جمعه ۰۴ خردادساعت ۱۹:۳۹May 2018 25
 

خبرهای ایران آنلاین 31 اردیبهشت 1395 - ion.ir

ایران آنلاین 29 اسفند 1394 ایران آنلاین 31 فروردین 1395 ایران آنلاین 31 خرداد 1395 ایران آنلاین 31 تیر 1395 ایران آنلاین 31 مرداد 1395 ایران آنلاین 31 شهریور 1395 ایران آنلاین 30 مهر 1395 ایران آنلاین 30 آبان 1395 ایران آنلاین 30 آذر 1395 ایران آنلاین 30 دی 1395 ایران آنلاین 30 بهمن 1395 ایران آنلاین 2 اسفند 1395 ایران آنلاین 1 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 2 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 3 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 4 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 5 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 6 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 7 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 8 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 9 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 10 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 11 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 12 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 13 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 14 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 15 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 16 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 17 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 18 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 19 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 20 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 21 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 22 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 23 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 24 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 25 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 26 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 27 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 28 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 29 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 30 اردیبهشت 1395 ایران آنلاین 31 اردیبهشت 1395 
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۲:۱۱    
اختتامیه جشنواره فیلم سبز عصر امروز باحضور محمد جواد ظریف ، وزیر امور خارجه و معصومه ابتکار رئیس سازمان محیط زیست برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۲۰:۳۷    
حمید احمدی، با فیلم کوتاه "روی تپه ها"، جایزه "سینه فونداسیون" جشنواره کن را کسب کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۶    
مرد 60 ساله بعد از اینکه با خواهرش درگیر شد او را به قتل رساند و بعد از گذشت 18 ساعت موضوع را به پلیس اطلاع داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۹:۲۳    
مراسم جشن سه سالگی طنز سیاسی "دکتر سلام" با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان در سالن "شهدای هفتم تیر" برگزار شد. در این مراسم کاریکاتور قالیباف، شهردار تهران نیز به او اهدا شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۱۰    
اکبر عبدی بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون پس از عمل پیوند کلیه از بیمارستان مرخص شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۵۶    
رییس جمهوری با حضور در حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) به زیارت بارگاه نورانی کریمه اهل بیت(ع) مشرف شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۵۶    
تیم ملی کشتی فرنگی ایران با شکست روسیه به پنجمین قهرمانی خود در جام جهانی کشتی فرنگی رسید.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۸:۱۰    
بنا بر ادعای معاون شرکت روس تک روسیه، ایران شکایتش علیه روسیه درباره تأخیر در تحویل سامانه موشکی اس 300 را پس گرفته است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۶:۵۱    
برخی افراد هنگام خروج از منزل یا محل کار و یا در هر فرصتی یک کتاب با خود برمی دارند تا اگر گوش شیطان کر، چند دقیقه وقت داشتند، از مطالعه چند صفحه بی بهره نباشند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۶:۴۵    
مدیرعامل منطقه آزاد کیش معتقد است: در ارزیابی های انجام شده و نظرسنجی از گردشگران برنامه های متنوع کیش نکته مشترک مورد نظر همه بود ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۶:۲۱    
عشق به امام حسین (ع) و زیارت مرقد مطهر این امام همام، سبب شده تا رضا اوکاتی از اهالی شهرستان آزادشهر در شرق استان گلستان با وجود داشتن شش فرزند و یک نوه و نیز مشکلات زندگی، به خدمت سربازی اعزام شود.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۶:۱۵    
'موری مک کالی' وزیر امور خارجه نیوزیلند روز شنبه برای مذاکره با مقامات بلندپایه کشورمان و امضای موافقتنامه همکاری اقتصادی وارد تهران می شود.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۵:۱۶    
مقامات محلی ولایت بغلان انفجار یک مین را در منطقه قیصر خیل یکی از روستاهای اطراف شهر بغلان مرکزی تایید کرده اند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۴:۵۶    
گوینده پیشکسوت خبر با اشاره به شایعاتی که در فضای مجازی درباره تصادف وی مطرح شده است آنها را تکذیب کرد و درباره حضور کمرنگش در تلویزیون اعلام کرد که در استراحت اجباری به سر می برد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۴:۴۸    
