چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۱:۲۳Jun 2018 20
 

خبرهای خبرگزاری صدا و سیما 24 مهر 1395 - iribnews.ir

خبرگزاری صدا و سیما 29 اسفند 1393 خبرگزاری صدا و سیما 29 اسفند 1394 خبرگزاری صدا و سیما 31 فروردین 1395 خبرگزاری صدا و سیما 31 اردیبهشت 1395 خبرگزاری صدا و سیما 31 خرداد 1395 خبرگزاری صدا و سیما 31 تیر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 31 مرداد 1395 خبرگزاری صدا و سیما 31 شهریور 1395 خبرگزاری صدا و سیما 30 آبان 1395 خبرگزاری صدا و سیما 30 آذر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 30 دی 1395 خبرگزاری صدا و سیما 30 بهمن 1395 خبرگزاری صدا و سیما 30 اسفند 1395 خبرگزاری صدا و سیما 1 مهر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 2 مهر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 3 مهر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 4 مهر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 5 مهر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 6 مهر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 7 مهر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 8 مهر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 9 مهر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 10 مهر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 11 مهر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 12 مهر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 13 مهر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 14 مهر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 15 مهر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 16 مهر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 17 مهر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 18 مهر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 19 مهر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 20 مهر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 21 مهر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 22 مهر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 23 مهر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 24 مهر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 25 مهر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 26 مهر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 27 مهر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 28 مهر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 29 مهر 1395 خبرگزاری صدا و سیما 30 مهر 1395 
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۳:۵۰    
راشاتودی: تروریست ها تهدید کرده اند اگر شهروندان غیرنظامی سوریه برای خارج شدن از شرق حلب و حرکت به سوی مناطق غربی که در کنترل دولت قرار دارد تلاش کنند، گلوله باران می شوند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۳:۴۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ وزارت دفاع آمریکا روز شنبه گفت ارتش آمریکا یک آزمایش ناموفق پرتاب موشک بالستیک میان برد توسط کره شمالی را ردیابی کرده که در نزدیکی شهر کوسانگ در شمال ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۳:۳۵    
وزیر امور خارجه آمریکا: تماس بعدی میان کشورهای شرکت کننده در نشست لوزان روز دوشنبه خواهد بود و طرفها درباره اقدامات آتی درباره سوریه گفتگو می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۳:۳۰    
نخست وزیر عراق با اعلام اینکه نیروهای عراقی برای آزادسازی موصل و الحویجه آماده هستند، اظهارات مقام های ترکیه ای را در مورد موصل محکوم کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۳:۲۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ خبرگزاری رویترز گزارش داد: سوریه روز شنبه اعلام کرد در نشست لوزان توافق خوبی بر سر شماری از احتمالات وجود داشت که می تواند به آتش بس در سوریه منجر شود.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۳:۲۰    
سرمربی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان گفت: اردوی تیم ملی بزرگسالان با ترکیبی از وزنه برداران جوان و با تجربه برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۳:۰۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ به نقل از راشاتودی، سخنگوی ریاست جمهوری روسیه با اشاره به سخنان تهدیدآمیز جو بایدن ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۳:۰۰    
شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری برنامه های انوشیروانی سرمربی تیم ملی را تایید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۳:۰۰    
وزیر امور خارجه آمریکا: تماس بعدی میان کشورهای شرکت کننده در نشست لوزان روز دوشنبه خواهد بود و طرفها درباره اقدامات آتی درباره سوریه گفتگو می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۳:۰۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ به نقل از گزارش کانال اول تلویزیون آ.ار.د، به علت خطر آتش گرفتن باتری های گوشی هوشمند سامسونگ، مدل گلکسی نوت هفت ، بسیاری از شرکتهای هواپیمایی در جهان ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۲:۴۵    
بخش مراقبت های ویژه نوزادان در بیمارستان ولی عصر (عج) لامرد افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۲:۳۰    
نیمه کاره رها شدن جاده روستای رنجکو از توابع بخش مرکزی جهرم مشکلات زیادی را برای اهالی این روستا ایجاد کرده است .
