 درصد آبیاری فضای سبز منطقه 4 به صورت مکانیزه، تحت فشار و قطره ای انجام می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۲:۲۲    
در حالی مسئولان عالی قضایی همواره ریشه اصلی مشکلات دستگاه قضا را کمبود نیروی انسانی به ویژه کادر قضایی عنوان می کنند اما همچنان خروج قضات باسابقه و جوان از قوه قضاییه با شتاب بیشتری ادامه دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۲:۱۹    
مدیرعامل پارک ارم تهران از انتقال یک قلاده پلنگ نر ایرانی به کشور خبر داد و گفت: روز جمعه هفته جاری یک قلاده پلنگ نر ایرانی که مهاجرت کرده بود از لیسبون پرتغال وارد تهران خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۲:۱۹    
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان با تاکید براینکه تامین آب صنایع یکی از چالش های مهم صنعت استان است، گفت: در چند سال گذشته نرخ بیکاری استان ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۲:۱۶    
در حالی که کارنامه مثبت، برنامه های پیشرو و اهمیت مسائل دفاعی، درمان و امنیتی سبب شد تا وزرای دفاع، بهداشت و اطلاعات بیشترین رأی اعتماد نمایندگان مجلس را بگیرند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۲:۱۰    
کاراته کاهای نوجوان و جوان اعزامی به رقابت های جهانی اسپانیا معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۲:۱۰    
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با صدور پیامی انتخاب امیر حاتمی بعنوان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را تبریک گفت.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۲:۰۷    
رئیس سازمان بسیج با بیان اینکه بسیج تمرکز فعالیت های خویش را در مسجد گذاشته است، گفت: جوانان مسجد را پایگاه دوستی، کانون آموختن و آمادگاه رزم بدانند و به مساجد رو کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۲:۰۱    
رییس هیأت والیبال استان اصفهان گفت: در حال حاضر علی بهرامی نیا مسئولیتی در تیم رعد پدافند ندارد و نمی تواند در مورد هیأت والیبال استان اصفهان صحبت کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۲:۰۱    
درباره اهمیت کسب و کارهای خانگی، بحث های فراوانی وجود دارد. امروزه کسب و کار خانگی از بخش های حیاتی و ضروری فعالیت های اقتصادی کشورهای پیشرفته محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۱:۵۸    
رئیس موقت منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: مراسم تحلیف و شروع به کار پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان در روز چهارشنبه یکم شهریور ماه جاری صورت می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۱:۵۸    
مدیرمنطقه یک شهرداری اصفهان گفت: عملیات اجرایی ادامه خیابان صاحب روضات با اعتبار 3 میلیارد ریال آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۱:۵۵    
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: مجموعه پل ها و میدان استقلال در ورودی شمال شهر اصفهان برای تسهیل عبور و مرور گردشگران و شهروندان اجرایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۱:۵۵    
عضو شورای اسلای شهر اصفهان گفت: تقاطع غیر همسطح استقلال با تلاش جهادی مدیران شهری و با اعتباری بیش از 1500 میلیارد تومان تکمیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۱:۴۳    
مدیر خانه ریاضیات اصفهان گفت: در خانه ریاضیات هدف ما الگوسازی شیوه های آموزش ریاضی است به گونه ای که مخاطبان ما آن توانمندی را پیدا کنند که با تفکر و کار گروهی و استفاده از منابع آموزش بهتری ببینند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۱:۴۰    
نماینده مردم سمیرم در مجلس گفت: بانک مرکزی باید با جدیت بیشتر بحث وصول معوقات کلان را پیگیری کند، زیرا انجام این مهم باعث می شود مشکل کمبود منابع مالی بانک ها برای ارائه تسهیلات رفع شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۱:۴۰    
انسان بی وقفه در حال تکامل است. ممکن است خیلی متوجه این قضیه نباشیم، یا زیاد به آن فکر نکنیم، اما به هرحال، این فرایندی است که با گذشت زمان در بدن ما اتفاق افتاده و آن را تغییر می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۱:۴۰    
پس از 228 روز از قتل فاطمه نیکبخت، دختر 15 ساله در نصرآباد از توابع جرقویه در شرق اصفهان، حکم اعدام قاتل صبح امروز در نصرآباد و در ملا عام اجرا شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۱:۳۴    
کورش اسدی، متولد 1343 و زاده شهر آبادان بود. دوران کودکی و نوجوانی اش را همان جا به سر برد و بعد، در سال پنجاه و نه با خانواده اش به تهران می آید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۱:۳۱    
بخش شمالی قاره آمریکا امروز دوشنبه، شاهد پدیده طبیعی خورشیدگرفتگی خواهد بود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۱:۳۱    
فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: تیمی ویژه و مجهز در پلیس اصفهان برای مقابله با افراد شرور، قانون شکن و مزاحمان نوامیس پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۱:۲۸    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با 253 رای موافق، حسن قاضی زاده هاشمی را برای دومین بار به عنوان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انتخاب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۱:۲۲    
اگر می خواهید دوره میانسالی سالمی را سپری کنید لازم است که در ابتدا تفکر خود را تغییر داده و در نهایت با تغییر در تغذیه خود و مصرف غذای طیب از زائل شدن عقل جلوگیری کنید.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۱:۲۲    
سرمربی فصل گذشته تیم والیبال رعد پدافند هوایی گفت: فصل گذشته با وجود مشکلات زیادی که داشتیم توانستیم به لیگ برتر راه پیدا کنیم و امسال برای حضور در لیگ برتر نیاز به حامی مالی داریم اما متأسفانه هنوز ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۱:۱۰    
حسن روحانی در حکمی ستار محمودی را به سرپرستی وزارت نیرو منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۱:۰۸    
دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش با بیان اینکه طبق قانون، معلولان دارای سهمیه استخدامی در دستگاه ها هستند گفت: معمولا از معلولان به عنوان نیروهای کارشناسی که تحرک کمتری می طلبد بهره مند می شویم ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۱:۰۷    
رییس جمهوری بر اساس اصل 135 قانون اساسی و در حکمی ، دکتر سیدضیاء هاشمی را به سرپرستی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۰:۴۹    
رییس ستاد کل نیروهای مسلح از برنامه ریزی برای تقویت بیشتر نیروهای مرزبانی ناجا خبر داد و گفت: در همه بازدیدهایی که از مرزهای کشور داشته ام عزیزان با روحیه بالا مشغول انجام وظیفه هستند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۳۰ - ۱۰:۴۶    
مدیر شهرک سینمایی تلویزیونی غزالی از ارتقای مساحت این شهرک به 53 هکتار با دستور رییس سازمان صداوسیما خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...