پنجشنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۱:۰۸Sep 2017 21

پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ (ipina.ir)

پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ 26 اسفند 1394 پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ 26 اسفند 1395 پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ 31 فروردین 1396 پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ 1 اردیبهشت 1396 پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ 1 خرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ 31 تیر 1396 پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ 1 مرداد 1396 پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ 1 شهریور 1396 پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ 4 شهریور 1396 پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ 6 شهریور 1396 پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ 7 شهریور 1396 پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ 8 شهریور 1396 پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ 10 شهریور 1396 پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ 11 شهریور 1396 پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ 12 شهریور 1396 پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ 13 شهریور 1396 پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ 14 شهریور 1396 پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ 15 شهریور 1396 پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ 16 شهریور 1396 پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ 18 شهریور 1396 پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ 19 شهریور 1396 پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ 20 شهریور 1396 پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ 21 شهریور 1396 پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ 22 شهریور 1396 پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ 23 شهریور 1396 پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ 25 شهریور 1396 پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ 26 شهریور 1396 پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ 28 شهریور 1396 
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۶:۰۶    
همزمان با برگزاری مراسم اختتامیه، برگزیدگان مسابقات آثار چاپی هفدهمین جشنواره صنعت چاپ معرفی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۶    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به افزایش 10 هزار تنی صادرات محصولات چاپی گفت: در چاپ تخصصی، صنعتی و هوشمند مزیت های خوبی پیدا کرده ایم و برای تقویت این روند، باید به چاپخانه های داخل اعتماد کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ - ۱۴:۰۶    
منتقدان معتقدند ناشران بزرگ تر در روسیه حمایت های دولتی بیش تری دریافت می کنند. این در حالی است که کارگاه های کوچک برای بقا حیات خود دست و پا می زنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۵:۳۰    
محققان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری و دانشگاه تبریز در یک پژوهش آزمایشگاهی موفق شدند به کمک یک نانوذره طبیعی و روغن ذرت، کارایی بسته بندی های زیست تخریب پذیر مواد غذایی را بهبود بخشند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۴:۳۰    
نخستین گردهمایی فعالان صنعت ساخت افزایشی عنوان گردهمایی است که توسط ستاد توسعه فناوری های مواد و ساخت پیشرفته برگزار می شود که در این گردهمایی برنامه ملی ساخت افزایشی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۰    
صنعت مظلوم چاپ را دریابید که گاهی خیلی زود دیر می شود این توصیفی بود که رئیس اتحایه چاپخانه داران زنجان در مراسم بزرگداشت روز ملی صنعت چاپ اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۰    
آیین سومین گردهمایی فعالان صنعت چاپ استان یزد با حضور معاون سیاسی و امنیتی استانداری یزد و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۰    
محققان یک دستگاه الکتریکی تولید کرده اند که می تواند اطراف قلب را احاطه کرده و باعث تحریک الکتریکی آن شود؛ بنابراین عملکرد قلب را در نارسایی قلبی که علت اصلی مرگ ومیر است، بهبود می بخشد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۰    