خطیب نماز جمعه تهران با تقدیر از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به خاطر تصویب کلیات طرح الزام دولت به دریافت غرامت از آمریکا ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۱    
حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی در دیدار رییس جمهوری اسلامی ایران، با قدردانی از تلاش های دولت یازدهم برای اعتلای ایران اسلامی ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۴:۱۲    
جنگنده های ترکیه طی عملیات هوایی، انبارهای مهمات و پناه گاه های را که مدعی است متعلق به گروه تروریستی پ.ک.ک را در شمال عراق است منهدم کردند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۴:۰۶    
هنوز بر در و دیوارش می توان جای گلوله و ترکش دید، خرمشهر 28 سال پس از پایان جنگ و 34 سال پس از آزادی خاطرات نوستالژیک دهه 60 را به یادم می آورد ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۷    
روسیه پیشرفته ترین سلاح سبک نفربر ضدزره و تانک در ردیابی، هدف گیری و شلیک را به بازار عرضه کرده است که می تواند رقیب آر پی جی 7 جنگ افزار خاطره برانگیز ساخت اتحاد جماهیر شوروی باشد که پس از 55 سال ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۳:۵۴    
بزرگترین پیتزای جهان در شهر ناپل در جنوب ایتالیا به طول حدود دو کیلومتر و عرض 40 سانتیمتر پخته شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۸    
رییس جمهوری در دیدار با حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی بر اهتمام و جدیت دولت برای تلاش در راستای رونق اقتصادی، توسعه کشور و حل مسائل و مشکلات مردم تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۸    
وزیر اطلاعات، امنیت را حاصل وحدت فرماندهی، تدابیر حکیمانه و فرماندهی با صلابت فرمانده کل قوا دانست و گفت: تلاش وزارت اطلاعات پیشگیری از دو قطبی شدن جامعه و صیانت از انسجام ملی است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۰    
اگر دوستانم تا لحظه انتشار این یادداشت به فکر نیفتاده اند که پروژه زن دوم گرفتن برای محمدجواد ظریف را بیاندازند گردن اصلاح طلبان، هنوز وقت هست.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۳:۱۸    
چند سارق زورگیر پس از حمله به مرد صاحب رستوران او را کشتند و پرایدش را ربودند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۹    
تیم ملی فوتسال ایران در جام جهانی کلمبیا با اسپانیا در دور مقدماتی همگروه شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۲:۳۹    
تیم ملی فوتسال ایران در جام جهانی 2016 با قهرمانان قاره های اروپا و آفریقا در یک گروه قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۲:۱۹    
تیم ملی کشتی فرنگی ایران با کسب سومین پیروزی، حریف روسیه در فینال جام جهانی 2016 شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۵    
در حالی که از ابتدای زمستان سال گذشته سویه های جدید بیماری تب برفکی در کشور شناسایی شد و هر روز آمار متفاوتی از تلفات این بیماری منتشر می شود ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۱:۵۲    
رئیس اتحادیه طلا و جواهر از کاهش قیمت جهانی و داخلی طلا در هفته گذشته خبر داد و این روند را برای هفته آینده ادامه دار دانست.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۳    
مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) از سفر نمایندگان دو شرکت فرانسوی ADPI و بوی فرانسه به ایران با هدف مذاکره برای ساخت ترمینال مسافری ایران شهر با ظرفیت سالیانه 20 میلیون مسافر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۰    
کنسرت موسیقی کیهان کلهر شامگاه پنجشنبه در سرسرای فخرالدین اسعد گرگان برگزار شد. عکس :ایرنا
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۰    
نخست وزیر عراق بر نزدیک شدن پیروزی نهایی در درگیری با گروه تروریستی داعش تاکید کرد و خواستار حمایت از نیروهای مسلح به منظور آزادسازی تمام خاک کشورش از دست تروریست ها شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۱:۴۰    
حجت الاسلام والمسلمین دکترحسن روحانی رییس جمهوری روز جمعه با آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید در قم دیدار و گفت و گو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۱:۳۴    
باب بنت که اخیراً به خاطر سکته مغزی در بیمارستان بسر می برد، شب گذشته از پسرش خواست او را به نزد مسلمانانی که در این بیمارستان بستری هستند ببرد تا او بخاطر اظهارات اسلام ستیزانه ترامپ عذر خواهی کند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۶    
طرح جراحی زنده از راه دور در راستای توسعه زیرساخت های استقرار دولت الکترونیک برای نخستین بار در کشور به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۱:۲۰    
پیش بینی های وزارت راه و شهرسازی حاکی است که بارش ها در دامنه های جنوبی البرز، مرکز، شمال شرق، شرق و جنوب کشور تا فردا تداوم خواهد داشت و وقوع سیلاب در دره ها و حاشیه رودخانه ها احتمال می رود.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۱:۱۱    
معاون امور حقوقی و بین الملل وزارت امور خارجه با اشاره به اهمیت صلح و ثبات منطقه ای و نقش جمهوری اسلامی ایران در این زمینه، خواهان افزایش همکاری ایران و ژاپن در مقابله با تروریسم و افراط گرایی شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۸    
با گذشت بیش از 24 ساعت از ناپدید شدن هواپیمای مسافربری مصر با 66 سرنشین، اخبار ضد و نقیضی از یافتن بقایای لاشه این هواپیما منتشر شده است ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۵    
