جمعه ۰۶ مردادساعت ۱۵:۳۴Jul 2017 28

پایگاه اطلاع رسانی صنعت چاپ (ipina.ir)

  ۱۳۹۶/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۹    
مرکز آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 5 تهران (دانشکده چاپ) در نیمسال اول 97 96 در 8 رشته چاپ و نشر، بدون کنکور دانشجو می پذیرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۵:۱۹    
به نظر شما عالی نمی شد اگر مشتریان احتمالی همان ابتدا به شما می گفتند اگر با آن ها همکاری کنید، تجربیات بدی خواهید داشت؟
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۱    
برنامه ریزی گسترده برای تقویت سازی های مدرن نمایشگاه تجاری، کاری که به عنوان یک فاکتور اقتصادی برای دوسلدورف و جایگاه بین المللی آن در نظر گرفته می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۱    
اگر از بخش تعاملی جریان کاری تولید شده باشید، دارای طیفی از سیستم هایی تجاری خواهید بود که نحوه پذیرش کارها برای تولید، زمان عرضه آن ها در تولید و نحوه گزارش آن ها برای انطباق دهی را کنترل می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۹:۴۱    
دست مصنوعی بیونیک جدید که به روش چاپ سه بعدی ساخته شده و هزینه آن حدود سه هزار پوند است، به زودی پس از طی آزمایش های بالینی به بازار عرضه می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۹:۴۱    
رئیس اتحادیه چاپخانه داران خراسان رضوی گفت: یکی از نیازهای اساسی استان در صنعت چاپ، تجهیزات روز دنیاست که باید در این زمینه گام های اساسی برداشته شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۹:۴۱    
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زنجان مهلت ثبت نام فعالان صنعت چاپ را برای شرکت در هفدهمین جشنواره صنعت چاپ اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۴ - ۰۹:۴۱    
تیمی از دانش آموزان هندی با نام کلامست (KalamSat) موفق به ساخت یک ماهواره ی 64 گرمی به وسیله ی نکنولوژی چاپ سه بعدی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۴:۰۶    
برای توسعه کاربردی نشر الکترونیک با توجه به مزیت هایی که دارد هنوز محدودیت هایی وجود دارد که فراگیری آن را با مشکل مواجه می کند و جهت بروز شدن روابط عمومی ها باید این فراگیری ایجاد شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۲:۰۶    
نماینده تشکل های صنعت چاپ در استان های کشور غیر از تهران از وعده نایب رئیس مجلس برای پیگیری موضوع مالیات بر ارزش افزوده در مجلس که دغدغه تازه واحدهای چاپی است، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۲:۰۶    
کافی است به اینترنت مراجعه و کلمه "رقابت" را جستجو کنید. انبوهی از تعاریف شما را احاطه می کنند و سازوکارهای رقابت را به اشکال گوناگونی برایتان بازگو می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۶    
Marketplace در گزارشی اعلام کرده: کوپن های کاغذی دوباره در حال جذاب شدن هستند. و ما که در صنعت چاپ هستیم، شکایتی نداریم.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۶    
نماینده تشکل های صنعت چاپ استان های کشور در خصوص علت لغو طرح تشکیل انجمن یا اتحادیه های سراسر کشور گفت: متاسفانه این طرح به دلیل انصراف اتحادیه های تهران از همدلی با اتحادیه های استان ها لغو شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۶    
ویزلخ، آلمان – 18 جولای 2017 – بیش از 120 بازدیدکننده از سراسر جهان به روز امنیت آمده اند که برای اولین بار در اواسط ماه جولای توسط Heidelberger Druckmaschinen AG در ویزلخ برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۶:۰۶    