چاپسا یک پرتال هوشمند ثبت سفارش چاپ است که برای اولین بار در دنیا فایل های طراحی شده شما را کنترل و نکات لازم را به شما اطلاع می دهد این پرتال زیر نظر بهرام عفراوی قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۵:۳۰    
طبق گزارش نه چندان رسمی که در ورشو صورت گرفته است، مشخص شده است که استفاده از کتاب های کپی خارج از بازار رسمی تاثیر آن چنانی بر روی میزان فروش کتاب های قانونی ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۰    
سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در بازدید از چهار دفتر چاپخانه های این شهرستان مسایل و مشکلات آنها را در ابعاد مختلف مورد بررسی قرار داد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۰    
دوازدهمین جشنواره ملی صنعت چاپ استان آذربایجان شرقی با معرفی برترین ها به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۱۳:۳۰    
آئین اختتامیه هفدهمین جشنواره ملی صنعت چاپ سه شنبه (28 شهریور ماه) با حضور وزرای فرهنگ و ارشاد اسلامی و صنعت، معدن و تجارت، برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۳ - ۱۲:۲۶    
برنامه های آموزشی در هایدلبرگ (Heidelberger Druckmaschinen AG) از 1 سپتامبر 2017 شروع شده است. در این برنامه ها ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۶:۲۱    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری جشنواره صنعت چاپ در استان با رقابت 45 مرکز چاپخانه خبر داد
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۵:۵۱    
بابک عابدین گفت: واقعا نمی توانیم در همه موارد کتاب های درسی کشورهای منطقه را چاپ کنیم. یکسری معذورات فرهنگی و ملی در داخل کشور وجود دارد که ممکن است نتوانیم چاپ تمام کتاب های درسی این کشورها را قبول ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۵:۲۱    
سید عباس صالحی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست هم اندیشی با اهالی چاپ و نشر گفت: حضور معاون فرهنگی در جایگاه وزیر به اعتبار تعلق خاطر و آشنایی با فضا ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۵:۲۱    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گلستان خواستار اتحاد و انسجام بین فعالان صنعت چاپ شد و گفت: نیاز است تا مجموعه چاپخانه داران دغدغه های این حوزه را به عنوان یک هدف واحد پیگیری کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۱    
بهترین راه معرفی متخصصان هر رشته به کارفرمایان، وجود کتابی است که فهرست اسامی آنان به همراه تخصصشان در آن درج شده باشد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۱:۵۱    
کتاب فروش ها و ناشران حوزه هیوستن و جاهای دیگر، به دنبال این هستند که به قربانیان طوفان هاروی کمک کنند. این طوفان وارد جنوب غربی تگزاس شد و در منطقه ای به وسعت هزاران متر مربع، باعث بروز فاجعه شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۴:۵۱    
کتاب اصول و روش های صحافی صنعتی که به تازگی از سوی نشر آذرپویا منتشر شده، فن صحافی را مرحله به مرحله آموزش می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۳:۲۱    
قبل از توضیح در مورد سرامیک های سه بعدی باید گفت که چاپگرهای سه بعدی وسیله هایی هستند که با استفاده از آنها می توانید از فایل های سه بعدی که در کامپیوتر خود دارید نمونه سه بعدی واقعی بسازید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۲:۵۱    
کارشناس چاپ و نشر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین گفت: نزدیک به3 هزار و 200 قزوینی به صورت غیر مستقیم در مشاغل مرتبط با صنعت چاپ و نشر فعالیت می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۰ - ۱۰:۲۱    
ممنوعیت واردات کتاب های روسی از سوی اوکراین باعث شده بیش از 130 ناشر کوچک در خطر تعطیلی باشند یا تصمیم بگیرند که با هم ادغام شوند. بازیگران اصلی این حوزه در حال حاضر برای بقا تلاش می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۵:۵۱    
هشتمین همایش تجلیل از فعالان صنعت چاپ استان اصفهان با حضور سید هادی حسینی معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 13 شهریور برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۴:۵۱    
با حضور مسئولان کشوری و استانی هفتمین جشنواره صنعت چاپ استان قزوین برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۳:۵۱    