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۲:۲۵    
باستان شناسان در کاوشهای تپه تاریخی آناقیز چایپاره آثار تاریخی مربوط به دوران نوسنگی کشف کردند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۲:۲۵    
مردم ولایتمدار بجنورد روز دوشنبه میزبان دو شهید گمنام دفاع مقدس هستند
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۲:۱۵    
مشاهده فیلم دانلود
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۲:۱۵    
نماینده فوتسال فارس در هفته پنجم مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور فردا از ساعت 17 میزبان تیم شهروند ساری است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۲:۱۳    
رییس ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1395 کشور گفت: تا ساعت 21 امشب تعداد ثبت نام کنندگان اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن از مرز 20 میلیون نفر گذشت.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۲:۱۰    
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۲:۱۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ شبکه تلویزیونی گزارش داد: در حمله جنگنده های عراقی به غرب استان الانبار بیش از بیست تن از عناصر گروه تروریستی داعش کشته شدند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ شبکه تلویزیونی المیادین گزارش داد خبرنگار این شبکه در صنعا اعلام کرد قرار است فردا در لوزان سوئیس با شرکت وزیران خارجه آمریکا، انگلیس ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۵    
مادر شهیدان موسوی به فرزندان شهیدش پیوست
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۵    
نماینده فوتسال فارس در هفته پنجم مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور فردا از ساعت 17 میزبان تیم شهروند ساری است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۰    
کارشناس هواشناسی برای بخش های شمالی بخصوص شمال شرق خراسان جنوبی در شهر های زهان و حاجی آباد افزایش ابر و رگبار پراکنده پیش بینی کرد .
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۲:۰۰    
استان فارس رتبه نخست اجرای اینترنتی طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن ، بین استان های بالای یک میلیون نفر جمعیت را به خود اختصاص داده است .
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۱:۵۹    
معاون عربی آفریقایی وزارت امور خارجه کشورمان گفت : عمده وقت مذاکرات لوزان درباره تفکیک گروههای معارض و تروریستی در سوریه اختصاص داشت.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۱:۵۰    
استان فارس تاکنون رتبه اول اجرای اینترنتی طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن را در کشور در بین استان های بالای یک میلیون نفر جمعیت به خود اختصاص داده است .
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۱:۵۰    
نشست بین المللی سوریه که در لوزان سوئیس برگزار می شد پس از چهار ساعت و نیم بحث و گفتگو درباره ابعاد انسانی، سیاسی و امنیتی بحران سوریه پایان یافت.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۱:۴۵    
نماینده روسیه در سازمان ملل: تنش ها میان روسیه و آمریکا، احتمالا در وخیم ترین حالت از زمان جنگ خاورمیایه در سال 1973 تا کنون به سر می برد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۱:۴۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ خبرگزاری فرانسه گزارش داد: خبرگزاری رسمی عمان اعلام کرد دو شهروند آمریکایی که در یمن در بازداشت بودند روز شنبه با وساطت عمان آزاد و به این کشور منتقل ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۱:۳۵    
رئیس جمهور فرانسه: اروپا با تهدیدات جدیدی از جمله تروریسم و منازعات متعددی برخورد کرده که در نزدیکی دروازه های اروپا در حال به وقوع پیوستن است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۱:۳۵    
سرمربی استقلال از عملکرد شاگردانش در بازی با سیاه جامگان تمجید کرد و گفت آنها تلاش زیادی را در این بازی به نمایش گذاشتند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۱:۲۸    
معاون عربی آفریقایی وزارت امور خارجه کشورمان گفت : عمده وقت مذاکرات لوزان درباره تفکیک گروههای معارض و تروریستی در سوریه اختصاص داشت.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۱:۲۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری رویترز؛ فرانسوا اولاند رییس جمهور فرانسه گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۱:۲۵    
سرمربی تیم پرسپولیس گفت: طبیعی است آن بخش از تیم که خوب کار می کند نباید دست بخورد، من ضدیتی با رامین رضائیان ندارم.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۱:۱۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از دهلی نو؛ روسای جمهوری هند و روسیه قبل از برگزاری هشتمین اجلاس سران بریکس به میزبانی هند در ایالت گوا، شانزده توافقنامه امضا کردند. دانلود ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۱:۱۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از بیروت؛ جنوب لبنان، صحنه تجدید پیمان رزمندگان و پایگاه مردمی حزب الله با امام حسین(ع) بود. دانلود دانلود
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۱:۰۵    
سرمربی تیم نفت تهران گفت: انگار تیم نفت یک تیم خارجی یا سعودی است که اینقدر راحت علیه ما پنالتی می گیرند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۰:۵۵    
نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا: در انتخاباتی رقابت می کند که به نظر می رسد در آن به نفع رقیب وی کلینتون تقلب صورت می گیرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۰:۵۵    
کاپیتان تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان، گفت: همیشه دوست داشتم مقابل تیم همشهری و ذوب آهن خداحافظی کنم.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۰:۴۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ شبکه تلویزیونی العالم گزارش داد ارتش سوریه و همپیمانانش با هدف قرار دادن مواضع داعش در منطقه حویسیس و تپه های اطراف منطقه حقل شاعر در حومه حمص ضرباتی به ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۰:۳۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ فرانسوا اولاند رییس جمهور فرانسه روز شنبه با اشاره به هیلاری کلینتون نامزد دمکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت یک زن رییس جمهور بعدی آمریکا ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۰:۳۵    
سرمربی سایپا گفت: عملکرد بچه های ما رضایتبخش بود و می خواستیم سه امتیاز این بازی خانگی را به دست آوریم.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۰:۳۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ شبکه تلویزیونی العالم از وقوع درگیری ارتش سوریه و همپیمانانش با گروه های تروریستی در محورهای تله بازو و پروژه مسکونی 1070 در جنوب غرب حلب خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۰:۳۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ به نقل از خبرگزاری فرانسه، تقریبا 200 فعال جبهه مردمی تونس- ائتلاف متشکل از چپگرایان و چپگرایان افراطی- در اعتراض به بودجه ریاضتی که دولت روز گذشته ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۰:۳۰    
محمد شریعتمداری معاون اجرایی رئیس جمهوری اواسط این هفته در راس هیاتی متشکل از مسئولان دولتی به مشهد سفر می کند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۰:۲۵    
وزارت دفاع روسیه: ناو هواپیمابر این کشور روز شنبه عازم دریای مدیترانه شد جایی که نیروهای دریایی روسیه در حال حمایت از عملیات ضد تروریستها در سوریه هستند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۰:۲۰    
سعید کشن فلاح کارگردان و استاد دانشگاه تئاتر در بیمارستان شهید بهشتی همدان درگذشت.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۰:۱۵    
سرمربی تراکتورسازی گفت: باید خدا را شکر کنیم که گل نخوردیم و یک امتیاز گرفتیم، به فرکی و تیم سایپا هم تبریک می گوییم.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۲۰:۱۵    
دبیرکل جدید سازمان ملل، انجام اصلاحات در ساختار سازمان ملل برای رفع ضعف های آن، به گونه ای که بتواند اوضاع در مناطق بحران زده را تغییر دهد، ضروری دانست.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۹:۵۵    
سطح زیر کشت پیاز در جوین خراسان رضوی 18 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۹:۵۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ ترکیه به اقدام نیروی دریایی آمریکا اعتراض کرد که تصویری از نیروهای شکست خورده عثمانی را با پرچم ترکیه در پایگاه اینترنتی خود در تویتر منتشر کرده است. ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۹:۴۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ وزارت امور خارجه آرژانتین اعلام کرد با ارسال یادداشتی برای سفیر انگلیس خواستار آن شده است این کشور به تمرین های نظامی غیر قانونی در جزایر مورد اختلاف ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۹:۴۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی العالم؛ نیروهای مشترک عراقی اعضای یک هسته مسئول انتقال عوامل انتحاری به استان کربلا را بازداشت کردند. ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۹:۴۰    
یکی از مسئولان وزارت امور خارجه کوبا: لغو تحریم های آمریکا علیه کوبا بیشتر به نفع واشنگتن است تا هاوانا.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۹:۳۵    
دانلود
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۹:۳۰    
نیروهای یمنی مرکز گارد مرزی سعودی را در جیزان و پایگاه نظامی السدیس را در استان نجران عربستان هدف حمله موشکی قرار دادند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۹:۲۵    
24 مهر مصادف با 15 اکتبر روز جهانی نابینایان نامگذاری شده است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۹:۲۰    
466هزارنفرتاکنون درآذربایجان غربی درسامانه سرشماری نفوس ومسکن کشور اطلاعات خانواری خودرا به ثبت رسانده اند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۹:۲۰    
صادرات خوراک آبزیان چهارمحال وبختیاری بیش ازپنج میلیون و 200 هزار دلاربرای کشورارزآوری به همراه داشته است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۹:۲۰    
نشست بین المللی سوریه در لوزان سوئیس آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۹:۱۵    
با اتمام کار دستگاه های خدمات رسان کار ساماندهی خیابان شهید بلادیان دوگنبدان به زودی آغاز می شود.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۹:۱۵    
نیمه کاره رها شدن جاده روستای رنجکو از توابع بخش مرکزی جهرم مشکلات زیادی را برای اهالی این روستا ایجاد کرده است .