نخستین نشست خبری نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی شهر آفتاب صبح امروز (2 مردادماه) در سالن کنفرانس بانک شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۶    
نخستین نشست خبری نمایشگاه بین المللی چاپ و بسته بندی شهر آفتاب صبح امروز (2 مردادماه) در سالن کنفرانس بانک شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۵    
کرون اچ دی آی فلکسو سی تی پی (CRON HDI Flexo CTP) برای همه مصارف لیبل زنی و بسته بندی، تصویرسازی با کیفیت بالا و قیمتی به طور قابل توجه پایین ارائه می دهد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۲ - ۰۸:۳۵    
نفوذ در فناوری چاپ دیجیتال به صورت یکسان نیست، بخش لیبل ها سازگاری سریعی دارد و در بعضی ناحیه ها به پختگی رسیده است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۴:۳۵    
به قیافه شان نمی آید اما خوره پول اند و میلیارد میلیارد می خورند. اولش که هنوز تا نخورده اند و بوی نویی می دهند احترامشان سرجاست ولی بعد از 9 ماه یک کالای توسری خورده می شوند، پژمرده و حیران ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۱۲:۳۵    
به اعتقاد بسیاری از فعالان حوزه صنعتی،تولیدی و اقتصادی،بسته بندی کالاها ،نقش حائز اهمیتی در تسهیلِ صادرات آن و افزایش هر چه بیشتر جذب مشتری در بازارهای جهانی ایفاء می کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۳۵    
صفحه لمسی راحت و حسی 5 اینچی آن باعث افزایش بهره وری دفتری آن می شود و به کاربران امکان می دهد که بلافاصله فعالیت خود را شروع کنند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۳۵    
صفحه سرپهن فلکسو با کیفیت چاپ فوق العاده بر روی انواع زیرلایه ها، از لاینرهایی با کیفیت بالا گرفته تا پایین.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۱ - ۰۹:۳۵    
یکی از جنبه های فرسایشی تر شغل ما به عنوان فروشنده این است که باید مشتری ها را شکار کنیم. همه می دانیم که برقراری اولین تماس با ارباب رجوع از طریق تلفن چقدر سخت است و این که این روزها کسی جواب تلفن ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۵:۰۵    
محققان دانشگاه برکلی کالیفرنیا با استفاده از فناوری چاپ سه بعدی یک حسگر پوشیدنی ساختند که دمای بدن را اندازه گیری می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۴:۰۵    
در جلسه اعضای تشکل تخصصی کاغذ، مقوا و محصولات سلولزی به برخی مشکلات تجارت انواع کاغذ اشاره و بر لزوم توجه به دانش فنی و کارشناسی در گمرکات و نظارت دقیق بر نوع محصول وارداتی منطبق با تعرفه های کالا ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۳۱ - ۱۰:۳۵    
به دنبال برگزاری جلسه اخیر تشکل های صنعت چاپ با مسئولین سازمان امور مالیاتی و انتشاربرخی مصاحبه ها مبنی بر بی نتیجه ماندن آن، جزییات را غلامرضا شجاع مدیرعامل شرکت تعاونی لیتوگرافان جویا شدیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۶:۳۵    
شرکت Bellus 3D یک دوربین چهره سه بعدی برای دستگاه های تلفن همراه تولید کرده که چهره شما را با کیفیت بالا و با جزئیات دقیق اسکن می کند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۱۶:۳۵    
به لطف تکنولوژی و همینطور کسب و کارهای استارت آپی، می شود حتی رویایی ترین ها را هم عملی کرد و چه بسا خودتان جادوگر و یا غول چراغ جادوی خودتان و یا دیگران شوید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۸:۳۵    
چاپ نقش کلیدی در استراتژی های بازاریابی چند کاناله بازی می کند، اما درک این که چاپ و ارتباطات دیجیتال چگونه می توانند در کنار هم کار کنند، یک مساله ضروری است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۸ - ۰۸:۳۵    
هر 45 روز یک بار، شما یک فرصت تازه برای سخت کوشی و ساخت کسب و کار خود دارید!