غلامرضا شجاع رئیس اتحادیه چاپخانه داران کشور در آیین نهمین جشنواره صنعت چاپ خوزستان که سه شنبه چهاردهم شهریور برگزار شد گفت: خوزستان اتحادیه چاپخانه داران ندارد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۳:۵۱    
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از چاپ به عنوان یک صنعت حیاتی برای توسعه کشور نام برد و مهمترین علل بی توجهی به صنعت چاپ را سه عامل سرمایه، قوانین و آموزش برشمرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۳:۵۱    
نماینده تشکل های صنعت چاپ استان های کشور گفت: متاسفانه امروز فشار مالیاتی تبدیل به ظلم مالیاتی شده است که در این زمینه با مجلس رایزنی کرده ایم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۶ - ۱۵:۱۰    
مراسم اختتامیه و آخرین نشست تخصصی نکوداشت هفته علوم و فناوری چاپ، چهارشنبه (15 شهریورماه) با موضوع "اقصاد دانش بنیان و ارتقا برند ملت" در دانشگاه علم و فرهنگ برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۶:۱۰    
رییس سازمان برنامه و بودجه خوزستان گفت: در تلاش هستیم تا بتوانیم تجهیزات چاپخانه ای خوزستان را برای به روز شدن و تسهیل در روند صنعت چاپ از پرداخت عوارض گمرکی معاف کنیم.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۶:۱۰    
کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رستم تعداد20نفرازاعضای دختر را به چاپخانه (اردیبهشت) برد.در این بازدید با مراحل مختلف چاپ از قبیل برش-صحافی،مرمت کتاب،انواع کاغذوچگونگی چاب رنگی وسیاه وسفیدو... ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۶:۱۰    
ظرفیت صنایع چاپ خراسان جنوبی فراتر از نیاز استان است و این نشان می دهد ظرفیت صنایع وابسته به چاپ استان می تواند فرامرزی و فرا استانی عمل کند اما سنگ اندازی بانک ها پیش پای این صنعت هر روز رمق فعالان ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۱۱:۱۰    
طبق تحقیقاتی که صورت گرفته، بیش تر از 20 درصد شهرها و مناطق ژاپن حتی یک کتابفروشی ندارند. این مساله روز به روز در حال افزایش است و عامل اصلی آن ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۰۲:۱۰    
ششمین نشست از سلسله نشست های تخصصی سومین نکوداشت هفته چاپ به همت انجمن علمی و فناوری سه شنبه (14 شهریور) در سالن اجتماعات شرکت چاپ افست برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۵ - ۰۱:۱۰    
محمدعلی انصاری پور در سومین نکوداشت هفته علوم و فناوری چاپ عنوان کرد: مشکلات و دغدغه های صنعت چاپ آسیب شناسی شده اند بنابراین باید فراتر گام برداشت و وارد مرحله عمل شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۲۳:۴۰    
ششمین نشست از سلسله نشست های تخصصی سومین نکوداشت هفته چاپ به همت انجمن علمی و فناوری سه شنبه (14 شهریور) در سالن اجتماعات شرکت چاپ افست برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۶:۱۰    
معاون مدیرکل چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: تنها 15 درصد صنعت چاپ کشور مربوط به چاپ نشر و کتاب است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۵:۴۰    
هشتمین همایش تحلیل از فعالان صنعت چاپ استان اصفهان و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای صنعت چاپ اصفهان صبح روز دوشنبه در محل سالن همایش های بین المللی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۵:۴۰    
مدیر کل امور اجتماعی استانداری ایلام بر لزوم تدوین یک برنامه توسعه ای برای رونق بیش از پیش صنعت چاپ در این استان تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۱۵:۴۰    
مراسم گرامیداشت پدر چاپ و نشر دینی کشور در شب عید سعید غدیرخم در قم برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ - ۰۷:۱۰    
رییس دانشکده پلیمر و رنگ امیرکبیر در سومین نشست تخصصی نکوداشت هفته علوم و فناوری چاپ آمادگی خود را برای همکاری هر چه بیشتر با انجمن علمی و فناوری چاپ اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۷:۱۰    
پنجمین نشست از سلسله نشست های سومین نکوداشت هفته علوم و فناوری چاپ به همت انجمن علمی و فناوری چاپ صبح امروز (13 شهریورماه) با موضوع "خدمت به فرهنگ جهانی ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۴:۱۰    
کتابفروشی های سراسر کشور هم چنان نسبت به اتفاقاتی که اوایل این ماه در شارلوتزویل رخ داد واکنش نشان می دهند ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۳ - ۱۴:۱۰    