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۹:۱۵    
خانه کارگر کشور بیش از دو میلیون عضو دارد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۵    
شرکت هواپیماسازی ایرباس،بعد از 44 سال فعالیت ، ده هزارمین هواپیمای خود را تحویل داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۵    
مهلت ثبت نام اینترنتی سرشماری در خراسان رضوی تا پایان روز 27 مهر تمدید شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما لیبی امروز شنبه پس از بازشدن چند اسکله اصلی صادرات نفت در این کشور که مدت ها بسته بودند اعلام کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۵    
تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی ( علیهما السلام ) ازفعالیت های صدا وسیمای مرکز فارس در پوشش گسترده مراسم عزاداری ماه محرم قدردانی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۵    
640 هزار راس دام درشهرستان کهگیلویه بر علیه بیماریهای مختلف واکسینه شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۵    
این کارخانه که 4 ساله با بروزترین دستگاه های چاپ راه اندازی شده در ماه 50 تن تولید دارد
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۹:۰۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ، پلیس یونان روز شنبه اعلام کرد دو افسر ارتش ترکیه را در شمال یونان دستگیر کرده است. ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۸:۵۵    
آخرین مهلت ارسال مقاله به کنگره تاریخ معماری و شهرسازی ایران آبانماه است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۸:۵۵    
دانشگاه های برتر نوآور دنیا در سال 2016 معرفی شدند و دو دانشگاه از مالزی در این رتبه بندی قرار دارند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۸:۵۵    
معاون اول رییس جمهور گفت: باید مردم در مراجعه به ادارات از احترام کافی برخوردار باشند و حقوق شهروندی آنها بطور کامل رعایت شود.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۸:۵۵    
آئین گرامیداشت هفته استاندارد با حضور رییس مرکز ملی تائید صلاحیت ایران و استاندار آذربایجان غربی در ارومیه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۸:۵۰    
نابینایی را هرگز دلیلی برای از پا افتادن نیست.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۸:۵۰    
مجمع تشخیص مصلحت نظام، بررسی و تدوین بندهای باقی مانده، پیشنهادی و اصلاحی سیاستهای کلی قانونگذاری کشور را ادامه داد و یک بند دیگر از آن را تصویب کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۸:۵۰    
رئیس سازمان حج وزیارت فارس از راه اندازی دفتر نمایندگی کنسولگری عراق در شیراز خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۸:۴۵    
تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز در هفته دهم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور از ساعت 15 و 15 دقیقه فردا در تهران به دیدار بادران این شهر می رود .
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۸:۴۰    
مدیر عامل مؤسسه هنرمندان پیشکسوت گفت: با کمک شهرداری این مؤسسه رفع پلمپ شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۸:۴۰    
در لیگ دسته دوم فوتبال کشور ، دو تیم کارا و بانی گستر کیش به تساوی رضایت دادند .
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۸:۴۰    
نیکوکاران برای ساخت این مدارس بیش از 37 میلیارد ریال هزینه کردند
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۸:۴۰    
سانحه رانندگی در خیابان همت شمالی شیراز 11 زخمی بر جا گذاشت .
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۸:۴۰    
در هفته ششم رقابت های لیگ دسته دوم باشگاه های کشور ، تیم قشقایی شیراز مقابل میزبانش شکست را پذیرفت .
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۸:۴۰    
168تولید کننده صنایع غذایی در کرمان فعال است
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۵    
دو شمشیر بازخراسان جنوبی در اردوی تیم ملی حضور دارند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۵    
در واقعه 24 مهر سال 57 ، مسجد جامع کرمان به دست عوامل شاه به آتش کشیده شد و باقدرت جوپاری و یزدانشناس به شهادت رسیدند
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۱    
رییس ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1395 کشور گفت: تا ساعت 21 امشب تعداد ثبت نام کنندگان اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن از مرز 20 میلیون نفر گذشت.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۰    
تیم ملی فوتبال دختران زیر 19 سال کشورمان در نخستین دیدار در رقابتهای جام کافا 4 بر یک مقابل قرقیزستان پیروز شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما رهبران روسیه و هند در حاشیه هشتمین اجلاس سران بریکس در ایالت گوا در جنوب هند 16 یاداشت تفاهم امضاء کردند. ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۸:۲۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ، شبکه تلویزیونی المسیرة درخبری فوری گزارش داد دو دستگاه خودروی زرهی ارتش سعودی در نزدیک گذرگاه مرزی البقع منهدم شد و سرنشینان آن نیز به هلاکت رسیدند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۸:۲۵    
جلسه نخبگان دانشگاهی و پزشکی استان متشکل از اعضای هیأت علمی دانشگاههای شهید چمران، علوم پزشکی جندی شاپور اهواز و آزاد اسلامی با استاندار خوزستان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۸    
شاگردان علیرضا منصوریان در هشتمین هفته از فصل شانزدهم رقابت های لیگ برتر به دومین پیروزی خود دست پیدا کردند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۶    
وزیر ورزش برای انعکاس گسترده و مطلوب بازی ایران و کره جنوبی از رسانه ملی، قدردانی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۰    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان از اقدام شایسته یونسکو در تائید حق مردم فلسطین نسبت به سرزمین و مقدسات خود تجلیل کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۵    
پرسپولیس در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال 3 - 0 نفت را شکست داد تا به صدر جدول لیگ برتر فوتبال برسد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۴ - ۱۸:۰۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما شبکه تلویزیونی العالم درخبری فوری از عزیمت یک فروند ناو هواپیمابر روسیه به سمت سوریه خبر داد.