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۶:۲۳    
چندی پیش خبری مبنی بر تشکیل انجمنی از اتحادیه های سراسر کشور برای پیگیری مطالبات صنفی شنیده شد که بعد از برگزاری یک جلسه هم اندیشی و انتخاب هیئت موسس آن، لغو شد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۶:۲۳    
بازار چاپ الکتروفتوگرافیک تحت تاثیر استفاده فراوان از چاپ الکتروفتوگرافیک در صنعت بسته بندی قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۸    
چاپ استان قم از دیرباز تاکنون قطب دوم صنعت چاپ در کشور محسوب می شود. با توجه به اینکه در سالهای اخیر مشکلات اقتصادی، رکودی، ارزی، ریالی و تورم افسارگسیخته برجامعه حاکم بوده ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۸    
عضو کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی مشهد گفت: از 350 هزار تن زعفران تولیدی کشور، سالانه 90 درصد به صورت فله ای و خام صادر می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۴:۳۷    
سیدعباس صالحی در اولین نشست سیاست گذاری جشنواره صنعت چاپ گفت: در چند سال گذشته ریل گذاری های خوبی در روند برگزاری جشنواره صنعت چاپ در تهران و استان ها انجام شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۱۲:۳۷    
رییس بخش جهانی نمایشگاه دروپا درباره هدف از برگزاری نمایشگاه IPAP و pacprocess شهرآفتاب درتهران گفت: ما می خواهیم بستری با کیفیت بالا برای صنعت چاپ در غرب و شرق آسیا ایجاد نماییم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۹:۰۷    
بدنبال انتقادات مطرح شده در فضای مجازی از برگزاری دو نمایشگاه همسان چاپ و بسته بندی در فاصله ی زمانی نزدیک در شهر تهران ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۸:۳۷    
چاپ دیجیتال به طور شدیدی طراحی داخلی را تغییر داده است، چرا که به لطف استفاده از غشاءهای چسبناکی که برای انواع مختلف سطوح به کار می روند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۸:۳۷    
یکی از بخش های مرکزی ابتکارات دیجیتال ماونت، یک فناوری چاپ دیجیتال هوشمندانه است که توسط رادکس طراحی شده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ - ۰۸:۳۷    
بازار چاپ سه بعدی هوافضا عمدتا تحت هدایت استفاده به صرفه از مواد خام، دقت، خلق محصولات سفارشی و کاهش خطاهایی دارد که حین تولید بخش ها به وجود می آید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۶:۰۷    
دانشمندان قلب چاپ سه بعدی با بافتی نرم از جنس سیلیکون ایجاد کرده اند که تقریبا شبیه به قلب انسان می تپد و می تواند در آینده به عنوان قلب قابل پیوند در انسان ها به کار گرفته شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۵:۰۷    
احمد ابوالحسنی رییس اتحادیه لیتوگراف مالیات اصناف هم در بخش مالیات بر ارزش افزوده و هم در بخش تکمیلی به خصوص برای صنعت چاپ را معضل بزرگی دانسته ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۳:۳۷    
تیمی از دانشمندان سه شرکت که توسط ناسا و شرکت Techshot رهبری می شوند، توانسته اند نخستین ساختارهای قلب و عروق را در محیط ریزگرانش با استفاده از سلول های بنیادی بالغ انسان چاپ سه بعدی کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۳:۳۷    
در حدود 1800 کارگر کارخانه چوب کاغذ مازندران دستمزدهای اردیبهشت و خرداد 96 و بخشی از دستمزد فرودین ماه خود را دریافت نکرده اند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۱۳:۳۷    
اخیرا در برخی از کانال های اطلاع رسانی صنعت بسته بندی ، خبری با موضوع" شهر افتاب پر از خالی" درج شده که در انتها به سرانجام نمایشگاه مواد غذایی و چاپ اشاره می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۹:۰۷    
انقلاب صنعتی 4.0 حال به یک واقعیت تبدیل شده است. صنعت چاپ در برابر تغییرات عمیقی که قرار است تجربه کنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ - ۰۹:۰۷    
این روزها چند نگرش مختلف در حال تاثیرگذاری بر روی بخش های مختلف بخش صنعتی هستند. این نگرش ها عبارتند از ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۷:۰۷    
پرینت آن دیمند (Printondemand)، که سفارش های آنلاین را در سراسر جهان بلافاصله تحویل می دهد، در حال انبارداری چیزی است که به گذشته تعلق دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۷:۰۷    