چاپ صنعتی به لطف تولیدکنندگانی که از این فرآیندها استفاده می کنند، و فروشندگان متخصصی که به فروش قطعات و همکاری با تولیدکنندگان می پردازند، به سراسر دنیا نفوذ کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۲۳:۴۰    
چهارمین نشست از سلسله نشست های سومین نکوداشت هفته علوم و فناوری چاپ به همت انجمن علمی و فناوری چاپ صبح امروز (12 شهریورماه) با موضوع "آموزش، پژوهش ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۲۲:۱۰    
رییس تعاونی لیتوگرافان تهران با تاکید بر خلاءهای قانونی در تعریف استاندارد عنوان کرد: استاندارد، لزوم و اساس پیشرفت و احیای هر صنعت است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۲ - ۰۹:۱۰    
سومین نشست از سلسله نشست های تخصصی نکوداشت هفته علوم و فناوری چاپ عصر دیروز (11 شهریورماه) با عنوان "محیط زیست، استاندارد، زنجیره تامین و مدیریت تقاضا" در مجتمع فارابی دانشگاه امیرکبیر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۴:۱۰    
شرکت صنایع کاغذسازی قائمشهر که بتازگی بعد از 14 سال توقف تولید به چرخه فعالیت بازگشت ، اعلام کرد تا پایان امسال ظرفیت اشتغال این شرکت بیشتر می شود و 20 نفر دیگر جذب می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۴:۱۰    
بیست سال از زمانی که آمازون اولین کتاب خود را فروخته است، گذشته است. این کتاب عنوان جالبی داشت: مفاهیم سیال و قیاس های خلاقانه از داگلاس هافستادر ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۳:۴۰    
11 شهریور روز صنعت چاپ است؛ صنعتی که با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کند، اما باز هم به کار خودش ادامه می دهد. صنعتی مهم که باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۳:۴۰    
مدیرکل اداره چاپ و نشر وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی در نشست خبری هفدهمین جشنواره ملی صنعت چاپ ایران از کاهش 40 درصدی واردات محصولات چاپی به داخل کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۳:۴۰    
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی : فرصت های از دست رفته در صنعت چاپ و بسته بندی باید در کشور جبران شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۳:۴۰    
انجمن پیشکسوتان صنعت چاپ، ضمن تبریک 11شهریور روز ملی صنعت چاپ به اهالی و دست اندر کاران این صنعت، بیانیه ای منتشر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۳:۴۰    
رئیس اتحادیه صنعت چاپ خراسان رضوی گفت:با چک های 8ماهه چطور ارزش افزوده را هر 3 ماه پرداخت کنیم؟ دولت باید هزینه ها را کاهش دهد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۱۳:۱۰    
روز ملی چاپ بهانه ای شد تا بپردازیم به صنعتی که با وجود تمام مشکلات و بی مهری ها، پا در عرصه اقتصاد نهاده و با توسعه و پیشرفت روزافزون به عنوان زیربنای توسعه اقتصادی و چرخی از چرخ های صنعت به راه خود ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۰۹:۴۰    
دومین نشست از سلسله نشست های تخصصی سومین نکوداشت هفته علوم و فناوری چاپ صبح دیروز (10 شهریورماه) با عنوان "ارتقای سرمایه های انسانی و اجتماعی" در سالن اجتماعات فرهنگسرای اندیشه با حضور فعالان صنعت ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۵:۳۵    
غلامرضا شجاع در دیدار با عضو کمیسیون صنایع مجلس تاکید کرد: متاسفانه در 10 سال گذشته به دلیل سیاست های غلط دولت دهم و عدم توجه کافی دولت یازدهم 30 هزار نفر از افراد شاغل حوزه چاپ ریزش داشته و بیکار ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۵:۰۵    
مدیرعامل شرکت چاپ و نشر بانک ملی ایران از صدور کارت های جدید برای اتباع بیگانه در ایران خبر داد و گفت: این کارت ها از المان های امنیتی بسیار بالایی برخور دارند که غیرقابل جعل است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۴:۳۵    
اوایل این هفته، the B rsenverein des Deutschen Buchhandels، اتحادیه تجاری ناشران و فروشندگان کتاب آلمان، گزارش مالی خود از سال 2016 را ارائه داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۴:۳۵    
شرکت بوکنت (BookNet) کانادا گزارش سالیانه خود را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۴:۰۵    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از برگزاری جشنواره گرامیداشت روز صنعت چاپ و تجلیل از فعالان این عرصه در خراسان جنوبی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۳:۰۵    