پارلمان فرانسه برای پوشش بازی های فوتبال جام ملت های اروپا و مسابقات دوچرخه سواری توردوفرانس وضعیت اضطراری این کشور را که از زمان حملات تروریستی ماه نوامبر برقرار بوده، دو ماه دیگر تمدید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۹    
رسانه های گروهی چین با انتشار گزارش های مختلف، ایران را اصلی ترین منبع تامین گاز عراق در آینده نزدیک دانسته و تاکید کرده اند که عراق به زودی جایگاه ترکیه در واردات گاز از ایران را به خود اختصاص می ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۰:۵۶    
وزارت دفاع تونس از کشته شدن ابوالقعقاع از خطرناک ترین سرکرده های گروه تروریستی جند الخلافه وابسته به داعش در عملیات ضد تروریستی ارتش در مرکز این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۴    
دکتر حسن روحانی رییس جمهوری به منظور زیارت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) و دیدار با مراجع عظام تقلید روز جمعه وارد قم شد و در بیت آیت الله صافی گلپایگانی حضور یافت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۶    
جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اعمال کد جریمه 2114 به مبلغ 50 هزار تومان برای وسایل نقلیه دارای شیشه دودی غیر مجاز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۹    
رییس جمهور به منظور زیارت حرم مطهر کریمه اهل بیت(ع) حضرت فاطمه معصومه(س) و دیدار با مراجع عظام تقلید وارد استان قم شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۹:۴۹    
وزیر خارجه فرانسه اعلام کرد که نشست صلح بین المللی پاریس به منظور از سرگیری "روند صلح خاورمیانه" در سوم ماه ژوئن(14 خرداد) برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۷    
مدیر اجرایی نیمه شمالی خط6 مترو تهران گفت: اتصال 1620 متر تونل رمپ در محدوده ابشناسان تا میدان کوهسار در این خط انجام شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۹:۳۴    
منابع اسرائیلی می گویند، رئیس تندروی حزب راستگری "اسرائیل خانه ما" و وزیر خارجه سابق رژیم صهیونیستی با پذیرش پیشنهاد نخست وزیر این رژیم، مسئولیت وزارت جنگ را بر عهده گرفته تا جانشین موشه یعالون شود.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۵    
پنجاهمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا در رشته های پرورش اندام، بادی کلاسیک و فیزیک با حضور 19 کشور در چین آغاز شد و نمایندگان بادی کلاسیک ایران موفق به کسب 2 مدال طلا و یک نقره شدند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۸:۵۹    
وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان از علاقه دو بانک خصوصی ایران برای سرمایه گذاری در اندونزی و تاسیس بانک جدید در این کشور جنوب شرق آسیا و یا خرید سهام یک بانک اندونزی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۸:۵۶    
دیوان عالی ونزوئلا روز پنجشنبه با رد نظر مخالفان دولت ، حکم داد که حالت فوق العاده اعلام شده از سوی نیکلاس مادورو رئیس جمهوری در این کشور مطابق با قانون اساسی است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۸:۵۶    
تعدادی عنصر تروریستی با انتشار تصاویر تبلیغاتی در تانزانیا خواستار پیوستن مسلمانان نواحی شرقی آفریقا به گروه تروریستی داعش شدند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۸:۵۰    
صفحه اینستاگرام رئیس جمهور کرواسی از سوی برخی کاربران ایرانی صدها کامنت فارسی گرفته است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۸:۴۷    
تیم ملی فوتسال ایران حریفانش را در مرحله گروهی جام جهانی فوتسال کلمبیا شناخت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۸:۴۴    
انتشار برخی اخبار و شایعات درباره انتقال رونالدینیو - ستاره برزیلی فوتبال - به تیم پرسپولیس باعث هجوم کاربران ایرانی به صفحه او در اینستاگرام شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۸:۴۱    
رسیدن به میزان تولید پیش از تحریم نفت، شرط ایران برای پیوستن به موضوع فریز نفتی است و البته طی ماه های گذشته از زمان امضای برجام ایران در بین اوپکی ها پیشرو افزایش تولید بوده است ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۸:۳۸    
کشورهای آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان بامداد جمعه در بیانیه مشترکی تأکید کردند که بانک ها و شرکت های خصوصی خارجی نباید از انجام معاملات قانونی با ایران دوری کنند.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۸:۰۰    
امام جمعه موقت تهران برخلاف تبلیغات غربی نه تنها بی حجابی زنان نتوانسته حقوق آن ها را تأمین کرده بلکه موجب افزایش طلاق و کاهش ازدواج در میان جوانان شده است.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۷:۰۰    
تیم ملی والیبال ایران برای حضور در رقابت های انتخابی المپیک، جمعه شب راهی توکیو می شود.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۶:۵۷    
معاون حقوقی و بین الملل وزارت امور خارجه که به توکیو سفر کرده است، با حضور در جمع خبرنگاران ژاپنی در باشگاه ملی رسانه های این کشور (JNPC) به پرسش های آنان پاسخ گفت.
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۶:۵۴    
پایگاه خبری اسپوتنیک روسیه گزارش داد: گروه تروریستی داعش مسئولیت سقوط هواپیمای مصری را که از فرانسه عازم قاهره بود ...
  ۱۳۹۵/۰۲/۳۱ - ۰۰:۰۳    
شما هم بخشی از مسیری بودید که یک نتیجه تاریخی حاصل آن بود و آن چیزی است که شما می توانید همیشه به یاد داشته باشید و شاید با کمی آب و تاب دادن آن را برای نوه های خود تعریف کنید ...