این حملات در همکاری با برنامه مقابله با تقلب و فریب (ACF) HP صورت گرفته است. این برنامه اطلاعات کلیدی فراهم کرده و در شناسایی مواردی که مورد کپی قرار گرفته اند، کمک می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۵:۰۷    
در نشست رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران با تشکل تخصصی کاغذ، مقوا و محصولات سلولزی موضوعاتی از جمله بازار کاغذ از ابعاد تولید، نیاز داخل، بازار، مبادی وارداتی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۲:۳۷    
با اتمام مراحل نصب تجهیزات فنی، تولید آزمایشی در نخستین خط تولید پتو راشل با امکان چاپ دیجیتال قاره آسیا در شرکت لیلیان بافت عصر پنجشنبه (22 تیرماه) با حضور معاون وزیر صنعت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ - ۱۲:۰۷    
مراسم رونمایی از نخستین مجوز پروانه تاسیس از طریق سامانه جامع چاپ با حضور مهندس محمودرضا برازش مدیر کل چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی خیلدار مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۲:۰۷    
کاغذ الکترونیکی، کاغذ دیجیتال، کاغذ با قابلیت دوباره نویسی، جوهر الکترونیکی و ... هر طور مایلید آن را صدا بزنید ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۰:۰۷    
رئیس اتحادیه عطاران استان تهران با بیان اینکه کارخانه های بسته بندی باید در کنار محل های کشت گیاهان دارویی احداث شود، گفت: کلاس آموزشی عطاران در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۰:۰۷    
حمایت از ناشران جزو اهداف مهم در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۰:۰۷    
وعده هایی که رئیس سازمان تامین اجتماعی در خصوص بیمه ناشران داد اما تاکنون عملی نشده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ - ۱۰:۰۷    
شرکت ایرباس در نمایشگاه بین المللی هوافضای برلین از نخستین هواپیمای چاپی سه بعدی جهان موسوم به "THOR" رونمایی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۵:۳۷    
دومین نشست از سلسله نشست های "صندلی تجریه" عصر امروز با حضور هاشم اروج زاده موسس شرکت چاپ و انتشارات شیران نگار اردبیل برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۲:۰۷    
NOVA Chemicals به تازگی از طرح ساختاری PE چندلایه برای استفاده در پاکت های ایستاده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۱۲:۰۷    
شرکت برساز رویداد پارس، نمایشگاه های صنایع غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته iFood ، (شبکه زنجیره ای آی فود) را برگزار می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ - ۰۹:۰۷    
هیچ کس هیچ وقت حقیقت را درباره دبیرستان به شما نگفته است، و نمی گوید که هیچ رکورد همیشگی در انتظار شما نخواهد بود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۶:۰۷    
علاوه بر معرفی فناوری اسکنر تازه در نمایشگاه لیبل اروپا، گلوبال ویژن هم چنین به نمایش نسخه 4.1 رومیزی پلتفرم کنترل کیفیت پیوسته ارتقا یافته خود خواهد پرداخت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۶:۰۷    
جوائز ابتکارات عالی استیشنر (Stationer) که ماه گذشته در سالن استیشنر لندن برگزار شد، با حضور شرکت هایی مثل مولر مارتینی (Muller Martini) ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۴:۰۷    
رئیس اتحادیه چاپخانه داران مشهد با اشاره به فعالیت 80 درصد چاپخانه های خراسان عنوان کرد: مشهد قطب صنعتی کشور است و اولین شهری است که در آن شهرک صنعتی چاپ و نشر راه اندازی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۷    
مدیر کل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری خراسان رضوی از یک واحد صنعتی تولید کاغذ، در شهر جدید بینالود بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۷    
استاندار همدان بابیان اینکه همدان به تکنولوژی بسته بندی نیاز اساسی دارد، گفت: باید درباره بسته بندی محصولات و بازار آن در ایران مطالعه شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۷    
دانشجویان دانشگاه San Diego راکتی ساته شده با چاپ سه بعدی را با موفقیت به فضا پرتاب کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۷    
Sepha از متخصصین تولید تجهیزات بسته بندی، آخرین به روزرسانی کاربردی برای یکی از محصولات خود، EZ Blister را روانه بازار کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ - ۰۹:۳۷    