به احتمال زیاد شما هم تاکنون در رویدادهای مختلف صنعتی یا مصرفی مختلفی که در حوزه و صنایع مختلف باهدف معرفی و فروش محصولات و خدمات برگزار می شود شرکت کرده اید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۲:۰۵    
برای نخستین بار نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی با مشارکت برگزارکننده نمایشگاه های interpack و drupa آلمان در شهر آفتاب برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۲:۰۵    
هرچند تا تحقق رویای علمی تخیلی پزشکی احیاکننده که در آن اندام های بیمار می توانند فورا با اندام هایی که چاپ سه بعدی شده اند، جایگزین شوند سال های زیادی فاصله داریم ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۱:۳۵    
سلسله برنامه های انجمن علمی فناوری چاپ ایران به مناسبت 11 شهریور روز ملی صنعت چاپ اعلام شد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۱۰:۳۵    
بررسی موسسه "نیلسن" نشان میدهد فروش کتاب الکترونیک در انگلستان 4% در سال 2016 کاهش یافته است، دومین سال متوالی که فروش کتاب دیجیتال منقبض شده است
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۴:۳۵    
شرکت جنرال موتورز از برنامه های خود برای تولید بزرگترین چاپگر سه بعدی جهان برای تولید موتور هواپیمای جت پرده برداشت.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۴:۰۵    
آیا شما با بیلبورد سازی واید فرمت و دیجیتال در بازار تبلیغات محیطی (OOH) فعالیت می کنید؟ اگر پاسختان منفی است، یک منبع درآمد قابل توجه را از دست داده اید.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۴:۰۵    
عضو هیأت مدیره انجمن صنعت پخش گفت: در شرایط خروج اقتصاد کشور از رکود تورمی، تنها از طریق توانمندسازی شرکت ها می توان به رونق رسید و در این جهت، شرکت های پخش نقش مهمی در تقویت بخش تولید دارند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۳:۳۵    
مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران از برگزاری جشنواره صنعت چاپ و تقدیر از پیشکسوتان و کارآفرینان این استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۳:۳۵    
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان گفت: در جشنواره صنعت چاپ همدان در بخش چاپ افست سه اثر، دیجیتال دو اثر، صحافی دو اثر، طراحی یک اثر و سیلک هم دو اثر تجلیل می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۳:۳۵    
تشکیل انجمن صنفی چاپ سه بعدی موضوعی است که در نشستی با حضور شرکت های فناور این حوزه در ستاد توسعه فناوری های مواد و ساخت پیشرفته معاونت علمی بررسی شد تا با تشکیل این انجمن به زودی شاهد هم افزایی این ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۳:۰۵    
معاون امور فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت:دومین جشنواره صنعت چاپ استان، دوازدهم ماه جاری برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ - ۱۳:۰۵    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان سمنان از تقدیر واحدهای برتر چاپی در شهرستان های هشت گانه استان در هفدهمین دوره جشنواره صنعت چاپ خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۲۱:۰۰    
این شرکت بر روی اهداف بلند مدت خود تمرکز کرده تا بتواند یک فرهنگ همکاری سازمانی تازه ایجاد کرده و با شعار هایدلبرگ دیجیتالی می شود ، به فرآیند رشد خود بازگردد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۴ - ۲۱:۰۰    
علی رغم رشد و گسترش کسب و کارهای خدماتی، رقم 601.9 میلیون یورویی سفارش های دریافتی نشان می دهد در مقایسه با 618.8 میلیون یورویی سال قبل، یک افت نسبی به وجود آمده است.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۹:۵۴    
کرنت دیجیتال، یکی از شرکت های جهانی پیشرو در چاپ نساجی دیجیتال؛ و شرکت راه حل های خروجی دیجیتال کالرگیت؛ به دنبال این هستند که طی همکاری با یکدیگر ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۹:۵۴    
HP، شرکت تولید کننده ماشین آلات چاپ دیجیتال اعلام کرده است که به زودی یک آکادمی آموزشی چند میلیون دلاری تازه مخصوص خدمات راه حل های گرافیکی (GSS) تاسیس می کند تا بتواند فرآیند آموزش حرفه ای و توسعه ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۱:۴۹    