شان رسانه اجل تر از حضور و فعالیت این افراد در حوزه رسانه است و دیر یا زود چهره زشت و پلید و گاه بزک کرده این افراد برای افکار عمومی و حتی برای مخاطبین خود رو می شود و رو سیاه است هر آنکس که در او غش ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۳:۳۷    
دو دستگاه چاپگر بریل پیشرفته بصیر که پارسال با کمک و همیاری شرکت چادرملوی اردکان برای بخش نابینایان کتابخانه عمومی امام علی(ع) یزد خریداری شده بود، در این بخش به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۷    
صنعت چاپ از نمونه فعالیت هایی محسوب می شود که نقش بسزایی را در دو عرصه اقتصادی و فرهنگی ایفاء می کند،اما ظهور و بروز برخی از چالش ها و موانع، رونق را از بازار مذکور سلب کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۹ - ۰۹:۳۷    
هر سه سال یک بار، بیش از 2800 شرکت کننده از سراسر دنیا در نمایشگاه اینترپک به ارائه آخرین دستاوردها و نو آوری ها در سیستم ها و ماشین آلات بسته بندی، مواد اولیه بسته بندی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۳:۳۷    
مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به موقعیت استراتژیک ایران در منطقه گفت: ایران در عرصه چاپ و بسته بندی بازار متمرکز و بزرگی محسوب می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۳:۳۷    
مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به اینکه از نمایشگاه چاپ و بسته بندی شهر آفتاب تهران حمایت می کنیم گفت : امیدوارم ایران و آلمان در این نمایشگاه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۱:۳۷    
دو شرکت نانودیمنشن و سیمپلاستیکس در قالب پروژه ای مشترک، اقدام به تولید مواد سرامیکی برای استفاده در چاپگرهای سه بعدی می کنند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۱۰:۰۸    
فایل های کار هنری با اطلاعات تولیدی مختلفی همچون کمیت، شکل و اندازه وارد سیستم می شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۹:۳۸    
بدون تردید تولید کتاب های کاغذی دیگر آن آمار سابق را ندارد. با این حال، نتایج سال گذشته چاپ کتاب در ایتالیا مثبت بود، چرا که به لطف تجارت الکترونیک و زنجیره کتابفروشی ها، بازار با تاخیر همراه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ - ۰۹:۰۸    
بعضی ها آن را رنسانس چاپ می نامند. اینترنت و داده ها در نفش آنزیم های فرآیندهایی عمل می کنند که اطلاعات و چاپ را با هم ادغام می کنند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۵:۳۸    
فناوری آنیفلو کدیمگ کیفیت افست، راحتی فلکسو و انعطاف پذیری دیجیتال را با هم ترکیب می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۵:۰۸    
برای برقراری ارتباط به شیوه موثر هیچ دستورالعمل درستی وجود ندارد. اغلب اوقات، بهترین راه حل این است که از ابزار های ترکیبی مختلف استفاده کرد، چرا که در عصر دیجیتال ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۵:۰۸    
نتایج و آمار سال گذشته که توسط آسیمگا (Acimga) منتشر شده و هم چنین چند پیش بینی که از منابع بین المللی جمع آوری شده اند، نشان می دهند که در سال 2017، علاقه به توسعه بازار چاپ بسته بندی بیش تر می شود ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۲:۳۸    
حسن قاسمی رییس اسبق اتحادیه لیتوگرافان در اثر پیشرفت بیماری پارکینسون درگذشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۱۲:۰۸    
با گذشت 45 روز از رونمایی آزمایشی اپلیکیشن "کافی چاپ" تعداد دانلود این اپلیکیشن از مرز 2000 فراتر رفت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۹:۰۸    
به تازگی نشریه ای که توسط فینات (Finat)، اتحادیه لیبل اروپا منتشر شده، به تحلیل عناصری پرداخته است که بر روی زنجیره تامین لیبل تامین اثر می گذارند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ - ۰۹:۰۸    
بسته بندی سنتی بر روی چهار ستون استوار است: محافظت، کنترل، ارتباط و توان مالی. اما چه می شود اگر فناوری را هم اضافه کنیم؟ در این صورت به بسته بندی هوشمند دست پیدا می کنیم ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۹:۰۰    
درحالیکه کمتر از 59روز مانده تا11 شهریور(روز صنعت چاپ)اطلاعی از کم وکیف برگزاری این دوره از جشنواره در دست نیست .
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۹:۰۰    
پایه تولیدی قوی، افزایش تقاضا و شکوفایی سفارشی سازی انبوه راه را برای عبور به سمت چاپ دیجیتال در بخش های مختلف صنعتی فراهم کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۹:۰۰    
چاپ نساجی دیجیتال در ایتالیا و سراسر جهان به شکل قابل توجهی در حال افزایش بوده و در حال تصاحب بازار از دست چاپ سنتی است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۹:۰۰    
معاون فرهنگی، مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: امروزه صنعت بسته بندی در بحث اقتصاد و صادرات محصولات، بسیار تاثیرگذار شده و چاپخانه های مشهد باید به این صنعت بیشتر بپردازند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۸:۳۰    
رییس کمیسیون فرهنگی مجلس در مراسم رونمایی از کتاب هفتاد مقاله رباره اقتصاد، تعاون و صنعت چاپ عنوان کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۸:۳۰    
عصر روز یک شنبه یازدهم تیرماه یکی از خبرهای بسیار خوب چند سال اخیر برای چاپخانه داران از سوی رییس اتحادیه چاپخانه داران تهران منتشر شد و آن هم بخشودگی کلیه جرایم مالیات بر ارزش افزوده بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۸:۳۰    
شرکت گرافن تری دی لب اقدام به عرضه فیلامنت های چاپ سه بعدی جدیدی کرده که با گرافن تقویت شده اند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۴ - ۰۸:۳۰    
رییس فرهنگستان زبان و ادب فارسی اظهار امیدواری کرد باغ کتاب باعث رشد اندیشه و تفکر ملت شود و گفت: افتتاح باغ کتاب در شرایطی که صنعت نشر ایران حال خوبی ندارد، خوب است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۰:۳۰    
باحضور دست اندرکاران صنعت چاپ کشور، شماری از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، برخی از معاونین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیران حوزه مطبوعات از کتاب "ھفتادمقاله" تالیف غلامرضا شجاع رونمایی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۶:۰۰    
دانشمندان در تازه ترین تحقیق خود موفق شدند یک موش نابارور را با استفاده از تخمدان های چاپ سه بعدی بارور کنند. محققان امیدوارند این فناوری برای انسان نیز به کار رود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۶:۰۰    
محققان موسسه فناوری زوریخ مشغول ساخت خانه ای هستند که به وسیله روبات و پرینتر سه بعدی ساخته می شود. این خانه پس از تکمیل مجهز به فناوری های هوشمند روز خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۵:۰۰    
رئیس اتحادیه صادرکنندگان صنعت چاپ از تعطیلی دست کم 12 چاپخانه در فرودین ماه 96 به دلیل مشکلات ناشی از مالیات بر ارزش افزوده خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۹:۳۰    
محمود آموزگار می گوید: منفعت فروش کتاب متعلق به کتابفروش است. وقتی شما این منفعت را از این ها بگیرید و به بهره برداران محدودی مثل نشر شهر بدهید موازین قانونی رعایت نشده است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۹:۰۰    
بررسی گسترده صنعتی، بخش صبحانه مخصوص شبکه سازی و پنل گفتگو در نمایشگاه SGIA فرصت های گسترده ای برای شناخت و ارتباطات فراهم می کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۰۹:۰۰    
مدیرعامل یک شرکت چاپ و نشر برای کمک به آب سالم در اوگاندا 3000 مایل در ایالات متحده آمریکا دوچرخه سواری می کند.
مشاهده نتایج بیشتر...