دبیر برگزاری هفدهمین جشنواره صنعت چاپ از تمدید مهلت شرکت در بخش مسابقه های آثار چاپی این جشنواره خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۱:۴۹    
همزمان با برگزاری هفدهمین دوره جشنواره صنعت چاپ، جشن روز ملی صنعت چاپ در 30 استان کشور برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۱:۴۹    
گردهمایی فعالان ساخت افزایشی ایران، 22 شهریور ماه امسال در مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۱:۴۹    
یک شرکت تولیدی با ساخت و استفاده از چاپگر سه بعدی که می تواند در شرایط دشوار و شبیه به فضا مورد استفاده قرار بگیرد، نام خود را در تاریخ ثبت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ - ۱۱:۴۹    
محققان موفق به تولید سیستم های رباتیکی نرمی با استفاده از چاپ سه بعدی شده اند که راه را برای تولید ماهیچه های رباتیکی فراهم می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۵:۲۳    
در میان ازدحام شرکت های ارائه دهنده خدمات پس از چاپ، تنها کسانی که سیستم های تامین کننده ارائه می دهند و خود را با توجه به نیازهای مشخص مشتری ها تظیم کرده اند می توانند بیش تر از بقیه مورد توجه قرار ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۱۳:۲۳    
وکلای ملت پس از هشت جلسه کاری پیش از ظهر امروز به 16 وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم رای اعتماد دادند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۵۳    
طبق گفته های بیل کامینگز، معاون ارشد ارتباطات سازمانی شرکت تین فیلم (Thinfilm)، بخشی از وظیفه این شرکت این است که اینترنت اشیاء (Internet of Things)را تکامل بخشد و آن را به اینترنت همه چیز (Internet ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۹ - ۰۹:۵۳    
فضانوردان روسی در ایستگاه فضایی بین المللی، اولین ماهواره ای که با پرینتر سه بعدی تهیه شده را به فضا پرتاب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۵:۱۸    
تائو 330 RSC تازه، یک نوع چاپ لیبل و بسته بندی است که چاپی به عرض 330 میلیمتر (13 اینچ) را ارائه می دهد و سرعت چاپ لبه جلویی آن به صورت خطی به 78 متر/دقیقه می رسد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۲:۴۸    
گروهی از متخصصان دانشگاه آنتورپ بلژیک یک بازوی رباتی را توسعه دادند که قادر است متن را به زبان اشاره تبدیل کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۱۸    
محققین گرجستانی با بهره گیری از تاثیر حرارت، چاپ چهار بعدی را هم امکانپذیر کردند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۸ - ۱۱:۱۸    
محققان موسسه فنی جورجیا و دانشگاه راتگرز آمریکا موفق به طراحی سامانه ای شدند که در صورت هک شدن چاپگرهای سه بعدی، کاربران را مطلع می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۷ - ۱۵:۱۸    
میزان موفقیت یک شرکت ارتباط مستقیمی با توان مدیریت روابطش با مشتریان دارد. از این رو محبوبیت شرکت هایی که اصل را بر پایه ارتباط با مشتری می گذارند روز به روز در حال افزایش است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۴۸    
شرکت "ساخت فضا"(Made In Space) در حال ارتقای طرح ساخت تجهیزات و ساخته های فضایی با استفاده از چاپ سه بعدی در فضاست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۱۵:۴۸    
دانشمندان موفق به چاپ سه بعدی سلول های آزمایشگاهی و تولید بافت های زنده شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۹:۴۹    
شرکت نوین تاک از جدیدترین تکنولوژی دستگاه چاپ بنر خود با عنوان دستگاه چاپ بنر کونیکا RX رونمایی می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۹:۱۹    
ورود صنعت چاپ به ایران عصر قاجار، همزمان با شکل گیری اندیشه های نو در ایران، دگرگونی هایی مهم پدید آورد ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۹:۱۹    
همزمان با روز ملی صنعت چاپ، از فعالان این عرصه در استان چهارمحال و بختیاری تجلیل می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۹:۱۹    
محققان دانشگاه BYU در آمریکا اولین دستگاه میکروفلوید را که در ابعاد کوچکتر از 100 میکرومتر کارآیی دارد، با استفاده از فناوری چاپ سه بعدی ساختند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۰۹:۱۹    
دکتر هارونی، مدیرعامل شرکت کاوش ماشین ازجمله مدیران جوانی است که علی رغم تمامی فراز و نشیب های اقتصادی، در حال طراحی و تولید ماشین آلات به روز و به صرفه اقتصادی است ...
مشاهده نتایج بیشتر...